نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• جالبه بعد از 16 ساعت یکی اومد اینجا پستی مبنی بر تشکر گذاشت که از نوع نگارشش معلوم زیاد خوشایند نبوده این تصمیمش و به دونبال اون مجری سیرک (عمو قناد همون دفساز بدون کپ) اومد و طبق معمول سعی داره خودشو به رخ بکشه با کل کل با تیرداد عزیز ولی این کجا و اون کجا مثل فرق پشکل و مویز هستش و طبق معمول ادعا های تو خالی همراه با حرف های مفت صد من یک غاز بعد از اون هم که سوگل میاد و تایید میکنه اما نکته این پست های بیهود فقط متلکی هست که با میخواد ساید شمالشرق رو مشوش کنه

بعد از کشمکش های فراوان بالاخره دوستان لویال تونستند توانایی و ابتکار عمل خودشون رو ثابت کنند

تبریک میگم به همه بچه های لویال و امیدوارم روز به روز قدرتمندتر بشن و هماهنگتر

این دو جمله خود گویا همه چیز هست ؟ با این تبریک به لویال قصد تفرقه افکنی داره یعنی مابقی شمالشرق کشک ! و ساید شمالشرق رو رسما زدن به نام لویال این نوع صحبت فقط یک قصد در اون هست و اون افروختن دوباره درگیری در شمالشرق برداشت از این پست رو واگذار میکنم به خوانندگان فروم !

مرز بین آبی بودن و قهوهای بودن رو شما جابجا کردی پس زیاد ولوم لاتی بر ندار شما هنوز جای ناز کردن داری اوندفعه دستی کشیدیم به سر و صورت اکانتت و همر و کپت رفت شدی دفساز ایندفعه فکر کنم خودت طالب ناز کردن شدی !

• محمد جان

اولا این نپ برای لویال برد محسوب میشه اولین مزیتش هم به رسمیت شناخته شدنش از سمت متای شرق هست دیگه نمیشه بهشون گفت خوارج و اقلیت و انگل و ...

دوما خیلی کوته فکرانه و ساده انگارانه است اگر تصور کنیم جنوب غربی که این همه پشتیبانی و کمک لجستیکی و مستشاری و دفاعی و سیاسی کرده کوچکترین اطلاعی از این نپ نداشته مسلما دو متحد لویال و مسترز راجع به این نپ به توافق رسیدند و عملی شده علت اینکه بعد از 16 ساعت ! الان شد 17 ساعت (دقیقا دارم تصور میکنم یه عده کرنومتر دستشون هست دارن تایم میگیرن ) طبیعتا چون اطلاع هم داشتند لزومی ندیدند یا تازگی نداشته براشون که بیان درجا تبریک بگن

چیز کاملا حرفه ای و واضحی هست که یک متحد برای یک متحد دیگه اش آرزوی موفقیت کنه که قدرتمند تر بشه حالا اون متحد ممکنه متحد کماکان بمونه یا متحد سایق باشه !

الان جملات با فونت آبی در جهت یکپارچگی شمال شرق هست !!!

آینده خیلی چیزها رو مشخص میکنه

فقط امیدوارم این نپ به یکپارچگی شمال شرق منجر بشه نه اینکه دوباره شکسته بشه

یک توصیه دوستانه هم بکنم اونی که باید بگیره انشالله بگیره روی صحبتم اصلا با شما نیست ! یا با امیر وال عزیز که ارادت قلبی بهش دارم

برادر من اولا وقتی توانایی قبول مسئولیتی رو نداری یعنی تو خودت نمیبینی قبول این مسئولیت اولا خودش خیانت به ساید هست دوما خیانت به خودت اگه برای خودت ارزش قایلی قرار هم نیست همه تصمیمات باب میلت باشه ! هر وقت هم اوضاع خراب شد بقچه ات رو بزاری زیر بغلت بگی خداحافظ شما یه عده رو هم بزاری وسط سرور و ساید با مشکلاتی که مسلما خودت هم در وقوعش مسبب بودی ول کنی بری ×

• دادش گلم بحث زمانی مدنظر نیست بحث تیکه ای هست که در پست معنا دار هست وگرنه کسی منکر جذاب شدن بازی با به وجود اومدن یک ساید منسجم دیگه نیست و این به قشنگ شدن بازی کمک میکنه هر کسی از هر پستی برداشته خودشو داره و مهم نزدیک بودن براشت ها هست در جمله شما یک تیکه صحبت دوگانه هست یکی حمایت هست که متقابلا آریانا هم از سمت آمرداد داشته و دیگری نوع صحبت شما هست که هنوز بوی گرایش به سمت مسترز داره و این نوع نگارش باز دوگانگی به وجود خواهد آورد و من به شخصه دوست دارم ساید شمالشرق یک پارچه بشه و این مستلزم گذشت از هر دو طرف هست و همینطور تصمیم گیری به صلاح ساید نه سلیقه !

• این دو جمله خود گویا همه چیز هست ؟ با این تبریک به لویال قصد تفرقه افکنی داره یعنی مابقی شمالشرق کشک ! و ساید شمالشرق رو رسما زدن به نام لویال این نوع صحبت فقط یک قصد در اون هست و اون افروختن دوباره درگیری در شمالشرق برداشت از این پست رو واگذار میکنم به خوانندگان فروم !

سلام به شما

دقیقا رو نقطه درستی انگشت گذاشتی.

وقتی میگم ؛ بوی کراهتشون از یکپارچگی ش.ش فروم رو برداشته بخاطر همینه.

الآن اون پست کجاش شبیه تبریک به نپ دو اتحاد و قدم گذاشتن به سمت یکپارچگی بود !؟

جوری نمیتونن عصبانیت رو پنهان کنن ، که علنا با اینجور جمله ها روی طبل تفرقه میکوبن و قضیه نپ رو اینطور جلوه میدن که انگار آریانا اینوسط هیچ هست و صرفا بچه های لویال الآن شمال شرق رو فتح کردند !

حالا در ادامه منتظر این هم باشید که لویال رو تشویق به تسخیر کامل شمال شرق کنند تا باز هم آشفتگی سر باز کنه.

جدا به شمال شرق توصیه میکنم که نه یکبار ، بلکه چند بار اون پست رو کلمه به کلمه بخونند ، تا خوب متوجه بشن چه ربعی منقعتش تو ادامه شقه شدن شمال شرق بوده و کدوم ربع از این نپ عصبانیه !

مهم حرف نیست و عمل هست ، جنوب غرب اصولا خیلی خوب تو فروم شعار میده اما در خلوت آن کار دیگر میکنه.

از شعار دادن در مورد رعایت ادب و احترام تا شعار برای دخالت نکردن در امور شمال شرق ! ،

ولی همیشه عملشون برعکس سخنشون هست .

خیلی دلم میخواد یکی از شمال شرقی ها بیاد اینجا و راجع به تلاش شخص بهنام برای تشویق ش.ش به نپ ، اون هم اصلا خیلی قبلتر از اومدن کتیبه ها ، یه توضیحی بده .

در هر صورت بسیار بابت این گافی که با این پست تو فروم دادید سپاسگزارم ، چون اگر خودم ده ها پست میذاشتم نمیتونستم به این خوبی ثابت کنم که ج.غ از این نپ عصبانیه و الان هم تلاشش بهم خوردنش هست :دی

پ.ن :

برای بار چندم تکرار میکنم ، هیچ توجیه و هیچ دلیلی برای اشارات رکیک و متلکهای جنسی تو فروم نیست .

کسی که اینکار رو میکنه مشخصا از گل بازی لذت میبره.

خلاص

پسا.پ.ن :

تو فروم ؛

آهااای نفس کش (شمشیر چوبی را در هوا می چرخاند )

تو سرور ؛

آااخ ، صفر/چیف/لاک شدم :-)))

باهاتون خوش گذروندم

تیرداد

, I Thought I knew It All

, But I Was Wrong

! Again

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T!rDaD ().

• دادش گلم بحث زمانی مدنظر نیست بحث تیکه ای هست که در پست معنا دار هست وگرنه کسی منکر جذاب شدن بازی با به وجود اومدن یک ساید منسجم دیگه نیست و این به قشنگ شدن بازی کمک میکنه هر کسی از هر پستی برداشته خودشو داره و مهم نزدیک بودن براشت ها هست در جمله شما یک تیکه صحبت دوگانه هست یکی حمایت هست که متقابلا آریانا هم از سمت آمرداد داشته و دیگری نوع صحبت شما هست که هنوز بوی گرایش به سمت مسترز داره و این نوع نگارش باز دوگانگی به وجود خواهد آورد و من به شخصه دوست دارم ساید شمالشرق یک پارچه بشه و این مستلزم گذشت از هر دو طرف هست و همینطور تصمیم گیری به صلاح ساید نه سلیقه !

من بین پست شما و پست یوسف فرقی نمیبینم چندان جنوب غرب برای لویال آرزوی موفقیت کرده شما هم ربطش دادی به نادیده گرفتن آریانا !

چه جنوب غرب چه جنوب شرق کاملا طبیعی هست علاقه مند باشن سیاست های ساید شمال شرق یکپارچه تضادی با سیاست های سایدشون نداشته باشه

جالب این هست زمانی که پست میزاشتم که جنوب شرق چه تو سیاست چه پتانسیل نظامی فاصله قابل توجهی با سه ساید دیگه داشته و همچنان داره یا فلوید اومد خیلی واضح برد زودهنگام جنوب شرق رو تبریک گفت و اعلام کرد جوری بازی کنیم که بازی جذاب باشه متهم به گرایش به جنوب شرق نشدیم !

نپ هم مشخص هست یک گام اولیه هست امیدواریم هر سه ساید به سیاست های داخلی شمال شرق احترام بزارن و اجازه بدن این نهال نوپای صلح و یکپارچگی تبدیل به یک درخت تنومند بشه نه پست های تنش زا

• کسانی که تا دیروز

کلمات مزدور،برده، انگل، اقلیت ساید نابود کن، کتیبه فروش، زر خرید و هرچیزی لایقشون بود به لویال نسبت میدادن، الان رو سیاه تر از همیشن.

خوشحالیم که مثل ققنوس از اون آتیش اس ای بیرون اومدن و الان خاری در چشم بدخواهان هستند.

تزویر و ریا تا کجاااا؟

سنگ پا هم دیگه معترض شده میگه منو با اینا توی یه ترازو نزار.

اگر ذره ای وجدان و انسانیت داشته باشید، اول عذرخواهی می کنید و بعد تبریک میگین!

- چرا با نوکت بر طبل شادانه میکوبی ولی دلت خونه؟ و با پات ریتم عزاداری گرفتی؟

-- چی شده بلا شدی، عمویی نچایی چی شده بلا شدی بمون حالا هست چایی!

--- آیا اختاپوس پاهای خود را جمع می کند؟ آیا شاهد سیاست انقباضی از این موجود خواهیم بود؟

---- اس ای به چند درصد از اهدافش در ان ای رسید؟ با شکست سیاست هاپولی کردن یکجای ساید، به تخریب بسنده کرد و حالا گزینه بعدی چیست؟

• سلام به شما

چند تا نکته هست ؛

اولا ، اینکه شما بری به یه طرف قضیه بگی ، تو این نپ ، برد تو بیشتر بوده یا امتیاز بیشتر نصیبت شده ، به نظرم کار درستی نیست چون این اسمش تحریک کردن هست به اینکه تو برتری داری و در نهایت نتیجه ش میشه تشویقش به سهم خواهی خواهی بیشتر از اتحاد رو به روش و این یعنی باز هم اختلاف .

دوما ، اون حمایت لجستیکی و غیره که میفرمایی رو ، آمرداد هم از متحد خودش یعنی آریانا داشته .

ولی کاملا قابل مشاهده ست که چقدر برخورد ج.ش با ج.غ در مورد نپ متفاوته .

سوما ، از الان به بعد دیگه آرزوی موفقیت کردن واسه متحد سابق هیچ معنی نداره و بازم شبیه همون کاریه که تو مورد اول گفتم .

و اینکه اینجوری باز هم داریم صف بندی میکنیم و غیر مستقیم این پالس رو میدیم که :

من فقط حامی یک بخش از شمال شرق هستم و نه شمال شرق یکپارچه !

میدونی چیه عزیز جان

خلاصه بگم ،

اگر کسی واقعا طرفدار یکپارچگی شمال شرق باشه دیگه به هیچ وجه با کلمات و جملاتش به هیچکدوم از طرفین ، سیخونک نمیزنه و اصلا تلاش میکنه تو پستهاش فقط حرف از شمال شرق متحد بزنه و از به راه انداختن بحث و بررسی اینکه ، کدوم طرف برتر بوده و کدوم یکی دست بالا رو داره و کدوم یکی امتیازش بیشتره خودداری میکنه.

و مهمتر اینکه هیچ دخالتی تو کارشون نمیکنه ، حتی اگر به اسم دلسوزی باشه .

میدونم که میدونی چی میگم ؛ -)

ویرایش :

قضیه خیلی ساده ست

اگر ش.ش یکپارچه بشه و به سمت بازسازی ربع خودش بره ( و فرضا به ۳ ربع دیگه بگه از الان به بعد نه با شما هستم و نه علیه شما هستم ) و از اون طرف هم با توجه به مواضع ش.غ که اون هم ترجیحش بازسازی خودشه ؛

جنوب غرب مجبوره تک به تک با ج.ش طرف بشه.

حالا علت عصبانیتش رو فهمیدید :دی

در صورت امکان ، لطفا این پست با پست قبلی ادغام بشه ، ممنون

, I Thought I knew It All

, But I Was Wrong

! Again

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T!rDaD: ویرایش ().

• من بین پست شما و پست یوسف فرقی نمیبینم چندان جنوب غرب برای لویال آرزوی موفقیت کرده شما هم ربطش دادی به نادیده گرفتن آریانا !

چه جنوب غرب چه جنوب شرق کاملا طبیعی هست علاقه مند باشن سیاست های ساید شمال شرق یکپارچه تضادی با سیاست های سایدشون نداشته باشه

جالب این هست زمانی که پست میزاشتم که جنوب شرق چه تو سیاست چه پتانسیل نظامی فاصله قابل توجهی با سه ساید دیگه داشته و همچنان داره یا فلوید اومد خیلی واضح برد زودهنگام جنوب شرق رو تبریک گفت و اعلام کرد جوری بازی کنیم که بازی جذاب باشه متهم به گرایش به جنوب شرق نشدیم !

نپ هم مشخص هست یک گام اولیه هست امیدواریم هر سه ساید به سیاست های داخلی شمال شرق احترام بزارن و اجازه بدن این نهال نوپای صلح و یکپارچگی تبدیل به یک درخت تنومند بشه نه پست های تنش زا

نمیدونم چرا احساس میکنم شما خیلی دوست داری 3به1 کنی علیه جنوب شرق ! خیلی دلم میخواد پست هاتو بی طرف بخونم ولی باز تهش آرزوی قلبی تو نمیتونم در نظر نگیرم و اون احساسی که پشت اون قایم شده خود به خود ظهور میکنه داداش گلم اون قبری که شما داری بالاسرش گریه میکنی مرده توش نیست

فقط یک مسله شما الان به عنوان نظر شخصی خودت پست گذاشتی یا به عنوان سخنگویی شمالغرب ؟ و برام خیلی جالبه چرا شما اینقدر جوش مسله ای رو میزنی که حتی خودشون و بقیه ساید ها (بغیر از سوتی عمو قناد) درگیر این مسله نیستن فقط توی چند پست اخیر شما از میزان تنفر شما نسبت به مجموعه EAST حیرت کردم و الان واسم قابل درک تر شده با پست های جدیدتون و نوع جبهه گیریتون

این جمله از عمو قناد چی میگه میشه شما به عنوان سخنگوی شمالغرب توضیح بدی مواضع شما تغییری کرده آیا ؟

خوشحالیم که مثل ققنوس از اون آتیش اس ای بیرون اومدن و الان خاری در چشم بدخواهان هستند.

سناریو قشنگیه اما اونی که نوشته نویسنده خوبی نبوده ! و بازیگرهای درستی رو واسه اجرا کردنش انتخاب نکرده ! شما که فروم رو دنبال میکنی باید بدونی همونطوری که قبلا گفته شده اتحاد EAST شکل گیریش بر مبنای اعتماد بود الان هم نظرشون قابل احترام هست و در هر صورت نظرشون و همینطور تصمیمشون قابل احترام هست

در ضمن من فقط جنب دیگه برداشت از صحبت آقا یوسف رو گذاشتم تا خواننده بفهمه میشه برداشت دیگه ای هم داشت و صرفا فقط به هر شخص نسبت به جهت گیری خودش اون برداشت انجام میشه دقت کن ما حمایت از آریانا و اونا حمایت از لویال پس بهتر توی پست کمی بی طرف تر تبریک گفته بشه تا دوباره اون ساید به هم نریزه و اون چند پستی که از مسترز گذاشته شده دقیقا همن بو رو داره میده ریختن به هم دوباره شمالشرق

و تهش دوباره میرسه به صحبت تیرداد عزیز :

ویرایش :

قضیه خیلی ساده ست

اگر ش.ش یکپارچه بشه و به سمت بازسازی ربع خودش بره ( و فرضا به ۳ ربع دیگه بگه از الان به بعد نه با شما هستم و نه علیه شما هستم ) و از اون طرف هم با توجه به مواضع ش.غ که اون هم ترجیحش بازسازی خودشه ؛

جنوب غرب مجبوره تک به تک با ج.ش طرف بشه.

حالا علت عصبانیتش رو فهمیدید :دی

در صورت امکان ، لطفا این پست با پست قبلی ادغام بشه ، ممنون

• 1- در مورد دست بالاتر داشتن در این نپ مسلما چیزی بوده که به منفعت هر دو طرف بوده ایشالا برد برد بوده باشه این نپ که بنظر من برد برد بوده اگر صرفا جایی از پستم این برداشت شد که لویال برده آریانا باخته کاملا اشتباه برداشت شده ! باز هم عرض میکنم به رسمیت شناخته شدن لویال خودش یک برد محسوب میشه براشون این جمله به معنی باخت آریانا نیست

2- آینده شمال شرق رو هم خودشون تعیین میکنند ممکنه کلا با متای شرق باشند یا ساید مستقل و یا متای ضربدری این چیزی هست که ظاهران عده ای از دوستان رو نگران میکنه وقتی شعار وحدت و یکپارچگی برای سایدی رو سر میدید باید به انتخابهاش هم اجترام بزارید

3-اتفاقا بنظر بنده آرزوی متحد برای متحدین سابق یا متحدین فعلی کاملا معنی داره مراوداتی بوده بهشون تبریک گفته شد

سه مورد بالا نظر شخصی بوده

4- در مورد سه به یک شدن و یا تلاش برای سه به یک شدن این سرور برای هیچ سایدی سه به یک نخواهد شد چون یک شمال غرب خواهد بود و در هیچ اجماع سه به یگی شرکت نخواهد کرد خواه این یک بخواد جنوب شرق باشه چه جنوب غرب

5- تضاد و تنفری هم از هیچ مجموعه ای وجود نداره تمام تلاش و تحرکات شمال غرب هم براساس صلاح و منفعت شمال غرب انجام میشه یا اگر متایی در آینده انجام شد براساس منفعت متا ! علاقه ای هم به تعیین تکلیف کردن برنده نداریم و نه مهمه برامون اگر خودمون نمیتونیم ببریم واندر کجا صد شه تا آخرین کاتا و تروپ برای بردمون تلاش میکنیم

6- کماکان به تمامیت ارضی شمال شرق نه بصورت نمایشی بلکه عملی احترام میزاریم کما فی السابق و هر تصمیمی برای آینده سرور و خودشون بگیرند برای ما محترم هست

این سه مورد آخری هم نظرات رسمی شمال غرب بود

حالا برداشتتون میخواد این باشه از پست های من که دنبال دو بهمزنی یا سه بهمزنی یا سه به یک کردن و طرفداری از اتحاد و سایدی بجز شمال غرب هستم توضیح شیواتری بلد نیستم ارایه بدم

• سلام دوباره به همه عزیزان

با توجه به یک سری مسائل پیش آمده، بنده اکانتم رو هم تحویل دوستان دادم، و دیگر روی هیچ اکانتی در این سرور هیچ لاگینی نخواهم داشت.

همچنین مثل دوست عزیزم امیر، اکانت فرومم رو هم لاگ اوت می‌کنم و دیگر این تاپیک رو دنبال نخواهم کرد و پستی جوابی چیزی ... مستقیم و غیر مستقیم .. رو نخواهم دید.

پ.ن: یک هنر بزرگ در زندگی - که خودم هم همیشه تمرین‌ش می‌کنم - این هست که تا وقتی "حقایق" رو به درستی نمی‌دونیم، قضاوت نکنیم! اون هم فقط بر اساس فروم، شنیده‌های پراکنده و دوراودر (احیانا) و استنباط‌های فردی..

هیچ چیز بالاتر از حق و حقیقت نیست.

مثلا این که اگر کسی میره، چرا میره، اون‌هایی که باید بدونن می‌دونن. این که تصمیمات باب میل فرد بوده یا نبوده، اون‌هایی که باید بدونن می‌دونن.

بقیه‌اش دیگه چندان مهم نیست..

برای تمام عزیزان از هر چهار ساید سرور آرزوی سلامتی و شادابی دارم.

- ارادت‌مند

ایرج

• مسله شمال شرق به شما هیچ ربطی نداره

شما چه در متا بین ساید یا نپ بین ما هیچ کاره ای پس دخالت نکن

دوم بستگی دره تو چطور بفهمی که دیدم اصلا دوست داری همه چیز برعکس نشون بدی و تفرقه بندازی دیابلو هم وکیل وسیع نمیخواد که تو بیای منظورش بگی

خودش بلده منظورش بگه پس سکوت اختیار کن ;)

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

دوم بستگی دره تو چطور بفهمی که دیدم اصلا دوست داری همه چیز برعکس نشون بدی و تفرقه بندازی دیابلو هم وکیل وسیع نمیخواد که تو بیای منظورش بگی

سلام خدمت شما نورا... جان

خدمتت عرض کنم که شما قبلا این طرز صحبت کردن رو با هر کسی که داشتی شما رو به چشم پلیر لویال نگاه میکردن و خب مسئله ای نداشت متحد یا رقیب بودنتون کاملا مشخص بود .

ولی الان شما به عنوان پلیر شمال شرق متحد داری صحبت میکنی و فکر نمیکنم این طرز صحبت شایسته باشه از طرف شما ! این سبک رو قبلا دوستان جنوب غربی هم داشتن که تا اسمشون میومد میگفتن مسائل ساید ما به کسی ربطی نداره !

در هر صورت صلاح خویش خسروان دانند و لازم نیست که یاداوری بشه بهت که هر چیزی که بگی در دادگاه علیه خودت ممکنه استفاده بشه :)

آرام باش آرام

ربط داشتنش یا نداشتنش یا نظر دادن یا ندادن من هم به تو ربطی نداره پس یک لیوان آب خنک و اندکی آرامش پیش کن

انگار درست پیش بینی کردم با جبه گرفتن شما و عمو قناد تقریبا همه چی معلومه و شما همچنان سعی در بهم ریختن اون ساید داری یا میخوای هنوز فاز دلسوز شمالشرق رو بگیری ؟ اون بنده خدا تکلیفش با خودش هم روشن نیست هنوز شما هم نمیخواد از دکل برق فشار قوی بالا بری عزیزم آخه محدودیت ارتفاعی داره از یک ارتفاعی به بعد بدجوری شک بهت وارد میشه پرت میشی پایین اون فاز لاتی رو هم کمش کن بقول یک بنده خدای نمیخواد کج و کوله حرف بزنی آخه لات ها قبل اینک لات بشن جور دیگه بودن بعد عقده شده شدن لات

اما تیکه های معنا دار چند پست اخیر:

عمو قناد

بعد از کشمکش های فراوان بالاخره دوستان لویال تونستند توانایی و ابتکار عمل خودشون رو ثابت کنند

تبریک میگم به همه بچه های لویال و امیدوارم روز به روز قدرتمندتر بشن و هماهنگتر

تیکه های جالب بالا که انگار بیلد کردنشون به مزاج یکسری خوش نیومده و همچنان سعی در نشان دادن لویال به عنوان ساید شمالشرق دارن و هنوز دارن مابقی تیم های موجود در شمالشرق و همچنین مازیار عزیز ( تنها لیدر شماشرق قانونی) رو نادیده گرفته و با نپ بر قرار شده به عنوان سخنگویی شمالشرق اینجا بحث میکنن

nightmare

اولا این نپ برای لویال برد محسوب میشه اولین مزیتش هم به رسمیت شناخته شدنش از سمت متای شرق هست.

دوست عزیز من نپ بسته شده دلیل به رسمیت شناختن یکسری نیست اون تبریک های عرض شده هم صرفا به خاطر امید زنده نگه داشتن امید برای به وجود امدن یک ساید یک دست به دور از تنش و جنگ هست در آرامش اما انگار این بندگان خدا هنوز دارن طبق دستور ارباب های خودشون عمل میکنن و از به وجود آمدن یک ساید یک دست ترس و واهمه دارن

بچه جون او ساید هنوز بزرگتر داره بذار بزرگترش بیاد اعلام رسمی بکنه شما فقط میتونی نظرت رو مثل بقیه بگی و نکته نظرات بقیه رو هم بشنوی مثل من

• سلام و عرض ادب

واقعا سوال اصلی شما اینه چرا بعد از 15-16 ساعت اومدم پست گذاشتم ؟؟؟ :دی

آقا تیرداد عزیز ، تلاش جنوب شرق برای یکپارچگی شمال شرق خیلی چیز عجیبی نیست ، چون شمال شرق ساید متای جنوب شرقه و هرچی یکپارچه تر باشه قطعا به نفعشونه .

ما یه دوستانی میشناسیم که همون اوایل سرور قصد بهم زدن جنوب غربو داشتن و اینقد تلاش کردند و نشد که براشون شد آرزو و به خاطر دو تا اکانت میگفتن جنوب غرب از یکپارچگی خارج شده و هی میگفتن و هی میگفتن و هی آرزو میکردن که شاید بشه :دی

شما برو از حسین TNT بپرس یوسف تو اولین برخوردی که باهات داشت چی گفت ؟ بپرس آیا خوشحال بود از بهم خوردن شمال شرق ؟ شاید این دیدگاه شما به جنوب غرب عوض شد ...

البته چیزی که من دیدم با اون پست یک ساعت بعد از پست اقا مازیار فهمیدم شما دنبال اینی به زور به همه قالب کنی جنوب غرب ناراحته :دی

ولی اگه برید پست منو یکبار دیگه بخونید متوجه میشید نه تنها ناراحت نیستم بلکه آرزومندم که شمال شرق این نپش تبدیل بشه به یکپارچگی و متای شرق دو ساید یکپارچه باشه و تا اندگیم بتونیم جلوی متای شرق رقیب خوبی باشیم .

پ.ن : یه جغد تاریک هم نداریم اینجوری از ما تعریف کنه :دی

شاد باشید

کوچیک همه یوسف

• تو دلت نمیخواد برای ان ای بسوزه اگر دوست داشتی میومدی ان ای ریجستر میکردی نه ساید دیگه

درمورد دکل برق هم بسوزه پدر تجربه معلومه چند بار برق فشار قوی گرفته تورو کلک ^^

از چی میترسی گلم نترس نترس

اگر ان ای سالم بود هم میتونستی بیای اینجا اینجوری صحبت کنی !!!

الانم حسم این بود داری موش میدونی گفتم بهت بگم فکر نکنی خبریه

درسته ان ای شکاف خورده ولی هنوزم هستن کسایی که نزارن حرکت اضافی بشه

اگرم واقعا خوشحالی از نپ که پستهات چیز دیگه ای رو نشون میده الکی تفسیر مفهامیم نزار اگر جایی متوجه نشدیم حتما بهت خبر میدیم بیای تفسیر کنی گلم ;)

MONAKO مامور مخفی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah ().

• اون روزی که تو هنوز نمیدونستی تراوین چیه من توی اون ساید بازی میکردم دلسوزی من هم به خاط ساید نیست به خاطری پلیر های ساید چون ممکن راند بعضی بچه ها بخوان یک ساید دیگه بازی کنن از من هم دعوت کنن برم و میرم اونجا ممکنه از ساید دیگه دفاع کنم یا از گروه دیگه ببین من هم توی شرایط سخت و سرور های به هم ریخته بودم اما دلیل نشده اون ساید رو بفرشم کتیبشو بزنم بدم بره ساید رو به خاطر عشق لیدری بریزم به هم و بازی چه دست این و اون بشم توی ساید موندم و مثل مرد باختم امید میتونه بیاد 3 سرور پیش همین اسپید ترا رو شهادت بده اما شما نیتت خراب عزیزم هدفت چیز دیگه ای هست

میلاد جان 200 شما میتونی حضورت رو توی سرور با یک پست قشنگ اعلام کنی و پشت لایک و دیسلایک های که توش حرف های قشنگی نیست قایم نشی چون اون موقع راجبت نظرم عوض میشه و فکر میکنم اون تیک ها و فحاشی هارو قبول داری منم چون دوستت دارم تبریک بهت میگم . قابل پیشبینی بود ! بهت میتونم بگم حتی از کی ؟

آخه گل پسر من زیاد دیدم کسای مثل تو که تجربه دکل برق دارن و هر کدوم هم تعریف میکردن از خاطرات خوبشون و نظراتشون و حتی نوع رفتارشو دقیقا عین شما بوده و من فقط بهت توصیه کردم راه اونا رو نری اما انگار شما تجربه کردی چون سریع به خودت گرفتی

ببین پسر گل اگر شمالشرق رو شما به اون روز ننداخته بودی خیلی روال بازی و حتی یکسری جنگ و حتی خیلی چیز های دیگه عوض میشد و چه بسا الات ما با شمالشرق در جنگ بودیم اما این ثانیه ها هستن که تصممات رو بر اساس نوع شرایط قرار گیری در اون تعیین میکنن اون شکافی که خورده شما ایجاد کردی و مسببش بودی هنوز هم یاد نگرفتی جایی که لیدری انتخاب شده بهش احترام بذاری و باز داری از خودخواهی های خودت مایه میذاری اونجا یک تیم دارن بازی میکنن حتی اگر نظر ها و تفکراتشون با هم یکی نباشه و در زمانی که تفکرات با هم یکی نیست باید از یکسری انتظارت گذشت تا اون تیم بودن حفظ بشه

عزیزم اگر منظور از کسایی که گفتی شما هستی که سالی که نکوست از بهارش پیداست ولی اگر میلاد هست اون یک مسله فرق میکنه

تفسیر کردن من با پست های شما ارتباط داره ؟

پ.ن : یوسف جان وقتی کسی پیاد به قشنگی بدون فحاشی دست یکسری رو رو میکنه ولی یکسری فقط ادای اونو در میارن شما تعریف نمیکنی ؟ من تعریف میکنم حتی اگر در ساید یا متای من نباشه و حتی اگر رقیب من باشه

• والله ماتورو فقط توی فروم دیدیم همیشه هم دنبال خاله زنک بازی بودی گلم اولین سرورت نیست که !!

ای تف به این سرور ببین چی کار کرده که من باید بیام این رو رپلای کنم که نقش دیکشنری بازی داره

خدایا بسه دیگه 😐

بی خیال تو راس میگی

فعلا تفسیر این بنویس ببینم بلدی یا نه

不会是我们在你身旁你是谁

ولی ترست دوست داشتم

منتظر عکس العمل بیشتر هستم

پ.ن محمد دیابلو نکته کاملا ریز بود اسمون ابی خوب گرفتی داستان رو 😁

پ.ن . سایدو فروختیم خودمون فروختیم کتیبه رو فرو ختیم گلد هم گرفتیم اقا یکی بیاد پول اینارو حداقل بده امان از جنس خوب و رفیق بدامان امان !!!😉

MONAKO مامور مخفی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah ().

• سلام و درود به ساکنین سرور ۱

تبریک و خسته نباشید به مهدی و لقمان (کینگ آو پرشیا ) و علی و علیرضا (هاوک) و هادی و صیاد و ... بقیه بچه های خوب تیم پایتون

خیلی ممنون که تا آخرین لحظه با رفتار حرفه ای در خدمت ربع بودید و سعی کردید تا دم آخر حداکثر بهره رو به ج.ش برسونید.

منتظر لینک های حمله و دفاع واسه دیدن حاصل تلاش این چند ماهه شما هم هستیم و همچنین تبریک و خسته نباشید به جنوب غرب بابت دفاع خوبی که جمع کردن .

این مدت بسیار لذت بردم و واسم باعث افتخاره که من هم کنارتون بودم و امیدوارم باز هم فرصتی بشه که مجدد همبازی بشیم .

هر جا که هستید واستون آرزوی سلامتی و شادکامی دارم.

کنارتون خوش گذشت

تیرداد

• سلام به همه دوستان

از دیشب که اتک ها لانچ شد و معلوم بود پلن پلن خودکشی نهنگ هاست خیلی ناراحت شدم که چرا لقمان و تیم پایتون نباید دیگه در جمع ما باشن .

لقمان جان امیدوارم هرجا باشی همیشه در زندگیت موفق و پیروز و سربلند باشی .

صبح هم بهت گفتم آخه چرا این عذاب وجدان رو تا آخر سرور گذاشتی روشونه های من که نیروهای دوستم رو من دیوار کردم .

ارادت در جریان هست لقمان جان . لات بمیر :دی

پ . ن : اگر این اتفاق تو اس دبل افتاده بود و یکی از بهترین پلیرهای جنوب غرب اینجوری خودکشی کرده بود الان گروه فروم نویس آمرداد وسط فروم بودن و داشتن در مورد لیدری ضعیف جنوب غرب طومار مینوشتن

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام به همگی

دوستان ج.ش از اتک ها لینک گرفتین ؟

یه روز همینجا گفتم وجود میخواد اکانت مارو زدن یکی پیدا شد زد اما اونم دیوار چین و بوسید

پ.ن: خبر امد خبری در راه است

پ.ن: سونامی در ج.ش ؟

پ.ن: اموزش خط ب خط لیدری ؟

پ.ن: خسته نباشی به بچه ها پایتون بابت لانچ و همرای خوبشون (البته بجز اون سوتی که احتمالا بخاطر نت بوده تو لانچ )

پ.ن : روزگار خوششش