نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• جالبه برای پلنی که شکست خورده اینقدر تبلیغ میکنید. همون طور که امین گفت اینجا باید ده رو دیستروی میکردید که موفق نشدید. پس پلنتون شکست خورد. ممکنه فقط رشد اون ده رو در حد یکی دو روز عقب انداخته باشید. که با توجه به دیفالت بودنش زیاد مهم نیست. چون در نهایت یه همر جنگیه که باید یه جا دیوار بشه . شما موفق نشدید همرو از بین ببرید که این نکته مهمه و بزودی دوباره ده برمیگرده و همر قابل لانچ کردن میشه.

اینم بخش دیگه ای از خشمه لاید :

چند دقیقه بعد زده که کتیبه رو ببره ;);)

یه جا دیگه هم که دیوار شدید. عجب خشمی واقعا!! =O=O=O

حالا اگه لازم شد بچه ها لینکشو میذارن

• سلام خوبی عمو؟

پلن واقعا قشنگی بود از طرف لیدرا و پلنرای مخوف ساید مقابل :D:D

http://uupload.ir/files/chgw_s…93_com.android.chrome.jpg

هدف: تخریب دیوار و پاکسازی دف

چندین همر دیگه اومدن و رد شدن.

نتیجه موفق :)

قسمت دوم :

http://uupload.ir/files/e2f2_img_20200415_094849.jpg

هدف : دیستروی دیفالت

نتیجه: شلغم در دست پلنر

قسمت سوم :

http://uupload.ir/files/iyvi_s…85_com.android.chrome.jpg

هدف : بعد از ناکامی پلن اومدن کتیبه رو ببرن که دوباره شلغم دادیم دست دوستان عزیز.

پاپ صفر دیدیم و خندیدیم

عمو رضا بیا که تره بار شده اینجا :D:D

نتیجه تبریک به پلیر اکانت persian style بابت هدف موفق و تبریک به پلیر اکانت moonwalk بابت شلغم

و در اخر به شما بگم عمو جان من موز نمیدم دستت چرا که موز حرمت داره ولی شلغمو دادم بلکه اندازه و عرض ساید ان ای دستت بیاد .

شما یا نمیدونی پلن چیست و هدف از انجامش چیست

یا واقعا خودتو به درو دیوار میزنی که بگی ما خوبیم .

باشه اقا تو عمو پورنگ ما دیو :D:D

راستی تا یادم نرفته از پلن بعدیتون که نیم ساعت پیش بود لینک بزار که دست اوردهای دو عدد پلن که دیستروی بودن رو کامل مشاهده بفرمایین .

فک میکردم که کیفیت پلیرهای ساید مقابل خیلی خوبه که نتیجه رو مشاهده کردم واقعا عالی هستین :D:D

باشد که همیشه اینطور کامروا باشی

کارو موزی

• سلام کمیل جان

ببخشید اشتباه گرفتم معذرت میخوام . در مورد اون فایل صوتی قبلا هم گفتم همش نزنین بوش بیشتر در میاد . ( اگه اسمت سارنگ هست که آره خودت بودی )

کمیل جان به محمد بگو ناصر گوشیش ریست شده و شماره ات پاک شده یه پیام بهم بده .

پ . ن : سارنگ دوست داریم به خدا . کسری هم دنبالت میگشت سارنگ جان :love:

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• سلام خدمت همگی

والا پلن هایی که دست آوردی نداشته رو تو بوق و کرنا میکنن میان فروم انگار بهشون تیتاب دادی

ما با بالاخواهامون میرفتیم دعوا نتیجه نمیگرفتیم تا یه ماه رومون نمیشد بیایم فروم . یادتون نره دارین 3 به 1 میزنین ادعا کردن نداره .

اینم عکس هایی که دیشب دیوار کردیم:

• سلام کمیل جان

ببخشید اشتباه گرفتم معذرت میخوام . در مورد اون فایل صوتی قبلا هم گفتم همش نزنین بوش بیشتر در میاد . ( اگه اسمت سارنگ هست که آره خودت بودی )

کمیل جان به محمد بگو ناصر گوشیش ریست شده و شماره ات پاک شده یه پیام بهم بده .

پ . ن : سارنگ دوست داریم به خدا . کسری هم دنبالت میگشت سارنگ جان :love:

به محمد تو تلگرام میگم حتما

فایل صوتی که میفرمایید هم اون تیکه اش رو شنیدم.

اینکه شما اینطور فکر میکنید به بنده ربطی نداره. دوستانی هستن که منو میشناسن.

ولی در واقع باید خدا رو شکر کنید که من اومدم شمال شرق. چون دو سرور جنوب غرب بودم و تجربه زیاد جذابی نبود برام. بیشتر بخاطر محمد موسوی اونجا بودم. حدود 7-8 تا پلیر هم بخاطر من اومدن اینور. اینجا هم بخاطر دانیال اومدم.

اگه ما جنوب غرب بودیم مطمئن باشید سرنوشت جنوب غرب طور دیگه ای رقم میخورد. اما تمام دخالتی که من تو جنوب غرب کردم دیدن لینکها زودتر از بقیه بود.

• با سلام خدمت دوستان و سرورای گرامی

راستش نمیخواستام مثل سرورای پیش پستی بذارم اما چندین نقل قول دیدم که منو مجبور کرد این پستو بذارم

در خصوص صحبتها، من تا این لحظه با هیچ یک از افراد ساید شمال شرق صحبتی و توافقی در جریان بازی نکردم، مگر یک مورد آنهم به خاطره یک دوست و صحبتهای قدیم که رد‌و بدل شده بود ایشونو آگاه کردم، که متأسفانه ارزش دوستیها رو فهمیدیم که بازی برای دوستان همه چیزه، اما برای ما دوستی یک چیز دیگست .

دوستان گلی که میاین به این راحتی در مورد من نظر میدین من تکلیفم با خودم تو این بازی مشخصه اول تکلیفتنو با خودتون مشخص کنید بد بگین فلانو رحمان (از داشته‌هاتون بگین لطفا)

لطفا فرایند بازی سالم رو تا الان یکم مرور کنید اگه دیدین از ساید جنوب شرق جلو هستین بد اینجور بکوبید

شما یه انبار زدین یه جنگ کوچیک ماهم احمق زدیم و گیج یونیک البته این داستان ادامه دارد

از امشب دوستان هم میان که در خدمت باشن

درمورد پلن هم که فقط دیوار شدین تا این لحظه و اگر چیزی از قلم افتاده بهم گوشزد کنید ممنون میشم

دوستی که میخوای به من بازی یاد بدی شما هم اول یاد بگیر وقتی دیدی کتیبه جابجا شده دفتو بک بدی همر دوستمنو دیوار نکنی ( خودکشی پنگون ها) بد اینو بگو

بازی تروین ارزش اینو نداره آدم گذشته رو تو یک آن فراموش کنه

دوستان جوری صحبت می‌کنن انگار این اولین سروری هست که داریم پلی میدیم و اصلا همو نمیشناسیم

ناراحت شدن از یک حقیقت بهتر از تسکین یافتن با یک دروغ است.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Venus: تغییر حروف از اینگلیسی به فارسی ().

• باید بگم بتون اولین بار خود شمال غرب شروع کرد و باید فکرشو میکرد تا زمانی کارای کثیف مثل دف ریختن و کپ زدن کسی انجام نمیداد ما کاری نداشتیم خودتون شروع کردین

از این مدل زیاد هست

• باید بگم بتون اولین بار خود شمال غرب شروع کرد و باید فکرشو میکرد تا زمانی کارای کثیف مثل دف ریختن و کپ زدن کسی انجام نمیداد ما کاری نداشتیم خودتون شروع کردین

از این مدل زیاد هست

می خواستی با تمیز بازی کتیبه معماری یونیمک رو بلند نکنی که اون اتفاقات نیوفته آقای تمیز

الانم کارای کثیف دیگه هم می تونم انجام بدم ، یهوی دیدی کل سایدت نتونست رید کنه باید برید رو اکانتاتون دونه دونه دف بک بدید

حالا خود دانی ...

مدل تایسنشو من میزنم برات میفرستم

• مثل اینکه کپ های مولتی ها توی nw رو دارن کاتا می کنن از ne

قربون شکل ماهت برم باز از ساید شما فقط یه ساید هست کاتات کنه

به ابالفضل تو ان ای باغ وحشی شده بیا ببین

سه روز پیش یه مولتی و باز کردم دیدم از سمت nw دف توش ریختن از اون ور چن موج اتک کاتا از se روش بود ان دبل اومد اس ای رو رو مولتی ما تو ان ای دیوار کرد و چن موج رد شد و چنتا کراپ کاتا شد

منم نگاه میکردم

حالا جالبش اینه شب باز کردم مولتی رو اپ کنم دیدم کلاهبردارا دارن نگون بخت با رعد رید میرن مولتی کاتا شده رو

داداشای گلم اقا رضا ارش امید صادق پارتیزان یه جلسه بزارید این حجم از بی برنامگی بی سابقست..یه تیم بسازین یه سریاتون دف بریزید یه سریا رو رید بدید یه سریا کاتا تداخل نداشته باشه اااا ماشالله

خودتون خوئتونه دف نکنید اینجا تو ان ای

حالا تو داری میگی مولتی ما رو داره ان ای کاتا میکنه

خبر نداری از اینجا

پارسا جون مرسی که فعلا کاریمون نداری

باغ وحشی شده ان ای به خدا

• دف ریختن یا کاتا کردن مولتی کار بسیار کثیفیه! چه ساید رقیب باشه چه ساید خودی

این کار فرقی با فیدرزنی نداره و اگه سابقه تراوینیتون یاری بده کسی که تراوین آی آر قدیم فیدرزنی میکرد از سمت همه پلیرها ترد میشد و میرفت پی سرنوشتش

از همه دوستان چه خودی چه دشمن خواهشمندم کثیف بازیو بذارن کنار!

• یه روز عادی تو شمال شرق

میگم دف ریختن تو مولتیا برای شمال شرق قفله؟ کاتا کردنشون چطور؟ یا مثلا اتک زدن به تمام دهکدهای یک اکانت!!

باقی دوستان میتونن اما شمال شرق انجام بده عیبه؟؟

فردا تمام دهکدهای اکانتی قرمز شد خورده نگیرید دوستان;););)

خودت روش بازی رو انتخاب میکنی

• رفیق من متوجه یه چیزی نمیشم

شما وقتی از اس ای پست میذارن میای و کل کل میکنی و دفاع میکنی ازشون و از اون طرف تحدید میکنی از طرف ساید اس ای

الان باز پست گذاشتی از طرف ان دبلیو و حامی حقوق بشر شدی

یه حساب کتاب میکنی با خودت چند چندی؟

نکنه مولتیا اونارو شمام رید میری که نگران کاتا شدنشونی

شخصیتتونو دوس دارم کلا فقط داداش شما یه وقت تن ماهی نخوریا.فاز کوسه میگیری اونوقت کسی جلودارت نیست

دمتم گرم

پ.ن: جهت انتی اسپم تاپ ۱۰ رو برای عزیزان خارج از بازی میذاریم تا بجز نظر دادن بتونن یکمم از دیدن صفحه بازی لذت ببرن

پایدار باشید

• سلام همگی

خوبین ایشالا؟

آقا ne که زده بود زیر نپش کتیبه هارو برده بود فردا شبش یه جلسه داشتیم، آقا رضا گفت یا کتیبه هارو میدن یا باید بدن، حالا کم کم یواش یواش داریم به همون نتیجه میرسیم...

اکانت oooo دیفالت و کپش توی se بوده و همینجوری که از مدالش پیداست کلّش باس ماس، حالا شما باز بیا چادر سر حاجیتون کن بفرستش بره سرای مشیر بزنه و کتیبه بیاره بیاد تو فروم سرشو بالا بگیره بگه خاله زنک بازی در اوردم، بیاد تهدید کنه ستون پنجمامونو رو میکنیم براتون؛ رو کن داداش خوش بگذره چی بگم بهت آخه^^

نیما داداش جریان این همره چیه ۵ بار بلند شده ۱ک لاست نداده؟ فک کنم منابعش خیلی حلال بوده:Dمثکه دوستمون دیشب میگفته به نیما بگین کمتر فیک بذاره:D

اصل نوشت: با تشکر از اقا نیما بابت پلن و همر، اقا اشکان بابت گندمِ همر، اقا امیر بابت رسوندن اون گندما،اقا ممد نایت بابت پوش منبع، اقا(!) سپنتا و محمدرضا بابت خزانه و هیرو و مولتی،هومن بابت نوب بودنش، خودم بابت جوشکاری این اتفاقا و البته تشکر از دکتر هانی بابت نظارت بر پلن( بخدا راست میگم دیشب لاگین داشت:love: و یه دمت گرم هم به علیرضا یویو گفت که ول کرده رفته sw:D)

پ.ن: یه سریم هستن تیم ورک عالی در زمینه دیسلایک کردن پستای ملت تو فروم دارن، حالا مهم نیته دیگه تیم ورک تیم ورکه خسته نباشین;)

پ.ن:همسایمونو دزد کردیم یه اعترافم بکنیم: آقا ما دوتا سرور پیش با یه دوستی رفتیم sw واسه خرابکاری اگر اشتباه نکنم اسم اکانتم power بود( پارسا و سپهر باید یادشون باشه)، خلاصه با اینکه به ما مشکوک بودن بردنمون یکی از شاخه های اصلی و اینقد باهامون خوب رفتار کردن، مثلا شبا سر میزدن اکانت کراپ میدادن بالا و... که ما اصلا عذاب وجدان گرفتیم بخوایم کاری انجام انجام بدیم اکانتو با کراپ ۱۷ و چند ک پاپ تحویل ساید دادیم و رفتیم، الان من موندم چجوری روتون میشه با نامردی کتیبه بلند کردین، زیر متای کتیبه زدین و بعدشم اومدین فروم به حرکتتون افتخار میکنین؟! مگه داریییم؟:|

پ.ن: احسان داداش، همر امیرعلیو دیوار میکنی به این فکر نیستی شاید این حوالی یه نفر دلش بکشنه؟:(:S

پ.ن: آرمین یجا نوشته بودی ما شروع کننده نیستیم ولی تموم کننده ماییم؛ انقد طول کشیده حس میکنم منتظری واندرو ۹۹ کنیم بعد بیای پسورد بگیری تیک آخرو خودت بزنی واندر ۱۰۰ شه، یه تکونی بخور دیگه زیاد تعریفتو کردم آبرومو بخر:P<3

پ.ن: خدا برسَه به دادت:*:evil:( با ریتم اون کلیپه بخونش)

پ.ن: اقا سعید خوش اومدی، جمله بالا با اومدن تو تازه نمود پیدا میکنه:love:

پ.ن: از ساعت ۲ قرار بوده بخوابم که ۱۰ بیدارشم هیرو رو بزنم بره بلند کنه کتیبه رو، هنوز نخوابیدم؛ پیرت بسوزه تراوین که پدرمونو در اوردی||

پ.ن: آقا از خدا که پنهون نیست از شما چه پنهون؛ تازگیا رو نوشتن خودم کراش زدم، جاییم بجز فروم ندارم بروزش بدم، دیگه به بزرگی خودتون ببخشید اگه سرتونو درد میارم:whistling:

کوچیک همه، رضا

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دلاوران se sw nw و اون یکی ساید

عارضم که برای آوردن اسم هیچ کس نیازی به اندازه گیری دهن ندارم ولی حالا که شما مشتاق هستین به دهن و حلق و یه سری موز و کیوی داریم تو SE میتونیم بهت بدیم استفاده کنی.:love:

و بار دیگر NE تقدیم میکند : چشمان عقاب

پ.ن: رضا se guard دمت گرم داداشم دیشب تا حالا بیداری.:sleeping:

پ.ن2: بازم سلام دارم خدمت اون دوستمون که قبل از کتیبه گفتن هر سایدی 1v3 کنه ما میزنیمش. کجایییییییییییییی داداش؟؟؟؟؟؟؟؟:D:D:D

پ.ن3:بسم الله قاسم الجبارین : حاجی چادر مشکی قیمت مناسب سراغ دارم بگم برات بذاره کنار؟ این سری امدی SE ترگل ورگل باشی.<3<3<3<3

پ.ن4:بجای سوراخ بعدی دیگه باید بگیم کتیبه بعدی کدومه؟ :thumbup:=O

پ.ن5:هیروی زاپاس پلن هیروی من بود که متاسفانه نتونست آناناس های خودش رو تقدیم بچه ها NE بکنه.:saint:

پ.ن6: و در آخر تشکر از اقا نیمای عزیز بابت همر نون حلال خورده اش . 5 بار رفته ne برگشته.(NE حیاط خلوت ماس)8)

• چندتا نکته :

لطفا میشه بگی دست اوردتون چی بود از پلنتون ؟

سلام مجدد دوست عزیز

متاسفانه یک چیزی که تو این چند روز تو فروم دیدم چه خودی ها و چه طرف مقابل تا پلنی زده میشه میان ماشین حساب رو درمیارن حساب کتاب منبع و زمان ساخت از دست رفته همر و دفاع و کپ رو میکنن که خوب اینجور حساب کتاب ها برای همر واندرزن خیلی خوبه ولی برای همر جنگی و دف اونم تو سرور ایکس دار نشون دهنده اینه که هنوز خیلی از دوستان دید عمیقی به بازی ندارن و سطحی نگر هستن.

حالا اگر با نگاه عمیق تر بازی رو نگاه کنیم دستاورد این پلن ها اینه که باعث خستگی، فشار، فرسایش، از دست رفتن روحیه طرف مقابل میشه که نتیجه این عوامل هم میشه اشتباهات زیاد از طرف بچه های ش ش و درنهایت از دست دادن پلیر تو سایدتون.

نمونه این خستگی و اشت
    باهات هم تو این چند روز اخیر مشاهده شد که میایم خیلی راحت سه روز قبل پلن یکی از مولتی های اکانت تورج رو چیف میکنیم، داخلش چیفر و کاتا میکشیم و در نهایت کتیبه احمقش رو میزنیم و طرف روحش هم خبر نداره چی شده این چند روز یا مثلا پلن امروز که باز دوباره چند روز قبل کنار چشمان شما ده زدیم و امروز هم کتیبه رو زدیم باز هم متوجه نشدید.

از دست دادن این دو تا کتیبه نتیجه خستگی و فرسایش تو ساید شماست.

در مورد نگرانی دوستان در مورد همر جنگی های ما هم این رو بگم که تا اخر سرور اگر هر روز هم همینجوری پلن بریم بازم همر جنگی های سه ساید تموم نخواهد شد.

شادکام باشید

Ir8(2010-2011) Cybershah
    Ir9(2011-2012) Ki!NG TeuToN
    Team 3X.Com(2011) RoaD RunneR
    Team 5X.Com(2012) Last SenTineL
    Ir3X(2017) Ki!NG TeuToN
    Ir3X(2018) All EyeZ On Me

• قبل خواب یه شات بزن شما عمویی

کتیبه احمق رو دادید آناناس سحرامیز گرفتین ، یه پست خبری بود، طرف داری از se ؟؟؟ دنبال گیلاسی ؟

پست من صرفا پست تهدیدی بود برای سلامتی مولتیای دوستات ، بهتر دخالت نکنی شما اونی ک باید جواب میداد (سپهر عزیز) داد شما برو گزارشات اکانت پاک کن

گیلاس سحرامیز هم مثل اینکه به خودت رسیده ، چشمانو ازت بردن

• با سلام

بنده شهریار هستم

سلامی کنیم به اقای VIVA NE که تا پارسال VIVA SEمی نوشت

خودش میدونه کی رو میگم

بیشتر بچه ها میشناسن منو

من اومدم

ااااا ثبت نام تموم شده که

چیکار میشه کرد🤔🤔🤔🤔🤔

بریم بترکونیم

مثل سرور ۵ راند ۱ (اولین سرور ۵ که بعد از فیلتر اومد)

برین از بچه هایی که اون سرور بودن بپرسین من چه بلایی سرشون اوردم

یا برین ببینین تو ۳ راندی که تو سرور ۱ بودم تو se چیکار کردم سر اونایی که منو هیچ میدونستن

سلام بر دوستانی که به ساید خودشون پایدار بودن(بخصوص بچه های امرداد)

سلام به اونایی که بهم میگفتن خائن

من اومدم تو سرور

برین مواظب خودتون باشین

اقا کسرا

اقا فربد عشق منین

من خودم شمال زندگی میکنم ولی یک سری بچه ها اومدن از اسم شمال بودن بهم میزنه

میدونین چرا؟؟؟

چون ۲ یا ۳ سرور واسه شون دف ساختم

گلد گرفتم واسه شون

مولتی ساختم

بعد بهم تهمت خیانت کار زدن

بچه ها اماده باش باشین که من اومدم

بچه ها برین بپرسین گروه من تو سرور ۵ چیکار کردن

میخوام اینکار رو براشون بکنم🥰🥰🥰🥰

• خب تبریک میگم به هر سه ساید بابت فعال شدنشون

من به شخصه میترسیدم از اینکه شما ها با غولی که از شمال شرق ساختین بزارین رو حذف و ما هم مجبور به کشاورزی بشیم تا بازی تموم شه...

والله مع الصابرین

اما خب چند نکته :

اول اینکه ش ش تا الان فقط چریکی پلن رفته و همر هاشو رو نکرده

با دف تو این تایم که خیلی زود جبران میشه هم همر هایی رو که دیگه جبران نمیشه رو زده

آلان شما از خداتونه ش ش جوگیر بشه و مست پلن بره که متاسفانه اونقدر پلیر با تجربه داره که اینکارو نمیکنه

بازی قشنگ شده و ش ش آپدیت

بزودی شاهد ریزش در سرور میشیم

با رو نمایی از گودزیلاهای ش ش 8o

فقط همینو بگم دف یک ساید با یک اکانت از این غول های صنعتی ش ش میپره8)

پ. ن : بابا یکی، دوتا، شیش تا آخه؟

گندشو مسخره کردین با همر کشیدن^^

پ. ن ‌: یاده فتح و فتوحات داعش افتادم و شادی‌های بعدشون

• ^^

نیما داداش جریان این همره چیه ۵ بار بلند شده ۱ک لاست نداده؟ فک کنم منابعش خیلی حلال بوده:Dمثکه دوستمون دیشب میگفته به نیما بگین کمتر فیک بذاره:D

اصل نوشت: با تشکر از اقا نیما بابت پلن و همر، اقا اشکان بابت گندمِ همر، اقا امیر بابت رسوندن اون گندما،اقا ممد نایت بابت پوش منبع، اقا(!) سپنتا و محمدرضا بابت خزانه و هیرو و مولتی،هومن بابت نوب بودنش، خودم بابت جوشکاری این اتفاقا و البته تشکر از دکتر هانی بابت نظارت بر پلن( بخدا راست میگم دیشب لاگین داشت:love: و یه دمت گرم هم به علیرضا یویو گفت که ول کرده رفته sw:D)

با سلام و خسته نباشید

تمامی اتک های قبلی نیما روی چشمان پشتش بسته شده بود و این یکی که ولش کردیم از خوش شانسی دوستان و سهل انگاری بنده ریل بود و با توجه به شناختی که از نیما دارم به امیر رپتور گفته بودم که تا نیما هر سرور پلن چشمان نره بیخیال نمیشه^^

خیلی خوشحال هستم که از زدن یک کتیبه چشمان کوچک انقدر به وجد اومدید احساس کردم یه موقع جنگ نداشتتون رو زدید:D:D

به هر حال کار تمیز و زیبایی بود و بهتون تبریک میگم;)

از هم سایدی های عزیز هم بابت این سهل انگاری عذر میخوام و امیدوارم بتونم جبران کنم