Posts by Factor

آقا پدرام دراکولای عزیز

من به عنوان مشت پیشوای جهانیان ادریس کبیر در کنارتون هستم

از شما تقاضا دارم دندان نیشت رو به خون نجس مستخدمین طرد شده پیشوا نزن که مریضی میگیری

کار این رعیت گرسنه از سیر کردن شکم خود گذشته و جهت دور کردن شما تنها یک ویتامین قهوه ای رنگ میل میکنند

زنده باد پیشوای جهانیان ادریس کبیر

ما هم ادعایی نداریم که بهترین هستیم کارنامه سرورهایی که بودیم مشخصه و بقیه باید قضاوت کنن اما در رابطه با ۲ ۳ اکانتی که گفتی همر میکشن و بقیه دف خواستم بدونی که فونکیس این ۶ ۷ نفری که توی این چند تا سرور پلی دادن نیستن و توی ۴ ۵ تا سرور قبلی به خاطر پایین اومدن سطح سرور ها و خلوت تر شدن سرور خیلی از پلیرهای فونیکس هم مثل بقیه دوستان سایدهای دیگه پلی نمیدن مثل (علی گرس عزیز ، محمد کاپیتان بلک ، میلاد لجند ، امیر رگنار ، امیرحسین دراگون ، محمدرضا بلک مرلین ، ادریس ناتار ، علی نیمدا ، رضا اشکبوس و ... ) و همچنین تخصصی ترین دف ساز هایی که دیدی مثل اکانت بابک ، علی مهری ( teo2r gard ) ، مهرداد شرف ، حسین ، حمید و ... و اگه قرار باشه سرور شلوغ باشه و فونیکس هم کامل بیاد ، فکر میکنم توان این رو داره اندازه مجموع سه تا ساید همر و دف بکشه

داداش اینایی که میگی نفری یه اکانت میکشن یا 5 نفر 120 تا؟ اگه فیلم هندی قراره باشه نیایم از الان :D

حالا این عزیز یه وری زد که ۱۶ نفر بودید تو هم موج سواری نکن ۱۶ نفر میشه ۸ تا اکانت🤔۱۶۵ تا اکانت دیگه ای که تو سایدتون بود برا بقال سر کوچتون بود؟

فروم اون سرور رو بخونی فقط ۲۰ نفر اکانت کاپیتان رو گردن گرفتن😂

ولی سیاست مدار خوبی هستی کسری هم خوب دروغ میگی هم میدونی که چه سروری باید باشی (از قبل برنده) و هم چه سروری نباشی(از قبل بازنده)

خلاصه اگه اومدی خبرمون کن میخوایم کمبود نفت روسیه رو تامین کنیم با اکانتت

سلام

داداش معلم ریاضیت کی بوده

ساخت 165 تا خستگیش بیشتره یا 120 تا؟

بعضیام هستن فقط اسم یدک میکشن.

از همین تریبون اس ای رو فارم لند اعلام میکنم.