نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• قربونت برم که گذاشتین من پا بگیرم اونجا ولی خب من محدوده اکانتمو جابجا کرده بودم و اهمیتی نداشت بزنین یا نزنین اون ده رو

مرسی که یاد دادی چجوری اینسرت شکن رو بین موج ها بذارم

حتما استفاده میکنم ازش عزیزم

هواپیما یه جور رنده میکنه، گارد یه جور ، ایلیا یه جور ، برادرز یه جور ، مسعود فراهانی یه جور😉

شما ۴۰ نفر رو یه اکانت بازی میکنین و از اون دفاع میکنین ما سعی کردیم تا وقتی شما حواستون به هواپیماست بقیه اتحادتون رو بزنیم که موفق هم بودیم.درسته تلفات داشتیم ولی بیشتر دهکده هارو تخریب کردیم.چه اونایی که توی اتحاد خودتون بوده چه اونایی که از رفیقاتون رسیده دستتون😂

پ.ن: خبر رسیده بدپلیر دوباره دیوار شده.تبریک دلاور خسته نباشی.همر قشنگی کشیده بودی

پ.ن: خبر رسیده بچه ها به انتقام خون شهدای Bad2ten ساعت ۱۹:۵۸ خفت زدن 😂 ماشالله جاوید.زنده باد

• اگر ناراحت نمیشید پست آموزشیمو جدا بگذارم.

خفت با مزدور دیده بودید؟

حالا این 2 ک کاتا از چند ک کاتا بوده؟ تاثیری داشته یا نه؟ جواب منفیه! فکر کنم توهمی به کاهدون زدی

شایدم این همری باشه که رو مرتاض منحصر زده! معمولا تو جنوب شرق همرهایی که زده میشه حکم یکبار مصرف داره

به قول یکی از بچه ها این خفت نبوده، تجاوز بوده دیگه رسما.

بعد طرف میاد ساعت 8 و 10 شب خفت میزنه با چراغ ، با افتخارم اینجا اعلام میکنه و از عجایب خلقت و شاید برای شما اتفاق بی افتد صحبت میکنه.

• خفت کردید نوش جونتون

پویا تبریک گفت منم میگم...یه سریم زدید لینکش نیومده دمتون گرم

به قول یکی از بچه ها این خفت نبوده، تجاوز بوده دیگه رسما.

بعد طرف میاد ساعت 8 و 10 شب خفت میزنه با چراغ ، با افتخارم اینجا اعلام میکنه و از عجایب خلقت و شاید برای شما اتفاق بی افتد صحبت میکنه.

ولی نمیتونم متوجه شم این فشار از کجا نشات میگیره؟شما پول کاتاهاتو ندادیم بهت ناراحتی اینجا دهنتو باز میکنی؟هنوز نفهمیدی چطوری خوردی که اینطوری حرف میزنی...علی الحساب یه 10ک دف بریز رو دهت با 50 تا اسکات که نیای چراغ چراغ کنی تا نکات بعدیشو روزای دیگه یاد بدیم

قراره اینجوری صحبت کنیم باهم بگید تکلیفمونو بدونیم چون ماهم کم لینک و داستان نداشتیم و نذاشتیم تو این فروم ولی خارج از این لفاظیای چیپ گذاشتیم.

انتخاب مسیر با شما...ادامش از ما

سرور قشنگه با کج سلیقتون و کشوندن بازی به بیراهه زشتش نکنید...تصمیم با خودتون

• پ.ن: خبر رسیده بچه ها به انتقام خون شهدای Bad2ten ساعت ۱۹:۵۸ خفت زدن 😂 ماشالله جاوید.زنده باد

آقا رضا خسته نباشید

پست قبلیو نمیشد ادیت کرد جدا پست گذاشتم

به گفته پلیرتون ما ساعت 8 با چراغ زدیم...شما هم چراغ داشتید؟

پ.ن:خراج شمام محفوظه ها دستور بدی سربازارو میکشم کنار برداری داداش.<3

پ.ن:بعد ما میگیم حرف زدن بلد نیستید حرف نزدنو چرا یاد نمیگیرید دوستان ناراحت میشن

قبل از اینکه به غار هدایت شم رفتم تو غارم نگید دیگه

• ایلیا جان من 4 تا سوال پرسیدم

1- علت خرج کردن همر رونجر با 170 کی گرز به گفته من 6 کی کاتا به گفته شما 5 کی کاتا 30 کی روی مولتی ترور 80 کی روی چکمه بزرگ که سه تاش توی ساید شمال موجود بود چه بود !! از اون سه تای دیگه چه استفاده بهینه ای شد که چهارمی رو هم باس میبردید !

2- منطقا بهتر نبود همچین همری بهش جنگ یا احمق داده بشه تا اینجوری پر پر بشه !!

3- مشکل گندم دادن همر اونجا عنوان شده تو اون کلونی 10 تا فیدر نبود دف و رید اون داده بشه !

4- اون دهکده چرا صفر شد توسط خود پلیر جز اینکه 40 در 40 شمال شرق کاملا در اختیار جنوب شرقه ! ترس از چیف وجود داشت !!

پ.ن.1 ادبیات جدید شماها هیچی ندارید بزنیمتون اونا زیاد دارن جرات نمیکنیم بزنیمشون !!

• مانی‌جان در انتها من هم چندین سوال از شما میپرسم

جوابها

1- این همری بود که با بنده اشتراک گذاشتن دوستان. با توجه به لند 130ک گرز بر روی کتیبه، ساخت تروپ بیشتر از لاستش بوده!

چکمه بزرگ رو بردیم که پلن زیر 2 ساعت نرید رو این بنده‌های خدا :))))

2- اتفاقا جنگ بزرگ داشته!
    بنده مسئول چرخش کتیبه‌ها نیستم ولی بنظرم لایق جنگ بزرگ نبوده اکانت، بلکه پس از زدن چکمه جهت ریکاوری میتونستن جنگامک بندازن.

3- به هر حال در صورت نیاز، مشکلات رو حل میکنیم.
    من و نیما رو اکانت بودیم که ایشون وقتی دیدن گندم منفی هست شروع کردن به غر زدن ... ما هم طی ده دقیقه 2 میل منابع رو پر کردیم:دی

4- اکانت خود پلیر هست و در اولویت تصمیمات خودشون مطرح هست! با اینحال میتونست برای کاتاهای هلیکوپتر تله خوبی باشه

و اما 2 سوال از شما

1- چند همر از اکانت گوسفند نباش بدون سواره شدند؟

4- چرا در منطقه ای که دست شماست، 2-3 کتیبه دست شمال شرق هست؟ (از متقاضیان جنگامک رو هلیکوپتر)

• 1- سلطان اسکات های اون دهکده موجود هست سایز اون همر رو من میدونم ادمین پلیر اون اکانت و دوستانی که روی اون اکانت بودند ! ایلیا جان کیا رو من میشناسم یه زمانی پلیر تیم لگاسی بود گندم منفی 2 میل رو تحمل میکرد بدون اینکه یه محافظ لاست بده اصلا فرض محال که نمیتونست تامین کنه 20 تا فیدر از اون 600 تا فیدر کلونی رو میدادید بهش

2- از نظر شما همر 170 کی گرزی 6 کی کاتا لیاقت جنگ بزرگ رو هم نداشته ! ولی بعد از اینکه چکمه رو آورد باید جنگ کوچک بهش میدادن !!!

جواب سوالاتت

1- سواره هاش لاست سنگینی خوردند ولی در قبالش لاست مورد قبولی هم گرفتند

2- من عاشقم تفاهم هستم واقعیت رو هم میپذیرم این قسمت از بی تدبیری ما و کم تلاش بودن ماست که تو منطقه ای که دست ما هست 2 یا سه کتیبه دست شمال شرق هست ممنون هستم که پذیرفتی اون منطقه دست ماست شاید لازم باشه ما هم تلاشمون رو بیشتر کنیم

• 1-

جواب سوالاتت

1- سواره هاش لاست سنگینی خوردند ولی در قبالش لاست مورد قبولی هم گرفتند

2- من عاشقم تفاهم هستم واقعیت رو هم میپذیرم این قسمت از بی تدبیری ما و کم تلاش بودن ماست که تو منطقه ای که دست ما هست 2 یا سه کتیبه دست شمال شرق هست ممنون هستم که پذیرفتی اون منطقه دست ماست شاید لازم باشه ما هم تلاشمون رو بیشتر کنیم

من صادقانه پاسخ دادم مانی جان! شما هنوز مستنداتی ارائه نکردی

همه کاتا خیرات برا تو

سوال 4 بود! :دی

خب دیگه:)))))) یکم هیجان بدید

#جنگامک_هلیکوپتری

• فرهاد جان والا ما که نمیدونیم چراغ اینا چیه

اگر شما چراغ دارین بدین ماهم استفاده کنیم یکم نور جلو خونمون کم شده چشمامون اذیت میشه موقع ایاب ذهاب

خراج چیه سلطان ما ک ترور نیستیم خراج بخوایم.همین که از ما راضی باشی کافیه عزیزم

در رابطه با پست اون بزرگوار هم من به عنوان پلیر شمال شرق همچین شخصی رو نمیشناسم از پلیرهامون

احتمالا رهگذری بوده همانند اولدارک که خواسته نظر خودش رو در رابطه با لینک های داخل فروم بده

پ.ن: بچه های گروه درخواست لینک سروری که ۴۰×۴۰ شمال شرق دست جنوب شرق افتاده رو دارن.زحمت بکشید معرفی کنید.ممنون

پ.ن: ۱۷۰ک گرزی داشتی کیا نمیگفتی بهمون؟ ای شیطون بلا پلیرای اس ای از کجا خبر دارن هااااا

• در رابطه با پست اون بزرگوار هم من به عنوان پلیر شمال شرق همچین شخصی رو نمیشناسم از پلیرهامون

احتمالا رهگذری بوده همانند اولدارک که خواسته نظر خودش رو در رابطه با لینک های داخل فروم بده

ولی من خوب میشناسمش

از اساطیر مقابل ما بوده سرور پیش الانم فکر کنم تو ساید شماس که از جزییات خفت و اینا اطلاع داره

فکر میکردم رو همون اکانتم بازی میکنه یا ارتباطی با اونا داره....ولی خب فکر کنم وقتی پلیر خود اون اکانت پست شمارو لایک میکنه حتما رهگذر بوده که کلاغا به گوشش رسوندن...اگر بازی میکنه که بهش بگید زبان سرخ سر سبز میدهد بر باد...اگرم نه که بذارید رد شه

اینقدر ادم زرد باشه که ساید خودشم گردنش نگیره ما بیشتر ازین بهش بپردازیم به خودمون توهین کردیم

اگر شما چراغ دارین بدین ماهم استفاده کنیم یکم نور جلو خونمون کم شده چشمامون اذیت میشه موقع ایاب ذهاب

والا با این سیستم، روزا رفت و امد کنیم که مشکل چراغ نباشه راحت تریم هر دو طرف

• زیاد پردازش نکنید. پردازش دونتون پاره میشه...

ما خودمون خیاطیم دوست داشتی بیا جوری میدوزیم کسی نفهمه کار کرده هست جا نو قالبت میکنیم :D

پ.ن: مازیار میدونی یه چیزی رو رسیدم بهش ما باید با هم قد و اندازه خودمون کل کل کونیم تو نیایی حال نمیده خدای :evil:بقیه قدیمی ها هم که ترجیح میدن بشین بازی کنن مثل مهران و جعفر و مهدی عشقی نمیدونم هست یا نه و ...... اینارو هم ازشون نا امید شدم ارزش جواب دادن هم ندارن <X

پ.ن: یه پیمان میشناختم به لقب کینگ هکتور ............<3

محمدowldark

• سلطان نیامدی دلم از این بازی سنگ شد ?(?(X/شاید گذاشتیم رفتیم مثل تو‌ موندیم در خاطره ها ...:S:S

• بعد از پست من هم چند نفر پیام دادن و تایید کردند که متاسفانه شمال شرق زیاد یکدست نیست !!!

خواه ناخواه شخص من که دارم از بیرون به قضیه نگاه میکنم و استنباط میکنم :

1.حذف سامان ضربه بزرگی به شمال شرق زد

2. نحوه جابجایی کتیبه مرتاض روی مولتی خاکستری و عدم انتقالش روی اکانت های پلیر دار حتی به صورت موقت

وقتی این مسایل رو کنار هم میذارم برداشتی غیر از این نمیتونم داشته باشم.

سلام پویا جان

در مورد جابجایی کتیبه مرتاض اشاره بکنم که این اتفاق در اثر یک سهل انگاری بوده و پلیرهایی اشتباه را کردند که خیلی کارها برای ساید تا به الان انجام داده اند. استنباط شما مبنی بر بی اعتمادی برای این کتیبه خیلی خیلی بی مورد و اشتباهه! فکر کن تیم لیدری به همه بی اعتماد باشند یعنی 2 تا اکانتی که بهشون اعتماد دارند پیدا نمیشه!؟!؟ خودشون این همه مولتی دارند. پس رفتن مرتاض ربطی به اعتماد و این حرفها نداره!

یه مورد دیگه اینه که گرفتاری های اشخاص تو زندگی و بالا رفتن سن وسال و افزایش مشغله باعث میشه وقت لازم برای هدایت یک اکانت خوب نداشته باشند و بازیکن ها به سمت تیم شدن سوق پیدا میکنند. همچنین محدودیت های سایدی مثل 15 گندمی باعث میشه تیم بندی ها بیشتر هم بشه. تیم شدن خیلی از پلیرها با هم اشتباه کامل بود چون هر کدوم از اونها خودشون یک تنه تیم هستند.

این اختلاف ها و بحث ها با بزرگ شدن اکانت و افزایش درگیری هاش بیشتر هم میشه تا جایی که میبینی حذف یک اکانت و رفتن افراد سود و منفعت بیشتری برای ساید داره تا موندنشون.

قطعا پلیرهای اسم و رسم دار وجودشون برای ساید ما خیلی خوبه ولی اون چیزی که ما را به سمت برنده شدن میبره اسم و رسم نیست!!

اون شخص (یا اشخاص) که اومده به شما گفته که شمال شرق یکدست نیست!!! اصالت شمال شرقی نداشته. ضربه خورده شمال شرق بوده. اخراجی شمال شرق بوده.

بازیکن اصیل شمال شرق یعنی مجید پرشیا. کسی که بیشترین ضربه را در زمان قبل کتیبه ها خورد. اکانتش حذف شد. مسئولیت جمع آوری کتیبه ها را پذیرفته بود خیلی راحت میتونست بگه به من چه! ولی مردونگی کرد اومد و خیلی خوب کتیبه ها را برای سایدش که در اصل هویت خودشه، جمع کرد.

ما برای چنین بازیکنی رگ میذاریم وقتی میاد میگه فلان کتیبه را نمیزنیم دیگه چون و چرا براش نمیاریم. فقط میگیم چشم!!

ما اینقدر یکدستیم که وقتی کتیبه ها اومد اون کتیبه برای ما حذف شده بود.

ولی شما چی؟

شما باعث شرمندگی پلیر ساید خودتون شدید. شما یکدست نیستید وگرنه حرف پلیرتون براتون ارزش داشت.

اون پلیری که اومد با چند تا به و به و چح و چح شما گفت شمال شرق یکدست نیست، شمال شرقی نیست، جنوب شرقیه!!

بنظرم این بحث به جز در حاشیه بردن هیچ سود و منفعتی نخواهد داشت. شما اگر اعتقاد داری ما یکدست نیستیم خب مسئله ای نیست. شما به راحتی برنده خواهی شد.

در پایان خفت مارشال را گذاشتید من هم با خفت مارشال پستم را تموم میکنم

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• چند تا خفت هم ببینیم

ساعت 8 شب بدون دفاع، خسته و تنها این نیروها اینجا چی کار می کرند ؟!

البته یه بار دیگه بچه ها ساعت 10 در زدند که خوب کسی خونه نبود و این موفقیت جای تبریک داره

یعنی ساعت 8 شب هم ساکت باشیم ؟!

حسین جان زحمت کشیدید ساعت 8 تشریف اوردید.

ما با اجازتون ساعت 8 تو راه برگشت بودیم

ته مونده این همر را حساب کنیم

9 ک مزدور 3 ک تیرانداز 800 رم 800 کاتا

به رضا گارد گفتم ولش کن نزن گفت مهم نیست نهایت دیوار میشیم. اتک نشست برگامون ریخت. فکر نمیکردیم از این حد خوشحال تر بشیم

مانی جون :D تو با ما چه کردی! :D

باز هم محمد توهمی

توهمی پروداکشن تقدیم میکند:

و یه اتک از جنوب شرق در انتهای پست

خسته نباشید به همه دوستان

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• مانی جون :D تو با ما چه کردی! :D

خسته نباشید به همه دوستان

من اول تبریک میگم خفت خوبی بود

یه خفت که مال ده یک دیوار شده بود خوب زدی جای حرفی توش نمیمونه

یه خفت هم اومدید 15کی مزدور خفت کردید 4 کی تیرانداز 1کی کاتا 1 کی رم دیگه 10 کی هم تیرانداز جا گذاشتید تایم ریکاوری همون تیرانداز ها رو حساب کن با تروپی که خفت کردید ببین کی ضرر کرده !

اصولا چند وقته چکمه بزرگ دستته جاوید جان ؟ از اول آزاد سازی کتیبه ها استفاده بهینه ات چی بود ه زدن 1 کاتا از فاصله 7 خونه ای اونم از همری که دیوار شده بود

در مورد اینکه من چه کردم نقشه ده یک رو بزرگ باز کن ببین چند تا هم اتحادی اونجا میبینی نتیجه کار من هست

پ.ن. هر شاهکاری میزنید ایراد نداره به اصالت شمال شرقی ربطش ندید شمال شرق تاریخچه داره با ندانم کاری و بی عرضگیتون هر کاری توی این ساید میکنید از تاریخچه شمال شرق مایه نزارید

• مانی جان یه دستت چرتکه گرفتی

یه دست دیگت کف بینی و تو اب پیشگویی سایز همر

بیخیال داداش!

استفاده بهینه من از کتیبه چکمه بزرگ، زدن شما بزرگوار بود که به حمدالله حاصل شد.:D:D:D

در اینکه شما پلیر قابلی هستی شکی نیست ولی اینکه تو مپ پلیر هم اتحادی نمیبینم با احترام تصمیم خود بچه ها بوده نه اراده شما

ما یه دیفالت گذاشتیم اونجا شما 3 بار با کله رفتید تو دیوار . اصلا اول سرور رو دیفالتمون حساب نمیکردیم. الان هم نمیکنیم ولی برای شما کافی بود.

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• جاوید جان من بلد نیستم یا به کوچه علی چپ بزنم یا به صحرای کربلا !

اگه استفاده بهینه از کتیبه چکمه بزرگ برات زدن 1 کی کاتای 5 خونه ایت بوده من تبریک میگم لینک دیوارهای قبلی موجوده ها یه سری که همرت کلا رفت ! 40 کی مزدور بود 16 کی تیرانداز ! یه سری هم که زدیم رفتیم تو دیوار اونجا هم تبریک گفتم به روت هم نیاوردیم باز نصف همرت رفت ! حالا دیفالت رو شما جزو دهکده هات نمیدونی یا تخصصت 200 200 هست ما احترام میزاریم

چرتکه هم ابزار خوبی هست مثلا 11=15-26 میشه از کجا برآورد کردی من 9 کی مزدور برام مونده !!

• کسی طرز استفاده از چکمه یونیک رو بلده؟

من یادم رفته چجوری میشه ازش استفاده کرد

میشه بیام کتیبه رو ببرم ببینم چه کاربردی داره؟

پ.ن: نقشه رو تا باز میکنی هم اتحادی میبینی.جنوب شرق کجا بود وسط شمال شرق؟

• جاوید جان من بلد نیستم یا به کوچه علی چپ بزنم یا به صحرای کربلا !

اگه استفاده بهینه از کتیبه چکمه بزرگ برات زدن 1 کی کاتای 5 خونه ایت بوده من تبریک میگم لینک دیوارهای قبلی موجوده ها یه سری که همرت کلا رفت ! 40 کی مزدور بود 16 کی تیرانداز ! یه سری هم که زدیم رفتیم تو دیوار اونجا هم تبریک گفتم به روت هم نیاوردیم باز نصف همرت رفت ! حالا دیفالت رو شما جزو دهکده هات نمیدونی یا تخصصت 200 200 هست ما احترام میزاریم

چرتکه هم ابزار خوبی هست مثلا 11=15-26 میشه از کجا برآورد کردی من 9 کی مزدور برام مونده !!

مانی جون شما وقتی 46 خونه ای را میگی 5 خونه 2 ک مزدور را بر ما ببخش :D:D

یکم عجولانه و عصبی پست میذاری برای همین درست نمیخونی. من نگفتم دیفالت جز دهکده هام نیست. گفتم یه دیفالت گذاشتم اونجا جا برای دیوار شدنتون باشه. بیا و خوبی بکن!!

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...