نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• سلام ملت سلام خاله های ne سلام خاله های خوشگل تو خونه ...

Faster😎

یا گزارش بفرست یا برو به عمه های خودت سلام کن

مرسی

• حاجی چرا یونیکم رو

والا من گردن گیرم خوبه

کاری ک کردم هیچ نکرده هم گردن میگیرم

ولی این یکی خدایی من کاره ای نبودم

• درود بر دوستان خوبم.
    به عنوان یکی از کسایی که هرازگاهی تراوین بازی میکنه.
    ازتون درخواست میکنم حرمت همدیگه رو نگه داریم.
    از طرف خودم از دوستانم تقاضا دارم رعایت کنن.
    از رقبای عزیز هم تقاضا دارم رعایت کنن.

سپاس از لطف و توجهتون.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• والا من گردن گیرم خوبه

کاری ک کردم هیچ نکرده هم گردن میگیرم

ولی این یکی خدایی من کاره ای نبودم

گردن گیرا کلا خرابه پاش بیوفته کدوم دیوار کوتاه تر از تو :)

فدا سرت

• شما میگی ولی متاسفانه بعضیا اینجوری دوس دارن ما هم مطابق خودشون رفتارکنیم فکر کنم تا الان باید متوجه شده باشی چند تا تهمت و حاشیه برام درست کردن ...از این خاله ها هیچی بعید نیست زیر چادر همه جوره هستن 😒😒

• شما میگی ولی متاسفانه بعضیا اینجوری دوس دارن ما هم مطابق خودشون رفتارکنیم فکر کنم تا الان باید متوجه شده باشی چند تا تهمت و حاشیه برام درست کردن ...از این خاله ها هیچی بعید نیست زیر چادر همه جوره هستن 😒😒

سلام یوگی خوبی ازادیت مبارک

از خودت یکم خلاقیت نشون بده اسکی چرا میری

البته اشکالی نداره چون من امامتونم میتونی ازم پیروی کنی

پ ن راستی جواب اون نظر سنجی چی شد لطفا بیا تو فروم بنویس برای بچه ها شفاف سازی بشه

اخر نفهمیدیم همرت چی شد

امضا

امامتون مجی سامورایی

دوست عزیزم نه تنها شما.بلکه همه دوستان رو عرض میکنم.

گر تو با بد، بد کنی
    پس فرق چیست؟؟

من از خودم شروع میکنم که به کسی توهین نکنم.توی فروم زیاد کل کل میکنم ولی توهین و بی احترامی نمیکنم.
    هروقت خودمو درست کردم. مطمئن باش، بقیه هم مجبور میشن خودشونو درست کنن.

اگه کسی بهت تهمت زده یا توهینی کرده. من ازت معذرت میخوام. خوبه؟
    گناه کسی رو نمیشوریم داداش.

• یوگی اسم خانواده ات هست... عزیزم نه اسم من... من اسم دارم خودم کور نیستی که بخون

در ضمن شما میگی همر کدوم همر ؟ صحبت کدوم سال میکنی؟ صحبت کدوم سرور میکنی تو خودت کی هستی اصلا بهت ادب یاد ندادن هر جا میری اسمت بگی... یعنی انقدر ترس برت داشته که حتی اسمت هم نمیگی... پس اسمت میزارم خاله فروغ چقدر هم بهت میاد ... اسم جدیدت مبارک خاله فروغ... در مورد حرفهای دیگه ات هم هر وقت مدرک گذاشتی وسط فروم بعدا حرفش بزن در غیر اینصورت دیگه جوابت در این مورد نمیدم ...

• دوست عزیزم نه تنها شما.بلکه همه دوستان رو عرض میکنم.

گر تو با بد، بد کنی
    پس فرق چیست؟؟

من از خودم شروع میکنم که به کسی توهین نکنم.توی فروم زیاد کل کل میکنم ولی توهین و بی احترامی نمیکنم.
    هروقت خودمو درست کردم. مطمئن باش، بقیه هم مجبور میشن خودشونو درست کنن.

اگه کسی بهت تهمت زده یا توهینی کرده. من ازت معذرت میخوام. خوبه؟
    گناه کسی رو نمیشوریم داداش.

شما معذرت خواهی میکنی ولی بعضیا حتی شعور معذرت خواهی کردن هم ندارن ... حتی خجالت هم نمیکشن از حرف و کارهاشون فقط در تعجبم از این کارها میخوان به کجا برسن آیا وزیر میشن !!! واقعا خجالت خوب چیزیه ... یه کم مرد باشین یه کم مردونگی داشته باشین یه حرفی میزنید اثبات کنید تا کی دروغ حاشیه واقعا متاسفم براتون ...

از ادمین فروم تقضای رسیدگی به این موضوع دارم پست های تکراری و بیش از حد حاشیه سازی را پاک کرده و به شخص مورد نظر طبق قوانین برخورد کند ...

• یوگی اسم خانواده ات هست... عزیزم نه اسم من... من اسم دارم خودم کور نیستی که بخون

در ضمن شما میگی همر کدوم همر ؟ صحبت کدوم سال میکنی؟ صحبت کدوم سرور میکنی تو خودت کی هستی اصلا بهت ادب یاد ندادن هر جا میری اسمت بگی... یعنی انقدر ترس برت داشته که حتی اسمت هم نمیگی... پس اسمت میزارم خاله فروغ چقدر هم بهت میاد ... اسم جدیدت مبارک خاله فروغ... در مورد حرفهای دیگه ات هم هر وقت مدرک گذاشتی وسط فروم بعدا حرفش بزن در غیر اینصورت دیگه جوابت در این مورد نمیدم ...

سلام یوگی عزیز خوبی

شنیدم باز رفتی کتیبه ی احمق ورداشتی فقط خواستم بگم وقتی خواستی فعالش کنی از خاله مشورت بگیر نزنی باز همرت چیف بشه دو دستی بزنی تو سرت

پ ن : لطفا از مطالب بنده اسکی نرو اگرم اسکی میری لطفا با ذکر منبع برو نخوری زمین دست و پات بشکنه 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

پ ن :عکس مربوط به یوگی هست بعد بلند کردن کتیبه ی احمق

امضا

مجی سامورایی

• سلام خدمت خوانندگان

دیشب در کنار بچه های اندبل یکمقدار خوشگذرونی کردیم

از اس ای: دوستان انبار بزرگ نیاز داشتند از ساید همسایه براشون آوردیم - شمال شرقی ها با 4 فیک چشمان یونیک رو جابجا کردند

از اندبل: دیوار 1 همر کپ شمال شرق از 5 خانه - دیوار 1 واندرزن از جنوب غرب از 1 خانه - دزدیدن 3 کتیبه احمق کوچک (هتریک)

لینک های جنوب شرق (انبار)

پ.ن: داخل کتیبه 40ک دفاع بوده که با حملات شمال غرب تخس شده و لینک سبز اومده

هنرنمایی فستر! جاسوسی از چشمان یونیک با چشمان کوچک 😂😂😂😂

باقی لینک‌ها با دوستان

ارادت.

• وسط کلونی خودت بدونه رمر و 4 کی کاتا

فکر کنم 2 سرور پیشم خودت بودی اینجوری زدی رفتی دیوار

بعععععععععععع

.

.

با اینکه اسکات زده بودن دوباره بدونه رمر

بععععععع

.

‌‌.

.

.

درسته احمق رو ناتار زیاد هست اما لذت داره از حریف

.

.

.

.

.

.

.

.

زدن 5 کراپ

.

.

.

‌‌.

عاشق این کرم ریختن هام از دیوار شدن بیشتر حال میده

.

‌.

.

.

خلاصه بجا 10 کی دف ریختن رو کپت و کتیبه احمقت انقدر لاست دادی

امضا

بععععععععععععععععع

• شما یه آدمـــِـــــــــــ

HOT

دورُ بَریاتـــــــــــــ همه

LAT

فازِتَمـــــــ گیریم که

QAT

مامـــــــ نمیرسیم به

PAT

فیلمــِ خوبی بود√هـــــه√

CUT

بازی تمامـــــ،کیشــــــــــُ

MAT

پ ن:قابل توجه اونا ک میگن فیکی گاهی سرتون ببرید تو تاپ حتما امامتون و بالا سرتون میبینید

امضا

مجی سامورایی