تاپیک اعلام آمادگی برای سرور فینال با سرعت 2x | شروع 24 بهمن |

• من نه با ارمین مشکل دارم نه کس دیگه ای
    اینجوری بگیم بهتره :
    نصف ان ای با من مشکل داره نصفش نه. آیا شاهد جنگ داخلی در ان ای خواهیم بود؟ ^^

• خب بنظرم استارت نزنيم بهتره ..

چون من بيام با تيم بزرگ _X_ ميام .. ولى خب
    اگر دوستان هماهنگ باشن .. تاپيك رو ميخوندم بحث هاى بى دليلى بود كه انجام شد و اينطور كه داره پيش ميره بخاطر اينكه همر يكى ٣كى بيشتر از اونيكيه جنگ داخلى پيش مياد ..
    و بچه هاى ما از اين بحث هاى بى مورد استقبال نميكنند ..

مقدار همر مهم نيست .. طريقه استفاده ازش مهمه. ..

ما با تيم ٦٠ نفريه _X_ هماهنگيه كامل رو با هم داريم فقط نقطه بد ماجرا اينه كه تيم ايكس خارج از كشورمون ( پليرهاى ايكس با مليت هاى مختلف )
    اينجا با ما نيستن ..

اگر بحث هاى بى مورد حذف بشه - با بالاترين كيفيت استارت ميزنيم ..

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

• خب عزیزجان میخای حالا ناز بیاری که چن نفر پیدا شن ناز بکشن اینجوری آخرش ننویس ،از همین اول شرط بزاری وای به حال ادامه ،
    با این فرمون احتمال زیاد اولین کسی که بگه اگه یونیک به من نرسه ما حذف میکنیم خودتون باشید.

بنده اهل فروم نوشتن نیستم ، صرفا بخاطر مدل پستت مجبور شدم بنویسم .
    فقط اگه احیانا با ناز و اصرار فراوان رفقا پا به عرصه میدان گذاشتید حتما بصورت واضح و روشن و بدور از جاسوس و چادری بازی پلی بدید و دنبال ساید خراب کردن نباشید ‌‌.
    باتشکر

before filtering!!
    ts3......Deadlock
    ts1......oldwolf
    TT2012....deadriver
    after filtering
    ts3.....Godkillm3
    ts1 R1.....Trasilver
    ts1 R2 ......deadhammer
    (ts1 R3 .... boogh(wwww team
    ts1 R4 .... Jupiter

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان گرامی
    ممنون میشم یه اطلاعاتی از سرور و تیم هایی که توش قراره حضور داشته باشن بگید ، بعد یه مدت طولانی برگشتیم به تراوین و میخوایم بترکونیم :-) از بچه های سوانز یا امرداد کسی بود یه پیام بده قربون صدقش برم

• درود،

كلى متن نوشته بودم ولى ديدم پاك كنم و بذارم پاى كم تجربگيت بهتر باشه وگرنه اين مدلى با من صحبت نميكردى ..

شما ميتونى فك كنى كه من دارم ناز ميكنم ..
    اون دسته افراديكه متوجه منظور من شدن كافيه..
    شما هنوز درك اين موضوع كه بدون شناخت ٦٠ نفرو بيارم و بعدش يكسرى مشكلات و حرفا پيش بياد از چشم من ميبينن رو ندارى ..
    من دارم جاى تمام اعضاى تيمم تصميم ميگيرم نه اينكه يكنفر باشم .. اميدوارم صحبتام رو فهميده باشى ..
    ========================

اين روى صحبتم با ادمينه
    امكان گذاشتن شماره تماس يا ايديه تلگرام براى هماهنگى هست يا خير؟
    چون هنوز كامل نميدونم كيا قراره استارت بزنن ..

باسپاس
    دانيال پيشوا تيم

WE ARE_X_TEAM SOLDIERS࿐

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط pishva: ارامش فروم .. ().

• كسانيكه درست صحبت ميكنن يا قصد هماهنگى تو اس دبل رو دارن ريپلاى ميكنن، ولى شما دنبال استارت بحث هاى بى ثمر هستى ..

لطفا من رو ريپلاى نكن ..

با سپاس فراوان
    دانيال پيشوا تيم

WE ARE_X_TEAM SOLDIERS࿐

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط pishva: ارامش فروم .. ().

• پيشوا تيم

حقيقتا من به از حضور شما استقبال ميكنم، به حرفاي يه مشت آدم بي فرهنگ و دون مايه توجهي نكنيد
    تا موقعي كه سامان بر روي تخت پادشاهي نشسته باشه حقانيت شما به همه اثبات شده
    من خودم سه چهار ساله كتاب ١٠٠١ روش دفاعي استاد رو مطالعه ميكنم اما متاسفانه دركم پايينه هنوز اينشالا اين سرور حضور داشته باشن بيشتر ازشون ياد بگيريم

ارادت

• با سلام

تیم ربلز متشکل از بچهای سرورهای قبل این سرور هم حضور خواهد داشت با یه تغییر که محمد کوماتسو بدلیل کمبود زمان حضور نخواهد داشت.

اما خوشبختانه شاهد حضور بچهای C.O.B درکنارمون هستیم که به امید خدا پرقدرت تر از سرور پیش خواهیم بود.

با احترام

• قصد هماهنگى تو اس دبل رو دارن ريپلاى ميكنن، ولى شما دنبال استارت بحث هاى بى ثمر هستى ..

سلام
    دوست عزیز با کمال احترام اگر به دنبال یکپارچه بودن اس دبل هستین از شما و تیم شما از طرف بنده توی جنوب غرب استقبال میشه اما اگر به دنبال بازی چریکی هستین پیشنهاد میکنم ساید دیگه رو غیر از جنوب غرب انتخاب کنید که هر دو به هدف های خودمون نزدیکتر باشیم.
    چون آشنایی قبل از تیم شما و سبک بازیتون ندارم این مورد رو صرفا جهت اطلاع گفتم

اينطور كه داره پيش ميره بخاطر اينكه همر يكى ٣كى بيشتر از اونيكيه جنگ داخلى پيش مياد ..
    و بچه هاى ما از اين بحث هاى بى مورد استقبال نميكنند ..

اما از این گفته شما برداشت میکنم که به دنبال منافع سایدی هستین که در اون حضور خواهید داشت و این نکته بسیار خوبی هست.

با احترام

• سپاس بابت جواب خوبتون،
    بله ما بدنبال يكپارچگى جنوب غرب هستيم ..
    مهم نيست نام اتحادها چى باشه مهم يكى شدن هدفه ..
    سپاس از دعوتتون ..
    فردا با دوستان صحبت ميكنم و اين موضوع هارو باهاشون در ميون ميذارم كه به اميد خدا يه سرور عالى رو استارت بزنيم ..

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

• سلام

این سرور ما هم حضور داریم کنار دوستان ولی حیف جای چند نفر خالیه یه کم با اعصابشون بازی کنیم :))

و اینکه یه توصیه کوچیک دارم برای اونهایی بی دلیل بی جهت ریپلی میکنن

عزیزم قبل شیرجه زدن تو آش فکر بعدش هم بکن!!!
    پ.ن.پ آش داغ پختیم برای شما... 8o :D :D

امیدوارم که سرور جذابی بشه...

• سلامی دوباره

پس از سبک و سنگین کردن شرایط و در نظر گرفتن اینکه سرور به عید و کنکور میخوره و تایم بیشتری هم نیازه قبلا هم ۲ بار در سرورهای این سایت واندر صد کردیم ، باید عارض باشم که متاسفانه تیم ZUPYR در این سرور حضور خواهد داشت :)

پ.ن: بهونه عید و کنکور و طولانی بودن و چند سرور پشت هم بازی کردن مخصوص کسایی هستش که میخوان از زیر فشاری که قراره متحمل بشن ، در برن

پ.ن: شمال شرق تخت پادشاهی نداره اما مهمون‌نوازیمون خوبه <3

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• یدونه ارمین نو مرسی پیدا بشه یه تجزیه تحلیل بزاره ببینیم چی شده تا الان چه تیم هایی دارن میان وضعیت ساید ها چطوره

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• سلام داداش
    آخر نفهمیدیم شما تیم پیشوا هستین یا تیم ایکس ؟

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• كسانيكه درست صحبت ميكنن يا قصد هماهنگى تو اس دبل رو دارن ريپلاى ميكنن، ولى شما دنبال استارت بحث هاى بى ثمر هستى ..

لطفا من رو ريپلاى نكن ..

با سپاس فراوان
    دانيال پيشوا تيم

سلام داداش به سامان سلام برسون بگو اشکان سلام رسوند اشکان fire و مصطفی rock.ford بگو منتظریم بیاید تو بازی

• سلام داداشآخر نفهمیدیم شما تیم پیشوا هستین یا تیم ایکس ؟

درود عزيزم خوبى؟

تيم پيشوا اكانت پيشواس، من و بقيه پليراى اكانتمون، و تيم بزرگ _X_ دوستانى هستند كه داخل اتحادهاى ايكس بازى ميكنم،

پوزش از اينكه مفهوم بد رسيد :)

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم