نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• سلام عرض ادب خدمت دوستان

سرور برا ما هم به پایان رسید برا اولین بار بود کنار دوستانی بازی میکردیم که سالیان سال مقابلشون بودیم ( تیم خوب فشار)چالش خوبی بود اگه به انتها میرسید ولی نشد که بشه امیدوارم یه روز کنار دوستانی که جنوب غرب بودن یه سرور تا انتها تجربه کنیم .

برنامه ای که داشتیم به اجرا در نیومد ممنونم از بچه های خودمون مسعود نوب عزیز که خوب بازی کردن کنارش عادت شده برام <3

رضا رویال عزیز که تا سرور شروع شد رفت قاطی مرغ ها ولی بازم برگشت کنارمون موند یه عروسی افتادیم ^^^^^^
    سجاد 33yed با اون مشغله کاری بود خسته نباشی داداش خدا 20 همدان18<3

سامان میلاد هایزرمن دوتا پسر خاله گل دوست داشتنی دمتون گرم ممنونم بابت حضورتون <3<3

سهند عزیز که وقت گذاشت ممنونم<3

مهران استورم عزیز جات تو <3منه

پرهام عزیز دوست رفیق و بچه محلم و تیمش دمتون گرم ، پرهام تور راه بنداز بریم یه طرفی کرونا تمام شد خدایی<3

رضا سورنا محمد دیابلو دوستون دارم قلبی <3

عزیز دل علی اف ایکس معلوم نیست کی قرار کارت عروسی بده پویا بیاره که جمع بشیم تصویری پویا سر به سر سامان بزاره بازی به کنار کل کلتون وای وای :D:D

اشکان کاپیتان عزیز که خودش میدونه چقدر عزیز هست برامون <3

ممنونم از همتون که تا پرچم دست میگیرم لبیک گویان هستین <3

پ.ن امیر رپتور حداقل شیرینی میگرفتی از پارسا :D:D:D:D

پ.ن نوری نگفتم تارگت بهتر از پارسا نیست دیدی :D:D:D:D

پ.ن محمد کوماتسو دات کام هستم بیا پوش کن خو:D:D:D:D

پ.ن پارسا عزیز برقرار باشی شما و همه بچه های ریبلز و جنوب غرب<3

بچه های خوب شمال غرب ارمین مجید تیمش <3

شمال شرق مجید پرشیا و باقی دوستان<3
    جنوب شرق امیدوار برد مال شما باشه قلبی دوستون دارم سالیان سال کنارتون بودم بخش عظیمی از خاطرات تراوین تو جنوب شرق بوده<3

{مخاطب خاص}

آدم کور وقتی چشاش وا شه اولین چیزی که میشکونه،عصای دستشه، همون چیزی که وقتی کور بود، بهاش راه میرفت ...

ارادتمند <3

Arash; Capitan

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• بدبخترین و حقیرترین تو این سرور

آقا مازیار , حقیر اون لیدر پر ادعایی هست که اسکرین تروپ اکانتشو گرفته دستش از پی وی این بازیکن به اون بازیکن درحال ماله کشی و التماس هستن واسه جذب پلیر از تیم حریف

و بدبخت اون تیمی هست که لیدرش همچین آدم ضعیفیه که در اوج خفت و خواری بخواد بره در به در دنبال لانچر و پلنر بگرده واسه تیمش

شخصا دلمون واستون سوخت ولی کسی که زنگ میزنه به پلیر تیم مقابل و پیشنهاد بی شرمانه ای مثل خیانت به تیم فعلی و پیوستن به رقیب رو میده باید هم رسوا بشه

تا پلیر های تیمتون بدونن لیدرشون در حال التماس رقیب هست

فکر میکنم مشخص شد که بدبخت و حقیر کیه ;)

• سلام عرفان جان

اینکه این کار انجام شده یا نه یا چرا شده یا جزییاتش چی بوده من در جریان نیستم و در موردش چیزی نمیگم نه له نه علیه حرف شما چون بی اطلاعم.

اما مطالب من چیز دیگه ای بود

1.اینکه به قول ایشون تمام پلیرهای ان ای حقیر و پست هستند بسیار حرفی زشت هست هرکی این نکته حرف ایشون رو تایید کنه فکر کنم تکلیفش روشن باشه!!!

2.ایا این صحبت یک صحبت خصوصی بوده یا عمومی؟اگر صحبتی حتی دشمن(منظورم دشمن واقعی تو زندگی واقعی منظورمه نه این بازی که دشمنی اصلا معنی توش نداره و رقیب هستیم نه دشمن)به صورت خصوصی گفته بشه به عنوان امانت حساب میشه و این صحبت نباید جایی مطرح بشه(این رو فقط به شما نمیگم میتونید از سهیل نپی که دوست من هست و تو سرو کله هم میزنیم بپرسید چند سرور قبل چقدر در این مورد با هم صحبت کردیم)

3.فرض میکنیم لازم بوده این مطلب تو تیم شما مطرح و با مشورت در موردش تصمیم گرفته بشه که خوب امری محتمل و گاهی لازم هست اما عمومی کردن صحبتهای خصوصی تو هیچ قانون و عرفی قابل قبول نیست عرفان جان.

با توجه به این مطالب من هیچوقت اینکار رو جایز نمیدونم و سعی هم کردم هیچوقت اینکار رو انجام ندم.

در مورد چرایی و چگونگی این روایت من نمیتونم نظری بدم و خود محمد در صورت لزوم میتونه پاسخ بده یا نده به صلاح دید خودش.

اما یادمون باشه تختی وقتی تختی میشه که از نقطه ضعف حریفش رو تشک کشتی استفاده نمیکنه و بسیار کارهای دیگه که میکنه وگرنه امثال علیرضا دبیر تو کشتیمون زیاد داشتیم که هر چند بسیار فنی اما اصلا ماندگاری ندارن

افشا اصرار در هر حالت و به هر دلیل نشان از ضعف داره چه قبول کنید چه نکنید.

موفق باشید

• با سلام

درخشش بچه ها رو میبینیم که دیوار شدن با همکاری بنده و اکانت آقا افشین که به دفاع دادیم به دوست عزیز

آفرین :d

از این خرده تروپ ها مثل قداره زن و رشیف و گرزی توو مولتی ها زیاده گندمشون منفی بشه بچه ها ول میکنن بره

شما که دف میدین دیوار میکنین پس چرا اینجوری شده؟ :d

_tuk.jpeg

• دروغ

یکم هم وقتم خالی هست الان جواب این اراجیفی که سر هم کردی رو بدم یوقت دور برت نداره فکر کنی تو اون سرورا هیچکی نمیدونه چی شده و میتونی هر دروغی دلت میخواد بگی

سرور هشت

این سرور که خودتون قبول دارید والس پارتون کرد و کتک خور والس بودید

سرور دو راند 3

این سرور هم من رو اکانت grand Darius کمکی مصطفی بودم و داشتم اون زمان ازش بازی یاد میگرفتم فکر میکنم براتون آشنا باشه این اکانت :))

شما که خوب میدونی اون سرور چیشد ولی چون اومدی وسط فروم دروغ میگی به عنوان یه جنوب شرقی و به عنوان کوچیک ترین عضو اتحاد والس وظیفمه یه توضیح مختصر واسه خوانندگان فروم بدم

من بعد یکماه حدودا و اردشیر هم چند وقت بعد من رفت

شما بعد یک ماه اون سرور رو ول نکردی اقا مازیار بعد کتیبه ها که ان ای و اس ای متا کردن و دیدی هیچ امیدی به برد ندارید, عین ترسو ها فرار کردید از سرور بعد شما هم حاج اقا نبات واندر ان دبل رو اورد بالا که در آخر با همر های متای شرق واندرشون کلین شد و همر اکانت ما که اون زمان رکورد همر رومن کلاسیک رو زد سبز برگشت از واندر

یه اکانت دیگه هم مصطفی داشت به اسم Jonckey که اون اکانت هم قبل کتیبه تکی کل شمال شرق رو شخم زد و شمال شرق رو مجبور به متا کرد

بعد اون سرور هم والس رفت سرور 12 ورژن جدید رو استارت زد به توتال لیدریه مصطفی که اون سرور هم قبل کتیبه NE رو فارم کردیم و بعدش هم NW رو :))

اصلا نه بودی اونوقت نه چیزی ازش میدونی.

و در آخر که اقا مازیار شما برو از همون دوستات بپرس بهت میگن که از وقتی تراوین رو بوده عرفان هم بوده

اون زمان ما میومدیم ساید شما رو شخم میزدیم , الان هم داریم به یاد اون روزا همینکارو میکنیم

به هر حال تری دات قبل فیلتر هر سرور بازی کرده از والس خوردش و متاسفانه گذشته رو نمیشه تغییر کرد

بعد فیلتر هم شما و چند تا دیگتون که ما عقده ی واندر صد کردن رو توی دلتون گذاشتیم اومدید اسپید ترا دو تا سرور واندر صد کردید یادتون رفته فارم ما بودید یه زمان

با تشکر از مهدی و رسول عزیز که با ساخت همچین سایت خوبی این شانس رو به تری داتی ها دادن که بالاخاره یه روزی توی یه سروری واندر صد کنن و عقده ی چندین چند ساله ی دیدن یک واندر صد کردن تو دلشون نموند واقعا براتون خوشحالم از این بابت ;)

• پسر جان یک چیز رو نمیدونی در موردش نظر نده فارم بودی از چیزی خبر نداری

در مورد سرور هشت که ان ای صد کرد و تو واندر از تری دات تشکر کرد تو فروم که تو اونوقت نمیدونستی چیه کار ان ای با والس به فحاشی کشید چون حساب نمیشدی خبر نداری

یک حرف دیگتم جواب بدم من از خدا نمیترسم چه برسه بنده خدا هم نه 4 تا گرزی افرادی مثل تو بترسم؟

پسرک اون سرور من خانومم سرطان گرفت و من سرور رو ترک کردم وگرنه با متایی که من با پیمان و خدا بیامرز نیما بسته بودم که شما داشتید شخم میخوردید

برو از بزرگترها بپرس بعد حرف بزن

افرین پسر خوب

• مجید جان می‌خوای درس بدین برین از بچه های خودت رو خب درس بده که تا به حال ندیدم چطور باشه

دفاع من چندین برابر این ده هست

هنوز عکس های چند سال جلو ما بازی کردی رو هنوز هست

می تونی تو وات ساپ پیام بدین ببینید چطوری 4800 تا منجنیق تون خفت شد

• و باز بدخت تر و حقیرتر(این یکی تراوین منظورمه)کسی که حریف یک مشت بدبخت حقیر نمیشه و دمش رو میذاره رو کولش حب جیم رو میخوره و با پررویی تمام و با ادعای پوشالی فرار رو بر قرار ترجیح میده

پست پدر معنوی شمال شرق در حال سکته کردن

«زبونم لال ، خدا نکنه ، ۱۰۰ سال سایه شما بالا سر شمال شرق باشه اخه در نبود شما نمیتونن بازی کنن»

بی اطلاعم.

اقای فردوسی پور من صدای شمارو ندارم

نه الان ندارم !!!

نه الان ، الان ....

آقای فردوسی پور شما دنبال چی هستی

بسمه تعالی

چه می‌کنه این پدر معنوی شمال شرق

پستای بی ادبی بی احترامی رو چرا نمیدین

بچه ها بزارن اقا مازیار ؟؟؟

لیدر کل سایدت امده بازیکن دزدی!!!

تو فروم باید آبروشو برد که دیگه ازین غلطا نکنه

آقا مازیار شما ۲۰۰۰۰ تا پلیر دارید

زشت نیست بیاین بچسبین به بازیکنای ما؟!

شما اگر واقعا توان مدیریت داشتید آرمان ویچر کبیر

که کلا زیر ساخت و رو ساخت اکانت ترنس رو زده ول نمیکرد بره که یه نوبی مثل مملی که تاحالا اکانت خوب به زندگیش ندیده به خود ادعاش بشه

خدارو شکر که فشار دیستروی از چشاتون داره میزنه بیرون

بلد نیستین سایدو مدیریت کنید ما با یچه های تروریست بیایم براتون مدیریت کنیم اشکالی نداره

کدورتارو میزارم کنار یه دست نوازش میکشیم به سرتون ، پشتیبانیتون می‌کنیم بازی بهتون یاد میدیم قول وینری بهتون میدیم

پ.ن: اقا مجید پرشیا عزیز من اولین باره اسم شمارو میشنوم ، از پرهام پرسیدم گفت بازیکن بسیار خوبی هستید ، از اونجایی که پرهام بن شده گفت بگم بهتون ، که شما پدر معنوی و سالمندتون رو از فروم ببرید بزارید تو خانه سالمندان سایدتون و به عیادتش برید که احساس تنهایی و کمبود نکنه

انقد نیاد تو فروم بخندونمون !!!!

این بنده خدا ۴ کلمه حرف میزنه پاش لیز میخوره ۴۹ تا سوتی میده ، اون مملیشون هم که همینطور

شمال شرق کیا دارن بازی می کنن خداییش؟؟

در مورد مملی چی شنیدید توتالتون شده؟

این بیچاره دماغشو نمیتونسته بکشه بالا

رفته دماغشو عمل کرده کوچیک بشه که از پس بالا کشیدنش بر بیاد

لویال ۵ نفره کتیبه هاشو بلند کرد

تروریست که نگم براتون چیکارش کرده

تنها مسئولیتی که بهش میاد حل اختلاف واحه های مشترک هست :دی

تا سایدتون نابود نشده یکی دیگه رو توتال کنید بیاید برای مذاکره ، اون موقع یوسف رو خراج میخواستیم

الان پدر معنوی سایدتون رو میخوایم ، بفرستید بیاد تا بخشیده شوید

مملی نهایتا ۱ هفته دیگه حذفه ، ۲ خونه ایش نمیتونه بلد کنه ، توتال نوب ها

سرو صدا الکی نکنید

احترام لیاقت میخواد

شما فقط ادعا دارید ، ما خوردیم گفتیم خوردیم

ولی شما بد خوردید بازم گنده گویی کردید

‌پدر معنوی شمال شرق من پزشک هستم

شما به بنده میگی فیک ، اقا مجیدم همینطور

اگه فشارتون بالا پایین شد تماس بگیرید

نسخه بپیچم براتون اینم شمارمه

۰۹۱۲۹۹۹۹۲۲۲

به بغلیت بگو به عقبیش بگه

به جلوییت بگو به بغلیش بگه

• دوست عزیز این ده 03 هست نه ده 04

دقت کنید بعد بیا کل کل کن

اهان کل کل ده به ده حساب میشه؟!

این اکانت Professor اوج هنری که ازش دیدیم ساعت 2 تا 6 صبح کپ دف ساز مارو 0 کرد اونم بزارم براتون؟! البته الان دوباره جاش سبز شده :)))))) بزنيد بخندیم :))))))

• ببین من نمیدونم تو کی چی هستی ولی بشین بازیتو کن برگ کدوم درختی تو اخه

بعد نگین پستاتون دیسلایک میشه چی میگی اخه(لعنت به موتور سوار بی وجدان :d)

تنها چیزی که من دیدم یه چیزه مازیار پنج خط نوشته تو یه تومار نوشتی معلومه کی داره سکته میکنه.

من نمیدونم داستان چیه دقیق بازیم زیاد نمیکنم اصلا جدی نگرفتم این سرورو بعد هفته دوم ولی اگه پرهام این رفیقشه من رفاقتی با خود پرهامم ندارم جمع کن این داغونو پرهام تا خودم زحمتشو نکشیدم

• درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    از همه بزرگان این فروم عذرخواهی میکنم.
    از اینکه این مدت پیامهای خسته کننده بنده رو خوندید و تحملم کردین از همتون عذرخواهی میکنم و سپاسگزارم.
    همینجا از همه دوستانی که باهاشون شوخی کردم عذرخواهی میکنم.
    من خیلی حرفه ای نیستم که بمونم و بزنم. چون نوبم.;);)
    به احترام دوست عزیزم آقا پرهام اومدم.خدارو شکر با دوستان عزیز زیادی آشنا شدم.
    به جرأت میگم اولین سروری بود که هماهنگی گروهی رو تجربه کردم.
    یه گروه که روند بازی رو تغییر داد.
    جا داره از تک تک بچه های گروه تروریست تشکر کنم.
    از دوستان تیم رقیب هم تشکر میکنم. اگه حرفی زده شده، صرف این بود که بازی رو هیجانی کنیم. مطمئن باشید بیرون از فروم و سرور معرفتمون بیشتر از اکانتمونه توی تراوین.
    از آقا مجید آخیل عزیز هم معذرت خواهی میکنم خیلی اذیتش کردم.
    صرف شوخی: داش مجید من حذف کردم و رفتم. تو نرسیدی؟خخخخ
    ولی خوشحالم از حمایت آزاد شدی. نری تو حبس صلواااااااات.اینم شوخی آخر بود داش مجید.
    دوستان خوبی بدی دیدین حلال کنید.
    مجید داداش ما خاکستری رو خلوتش کردیم واسه شما و همه دوستان. بیاید حالشو ببرید.
    همه دوستانی که دستی بر کار دارن یادشون باشه، تروریست بنیانگذار ساید پنجم تراوینه.
    بجز اون دسته از دوستانی که بی ادبی کردن، درکنار دیگردوستان واقعاً خوش گذشت. حتی در کنار مجید.8o8o
    همه شما عزیزان رو به خدای بزرگ و بلند مرتبه می سپارم.
    ارادتمند همه دوستان محمد patriot

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• ببین من نمیدونم تو کی چی هستی ولی بشین بازیتو کن برگ کدوم درختی تو اخه

بعد نگین پستاتون دیسلایک میشه چی میگی اخه(لعنت به موتور سوار بی وجدان :d)

تنها چیزی که من دیدم یه چیزه مازیار پنج خط نوشته تو یه تومار نوشتی معلومه کی داره سکته میکنه.

من نمیدونم داستان چیه دقیق بازیم زیاد نمیکنم اصلا جدی نگرفتم این سرورو بعد هفته دوم ولی اگه پرهام این رفیقشه من رفاقتی با خود پرهامم ندارم جمع کن این داغونو پرهام تا خودم زحمتشو نکشیدم

سلام عزیزم

ببینید شمایی که از موتور صحبت می کنی

در مورد تجربیات خودت حرف میزنی توهمی عزیز

من بزرگترت ، تاج سرت ، استادت یاسر هستم

روزی که امدی فروم گفتی رنگ ۱ غارت و این حرفا

گفتم پرهام جان این نوب کی هست

گفت این محمده ، سرور پیش امدن اکانتشو

خاکمال کردند ، بازم رفته با همونا داره بازی می کنه

بهش می‌گی مازیار ، ماشالله شمال شرق تشکیل شده از یه عده گنده گو و یه عده دستمال به دست

بنده برگ درخت باغچه شما هستم استاد توهمی

ببخشید استاد شما تو چه زمینه ای قوی هستی؟

اند گیم«مولتی بازی»

ارلی گیم«دیوار»

کار شمال شرق به کجا رسیده که این بنده خدا با این سطح نوشتار رو فرستاده فروم ، البته با فروم سرور پیش مقایسه کردم بهتر شدی ، اول فکر کردم کس دیگه نوشته فرستاده برات بزاری

خوش باشی ، رفاقت پرهام گرونه

شما رفیق مازیار باش

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: مودبانه پست بزارید - اخطار آخر ().

• درودی بی انتها....

من قول داده بودم که دیگه پست نزارم ولی خب گردن کلفتی کردن این دوستمون متقاعدم کرد که یه رنگ کاری ریز انجام بدم بهشون...

اولا که محمد توهمی اندازه موهای سر خودت خفت زده همر پرونده رنک یک تاپ بوده و هرچی که شما در کف بدست آوردنشی تجربه کرده . بس زیاد نکش بالا بیمه بدنه نداره میوفتی دست پات می‌شکنه . شما که یهویی از لپ لپ درومدی و اومدی به بزرگای خودت توهین و بی احترامی میکنی و واقعا از حد گذروندی زحمت بکش ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌سایلنت شو (رعایت ادب) و چادر گل گلی رو که چندین روز سر کردی الان سفت ترش کن برو اگه هم راه خروج بلد نیست اون بغلا بگردی دکمه قرمز هست اولشم با حرف s شروع میشه بزن اجکت کن 😂

پ‌. ن آقا مازیار شما به بزرگیت این جوان جاهل و نادم رو ببخش و حق بده بهش توی بازی که رسماً فارمی بیش نیست و نبوده تنها امیدش این فروم

پ.ن پرهام جان من تا قبل اینکه باهاتون صحبت کنم خیلی اشتباه راجبتون فکر میکردم ولی خب انسان با شخصیتی هستی ولی این دوستان با خامی که داری شخصیت شمارو هم خراب میکنن.

پایدار باشید ....

Avenger

• ببین

یکی من شناخته شده ام حداقل بهم نمیگن ایدی فیک یکی دیگه :d

قرار بود اسم تیمت بشه بلک ارمی که منو تیمم بیایم باهاتون بازی کنیم که قسمت نشد میتونی از رفیقت بپرسی بهت میگه.

هی میگی استادی. بقیه نوبن ولی از قدیم گفتن تعریف از خود مایه شکر خوردنه

درباره پلی دادن منم من حداقل تو چهار سالی که دارم بازی میکنم .

تا جایی که من خبر دارم و بقیه گفتن تا حالا کسی بیشتر من تو یه سرور خفت نزده .

این چیزیه که منو باهاش میشناسن شما چیزی داری که بشناسنت (بله که دارین ایدی فیک یکی دیگه بودن :d)

یه بار میگی لحن فروم نویسیت بهتره شده از سرور پیش یعنی منو میشناسی.

بعد میگی از پرهام پرسیدم این کیه اول پستت؟(بر موتور سوار بد لعنت :d) رو تجربم میگمت از موتوری نگیر

دریاره اون اکانتم که گفتی زدن من کم تجربه بودم دف اکانتمو جور نکردم اکانتم خورد اشتباه من بوده و ازش چیز خوبی یاد گرفتم.

اخی تا حالا تارگتت نکردنه چون چیز مهمی نبودی که بخوان بزننت فقط بلدی بیایی بگی منم ان رستم دستان

پ.ن..ما با مازیار رفاقت کنیم میشه دستمال شما دستمال کشیدنت میشه رفاقت #ایدی فیک نباشیم

• ماشالله شمال شرق تشکیل شده از یه عده گنده گو و یه عده دستمال به دست

بچه جون این سرور که دمتو گزاشتی رو کولت در رفتی لب و دهن، هر سرور دیگه ای که گفتی با سه چهار نفر میام، تو ام بردار بزرگاتو بیار، به سبک خودت بازی میکنم بفهمی بازی چیه بچه جان، ۴ نفر به صورت رندم از تو ش.ش بردار، سه برابر بهتر از تیم ۲۶ نفره شما میتونن بازی کنن،

پ.ن: اگه الان داری تراوین بازی میکنی به خاطر ۴ نفر مثل مازیار تندره، شخص شما تو دژکوب بازی یاد گرفتی حد دهنتو بفهم.

• سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان و بزرگواران

خب روز 42 سرور هم رسید، بریم که یه سری دیتا های جدید خدمت شما تقدیم کنم . ( البته امروز روز 43 بازیه ولی دیتا ها برای روز 42 ، دیروز هم متاسفانه مثل هفته های پیش وقت نداشتم پست بزارم )

« آمار صرفا از روی تگ ها ارائه میشه و نه مختصات »

تعداد اکانت های داخل سرور روز 7 سرور: 2142

تعداد اکانت های داخل سرور روز 14 سرور: 2390
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 21سرور: 2532
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 28 سرور: 2623
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 35 سرور: 2685
    تعداد اکانت های داخل سرور روز 42 سرور: 2688

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 7 سرور : 1601

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 14 سرور : 1888

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 21 سرور : 2023

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 28 سرور : 2064

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 35 سرور : 2050

تعداد اکانت های با جمعیت بالای صد روز 42 سرور : 1937

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 7 سرور : 1540

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 14 سرور : 1519

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 21 سرور : 1992

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 28 سرور : 1993

تعداد اکانت های داخل اتحادها روز 42 سرور : 1939

نمودار اول ، تعداد اکانت هر ساید (اکانت های داخل اتحاد )

نمودار دوم، پیشرفت هر ساید در زمینه تعداد اکانت

نمودار سوم، تعداد دهکده در هر ساید ( اکانت های داخل اتحاد )

نمودار چهارم، پیشرفت هر ساید در زمینه تعداد دهکده

نمودار پنجم ، تعداد جمعیت در هر ساید بر مبنای هزار

نمودار ششم ، پیشرفت هر ساید در زمینه جمعیت

نمودار هفتم مجموع غارت هر ساید بر مبنای میلیون

نمودار هشتم ، پیشرفت هر ساید در زمینه غارت جمعی

نمودار نهم، میانگین تعداد دهکده در هر ساید

نمودار دهم، پیشرفت هر ساید در زمینه میانگین دهکده

نمودار یازدهم، میانگین جمعیت در هر ساید

نمودار دوازدهم، پیشرفت هر ساید در زمینه میانگین جمعیت

پ.ن : لطفا ادمین فعلا این پستو نبنده که اگر اشتباهی در آمار هست بتونم ویرایش کنم

پ.ن : اگر اشتباهی وجود داره پیشاپیش ازتون معذرت میخوام لطفا بفرمایید تا اصلاح کنم

پ.ن : امیدوارم که استفاده ببرید از این دیتا ها

پ.ن : از انتقادات و پیشنهادات شما دوستان عزیز خوشحال میشم

یا حق

یوسف