نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• برادر مینی مپ رو چک کنی کاملا مشخصه!

طبق این مپ دوست عزیز دایره های چهار ساید تا یک منطقه تقریبا برابر هستن که نشون میده تعداد پلیر ها مساویه
    از یه نقطه به بعد که NE جدا میشه کاملا متوجه میشی که به شدت اکانت ها پراکنده هستن و تو منطقه ای که 300 تا 400 اکانت جا میشه شاید به سختی 100 تا اکانت باشن ( با خط مشخص کردم)
    که برای همین برای من سوال شد که چرا الگوریتم ها اینطوری شدن و باعث شده خیلی از بچه های NE مثل خودم تک و تنها دیفالتشون بیفته تو بیابون خشک و برهوت در صورتی که هنوز خیلی از نقشه جای خالی داره
    نتیجه : NE خیلی پلیر بیشتر داشته باشه 100 تا هست که اونم زیاده به نظر من ولی یه طوری گفتم که نه سیخ بسوزه نه کباب . تحلیل های منطقی تر لطفا

• با سلام

با سلامی دیگر و درودی فراوان

هایییی ارمین چه خبرتههه ، دانیال تو چرا,
    امبر علی نکن دیگههه، امین و کیا شما چرا،

اقا ما اومدیم یه دونه اکانت ساختیم از اینور انور دارن مارو میزنن یکی بیاد اعلان جنگ کنه منو دارن میزنن ارمین

چه خبرتونه بابا مولتی اینهمه هست گناه داریم ما ناموسا

دوستان عزیز خوش امدی بگیم به گرمای تعداد مولتی در ان ای

با تچکرررررر

باشه تو چپ دست ما خاله سوسن.
    ایندفعه رومن نیومدیم نیزه سزارو بزاریم وسط سرور

• سلام خدمت آقا آرمین عزیز

با نهایت احترام حرفاتون در مورد مولتی بازی اصلا درست نیست و اطلاعاتتون قدیمیه

تراوین تو ورژن جدیدش(ورژن 4.5)خبر داده که از داده پرداز UTM استفاده میکنه که این یعنی تمام VPS ها و سایر IP Changer های موجود قابل ردیابی هستن و ایمیل های فیک رو هم به راحتی ردیابی میکنن. اینو میتونید از هر دات کام باز یا تورنومنت بازی در حال حاضر داره پلی میده بپرسید که این روش های مولتی بازی کاملا از رده خارج شده.

من قبلا هم به یه بنده خدایی عرض کردم که اگه شما تو شرایط نرمال تونستی مولتی بازی کنی از دانش و مهارتته و باید بهش افتخار کرد و قطعا دیگه سنگ روی سنگ بند نمیشه.

در واقع تفاوت مولتی بازی تو دات کام و سرور داخلی مثل تفاوت دستبرد زدن به بانک مرکزی آمریکا و یه قرض الحسنه تو توقوز آباده :D

و در کل تنها خواسته ما از دوستان مولتی باز این بود که بیان با شرایط برابر با بقیه رقابت کنن، حالا نمیدونم این آیا حرف بدیه که ما میزنیم که دوستان ناراحت میشن؟

جذابیت هر بازی به رعایت قوانينشه...شما اگه خطای هند رو از فوتبال حذف کنی میشه هندبال، یعنی از جذاب ترین ورزش دنیا تبدیل میشه به یه ورزش معمولی...

در مورد اکانت های ثبت نامی هم اونجور که از تیم پشتیبانی استعلام گرفته شده تا الان 40-45 درصد اکانتای ثبت نامی تو ساید شمال شرق بودن که خب این مسأله خاصی نیست و عملکرد خوب لیدرهاشون در زمینه جمع آوری تیم رو نشون میده اما خب قطعا تعادل بازی رو به هم میریزه این موضوع اما اوکیه بازم

ارادتمند
    صادق

• سلام

معدرت میخوام وسط صحبتتون میپرم
    لابد وقتی اینجا ثبت نام کردن نمیخوان تو شرایطی که شما میگید (بنا به هر دلیلی)
    بازی کنن
    لطفا اجازه بدید تو همین توقوز آباد بازی کنیم ما و شما برید آمریکا بازی کنید و اگه میخواید سطح آمریکایی خودتون رو به توقوز آبادیا نشون بدید یه مقدار این بحث کشدار و بیهوده رو بیخیالش بشید

پ.ن: *(رفیق با تو نیستم به خودت نگیر)*
    -این فقط یه بازیه یاد بگیر کینه هارو توش منتقل نکنی

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Amirali: میندازن زمین برش ندار ().

• صحبتم رو کاملا با احترام شروع کردم و با احترام تموم کردم، کلا عادت داریم وقتی جواب منطقی نداریم شروع کنیم به برچسب زدن به طرف مقابل و پاک کردن صورت مسأله.

این حرفا رو هم زدم چون تراوین ایران لیاقتش بیشتر از توقوز آباد بودنه دوست عزیز و ارث پدر شما نیست که تصمیم بگیری به گند بکشیش یا نه.

پستای قبلی اتم دیدم که تو هر کدوم با لحن تمسخر آمیز با بقیه صحبت میکنی، شما واسه من از کینه توزی صحبت نکن.

• به نام خدا
    ابتدا باید بگم تورقوز آباد درسته
    در ضمن به نمایندگی از مردم تورقوز آباد این سخنان را شدیداً محکوم نموده و اخطار میدهم از آنجا که این سرزمین به فناوری غیر صلح آمیز هسته ای دست یافته در صورت تکرار این دست اقدامات خصمانه با واکنش شدید این کشور و حمله هسته ای مواجه خواهید شد
    لذا اعلام می نماید در صورت عدم عذرخواهی رسمی؛ نیروهای مسلح تورقوز آباد خاک تراوین را به توبره کشیده و کلا مپ تراوین را یکجا سوراخ می نمایند
    امضا :
    نخست وزیر دولت تورقوز آباد
    تورقوزخان :evil:

• این حرفا رو هم زدم چون تراوین ایران لیاقتش بیشتر از توقوز آباد بودنه دوست عزیز و ارث پدر شما نیست که تصمیم بگیری به گند بکشیش یا نه.

پستای قبلی اتم دیدم که تو هر کدوم با لحن تمسخر آمیز با بقیه صحبت میکنی، شما واسه من از کینه توزی صحبت نکن.

سلام

اقا صادق این سرور مثلا یه قابلیتی داره که من از دیفالتم صدتا دونه گرزی بفرستم کپ صد تا هم توی خود کپ داشته باشم وقتی از کپ من اسکات بکشن توی گزارش صد تا گرزی رو عادی نشون میده و صد تای دیگه رو بصورت نیروی کمکی، وقتی من رفتم به ادمین گفتم توی آی آر اینجوری نیست یچیزی بهم گفت که اولش بهم برخورد ولی بعد دیدم درست میگه؛ گفت اینجا اسپیدتراست.

بازم ازینجور اختلافا بین نسخه اصلی و این سایت پیدا میکنی که نشون میده دوستان سعی کردن یه نسخه مستقل داشته باشن بیشتر تا یه نسخه های کُپی؛ خلاصه که ته کلام امیرعلی این بود که اینجارو با جای دیگه مقایسه نکنیم بهتره فقط لحن کلامش نادرست بود.

به عنوان کسی که اهل مولتی بازی نیست دارم میگم؛ بچها میان اینجا چون شاید هزینه های سنگین سرور های کام رو ندارن؛ میان که بیگ همر بکشن عشق کنن روحیشون عوض شه، بخدا اگه قرار بود مردونه بجنگن میرفتن شهید مدافع حرم میشدن :دی

خلاصه که خودمم به حجم خیلی بالای مولتیای ان ایی شکایت دارم ولی خب بنظرم راهش منبر گرفتن نیست؛ توی بازی خیلی کارا میشه باهاشون کرد که ماشالا خلاقیت ناب ایرونی دستمونو باز میذاره و نیازی به طرفندهای روسی و چینی نیست :دی

همه به مولتی های زیاد ان ایی اعتراض داریم؟
    سه به یک کنیم آقا؛ اسلام دستمونو باز گذاشته، کاری سرشون میاریم نکرده روزگار، پنج هزار نفرم باشن با تعداد کتیبه های یک ساید به مقصد نمیرسن‌:دی

خلاصه که بیاین از لحظه هامون لذت ببریم و اوقات خوشی رو کنار هم داشته باشیم؛ انرژی منفی ازین به بعد تعطیل ایشالا.

کوچیک همه؛ رضا

• سلام
    در مورد مولتیها که صحبت شد. با توجه به مپ به نظرم الان شمال غرب خیلی عقب تر از شمال شرق نیست. فقط اکانتای جدید شمال شرق خیلی پراکنده پخش شدن. شاید 30-40 اکانت اختلافش باشه که با توجه به اینکه اندکی از 24 ساعت از شروع سرور گذشته قطعا روزهای بعدی اکانتهای جدید مولتی ثبت میشن در سایدهای دیگه.

جنوب غرب هم با این اختلاف غارتی که داره مشخصه که از هیرو و قفس مولتیهاش استفاده کرده. اختلاف غارت جنوب غرب با بقیه سایدا خیلی زیاده که بدون مولتی این قضیه امکان پذیر نیست.

• کلا کاری به این موضوع ندارم که جدیدا این طور شده یا نه ما هر سرور بودیم این بحث مولتی بازی همیشه بود چه قدیم که مدیریت روش کم بود چه الان همچنین من آخرین باری که کام بازی کردم بر میگرده به همون سرور ۲۰۱۸ مقدماتی یعنی حدود ۱ سال و نیم قبل از اون موقع فکر نکنم اونقدر تغییری کرده باشه لازم به ذکره که اونجا هم من مولتی زیاد داشتم حدود ۴۰ اکانت و هم از من هم بودند کسایی که بیشترم مولتی داشتن و

این که کلا تو قوانین تراوین به این صورت هست ؛(( که هر اکانت رو یک سیستم ))

یعنی تو بدترین شرایط هم اگه شما هر مولتی رو رو یک VPS که رنج و کشورشون با هم متفاوت هست سوار کنید هیچ اتفاقی برای اکانتتون نمی افته من یکی از دوستام به همین ترتیب کام ایکس داره بازی میکنه و تا به حال بن نشده!

دیگه در بدترین حالت میشه به صورت تیم ورک بازی کرد ۱۰ نفر میرن رو یه اکانت با سیستم های مختلف مولتی میکشن با ۱۵ کراپ هیچ کسی هم نمی تونه بهشون گیر بده همین طور که گفتم ای پی مک برای کام مهم هست و اگه سیستم متفاوت باشه هیچ مشکلی نداره شما حتی تو خونتونم میتونی به وسیله تعداد دستگاه هایی که داری مولتی بکشی!حتی با یک ای پی نت مشترک!!..

به قول شما اونجا مولتی بازی هزینه بر و با علم زیاد باید انجام بشه که میشه!! ولی این نیست که وجود نداره لطفا اول کاملا از موضوع آگاه بشید بعد نظر بدید به نظر اطلاعات شما قدیمی تر از بنده هست!

• سلام به دوستان عزیز
    دوباره دوستان گولم زدند یک سرور دیگه در خدمت عزیزان شمال شرق خواهم بود.
    در مورد تعداد پلیر ها و مولتی های بازی بهتره که نظر ندیم، چون چیزی را دارید نفی میکنید که چرا واسه ما کمه یا زیاده؟! فکر میکنم مثل دعواهای بچگی میمونه زیادی جدی نگیرید....
    این سرور مدیریت خودش و سیاست خودشو داره و کسایی که بازی می‌کنند فکر میکنم باید قبول داشته باشند!! و دنبال بهونه گیری نباشیم
    ، چون آخرین باری که ir بازی کردم فکر میکنم قوانین همین شکل بود
    پ. ن لشکری از مولتی
    پ. ن ترس از مولتی
    پ. ن مولتی بازی خیلی بده
    پ. ن مولتی خر است
    پ. ن بابا یواش تر مولتی ها زیاد شد
    پ. ن مولتی بازها به بهشت نمیروند

• سلام آقا رضا
    خیلی مخلصیم

رضا جان من تو اولین پستم تو فروم هم گفتم که با رعایت قوانین این بازی اجازه بدیم همه لذت ببرن.

شما حتما کانتر آنلاین بازی کردی، همیشه تو کانتر یکی بود رمز میزد از اول تا آخر مپ رو درو میکرد :D
    خب از بین کل بازیکنا فقط همونی که داشت تقلب میکرد از بازی لذت میبرد و بقیه خسته میشدن چون هرچی زور میزدن بهش نمیرسیدن :rolleyes:
    امیدوارم گرفته باشی منظورم چیه.

و واقعا اینکه میگم حق سرور ایران ازین بیشتره چون میدونم پلیرای ایران خیلی پتانسیل دارن.
    تو 3 تا سرور دات کام قبلی که بودم پلیرای ایران بهترین آمار غارتو داشتن و تو سرور چهار همر رنک یک سرور دست مهدی ایمورتال از بچه های ایران بود اونم تو سروری که از لحاظ کیفیت سطح خیلی بالایی داشت و اتفاقا این سرورم به زور آوردیمش، برای همین میگم ((ما لیاقتمون بیشتر از ایناس))

در مورد تعداد اکانتای ne هم بنده نگفتم بده،بلاخره تو هر سروری یه ساید از لحاظ مهره قویتره(البته نه معمولاً با این اختلاف فاحش) ولی بازم ما راه حل مقابله رو پیدا می‌کنیم.

ارادتمند <3

• شما خودت داری میگی دو سال پیش بازی کردی برادر.
    این ورژن 4.5 که دارم ازش صحبت میکنم دو ماهه اومده و هیچگونه مولتی بازی و حتی بات های تراوین بیلدر روش غیر قابل ردیابی نیست.

این روش مولتی بازی که شما گفتی(با vps و مک آدرس) دقیقا روش مرسومه که دیگه کار نمیکنه رو ورژن جدید و بساطش جمع شده.

• استاد احتیاج هست من هم اسم بدیم بشناسیمون ؟
    شما با ارمین عزیز بیاید پیش من فقط عزیزم در ده های من به روی شما ۲ تا بازه

• خب دوستان با توجه به تموم شدن ۱۰ماجراجویی حراجی‌ها باز شدن و وحشی بازی در حراجی ها شروع شد :D
    پنج عدد قفس ۴۰کی چکش خورده تا الان 8o :D
    اما چیزی که نظرمو جلب کرد این بود که من جزو اولین کسایی بودم که رفتم تو حراجی و فقط ۲تا ایتم برای فروش بود ۵قفس و ۳۰تا پماد اما الان یه چیز جالبی که دیدم این بود که ۱ تک قفس برای فروش گذاشته شده و حدودا ۴ساعت با بقیه ایتم ها اختلاف زمانی داره در صورتی که اولین حراجی ها همون ۲ موردی بود که گفتم
    و نکته جالبتر اینکه فکر میکنم اصن زیر ۵عدد قفس رو نمیشه گذاشت توی حراجی =O
    اینکه این داستان چجوری پیش اومده مو توی بدن نزاشته حقیقتا :D :D

• سلام دوستان
    لیست تاپ۱۰ اتحاد ها

به نظر من هم فقط NE مولتی داره ! Ne تعداد پلیرش بیشتره ولی نسبت تعداد مولتی به پلیر فعال فکر نکنم بیشتر از بقیه ساید ها باشه.

بدلیل بد پخش شدن اکانت ها دوستان فکر میکنن ساید ما خیلی مولتی داره . الان اکانت ریجیستر کنید ان ای میندازه ۳۵۰ !

• همیشه اول سرور حراجی، همه چی میره بالا کم کم که بگذره نرمال میشه همه چی

چند نکته در مورد گلد و حراجی :

اول اینکه شما با پول یه پیتزا میتونی یه بسته ی 1600 تایی بخری

دوم کل کل های حراجی رو قیمت تاثیر میذاره

بعدم برا نمونه خود من قبلا گلد میگرفتم انگار جون میدادم اما الان یجور حمایت از کالای ایرانی میدونمش :rolleyes:

هفته ای 100 تومن هم گلد بخریم که خودش خیلی زیاده باز تراوین رو نسبت به لذتی که ازش می‌بریم جزو ارزون ترین تفریح های حال حاضر قرار میده

کم کم پلیر های قدیمی برمیگردن و بازی جذاب تر هم میشه

فقط ای کاش برنامه ی جدی ای برای جذب پلیرهای تازه وارد می‌شد کرد مثلا تبلیغاتی ساخت کلیپی چیزی که بتونه هم خلاقانه باشه هم بازی رو شلوغ تر کنه

این بازی نسبت به خیلی بازی‌ های دیگه برتره فقط باید به صورت درست نشون داده بشه

امید وارم سایت به در آمد خوبی برسه با ولخرجی ماها
    و گسترش پیدا کنه و دوران اوجش رو ببینیم و کِیف کنیم

• استاد احتیاج هست من هم اسم بدیم بشناسیمون ؟شما با ارمین عزیز بیاید پیش من فقط عزیزم در ده های من به روی شما ۲ تا بازه

شما که جات تو قلب ماست ، به عشق خودت رومن برداشتم نیزه هات رو خفت کنم :-)
    میخوام جای فرشید رو برات پر کنم دلت تنگ نشه