نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• عزیزم ابن زرنگی نیست مرد باشید رو حرفتون بایستید اگه نپ بستید!!!

اینجوری کتیبه زدن که هنر نیست! جنگ منحصرتون 10 خونه با من فاصله داشت ولی چون بچه های لیدری گفتن نزن نزدیم .بجه ها خوب حرفی زدن که اعتبار لیدر به حرفش!! امیدوارم لیدرتون بیاد توضیح بده این جریانو

درضمن عکس پروفایلتم عوض کن اونی که این عکسو میزاره نامردیشو افتخار و قدرت نمیدونه عزیزم

• سلام

:DDDDD

حاجی با مولتی یه کتیبه بلند کردی دیگه چرا وایسادی قرآن میخونی؟:))

دمتم گرم البته حرکت زیبایی بود

• عزیزم ترحم بر گرگ تیز دندان ستمکاری بود بر گوسفندان!!!

شما که طرفتون رو میشناختی نباید اعتماد میکردی! این چه تیم لیدری هست که این همه امتیاز میده تا سرش کلاه بره ؟؟؟

با تمام احترامی که واسه تیم لیدری و شخص اقا امید قاعلم ولی اگه کتیبه های زده شده برگشت داده نشه بنده دیگه به حرف هیچ کدوم از اعضای لیدری گوش نمیدم.ما هم میشیم ساید 6ام!!!! مگه چیمون از کلاهبرداران کمتره ؟؟؟

• دوتا جنگ کوچیک و یه جنگ یونیک به ان ای؟؟؟ اینم عجیبه!!! واقعا عجیبه!!

یونیک هر کتیبه داخل هر سایدی باشه دوتا کوچیکشم میره اونجا . من دیشب همینو گفتم این روال مسخره رو بردارن و دستی پخش کنن. یه ساید پر میشه از مرتاض یه ساید میشه معماری .

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سرور پیش هم همینجوری بود جای منفی و مثبت رو دهکده کتیبه ها جابه جاست . -+ باید شمال غرب باشه ولی جنوب شرق هست مشکل از رفیقمون نیست. تبریک به شمال شرق برای سریع جمع کردن کتیبه ها

فقط من اون جنگ آموز حاج حسین رو پسند نکردم اونم بخاطر سلیقه بازیم وگرنه هیچ ایرادی بهش وارد نیست البته از دید یه نفر خارج از بازی که بی خبر از نپ کتیبه یا هر چیزه دیگه ای هست

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• یونیک هر کتیبه داخل هر سایدی باشه دوتا کوچیکشم میره اونجا . من دیشب همینو گفتم این روال مسخره رو بردارن و دستی پخش کنن. یه ساید پر میشه از مرتاض یه ساید میشه معماری .

سید جان کتیبه یونیک های هر ساید شعاعش خیلی به داخل بود یونیک جنگ دقیقا تو مرز جنوب شرق بود

و اینکه حتی از جنوب شرق هم کلین کردن ولی دیوار شده و اتکی که از شمال شرق خورده و لیدوکائین برداشته با کمترین تلفات ممکن بوده

دوتا کتیبه اند گیمی بازم میگم تو شمال غرب زیاده

در کل خسته نباشید میگم به همه بچه های شمال شرق که گل کاشتن

ادرنالین رو داریم تو سرور به چشم میبینیم

یاعلی

• سرور پیش هم همینجوری بود جای منفی و مثبت رو دهکده کتیبه ها جابه جاست . -+ باید شمال غرب باشه ولی جنوب شرق هست مشکل از رفیقمون نیست. تبریک به شمال شرق برای سریع جمع کردن کتیبه ها

فقط من اون جنگ آموز حاج حسین رو پسند نکردم اونم بخاطر سلیقه بازیم وگرنه هیچ ایرادی بهش وارد نیست البته از دید یه نفر خارج از بازی که بی خبر از نپ کتیبه یا هر چیزه دیگه ای هست

شمال شرق با هیچ سایدی نپ نداشت

اگه نپ بودیم کتیبه مارو برا چی کلین کردین ؟؟؟

• سلام داداش فک کنم شما هم از بچه های se باشید اگر از بچه های ساید se هستی باید بگم اولا باید به لیدرمون اعتماد کنیم برنامه های لیدر ممکنه تو دراز مدت جواب بدن یا خیلی جیزای دیگه......

داداش با بچه داری حرف میزنی مگه ؟؟؟

• سلام

دوست عزیز همین جوری هم ne با تعداد بیشتر پلیر و مولتی از کل مپ سرتر بود حالا با دو تا جنگ کوچک و جنگ منحصر دیگه باز خوبه اندگیمی بمونه اصلا

نگرانی واقعا؟؟؟...^^^^^^

• کلا جدا ازین بحثا تبریک میگم به بچه های NE

حالا به هر حیله و ترفندی که بود بلاخره جزوی از بازیه و کتیبه های خوبی جمع کردید.

هر چند این ساید با وجود خیل عظیم بازیکنا توی مختصات یونیکش تقریبا بیابون بود و فقط شانس آوردید سر جنگ منحصر چون ما فقط 5 دقیقه دیر رسیدیم بهش متاسفانه. (کتیبه 22:04 زده شد)

• با نام و یاد خدا

وارد دومین پارت از بازی شدیمو هیجان از امروز به سرور مثل کتیبه ها اضافه میشه

جدا از بحث پخش کتیبه ها توی سرور که به صورت رندوم هست و نمیشه کاری براش کرد (ایشالا که رندوم باشه) توی جمع کردن کتیبه ها تا الان که 6 ساعت از آزادشدن کتیبه ها گذشته میشه با یه جابجایی توی خزانه فهمید که شمال شرق موفق ترین ساید و بعدش به ترتیب شمال غرب دوم و اتحاد هاستلرز سوم و جنوب شرق و جنوب غرب هم میشه گفت تقریبا توی یه سطح اون آخرا هستن

با این وضعیتی که الان من میبینم به نظرم 3 به 1 و 4 به1 هم کار رو به توازن نمیکشه الان شمال شرق با کتیبه هایی که الان داره هر 48 ساعت میتونه 10 تا واندر زن شارژ کنه ما 50 روز داریم تا نقشه این یعنی حداقل توی بدترین شرایط همراشون لاست هم بخوره 50 تا واندر کوب حرفه ای در میاد حالا کل بقیه سرور باهم بتونن 40 میل دف هم بریزن تو واندر (با این وضع کتیبه ها عمرا بیشتر نشه) باز واندر چیف میشه

پیشنهاد من اینه که شمال شرق دو قسمت شه یار کشی کنه بعد سایدای دیگه هم بکشن تو یار کشی شون در این صورته که فقط ممکنه سرور به توازن کشیده بشه

فان: اس ای باید پلن بره همر دیوار کنه که انبار بگیره (اگه بگیره) بعدش باز میبینه جنگ آموز نداره باز باید پلن بره همر دیوار کنه که جنگ آموز بگیره

من شخصا این سرور رو به ان ای تبریک میگم ایشالا به شادی استفاده کنن

پ.ن:انبار بزرگتونو چجوری زدن ناموسا :D

لیدرا امشب چراغارو خاموش کنید هر کی میخواد بره :D امشب اون سه تا ساید کربلاس :D

• سید جان کتیبه یونیک های هر ساید شعاعش خیلی به داخل بود یونیک جنگ دقیقا تو مرز جنوب شرق بود

و اینکه حتی از جنوب شرق هم کلین کردن ولی دیوار شده و اتکی که از شمال شرق خورده و لیدوکائین برداشته با کمترین تلفات ممکن بوده

داداش مطمنی اگه جنوب شرق میخواست بزنه دیوار میشد؟؟؟10*10 مختصات کتیبه تونو نگا کنید ببینید چندتا همر نزدیکش بود ولی نزدن.یکیش خود من

• داداش مطمنی اگه جنوب شرق میخواست بزنه دیوار میشد؟؟؟10*10 مختصات کتیبه تونو نگا کنید ببینید چندتا همر نزدیکش بود ولی نزدن.یکیش خود من

عزیز نتونستین بزنین

کلین هم کرده بودین رد نشده بودین

کشور جیبوتی هم میتونست ایرانو بزنه اما مردونگی کرد نزد :D

• عزیز نتونستین بزنین

کلین هم کرده بودین رد نشده بودین

کشور جیبوتی هم میتونست ایرانو بزنه اما مردونگی کرد نزد :D

خوبه لینک اتکهایی که با رعد داده بودنو گذاشتن تو فروم !! من حرفی ندارم دیگه..شما فقط چادرهاتونو از سرتون باز کنید ببینیمتون.سایدی که ادعاش میشه زشت اینحور کارا واسش

ان ای بد راهی رو انتخاب کرد.مطمئن باشه بی جواب نمیمونه این کار:)

• خوبه لینک اتکهایی که با رعد داده بودنو گذاشتن تو فروم !! من حرفی ندارم دیگه..شما فقط چادرهاتونو از سرتون باز کنید ببینیمتون.سایدی که ادعاش میشه زشت اینحور کارا واسش

ان ای بد راهی رو انتخاب کرد.مطمئن باشه بی جواب نمیمونه این کار:)

سلام‌‌ چرا با همه دعوا داری‌ دوست عزیز بازیتو کن تهدید نکن

چ‌جنگ‌ تو‌جنگیه تو ساید:D

عمورضا جنگو بده بدمش ب‌ مولتیا8o

سید‌چش مایی:*

• به نام خدا

سلام خدمت همه دوستان علل خصوص رفقامون در ساید NE

خسته نباشید و تبریک بابت عملکرد خوبتون

خدمت دوستان در ساید‌های دیگه عرض کنم اگر دقت کافی رو در خزانه خودتون داشته باشید متوجه میشید تنها سایدی که فقط و فقط یک کتیبه منحصر داره،شمال شرقه و بقیه سایدها نسبت به شمال شرق کتیبه های راهبردی تری در اختیارشون هست

با توجه به این موضوع ساید شمال شرق همچنان پایدار خواهد ماند و امیدواریم همه دوستان از سرور لذت کافی ببرند

با ارزوی موفقیت برای تمامی ساید ها

Phoenix Team

• اقا چرا یه جوری رفتار میکنید که این جوری شه اخه

تا دیروز دنبال این بودین سه به یک کنین هزار جور کل کل هم میکردین بعد یهو دم کتیبه تصمیم میگیرین برین نپ ببندین

چون میدونی اگه ان ای بخواد میتونه همه کتیبه هاتو بزنه

خب مشخصه قبول نمیکنه لیدرش

جنگ اموز که هیچ انبار بزرگت رو هم میزنه :D (ناموسا انبار بزرگو چجوری اخه) :D :D :D

خودتون این آش رو برا خودتون پختید شاید وقتش باشه که تو انتخاب لیدر تو اس ای تجدید نظر کنید