نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• کسی طرز استفاده از چکمه یونیک رو بلده؟

من یادم رفته چجوری میشه ازش استفاده کرد

میشه بیام کتیبه رو ببرم ببینم چه کاربردی داره؟

شما اول حسن نیت خودتو ثابت کن بیا به ما طرز استفاده از منحصر یونیک و جابجایی همون منحصر یونیک تو خاکستری رو به ما یاد بده ، خدا رو چه دیدی شاید ما هم طرز استفاده از چکمه یونیک رو یادت دادیم ، البته ما که تونستیم بردیم منحصر یونیکتونو ، شمام میتونی بیا چکمرو ببر :)

• سلام به دوستان

چندوقت پیش یه بحثی بود تو فروم راجب کتیبه معماری یونیک و مرتاضی یونیک کدوم مهم تره چقد صحبت شد بحث شد دوستان کتیبه مرتاض یونیک بهترین کتیبه قلمداد میکردن شاید تراوین صنعتی به شکل داره پیش میره که گزینه هیچ کدام بیاد وسط باید صبر کرد دید یعنی دف بالا 100 میلون خواهیم دید .:D:D:D

خدایی از حق نگذریم زدن کتیبه های مهم خیلی وقته تو اسپیدترا دیده نشده .

برقرار باشید

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• نقل قول

سلام پویا جان

در مورد جابجایی کتیبه مرتاض اشاره بکنم که این اتفاق در اثر یک سهل انگاری بوده و پلیرهایی اشتباه را کردند که خیلی کارها برای ساید تا به الان انجام داده اند. استنباط شما مبنی بر بی اعتمادی برای این کتیبه خیلی خیلی بی مورد و اشتباهه! فکر کن تیم لیدری به همه بی اعتماد باشند یعنی 2 تا اکانتی که بهشون اعتماد دارند پیدا نمیشه!؟!؟ خودشون این همه مولتی دارند. پس رفتن مرتاض ربطی به اعتماد و این حرفها نداره!

سلام

متاسفانه یا خوشبحتانه ساید شما جواب برای پست های ما رو خیلی زود آماده میکنه;)

کتیبه جنگ بزرگ و جنگ آموز یونیک همزمان روی یه اکانت:!:

در جواب تنها چیزی که میتونید بگید اینه که سایدتون دوباره ناهماهنگی داشته یا اینکه منتظر شدند که کتیبه بعدی فعال بشه تا کتیبه اول جابجا بشه

با این غارت یعنی 16 ساعت شارژ نیست؟ البته هر 2 جواب برای من غیر قابل قبول هست:!:

نقل قول

یه مورد دیگه اینه که گرفتاری های اشخاص تو زندگی و بالا رفتن سن وسال و افزایش مشغله باعث میشه وقت لازم برای هدایت یک اکانت خوب نداشته باشند و بازیکن ها به سمت تیم شدن سوق پیدا میکنند. همچنین محدودیت های سایدی مثل 15 گندمی باعث میشه تیم بندی ها بیشتر هم بشه. تیم شدن خیلی از پلیرها با هم اشتباه کامل بود چون هر کدوم از اونها خودشون یک تنه تیم هستند.

این اختلاف ها و بحث ها با بزرگ شدن اکانت و افزایش درگیری هاش بیشتر هم میشه تا جایی که میبینی حذف یک اکانت و رفتن افراد سود و منفعت بیشتری برای ساید داره تا موندنشون.

قطعا پلیرهای اسم و رسم دار وجودشون برای ساید ما خیلی خوبه ولی اون چیزی که ما را به سمت برنده شدن میبره اسم و رسم نیست!!

ما بر خلاف شما این درایت رو داشتیم که نه تنها پلیرهایی که با هم مشکل دارن رو روی یه اکانت نیاریم بلکه داخل یه ساید هم به هر دلیلی شاهد حضورشون نباشیم.

این تفاوت لیدرهای حال حاضر جنوب شرق و شمال شرق هست که برای جذب پلیر هر کاری نمیکنن.

نتیجه اش هم مشخصه. پلیر زمانی سرخورده میشه که نتیجه زحماتش رو مجبور میشه وسط سرور ول کنه و بره. نه پلیری که از ابتدای سرور تکلیف خودش رو میدونه.

نقل قول

اون شخص (یا اشخاص) که اومده به شما گفته که شمال شرق یکدست نیست!!! اصالت شمال شرقی نداشته. ضربه خورده شمال شرق بوده. اخراجی شمال شرق بوده.

نقل قول

اون پلیری که اومد با چند تا به و به و چح و چح شما گفت شمال شرق یکدست نیست، شمال شرقی نیست، جنوب شرقیه!!

پلیرهایی که رفتن که دیگه الان جزو سایدتون محسوب نمیشن

کسانی که این حرف رو زدن هنوز هم دارن داخل سایدتون بازی میکنن جاوید جان. نگو ناراحت میشن باز اختلاف درون سایدی بینتون پیش میاد. :rolleyes:

نقل قول

بنظرم این بحث به جز در حاشیه بردن هیچ سود و منفعتی نخواهد داشت. شما اگر اعتقاد داری ما یکدست نیستیم خب مسئله ای نیست. شما به راحتی برنده خواهی شد.

موافقم جاوید جان بهتره این بحث رو ببندیم.

من بر اساس مشاهداتم قطعه های پازل رو کنار هم میذارم و به یه نتیجه مشخص میرسم.

شما هم به عنوان لیدر شمال شرق حتی اگر صحبت های من هم درست باشه قطعا زیر بار اختلاف داخلی و یکدست نبودن شمال شرق نمیرید.

ممنون بابت پست هایی که مودبانه جواب ما رو دادید به دور از حاشیه و ...<3<3

موفق باشید

• 😂😂😂😂منتظر پست owldark عزیز هستیم که از ببرون طبق معمول محافظت میکنه از سایدش

تو این رفت امد اینم از ما قبول کنید

از اتاق فرمان اینورم میگن دانش اموزا خواب موندن نیومدن برا ورزش بعد میفرستیم خدمتتون 😂😂😂

هر جا نگاه میکنم که خودمونیم این منطقه مال کیه واقعا ؟

دنی دمت گرم داداش

از اتاق فرمان اینورم میگن دانش اموزا خواب موندن نیومدن برا ورزش بعد میفرستیم خدمتتون 😂😂😂

دنی دمت گرم داداش

این که مال دیشبه خوشگله پسر

شما فعلا بزن دیوار شی میترسیم زنت نزاره بازی کنه فعلا همین گوشه موشه ها باش

دنی دمت گرم داداش

سلام توهمی جان از اتاق فرمان خبر رسیده دیشب زدی به انبار نیزه انگار خیلی هم تیز بوده لینکشو میرسونن دستم یا زحمت میکشن میذارن از من بهت نصیحت زیاد جدی بگیری واقعا طلاقت میده ها بازی رو واسه فان بازی کن تا مطعلقه نشی:D;)

محمدowldark

• این که مال دیشبه خوشگله پسر

شما فعلا بزن دیوار شی میترسیم زنت نزاره بازی کنه فعلا همین گوشه موشه ها باش

اینکه ربطش میدین به خانواده یه نفر اسم میبرین نشون دهنده شخصیت خانوداگی شماست عزیزم نه اشتباه من .

شما که چرکته خوب دستته ببین تایمشو پنج صبح میشه دیشب ؟ من حتمان اشتباه میکنم چرکته خرابه

جواب یه همچین پستای رو نباید بدم ولی تو دهنی خوب بلدم بزنم به کسی که حدشو رد کنه این از شما

محمد عزیز وقتی از تیز بودن نیزه اسم میبری فرض بر این بگیر طرف روبروت احترام به سنت نذاره و جوابتو بده که کلان من ادم جواب دادن همچین پستایی نیستم وقتی ادعایی بزرگی دارید باید به همون اندازه هم رفتار بزرگانه نشون بدین

زد خورد جز از این بازیه اگه تحملشو ندارید بازی نکنید

ما هر جا دیوارم شدیم امدیم گفتیم نیزش تیز بوده اقا محمد ترسی از کسی جز خدا نداشتیم

• توهمی جان من تیک ننداختم عزیزم شما ناراحت شدی من گفتم زدی نیزه دار خفت کردی تلفات دادی من نه فقط تو باشی به هیچ کسی بی احترامی نکردم حالا شما ناراحت شدی من هم از شما عذر خواهی میکنم <3

• اون موقع که دلیل نیومدنت تو سرور این بود که همسرت نمیزاره بیای یادت نبود خانواده چیه فاز مظلومیت برندار

راجع به شخصیت خانوادگی من هم یه بار دیگه حرف بزنی گل میگیرم دهنتو اسم اکانتو که بلدی روشن نشدی شماره بزار روشنت کنم

هر وقت یاد گرفتی یه اتک رو کامل بزاری بیا اینجا لینک بزار از ساعت 5 صبج تا الان بالای درخت بودی میگفتی من گیلاسم اتک روت نیاد ! الان اومدی لینک 2کی سواره تیرانداز میزاری رو دهی که 12 کی تیرانداز دیوار کردید که 30 کی مزدورش رو خفت کنید وسط جایی که 2 میلیون هجومی دفاعی کشته شده همرات رو هم کردی بدون سواره که بگی دفه دیگه

با کیا شدیم 80 میلیون

• 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 الان ظاهرا ادب آنتن نمیده

تاااااا بووووووووده همین بوده ممد

یه جا کم بیارن همینطوری میشه

قراره یه چند روزی اینجا چت روم خصوصی شمال شرق باشه بیاین درباره مزایای استفاده از چکمه بزرگ و نوع کاربرد چکمه یونیک باهم بحث کنیم شاید به نتیجه برسیم یه جایی بلاخره 😂

• دروودی بی انتها به متخیلین عزیز با نوای فریاد یا محمدا که سر از پا درازتر با توکل بر کتاب فیلها شنا میکنند و دلفین ها هم پرواز، اومدن برای دیستروی کردن یک همر رومن بنام اکانت نالنجی(تو روح علی ایران با اسم مزخرف اکانت:دی(پسورد اکانت که دیگه بماند چیه)).

فارغ از شوخی بالا با عزیزانم در جنوب شرق واقعا به تمامی لانچرها و کسانیکه در پلن ج ش به هرنحوی کمک رسانی کردن خسته نباشید عرض میکنم.تلاشتون برای شخص من قابل ستایش و احترام و مورد تقدیر است و انتقادی در آن ندارم و نخواهم داشت.صرفا به رسم ادب موظفم لینکهارو فقط ارائه بدم و همونطور که هم شمال میدونه هم جنوب ریل رو ساعت 5 صبح اعلام کردم روی نالنجی هست و تیم دفکوردی ما تمام تلاشش رو کرد و هرجور که صلاح دونست عملکرد نشون داد که از تمام پلیرهای شمال که در این راستا کمک رسانی کردن کمال تشکر و قدردانی رو دارم. 2 طرف دارید بازی رو برای هم جذاب میکنید دم همتون گرم.

منبر رو به منبر دوستان تحویل میدم و با ارائه ریپورت از حضورتون مرخص میشم:

اتک اول

اتک دوم

اتک سوم

اتک چهارم

اتک پنجم

اتک ششم

اتک هفتم

اتک هشتم

اتک نهم

به مهاجمین بابت ساخت تروپ های زیبا تبریک و به مدافعین بابت دفاع جانانه و زیباشون تبریک عرض میکنم.

شاد و پیروز و موفق باشید.

ایام به کام

--مجید پرشیا

• مجید جان الان لینک ها آسمان دفش مشخص نیست که فیلها پرواز میکردن یا رژه میرفتن داداش دلفیناشم فکر کنم شکار شدن فقط صدف هاش داران عزاداری میکنن اونم بدونه سینه زن

• رفیق نهایتا میخوای بگی ما زدیم همر رو زخمی کردیم و کاری که باید رو انجام دادیم

پس چه تفاوتی داره که عکس همر گذاشته بشه یا نشه؟😂

بیا بگو ما قوی هستیم ما میتونیم هرکی بد مارو بخواد نامرده و از این حرفا که بحثو ببره به حاشیه بزن و بحث رو به سمت نامربوط بکش

افرین که سزار زدین😍 شما خیلی مشتی هستین

ظاهرا کلا دیگه آنتن نمیده😂