شروع سرور تابستانه و فینال نهایی اسپیدترا با جایزه ی ۳۰۰ میلیون ریالی

• سلام سرور خوبی بود ما یک روز دیر وارد شدیم اونم تکی

اسم اکانت بخاطر چرچیل قلابی که تتلو گوش میده گذاشتم وارد ساید جنوب غرب شدیم دقت کنید بدون مولتی و بدون اتحاد تک اکانت

اولش نمیخواستم بازی کنم با دعوت پرهام وارد شدم اونم یک روز دیر تر یعنی یک ماه عقب بودیم از بازی

بعدش از حمایت در اومدیم دیدم اکانت marava دهکده پایتخت منو کاتا کرده نتونسته صفر کنه ولی چون یک ماه عقب بودیم دفاع نداشتم

بعد تصمیم گرفتم بازی کنم چون قبلش نمیخواستم بازی کنم اونم روزی یک ساعت فقط این اکانت بزنم چون انرژی گذاشتیم واسه سرور بعدی

بعد سه روز بعد سه تا از دهکده هاش صفر کردم دهکده همرش و دهکده جاسوس چون چشمان عقاب منحصر داشت 100 هزارتا جاسوساش زدم

خیلی بازیکن فعالی بود

بعدش دیدم اکانت گانر که مجید روش بازی میکرد یکی از دهکده هام که تازه از ناتار جیف کرده بودم پشت سرش چیف کرد

بعد رفتم اکانت گانر که همر داخلش بود هم کاتا کردیم

بعدش در ادامه با سه تا بازیکن دیگه از جنوب غرب درگیر شدم اونا رو هم زدمشون

یک اکانت مصری مولتی هم خواست دو تا دهکده ناتار چیف کرده بودم منو صفر کنه ولی نزاشتم با اینکه تک اکانت بودم مولتی نداشتم حتی تیمم نیومده بود

با این همه درگیری و یک ماه دیر تر بازی کردن بازم تونستم رتبه 8 سرور بشم

اونک تکی بدون اتحاد بدون مولتی با 10 تا اکانت درگیری داشتم

تیم تروریست انتحاری هستیم خواستم بگم فیک نیستیم پرهام نیستم

وارد هر ساید بشیم پوستشو میکنیم

کاری میکنم با ساید که واردش شدم که مثل جنوب غرب ساید اخر بازی باشه

انرژی ازتون خواهیم گرفت تارگت از فروم انتخاب میکنم یعنی ساید داخل بازی

تیم ما تروریستی وارد بازی خواهد شد

میایم بدون دعوت میایم

مثل رعد برق میایم

نیروهای تروریست تراوین قادرند در محیط‌های خاکستری و شرایط دشوار و همچین با زیرساخت‌های محدود به فعالیت خود ادامه دهند

• آماده مقابله کردن با دیگر بازیکنان هستید؟

سرور فینال تابستانه ی اسپیدترا با سرعت 2 برابر و سرعت حرکت 2 برابری در تاریخ 16 تیرماه 1401 ساعت 18:30 شروع خواهد شد .

* اطلاعات کامل و قوانین سختگیرانه ی سرور‌ فینال *

به دوستان خود اطلاع دهید .

• من نمیدونم چه فازیه تا هر کی از راه میرسه از ۳ به ۱ حرف میزنه .. من بشخصه تو هر سایدی باشم اجازه نمیدم حتی تو ساید روبرو و دشمن هم ۳-۱ بشه

مگر اینکه رو خودمون باشه :دی

خلاصه که با توجه به جوایز نفیس سرور :دی فکر نکنم سرور به سمت جنگ و خون ریزی زیاد بره و اصولا ساید ها هم به نظرم ترجیحشون بر این هست که با سیاست و بدون درگیری بازی رو پیش ببرن تا حداقل کتیبه ها..

به نظرم بعد از ریجستر و پس گذشت هفته ۵-۶ بازی عیار هر ساید و تعداد مولتیاشون و ریدشون مشخص میشه :دی

پ ن: تا سرور شروع نشده یه سرور دیگه از این سرعت بالاها میچسبها :دی

• ۳ به یک کردید یا نه هنوز

بفرستم براتون یه دیپلمات ؟

اگه ساید منم تو سرور تست 100 کرده بود غرور منو میگرفت.

لعنتی های شکست ناپذیر

پ.ن: یه سرور تست دیگه ران کنید آرمین همچنان تشنه موفقیته

• 32 صفحه فروم جلو رفته 5 تا پست کذایی میسوزونتتون؟:دی

تستی که توش مولتی بکشن واس تاپ رید، پلن برن، لشگری بریزن تو اتحاد دف بسازن، 60 تا دهکده بزنن، کتیبه رو همر یک گلدون کنن، 24 ساعته پشت اک باشن خفت نشن، بات بزارن و چراغ بگیرن تسته بنظرت؟

یا میبردید همینو زخمی میکردید

حالا گلد فری بود نگیم سیلورفروش بازی میکردن 6م میخورد رو کلاهخود.

اومدیم فانش کنیم گفتیم همر بزارید بازی تموم شه چرچیل بازی درآوردین گفتید نه. تو سرور تست بهترین سایت تراوین دنیا سیاست میریزید؟

کتیبه بره رو اکانت پوش بشه شارژ بخوره فرداش اتحاد و رمزش عوض شه لانچ شه رو پوشرش واسه تسته؟ بمولا یه ذره ... بود اینکارو نمیکرد.

زارت

خدا به خیر کنه ریل چطور قراره بازی کنید!

همه اینارو تست کردین

مام اومدیم تست کنیم ببینیم واندر توتن صد میشه یا نه. مشکلیه؟

#همر_گرزی_مست

بعدم نگید حال نداد قد یه سرور ازش لینک دراومد :D

همر کپ تونست 8 سطح واندر بندازه

کلی کتیبه موند رو زمین

سرور سالمی بود خلاصه

ماکه لینکارم نزاشتیم :)))))))

دیگه نپردازیم

پ.ن1: پنگوئنه هرچی بگه قبوله.<3

پ.ن2: امضای رضا گارد. حتی سرور تست.

پ.ن3: شکست مقدمه شکست بعدیست. قوی ظاهر شید. برد روبه‌روی رقیب خوب افتخاره ولی گویا باخت نه ;)

اگه گلدش فری نباشه بازم میاید سرعت بالا ؟:))) اگه آره بسم‌الله

• اگه ساید منم تو سرور تست 100 کرده بود غرور منو میگرفت.

لعنتی های شکست ناپذیر

ما خیلی لعنتی هستم🤣🤣

اسمش سرور تست بود هر تیمی هم اومد بود برای تست کردن یه چیزی

تیم ما با اکانت گوسفند اومدیم این بحث کنفدراسیون و رید کپ های ساپورت و لاگین با ای پی ها رو چک کنیم و به نتایجی که میخاستیم رسیدیم

حالا اینکه شما اومدید و ۳ به ۱ رو تست کردید به ما چه

تونستید شورای لیدری برای ۳ تا ساید تشکیل بدید؟

پ.ن میگم زشت نباشه تو سرور تست هم ۳ به ۱ کردید

• سلام خدمت همگی عزیزان

لطفا بچه محصل های تراوین اعلام حضور کنن

چرا که قرار بر این بود که سرور ۲۶ خرداد ران بشه

بعد شد ۲ تیر

بعد شد ۹ تیر

الان شده۱۶ تیر

علت « حضور محصلین»

به شخصه حوصله صبر کردن ندارم

مگه سرور ۳ ماهه هست؟

مهر این بچه ها میرن مدرسه تو اوج داستان نیستن

به نظرم اهمیت تایم تو هفته های اول کمتر از هفته های ثانی هست

بنابراین به شخصه ۱۹ تیر استارت نخواهم زد

یک ماه دیگه گنده گویی دوستان خفن رو

داخل فروم کی تحمل کنه

پ.ن: امپراتوری کره کلا اندازه مجیدیه وسعت داشت

ولی از توش جومونگ و هموسو درومد

بزارید اونایی که با همر واندر زن واندر رو روی ناتار کلین کردن کری بخونن

دنیارو به کام تریدر شت کوین تلخ نکنید

حاج امیر ارادت :دی

• اگه ساید منم تو سرور تست 100 کرده بود غرور منو میگرفت.

لعنتی های شکست ناپذیر

من موفقیتارو تو سرور کام چشیدم عزیزم رکورد همر توتن 2018 TT .. فرومشو سرچ کنی هست :دی یا لینک زیر بری تاپ ۱۰ مهاجمین TT

https://tournament.travian.com…ion/2018/comx2#player_off

خلاصه که حالا حالا ها باید بدویی چه تو تست چه ریل چه ... خود این سرور از نظر من تراوین واقعی نیست حالا موفقیتش چیه?! :دی

• من موفقیتارو تو سرور کام چشیدم عزیزم رکورد همر توتن 2018 TT .. فرومشو سرچ کنی هست :دی یا لینک زیر بری تاپ ۱۰ مهاجمین TT

https://tournament.travian.com…ion/2018/comx2#player_off

خلاصه که حالا حالا ها باید بدویی چه تو تست چه ریل چه ... خود این سرور از نظر من تراوین واقعی نیست حالا موفقیتش چیه?! :دی

آرمین با کی داری کل کل میکنی کسی که گلداکانت خودش و مولتی هاشو نمیتونه بده هر جا گلد مفت باشه اونجاس ^^

یه سرور امین گلدشونو داد اومدن ان ای حالا هم اس ای داره گلد میده رفتن اس ای همین ها هستن میان فروم کل کل میکنن باعث میشن بازی بقیه هم خراب بشه

سرور تست بود ماهم طبق قرارمون 1 روز دیرتر اومدیم وسط اس ای کلا 2روز هم تایم نذاشتیم آرمین یه پلن چیف رفت آی پی خوردیم وگرنه با لینک سبز چیف میشد احمق یونیکتونو زدیم و رفتیم بیشتر میموندیم و ادامه میدادیم واندرتونم میگرفتیم :d

• خلاصه که با توجه به جوایز نفیس سرور :دی فکر نکنم سرور به سمت جنگ و خون ریزی زیاد بره و اصولا ساید ها هم به نظرم ترجیحشون بر این هست که با سیاست و بدون درگیری بازی رو پیش ببرن تا حداقل کتیبه ها..

سلام سرور باید جنگی باشه

این سرور تست

جنوب غرب باز ساید اخر بازی بود

مخاطب خاص

خیلیام بودن از قدیم که

دیده شدن از پشت بوم پیشوا
    ( منظور بازی یاد گرفتن از تیم پیشوا و خودی شدن بعد جوجه چرچیل لیدر شدن)

اَ این دور و بر کندم ، اصاً خودِ رزمندم (یعنی کسی که تکی هم میتونه بجنگه)

ترس داری چرا توبه اس دیگه تهش

صلح چرا مگه صحبت میشه کرد (کینه به دل داشتن تو بازی)

جنگ ، واسه اون که طعمس میشه بد ( اون که ضعیف تره واسش بد میشه باخت میده)

پس بپا ، این ور ها جنگه

لات بازی پشت خط آره قشنگه
    ( رفتن اخر مپ مولتی ساختن همر واندر زن کشیدن لات شدن)

کار ما بوده و کار من نه بچه شب دراز و ما قلندر

چرا اینا تب کردن من سرور تست بازی کردم

چون از دو منطقه شرق و غرب

میان رو فرق سرت مثل رعد و برق

بگو بینم چیه استراتژیت

منو ببینی که میگی سم بیار بزنیم ( وارد سایدت بشیم حذف خواهی کرد)

میبرمشون من با یه بچه بغلم ( سن زیاد و ازدواج کردن بچه داشتن)

از لیدر تیم تروریست چریکی پرهام گرین عزیز میخوام که تجدید نظر کنن حتمن بازی کنن.

نیروهای تروریست تراوین قادرند در محیط‌های خاکستری و شرایط دشوار و همچین با زیرساخت‌های محدود به فعالیت خود ادامه دهند

• سلام و عرض ادب خدمت بزرگان

اول از همه به ساید شمال شرق تبریک میگم بابت پیروزی در سرور تست . خودم با اکانت AXE در خدمتشون بودم (البته درگیر پایان نامه دانشگاه بودم و اکانت بیشتر دست یکی از دوستان بود )

درباره تایم شروع سرور. با اینکه هم درگیر کار هستم هم درگیر دانشگاه ولی بنظرم هر چه زودتر شروع شه بهتره .

آقا پرهام عزیز بنظرم صبر داشته باشی بهتره. چون چند تا پلیر محصل که پلیر های خوبی هستن و تا اونجایی که من خبر دارم قراره اس دبل بازی کنن و این امتیازی برای شما هستش .

یه نصیحتی به دوستان اس ای : به بعضی ها پست و مقام ندین . وگرنه وسط سرور به دلایلی بازیو ول میکنن و آخر سرور پیداشون میشه اگه برنده باشید میگن ما باعث برد بودیم اگه بازنده باشید میگن شما خراب کردین . (تجربه ثابت کرده ;))

• عرض ادب خدمت همه تراوین دوستان

بدینوسیله تیم کانتر تروریست اعلام هضور مینماید

لذا از تمام کسانی که تمایل به پیوستن به این تیم خیلی معمولی را دارند دعوت بعمل نمی آید (تیم کانتر تروریست عضو جدید نمی پذیرد)

در حال حاضر افراد حاضر در این تیم شامل من و خودم می باشد و بسته به اینکه چه تعداد وی پی اس و آی پی بتونم تهیه کنم تعداد افراد تیم افزایش می یابد.

لازم به ذکر است ما با هیچ تیمی قصد جنگ نداریم حتی با تیم تروریست. اتفاقا ما از خیلی جهات به تیم تروریست شباهت داریم: مثلا تمامی اعضای کانتر تروریست روحیات و علایق مشابه، شیوه تایپ و لحن و ادبیات یکسانی دارند. ما هم (مثل اعضای تیم تروریست) همچون یک روح در چند بدن یا همچون چند ip در یک دیوایس هستیم.

شاید سوال باشه اگه قصد جنگ با تروریست نداریم چرا اسم کانتر تروریست انتخاب شده؟!

واقعیت اینه علیرغم شباهت های زیاد، ما تفاوت های بنیادی با تیم تروریست داریم:

- ما برعکس تیم تروریست، خفن نیستیم. یک تیم خیلی معمولی هستیم

- ما واژه ی "حضور" را هضور تایپ میکنیم، تیم تروریست حظور تایپ می کنند

- ما به موسیقی سنتی و کلاسیک علاقه داریم، اونا همه به تتلو

- ما مهربان و صلح جو هستیم، اونا خشن و جنگ طلب

- ما تارگت از داخل فروم انتخاب نمیکنیم، کلاً تارگت انتخاب نمیکنیم. معمولا خودمون تارگتیم

در نهایت امیدوارم هضور تیم کانتر تروریست به افزایش جذابیت سرور کمک کند.

پ.ن: از مدیریت محترم فروم خواهشمندم امکان جانشینی دو اکانت را در فروم هم راه اندازی کند. با محقق شدن این قضیه تعداد اعضای تیم ما تا سه برابر قابل افزایش هستند.

پ.ن: احتمال داره طی چند روز آتی بعنوان بنیانگذار و لیدر تیم از هضور در سرور منصرف بشم که مجددا با اصرار اعضای تیم بازخواهم گشت

ارادت

محسن

• سلام و عرض ادب

تبریک به ساید شمال شرق بابت وینری در این سرور سخت ( خنده حضار)

این سه به یک که میگی دقیقا کجا بود ؟

اس ای با ناتار و بیابون های ان دبل متا کرده بودی علیه شمال شرق ؟ نامردا یه ندا میدادید ما هم میومدیم ۴ به یک میکردیم :دی

در کل سرور‌ خوبی بود به نظرم ، مثلا فهمیدیم نیازی نیست هر ساید هزارتا اکانت باشه که بازی جذاب بشه ، گاهی وقتا با صد تا اکانتم میشه بازیو جذاب کرد ...

پ.ن : از مدیریت درخواست دارم یه سرور دیگه بزاره ما هم بتونیم به رزومه ی خودمون اضافه کنیم :دی

یا حق

یوسف

• خود این سرور از نظر من تراوین واقعی نیست حالا موفقیتش چیه?! :دی

آره آرمین جان آخه بچه محل های من بودن که 15 تا پست واسه تبریک وینری تو تست گذاشتن و هلیکوپتری میزدن.

در ضمن گفته بودی ما هیچوقت به ((اینا)) نمیبازیم، میشه بگی دقیقا منظورت از ((اینا)) کیه؟

آرمین با کی داری کل کل میکنی کسی که گلداکانت خودش و مولتی هاشو نمیتونه بده هر جا گلد مفت باشه اونجاس ^^

یه سرور امین گلدشونو داد اومدن ان ای حالا هم اس ای داره گلد میده رفتن اس ای همین ها هستن میان فروم کل کل میکنن باعث میشن بازی بقیه هم خراب بشه

سرور تست بود ماهم طبق قرارمون 1 روز دیرتر اومدیم وسط اس ای کلا 2روز هم تایم نذاشتیم آرمین یه پلن چیف رفت آی پی خوردیم وگرنه با لینک سبز چیف میشد احمق یونیکتونو زدیم و رفتیم بیشتر میموندیم و ادامه میدادیم واندرتونم میگرفتیم :d

اون کسی که شما آمارشو گرفتی احتمالاً وحید و مانی پارتیزان بودن دوست عزیز بنده رو اشتباه گرفتی.

من هیچ سرور داخلی تو شمال شرق بازی نکردم

هیچوقت هم نه گلد اکانت کسی رو دادم نه کسی گلد منو داده.

خلاصه قبل مطرح کردن اینجور حرفا توی فروم بیشتر تحقیق کن که بعداً مدیون نشی.

• مقایسه همر واندرزن گرزدار و تبرزن

سلام دوستان.

شاید به علت فراوانی منابع ساخت همر سلیقه‌ای باشه و قصد محتوا بررسی هست تا جنبه تحمیل

اما این مقایسه کمک ویژه‌ای در انتخاب نوع همر ساخته شده داخل اکانت‌هایی که بیش از یک همر میسازند میکند.

جنبه‌های بررسی فقط و فقط گرزدار و تبرزن بوده و به الباقی موارد کاری نداریم. چرا که تنها نیروی سواره نظام اصطبل شوالیه تاریکی (تی.کی) و کارگاه هم مطلقا کاتا ساخته میشه و در هر دو حالت اندازه برابری براش در نظر گرفته میشه.

در تمامی محاسبات; کلاهخود 20%، آموزش 10%، جنکامک و سربازخانه بزرگ در نظر گرفته شده.

معرفی نیرو

اسم: گرزدار

قدرت هجوم (آهنگری 20): 52.4

دفاع مقابل پیاده نظام: 29.4

دفاع مقابل سواره نظام: 12.1

مجموع قدرت دفاع: 41.5

منابع مورد نیاز ساخت: 250

حمل منابع: 60
    سرعت: 14
    زمان تربیت: 00:00:18

اسم: تبرزن

قدرت هجوم (آهنگری 20): 75.4

دفاع مقابل پیاده نظام: 40.9

دفاع مقابل سواره نظام: 40.9

مجموع قدرت دفاع: 81.8

منابع مورد نیاز ساخت: 490

حمل منابع: 50
    سرعت: 12
    زمان تربیت: 00:00:29

در بررسی اطلاعات بالا متوجه میشیم که

1- گرزدار به سرعت بیشتری (18 ثانیه) تولید میشه (گندمخور بیشتر) | از لحاظ زمانی هر 1.61 گرزدار برابر است با یک تبرزن

2- هر گرزدار از لحاظ قدرت هجوم برابر است با 0.7 تبرزن که به دلیل زمان ساخت سریعتر این ضعف جبران میشه، ولی در غارت مورال اعمال میشه.

3- هر 1 گرزدار از لحاظ قدرت دفاع برابر است با 0.5 تبرزن. که باعث خفت پذیری دردناک این نیرو میشه اللخصوص مقابل سواره نظام.

4- منابع مصرفی مورد نیاز ساخت گرزدار حتی با توجه به سرعت ساخت بالاتر از تبرزن بر دقیقه مقرون به صرفه تر است.

5- از لحاظ حمل منابع و سرعت نیرو گرزدار میان تمام نیروهای پیاده نظام موجود در بازی دست بالاتر رو داره.

اما جدا از این‌ها من یکسری محاسبات انجام دادم برای اینکه محاسبه کنیم گندمخور همر تبرزن به صرفه هست نسبت به منابع بیشتری که براش مصرف میشه؟

برای شارژ 1 ساعته گرزدار در سربازخانه‌ها به 200.000 منبع نیاز است. در هر ساعت 400 گرزدار تولید خواهد شد.

برای شارژ 1 ساعته تبرزدن در سربازخانه‌ها به 243.310 منبع نیاز است. در هر ساعت 248 تبرزن تولید خواهد شد.

در نتیجه یک اکسل ساختم و گندمخور اولیه رو 0 در نظر گرفتم.

با حسب شارژ بر ساعت طی 720 ساعت (1ماه) نتایج به دست آمده اینچنین بود.

همونطور که ملاحظه میکنید طی 720 ساعت همر تبری ساخته شده با 178ک تبرزن 128.5م گندم مصرف داشته

در صورتی که همر گرزی ساخته شده طی 720 ساعت 288ک گرزدار بوده و 207.07م گندم مصرفی داشته

علاوه بر اینها منابعی که جهت ساخت همر تبری بیشتر استفاده شده در نظر گرفته شده. در هر ساعت 43310 منبع بیشتر

و در 720 ساعت 31.1م منابع بیشتر

با جمع و تفریق ساده متوجه میشیم که

79 = 208-128

48= 31- 79

با شارژ همر تبری که گرون تر هست هم گندمخور کمتری خواهید داشت. هم 31م منبع اضافه بازگشت خواهد خورد و علاوه بر اینها شما موفق به سیو 48م منبع شده اید!!! که با این منابع میتونید 4 تا کراپ 15 مکس کنید!

نکته1: این محاسبات 1 ماه بوده و تصور کنید در 3 ماه چقدر منابع سیو میکنید!

نکته2: علاوه بر این فرض کنید به جای یک همر 3 همر ساختید! سود خالص 3 برابر.

مقایسه امتیاز هجوم

مجموع اختلاف هجومی همر تبری با گرزدار 4م پوینت خواهد بود که با توجه به فاکتور مهم ایتم هیرو به 6م تغییر پیدا میکند!

نتیجه گیری کلی:

1- همر گرزی از لحاظ قدرتی خوب است اما اصلا به صرفه نیست! اگر هیچ مشکلی ندارید همر گرزی استارت کنید.

2- اگر در دیفالت قصد ساخت واندرزن دارید تبرزن استارت کنید برای پوینت دفاع!

3- اگر قصد بازی چندمنظوره دارید میتونید با نسبت گیری سربازخونه کوچیک رو تبری و بزرگ رو گرزدار شارژ کنید تا امتیاز هجومی همرتون از همرهای رومن و حتی هون جلو بیوفته. هرچند در این مورد آیتم هیرو تاثیر خودش رو از دست میده.

4- اگر دفساز اختصاصی دارید میتونید همر تبری استارت کنید و با گندم مازاد دفاعش رو ساپورت کنید یا حتی خودتون دفاع بسازید.

5- اگر قصد بازی مقرون به صرفه دارید و یا مولتی ندارید همر تبری استارت کنید.

6- اگر مرتاض دارید هرکار خواستید بکنید :دی.

ارادت

• به نظر من ببینید با چ نژادی بیشترین لذت رو میبرید جدای از اینکه گندم خورش چقدره بازی کنید

رومن باز اصیل جز این نژاد هیچ نژادی رو قبول نداره چون با سزارش زندگی میکنه و لذت میبره

توتن بازا هم یه تعصب خاصی روی گرزی دارن 10 تا همر بکشن 9 تاش گرزیه اون یدونه تبر هم میکشن به بقیه بگن تبر زن هم کشیدم (ته دلشون بری میبینی اونم دوست داشتن گرزی بکشن )

مولتی بازا هم عشق مصری ان :)

به قول مجید اخیل توتن یه چی دیگس ، توی سرور تست با هون بازی کردیم واقعا نژاد مزخرفیه

پایدار باشید

• مقایسه همر واندرزن گرزدار و تبرزن

سلام ایلیا جان

البته از دیدگاه دیگری هم باید به این قضیه نگاه بکنی.

درسته که مشکل گندم که برای همر گرزی بیشتر هست اومدی حساب کردی و این نتیجه را گرفتی که تبری در یک ماه 48 میلیون منابع داره ولی در کنارش باید به این فکر بکنی که یک کپ مصری 100 درصدی لول 17 (متوسط) 238ک در ساعت تولید داره که در طول 30 روز میشه 171میلیون

و همچنین معمولا سیو منابع برای شارژ همر در سرباز خانه بزرگ و کوچک در زمان کتیبه خیلی مهمه. اگر بخواهی برای یک هفته سرباز خانه کوچک و بزرگ را با کتیبه جنگ آموز شارژ بکنی برای همر تبری نیاز به 5 میلیون منابع بیشتر داری. 7 میلیون میشه چند تا انبار بزرگ؟! حدودا 10 تا

نتیجه مقایسه گرزی و تبری تو عکس های بالا مشخصه:

کلا تبری هیچ وقت به گرد پای گرزی نمیرسه

تبری برای شارژ منابع بیشتری میخواد.

هم پوینت هجوم تبری کمتر از گرزی هست.

گندم خور تبری کمتر از گرزی هست که خیلی راحت با یه کپ مصری قابل جبرانه. تازه ما لول 21 مصری هم سرور قبل برای مولتی دیدیم.

دفاع بهتری داره تبری ولی موردی نیست که بشه روش حساب کرد و بنظر میاد برتری کامل با گرزی هست خصوصا در سرور هایی که مولتی هست.

فقط همر تبری با کلاس تر هست (مثل همر رومن)

ارادت

جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• سلام جاوید عزیز

ازونجا که طبق پست ادمین مولتی بازی بن داره من گفتم کمکی به انتخاب بهتر دوستان کرده باشم.

این دیدگاه رو همه بهش رسیدن که به گندم‌خور کسی اهمیت نده.

ولی داخل محاسبات، من فقط گرزدار و تبردار یک ماه رو گذاشتم جاوید جان.

اگر تیکی و کاتا و همچنین الباقی همر رو اضافه کنید به طور تقریبی همر گرزی اندگیمی 1.4م گندمخور و همر تبری اندگیمی 1.1م خواهد بود.

حالا شما برای گندم دهی این‌ها فقط به 6 مولتی لول 17 نیاز داری. علاوه بر این برای شارژ یک هفته ایشون هم به تولیدی یک روز 13 تا کپ 17 نیاز داری

شد چنتا کپ؟ 19 تا!

چقدر منبع از 19 تا غارت میشه کرد؟ 650 میل.

خب آیا به صرفه نیست که من وسط این 650 میل قدر 1 کپ منبع رو گندمخور سیو بدم؟ معلومه که نه، کی اهمیت میده!!

ولی برعکسش چی. آیا به صرفه هست من با منبع سیو شده 4 تا کپ دیگه بکشم یه همر دیگه بالا بیارم؟ بدم بقیه دف بکشن؟ بازم معلومه که نه، کی اهمیت میده!!

حالا اگر قرار به ران کردن 4 تا همر باشه چنتا مولتی رجیستر میشه؟

دیدگاه جالبیه در کل :دی

هدف اصلی برای دوستانی که دستاشون بسته تر هست در این مواضع و میخوان واندرزن بسازند بود.

علاوه بر این ازونجا که اکثرا اکانت محور بازی میکنیم گفتم تا شاید برخی دوستان حداقل یکدونه همر تبری و بهینه بازی رو مد نظر بگیرند و باقی منابع رو در جهت منافع ساید خیرات کنند.

در غیر این صورت میرسیم به حرف رضا استیل که همر فقط رومن اونم سزار. آبشخوری هم که داره کمترین مصرف گندم رو داره.:)

به هر حال

صلاح اکانت خویش خسروان دانند.

پی‌نوشت: شارژ کارگاه با سیوینگ منابع در اولویت اول است تا سربازخانه.

پی‌نوشت: همر را به سایز کاتا بسنج نه پوینت هجوم.

با احترام

ایلیا