شروع سرور تابستانه و فینال نهایی اسپیدترا با جایزه ی ۳۰۰ میلیون ریالی

• Cooming Soon....

کامینگ شدی خبر بده ماهم کامینگ کنیم.

درود بر همگی
    سرور بعدی رو بنده سنت شکنی می خوام بکنم و سایدی جز se بازی کنم اما کدوم ساید نمیدونم

دسته مارو هم بگیر اشکان جان شرابش با من .

غزاله کجاست ؟؟؟

اگه غزاله رو میارید بیاید پیشه همدیگه عشق و حال کنیم 8o:evil::D

همه چیزم هست فقط جای شما خالیه.<3

• سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز

طبق عادت همیشگیه پلیرهای تراوین که میگن این بازی ترک نداره ، فقط نهایتا ی سرور تعطیلی داره ، ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم و مرتبا کامبک میکنیم .

سرور هایی که بعد از فیلتر آی آر توسط سایت های دیگه و این سایت ران شدن خیلی چنگی به دل نمیزد معمول اینطور بوده که یا بازنده صِرف بودیم یا برنده مطلق

و در مجموع حس و هیجان مکفی از بازی میسر نمیبود ، سرور قبلی گفتیم سنت شکنی کنیم و برای اولین بار سایدی غیر از خونه همیشگیمون اس ای پلی بدیم.

اس ای که بردش از روز اولی که ما لاگین کردیم(اولین لاگین ما مصادف با 10 روز قبل از کتیبه ها بود ) مشخص بود و اس ای برنده مطلق سرور بود ، اما گفتیم بیایم ی بار

دونسته و با انتخاب اینکه قطعی میدونیم بازنده ایم بریم ضعیف ترین ساید بازی که اولا انتظاری ازمون نیست دوما کتک خورمون ملس باشه سوما عرضه خودمون رو محک

بزنیم خدا روشکر از تمامی سرورهای گذشته جذابتر بود برامون، هیجان زد و خورد حس تراوین های قدیم رو داشت . از اینرو چون بهمون خوش گذشت گفتیم بیایم بازم پلی

بدیم ترجیح میدیم سایدی بازی کنیم که ازمون انتظار دوران جوانی رو نداشته باشن چون تایم نداریم اونقدرا و اگرم بازی میکنیم هیجان بازی رو با زدو خورد تجربه کنیم

(البته معمولا خوردیم و همچنان هم از رو نرفتیم) .

فعلا تصمیمی بر اینکه کدوم ساید پلی میدیم نگرفتیم اما ظاهرا ان ای نریم، چون پلیرهای قدیمیه ساید برگشتن به خونه و با قدرت هم میخوان بیان ، خب ترجیح میدیم

که روبروشون باشیم که حسابی از خجالتمون در بیان و کتک خورشون باشیم اگرم متا شدیم که در رکابشون هستیم . ظاهرا ان دبلیو هم داره پلیرهاشو جمع و جور میکنه و

خبرهاحاکی از اینه که اندبل هم تیم خوبی جمع میکنه اگر تیم قوی ببندن اندبل هم شاید منتفی بشه ، پلیر های اس ای هنوز اعلام حضور نکردن بیاید وسط اعلام کنید

ببینیم چند چندیم ، بین اسدبل و اس ای بخوایم انتخاب کنیم خب قطعا برمیگردیم خونه قدیمی . بین بچه های تیم اختلاف هست که کدوم ساید بریم تصمیم نهایی نشده

هنوز ، تصمیم گیری قطعی شه ساید رو هم اعلام خواهیم کرد .

ی موضوعی هم برام جالب بود که چند تا از دوستان فرموده بودند که هر کسی میخواد بیاد فلان ساید با ما هماهنگ کنه و ..... ی سوال پیش اومد مگر ساید ها رییس دارن ؟

کدخدا دارن ؟؟ ارباب دارن؟؟ هر کسی میخواد بره سایدی اعلام کنه ؟؟؟ هنوز سرور ران نشده چطور کسی لیدر شده یا تاپ لیدر شده یا رییس ساید شده که کسی میخواد

بیاد باید اجازه بگیره؟ بعد اجازه بگیره از شما که کجا ده بزنه قبل از اینکه قابلیت های اکانت ها مشخص بشه؟ به یکی که میشناسه مثلا 15 کراپ 150 بدن به یکی که

نمیشناسه یا قابلیت اکانت تا روز سومی که نمیشه تشخیص داد رو 9 کراپ بده؟؟ یا چرا باید پلن اکانتشو به شما بگه ؟ و اما سوال آخر کی گفته اون شخصی که باید ازش

اجازه گرفته بشه شما هستید ؟؟ بهتر نیست که اگر هم شما نماینده طیف گسترده و امین الامنای ی سایدم هستید با رای گیری بعد از ران شدن سرور بشید رییس کل ؟؟؟

درسته جامعه تراوین کوچیک شده ولی با این قانونای من در اوردی دیگه داره عجیب غریب میشه داستان .

جمع بندی کلی : این سرور سعی میکنیم تیممون کامل بیاد ، امیدوارم ی سرور خیلی خوبی رو شاهد باشیم مثله سرور قبل در کمال دوستی و رفاقت ی رقابت هیجان انگیز پر از

زد و خورد همراه با ادب در فروم رو شاهد باشیم .

پ ن : ادمین جان ماها پلیر نرمال هستیم نه 2 ایکس و 3 ایکس و ... ، مردونگی کنید ی سرور نرمال ران کنید حالشو ببریم

یا حق

storm team

موفق ترين افراد لزوما بهترين چيزها را ندارند

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط StOrM ().

• سلام

دوستان تا جایی که میدونم تیم اس ای فعلا خسته هست و احتمالا قصد حضور نداره!شایعاتی از حضور احتمالی امرداد هست البته درحد شایعه فقط!

من هم با تیم خودم این سرور حضور ندارم

فقط بخاطر خستگی این چند وقت ولی فروم رو کامل زیر نظر دارم

موفق و موید باشید

• سلام

دوستان تا جایی که میدونم تیم اس ای فعلا خسته هست و احتمالا قصد حضور نداره!شایعاتی از حضور احتمالی امرداد هست البته درحد شایعه فقط!

من هم با تیم خودم این سرور حضور ندارم

فقط بخاطر خستگی این چند وقت ولی فروم رو کامل زیر نظر دارم

موفق و موید باشید

سلام کسری جان

ما بعد 3 تا سرور سنگین یک سرور گفتیم میخوایم استراحت کنیم شدیم ترسو شما که دوتا سرور بازی کردید این اخریش هم که عملا از اول برنده بودنتون مشخص بود نمیخواید بازی کنید میشید چی؟

الان کم ادعایید یا چیز دیگه؟

انتخاب لقب با شما و بقیه خوانندگان فروم من تو اسم گزاری ضعیفم کلا!!!!!

• سلام

ربعها صاحب دارن یا ندارن رو متوجه نشدم اما وقتی یک اتحاد که چندین سرور کنار هم تو یک ربع بازی کردن و تیم لیدریشون مشخص هست اعلام حضور میکنن برای بازی در یک ربع قطعا باید اعلام کنن و بخوان از کسانی که قرار بیان تو اون ربع بازی کنن هماهنگی انجام بدن حالا اگر کسی میخواد تو اون ربع لیدر بشه یا هر چیزی میشه حتی قبل شروع سرور یا بعد شروع سرور اعلام کنه من از همه بهترم و میخوام لیدر بشم و با همون رای گیری تکلیف ربع روشن بشه.

اگر هم که برای بهم زدن ربع قرار بیاد که خوب باز تکلیف هر دو طرف قبل شروع سرور روشن میشه.

در مورد 15 گندمی هم که فرمودید هر کسی میتونه بیاد تو هر ربعی هر دهکده ای بخواد بگیره اما خوب گرفتن یک چیزه و نگه داشتن چیز دیگه.

اتفاقا عجیب بودن این موضوع برای شما تعجب برانگیزه ایا ندیدید قبلا چنین اعلام امادگیهایی رو؟

همین سرور نرمال که ما امدیم اسپیدترا امرداد اعلام امادگی نکرد و نگفت هرکی میاد اس ای هماهنگ کنه؟

سرور بعدش اس ای و اس دبل همین کار رو نکردن؟

سرور بعدش مجدد ربعها این اعلام رو نداشتن جز ان دبل که کسی نیومد؟

همین سرور قبل نبود این قضیه؟

حالا بماند که اگه به حافظه رجوع بشه بعد از چند سرور اول ای ار همین داستان تو سرورها اتفاق میفتاد.

• تیم اس ای فعلا خسته هست

فقط بخاطر خستگی

سلام

چه کاری کردید دقیقا که خسته شدید؟

دو سرور بازی کردید یکیش که به قول خودتون ۱۶ نفر بودید و از روز اول بازنده

یه سرور هم حریفتون ۱۶ نفر بوده و از روز اول برنده

رو حالت خودکار میزاشتید اکانت رو ، واندر ۱۰۰ میشد

جوری میگی خسته شدیم انگار خودتون میرفتید رید میدادید

پاشید بیاید ترسووووو ها

میخایم همه رو بزنیم

• بی تابی نکن جوون. میپردازیم بهت. 😉

• سلام مازیار جان

والا فکر کنم چهار سرور پشت سر هم حضور داشتیم

چه تیم تکمیل بود و چه نبود سعی کردیم به بهترین شکل بازی کنیم!

سرور قبل تیم ج ش کامل تشریف اورده بود و حتی دوست خوبمون پارسا با تیمش که عملا برای یک سرور جذاب اومده بودن

که تیم ان ای به دلیل خستگی و درگیر بودن پلیرها تشریف نیاورد!

من از جانب خودم پیام دادم و هومن یا حسین یا امید خودشون میتونند اعلام کنند!

درضمن ما هیچ جلسه ای درمورد حضور یا عدم حضور فعلا نزاشتیم!تصمیم با اکثریت هست

حالا شما هر اسمی میخوای بزار من یکی که بهت ارادت دارم

مسعود بودی دیگه درسته؟

دوست گلم خودت داری میگی با شانوزده نفر!

پس ترسی از باخت نداریم

ترس برای کسانی هست که وقتی ببینند تیمشون نمیاد یا تعدادشون کمه نمیان!نه ما که حتی با تعداد کم توی سرورهای قبل جلو تیم کامل شما بودیم

• دوست گلم خودت داری میگی با شانورده نفر که عملا میشد هشت تا اکانت ا

حالا این عزیز یه وری زد که ۱۶ نفر بودید تو هم موج سواری نکن ۱۶ نفر میشه ۸ تا اکانت🤔۱۶۵ تا اکانت دیگه ای که تو سایدتون بود برا بقال سر کوچتون بود؟

فروم اون سرور رو بخونی فقط ۲۰ نفر اکانت کاپیتان رو گردن گرفتن😂

ولی سیاست مدار خوبی هستی کسری هم خوب دروغ میگی هم میدونی که چه سروری باید باشی (از قبل برنده) و هم چه سروری نباشی(از قبل بازنده)

خلاصه اگه اومدی خبرمون کن میخوایم کمبود نفت روسیه رو تامین کنیم با اکانتت

• سلام

ناصرجان منم اینجا دیدم مملی وگنس از طرف ان ای گفت هر شخص یا تیمی قراره بره ان ای باید هماهنگ بشه وگرنه مجبور به کوچ نشینی میشه زیاد درگیرش نشدم چون سایدم مشخص نیست

به شخصه از اول تراوین با این قضیه مشکل داشتم که ساید ارث پدری کسی نیست هر کی و هر تیمی هر سایدی دوست دارن میتونن برن بازی کنن هماهنگی و زیر پرچم رفتن میره واسه بعد بازی که به چه نتیجه ای برسین حالا میخواد ان ای باشه یا اس دبل یا هر ربع دیگه ای

ما سایدمون فعلا مشخص نیست اگه قرار باشه بریم ان ای بازی کنیم نه از کسی اجازه میگیریم نه با کسی هماهنگ میکنیم دلیل انتخاب ان ای هم اس ای هست که نزدیکه و مرز مشترک دارن در کل هنوز ساید و انتخاب نکردیم با این وضعیتی هم که اس ای کامل نیاد انگیزه اصلی حضور ما کمرنگ میشه اونوقت در حد فان چند نفری بیایم ساید هم هر سایدی میتونه بشه به جز ان ای

با این وضعیت کنفدراسیون ها که 240تا اکانت بیشتر و پوشش نمیده هر سایدی کم کم 3تا کنفدراسیون داره که میشه 740 تا اکانت پس احتمال زیاد این سرور شاهد چندین واندر ریل هستیم و واندر فیک کمتر دیده میشه چون بالاخره دف ها یه جایی باید برن

• سلام و عرض ادب

دوست عزیز من احساس میکنم شما فقط خواستید ی جوابی داده باشید و با تکیه بر تاریخ آی آر و اسپید ترا مستدل کنید حرفاتون رو ولی کلیت صحبت هاتون همونی بود که من گفتم ی سری جاهاشم با گرفتن صحبت ها بخودتون حس میکنم پاسخ دادید یا سو تفاهم شده یا من نتونستم خوب توضیح بدم .

درمورد این سرورها شاید شاید حرفتون درست باشه که مثال نقضش رو براتون خواهم آورد اما قطعا پاسختون در مورد آی آر اشتباه هست .

همون سروری که امرداد بود و ان ای با لویال درگیر شد و اندبل حذف کرد من مطلع نبودم کی میاد کی نمیاد همین حرف شما رو اشکان و سعید ملا به ما زدند اگر قرار بود اس ای بیاید باید با ما هماهنگ میکردید . کی گفته که میخوام برم سایدم پلی بدم باید با کسی هماهنگ کنم ؟؟؟ بچه های امرداد همشون رفیقامن ولی من توضیح نمیدم به کسی که چرا اومدم تو سایدم یا هر ساید دیگه ای پلی بدم ، بچه ها رای اوردن لیدر شدن خب ما میگیم چشم لیدر باشین ، اما از پتانسیل اکانتهای تیم ما کی نفع میبره ؟؟؟ خودم یا سایدم یا هر دو؟؟؟ اس ای با حذف اندبل برنده بود اما اگر کار بیخ پیدا میکرد نیاز به من و امثال ما نبود ؟؟؟ اینکه لیدر چگونه از پلیر هاش استفاده کنه هنر لیدر نیست ؟؟؟ لیدر ها در خلال روند بازی انتخاب میشن تو آی ار هم اینطور نبود؟ تیمی اعلام آمادگی میکرد نفرشون رو تو رای گیری کاور میکردن نه که قبل از ران شدم سرور بگن هر کی میاد با ما هماهنگ کنه اینم تاپ لیدرمون و اینم لیدرامون همین حرف خودش آغاز مشکله . تیم با تیم با هم مکاتبه میکرد(دو تا شیر تو ی قلمرو نمیگنجه مگر با تعیین خط و مشی ) اما نفر با تیم خیر هیچ مکاتبه و هماهنگی نمیشد .هر کس زودتر پیشرفت میکرد کپ 150 درصد بهتر رو میگرفت مگر در شرایط خاص که کی مهاجر زودتر ارسال کرده و ....

تو همون سرور هم که گفتم با اینکه اختلاف سلیقه داشتیم با امرداد و همر رنک 2 سرور تا قبل کتیبه رو ما داشتیم جنگ بما ندادن و ما گفتیم لیدری و کلامت حق ، سمعا و طاعتا . نه کسی رو قراره بزنیم نه مرضی داریم که خودزنی کنیم و تضعیف ساید . گوشت همو بخوریم استخون همو دور نمیریزیم نه فقط تو ساید خودم ،سرور قبل که ان ای هم رفتم همین رویه بود .

اینکه شرح ما وقع میدید که امرداد فلان کار رو کرد یا بمانی فلان کرد نمیشه انگ بما و نمیشه کلام حق که خودتون اونجور حالا چرا پس اینجور ، اگر من نفی میکنم اینکار رو با امرداد هم همین مشکل رو داشتم .حرف غلط غلطه چه قلت نوشته بشه چه غلت و حتی چ غلط . میخواد امرداد بگه میخواد شما بگی میخوا هر کس دیگه .

اتفاقا عجیب بودن این موضوع برای شما تعجب برانگیزه ایا ندیدید قبلا چنین اعلام امادگیهایی رو؟

همین سرور نرمال که ما امدیم اسپیدترا امرداد اعلام امادگی نکرد و نگفت هرکی میاد اس ای هماهنگ کنه؟

سرور بعدش اس ای و اس دبل همین کار رو نکردن؟

سرور بعدش مجدد ربعها این اعلام رو نداشتن جز ان دبل که کسی نیومد؟

همین سرور قبل نبود این قضیه؟

متوجه نمیشم، کجا من گفتم که با اعلام کردن کسی مشکل خاصی دارم که شما دارید مثال و فکت میارید ؟؟؟مگر ما مشکلی با اعلام داریم . خب اعلام کنن بما چه . مشکل من اونجاست که من یا من نوعی باید بگم دارم میام به شما این شما رو کی کرده مسئول قبل از ران شدن سرور ؟؟؟ . مثلا اگه ما نگیم و بیایم ی اکانت خوب هم داشته باشیم چه اتفاقی میفته (فرض بر عدم مشکل دار بودن منو شماست)؟؟؟ بحثم اینه که کی شما رو مسئول کرده ؟؟؟ شاید شما بیاید و شما در اقلیت قرار بگیری و نفرات دیگر در اکثریت . شاید اونی که باید خط مشی ساید رو مشخص کنه شما نباشی . شاید شما خودت باید یه ممبر باشی نه یه لیدر . از نظر من همه نهایتا ی ممبر ساده هستند تا وقتی که دموکراسی جاری شود که شما لیدر هستید اونم فقط با رای گیری . الان من 20 نفر بیارم ی سایدی همه کاره من میشم ؟ شما ان ای پلی میدی بگو چند نفر رو بیارم که بشم همه کاره ؟؟ من صلاحیت لیدر شدن دارم یا ندارم مهم نیست ؟؟؟ خب قطعا با اینکه این جمله رو گفتم 20 نفر بیارم میشم همه کاره صلاحیت ندارم حتی یه عضو از ی ساید باشم . قطعا منی که دنبال کاره شدن در ساید هستم صلاحیت پلی دادن هم ندارم . اگه برای این چیزا پلی میدم بهتره ندم . نکته ای که گیرشم اینه برای سایدت پلی بده خواستنت میگی چشم نخواستنت بشین کنار بازیتو بکن.

در مورد 15 گندمی هم که فرمودید هر کسی میتونه بیاد تو هر ربعی هر دهکده ای بخواد بگیره اما خوب گرفتن یک چیزه و نگه داشتن چیز دیگه.

شما تضمین میدی که 15 کراپ بگیری تا ته سرور صفر نشی ؟؟؟ قطعا تضمین نمیدی، تو این سرورها شاید بدی . شما بر اساس شهود باید پیش بری نه بر احتمالات .

تصمیمات تراوین در شرایط همون موقع گرفته میشن نه بر اساس رفاقت و نه بر اساس احساسات .

اگر هم که برای بهم زدن ربع قرار بیاد که خوب باز تکلیف هر دو طرف قبل شروع سرور روشن میشه.

فرض ما بر این نبود که کسی بخواد مشکلی ایجاد کنه هر دو طرف رو مبرا دیدم از مرض .

فقط خواستم روشنگری کرده باشم که منظورم رو گویا درست بیان نکردم یا درست متوجه نشدید اگر صلاح دونستید این متن رو ببندیم که از حالت پرسش و پاسخ دو نفره خارج بشه .

روزگار خوش

• سلام و ارادت

اتفاقا مطلب من همین بود که شما فرمودید جدا از اینکه بحثی در مورد درست و غلط اینکار داشته باشیم به فرموده شما تیمهای دیگه هم اینکار رو کردن و شما با توجه به مخالت با این روند در همون ربع بازی کردید و هیچ مطلبی در قبح اینکار اعلام نفرمودید یا لاقال من تو فروم ندیدم چنین مطلبی.

صحبت اینجاست که ایا کار غلط به زعم شما غلطه اگر هر شخصی انجام بده یا کار غلط برای بعضیها درسته و برای بعضیها غلط که شما فقط این سرور که مملی این حرف رو زد اعتراض خودتون رو اعلام کردید؟

به نظر بنده با کمال احترام برای شما دوست گرامی مشکل شما نه با اصل مطلب بلکه با گوینده صحبت بوده.

• سلام به همه منتظرین ظهور

ضمن عرض تسلیت به جامعه بزرگ تراوین

برای در گذشت پیشوای جهانیان

آدولف هیتلر دنیای تراوین

پیشوای دانا و مهربان جهان

بزرگترین دیفندر ایران و جهان

بنیان گذار و نویسنده کتاب ۱۰۰۱ روش دفاعی

سامان بد بوی کبیر

با توجه به فقدان پیشوای کبیر

اینجانب W.Ss تیم پیشوا

انحلال این تیم بزرگ و تکرار نشدنی

در تاریخ جامع تراوین جهان رو اعلام می‌کنم

پیکر این مرد بزرگ تاریخ

پیشوای بر حق جهان

Saman BADBOYS The Great

در یک گور دونفره به همراه Eva Braun

در ساختمان شگفتی مرکزی جنوب غرب

به خاک سپرده خواهد شد

باشد که روح این مرد بزرگ

در جسمی جدید در جنوب غرب ظهور کند

PISHVA TEAM

W.Ss

Parham Green

• سلام پرهام جان

تسلیت عرض میکنم.

روز و ساعت تشیع جنازه رو اعلام میکنید لطفا شاید کسی بخواد شرکت کنه.

• سلام پرهام جان

تسلیت عرض میکنم.

روز و ساعت تشیع جنازه رو اعلام میکنید لطفا شاید کسی بخواد شرکت کنه.

سلام آقا مازیار عزیز

با تشکر از پیام تسلیت شما بزرگوار

مراسم تشییع این بزرگ مرد فردا ساعت ۱۲ ظهر است

تدابیر امنیتی که برای مراسم این مرد بزرگ

ایجاب شده منجر به ارسال اگهی ترحیم
    مختص اعضای خاص Panzer_Dutch و همسایگان شگفتی جهان جنوب غرب شده

شما هم در صورت تمایل قدم رو تخم چشم بنده بگذارید

سیستم ترانسفر رسمی خودم

به محافظان شمشیر زرد

و لژیونر های گارد رسمی سزار

به همراه ۱۰ اسب زرد

ایاب و ذهاب شما رو به عهده خواهد گرفت

«پیشنهاد به ۳ ساید بازی»

پ.ن: مقبره سامان بد بوی کبیر

(شگفتی مرکزی جنوب غرب) را

پر از طلا کنید

تا سرور آینده از روح شرورش در امان باشید

پ.ن: جنوب غرب در حال طراحی پرچم جدید

پ.ن: جنوب غرب دنبال رفقای جدید و قدیم

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگوارن

ببخشید که پابرهنه وارد بحث شما بزرگان میشم اما‌ پست شما رو خوندم و حقیقتا همیشه مجذوب چنین گفتگو هایی میشم و انچنان عنان از کف میبرم که مجبورم لب به سخن باز کنم .

با کلیت صحبت شما موافقم ، اما به نظرم چند نکته در اینجا حائز اهمیته :

1. تعداد کم پلیرهای امروز باعث شده در هر ساید یک تیم حضور داشته باشه و اون تیم اکثریت افراد اون سایدو تشکیل میدن و عملا حتی اگه رای گیری هم صورت بگیره در واقع یک رای گیری صوری محسوب میشه .
    2. اگر‌ شما یک تیم با تعداد n+1 نسبت به تیم مثلا ان ای وارد ساید شمال شرق کنید و بعد رای گیری صورت بگیره باز هم عملا اون رای گیری صوریه و مشخصا لیدر از تیم شما انتخاب میشه .
    3. ایا با رای گیری و با توجه به دو نکته ی بالا ، فردی با صلاحیت انتخاب خواهد شد ؟
    4. آیا دموکراسی همیشه بهترین راهه؟ اگر اکثریت اشتباه کنن باید باهاشون همراه شد ؟

پ.ن : در این سرور در ساید جنوب‌غرب اگر‌ کسی خودشو لایق لیدری ساید میدونه بدون اینکه تیمی هم داشته باشه میتونه حتی توتال لیدر ساید بشه ( البته به شرطی که اکثریت اعضا موافق با مدیریت توتالی باشن )

پ.ن : بنده هم به نوبه خودم در گذشت پیشوا رو تسلیت میگم ، امیدوارم خداوندگار تراوین روح اون بزرگوارو قرین رحمت کنه و در بهشت تراوین در کنار هوری ( ترکیب هیرو و حوری ) ها شاد باشه .

پ.ن : دم رفیقایی که دعوت منو قبول‌کردن گرم تو یه پست جداگانه باید ازشون تشکر کنم

فقط همینو بگم که معرفت امیرهانی از خیلی از کسایی که ادعای رفاقت میکردن بیشتره !

پ.ن : برای خیلیا رفاقت کردم و دیدم ثمرش را ! نا رفیقی چه بدی داشت که یکبار نکردم !

پ.ن : جنوب‌غرب در حال طراحی پرچم جدید

با حق

یوسف

• تبریک به شمال شرق

باز هم یک تبریک قبل سروری

اما این بار نه چون شمال شرق برنده خواهد بود

بلکه چون اولین اعلام آمادگی رو توی فروم داشتن

جنگ زرگری

۲ ساید شمالی همین روز معارفه شروع به جنگ زرگری کردن 😁 مجید آخیل میگی سامان گرس نمیاد

ازون طرف یه جورایی مایل به شمال غرب به نظر میای ، از اون طرف هم یه تارگت ول میدی رو ساید قدیمی خودت

جنگ زرگری رو رها کنید ما خودمون اینکاره هستیم

جنوب شرق سنت شکن

آمرداد هیچ وقت ۴ ۵ تا اسم

مثل اشکان ، بهنام ، سرلشگر ، مولا نبوده

هرچند که این تیم بسیار به پلنر بزرگشون

حسین رپر عزیز

مدیون هست

ولی در کل به اسم افراد شناسایی نمیشه

پس اینکه بگیم آمرداد نمیاد و نیست درست نیست

چرا که خیلیاشون بازیکنان ثابت جنوب شرق هستند

حالا داستان چیه

چرا جنوب شرقیا همه سنت شکن شدن؟

کدوم ساید قراره برن؟

هوای شمال به جنوبیا میسازه؟

خیر

پس آیا جنوب شرقیا میخوان بگن کم هستند؟

ازین کار چه سودی می‌برن؟

آیا منتظر اعلام آمادگی هادی لئو و آرش ۱۰

یا محمد کوماتسو هستند؟

(جنوب شرق = اسرائیل)

همیشه سیاست خوبی دارن

رسانه یا همون فروم هم خوب تو دست دارن

تیم تروریستی جنوب غرب

جنوب غرب با پرچمی سیاه به عنوان ساید تروریست وارد بازی میشه

کلیه دوستان خیلی مراقب باشید که سایدتون اولین تارگت جنوب غرب نشه

تامین امنیت سرور

کلیه ساید ها موظف به پرداخت خراج به جنوب غرب می‌باشند(گندم,گلد)

جنوب شرق هم مثل دو ساید شمالی

موظف به امضای قرارداد پرداخت خراج تامین امنیت

به دولت جنوب غرب می‌باشد

کمتر از شمالیا میگیریم از شما (رو حساب رفاقت)

در غیر این صورت خودمون میایم میبریم

حملات انتحاری

جنوب غرب آماده امضا قرار داد های تروریستی

با ساید های دیگر می‌باشد

هرکی پول بده ما آماده ایم که براش بلند کنیم

خلاصه دلارارو رو کنید

خراجاتونم به موقع بدین

بچه های خوبی باشین که سرور خوبی بشه براتون

پ.ن: عمو پرهام تضمینی می کنه برد

پ.ن: پرچم سیاه تروریسی

پ.ن: کتیبه های سایدتون رو از ما بخرید

شاز دی خوشگلا