نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• با سلام به همه ی سرور،

سطح کل کل فرومی به این که تو ارزش زدن نداری، با مولتی میزنمت و من مولتی که با بات و وی پی اس کشیدم از تو بهتره و اینا رسیده بود، که فعلا باز خدا رو شکر روندش کمی بهتر شده

اینجا یه سرور شبه تراوینه که همه با هر سبک بازی میان، حالا تیم ترور انتخاب کرده که سبک بازیش مثل تراوین قدیم باشه، مشکلی دارین با این موضوع!؟ زمان رجیستر فکر نمیکنم گزینه ای دیده باشم که اگه مولتی باز خفن نیستین رجیستر نکنید، چپه شده همه چی، الان یه عده میگن چون مولتی نمی کشید و غارت ندارین نوبین

داداش اون کسی که کادیلاک قدیمی سوار میشه بهش نمیگن نوب و ماشین نشناس، بهش میگن عشق ماشین، الانم اگه شماها یادتون رفته تراوین اصلی چی بود و چجوری بود یا قدمت بازی بعضی هاتون قد نمیده به این داستانا مشکل از شماست نه تیم ترور

جدیدن نوب اونه که میاد توی خاکستری و جنگی بازی میکنه! نه اون که میره ته مپ و مزرعه میزنه گل می چینه!

هرکسی هم میگه 6 تا همر کشیدن از یه اکانت با ۲۰۰ تا مولتی کار سخت تر و پر هزینه تری از کشیدن تک همر سالمه، قطعا چیزی از حساب کتاب سرش نمیشه

خلاصه یه تیمی اومده با این سبک، و هنوز اول راهشه، و کامل نشده، یه تلاشیه برای اینکه پلیرایی که این سبک از بازی رو دوست دارن ببینن هنوز نمرده، و توی اسپیدترا هم میشه اینجوری پلی داد.

همینجوری ادامه بدین ۴ نفر تهش میمونه توی سرور

که ۴ ساید رو باید تقسیم کنید بین خودتون، تا آخر بازی نپ کنید و بعد همراتونو بزنید روی دف میلیاردی خودتون و غرق در جذابیت بازی بشین.

* اون بنده خدایی که هی تایگرز تایگرز میکنی و کسی جوابتو نمیده، باز چرا ادامه میدی!؟ وکیل وصی سارنگی!؟ خیلی خفنی که هر سرور میای همین جملات تکراری رو هی پست میکنی، قفلی زدی!؟

** دفکوردی هم جابجایی دف با اولویت تارگتای مهم نیست مسلما، حدس زدن پلن و تارگت ریله، جابجایی دف رو ربات هم میتونه انجام بده.

*** رضا گارد دستکج بزنه بهت!؟ :))

• درود بر دوستان خوبم.
    من بازم اومدم.
    بنازم چقد پست گذاشتن.
    چند مورد بود که گفتنش خالی از لطف نیست.
    اووولللللللللل. دوست خوب خودم آقا مجید عزیز. دلم واست یه ذره شده. ایشالا آزادیت داداش از زندان تحت حمایت.
    دووووووووم دوستان محترم ادمین، لطفاً به باگ سرور رسیدگی کنید.
    من الان یه ماهه میرم روی دهکده های آقا مجید عزیز. همش میزنه تا 2 روز دیگر ساعت 25:27 دقیقه. خو این تابلوئه که سرور باگ داره. آخه این ساعت؟؟!!!
    مگه داریم مگه میشه.
    مورد سوم. یه دوستی اومده کلی سوال پرسیده. واسه همشون نمره گذاشته.
    لامصب تو تمام زمان تحصیل به این همه سوال جواب نداده بودم. مشخصه خیلی دوست داشتی معلم بشی. البته خدارو شکر که نشدی، چون مطمئنم از اون معلما میشدی که یه سوال بدون جواب رو با بارم نمره بالا میزدی که خیالت راحت باشه هیچکی نتونه نمره بالای 15 بگیره.

مورد چهارم. بازم همون دوست عزیز میگی تارگت بزرگتری انتخاب میکردین. خب شما که حرفه ای هستی پلن بریز. یه تارگت، نهایتاً نهایتاً همین اندازه بزن. البته میدونم واست سخته ولی خب تلاشتو خواهیم ستود. البته اگه تلاش کنی.
    مورد پنجم یه دوست عزیزی هست هی پیام میده و میگه ساید فروش فکر کنم آقای امیرعلی باشه.
    دوست عزیزم خوبه حوصله نداری 4،5 تا لینک سبز بذاری، 2/3 فروم رو گرفتی.اگه حوصله داشتی، فکر کنم ادمین باید واست یه فروم جداگانه اختصاص میداد.
    همینجا جا داره از داش پرهام عزیز گلایه کنم که چرا به این بنده خدا نمیگی بیا توی گروه ما. تا کلاً سیستمش تغییر کنه و همش تعریف تمجید کنه.
    البته ببخشید یادم نبود همچین نفری توی گروهش جایی نداره.خخخخخ
    و در آخر. بست توتن عزیز نوشته به بچه ها گفتیم مطالب خوب گذاشتن لایک کنید.
    بیشتر مطالب من جنبه هیجانی و طنز داره.
    بین خود دوستان شما پیام دادن و خوششون اومده.ولی با این وجود دیسلایک شده.
    یعنی هلاک این کارتونم. خدائیش خودتون خسته نشدین انقد دیسلایک کردین؟؟؟؟

ادمین عزیز. من رکورد دیسلایک رو دارم میزنم. جایزه رو آماده کن.خخخخ
    جان من بازم به آقا مجید دوست خوبم سلام برسونید. بگید بی معرفت ممد دلش واست یه ذره شده.کجایی؟؟!!
    و در آخر کلام
    تا حالا اینو نگفته بودم.
    ولی حالا گفتنش خالی از لطف نیست:
              مائیم و نوای بی نوایی****بسم الله اگر حریف مایی.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• ۲ محمد پست گذاشتن لطفا بدون شوخی همه یه صلوات بفرستید

یه موضوعی رو پاورقی کنم دوستان

بنده همه شما عزیزان رو دوست دارم

و از حضورتون لذت می‌برم

ولی با دیسلایک پست بنده و دوستانم کم ارزش نمیشه مال شما هم ارزشمند نمیشه

مولتی باز ها مثل طاغوت گرانی هستند

که همه رو وادار به مولتی بازی کردن

مولتی بازی به هر هدفی اشتباه هست

حالا شمال شرق یک لیدر داره که توان پست گذاری هم نداره ، فقط میاد دیسلایک می‌کنه

آقای محمد علی وگنس حرفی داری بفرما

آقا یوسف بفرما مردشی بیا بگو پرهام ساید فروخته

آقای محمد توهمی شما هم دیسلایک می‌کنی بفرما

جان؟ سرور پیش فراموش کردی با همین دوستان دعوات شد از اتحاد امدی بیرون کارت یه سره شد

بعد حذف کردی؟ تو چرا دیسلایک میزنی

پارسا که داستانش جداست بنده خدا دهکده دیفالتشو شکل واندر سوله زدی پر کرده از دفاع

خیلی دوست داشت اونجا دیوارمون کنه نتونست

حالا جدا اگه ما اکانت فروشیم اونایی که باهامون بازی کردن بیان اعلام کنن که اگه نکنن نامرد هستند

چرا پستی که کذب بر علیه من و شما اطلاع دارید

سکوت می‌کنید که عده ای آبروی من رو ببرند؟

شمال شرق برا این دشمن تروریسته

چون ادمایی داخلش جمع شدند

که نسبت به دروغ موضعی ندارند

و به اصولی پایبند نیستند

مثل لیدرشون که گفت ما تو ساید دیگه ای اکانت نمیسازیم و بعد شمال غرب رو گرفت به بهانه متا جنوب ، حالا که جنوب غرب رو حذفه ، اکانتای شمال غربتو حذف می‌کنی؟ نه!!!!

ببین به شما میگن دکتر گوش و حلق و بینی

شایدم تخصصت همین باشه

شبیه دکتر های زیبایی هستی

ولی وقتی حرف میزنی باید پاش وایسی

مال اینه که تارگت شدی

جنوب غرب به ما اجازه رجیستر داد

جنوب شرق تو منطقه خودمون کپ ۱۵۰ داد

شما گفتی خاکستری ده بزنی فلان می‌کنم

چرا شما تو کل کل هم پنبه هستی؟

فقط دیسلایک!!

هیچ کدوم وجود نداشتین بیاین بگین امیر علی راست میگه ما با پرهام بازی کردیم فلان سرور فروخته

یه مشت لیدر تازه به دوران رسیده فکر نکنند

که با تخریب کسی مثل ما که اساتید تراوین ایران میشناسنمون گنده میشن شما بادت برای مولتی بازیه

همین الان مولتیت بن بشه از رو مپ پاکت می‌کنیم

• همیشه توی زندگیم سعی کردم دست کسی رو بگیرم تا اینکه کسی رو پایین بکشم.

طبق جلسه ای که با حضور همه تیم های حاضر در SW چند روز پیش تشکیل شد ، قریب به اتفاق 80% درصد اتحاد REBELS که متشکل از چند تیم و چند اکانت مستقل بودن تصمیم به حذف گرفتن.

پس، از فردای اون روز دیگه عملا هیچ ساید یکدستی با هدف 100 کردن واندر در SW حضور نداشت. به جز چندین تیم تیکه و پاره که اهداف خاص خودشون رو داشتن مثل کمک به رفقاشون تو SE یا تسویه حساب شخصی با ساید NE.

اینارو گفتم تا به اینجا برسم که، بله. همرهای اکانت اینجانب (K i Z A Ğ A N) در راستای کمک به دوستان خودم و ساید پیشفرضم، NE استفاده شد.

میزان گلد مصرف شده مستقیم برای اکانت: حدود 6k

محل منابع: رید ناتار + 4 فیدر برای همر اول + 4 فیدر برای همر دوم.

* با ارتباطی که بین عکس اول و دوم هست میتونید بفهمید منظور هم بازی های ما از نداشتن وقت چی بوده.

از عزیزان خواهش می‌کنیم که در صورت

حذف اکانت در راستای منافع ساید خودشون

قدم بردارند

دوست عزیز منافع ساید رو شما تعیین میکنید؟

از روز اول که شروع به زدن NE کردین آیا در راستای منافع ساید بود؟ آیا طبق جلسه ای با حضور همه با NE اعلام جنگ کرده بودیم؟

آیا ما بهتون گفتیم که چرا ساید دائمی مارو میزنید؟

هم SE مولتی داشت هم SW. چرا اینارو نمیزدین اگه هدفتون مبارزه با مولتی بود؟ یعنی اگه سایدی صرفا به تیم شما امتیاز خاصی بده مولتی هاش حلال میشن؟ میبینی؟ جوابی نداری. یاد اینایی می افتم که با پول نماز و روزه میخرن.

پس وقتی میای توی سایدی و دل بخواهی بازی میکنی، در مقابل یه حرکت عشقی و دل بخواهیه دیگه سکوت کن و نظر نده.

اگه منظورت از منافع ساید این بوده که همر و اکانت در اختیار شما قرار بگیره، شرمنده. این مورد از بقیه آقایون توی SW برمیاد. سر قیمت هم خوب راه میان.
    یا اگه مقصودت از منافع ساید، اهداف شخصی خودتون هست باید بگم متاسفم بنده برای خراب نشدن بازی بقیه (چه دوست و چه رقیب) از اهداف و تارگت شخصی خودم هم گذشتم چه برسه به شما.

اگر کوچک ترین امیدی به واندر گرفتن و بازی یکدست در ساید بود، با اینکه ساید اصلی ما نیست اما زوپیر میموند و حتی شده با 10 نفر، بازی رو ادامه میداد کما اینکه از پیش باخته حساب بشه.

پی نوشت: فلزات چسبنده می شوند.

پی نوشت: اونارو پولاشون به هم نزدیک کرد، مارو باورامون.

پی نوشت: مبارزه با مولتی بازی یعنی از آزادی نوشتن واسه مردمی که ژنتیکی دیکتاتورن.

پی نوشت: کلا بعضیا قرار نیست بفهمن، پس چه فایده واسه گفتن؟

امیدوارم سرور خوبی رو تجربه کنید در روزهای پیش رو.

خدانگهدار.

• در جواب قسمتی که بنده رو منشن کردید

من متوجه نشدم شما بازکن جنوب غرب بودی؟

مختصات شما و اتحاد شما نشان دهنده عضویت شما در جنوب غرب هست

پرسیدی چرا مولتی های جنوب غرب رو نزدم؟

یعنی مولتی‌های شمارو بزنم؟

اگر توجه کنی اکثر مختصات های تروریست

مال جنوب غربه که اگر قصد زدن جنوب غرب رو داشتیم شما الان همر نداشتی بزنی به واندر

آیا شما هم چیزی در مورد متا جنوب شنیده بودی؟

شاید یکی از علل اینکه جنوب شرق رو هم نزدیم

قراری بود که با پارسا گذاشتیم

حتی به خاطر پارسا با جنوب شرق مذاکره کردیم

دوستان خوبی مثل مانی پارتیزان و مهدی نیک روش هم آدم های با کمالات و دوست طلبی هستند ، بر خلاف بچه های ساید پیشفرض شما که کارشون دروغ و حیله گری هست

در نهایت تروریست در راستا درگیر نشدن دو ساید جنوبی شمال رو تارگت کرد ، کلی درگیری با شمال غربیا داشتیم از هم خفت زدیم ، اونا بیشترم زدن

ولی نه ما فشاری شدیم نه اونا

بر خلاف ساید پیش فرضتون که طمع بازی چششون رو کور کرده

در نهایت ما با ۲ ساید شمالی جنگیدیم

و با ساید پیش فرض متا جنوب غرب پای مذاکره نشستیم

اکثر دهکده هایی که از شمال شرق گرفتیم مولتی نبوده

مگه اینکه دیفالت تندرم مولتی حساب کنی

قبلا ایشون گفتن تک اکانت بازی می‌کنن

یعنی ما دیفالت بزرگ ساید پیش فرض شمارو هم چیف کردیم

حالا آیا ما توان درگیری با جنوب شرق یا جنوب غرب رو نداشتیم؟

البته که کوچیکترین تیم سرور تو تساوی با شمال غرب تروریست بود و به واسطه موقعیت کلنی بسیار ضعیف تر از سایدای دیگه بود و همه هم میدونن

ما چیز خاصی نسبت به سایر تیم ها به خصوص شمال شرق نداشتیم ، همکاری گروهی و تخصص بچه های ما ، مارو قالب بر شمال شرق کرد

حالا شما ساید پیش فرضت شمال شرق بود

که خودش کلی همر داشت برای کلین کردن واندرش

دوییدی واندرشون رو کلین کردی

به مایی که سپر بلا جنوب غرب شدیم که ۱ فیک روتون نیاد هم میگی واس اهداف خودت بازی کردی

که اگه ۲ تا فیک روت میومد از ترس حذف اکانت می‌کردی

در نهایت کارت به جایی میرسه که منو ریپلی کنی بگی کار تو خوب بوده کار ما بد؟

تو بیشتر استحکامات زدی الان برای جنوب غرب یا من؟فکرشم نکن که خودت تو ذهن خودت بیای

من سرور پیش میخواستم حذف کنم رو واندرمون نزدم،، تریدر با من حذف کرد واندر کلین کرد

من دیفالت رومن تگزاس رو پروندم و کتیبه جنگ آموز کوچیک رو زدم طی ۲ ساعت دادم به گارد محافظین اقا یوسف ایشونم از ۳ جنگ آموز جنوب غرب ۲ تاشو شوهر داد به جنوب شرق

مهدی نیک روش از ساید جنوب شرق برات تایید می‌کنه

کسی که رو واندر میزنه لانچ بلد نیست

کسی که رو واندر یه ساید دیگه میزنه بازی بلد نیست

همین الان که شما حذف می کنید

اگه اکانتاتون رو میذاشتید وسط افرادی بودن که لیدری ساید جنوب غرب رو دست بگیرند و اجازه خاموش شدنش رو ندن

ولی متاسفانه کسی که دلش با شمال شرقه امده جنوب غرب پلی میده آخرشم برای شمال شرق استفاده می‌کنه

آقایی که صبح به توتال سایدت بی احترامی کردی

اسکات کشیدیم از واندر شمال شرق دیوار شد

ولی ۱۰۰ درصد شما خبر داشتید واندرتون میخواد کلین بشه ، البته اگر بتونید بگیریدش

۲۳:۲۳:۲۳

:دی

• با سلام و احترام ؛

کاربران عزیز ، طی این چند روز اخیر برای بهینه سازی سرور چندین تست و آپدیت انجام شده است

و حاصل این تست‌ها ، پردازش سریعتر تمامی قسمت های بازی اعم از صفحات و پردازش سریع تر حملات و همچنین بالا بردن کیفیت محاسباتی و راه اندازی سیستماتیک آنتی بات و آنتی باگ بوده است.

تیم برنامه نویسی اسپیدترا همیشه در حال بهینه سازی و ارائه بهترین کیفیت به شما کاربران عزیز هستند.

آپدیت ها امشب به پایان رسید.

با تشکر از صبر و شکیبایی شما

مدیریت اسپیدترا

• داداش دستت درد نکنه خیلی خوب شد الان هر کلیک که میکنی قشنگ سرور از دسترس خارج میشه قبلا باس 4 تا کلیک میکردی از دسترس خارج شه

ممنون که به فکر ما هستید

• با سلام و احترام ؛

راه اندازی سیستماتیک آنتی بات و آنتی باگ بوده است.

بهتره اسمش سیستم آنتی انسان باشه تا انتی بات

بین هرکلیک باید پاشی یه چایی بزاری یه دوری بزنی که اگه خدابخواد اگه سیستم بهش فشار نیاد خدایی نکرده زبونم لال اگه اپدیت جدید نیومده باشه بعد نیم ساعت یه تعدیل بزنی

• سلام امروز یه ده چیف کردیم به مورد عجیبی برخورد کردیم

این اکانت dopamin یه دهی داره که وقتی اتک میزنه جایی اینجوری نمایش میده [©TERROR]DoPaMiN از [?]

شما حتی نمیتونید رو دهکده اش کلیک کنید فقط مختصات بزنید تو نقشه میتونید پیداش کنید و و ببینیدش

whatsapp_image_2022-08-14_at_12.37.15_am_i55k.jpeg

ده دیفالت رو مشاهده بکنید

• تا موقعی که داشتین مولتی میساختین اسپید ترا خوب بود حالا چیشده که برای این سایت بزرگ و منحصر و بدون رقیب حرف در میارید

حرفه ای ترین تیم این سرور (تروریست)

از نظر کیفی این سرور رو تایید کرد

تیم فشاری دیسلایک لطفا

پ.ن: مانی پارتیزان شرمنده ام :دی

• عجب سروری شده مثلا فیناله ؟

شمال غرب که از اولش سوریه بود جنوب غرب هم که الان شده یمن

با این وضعیت این تعدا انگشت شمار هم که در 2رساید غربی هستن که گرایشی به سمت ان ای و اس ای ندارن یواش یواش بازی و ول میکنن و میرن

به نظر من این اپدیت ها تا اخر سرور ادامه داره

تا زمانی هم که این تغییرات غیر استاندارد مثل رید خودکار باشه

از اونورم ناتارای فراوان و تپل ریخته باشه توو مپ هر کی میاد ماهی 20 میده بات ادد ناتار 750 تا گلد میده رید خودکار بعد میشه تاپ ریدر :d

خب معلومه هر دهکده ناتار که روش 150تا اتکه سرور نمیکشه :d

• با سلام خدمت دوستان شمال شرقی که فکر کردن تو جنوب غرب دارن کباب میدن و بدو بدو اومدن وسط جنوب غرب ناتار چیف کردن . نه داداش بوی کباب نیست دارن خر داغ میکنن مواظب باشین داغ نشین و اگر هم دیدین پلیرهای جنوب غرب شروع به چیف ناتارهاتون کردن ناراحت نشین . چون چیزی که عوض داره ما هم داریم .

تا 24 ساعت فرصت دارین ده هایی که تو خاک اس دبل از ناتار چیف کردین رو پس بدین یا خودتون دیستروی کنین .

وگرنه خوب بشینین فکرش رو بکنین که ما چیزی برای از دست دادن نداریم و همیشه باید از افرادی که چیزی برای دست دادن ندارن ترسید چون ممکنه خیلی کارها بکنن .

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• با سلام خدمت دوستان شمال شرقی که فکر کردن تو جنوب غرب دارن کباب میدن و بدو بدو اومدن وسط جنوب غرب ناتار چیف کردن . نه داداش بوی کباب نیست دارن خر داغ میکنن مواظب باشین داغ نشین و اگر هم دیدین پلیرهای جنوب غرب شروع به چیف ناتارهاتون کردن ناراحت نشین . چون چیزی که عوض داره ما هم داریم .

تا 24 ساعت فرصت دارین ده هایی که تو خاک اس دبل از ناتار چیف کردین رو پس بدین یا خودتون دیستروی کنین .

وگرنه خوب بشینین فکرش رو بکنین که ما چیزی برای از دست دادن نداریم و همیشه باید از افرادی که چیزی برای دست دادن ندارن ترسید چون ممکنه خیلی کارها بکنن .

اقا ناصر تقصیر خودشون نیست

لیدرشون لبو دهنه :دی

البته دیسلایکم بلده

• ناصر کلاهبردار با کی اومدی تو سرور اینطوری شاخ و شونه میکشی؟

اخرین باری که من بازی میکردم اکانتت بدرد نمیخورد میگفتی بازی نمیکنم و حال ندارم و فلان که در نهایت بخاطر خفت اکانتت انواع و اقسام تهمت هارو به ما زدی

داستان چیه این سرور انقد شلوغ کاری میکنی و گنده گنده صحبت میکنی؟

کی داره رو اکانتت بازی میکنه؟

باز آرگین رو نفرستیم سراغ اکانتت

بعدم با اکانت فیک نیومدن دهکده بگیرن که اینطوری داغ کردی

با اکانت اصلیه که خداروشکر دیدی خودت

برو یکیو بگو بیاد که چیزی واسه گفتن داشته باشه نه تو ک ۴تا همرت خفت شده :)

* آنتی اسپم

پیوندتان مبارک

تشکر از نعمت عزیز ❤️

پ.ن: تورج دیدی آخرم به حرف من رسیدی؟

پ.ن: ادریس ناتار یدونه ای ❤️👑

بدرود

• * آنتی اسپم

داداش گوشی رو یکم از اون صفحه مانیتور فاصله بده عقبتر بیار ۴تا چیز معلوم باشه

اسم دهکده دیگه انقدم امنیتی نیست که جرات نمیکنی عکس کامل بزاری

همه این کارا ۲دقیقه بیشتر وقت نمیگیره

مرسی

• اولا رضا جان اون خفت هایی که میگی زدی اکانت دست من نبوده که شما خفت زدی اکانت با ایمیلش دست سجاد جان بوده که زدی .

تهمتی بهت نزده بودم اومدین گفتین سرعت سرور 10 برابر بشه که زود سرور تموم بشه و بره و کسی به کسی اتک نمیده تا موقع واندرها . هنوزم به اینکه نتونستی رو حرفت وایسی افتخار میکنی رضا جان ؟ و با افتخار اومدی میگی ما گفتیم اتک نمیدیم بعد اتک دادیم اونم رو اکانتی که تو روش نبودی .

آفرین به افتخاراتت .

خب اومدی یه اکانت که یه زمانی من روش پلی داده بودم رو خفت کردین اونم تو زمان صلح و و میگی برم به یکی بگم بیاد که چیزی برای گفتن داشته باشه خب تو که تو همین سرور ادریس که تازه 16 سالش شده ازت چپ و راست چیف کرده حرفی برای گفتن داری ؟ باشه من میرم و میگم ادریس بیاد برای شاخ و شونه بکشه

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• اقا ادریس بنده خدا ۱۸ رو دیگه پر کرد

۲ ساله این بنده خدا ۱۶ سالشه

رضا خداییش بی معرفتیه به ناصر گیر بدی

بنده خدا از اول سرور فروم نیومده حرفی نزده

الانم با خاکستر باقی مونده از جنوب غرب داره بازی می‌کنه ، اگه راست میگین با جنوب شرق کل کل کنید

واندرو که توافقی پس گرفتین از امید

با خواهش و تمنا و ....

اقا این واندرو پس بده مگه نه پرهام مارو پیراهن عثمان می کنه

جنوب شرق با این همه اکانت و ریدر و ....

یه گوشه میشینه نگاه می‌کنه؟

۴ تا پلیر بزن داشت پشت اونارم که نگرفت

۲ تا همر بهشون بده بزنن

واقعا اسم خودتونو بازیکن میزارین؟

کلا هرکیم تراوین بلد بود تو این ۲ ۳ سال یادش رفت

پ.ن: این سرور هم رکورد دار فشار و دیسلایک

حاجیتونه :دی

• سلام

من نظراتم کاملا شخصی هست خوشبختانه عضو تیم لیدری هم نیستم

چند تا پیشنهاد میدم اگر دوست داشتید سروری جذابی داشته باشیم

1- به ساید جنوب غرب اجازه ریکاوری بدید

2- تیم ترور اگه میخواد به بازی ادامه بده حملاتش به شمال شرق رو متوقف کنه با باقیمانده جنوب غرب ادغام شه

3- دو تا ساید شرقی از جنگ های نیابتی پرهیز کنند همری قراره بلند شه از دو تا ساید بلند شه روی هم دیگه

4- اگر اکانتی از جنوب غرب به شمال شرق یا جنوب شرق داده شده به تیم لیدری جنوب غرب پس داده بشه

5- بنظر من تیم شمال غرب و جنوب غرب اگر به کتیبه هاشون دست اندازی نشه جنگ های نیابتی توشون شکل نگیره این پتانسیل رو میتونن پیدا کنن بعنوان ساید سوم ازشون استفاده شه

6- کتیبه هاشون رو نزنید بیارید توی یه ساید دیگه حالا خود لیدر اون ساید خودش خواست بده که بنظر من نباید اینکار رو بکنه خودش میدونه

7- بزارید این بازی جذاب بمونه برای همه کسایی که توی 4 تا ساید هستند بنظر من از الان برنده سرور مشخص هست یه مقدار سختی بکشید بزارید یاد اوایل سرورهای ای ار بیوفتیم

8- یه جلسه بزارید باهم حرف بزنید توافق کنید همه از این وضعیت بلاتکلیفی در بیایم تو فروم اعلام کنید

9- باز پیشنهاد میکنم باقیمانده جنوب غرب و تیم شمال غرب باهم متا کنند بازی اینجوری از نظر من جذابتر میشه اتکی هم از روی سایدهای شرقی روشون نره

• مانی جان با احترام فراوان

تیم تروریست به هیچ وجه در جذاب نامه شما همکاری نخواهد کرد

چرا که عملا با مولتی بازی صنعتی مخالف هستیم

و به هیچ‌وجه قصد ادامه بازی در این سرور نداریم

و برای سرور بین الملل آماده میشیم

اگر این نیمچه لیدرا قصد داشتن باهم بشینن حرف بزنن و مردونه و برای لذت همه بازی کنند

مطمئن باش هر ۵ ساید الان قدرتمند بازی می کردن

ولی دوستان بیشتر عقده برد دارند

مخاطب خاصی هم نداره جملاتم

ولی مطمئن باش ما رفتنی هستیم

اکانت Green که حذف شده

میگی نه از رضا گارد بپرس