نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• یه خسته نباشید جانانه به تیم تروریست

به خصوص ادریس و عرفان عزیز

بابت پلن استادانه و ظریفی که ارائه کردند

به خاطر شرایط و مشکلات داخل سرور چند بازیکن

از دست دادیم و رفته رفته کار سخت تر شد

ولی بچه ها عالی بودن دست همگی درد نکنه

دوستان شمال شرق هدفتون از ۰ کردن تک دهکده

هیلیکوپتر رو متوجه نشدم

لطفا توضیح بدید

عرض ارادت و شب بخیر

• ب جرعت میگم از قدیمی ترین پلیر های تراوین ناصره

من سالهاست بازی میکنم البته ی مدت دور بودم و بعد آی آرش فقط دو سرور اسپیدترا بازی کردم

تو هرساید رفیقای زیادی دارم دوست عزیز آقای رضا گارد ک من اسمتو از دهن یکی دیگ شنیدم افتخار آشنایی باهات نداشتم،سعی کنیم لحن صحبت مون توهین آمیز نباشه حتی اگه میخوای کل کنی کری تو خالی بخونی هم مودبانه

پ.ن:الان ی عده میان بابت این پست من جبهه میگیرن.

واسه شخصیت خودتون ارزش قائل بشید.

بدرود

• سلام مجدد

هی میخوام برم بخوابم اجازه نمیدن رفقا!

میگم من رو اکانت نیستم دادم بچه ها حذفش کنن ولی باز هم از اکانت بدون پلیرم می خورین حرفم می زنید؟ میگم تا حذف نشده یه چیف یه حرکتی یه چیزی از اکانت بزنید تو دفتر خاطراتتون ثبت بشه. سرور نمیخواد استاد این گوی بود و این میدان! خب می زدی این مدت! زمین خیلی کجه می دونم.

اون رفیقی که وجود نداشت عذرخواهی کنه! با شما هستم دقیقا!

با عرض پوزش از بقیه دوستان!

چون میخوام چند لحظه از ادبیات خونه ایشون استفاده کنم عذرخواهی کردم از همه عزیزان.

اگر من تو عمرم حتی یکبار کتیبه فروختم بی وجود و بی شرف عالم هستم. اگر هم شما دروغ گفتی بد ترین آدم تراوین هستی.افرادی مثلا تو تویه این بازی رو به گند کشیدن که دیگه کسی نمیاد بازی کنه. اگه من حتی یکبار چنین کاری کردم هر چی تو میگی اما اگر دروغ گفتی و تهمت زدی بی همه چیزترین به ظاهر آدم تراوین هستی. شما کجا بزرگ شدی؟ چی یادت دادن؟ جالبه بزرگترهای تیمت به جای اینکه بزنن دهنت لایک می کنن! مد شده ما خبر نداریم؟

فعلا که ما می زنیم و جاش میسوزه! هر وقت عرضه زدن داشتین بسم اله! فضای مجازی خیلی ها رو مرد کرده! قبلنا این بچه ها جرات نمی کردن تو چشم ما نگاه کنن! شعور هم خوب چیزیه به خدا! برو دنبالش! البته امیدی بهت ندارم.

من دیگه این صفحه رو باز نخواهم کرد. وقتی به خاطر یک بازی انقدر شرف ارزون میشه واقعا باید اون بازی رو رها کرد. وقتی من حتی اجازه کوچکترین اهانتی به آقا مازیار رو نمیدم! بزرگترهای شما فقط این فرد زو تماشا می کنن میشه بهشون بزرگتر گفت؟ این فقط یک بازبه! تو زندگیتون شرف رو ارزون نفروشید. حداقل نزارین فک کنن....الله اکبر. اینو دیگه نمیگم.

واقعا برات متاسفم

و بیشتر برای بزرگتری که تو دهنش نمیزنه متاسفم

یوسف جان برو لایک کن رفیقت رو. روت میشه کنار اینها بشینی واقعا؟ شرمم میاد حتی اینجا ببینمشون.

خداحافظ همه گی

• جوجه هنوز ۱/۳ بازی تموم نشده دمتو گذاشتی رو کولت فرار کردی بلبل زبونی هم میکنی؟

دقیقه ۳۰ فوتبال زمینو ترک کنی برنده بازی نمیشی پروفسور، کارنامت گند ماله، تا الان هم عامل ساید خراب کنی بودی، یه واندر زن هم ازت بیرون نیومده،

تو اگه قدرت داشتی فرار نمیکردی،

تا حالا رنگ واندرو ندیدی تو هیچ سروری دم از زدن میکنی.

• جوجه هنوز ۱/۳ بازی تموم نشده دمتو گذاشتی رو کولت فرار کردی بلبل زبونی هم میکنی؟

دقیقه ۳۰ فوتبال زمینو ترک کنی برنده بازی نمیشی پروفسور، کارنامت گند ماله، تا الان هم عامل ساید خراب کنی بودی، یه واندر زن هم ازت بیرون نیومده،

تو اگه قدرت داشتی فرار نمیکردی،

تا حالا رنگ واندرو ندیدی تو هیچ سروری دم از زدن میکنی.

من فکر می‌کنم شیر کاکائو‌ای که شما داری میل می‌کنی ، فقط رنگش شبیه شیرکاکائو هست

و بوی خوبی نمیده ، شاید منقضی شده

ما ؟ فرار !!! تو که امدی رفتی دیوار

آخه بچه از دست تو فرار کنیم؟

جز اینکه یاوه بگی همه هم بفهمن چه جاهل تهی مغزی هستی!!! که تو بازی بخوری

تو فرومم بخوری !!!!

بیخیال ، برو مفقودالاثر شو !!!!!

دهنتو آب بکش

دفعه بعد وسط فروم میبینمت

اندازه دهنت حرف بزن

• kos_maghz_055s.png

کجا میری قناری وایسا سرور و به آتیش بکش :D:D:D

دستاوردت تو این سرور چی‌ بوده انقدر حرف‌ می‌زنی؟

حتما باید یکی خاموشتون کنه؟

چسبیدی که چی؟

میخوای بشی مجید آخیل رنگی؟

مثلا که چی؟
    خودت ۱۰۰۰ بار روز ۱۰ اول دیوار شدی بعد حذف کردی

فکر نکن زورت به سورنا میرسه تو فروم
    اصلا دیگه جوابتون نمیده

پست بزار خودم جوابتو میدم

چند بارم چرت و پرت گفتی به روت نیوردم

از حدت بگذری از حدش میگذره

ما رفتیم یخوابیم تا صبح یاوه بگو

صبح میام خاموشت می‌کنم

• 48 ساعت فرصت داده بودی از رو نقشه جابجا کنی چی شد

پس اینقد لب و دهن نباش

از حمایتم اومدم بیرون بزن ببینم میتونی لینک بگیری یا نه

• داداش گلم نه پلیر سایدی هستم و نه قصد من بی احترامی بود و نه چیزی نوشتم که بی احترامی به کسی باشه عزیزم ،نوشتم ما که هر موقع اومدیم دیدیم اول از همه دوستمون رو حذف بود بعد یکماه و اگه پیام رو هم کامل خونده باشی متوجه میشی داداش که من نوشتم فقط برام سوال پیش اومده بود که تاحالا تا آخر ادامه داده پرهام یانه ...

• خسته نباشید خدمت مهاجم و مدافع

راستی تو عکسایی که میدیدم اسم دها بود اینم فیکه؟:دی حالا واقعا فیک بود؟ چون ۲ تاشو دیدم دیستروی شده بود با این اسم

بعد اینکه دفتون کجا بود؟؟

یکیشم دیدم زده بودین این دیگه ریل :دی واقعا هم بود انگار ولی دف باز ندیدم تو لینکا :دی

پ.ن : آنتی اسپم...

Screenshot_2022-08-17_at_00-06-43_tx2.png

helicopter.jpg

• سلام آرمین جان چطوری

والا دهکده هایی که اسمشون عوض شد به "خب اینم فیکه" همه فیک بودن

اون 3 تا دهی هم که ریل بود اگه پلنر ان ای رمز اتکرا هم میداد که بگه اونجا ریله 1 دونه دف نمیفرستادیم :))

اصلا اون اکانتا موقع لانچ اتکا چک هم نشدن بجز 15 کراپ ادی که 4ک استپ داشت اسکرینشو گذاشت ارزش دفاع کردن نداشت

به هر حال هر پلنری یه سری اهداف داره از پلن رفتن که ظاهرا پلنر ان ای هدفش پروندن ده بوده فقط , هر دهی =))) هنوز جسارت لانچ روی تارگت مهم رو بدست نیاوردن

شخصا حاضرم جهت کمک به ساید ان ای برای پلنرشون دو جلسه آموزشی توی دیسکورد بزارم تحت عنوان "چگونه با 3 تا دمپایی واندر زن صفر کنید"

در عوض اونا هم لطف کنن بگن هدف از تارگت کردن اکانت تک ده که کراپاش قبلا صفر شده و نیرو هم نداره (اگه هم داشت نیروش نمیپرید بخاظر تک ده بودن) چی بود؟!

قرار هم بود تو فروم پست نزارم ولی فعلا تا سرور روا شروع میشه یه 20 روزی مونده خب حوصلم سر میره :rolleyes:

پ.ن: از دوستان هر دو طرف خواهش دارم فضای فروم رو در حد کل کل یه بازی نگه دارن و اگر بی احترامی هم میشه به سبک بازی هم بی احترامی کنید نه به شخصیت و خانواده همدیگه باور کنید تمام افرادی که در این سرور حضور دارن هم بازی هم هستن چه توی یک ساید چه روبرو هم دشمن خونی که نیستیم بابا چتونه ?(

با لایک های خودتون هم به این سبک از بی احترامی ها دامن نزنید خواهشا <3

• سلام

چه خبره ادم فروم رو میخونه حس میکنه سرور یک راند یک تراوین ای ار یا حتی سرور تست هست اینجا انگار دوستان اولین باره اتک زدن یا اتک خوردن بابا چه خبره این همه توهین و تحقیر مگه ارث بابا از هم طلب داریم؟بازیه اون هم بازی جنگی فکر کنم همه هم اندازه موی سرشون یا تارگت شدن یا تارگت زدن این همه هول و ولع برای چیه؟

خسته نباشید میگم به تیم ترور و تیم دفاعی شمال شرق کار هر دو طرف زیبا بود.

پلن با توجه به انتحاری بودن و اینکه هنوز کتیبه ها نیومده که بشه ازش برای مشخص کردن اتک اصلی استفاده کرد پلن بسیار زیبایی بود شخصا فقط رو یک تارگت لاگین کردم و اتکها رو دیدم بسیار حرفه ای و جذاب فیکها ارسال شده بود و قطعا اگر شرایط انتحاری بودن اتکها نبود خودم با توجه به پیامهای توی گروه عمومی و نوع اتکها که میخوندم از نوشته بچه ها سه تارگت تشخیص میدادم و پر میکردم که هر سه هم فیک بود.

اما روانشناسی ترور و انتحار اینو میگه که وقتی اتک انتحاری میزنی باید جایی رو بزنی که ارزش مانور بعد حمله داشته باشه شخصا بدون دیدن اتکها پنجاه درست اکانت دکتر مورتون سی درصد اکانت یوسف و بیست درصد اکانت مملی مد نظرم بود و انصافا بچهای دف کورد به نسبت داشته هاشون خوب دفاع بستن و به ترتیب الویت خوب دفاع رو پخش کردن قطعا همرهای رنک بالاتر الویت مهمتر و به ترتیب از میزان الویت کمتری برخوردار هستن تو این درجه بندی همین اتکها هم میتونست رد نشه که خوب قسمت نبود.

در نهایت باز از تیم ترور که تا اینجای سرور موندن و بازی رو جذاب کردن تشکر میکنم و خداحافظی و ارزوی موفقیت میکنم براشون.به هر حال هرکس یک سبک بازی داره وقتی قرار بر ترک سرور در میانه سرور باشه این سبک تنها سبک جذاب هست.

• سلام خسته نباشید به شما و ادریس

والا حقیقتا خداحافظی شما سورپرایزی بود برای همه به طوری که دیشب فروم 70 کاربر آنلاین داشت

از همینجا یه خسته نباشید میگم به اکانت تنسر که 200ک دفاع ثابت داخل واندرزنش نداشت. خب سزارارو میزاشتی جلو :دی

هدف پلن دیشب تبر زدن به صاحبین همرها :دی، افزایش اتیش بازی و یک خداحافظی باشکوه از شما بخاطر بازی جذابتون بود که با 6 همر 4 ده دیستروی شده و همگی سبز برگشتند و قابل قیاس با انتحار به صورت قطاری نیست. اما خب خوب گل خوردن و شما دست پر برگشتی :)

ازونجا که شما مشغول انتحار بودید مشخص نبود کدوم دهکده دارای الویت داخل لانچ هست و ما با ارور 404 تارگت مهم نات فاند مواجه شدیم (مزایای فارم بودن) شما به پای جسارت ما نزار.
    در نتیجه تصمیم به خداحافظی با شما، ادریس و واندرزن پرهام شد :دی

.

سه نکته
    1. یکی از مزیت‌های تروریست وجود دهکده‌ها در فاصله پایین هست که میتونه دهن لانچر رو سرویس ...
    - شما پلن دیشب رو از مختصات بالا و کاملا ایزی زدید. در صورتی که من 700 ویو داخل 3 ساعت چیدم براتون (با کاستی‌ها و اضافات)

2. ایکاش پس از لوگین، در دهکده اول از بالا ظاهر بشیم نه دهکده 16 اکانت.

3. مشابه این حرکات رو سرور قبل با بچه‌های اس‌یی زدیم. دیگه وسطاش می‌خندیدیم و در آخر هم وینر شدن.

موفق باشید

پ.ن: اشکان اینور نمیای؟ :(

پ.ن: ماشالا ادی :)

نقل قول از ناتار: برو داداش من جاتو نگر میدارم :دی

• عجب خاک حاصل خیزی داره شمال شرق

عرفان خدا بگم چی کارت کنه هی ما میزنیم حذف

میای از حذف بر میداری ولشون کن

افتادن به جون هم از داخل

یکم دیگه هول بدی حذف می کنن

بعد ما میمونیم و جنوب شرق

دوستان مرسی که تک ده هیلیکوپتر رو صفر کردین

لطف شما فراموش نمیشه

آرمین بیا یه کلاس لانچ مجازی برات برگزار کنیم

با مدرک معتبر

۵۰۰۰ تا گلد هزینشه تو آف هزینه واقعیش ۱۰ کیلو گلد بوده چون تویی ۵۰ درصد تخفیف

مجید آخیل تو زدنی هم نبودی که ما بزنیمت

واس اینکه گریه نکنی نزدیمت

حالا تو بیا بگو ۴۸ ساعت ۲۴ ساعت

جوجه نوب بی خاصیت با اون لبای قشنگت

که هی تکون میخوره و آدم رو یاد

مرغ کرچ میندازه

باز ما ۴ تا لینک تو فروم گذاشتیم

تو با این همه ادعا فقط حرف زدی که !!!!

نوزاد ۲ ماهه از تو بهتر بازی میکنه

چون خدا هنوز بهش زبون نداده

بدو برو خونتون کوچولو موچولو

کفش پای رضا سورنا هم نمیشی

چه تو بازی چه تو اخلاق

• کوچولو تو و امثال تو ارزش زدن ندارین من گفتم با مولتی میزنیمت که داریم میزنیم

برو ساقیتو عوض کن

همش تقصیر . ارمین و ایلیاس دیروز گفتم این بچه رو نزنید برید واندرشونو چیف کنید اومدن تو رو زدن که دیگه بعدا فتوشاپ نکنی :d

• کوچولو تو و امثال تو ارزش زدن ندارین من گفتم با مولتی میزنیمت که داریم میزنیم

برو ساقیتو عوض کن

همش تقصیر . ارمین و ایلیاس دیروز گفتم این بچه رو نزنید برید واندرشونو چیف کنید اومدن تو رو زدن که دیگه بعدا فتوشاپ نکنی :d

خوبه خودتون میدونید کاهدون زدید

آینه گرفتی جلو پست من؟

خودت نوبی!! خودت بدی !! خودت ساقیتو عوض کن

تقصیره خودته ، فوتو شاپ خودتی

بهت می‌پردازما!!!

• واندر خاکستری میخواستی بگیری چی شد رفتی واندر مرکزی گرفتی تا 50 میتونی بیاریش بالا؟

ببین این سرور هم 2تا پلن دیدی و برو دعاشو به جون عرفان بکن وگرنه تو و کل تیمتون رو بذارین رو هم 2تا لانچ هم بلد نیستین بکنین چه برسه به پلن :d

• گفتم شاید لحظه دقیق پرواز دهکدرو مایل باشین به صورت اسلو موشن ببینیم با هم

این قسمت ادی و عرفان با لفظ فینیش هیم، کار رو تموم کردن

ریکشن سرکرده های ان ای قبل از این واقعه:

آره خیلی هنر کردین، دیفالت چیف و دیستروی می کنید، یه تارگت مهم بزنید.

ریکشن سرکرده های ان ای بعد از این واقعه:

چیزی نیست که شلوغش کردین با ۴ تا واندر زن اومدین همر جنگی رو پروندین

این کارم نمیکردین میخواستین چیکار کنین!

با تشکر از ادمین که جاش ناتار سبز کرد، ناتارو چیف میکنیم و یه جنگ آموز میندازیم روش ۲۲۵ روز دیگه میشه روز اولش.

* همش به پرهام می گفتیم با لحن آروم تر پست بزار توی فروم، میگفت اینا بعضیاشون باید همین شکلی باهاشون برخورد کرد، الحق که حق داشتی