نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام محمد جان والا فرض بدون جاسوسی زدیم اخه از کجا بدونیم که چی داره ممکنه دفساز باشه فقط تنها در یک صورت میشه که بریم روی اکانتش و امارشو در بیاریم که این هم محاله حالا چرا اینقدر اصرار به خرابکاری دارید شما به من بگید چجوری میشه خرابکاری کرد اینو توضیح بدید

• درود به همه دوستان

زاوش خیلی قشنگ بود دمت گرم فقط بوم بوم نداشت؟ یا اینقدر از این کارها زیاد کردی برات عادی شده؟

یه دوست عزیزی تحلیل کرده بود که با پروفایل میشه فهمید اون اکانت چی به چیه داستانش!!! عجب!!! اینو با دوستان امردادی موافقم

اما به نظر من این خفت علت اصلیش ضعف تو اتحاد امرداده که جاسوس تو اتحاد شون دارن که نباید بدون شناخت کسیو به اتحادشون اضافه کنن و الانم نباید ناراحت باشن و یا نبوغ زاوش بوده که با چند روز آنالیز که توش تخصص داره به این نتیجه رسیده که این اکانت این ساعت پلیر نداره و یا شانسی زده که بعید می دونم. باقی تحلیل ها و آمار ها هم دقیق و درست آیدین عزیز خیلی عالی گذاشته.

پ. ن: دقیقا با نظرت در مورد دیفالت برا کسایی که رفتن بیابون موافقم فقط بدرد این می خوره که بديش به کسی چیف کنه

• پایان طنز تلخ !

دو روز قبلم جاسوس داشته اون ده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟(اینم که الان زده حتما دنبال لینک خوب بوده ارزش داشته باشه)(به عبارتی فربه بشه)

خسته نباشید به بچهای nw

پ.ن:خیلی ها مارو دوست ندارن ولی ما هنوزم دوسشون داریمX/

پ.ن : مارو دور نندازین ما انقدم بدرد نخور نیستیم;(:D

مرد دلیر به هنگام ستیز و نبرد همراهانش را نمیشمارد.

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Reza Khan ().

• نه باریکلا !!!!!!نه باریکلا!!!!

چه خوش گفت!

فازت چیه داداش عکسی که گذاشتی میگه مهاجم و کسی که اسکات کشیده یکی هستش !

هیچ کدوم از ده های مهاجم بیشتر از 95 خونه با ده مدافع فاصله نداره اما توی عکس 165.5 فاصله هست

آره داداش ما دورت نمینداززیم دوست داریم ولی یکم واسه خواننده فروم ارزش قایل باش

دوست عزیز تو رو میسپرم به مسول اموزش سایدت (البته اگه مسوولی باشه)

در پناه حق

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Reza Khan ().

• سلام قشنگ بود تبریک میگم به دلیل بیماری مادر بیمارستان بودم نشد اما از زیبای کار شما کم نمی کنه فقط جای یک سوال میمونه بدونه اسکات زده شده لینکی از اسکات داری یا امداد غیبی بوده داداش یا توی اون اتحاد یک پارتی یا رفیق یا جاسوس هست چون بازیکن با تجربه توی این تایم بازی اون رعد رو همینطوری نمیزنه !

سلام

متاسف شدم بابت اینکه تو این تایم تو بیمارستان بودید و امیدوارم حال مادرتون خیلی زودتر خوب شه.

در مورد اینکه فرمودید بازیکن با تجربه توی این تایم بازی اون رعد رو همینجوری نمیزنه باید عرض کنم خیر اولا بستگی به هدف ساخت رعد داره توی اون ده که ازش جاسوسی هم زدید ساعت ۳ صبح و دیدید چه خبره تو اون ده

کلا اون رعد هارو ساختم برای همین تا وقتی هم که دیوار نشن ادامه میدم ( البته حتی اگه دیوار بشن بازم‌میسازم) لطفا ضعف بازیه خودتون و سایدتون رو نذارید رو حساب بازی کثیف ساید روبرو.

جالبه تک تک خفت هایی که زده ساید شما البته اگه اسمشو بشه گذاشت خفت چون اتک ها با سواره و تو حالت غارت زده شده تو اکثر موارد روی اکانت هایی بوده که یا چراغشون زرد بوده یا دقیقا در طول شب که آنلاین بودن اتکی نیومده یه ساعت بعد اینکه چراغشون سبز شده اتک اومده روشون که حداقل دو موردشو خودم تو سرکشی ها متوجه شدم و دیوارش کردم ولی چون هیچ مدرک مستدلی نداشتم از اینکه شما جاسوس دارید تو اون شاخه ها چیزی نگفتیم(با اینکه وقتی دو تا اکانت تو یه اتحاده ۵۰ نفره چراغشون زرد میشه و اتک میاد روشون کاملا مشخصه چه خبره نمیدونم مارو چی فرض کردین )

وقتی شما دارید کسی رو متهم میکنید شما باید مدرک از گناهکاری اون فرد ارائه کنید قرار نیست اونی که شما متهم کردید مدرکی برای اثبات بیگناهیش نشونتون بده

مثل قضیه مولتی بازی که شما مولتی باز ترین ساید بازی که حتی خودتون هم تو پست هاتون بهش اشاره کردید که از اساتید این کار هستید میاد ساید مارو متهم میکنه :)) و انتظار توضیح از طرف مارو داره خدمت محضر مقدس و پاکبازش،نه جانم از این‌خبرا نیست

در مورد اتک روی شما هم باید بگم جاسوسی دارم از شما و تمام اکانتهاتون از قبل ولی به خاطر لحن بد اتحادتون نمیذارم اینجا میتونید هر برداشتی که دوست دارید بکنید دیشب هم همون جوری که گفتم تارگت یه اکانت دیگه بود که چند روزیه زیر نظرش داشتم و مشخص بود که دم صبح ریدشون استاپ میخوره ولی خب با اسکات دوم مشخص بود که دیشب در حال رید هستند منم از اونجایی که رید رو خوابونده بودم و رعدها جمع بودند تصمیم گرفتم از جاسوسی های قدیمی یه تارگت انتخاب کنم که اتفاقا تو دیسکورد ۴ تا اسم به میثم (از اکانت ایمپریال) دادم گفتم بدون اینکه پروفایلشون رو نگاه کنی بگو کدوم رو بزنم که میثم اسم اکانت شما رو گفت :))) دقیقا به همین سادگی شما شدید تارگت سوم و بهتون قول میدم تارگت آخر نیستید

پ.ن:بله آیدین جان اون دهکده GS ۲۰ داره با اینکه هیچ وقت این کارو نمیکردم توی ده های اکانت دیفالت ولی خب این منابع ناتارهای شیر ده باید جایی خرج شه روی اکانت دف ساز بنده و البته که وقتی تا اینجا خفت ها این قدر راحت بوده و تا دلت بخواد تارگت گل و بل بل تو ساید رقیب وجود داره چرا که نه ؟

پ.ن ۲: اصلا یه کاری میکنیم دفعه بعد برای تنوع یه هون رو خفت میکنم تو اتحادهاتون شاید اینجوری روی اکانت های هونتون هم یاد بگیرید جاسوس بریزید حداقل ۱۰ تا و فکر نکنید چون هون هست کسی خفتش نمیکنه !

• از دوستان خوب شمال غرب میخوام که لینک جاسوسی به هیچ عنوان نیاد تو فروم ،گفتم هیچ لزومی نداره بخوایم ثابت کنیم که بیگناهیم اونم جلو سایدی که همتون خوب میدونید تو شاخه ما جاسوس داره فقط نمیتونیم ثابتش کنیم

بذارید تو سیاست نخ نمای مظلوم نمایی شون باقی بمونن مجبورشون میکنیم به حذف بالاخره باید از الان بهانه داشته باشن برای حذف دست جمعی دارن مقدماتش رو فراهم میکنن تو فروم

دقت نکردید از اول سرور هرچی میشه یه تهدید به حذف به یه عنوانی میاد تو فروم ؟

پ.ن:سعید عزیز نگم برات از تارگت های ساید رقیب اصلا انگیزه GS ۲۰ رو خودشون بهم دادن وگرنه که کی میاد GS ۲۰ شارژ کنه و بغلش پیاده بکشه :))

پ.ن۲ : آقای oldwark عزیز قافیه تنگ آمده ؟ این‌چه سمی بود من خوندم

"

فازت چیه داداش عکسی که گذاشتی میگه مهاجم و کسی که اسکات کشیده یکی هستش !

هیچ کدوم از ده های مهاجم بیشتر از 95 خونه با ده مدافع فاصله نداره اما توی عکس 165.5 فاصله هست

آره داداش ما دورت نمینداززیم دوست داریم ولی یکم واسه خواننده فروم ارزش قایل باش"

چیییییی؟ دقیقا چی‌گفتی ؟😂😂😂 یه خرده باید سرعتی تر پاک میکردی که ریپلای نشه پست قشنگت

میبینم که مهارت های فروم‌نویسی تونم رو به زوال رفته

پ.ن۳:سارنگ داداش به کتیبه نمیرسه این سایدی که من‌میبینم سر کتیبه ها بیای باید بشینی تو تیم هولدری ها :))))

پ.ن۴:بهنام جان اون مصری هم رو چشم ولی اجازه بدی اونو با بچه ها مزاحمتون میشیم نه برای خفت،برای یه امر خیر تو اون مختصات،نظرته؟

• درود تیرداد جان

توی جلسه ای که فرمودین راجع به این قضیه صحبت شد.

دوستان sw (رضا سورنا)مطرح کردن که هیچ اکانتی حق نداشته باشه توی ساید های دیگه دهکده بزنه که از سمت سه ساید دیگه مخالفت شد. ولی رضا سورنا علی رغم اینکه نظرش این بود که کسی حق زدن دهکده توی ساید های دیگه رو نداره ، ولی با اکانت جاسوس داشتن توی ساید های دیگه موافق بود و صراحتاً اعلام کرد که توی هر سه ساید اکانت جاسوس داره و حتی گفت توی گروه تلگرام ما هم شماره داره .

تنها تیمی که صراحتاً با این موضوع مخالفت کرد ما بودیم و دوستان دیگه ساکت موندن . البته این رو هم باید عرض کنم که وزیر جوانتون توی موضوع کتیبه صراحتاً اعلام کرد که با اکانت رجیستر کردن توی ساید های دیگه مخالفه .

سلام

اول اینکه من صراحتا راجب اکانت زدن تو ساید حریف و استفاده از اون اکانت در جهت منافع خودمون مخالفت کردم ! این منافع کتیبه میتونست باشه ، میتونست زدن خود شمال غرب باشه و میتونست چراغ چک کردن باشه و یا هر چیز دیگه! ( دقیقا مازیار داشت میگفت کلی بنویسیم و نه جزعی )

وقتی قراره اکانت نزنم و رجیستر نکنم پس چراغم نمی تونم چک کنم! و اینکه شما بگی راجب چراغ همه سکوت بودن فقط شمال غرب موضع گرفت یه چیز مسخرس چون این چراغ چک کردن نیاز به اکانت داره که من اولش گفته بودم نمیکنیم این کارو

اما اینکه اون لحظه سکوت کرده باشمو یادم نمیاد ولی بعضی از دوستان کم کاری کردن دیر اومدن ، منم دخترم داشت بهونه میگرفت قسمت هایی از جلسه رو نبودم و میرفتم میومدم! ممکنه اون تیکه که داشتید ریز راجب چراغ چک کردن حرف میزدید رو نبوده باشم ولی خوب قطعا موضع کلی رو راجب این حرکت گرفته بودم اول جلسه !

پ.ن: زاوش جای هون بیا مصری خفت کن تو فاصله 20 دقیقه اییت؟ :دی

• سلام

وارد بحث کویر بودن یا نبودن شمال شرق تو اون سرور نمیشیم.فقط اینو جواب بدین که چرا واندر رومن گرفتین و چرا توش تجارتخونه زدین؟نکنه از واندر سامان بد بوی رو پوش میکردین؟

• سلام به شما

البته که ظاهرا اون جلسه تموم شده و توافقات هم صورت گرفته و فقط مونده تو این تاپیک اعلام بشه .

ولی من نظر شخصی خودم رو هم بگم :

اینکه تو کوارتر دیگه ای دهکده بزنیم که قطعا مصداق بازی کثیف نیست ، مثل همین کاری که الآن امپریال کرده و تو سرورهای قبل هم دیگران کردن چون یه کاری هست که اصطلاحا تو روز روشن و علنی انجام میشه.

در مورد اکانت رجیستر کردن تو ربعهای دیگه هم به نظرم اصلا اشکالی نداره چون اینم جز بازی استراتژیک و جنگیه و وظیفه لیدرها و بازرس های اتحاد هست که حواسشون جمع باشه و مرتب پیگیری کنن و در واقع رجیستر و پرورش اکانت در اتحاد رقیب ، استفاده از فرصت و ضعف رهبری ربعهای دیگه ست ، که بعدا با استفاده از همون اکانت کتیبه بزنیم یا آمار چراغهای بازیکنان اتحاد رو در بیاریم و حتی از داخل همون ربع ، همر روی اکانتها یا واندرشون لانچ کنیم.

توجه کنیم که اینکار خیلی فرق داره با اینکه بریم تو اتحاد مقابل اکانت بخریم !

و بعدا با اون اکانت خریداری شده بر علیه همون کوارتر پلن انجام بدیم .

اون دیگه قابل قبول نیست و مصداق سواستفاده کردنه .

جاسوس داشتن تو دیسکورد و تلگرام و ... و کسب آمار و اطلاعات هم به همین ترتیبه و تو جنگهای دنیای واقعی هم اطلاعات و ضد اطلاعات نقش مهمی رو بازی میکنه و خلاف هیچکدوم از کنوانسیونهای بین المللی نیست.

بازم پینوشت و خوش گذشت و اینا نداریم

, I Thought I knew It All

, But I Was Wrong

! Again

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T!rDaD: اون " نون " عزیز ().

• سلام دوستان

والا ما یه پستایی رو میخونیم اصلا کب میکنیم حاجی

در مورد اکانت رجیستر کردن تو ربعهای دیگه هم به نظرم اصلا اشکالی نداره چون اینم جز بازی استراتژیک و جنگیه و وظیفه لیدرها و بازرس های اتحاد هست که حواسشون جمع باشه و مرتب پیگیری کنن و در واقع رجیستر و پرورش اکانت در اتحاد رقیب ، استفاده از فرصت و ضعف رهبری ربعهای دیگه ست ، که بعدا با استفاده از همون اکانت کتیبه بزنیم یا آمار چراغهای بازیکنان اتحاد رو در بیاریم و حتی از داخل همون ربع ، همر روی اکانتها یا واندرشون لانچ کنیم.

توجه کنیم که اینکار خیلی فرق داره با اینکه بریم تو اتحاد مقابل اکانت بخریم !

و بعدا با اون اکانت خریداری شده بر علیه همون کوارتر پلن انجام بدیم .

اون دیگه قابل قبول نیست و مصداق سواستفاده کردنه .

الان شما به عنوان یکی از پر سابقه ترین پلیر های ساید جنوب شرق داری از یه عمل ناجوانمردانه دفاع میکنی

جالبیه قضیه اینجاس که شما میگی اکانت ساختن و داشتن مجازه و کار لیدره که جلوگیری کنه

خب خرید اکانت هم مجازه پس

ما یه چیزی داریم توی مدیریت تحت عنوان واکسینه کردن یعنی شما به عنوان مدیرر میای مشتری هاتو نسبت به یه اتفاق ناگوار که قراره در آینده بیوفته (مثل ورشکستگی شرکت) واکسینه کنی یا به بیان دیگه بیای اون مشکل رو با عادی سازی پیشگیری کنی

حالا همینو جای مدیر رو با لیدر

مشتری رو با پلیر های ساید

و ورشکستگی رو با فروش اکانت عوض کن

پس میشه نتیجه گرفت که یک لیدر باید از فروش اکانت های سایدش هم جلوگیری کنه

در نتیجه خرید اکانت هم پاک بازی میشه طبق گفت های شما

اگر بالا کشیدن اکانت رو لیدر باید مراقب باشه خرید و فروش اکانت هم لیدر باید مراقب باشه

این چیزیه که من از پست شما متوجه میشم

از طرفی هم لایک هایی که پای پست شما میخوره نشونه تایید اون توسط دوستانتون هست

پ.ن:لطفا نیا بگو من تو ساید هیچ کارم و.... مثل این میمونه بگی علی پروین الان نظرش تو پرسپولیس هیچه , میشه؟

همیشه نظر پیشکسوتا قابل تامل هست

مچکرم

• سلام

چون درموردجلسه وموافقتها ومخالفتها صحبت شد لازم دونستم نکته ای رو اینجا بگم پیشنهاد شخص من این بود که اگر از اکانتهای یک ربع به هر نحوی برعلیه همان ربع استفاده شد خلاف محسوب شود و حتی پیشنهاد شخص من این بود که اگر از داخل یک ربع واندر خودی خورد بقیه واندرها درصورتی که واندر اسیب دیده پیشتاز بوده استپ کنن تا واندر به لول قبلی برگرده که خوب این پیشنهاد به توافق جمعی نرسید و نتیجه شد که اعلام نشه تو بیانیه.

به نظر شخص من وقتی استفاده از اکانتهای ربع علیه همان ربع و محکوم کردنش منوط میخواست بشه به اثبات اینکه ربع دیگه ازش استفاده کرد(اثبات با مدارکی مثل فیش بانکی خرید اکانت و....)که عملا کاری غیرممکن یا در بهترین حالت بسیار دشوار است دیگه صحبت در مورد دیدن چراغ و این مسایل بسیار جزئی به نظر امد.

البته من همین امروز پیگیری میکنم که حتما امروز یا فردا متن توافقات ربعها در فروم اعلام شود.هرچند که فقط در یک مورد توافق حاصل شد.

با سپاس

• پس چرا اعلام نمیکنید ؟

...

مشکل اعلام نکردن بیانیه پایانی از عدم توافق رو تمام موارد هست یا مشکل از حالشو نداشتنه ؟

سلام تیرداد عزیز

اعلام می کنم کمی صبر داشته باشید!

برخی موارد در عمل قابل توافق قطعی و دقیق و جمعی نیست و نیاز به زمان داره.

اما این که "حالش رو نداشتیم" اصلا وارد نیست!

گزارش خروجی جلسه به صورت کتبی تهیه، و پس از تایید دوباره شورای سایدهای دیگه به زودی توسط بنده در فروم اعلام میشه.

• جسارتا به عنوان یه دوست خارج از بازی ، یه پیشنهادی دارم برای شما و بقیه ربع ها ، تا - زمان جلسه تون کوتاه باشه،-نتیجه جلسه خیلی شفاف باشه، - مشخص باشه کی با چی مخالف هست، با چی موافق، تا کسی زیر حرفش نزنه ،

1- قبل از جلسه یه سری سوال طرح کنید در مورد بازی سالم و از قبل در اختیار توتال هر ساید بزارید تا بین لیدرهای خودشون در موردش بحث کنن ، (یه چند نمونه سوال رو پایین مینویسم که منظورم رو متوجه بشید)
    -مولتی بازی بازی در سطح معقول رو نادیده بگیریم یا نه؟
    -مولتی بازی به سبک صنعتی رو نادیده بگیریم یا نه؟
    -اکانت جاسوس داشتن برای جمع آوری اطلاعات ، آنلاین بودن ها، دیدن ام ام ها ، کلا هر نوع اطلاعاتی ، مجاز هست یا نه؟
    -اکانت جاسوس برای تخریب مستقیم ، مثل کتیبه بلند کردن، همر رو واندر خودی، مست کردن ، یا هرچیز مستقیم، مجاز هست یا نه؟
    -خرید و فروش اکانت تو ساید رقیب مجاز هست یا نه؟ (اثباتش سخته، ولی گاها پیش میاد که اثبات میشه)
    -واسه پلن ، رفتن ده زدن تو ساید دیگه مجاز هست؟

-کتیبه زدن از ناتار ساید دیگه با نیرو مجاز هست؟

-و هرچی که فکر میکنید اذیتتون میکنه

2- جلسه رو برگزار کنید، 10-15 دقیقه در مورد ابهاماتش صحبت کنید، تا چیزی نمونه

3-خیلی شیک و رسمی هر ربع جوابش رو به سوالات مطرح شده بده ،

4-نتیجه گیری نهایی رو به عنوان یه اساسنامه بازی پاک ببندید.

5-نتیجه جواب های هر ربع به سوالات رو با عکس داخل فروم بزارید.

این پروسه ، از اول تا آخر 1 ساعت زمان میبره، از طرح سوال تا نتیجه گیری، اینجوری نه کسی میاد حرفاش رو تکذیب میکنه ، نه وقتتون هدر میشه، نه ابهامی میمونه،

جلسه ای که از قبل محتواش کاملا دقیق مشخص نشه، آخر جلسه هم صورت جلسه ش نوشته نشه، صرفا وقت هدر دادن هست و فرصت دادن به کسی که میخواد دو دوزه بازی کنه ،

ارادت

• سلام به شما

قبل از پاسخ به مواردی که مطرح کردی اول یه چیز رو بگم .

همون سرور اول بعد رفع فیلترینگ که گزینه لایک/دیسلایک اضافه شد من یه چیزی گفتم که هنوز هم نظرم تغیری نکرده.

اونم اینکه این لایک و دیسلایک های طایفه ای هیچ ارزشی نداره و اصلا ملاک مناسبی واسه درستی یا نادرستی حرف گوینده نیست.

چون یه ابزاریه که ازش کاملا سیاسی/سلیقه ای استفاده میشه .

بنابراین خیلی به لایکهای زیر پست من توجه نکن چون زیرش دیسلایک هم کم نیست .

اما در مورد اکانت داشتن تو کوارترهای دیگه من نظرم همونه که گفتم ، چون این یه بازی جنگی محسوب میشه و همه بازی ها در نهایت به نحوی از دنیای واقعی الهام گرفتن و تراوین هم غیر از این نیست.

شما چه خوشت بیاد و چه خوشت نیاد این قضیه جاسوس داشتن و اکانت در ساید مقابل از سرور تست ایران بوده و هنوز هم هست و خواهد بود .

چون خلاف قوانین بازی نیست ! ،

برعکس مولتی داشتن ، که هم که از سرور تست بوده ولی برخلاف قوانین بازیه.

اینکه شما از اول یه اکانت تو ربع دیگه رجیستر کنی و رشدش بدی و لیدرهای اون اتحاد هم در حال بخور و بخواب باشن و ندونن تو ربعشون چه خبره خیلی فرق داره تا اینکه بری یه اکانت حاضر و اماده رو با پول بخری چون اینم کاملا برخلاف مقررات بازیه

حالا شما میگی فرقی نداره ؟ خب نظر سازندگان و قانونگذران بازی تراوین بر خلاف شماست .

یادمون نره که وقتی میخوایم به عنوان بازیکنان سرور یه سری قرارداد و قوانین به بازی اضافه کنیم باید همیشه قوانین اصلی بازی رو مد نظر داشته باشیم.

اینجور که من خوندم هم تو جلسه مذکور فقط نماینده های یه ربع با این قضیه مخالف بودن و 3 ربع دیگه مخالفت نکردن.

خب به نظر من نمیشه بگیم 75درصد بازیکنان سرور کثیف بازی میکنن و ناجوانمرد هستن و فقط 25 درصد (که از قضا همه شون هم اهل یک کوارتر هستن ! ) پاکبازن .

این حرف بیشتر شبیه یه شوخی بیمزه و شوآفه !

من بیش از این توضیحی ندارم چون قضیه از نظر من کاملا واضحه و توضیح واضحات هم کار اشتباهیه.

فقط در نهایت این رو بگم که من شخصا در مرحله اول ، تابع نظر لیدرهای آمرداد و در مرحله بعدی هم ،بیانیه پایانی اون جلسه تعین حد و مرزها هستم ، هر چند با نظر شخصیم تضاد داشته باشن ولی چون بازیکن این سرور و آمرداد هستم ، طبق توافقی که اکثریت باهاش موافقت کردن رفتار میکنم.

پ.ن : نکته بامزه داستان اینجاست که ؛ اعضای همون ربع پست من رو طایفه ای دیسلایک کردن و باهاش مخالفن و به قول خودشون از خوندنش کپ میکنن که هنوز هیچ لینک یا سندی مبنی بر اینکه اون خفت سالم ( البته سالم بنا به تعریف خودشون ) انجام شده ، ارائه ندادن 😂

خوش گذشت

تیرداد

, I Thought I knew It All

, But I Was Wrong

! Again

پست 4 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط T!rDaD: پ.ن داشت ().

• سلام زاوش عزیز

هر کسی ممکنه توی پستش محاسباتی اشتباه داشته باشه نسبت به حالی که اون موقع داره بله دوست خوبم مادرش این ویروس منحوس رو گرفته بود و متاسفانه بنده هم تا صبح کنارش بیمارستان بودم و هنوز هم بستری هستش صبح که اومدم خونه دیدم اینجوری توی فروم هست و روم نشد بهش بگم تا پستش اومد داخل فروم و بعد دیدیم هیچگونه جاسوسی روی اکانتش نیست و با اون مقدار جاسوس کمی هم که داشت البته همون هم حداقل 4 هزار جاسوس لول بالا میخواست تا بدون گزارش گرفتن آمارش در بیاد و بقول آیدین 4تا 6 کی جاسوس اون تایمم فقط از یک اکانت کشیدن معقول نیست مگر اینکه تارگت مهم و تاپ 10 باشه حالا شما میخوای با شلوغ کاری و مغلطه از زیر گذاشتن لینک در بری مسعله دیگه هست و من همچنان منتظر لینک هستم دوست ندارم بازی کسی رو با کثیف کاری خراب کنم چون هر کسی راست توان خودش میتونه همون قدر که آدم خوبی آدم بدی هم بشه

سلام مجدد اقایون من نتونستم با کیریلوید حساب بکنم ببینن چجوری محاجم باید ۴ک اسکات بزنه تا مدافع نتوجه نشه؟میشه برام توضیح دهید با کیریلوید؟

• سلام زاوش عزیز

هر کسی ممکنه توی پستش محاسباتی اشتباه داشته باشه نسبت به حالی که اون موقع داره بله دوست خوبم مادرش این ویروس منحوس رو گرفته بود و متاسفانه بنده هم تا صبح کنارش بیمارستان بودم و هنوز هم بستری هستش صبح که اومدم خونه دیدم اینجوری توی فروم هست و روم نشد بهش بگم تا پستش اومد داخل فروم و بعد دیدیم هیچگونه جاسوسی روی اکانتش نیست و با اون مقدار جاسوس کمی هم که داشت البته همون هم حداقل 4 هزار جاسوس لول بالا میخواست تا بدون گزارش گرفتن آمارش در بیاد و بقول آیدین 4تا 6 کی جاسوس اون تایمم فقط از یک اکانت کشیدن معقول نیست مگر اینکه تارگت مهم و تاپ 10 باشه حالا شما میخوای با شلوغ کاری و مغلطه از زیر گذاشتن لینک در بری مسعله دیگه هست و من همچنان منتظر لینک هستم دوست ندارم بازی کسی رو با کثیف کاری خراب کنم چون هر کسی راست توان خودش میتونه همون قدر که آدم خوبی آدم بدی هم بشه

سلام مجدد اقایون من نتونستم با کیریلوید حساب بکنم ببینن چجوری محاجم باید ۴ک اسکات بزنه تا مدافع نتوجه نشه؟میشه برام توضیح دهید با کیریلوید؟

• با سلام،

احساس میکنم که تقطیع و تنها انتقال بخشی از صحبت های هر یک از لیدرهای 4 ربع منصفانه نباشه و به دور از اصل شفافیت!

اگر بنا به انتقال مباحث جلسه اخیر هست، باید با هماهنگی همه دوستان و افزودن موارد مورد بحث به طور کامل انجام بشه

و البته اولویت با انتشار و اعلام عمومی تمام موارد مورد تایید است

رضا سورنا در فرصت مناسب و به طور کامل نظر خودشو اعلام خواهد کرد در مورد صحبت های مطرح شده

ولی شنیده هایی که من داشتم از جلسه یکی از مواردش این بوده که یکی از ربع ها با کنار گذاشتن و دست برداشتن از مولتی ها مخالفت شدیدی داشتند

مبحثی که فراتر از اون جلسه و در سر در این سرور ثبت شده.

• دروود

من نظرم به شخصه با تیرداد عزیز یکیه و اینکه داشتن جاسوس تو ساید دیگه مثل داشتن جاسوس تو کشور دیگست و کسی نمی تونه ازش ایراد بگیره

من از جنبه پر لیوان این حرکت رو شرح میدم :

-جاسوس بودن باعث میشه سایدا به خودشون بیاین و هر چند وقت یک بار پلیرهای سایدشونو بازرسی کنند (مثل قدیما) که این باعث میشه شناخت نصبی به وجود بیاد و تو آمار گیری که به مرور انجام میشه انالیز و اموزش های خوبیم صورت بگیره .

مورد دیگه ای که هست پس از شناسایی جاسوس (که تو این سرورا با توجه به تعداد کم پلیر و آشنایی تیم ها کار سختی نیست پس از توضیح روش های این کار صرف نظر میکنیم ) تیم ها می تونن از جاسوس در جهت منافع ساید خودشون ازش استفاده کنند.( کاری که بارها با آمار های اشتباه صورت گرفته)

و ...

کلا بحثش طولانی و خارج از فرومه و اینجا بیشتر از این جایز نیست .

در اخر

من به شخصه با جاسوس داشتن مخالف نیستم اما تعیین حد و مرز برای این کار را لازم میدونم چرا که هدف اصلی تراوین یه بازیه برای سرگرمی و بیش از حد جدی گرفتنشم میتونه آزار دهنده باشه .

شب روزتون قشنگ

پ.ن: وضعیت این چند روز اکانت ما

• مرغ سحر پرکشید

ابتدا تسلیت میگم اسمانی شدن اسمانی ترین انسان از احاد ملت ایران را.

دوست عزیز شما را جسارتا نقل قول کردم چون در مورد جلسه صحبت فرمودید ایرج عزیز زحمت دارن میکشن گزارش کلی جلسه را اعلام کنن انشاالله بعد از تایید چهار ربع از رونوشت متن در فروم اعلام خواهد شد.

ضمنا در پست قبلی فراموش کردم ارزوی سلامتی کنم برای والده دوست عزیزمون که فرمودند در بیمارستان بستری هستند.

ودر نهایت در فقدان استاد شجریان بسیار دردمند و ناراحت هستم و باید گفت

ببار بارون ببار......

باسپاس