نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• محمد جان من کامل پست رو میخونم و جواب میدم اما شما انقدر حرفات طولانیه که اگه جاییش جا میمونه جواب بدم عذرخواهی میکنم

همونجور که گفت شما این قضیه رو فقط از دیدگاه خودتون دارید نگاه می‌کنید.

حرف زدن عادی مال وقتیه که شما میخوای بیای توی ساید بازی کنی طبق روال مرسوم از قبل بیای تو فروم اعلام حضور کنی و با تیم های دیگه آشنا بشی

دقیقا همون روالی که ما با پارسا از روز دوم سرور اوکی شدیم در صورتی ما اولین باره داریم توی ایران تیم داری میکنیم.

حتی اجباری هم به همکاری نیست، مثل تیم ایکس از قبل صحبت میکردی و میگفتی ما میخوایم راه خودمونو بریم.

اما حرف زدن غیرعادی مال وقتیه که شما به صورت ناشناس میای توی ساید بعد ادعا میکنی داری تفریحی بازی میکنی اما در عمل داریم می‌بینیم که چیز دیگه ای داره اتفاق میوفته و حتی ساعت 4 صبح هم اکانت ها آنلاینن.

بعدشم منظورم از ((ساید ما)) سایدیه که ما داریم توش بازی میکنیم،مگرنه من رو ساید تعصب ندارم و خودم رو هرگز صاحب ساید معرفی نمیکنم، بیشتر روی رفیقام تعصب دارم و هرجا اونا برن اونجا سایدیه که توش بازی میکنم.

بنده هم از پذیرفتن مسوولیت یا عذرخواهی ابایی ندارم.
    اگر رفتار بدی از طرف هرکسی توی ساید با شما شده من معذرت میخوام از طرف اونا

بخاطر کشتن ناجوانمردانه نیروهامون یا تهمت های دروغی هم که علیه ما ساختید هم انتظار عذرخواهی نداریم.

دیگه این گوی و این میدان محمد جان
    از این به بعد هر کاری بکنید بهونه ای نمیتونید بیارید و مسؤولیتش کامل با شماس

• دف ریختن توی فارم ها رو هم که میگید زرنگیه
    من سوال دارم آیا روش بزدلانه تری واسه کشتن سرباز های حریف هست یا نه؟
    و اینکه میخوام بدونم داخل بازی پس خط قرمز شما کجاست؟ یعنی هرکاری که قادر به انجام باشیم رو مجازیم انجام بدیم؟
    من تا امروز نمیدونستم دف ریختن توی فارما زرنگ بازی محسوب میشه

سلام خوبی داداش؟ اقا من نمیخوام دخالت کنم ولی خداییش شما اول کاتا کردین اینارو :)) من خودم تو سایدم خیلی مشکل سازم ولی هیچ وقت کار به کاتا نکشیده
    تقریبا اینچنین شرایطیو حالا درون ساید نه ولی بین مرز ها همه ماها داریمو داشتیم
    در ضمن توقع داری وقتی دفشون اونقدری نیست که بتونه جلوی همرای شما رو بگیره بیان رو در رو بجنگن؟دیگه وقتی کار به کاتا کشید این میشه یه تاکتیک واسه جنگ نامتقارن .خودمونیش میشه چیزی که عوض داره گله نداره :))

ولی در کل ای کاش این کاتا کردن و دف ریختنو اینجور کارها تموم بشه بشینین صحبت کنین باهم

• سلام خوبی داداش؟ اقا من نمیخوام دخالت کنم ولی خداییش شما اول کاتا کردین اینارو :)) من خودم تو سایدم خیلی مشکل سازم ولی هیچ وقت کار به کاتا نکشیدهتقریبا اینچنین شرایطیو حالا درون ساید نه ولی بین مرز ها همه ماها داریمو داشتیم
    در ضمن توقع داری وقتی دفشون اونقدری نیست که بتونه جلوی همرای شما رو بگیره بیان رو در رو بجنگن؟دیگه وقتی کار به کاتا کشید این میشه یه تاکتیک واسه جنگ نامتقارن .خودمونیش میشه چیزی که عوض داره گله نداره :))

ولی در کل ای کاش این کاتا کردن و دف ریختنو اینجور کارها تموم بشه بشینین صحبت کنین باهم

سلام آقا مسعود

من آخرین سرور دات کامی که بازی کردم(سرور2) رو یک اکانت ناشناس سرنوشت اش رو معلوم کرد که کتیبه معماری منحصر رو از ساید مجاور باهاش زدن و در حالی که تقریبا تمام طرف ها دف روی واندرشون یکسان بود همون کتیبه باعث برد همون تیم شد.

بنده توی کل این ماجرا دخالت زیادی نداشتم ولی اگه بخوام یه اکانت ناشناس رو به چیزی تعبیر کنم شبیه شی ناشناسیه که داره تو آسمون به سمت شما میاد؟

حالا ممکنه اون شی هواپیمای مسافربری باشه یا موشک

برای همین اکانت هایی از این قبیل که مبهم هستن هم میتونن خطر باشن هم میتونن فرصت باشن برای اون ساید.

اما حرف من اینه که اصلا چرا این ابهام به وجود اومد در صورتی که میتونست نباشه؟

و اگه این دوستان حق به جانب بودن چرا دست به همچنین کاری زدن؟

کل طرف های درگیر توی این داستان از طرف ربلز و کلاهبرداران 5-6 نفر بودن اما این دوستان با این کارشون به صد تا اکانت و حتی اتحادایی مث اتحاد ایکس که توی این ماجرا دخالتی نداشتن ضربه زدن.

بعضی وقتا ماجرا از بیرون ساده به نظر میرسه در صورتی که پیچیده تر از این حرفاس که شما فکر میکنید.

• قسمت اول

ابتدا لازمه عنوان کنم به صورت رسمی 5 اکانت اتحاد ما تک دهکده ای شدن (اکانت Sorena هم تا شب تک دهکده ای میشه ) و فقط کراپر هارو نگه داشتیم (2 کراپر 150% ، 2 کراپر 125% ، 1 کراپر 75%) ! اینا توسط تیم ما میخ شدن :D
    ترجیح دادیم بقیه دهکده ها کاتا بشن ... متاسفانه جرات لازم هم از طرف ربلز و کلاهبرداران واسه صفر کردن خودمون ندیدیم. (جرات که دیدیم ، توان و دانش ندیدیم :D)

تغییری هم که توش نگرش و هدف ما ایجاد شده اینه:
    محمد دیشب توی واتس اپ بهتون فرصت داد که با صحبت و یه عذرخواهی ساده قائله رو ختم کنین (البته که من مخالف بودم و صرفاً این مهربونیِ محمد بوده ولی با توجه به احترامی که برای محمد قائلیم این پیشنهاد رو قبول کردیم) اما الان با توجه به اینکه هیچ اثری از پشیمونی توی شما وجود نداره من از طرف بچه های خودمون اعلام میکنم هیچ صحبتی با کسی نخواهیم داشت .

از نظر ما دف ریختن تو مولتی و فارمشم آزاده. داد و بیداد نکنین چون راه به جایی نمیبرین.اینکه مارو مزدورِ ساید دیگه هم خطاب کنین تغییری توی واقعیت ایجاد نمیکنه.

کسایی که با ما بودن اخلاقِ مارو میدونن : اهل نامردی نیستیم ، هدفمون وسیله رو توجیح نمیکنه ، زیر و رو نمی کشیم ! ولی وقتی توی سرور رسمی نیستیم و اینجا همه چیز آزاده ... ما هم آزاد ترش میکنیم برادر.
    شروعش با شما بوده ، ادامه دادنش با ما .... ناراحتی ؟ بیا جمعمون کن ! نمیتونی ؟ سرت تو لاکِ خودت باشه و اینقدر تو فروم بالا و پایین نپر پوآرو.

موضع رسمیِ تیم ما همین هستش و به هیچ وجه تغییری نمی کنه ! خوشحال میشیم که اکانت های مارو بزنین و جمعمون کنین تا به کار و زندگی برسیم. وقتی کار به لج و لجبازی برسه همین میشه.

لازمه به صادق پارتیزان عزیز از اتحاد معظم کلاهبرداران بگم که : اینکه شما وقتی خواستین مهاجر اول رو بزنین ، ما 4 تا کپ رو فیکس کرده بودیم مقصرش ما نیستیم ... فکر کنم دلیلش کم توانی شماست ! بچه هایی که مارو میشناسن میدونن ما رو همین جریان فان بازی میکنیم !
    اگر واست جای سواله که چرا وقتی 3 صبح اتک دادین ما بودیم ، باید بگم بهت این از مزایای اختلاف زمانیِ ... اونم وقتی که توی تیم فردی باشه که اون سرِ دنیا وقتی ما خوابیم تازه بیدار شده قهوه بزنه ! خوردین ؟ نوش جان باشه عزیز.

ضمناً ما چون از اول که شروع کردیم فارم بودیم ، به کارگری و پلیری عادت داریم ... بلاخره از لپ لپ در نیومدیم و لیدر بین المللی نبودیم :)) زمان ما باتشم پولی بود :)) به شخصه سرور 8 راند 1 ، کلشو فارم بودم ولی تا آخر بازی کردم . پلی های ترقی رو دونه دونه طی کردیم برادر.اگر الان هم ادعایی میکنیم چپمون پُره ، فقط نیاز دیدیم آداب معاشرت رو به "شما" یاد بدیم ...

مورد بعدی که باید اشاره بکنم اینه : ما توی همه ساید ها بازی کردیم ! خودم حتی قبل فیلتر جایی جز شمال غرب بازی نکردم . بچه ها هم تا جایی که اطلاع دارم تو همه ساید ها بودن ... ما متصل به ساید یا تیم خاصی نیستیم . ما توی هر سایدی باشیم برای سربلندی اون ساید تلاش میکنیم مگر اینکه لیدراش آداب اولیه معاشرت و تربیت لازم رو نداشته باشن ! میبنی کاراتونو ؟ حالا بیا بگو شرافت زیر پا گذاشتین ، نامردی کردین ، مزدور ساید های دیگه هستین.

همین پارسا سرور مقدماتی تورنومنت جهانی ۲۰۱۸ سه ساعت بعد از حمایت اولین کاتای سرور رو کشید و همون شب ده طرفو تخریب کرد که خود روس ها سایه کردن تورنومنت هم مولتی بازیه؟... از این سطح بالاتر؟

Travian Tournament 2018
    Travian Forum

§مجید

دوست عزیزِ من که ظاهراً هم بازی پارسا هستی و اومدی اینجا از "سایه" کردنِ تیمای خارجی صبحت میکنی ... بزار یک نکته ای رو واست باز کنم.
    تو همین لینکی که واسه رفرنس دادی همه ی حقایق مشخصه ! شما کاتارو با پوش هم تیمی هات (اون موقع میگفتین تیم ایران ، الان شد پارسا) درآوردی و متحدت به صورت توافقی کاتا کردی (ده طرف نبود ، ده متحدت بود – روس ها سایه نکردن ، تو همون فروم بقیه ایسگاتونو گرفتن) !
    حالا چرا کاتاش کردین ؟ چون اون توانایی بیشتری از شما داشت و زودتر اون کراپر رو گرفته بود ! شما فقط "دوست داشتین" اون کراپر رو داشته باشین ... پس شد آنچه که شد !

چقدر این خودخواهی آشناست ... نه ؟ همین خودخواهی در حال حاضر جنوب غرب رو به سمت تباهی میبره !
    جنوب غربِ این سرور باتلاقِ خودخواهی شماست.

ضمناً اینو میخواستم بگم :
    وقتی که داره تیم جمع میشه و کمک لازمه تیم ایرانه ، اینجا میشه ما و من !
    همون سروری که مثال میزنی ما هم یه اکانتی داشتیم که وقتی نتونستیم دیگه بیایم اومدیم سرور تیم ایران و تحویل تیم ایران دادیم.
    اینکه ما نتونستیم تا آخر باشیم دلیل نمیشه که بقیه رو به کمک و بالا بردن پرچم ایران تشوق نکرده باشیم ! خیلیارو تشویق کردیم که برن اونجا کمک کنن به بچه ها ولی مشکل میدونی کجاست ؟ وقتی آدم درستی به عنوان مسئول انتخاب نشه ، هر دستاوردی به وجود بیاد در آخر به اسم من و ما خورده میشه.

ولی خیلی بد شد که روس ها سایه کردن. ناراحت شدم واسشون

• قسمت دوم

چیز غیر از این اتفاق افتاده؟ اون اتحاد هم به ضرر ما هست و هم کلاهبرداران و طبیعیه که درموردش همکاری صورت بگیره ولی خب همکاری خاصی نکردیم نمیدونم چطوری و طبق چه اسنادی این رو میگید صرفا دشمن مشترکه دیر یا زود حالا یا ما میزنیم یا اونا...

پارسا جان ، چند کلمه حرف هم با شما داشتم.

محمد یه بار حرف خوبی زد " برای دک کردن ما بهونه الکی نیارید ، اول میگی مجهولید ، بعد میگی جاسوسید ، معرفی هم که میکنیم تهش میگی اصلا بدید پیف پیف:دی"

قبل از اینکه خودمون رو معرفی کنیم از طرف ربلز تهدید شدیم و بعدش کلاهبردار ها بهمون اتک دادن ...
    وقتی خودمون رو معرفی کردیم ربلز شروع به اتک دادن کرد ! اینجا جایی بود که ما مسئله رو شخصی در نظر گرفتیم ) نه مصالح ساید .... شما که لطف کردی زنگ زدی آمار بگیری از بچه های بالا ، بیشتر آمار میگرفتی که حداقل با اخلاق ما آشنا شی.
    مشکل شخصیتم که با بچه های لرد ویکی مشخص شده :)) یعنی میخوای بگی دلیل باتلاقی که به وجود اومده علاوه بر خودخواهی ، تصفیه حساب شخصی هم بوده ؟ اگر اینجوری باشه خیلی به سایدت بدهکاری.

حالا یه سری چیزا که همیشه یادت بمونه :

» یا برای دیستروی یه کپ نرو یا وقتی رفتی کَلَکِشو بکَن ! :
    شما میای یه اکانتو 8 ویو کاتا میزنی واسه کراپش ، یه اکانتو دو بار 24 ویو روش کاتا میزنی بدون اینکه سنگ تراشی و دیوار رو توی محاسباتت بیاری :)) بعدش باز به اون دهی که 2 تا 24 تایی زدی روش اتک نمیدی میری به قبلی که زدی باز 8 ویو میزنی.

• توی اون دو پارت حتی اگر تمامی ساختمون هارو هم میزدی باز هم ده تخریب نمیشد ! چون رمر به اندازه ی کافی نداشتین !
    • شما باید اتکت خودت رو پشت سر یو یو مینداختی که حداقل ساختمون هارو بزنی و شاید این وسط دیوار 0 شد و دهکده میپرید.

(اینارو همه بهت یاد نمیدن ، ممنون باش)

» ورژن 4 و دنیاش ! :
    از وقتی تراوین به ورژن 4 آپدیت شده ، شما نمی تونی پلیری که میخواد بازی کنه (مخصوصاً ابتدای سرور) رو از بازی بیرون بندازی ! به هیچ وجه نمیشه.
    حالا به اون پلیری که نمیخواد بره این آیتم هارو هم اضافه کنید : تجربه ، امکانات ، سماجت و اشتیاق به یاد دهی آداب معاشرت :)).
    اگر منطقی بودین و قدرت تعقل داشتین ، این مسائل خیلی جهت بهتری به خودش میگرفت.

» کلام آخر ! :
    شما لیدرِ یه سایدی . صاحب اون ساید نیستی ... اگر یکی از تو زرنگ تر بود و بازی بیشتر بلد بود و زودتر کراپرِ مورد علاقه تو گرفت ... نیازی نیست عالم و آدم رو بسیج کنی واسه اون کراپر ! از کم تجرگیت درس بگیر.
    توی این ساید شاید شما همه کاره ی ربلز و کلاهبردار ها باشی ولی همه کاره ی ساید نیستی ! اگر بودی 5 تا اکانت بدون مولتی رو خیلی زودتر جمعش میکردی.
    همه چیز به ادیت کردن اسکریپت ها به منظور استفاده توی سایت اسپید ترا نیست. یکم تو نسخه آزمایشی مشکل داشتم :D چجوری فیدبک بدیم استاد ؟

ضمناً پارسا جان ، ما دیدیم همر کشیدن با پوش مستقیم از مولتی ها خیلی بهتون چسبیده ، سایز همرت رو متناسب با غارتت کردیم.
    موفق باشی

پ.ن 1 : علی دکتر زنو عزیز ، من اصلا کاری ندارم محاسباتی که راجع بهش حرف زدین درست بوده یا نه ولی به شخصه وقتی دیدم به دقیق بودن محاسباتی ایراد میگیری خندم گرفت ! میدونی چرا ؟ ناخودآگاه یاد اون اسکرین شات تروپت توی فروم آی آر افتادم که ستونی جمع نزده بودی و جمع همری که بالا ادیت کردی با جمع لشکریان ردیف آخرت نمیخوند :)) جالب نیست ؟ چقدر جالبه که آدمیزاد تو همین مدت کم چه پیشرفتی می تونه داشته باشه.
    به نظرم خوبه که پیشرفت کردی ولی هیچوقت جوری صحبت نکن که خودت همه حساب و کتابت دقیقه :))

پ.ن 2 : ما لینک دف زیاد داریم ! چه تو اکانت خودمون ، چه مولتی ها ، چه فارم ها . نیازه بزاریم یا پوینتی که گرفته اتحاد مشخصه ؟ پارسا هم که خداروشکر همرش منطقی شد نسبت به غارتش.

پ.ن 3 : ما فقط به دلیل اینکه قصد بازی تیمی نداشتیم حضورمون رو از ابتدا اعلام نکردیم و به بچه ها گفتیم بازی نمیکنیم ولی کاری نکنین همین الان فراخوان بدیم که هفته ی چهارم همه بچه ها بیان اینجا و جوری 4 طرف ساید رو ببندیم که نتونی 2 میل غارتت از مولتی های بقیه رو هم بزنی گل پسر :))

پ.ن 4 : ما همیشه به تربیت خانوادگی و لحن افراد اهمیت میدیم ، رو این موارد کار کنین که گیرِ آدمایِ ول نکنی مثل ما نیوفتین.

• سلام به همه

سارنگ جان و محمد عزیز ممنون بابت روشن گری هایی که کردید
    به هر حال من چه قبل و چه بعد فیلتر چند سرور هم روبروتون بازی کردم هم کنارتون بودم و اخلاقیاتتونو میدونم.

تایید میکنم که قصد بازی جدی نداشتید چون اگه قصد بازی داشتید و یه اشاره میکردید حداقل 40-50 نفر تو جنوب غرب در کنارتون بودن.
    و اینو میدونم که هیچ وقت زیر بار حرف زور نمیرید.

خیلیا چون نمیدونستن شما بازی میکنید اصلا نیومدن و چند نفری هم که میخواستن بازی کنن به همراه من بعد از 3 سرور از جنوب غرب اومدن شمال شرق و دور هم هستیم. (البته آقا پارسا قبل شروع سرور به یکی از بچه ها گفته بود هر کس بره شمال شرق ما میزنیمش.)

خیلی دوست داشتم که تو بازی کمکتون کنم. چه با ارسال نیرو چه با ارسال منابع.

شخصا موقعی که لیدر باشم سعی میکنم حتی بازیکن های فارمو هم جذب کنم. شما هم همین طور بودید. مخصوصا حسین خیلی برای پلیرای عادی وقت میذاره و زحمت میکشه. اما خب برام عجیبه چطور به کسی که نفر دهم ده گرفته میگن مولتی و نفوذی سایدای دیگه. کسی برای اکانت نفوذیش اینقدر وقت میذاره؟؟

فقط یه سوال از سارنگ داشتم. درباره اکانتی که گفتی سرور کام بود. همونیه که برای لول آپ زودتر هیرو، میزدیمش اینور و اونور و بخاطر همین مدال هجوم گرفته بودیم؟؟ و بعدش من ول کردم؟؟؟

• # منهای تراوین

روز مرد بر تمام مردهای تراوین باز چه اونایی که روبرومون بازی میکنن ( تو بازی دشمن و بیرون بازی رفیق ) و چه اونایی که کنارمون بازی میکنن مبارک باشه .
    امسال به خاطر کرونا همون یه جفت جوراب هم گیرمون نیومد :S

• سلام خدمت همه دوستان عزیز در هر 4 ساید
    خیلی سعی کردم پستی نذارم ولی احساس میکنم هم وظیفمه هم شاید یک سری از دوستان یکم اتحاد خرابکاران جنوب غرب :D رو بهتر بشناسن
    اول اینکه شاید اگر با لحن مودبانه تر و بهتری مذاکره/پیام ها رو شروع میکردید نه تنها خیلی راحت همکاری میکردن بلکه در ادامه بازی میدگم و اند گیم خیلی خیلی زیاد میتونستن برای ساید مفید باشن(پلن سارنگ با دست های خالی روی واندر مرکزی متای شمال در اخرین سرور 2ایکس بعیده هیچوقت از یاد کسانی که اون سرور بازی کردن یا دنبال میکردن فراموش بشه)
    در مورد اینکه میگید نمیخواستن مذاکره کنن هم همین بس که تیم بریو با تایگرز پای میز مذاکره نشست که شاید اگه این تیم رو بشناسید واسه این حرکت به عقل سارنگ شاید شک کنید :D
    نکته دوم در مورد اینکه این تیم که واقعا از نظر من نیازی به معرفی نداره رو به ساید یا شخص دیگه مرتبط کنید و بگید مزدور/جاسوس/عامل نفوذی/خیانتکار هستن خیلی خنده دار هست چون اگر موضوع کرونا پیش نمیومد اصلا قصدی واسه شروع سرور نداشتن چون هم من هم دانیال و کمیل عزیز قبل از شروع سرور خیلی اصرار داشتیم که این سرور بازی کنن ولی به صورت قطعی بخاطر قبل از عید بودن شروع سرور و شلوغی کارشون کلا قضیه رو منتفی کردند
    من خودم به شخصه بسیار زیاد ازشون دلگیرم که الان کنار هم نیستیم و عملا توی شمال شرق ناشناخته محسوب میشم
    چند شب پیش هم تلگرام از خجالتشون در اومدم

پ ن : اول از همه از کمیل بابت انتخاب ساید تشکر میکنم که الان کسی ازم دلخور نمیشد چون قطعا منم تیم بریو و خرابکاران بد انتخابم میشد
    پ ن : به دلیل کمبود وقت این سرور تا الان مسئولیتی حداقل از تیم خودمون قبول نکردم و امیدوارم کمیل با همین فرمون پیش بره و من به سربازیم برسم

• سلام،
    تاثیر داره، ولی تاثیرش اینطور نیست که ظرفیت حمل سربازهارو ۱۰ درصد افزایش بده.
    به اینصورت هست که شما میتونی ۱۰درصد از مخفیگاه طرف هم غارت کنی.

• با سلام
    درمورد مورد تیم ۵ نفره توی اس دبل لازم میدونم توضیحی ارائه بدم

طبق صحبتی که امشب با این دوستان شد و ماهیت واقعی این دوستان برای من احراز شد لازم میدونم از این تیم جهت نفوذی خطاب کردن و تهمت های دیگه ای که به این دوستان (سارنگ و علی، محمد، حسین ، ایمان و پوریا) وارد شد عذرخواهی کنم.

دلیل این تنش ها رو عدم آشنایی قبلی و تجربه های ناخوشایند در سرورهای قبل و سوءتفاهم های پیش اومده میدونم

جبهه گیری هایی صورت گرفت که ناشی از سوءتفاهم بود، مثال اینکه بنده هیچ مشکلی با تیم لردویکی و حامد جان ندارم و نداشتم جز اینکه یک سرور درکنار هم برد رو تجربه کردیم و خاطره خوبی بود و مسائل پیش کشیده شده با مجید جان که سوءتفاهمی بیش نبود.

امیدوارم نحوه برخورد اولیه تیم ربلز درک کنید هرچند درست نبود ولی مارگزیده را از ریسمان سیاه و سفید حراس است.
    به قول خود دوستان اتفاقی بود که نباید می افتاد ولی افتاد.

درمورد تصمیم این دوستان برای ادامه روند بازی اطلاعی ندارم اما صرفا جهت سوء ظن های وارد شده به این دوستان از طرف ما واجب دونستم این پست رو بزارم.

با احترام

• با سلام خدمت دوست عزیز
    از تیم کلاهبرداران همه باید بترسن . :دی
    من که رنگ عوض کردنی تو تیم ندیدم شما اگه دیدید خب خیلی هم خوب
    موفق و پیروز و سربلند باشی داداش گلم

ناصر

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Breaking Benjamin ().

• میگید نمیخواستن مذاکره کنن هم همین بس که تیم بریو با تایگرز پای میز مذاکره نشست که شاید اگه این تیم رو بشناسید واسه این حرکت به عقل سارنگ شاید شک کنید

سلام پویای عزیز پویا یا پوریا!؟
    حرف از تایگرز شد میخواستم بگم چرا قیمه‌ها رو میریزی توی ماستا و فلش بک میزنی؟
    تیمی که نیست چرا بدگویی دربارش؟؟
    با هم یه اسپیدترا کنار هم تقریبا بازی کردیم که نشون بدیم هر سرور تموم میشه همونجا خاک میشه
    البته شناخت از هم میمونه که برای سرورهای بعدی مفیده ولی از نوع مثبتش

درسته تعدادتون زیاده و انصافا فروم‌نویس‌های خوبی هم هستین و اغلب اتوبوسی لایک میکنید و دیسلایک
    استادان پروپاگاندا و فرافکنی (پرپگانی به قول دوستمون :) )

اون داستان مذاکره و سرور هم خیلی شبیه این سروره انگار، اونجا هم گفتین اومدیم توی سواحل جنوب غرب هواخوری و آب هویچ خنکمون دستمونه، درسته برای اسم و ساید خاصی بازی نمی کنید، برای اسم و رسم خودتون فقط بازی میکنید و بس و ساید در اولویت چندمه

انصافا در خلوت خودت فکر کن اگه شما توی اکثریت بودین الان چیکار میکردین؟ اون زمان توی اکثریت بودنتونو تعبیر به برحق بودن میکردین، و قدرت مذاکره و چانه زنی ولی حالا چون توی اقلیت هستین میشه یه تعبیر دیگه!؟

اینم اضافه کنم که خودت و مقداری حسین میتونستن این مذاکرات احتمالی با سایدو بهتر پیش ببرن تا اسم های دیگه که شاید بیشتر اسم خودشون مهمه براشون، که ظاهرن نیستی توی ساید

--- من هیچ اکانتی ندارم توی این سرور و امیدوارم جنوب غرب متحد باشه همین

• سلام و خسته نباشید
    عزیز تیم شما کلا سطح فروم رو خیلی داره پایین میاره احتمالا چون شما تو دات کام نمیتونستی پست بزاری اینجا داری خودتو خالی میکنی
    عزیز شما فقط فروم خیلی بی مزه کردین هر دفعه میایم میبینیم 2 صفحه ادب و تربیت و نداشته هاتون همش کف فروم میریزه
    کلا کارتون شده تهمت و حرف های بی پایه و اساس من از مدیران محترم فروم حسین (تی ان تی) و هر عزیز دیگه ای که دسترسی داره کمی پست های بی مفهوم کل کل های کاملا اسپم رو از این فروم حذف کنه که چند نفر که میخوان فروم بخونن با پست های بی سرو ته مواجه نشن من به همه بچه های خودمون گفتم فردی که چشماشو میبنده و جیغ جیغ میکنه ارزش کل کل نداره تو هزاریم جوابشو بدی اون نمیشنوه و کار خودشو میکنه پس خودتونو در سطح این افراد پایین نیارید
    این آخرین پست من در جواب کودکان کلاهبرداری بود

پ.ن:امیرعلی ابدوالوهاب چی شد؟
    پ.ن:سارنگو میزنید ؟ سارنگ اگه میومد ان ای گل بارونش میکردیم هی گفتم نرو بیا پیشمون آخر یواشی رفتی (خیلی دلم شیکست :D )

• داداش میای دفاع میکنی از دوستت خوب فکر کن اولش و خوب بخون اومده واسه خودش بریده و دوخته اینقدر کلاهبردارا کلاهبردارا نکن. مولتی همه رو میزنم و میزنیم تو ساید بیرون ساید ولی باید رو حساب و کتاب زد. انصاف و کم و زیاد هم در نظر باید گرفت ۵۰تا از مولتیای شمال شرق رو زدیم ۵تا هم از ساید جنوب غرب و سایدای دیگه میزنیم.
    این داداش حسینتون هر روز خودش با ی رنگی میاد تو فروم داستان درست میکنه. این نیز بگذرد
    تو سرور آخر دو ایکس آی آر تو جنوب غرب جنگ بوده تا حایی که واندر همو میزدن اونجا هم ی اتحاد ۲۰ نفره مقابل ۱۰۰نفر بودن ولی کسی از سایدای دیگه هیچ دخالتی و هیچ حرفی در موردش نزدن. اینم یکی دیگه از جنگا تو ساید جنوب تو این سرور بود و به هیچکس و هیچ سایدی ربط نداره جز ساید جنوب غرب پس اضافی حرف نزنین و ادای خوبا رو در نیارین مشکل هم حل شد. شماها خوتونو نخود هر آش نکنین و تیکه نندازین تا چیزی بهتون نگن. و در ادامه آقای چشم باز.
    دمت گرم جواب خودتونو خودت دادی جیگر.
    چشماتونو بستین و میگین مولتی بازی هنره. ما هزاریم بیاییم بگیم تقلبه باز شماها مولتی بازی میکنید.شورشو در آوردین شما نمیشنوین و باز هم میگین میتونیم مولتی میکشیم. هنر ما در تقلب ماست و شما کار خودتونو میکنید و ما مثل شما تقلب نمیکنیم.
    خداییش اگه هر سایدی ۱۰۰تا میکشید خوب بود ولی شماها دیگه..... هر چی دوست داری فکر کن و جای خالی رو پر کن.

ببخشید تهمت زدم و زدن بهتون.

• [quote='PouYaRF','https://forum.speedtra.com/index.php/Thread/82-%D9%86%D9%82%D8%AF-%D9%88-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%81%DB%8C%D9%86%D8%A7%D9%84-%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-25-%D8%A8%D9%87%D9%85%D9%86-1398/?postID=3069#post3069']میگید نمیخواستن مذاکره کنن هم همین بس که تیم بریو با تایگرز پای میز مذاکره نشست که شاید اگه این تیم رو بشناسید واسه این حرکت به عقل سارنگ شاید شک کنید

سلام پویای عزیز پویا یا پوریا!؟

پویا هستم عزیز

اول از همه عذرخواهی میکنم بابت نبش قبر و در این مورد به خصوص اخرین پستی هست که میذارم یا جواب میدم

حرف از تایگرز شد میخواستم بگم چرا قیمه‌ها رو میریزی توی ماستا و فلش بک میزنی؟
    تیمی که نیست چرا بدگویی دربارش؟؟

تیم تایگرز از نظر من نمونه ای برای کل ادوار تاریخه و میتونه همیشه مثال خوبی باشه

البته شناخت از هم میمونه که برای سرورهای بعدی مفیده ولی از نوع مثبتش

شناخت مثبت از شما برای من همین ادب و متانتت هست که خیلی خوبه

درسته تعدادتون زیاده و انصافا فروم‌نویس‌های خوبی هم هستین و اغلب اتوبوسی لایک میکنید و دیسلایک
    استادان پروپاگاندا و فرافکنی (پرپگانی به قول دوستمون :) )

تیمی هستیم که غیر منطقی صحبت نمیکنیم و هوای همدیگه هم به شدت داریم

اون داستان مذاکره و سرور هم خیلی شبیه این سروره انگار، اونجا هم گفتین اومدیم توی سواحل جنوب غرب هواخوری و آب هویچ خنکمون دستمونه، درسته برای اسم و ساید خاصی بازی نمی کنید، برای اسم و رسم خودتون فقط بازی میکنید و بس و ساید در اولویت چندمه

ببین فقط یک نمونه اش رو مثال میزنم قضاوت هم با دوستان
    اون سرور هم قرار نبود تیم بریو مسئولیتی قبول کنه و اول بازی عقب نشسته بود و اون پروفایل اتحاد که واسه مسخره درست کرده بودیم گواه و تصدیقی واسه حرفم هست و فقط یک نمونه اش رو مثال میزنم قضاوت هم با دوستان
    در مورد تقسیم 15کراپ ها بعد از کلی مذاکره رضا سورنا گفته بود که تک تک باید خودش بگه کی کجا کپ بگیره و کاری ام به جنگی / واندرزن/دفاعی بودن اکانت نداشت و علاقه شخصی طرفش هم واسش بی اهمیت بود دیکتاتوری خالص بود
    درضمن اون سرور من روز 35 بازی اومدم و تقریبا درگیری در نقطه اوجش بود جوری که روز 48بازی هرچی گرزی داشتم جلوزن شد تا کپ رضا سورنا بپره[/b[size]
    e]

انصافا در خلوت خودت فکر کن اگه شما توی اکثریت بودین الان چیکار میکردین؟ اون زمان توی اکثریت بودنتونو تعبیر به برحق بودن میکردین، و قدرت مذاکره و چانه زنی ولی حالا چون توی اقلیت هستین میشه یه تعبیر دیگه!؟

اونجا هم ما در ابتدای سرور در اقلیت بودیم
    ولی با توجه به منطقی بودن ما و غیر منطقی بودن اتحاد شما و یک سری پلن های فوق العاده تایگرز مثل هماهنگی تایم لانچ به جای تایم لند یک سری از بازیکن هاتون رو فراری دادید و ما جذبشون کردیم
    و اگر یادت باشه حمید سرمیلو اتحادی به اسم brave N که همون حدود روز 30 بازی زده بود شروع کرد به جذب بازیکن های جدید الورود ساید که اخر سرور دف خیلی خوبی از این اکانت ها بیرون اومد و از طرفی هم این 2 موضوع تیم ما رو در موقعیت اکثریت قرار داد

اینم اضافه کنم که خودت و مقداری حسین میتونستن این مذاکرات احتمالی با سایدو بهتر پیش ببرن تا اسم های دیگه که شاید بیشتر اسم خودشون مهمه براشون، که ظاهرن نیستی توی ساید
    [size=14]نظر لطفت هست تنها فایده من و حسین توی این موضوع این بود که چون 2سرور کنار پارسا بازی کرده بودیم ثابت شده بود واسش که خرابکار نیستیم و کار به اینجا نمیکشید و متاسفانه خیلی دیر حضور تیممون رو فهمیدم که کار از کار گذشته بود

[size=14]البته اگر این اتفاقات نیوفتاده بود اصلا نمیفهمیدیم که لاگین کردن این خرابکارای قواص[/size]

• سلام عرض ادب و احترام
    همیشه فروم یکی از بخش های جذاب بازی بوده
    اما فروم این سرور واقعا افتضاح هست
    32 صفحه فروم نوشته شده رو هم جمع کنی 4 صفحه پست بدرد بخور پیدا نمی کنی
    مدیران محترم انجمن چرا این دوستانی که مدام در حال توهین و اسپم هستن رو بن نمی کنید داخل فروم ؟؟؟؟
    فقط کافیه چند صفحه برید عقب و توهین های تیم کلاه برداران رو ببینید از اول سرور فروم رو به گند کشیدن با توهین هاشون

این فقط چند نمونه این توهین ها هست لطفا فروم رو جمع که شاهد این موارد توهین ها نباشیم

دوستان بین المللی با سابقه 15 سال فعالیت در تراوین لطفا ادب رو رعایت کنید اینجا تلگرام و واتساپ نیست جواب پست های بقیه رو بعد از دو دقیقه میدین

• ما نوب هستیم و شما استاد تراوین .

خخخخخخ تو فروم یه عده هستن از شمال شرق که مامور هستن بیان بزن دیسلایک و برن .
    بابا اینجا من برای تموم شدن بحث گفتم که شما استاد تراوین هستین و دارم ازتون تعریف میکنم اینم دیسلایک داشت ؟ :P

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Kolahbardar: دیسلایک کردن بچه های شمال شرق ().

• سلام دوست عزیز
    فقط تو این صفحه آخر دوتا از بچه های دو بار توهین کردن ( یکیشون نوشت کودکان کلاهبردار . برو از بزرگترهات بپرس بهت میگن که سن بچه من اندازه نصف پلیرهای شمال شرق هست )
    دومی هم اومد گفت که ما ... مالی تیم زئوس رو میکنیم اونم برو از بزرگتر مجید آخیلیوس بپرس بهت میگه تو واتس آپ بهش گفتم به خاطر چی دارم میام این سرور و دعوتش کردم اونم بیاد و نصف بیشتر شما هم به خاطر مجید اومدین

یا حق داداش