نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• بابا عهد تیر کمون شاه هم لینک رو کامل میزاشتن !!

همر گذاشتین جلوی همر !! تو اون مختصات بالای 30 کی دف تو 15 در 15 بنده خدا داره خاک میخوره اینقدر هماهنگ نبودید جای همرش دف بزارید یه کپ هم که چنج شده بشین ضرر و زیان رو حساب کن ببین چند چندیم

• بابا عهد تیر کمون شاه هم لینک رو کامل میزاشتن !!

همر گذاشتین جلوی همر !! تو اون مختصات بالای 30 کی دف تو 15 در 15 بنده خدا داره خاک میخوره اینقدر هماهنگ نبودید جای همرش دف بزارید یه کپ هم که چنج شده بشین ضرر و زیان رو حساب کن ببین چند چندیم

داداش خندیدیم دمت گرم

ما کراپامون لول 19 بود. کلی ضرر کردیم. شما هورا شدین. کلا شما سود ما ضرر

حداقل اتک ها قشنگ بود دفاع قشنگ بود خواهشا با این پست چیپ و بی ارزش سطح سرور را پایین نیار.

ارادت

جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• دروودی بی انتها به عزیزان و سروران حاضر در سرور...

بدون شرح:

درود

اقا حالا اینقدرا هم بدون شرح نبود دیگه یه جوری گفتی ادم فک میکنه رو فیدر 5 یه مولتی ای بچه ها شیرجه زدن تو دیوار

تروپی که لب مرز داشت شیطونی میکرد و رو زحمتشو کشیدن بچه ها فرستادن پیش ده اونیکی دوستمون

دم مهدی و محمد و مانی و باقی دست اندرکاران این پلنم گرم ...عالی

دم این دوستانیم که دارن مارو اذیت میکنن گرم

پ.ن:فروممون نمیاد این سرور...خیره ایشالا

پ.ن2: وقتی که تیم رقیب هم لینک گرفته و لینک ناقص تو فروم میاد چیزی جز پروپاگاندا به ذهن خطور نمیکنه...ایشالا که کج سلیقگی شما بوده نه از این حرفای قلمبه سلمبه

• ایشالا همیشه بخندی گل من

نه داداش کراپات 19 نبود ولی کپت حداقل الان سرور 15 بود ما که نگفتیم هورا شدیم

خیلی واضح گفتم با همرت دفاع کردی لینکش پایین موجوده پیاده نظام مزدورت پرید از همر سوارت هم 2 کی تیر انداز موند جی بی جی اس هم پرید چون چنج کپ کردی

یه همر ضعیفتر از همرت از دست دادیم همرت رو گرفتیم تو اون منطقه الان جنوب شرق فقط همر داره

یه همر توتن چیف شد یه دمپایی توتن دیوار شد شما هم همرت بعنوان دفاع استفاده شد

ما این مدلی بلد نیستیم بازی کنیم بریم 200 200 5 تا کپ مصری هم کنارمون بکشیم بالا

شما بلدید نوش جونتون

با همه این ها هم اصلا کار ندارم یا لینکو کامل بزارید یا اصلا نزازید

• درود به همه .

امیدوارم که تا این لحظه لذت برده باشید .

پنیر قبلی مزه داد اما اینبار این پنیر الصاق شده بود به تله موش .

درود به همکاری و هماهنگی تیم گرم و خسته نباشید .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• درودی بی کران ....

تبریک میگم به ساید دوست داشتنی و پر جنب و جوش اس ای بابت این پلن (البته اسمشو سخت میشه گذاشت پلن)

فرهاد جان اون کوچه علی چپ هم توی طرح بود برداشتنش نیازی نیست خودتو بزنی اون راه . ی ماشین حساب بزار جلو دستت اگه ریاضیت ضعیفه

بیست جور و بیست مدل اتک دادن دوستان همش دیوار بوسیدن اکانت برادرز هم اگه به گفته شما با همرش دف کرده باشه که کاملا هم اینجور نیست شما ضرر کردی خیلیم ضرر کردی . زدی به کاهدون داداش مزدوز مثلا خفت کردی ولی اونطرفم ببین چقدر کاتا به فنا دادی چقدر گرزی به فنا دادی و .و.و.

شما پلیر خوبی هستی از شما بعید که با پست خنده دارت بخای ارزش پلن خودت پایین بیاری .

پ.ن بازم دم دو طرف گرم چه اکانت مهاجم چه اکانت مدافع

پ.ن بنده هم به دلیل نداشتن وقت و مشکلات شخصی این سرور دیگه حضور ندارم .

به امید پیروزی ساید خوب و یکدست ne

پایدار باشید

• درود علیرضا جان

خداروشکر ما اینور عطسه هم کنیم گویا اونور میخوان بخندن.

عزیز دل ریاضیم که ضعیف هست ولی بحث کوچه علی چپ و این حرفا نیست... به حساب کتاب شما ما خیلی ضرر کردیم،پس قطعا همینطوره که شما میگی...ماشین حساب شما ردخور نداره حساب کتابش از قدیم الایام ثابت شدس هر چی بگه ما چشم بسته قبول داریم. فلسفه ی زدن،خوردن،2همر برای ناقص کردن 1 همر و اینا هم که داداش همش باد هواس کی داده کی گرفته و اینکه با ماشین حساب شما اغلب نزدنا به صرفه تره.

به گفته خود شما هم این چیزی که تو بیس بوده کل همر هم نبوده و بزرگتر از این حرفاس پس یک سری همر کوچکتر صرف ناقص شدن همر بزرگ لب مرزی شده(ولی قبوله ها ما ضرر کردیم بد به دلتون راه ندید )

ببخشید حقیقتا این سرور وسع ما همین قدره و با این فرمون که شما میخواید بخندید فک کنم کلا قراره شادی باشه :))

ارادت

• فرهاد دوست داشتنی شما خیلی هوشمندانه داری پست منو میچرخونی 😂 من صحبتی راجبه تعداد همر لانچ شده نکردم که خنده دار هست یا خیر من عرض کردم پست شما راجب ریلکس جلوه دادن خود و تخریب کردن و بی ارزش کردن اکانت مدافع هست ی جوری هم پست گذاشتی انگار خیلی راضی هستی از این همه تلفات 😂

البته که شما استادی احتمالا حواست نبوده مختصات ده های مدافع رو ببینی که بفهمی ارزش دیفالت این اکانت چقدره .در واقع اینو بهت بگم ۱۰۰درصد شما ضرر کردی و همر اکانت های خفتر و جنگی لب مرز خودتون رو ناقص کردید

سرت سلامت🤤😉

• فرهاد دوست داشتنی شما خیلی هوشمندانه داری پست منو میچرخونی 😂 من صحبتی راجبه تعداد همر لانچ شده نکردم که خنده دار هست یا خیر من عرض کردم پست شما راجب ریلکس جلوه دادن خود و تخریب کردن و بی ارزش کردن اکانت مدافع هست ی جوری هم پست گذاشتی انگار خیلی راضی هستی از این همه تلفات 😂

البته که شما استادی احتمالا حواست نبوده مختصات ده های مدافع رو ببینی که بفهمی ارزش دیفالت این اکانت چقدره .در واقع اینو بهت بگم ۱۰۰درصد شما ضرر کردی و همر اکانت های خفتر و جنگی لب مرز خودتون رو ناقص کردید

سرت سلامت🤤😉

علیرضا جان بنده دقیقا بر خلاف حرف شما تمام سعیمو کردم اون دهکده رو با ارزش جلوه بدم چون که واقعا هم دهکده باارزشی هست...همرش ارزش دفاع داشته که روش دفاع رفته و دهکدش هم با ارزش بوده که به ضعم شما بخشی ازون همر صرف دفاع ازون دهکده شده ... و حتی ارزشش رو داشته که چنج کپ شه تا بمونه براتون حالا گفتیم حساب کتابمون ضعیفه ولی دیگه مریض نیستیم بیایم رو ده بی ارزش اتک بذاریم.

و به نظرم و با توجه به این توصیفات اون به قول شما اکانت های خفتر و جنگی لب مرز ارزش این قضیه رو داشتن...

راجب ریلکس بودنم که شما ذره ای به صداقت لحن ما شک نکن...شاید اگر اون لینک رو دوستان شما کامل میذاشتن و حتی توضیحیم نمیدادن که چ شده چ نشده ما نمیومدیم برای توضیح، دست منم بعد از 11 صفحه به فروم این سرور الوده نمیشد(:نذاشتیم نذاشتیم یهو 3تا پست شد بسه دیگه :) )

سر ضررم حقیقت 100 درصد ضرر صرف نمیکنه واسه ما 90 به 10 بگیر دو طرف راضی باشیم:)

همچنان ارادت

• با سلام خدمت همه ی دوستان
    آقا مجید یه شیطنتی کردن لینک کامل نزاشتن اشکالی نداره بنده به عنوان پلنر این موج حملات اصلاح خواهم کرد و از زاویه ی دیگری هم به اتک ها نگاه خواهیم کرد

برای اینکه همه بتونن از دیتا ها استفاده کنن و نیازی به ماشین حساب نباشه من 4 تا عکس دیگه هم مربوط به عکس اتک های بالا اضافه میکنم

اینم از آمار تلفات طرفین
    بله بنده اگر صادقانه بخوام دیتا بزارم کف فروم ما به عنوان مهاجم 1600 تا حدودا کاتا ضرر کردیم و نه 1985 تا مجید جان
    ولی از یه زاویه دیگه ای اگر بخوایم این موضوع رو بررسی کنیم باید بگم پلیر شما دیفالتش تو اون مختصات افتاده و به صورت انتخابی نبوده ولی قطعا ما 4 تا ده بردیم اون منطقه و انتخاب کردیم که زد و خورد داشته باشیم و قطعا هر تعداد دهکده ای که زده شده و سرمایه گذاری شده روش با هدف مشخص بوده حالا این هدف از سمت ما میشه خراب کردن همر یا دیستروی کردن ده و شاید از نظر شما دیوار چیدن با همر هون باشه یا شایدم بهتر بگم مجبور کردن شما به این کار از ترس دیستروی نشدن به هر حال بنده از شما تشکر میکنم که با فکت غلطی که وارد فروم کردید نشون دادید جایی که بچربه توی فروم حضور خواهید داشت دمتون گرم
    از تیم برادرز هم تشکر میکنم که تا ساعت 5 صبح آنلاین بودن زحمت مارو زیاد کردن و مارو مجبور کردن 5:10 دقیقه لانچ کنیم :دی
    به هرحال ما از این مدل بازی لذت میبریم هرکسی که این بستر زد و خورد رو فراهم کنه دست بوسش خواهیم بود

حالا که پست گذاشته شده یه پیام دارم برای تیم AVENGER عزیز
    از همین جا درود میفرستم برات :دی

و در نهایت امیدوارم همگی از بازی لذت ببرید اگر با عزیزی شوخی میکنیم به دل نگیرن ممنون

مهدی اینفینیتی

• تروپی که لب مرز داشت شیطونی میکرد و رو زحمتشو کشیدن بچه ها فرستادن پیش ده اونیکی دو

با سلام

من امروز دو تا پست میگذارم چون یه موضوعی برام خیلی اهمیت داره و میخوام جدا از این موضوع و حرفها باشه.

آقا فرهاد عزیز خوشحالم فرومتون اومده خدا را شکر خیلی هم خوب اومده.

خیلی نیاز نیست ماشین حساب و چرتکه دست بگیرید دستتون

من ساده تر براتون میگم

59 تا اتک میاد رو دهکده ما. برای دیستوروی کردن. در بین اتک ها 6 تا چیفر هم بوده. اتک فیک هم بوده که اینسرتی اتفاق بیفته با شکست همراه باشه. یک پلن خیلی مطمعن بدون اسکات کشیدن بقصد نابودی دهکده یا چیف برای پروندن همر این دهکده.

انقدر هم براتون مهم بوده که بقول دوستتون تا ساعت 5 منتظر لانچش بودند و 5:10 زدند

قصدتون از حملات دیستروی کردن دهکده بوده نتیجه چی شد؟ دهکده هنوز هست. این یعنی شکست شما!!

حالا پلیر ما اومده چند دقیقه قبل لند چنج کپ کرده و لیستو فارمو خاموش کرده شما با 59 تا اتک این کارو نمیکردید؟ بعد نشستید سایز همر ما را چرتکه انداختین که بگین برد با ما بوده!! یعنی دفاع هم میکنیم به نفع خودتون برداشت میکنید؟! به شما هم باید بگم همر هون دو منظوره هست!!؟

داداش من ما برای فیدر های بی ارزشمون هم تا اونجا که حدش باشه دفاع میکنیم. بعد شمایی که با تجربه هستی بهتره به پلیرت بگی کپ برای اکانت من بی ارزشه!! کسی که دهکده 5ام 15 گندمیه یعنی به گندم اهمیتی نمیده. دلیلش هم بگو 2 نمره داره. لول 15!! بیخیال بابا این همه فروم نویسی نداره این موضوع

ما انتظاری که از دیفالتمون داشتیم که خارج از محدوده کلونی ما بوده برآورده شده.

شما راضی ما هم راضی .....

دم مهدی و محمد و مانی و باقی دست اندرکاران این پلنم گرم ...عالی

اقا مهدی دم شما خیلی گرم شما فرمودید پلنر هستید ولی وقتی من دیشب به اکانت Tooshi اتک دادم شما زحمت کشیدید پیام دادید به من. شما بیش از پلنر برای این اکانت زحمت میکشید. خسته نباشید هندل کردن همزمان دو تا اکانت Tooshi و Infinity جای تقدیر داره.

ارادت

جاوید

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• از تیم برادرز هم تشکر میکنم که تا ساعت 5 صبح آنلاین بودن زحمت مارو زیاد کردن و مارو مجبور کردن 5:10 دقیقه لانچ کنیم :دی

آقا مهدی عزیز

خیلی رک و جدی ازتون میپرسم

پیش از هرگونه قضاوت و پیش داوری

من با دید مثبت به این قضیه نگاه کردم و میکنم فعلا

آخرین فعالیت ما که برای ساید دیگه قابل دیدن باشه این اتک بوده ساعت 3:16 دقیقه صبح

دارم براتون فکت میارم جواب رو هوا را نمیپذیرم. با دلیل و سند حرفتون را بزنید. یعنی من فرض میکنم شما تمام اتک های ما به مولتی های ساید خودتون را رصد میکنید خب تا اینجا میشه فهمید قبل از 3:16 ما آنلاین بودیم.

شما از کجا متوجه شدید اکانت ما تا ساعت 5 آنلاین بوده. که دقیقا هم تو همون ساعت بوده. بعد به فاصله 10 دقیقه اتک لانچ شده!؟!

منتظر جواب شما هستیم

جاوید

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• سلام خدمت همه ی دوستان
    در وهله ی اول تشکر میکنم از شما جاوید جان که بدون قضاوت سوال پرسیدین
    ضمنا
    جاوید جان من خیلی کوچیک تر از هر پلیری (از لحاظ سنی) اینجا هستم که بخوام برای شما کلاس آموزش بزارم ولی چون پرسیدید براتون میگم شاید به ضرر ما تموم بشه کما اینکه اون دیفالت وارمستر هم از همین روش بدون اسکات پرید ولی اشکالی نداره برای تیم پلنریتون بد نیست براشون یادآوری بشه یا شایدم یاد بگیرن
    شما وقتی مولتی میزاری زیر رید اونم به تعداد زیاد و یه واحه برای دیفالتتون تسخیر میکنید خیلی راحت هر یک ربع یا نیم ساعت با تک اسکات میشه فهمید (یا حداقل حدس زد) که چخبره توی اون ده و وقتی این موضوع 3 الی 4 روز تکرار بشه در یه سری ساعت های مختلف کاملا ساعات آفلاینی و آنلاینی مشخص میشه برای اکانت شما
    بله درست حدس زدید من برای پلن زدنم 3 روز به صورت منظم در یه سری ساعات خاص از واحه ی دیفالت شما اسکات زدم
    برای اثبات این مدعا چند تا اسکرین میزارم که استفاده کنید

این تصاویر بالا برای چند ساعت قبل پلن هست حالا توی 3 اسکرین بعدی هم براتون توضیح میدم که کلاس آموزش حلال واری باشه دی

به عنوان مثال این اسکات ساعت 3:31 دقیقه صبح پلن از شما خورده که به من میگه شما تازه اومدی رو اکانت و منابعو تعدیل زدی

این اسکات ساعت 5:01 به من میگه شما طبق عادت رفتی یه چرت یکی دوساعته بزنی یا حدس دیگه من با توجه به اینکه چند پلیر روی اکانت لاگین دارن اینه ک پلیر شبتون رفته بخوابه و حدود 1 الی 2 ساعت اکانت آفه و با توجه به اسکات 15 دقیقه قبلش من متوجه میشم شما تازه آفلاین شدید

و قسمت زیبای پلن اینجاست که انقدری دقیق بوده که با وجود گذشت بیش از یک ساعت از لانچ تا ساعت 6:11 همچنان شما آفلاینی جاوید جان :)

همونطوری که گفتم من از این مدل زد و خورد ها لذت میبرم حالا آقا مجید بیاد بگه اسمشو به زور میشه پلن گذاشت یا شما بیای بگی دیوار شدید هیچ چیزی از ارزش پلن من کم نمیشه چون اونقدری ریزه کاری داشته که شما حتی فرصت نکردید یه اینسرت بندازید مجبور شدید از واحه حیوون اینسرت کنید (گزارشات بالاتر رو با دقت ببینن دوستان متوجه حرفم میشن)

راستی مجید من هنوز منتظر لینکات هستما دیشب یه شرطی بستیم سریع تکلیفو مشخص کن که 500ک باختی :دی

پ.ن : در خصوص اکانت توشی متوجه منظورت نشدم جاوبد جان که دقیقا میخواستی به چی برسی ولی باید بگم بله من وقتی اکانتی در اختیارم قرار میگیره برای استفاده از همراش برای پلنم خیلی برام مهمه که چه اتفاقاتی رو اون اکانت میوفته و بیش از اکانت خودم از اون اکانت مراقبت میکنم

مهدی اینفینیتی

• دوست عزیز منم صادقانه جوابت رو میدم

دنبال چراغ تو اتحادتون بودیم یا داشتن ندادن !!! یا نداشتن !!

اگر منظورت چراغ چک کردن هست چراغی در کار نبود

یه روش خیلی قدیمی هست مال دوره سنتی همرهامون دیوار شد بهت میگم

هم خود مازیار که پستت رو لایک کرده میدونه هم خود وگنس این روشو

خوش باشی

• سلام خدمت همه ی دوستان
    در وهله ی اول تشکر میکنم از شما جاوید جان که بدون قضاوت سوال پرسیدین

آقا مهدی تشکر از شما بابت توضیحاتتون

دوست عزیز آب خنک بخور یکم

من اولش خدمتتون گفتم بدون پیش داوری سوالم را پرسیدم . اقا مهدی هم توضیح دادند ازشون هم تشکر کردم.

شما این وسط آتیشت خیلی تنده . من حرفی از چراغ زدم؟! شما انگار به خودت بیشتر شک داری!

ارادت

جاوید

J.Bro

فکرت رو ترمیم کن...

• جاوید جان سری بعد ایشالا

راستی مجید جان 4*65 موج کاتا رو حساب کن برام ریپلای کن ببینم ماشین حسابت سالمه یا نه

پ.ن : آقا مجید خیلی دارید ضعیف ظاهر میشید حاجی آخه ده 150 پاپی رو نتونستید بپرونید؟خداوکیلی؟
    حاجی من اشتباه کردم گفتم پلن برید همون برید ته مپ برای زمون واندر کشت و زرع کنید :دی

• ارادت در جریان

بعد از تحلیل های به درد نخور هفتگی دوستان

ستون تحلیل و آنالیز مپ وارد میدان میشه

جا داره تشکر کنم بابت لطفی که به تیم ما داشتی

و کمک های فراوانی که به ما کردی

دوستانی که از صحبت های ما در مورد مولتی بازی دردشون گرفته بود و دیسلایک های قطاری رو پست های یاسر میزدند

و همچنین عمو مازیار عزیز که پست های یاسر رو جهت دار می‌دیدند لطف کنن یه نگاه رو مپ بندازند

تیم تروریست با هدف همکاری گروهی و تعاون و تعامل وارد بازی شد تا شاید انگیزه ای بشه بر

پایان مولتی بازی

ادمین بازی عملا اجازه داد که نفری ۳ اکانت بسازید

که جمعیت سرور از نهایتا ۲۰۰ اکانت به ۶۰۰ اکانت

برسه ، ولی مشاهده می‌کنیم که ۲/۴۰۰ اکانت

تا کنون ثبت نام شده که البته بیشترم خواهد شد

ازونجایی که هیچ تدبیری برای این موضوع در نظر گرفته نمیشه و نوب های مولتی باز در این بازی

کدخدا شده اند و ساید دست گرفته اند

و به دلیل خفت های سهمگین شمال غرب با مولتیشون طبق قولی که داده بودند

و دیوار سنگینی که رو اکانت تندر ساختند

و همچنین مشغله های فراوان

ما روحیه خود را باختیم و رو پرچم سیاه تروریست

رنگ سفید پاچیدیم و رو دیوار اکانت دوپامین

نصب کردیم

در نتیجه

تیم تروریست تصمیم به ترک سرور گرفته

تا شما مولتی باز ها دور هم پینگ پنگ بازی کنید

واقعا قبول کردیم که مارو با خاک یکسان کردید

پس این پست ریپلی نداره جز اینکه بخواید

برای اعضای تیم تروریست آرزوی سلامتی

و موفقیت کنید

امید وارم روزی برسه که عقده های خود را کنار بگذارید و طبق قوانین بازی کنید

یه خداحافظی شخص از آقا یوسف عزیز که

زمان یاری نکرد فارمش کنیم

البته تو شمال شرق سپردیم به چند تا اکانت

از همونجا کارای اداریشو انجام بدن

یا خدای مولتی بازی

گندتون

پرهام Green

• پرهام جان جدای از کل کل ها باید یه چیزیو قبول کنی

اگه کلا با مولتی بازی مشکل داری نباید برات فرقی داشته باشه مولتی کدوم ساید و بزنی شما این سرور خیلی جهت دار با مولتی های نزدیکت کاری نداشتی رفتی سراغ مولتی های دورتر

یعنی جنوب و از شمال جدا کردی گیر دادین به مولتی های شمال

همین سرور قبلی که تموم شد با جنوب شرق سر مولتی بازی کلی مشکل داشتی رکورد دیسلاک و برات زدن

بعد این سرور همون هایی که دیسلاکت میکردن این سرور لایکت میکردن

بعدها متوجه میشی داستان چی بوده و به عنوان مهره ازت استفاده شده

بعد سروری که هر اکانت با 100تا مولتی به بالا میان شما مگه چندتارو میتونی بزنی؟

بشین یه حساب کتاب کن طرف حداقل با 50تا به بالا مولتی اومده این وسط از اول تا اخر سرور 50تا کپ هم از مولتی های یه ساید و بزنی اتفاق خاصی براش نمیوفته

نمونه اش 2روز پیش جنوب شرق با اکانتش داخل شمال غرب زد کراپ مولتی ما که 14 بود لاک کرد خب 2 روز دیگه اون کپ باز کراپش 14 عه :d

شما یه حساب کتاب بکن ببین یه صنعتی باز از هر اکانت 2تا دهکده بندازه توو دفسازی 48 ساعته دفش اکی میشه پس داخل این سرورا نه شما نه من نه هیچکس دیگه توانایی اینو نداره باهاش مقابله کنه

در کل ما اولین نفری هستیم که از سرور بدون مولتی و محدودیت رید و دف استقبال میکنیم

2.3 تا سرور قبل هم سروری که قرار بود بدون مولتی باشه من و ارمین 2نفری با تک اکانت اومدیم ثابت کردیم بدون مولتی هم بخوایم بازی کنیم بلدیم 2.3 هفته ای بودیم دیدیم همه مولتی دارن غیر ما حذف کردیم و رفتیم

• سلام خدمت همه ی دوستان

مهدی اینفینیتی

سلام مهدی. شما الان پلنر جنوب شرق هستید یعنی؟

از توضیحاتت به دو نتیجه گیری میرسم.
    1. اومدی استدلال لانچت رو با اسکاتی که 80ک منبع رو خرج نکرده (روی دیفالتی که منفی 50 هست) گذاشتی؟ اومدی 4تا همر رو لانچ کردی با چشم کور بدون اینکه اسکاتی داشته باشی از وضعیت دفاع اون دهکده کردی توی دیوار ! یعنی پلنر اینجوری؟ کسی بالاسرت نیست چارتا راهنمایی عاقلانه بهت بکنه؟

2. اومدی دیدی اوه چه سوتی دادم بیام جمعش کنم... لینک اسکات گندم خور دهکده رو اینجوری بچسبونم به این که چراغ گیرمون لو نره ! مرد مومن اومدی دیدی منفی خاصی نیست با توجه به اسکات هایی که کشیدی... بعدشم رفتی چراغ چک کردی، دیدی نیست، به به لانچ کنم. غافل از اینکه اونایی که زدید و رفتید اینا نبودن.

در ضمن توضیحات علیرضا کاملا درسته... شما 1000% ضرر کردی. دیفالتی که با کلونی خودش +200 خونه فاصله داشته رو اومدی بزنی. با چی اومدی بزنی؟ با همرهایی که رفتی دهکده رو زدی، پوش شده، لیست فارم ادد کردی، کشیدی بالا، تارگت اول دوم رو زدی و سوم دیوار شدی. اصلا شما راضی هستید؟ ما هم راضی هستیم. شادزی

در مورد زدن دهکده DR_Time پست گذاشته شد. عزیزم دهکده های این بازیکن مختصات 390 هستن. در مورد دیفالت King MMA یا Masterpiece که چیفش کردید با افتخار پست گذاشتید که 30 ثانیه بعد از اینکه چیف شد دهکده رو با پاپ 50 تحویل گرفتید ! اومدید یه مشت حیوون و دفاعی و خفت یه سری گرزی اول بازی گذاشتید که وای ما خیلی خفنیم که 10 برابر اون رو ما گندم خور هجومی ازتون خفت کردیم. فقط لینک نمیزاریم. افت داره برامون.

دوست عزیز منم صادقانه جوابت رو میدم

دنبال چراغ تو اتحادتون بودیم یا داشتن ندادن !!! یا نداشتن !!

اگر منظورت چراغ چک کردن هست چراغی در کار نبود

مانی جان از اونجایی که من تورو یک آدم "عادل" میبینم خیلی دوست دارم حرفتو قبول کنم که چراغی نبوده، با اینکه من اون اسکات هارو برای در آوردن گندم خور میبینم وگرنه حتی اگر برای فهمیدن چراغ طرف هم بود نباید لانچ میکرد که اینطور نیست. با این اوصاف من میگم باشه چراغ نبوده، چون تو میگی (شاید خبر نداری)... اینجا توی همین فروم من و امید و پارسا و آرمین به همدیگه دست دادیم که این مسئله خلافش ثابت شده و اینکه شما هم توی پستتون گفتید چراغ داشتن توی اتحاد ولی ندادن بهتون ! یا نداشتن. البته موضوع با لیدر عزیزتون امید دوست داشتنی داره پیگیری میشه و من مطمئنم چه شما داشتید چه نداشتید و یا دوستانی که دارند توسط امید تقدیم ساید شمال شرق میشه.

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• قصدتون از حملات دیستروی کردن دهکده بوده نتیجه چی شد؟ دهکده هنوز هست. این یعنی شکست شما!!

جاوید جان یه حکایتی هست که توی دادگاه قاضی برای یک مجرم حکم می‌کنه که از بین خوردن ۱۰ کیلو پیاز ، خوردن ۱۰۰ ضربه شلاق و دادن ۱۰۰ دینار جریمه یکی رو انتخاب کنه.

مجرم میگه پیازا رو بیارید بخورم، ۲ کیلوشو میخوره دهنش آسفالت میشه میگه غلط کردم شلاقو بیارید، ۵۰ تا شلاق میخوره میگه دارم میمیرم همون ۱۰۰ دینار رو میدم، آخرش هم پیازو خورد هم شلاقو هم پولو داد...

این دقیقا حکایت شماست عزیزم که کپت رو بدست خودت ناقص کردی تا همرت بمونه اونوقت همرت رو گذاشتی جلو اتکا! قطعا بازنده صد در صد شما بودی مگرنه گزارش هارو از وسط قیچی نمی‌کردید بذارید وسط فروم، اینکه میگی هدف دهکده بود اشتباه شماست چون دهکده بدون همر چه فرقی می‌کنه با فیدر مولتی؟ هدف همر شما بود که بچه ها زحمتشو کشیدن

حالا همرت رو بذار کنار همر WarMaster و Bavaria و Guard تا متوجه بشی علاوه بر خودت ، سایدت هم بازنده قطعی سرور تا اینجای کار بوده.

پ.ن: تا دیروز که با لینک سبز دیفالتاشون می‌پرید میگفتن دیفالت یه دهکده بو گندو و بدرد نخوره