نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• پروفایل تو به من ثابت شده سنگینی پروفایل تو رو میگ میگ هم نمیتونه بکشه

پ ن: داش حرف از ادب و احترام میزنی خب من دلم میخاد به تو احترام بذارم ولی تا خودت به خودت احترام نذاری من نمیتونم به تو احترام بذارم ایلیا گفت ما گناه داریم پوینت بگیریم تو هم گفتی بزنیم گناه دارن بهشون پوینت بدیم ما ممنونت هم هستیم اما سوال اینجاست ۹۵ تا اتک زدین پلن کامل واسه تخریب رفتین به ما پوینت بدین! اینجاست که میگم به خودت احترام نمیذاری اینجاست که تو میای میگی این پروفایل منه ما میگیم میگ میگ حالا از این به بعد خواستی به ما پوینت بدی ما هم خیلی گناه داریم ایلیا هم خیر محل شده ما رو بذار لیست فارم ۱۰۰ تا ۱۰۰ تا بزن انقدر هم خوب بهمون پوینت میده

امضا

مجی سامورایی

• اخه 18ک کاتارو صاف زدیم بهت میای تعداد حمله رو دهکده رو میشمری

حاجی ما شرمنده ایم همرامون زیاد بود 95 تا همر زدیم بهتون

• دوستان دارن گولتون میزنن منم چون این چند وقت خیلی خوشم اومد ازتون گفتم پلنشون و لو بدم ببینین من چون ارادت خاصی به دوستانم اوگی داگی

یوگی

خاله

سرندپیتی

گل سر سبد فروم با اون عظمت وصف نشدنی پروفایلش میگ میگ عزیز دارم میخام پلن اینا رو واستون لو بدم

اینا این سرور ۵ ایکس واستون دون پاشیدن یه برد راحت به دست بیارید کلی شاخ و شونه بکشید ببرنتون یه سرور سرعت کمتر که به شرایط کاری و زندگیشون بخوره اونجا باهاتون بازی کنن

پ ن: ببین چقدر راحت نقشه زدن به همین راحتی میتونستن باهاتون بازی کنن ولی نکردن ببرنتون تو زمین خودشون باهاتون بازی کنن از ما گفتن تو خواه پند گیر خواه ملال میگ میگ دوستت داریم

امضا

مجی سامورایی

• میگم این دوستان که تایمشون نمیخوره چرا ساعت 5 صبح تازه پلن میان 😂😂😂😂

تعارف نکنید دوستان تعداد 3 جنگاموز 2 مرتاض 2 چکمه هم میتونیم براتون بزاریم خالی بزنید

اینا این سرور ۵ ایکس واستون دون پاشیدن یه برد راحت به دست بیارید کلی شاخ و شونه بکشید ببرنتون یه سرور سرعت کمتر که به شرایط کاری و زندگیشون بخوره اونجا باهاتون بازی کنن

• اخه شل مغز 18ک کاتارو صاف زدیم بهت میای تعداد حمله رو دهکده رو میشمری

حاجی ما شرمنده ایم همرامون زیاد بود 95 تا همر زدیم بهتون

مهدی جان

در جریانیم که دیسکورد ریختن سرت کلی بهت گیر دادن با این پلنت حالا توهین هایی که اونجا بهت شده رو نمیخاد پاس بدی به ما ما رو ول کن به همبازی های خودت بگو پلنری بلد نیستی وگرنه واسه ما پلنر معکوس بودن تو ثابت شده

پ ن : پلنر معکوس به کسی گفته میشود که پلن هایش نتیجه منفی برای تیم خودی و نتیجه مثبت برای تیم رقیب دارد

امضا

مجی سامورایی

• انقدر ذوق زده شدم که نگو!

من این اساتیدی که اینجا میبینم تو دوران کودکیم تو تلوزیون میدیدم

خاله: به ما میگفت بچه ها جلوی تلوزیون نشینید برید عقب عقب عقب تر میگ میگ : چقدر این گرگ رو سرویس کرد

یوگی : با اون کشتی و اون دوستای خاصش

پ ن: تو چشمام اشک حلقه زده بغض گرفتتم نمیدونم خیلی خیلی ذوق زده شدم همیشه دوست داشتم شما اساتید و از نزدیک ببینم کی فکرشو میکرد یه روز یه جا تو تراوین هم بازی بشیم من همیشه به اساتید و پیشکسوت ها احترام میذارم

امضا

مجی سامورایی

• بنده هم با اقا ایلیا موافقم

دوستان هنوز دنبال چی هستین؟

شما پر اتفتخار ترین بازیکنای دنیای پس از زندگی

ولی صفحه عمومی رو باز کنید ، اسم رونان رو ببینید

سپس غسل وحشت کنید

ضمن اینکه اگر خواستید برای دست بوسی از ادریس کبیر وقت بگیرید میتونید از آقا ایلیا اجازه بگیرید

نخواستید قرار دعوا بزاریم

ولی انصافا از زیر چادر در بیاین

ما عادت نداریم رو کسی دست بلند کنیم

مژده سامورایی

• سلام

خوش بحالتون که دل و دماغ بازی و کل کل دارید!!!!!

یک مطلب در مورد مانی بگم اولین سروری که من یادم میاد ایشون بازی کردن سرور ای ار راند یک سرور هشت بود قطعا قبل از اون هم بازی میکرده ولی من اطلاع ندارم اون سرور هم اکانت بسیار خوبی داشتن و همچنین برعکس پلیرهای ربعشون که برای برد همه چیز رو زیر پا گذاشتن کاملا مردونه روی حرفش ایستاد بعید میدونم تعداد زیادی پلیر باشن که تجربشون بیشتر از مانی باشه.

در مورد سرور بدون مولتی هم دنبال قانونید که دور بزنیدش؟50 نفر ادم نمیشه بدون مولتی بیان اگر هم کسی مولتی کشید تو هر ربعی بایکوتش کنید؟تا خودمون نخواییم هیچی درست نمیشه

• سلام آقا مازیار

به به قشنگ معلومه بچه های شمال شرق فراخوان دادن اتفاقا من با شما موافقم ما به لطف ادریس کبیر و سخنان گوهر بارشون و احترامی که بچه های تیممون براش دارن و ارزش حرف ایشون ، ۲ سرور بدون اکانت مولتی بازی می‌کنیم

شما با بچه های شمال شرق مطرح کردید؟

اگر مطرح کنید حرف شمارو گوش میدن؟

چون اون سرور هم فرمودید مولتی ندارید

ولی بچه هاتون همه جا با افتخار اعلام کردند

که بیشترین تعداد مولتی اکانت برای اوتنها بوده

در هر صورت تیم ما به دستور ادریس کبیر بدون مولتی بازی می‌کنه اگر تو تیم شما هم همچین فردی وجود داره که اینطور حرفشو بخونن بفرمایید که ما حاضریم قرار داد هم ببندیم باهاشون

• ارادت پدرام جان

متوجه فراخوان نشدم چون من نه تو گروهی عضو هستم نه با کسی در مورد تراوین صحبت میکنم سرور اخر هم من از سرور بنا به دلایلی خارج شدم و بازی نمیکردم

قطعا میشه با یک توافق درست بین پلیرها این مشکل رو حل کرد هر کس هم تمکین نکرد همه طردش کنن تو بازی اگه همه ربعها اینکار رو بکنن خود به خود مولتی بازی از بین میره

• ارادت پدرام جان

متوجه فراخوان نشدم چون من نه تو گروهی عضو هستم نه با کسی در مورد تراوین صحبت میکنم سرور اخر هم من از سرور بنا به دلایلی خارج شدم و بازی نمیکردم

قطعا میشه با یک توافق درست بین پلیرها این مشکل رو حل کرد هر کس هم تمکین نکرد همه طردش کنن تو بازی اگه همه ربعها اینکار رو بکنن خود به خود مولتی بازی از بین میره

زنده باشید اقا مازیار انشالله که سایتون بالا سر ما باشه

خب ما تجربه چندین سرور توافقات اجرا نشده را داریم ، به طور مثال سرور گذشته که توافق شد تو مرز ها بمونیم و شمال شرق وارد مرز های شمال غرب شد ، بعدا این بهونه رو اوردن که کپ کم بوده پلیر زیاد بوده

در کل به نظرم راه حلی برای مقابله با مولتی بازی نیست ، چون دوستان قبل از تشکیل جامعه عادلانه دنبال برد و باخت هستند

• سلام پدرام جان

خوبی دراکولای سبز دوست داشتنی ؟

شما حرف ادریس کبیر پیشوای نوظهور جهانیانو قبول داری و رو حرفش حرف نمیزنی ولی بعضیا تو تیمتون قبولش ندارن .

یه زمانی احترام پیشوا از اوجب واجبات بود ، وقتی پیشوا میگفت بزارید رو حذف همه میزاشتن رو حذف ، چه کردن با آرمان های پیشوای فقید که پیشوای نوظهور حرفش دیگه خریدار نداره 😭💔

پ.ن : پیشوا فقط یک کلام ، سامان علیه سلام

یا حق

یوسف

• اقا یوسف آدم خلت قهوه ای که تف کرده رو دوباره نمیخوره ، شما قبلا گفتی من پیشوارو ترک کردم الان بالا رفتن ازش دردی ازت دوا نمیکنه

ضمن اینکه آقا پرهام قبلا تو فروم گفته حرف ادریس کبیر برای ما سنده لیکن شمارو به حساب نیاوردیم

• به قول یوسف سلام دراکولای قهوه ای دوست داشتنی داداش این مدل پاچه خاری در شب های برره ام قفل بود میتونم جانسار صدات کنم جان نسار اینا که تو داری ازشون دم میزنی میگ میگ خاله یوگی همه سوژه خنده های مان بخصوص پیشوا با اون تکرار غریبانه هایش چگونه گذشت .

پ ن:تو مجموعه یه دراکولای قهوه ای کم داشتیم ک اونم خودشو معرفی کرد داداش ورودت به مجموعه را تبریک میگم امید وارم بتوانی نقش قهوه ای کم رنگ خود را ایفا کنی جانسار قهوه ای دراکولا

(میگ میگ دوست داریم)

امضا

مجی سامورایی

• اون 600 کی گلد رو اگه میکنید 300 کی بیاید مذاکره کنیم دی

100 کی بزن برا اکانت پرهام

نقشه دوم رو با خود محمد پاتریوت میفرستیم تو اتحادتون ولی قول باید بدی براش بستنی بخری تو دلش نمونه ها 2 روزه میگه الان عمو مانی میاد منو میبره بستنی فروشی

• شما که جمعتون جمعه 😁😁 یه خاله شادونه کم دارید که آقا یوسف در خدمتتون هست

شما از پدر محترم اجازه گرفتی بیای تو فروم؟

گل پسر برو بگو بزرگترت بیاد

در حدی نبودین که جوابتون رو بدم

اون که سلطان نوباس برای شما اقاس

لقبش خامه جنوب غرب

کارش مذاکره و بستن نپ

مهارتش قهوه ای کردن سایدش

بهانش دوست داشتن جنوب غرب

ولی کلا حرف از پاچه خاری نزن که خودت تا خشتک شلوار کل بچه های سرور رسیدی انقدر حرفای ضد من یه غاز زدی و از افتخاراتت تو انواع سرور هایی که تو خواب بازی کردی میگی و مینویس

هول شدم یه لحظه دستم خورد رو فونت زرگری

شماره منو همه تو سایدت دارن اگر حرفی برای گفتن داری منتظر تماستم

ما شاید غذا گیرمون نیاد پاچه بخوریم

ولی برای تو همیشه غذا هست

میگی نیست بگم بچه ها برات تولید کنن

نکته: هیچ گونه الفاظ رکیک در این پست به کار نرفته در صورت پاک شدن پست ، یه سری آدم با ماسک و لباس سیاه میان تو فروم

شاه دراکولا

پدرام

• آقا پدرام دراکولای عزیز

من به عنوان مشت پیشوای جهانیان ادریس کبیر در کنارتون هستم

از شما تقاضا دارم دندان نیشت رو به خون نجس مستخدمین طرد شده پیشوا نزن که مریضی میگیری

کار این رعیت گرسنه از سیر کردن شکم خود گذشته و جهت دور کردن شما تنها یک ویتامین قهوه ای رنگ میل میکنند

زنده باد پیشوای جهانیان ادریس کبیر

• خفاش قهوه ای کوچولوی من اون قسمت زرگریش و که هرکی بهت گفته تو سعی کردی به ما بگی نوش جونت حلال اونی که بهت گفته مورد بعدی قشنگ نازنینم پستی که تو گذاشتی و انقدر پاچه خواری کردی هر کی میخوند شرم میکرد من نصیحتت کردم چون بلاخره خفاش خونگی ما هستی تو دوست داری به خودت بگی دراکولا ما ناراحت نمیشیم تو اصلا بیا بتمن باش دوست داری از این به بعد بتمن صدات کنیم بتمن قهوه ای قشنگ من

پ ن: چرا هیچکس پست خودش و چند بار نمیخونه ابعاد و حد و حدود خودش دستش بیاد تمرکز ما : قهوای ماندن دوستانی که میخان رنگای دیگه به خودشون بدن داداش ناراحت نباش قهوه ای هم رنگ خداست

امضا

مجی سامورایی

• یک مطلب در مورد مانی بگم اولین سروری که من یادم میاد ایشون بازی کردن سرور ای ار راند یک سرور هشت بود قطعا قبل از اون هم بازی میکرده ولی من اطلاع ندارم اون سرور هم اکانت بسیار خوبی داشتن و همچنین برعکس پلیرهای ربعشون که برای برد همه چیز رو زیر پا گذاشتن کاملا مردونه روی حرفش ایستاد بعید میدونم تعداد زیادی پلیر باشن که تجربشون بیشتر از مانی باشه.

سلام اقا مازیار

قطعا آقا مانی لیدر با تجربه ای هست ، اشتباه ریجستر کردن و توتال ساید هم هستن ،

من قبولش دارم تا حالا کلمه آقا مانی از دهن من نیفتاده ، حتی اینکه یه زمانی ای ار همر توتن لانچ میکردن روی واندر و پسوورد میدادن به تیم حریف که ببینه لانچ رو ، بدون اینکه ترسی داشته باشن که قهوه خونه ران شه!

قدیم رو دیگه چال کردن همه

همه میدونیم

مانی خوبه ، مهدی دانایی خوبه ، ایلیا خوبه ، مملی خوبه ، ادی خوبه ، عرفان خوبه ، تریدر خوبه و ...........

شما به عنوان بزرگ ساید همیشه توی فروم جلوی بی احترامی رو گرفتی ، الانم منم همین انتظار رو از آقا مانی دارم که خیلی سرور‌ لیدر‌من بوده !

وقتی کل کل شروع میشه حلوا خیرات نمیکنن! هر دو طرف ۴تا چیز بار هم میکنن

ولی انتظار دارم توتال یه ساید ، بیاد جلوی بی احترامی و اسپم یکی رو بگیره نه اینکه خودش ادامه بده

طرف توی اکثر پستاش علنی به همه میگه‌ نفهم، خدایی انتظار زیادی نیست یکی بیاد جمعش کنه