تاپیک آمادگی برای دور سوم (مقدماتی) سرور 3X اسپید ترا

• خب چه کاری آخه ای ار نیست که دست بسته باشکامل مولتی و اینکارا رو ببنده و هیچ راهی براش نزاره و تا دید بن کنه مولتی هانتر
    در عوض واس همر و این کارا هم ناتار ها بیشتر کنه و چند برابر اینجوری شرایط واس همه یکسان میشه بعد معلوم میشه کی پلیر کی فقط مولتی باز و ادعا
    همر هم با تعداد بالا ناتار بالا میاد وقت هم کمتر میره و فقط باید بیشتر حواست به ناتار ها باش و کاتا و رم بزنی
    کاملا شرایط برای همه یکسان میشه

پ ن :فقط کافی همه قبول کنن و به مدیریت بگن حله دیگه لازم نکرده چند برابر هزینه کنی و وی پی اس بگیری

مولتی کشیدن علاوه بر هزینه تایم بالایی میگییره .جای مولتی ناتار بیاد بالا یعنی پلیر دیگه به خودش زحمت نمیده مولتی بکشه!
    کسی که وقت بیشتری میزاره باید برنده باشه نه کسی که 2روزه بازی رو شروع کرده و ناتار هارو مییندازه زیر رید و بعد 1ماه میاد میبینه به به همرام بالا اومده و اماده شده!
    سخت تر شدن قوانین مولتی کشی فقط برابر با یه چیزه : خرج بیشتر برای خرید وی پی اس

حالا قوانین سخت تر از اینور هم پای منابع فروشا و سیلور فروشا و ... باز میکنه توی سرور! اینطوری گندی که توی ای ار زده شده اینجا هم زده میشه و دوباره جذابیت بازی کمتر میشه
    50 60درصد جذاب بودن و خوب بودن اسپیدترا نبودن سیلورفروشا و منابع فروشاشه

• مولتی کشیدن علاوه بر هزینه تایم بالایی میگییره .جای مولتی ناتار بیاد بالا یعنی پلیر دیگه به خودش زحمت نمیده مولتی بکشه!کسی که وقت بیشتری میزاره باید برنده باشه نه کسی که 2روزه بازی رو شروع کرده و ناتار هارو مییندازه زیر رید و بعد 1ماه میاد میبینه به به همرام بالا اومده و اماده شده!
    سخت تر شدن قوانین مولتی کشی فقط برابر با یه چیزه : خرج بیشتر برای خرید وی پی اس

حالا قوانین سخت تر از اینور هم پای منابع فروشا و سیلور فروشا و ... باز میکنه توی سرور! اینطوری گندی که توی ای ار زده شده اینجا هم زده میشه و دوباره جذابیت بازی کمتر میشه
    50 60درصد جذاب بودن و خوب بودن اسپیدترا نبودن سیلورفروشا و منابع فروشاشه

یا واقعا متوجه. نمیشی چی میگم یا نمیخوای متوجه شی درسته مولتی کشی وقت میبره ولی رید درست ناتار هم و کاتا و رم زدنش وقت میبره و اگه ناتار ها چند برآبر شه
    تنها فرقش با مولتی بازی اینکه اونجا هرکی مولتی بیشتر داشت و پول بیشتری خرج می‌کرد برنده میشد اینجا اگه وقت زیاد بزار اما پول سنگینی واس وی پی اس نده هم شانس برد و کشیدن همر خوب داره
    دیگه چیز های عجیب غریب نگو میخوای بهونه کنی به قوانین جدید گیر بدی و راحت مولتیت بکشی همین بگو
    وگرنه با ناتار چند برابر هم مشکل منابع حل میشه هم پای بازی بلد بودن جای پول خرج بیشتر میاد وسط
    پ ن ‌‌:حالا که هنوز سرور شروع نشده و معلوم نیست اینا چقدر بن کنن انقدر حرص نخور واس مولتی هات عزیزم :love:

• این بحث مولتی و دوگانه صنعتی / سنتی خیلی نخ نما شده

طرفین هم هرکدوم استدلال خودشونو دارن

سنتی ها میگن مولتی بازی خراب کرده بازیو

صنعتی ها میگن الان همه جا همینه که هست توی دات کام هم وضعیت همینه

ولی نکته اینه که وظیفه مولتی هانتر به هر حال مشخص و واضح هست حتی از روی اسمش، پیدا کردن مولتی ها، چه به کمک نرم افزار و سیو کردن لاگ آی پی و سیستم پوشینگ و غیره چه از طریق چک کردن اکانت های مشکوک و راسا اقدام کردن، به هر حال مولتی هانتر همیشه بازیکن با تجربه و باهوشی هست و قدرت آنالیز بالایی داره، پس نمیشه گفت نمی تونه یا نمی بینه، ولی انگار فقط شکل تشریفاتی گرفته اکثر مواقع

بخوایم یه نگاه کلی داشته باشیم این سرور بعد از تموم شدن سرورهای آی آر کمی اقبال بهش بیشتر شد، که این وسط پلیرهایی که از قبل توی این سرور بودن و خیلی آزاد بودن براشون سخته که شرایط کمی تغییر کنه و به همین واسطه کمی پلیرها بیشتر بشه، اگرم پلیری اضافی بشه اکثرا باید تحت فرماندهی تیم های قدیمی این سرور باشه، حالا خوب یا بد فعلن بحث آنالیز بازی تیم های قدیمی نیست و من هم توانایی و اطلاعات و تجربه این کارو ندارم، ولی مسلمن باعث بی روح شدن بازی میشه،

به نظر من مدیریت اسپیدترا باید تمام تلاششو انجام بده تا به هر طریقی با مولتی بازی برخورد کنه، تا هزینه بر باشه مولتی کشیدن، بله هزینه داشته باشه بیشتر، به هر حال کسانی هم که وقت میزارن مولتی میکشن و وی پی و اس و ... یه بار یه جا یه سوتی میدن دیگه آی پی مشترک میخوره، خودشونم میدونن :) نمیشه همش فرار کرد، و مطمئنن بازی جذاب تری میشه و پلیر بیشتری جذب میشه، از لحاظ مالی هم ضرری نمیکنه، شاید اولش تعدادی مولتی باز کم تر بیان یا نیان ولی پلیر واقعی میاد، و اون پلیر هم برای اکانت تکی خودش گلد میخره. توی سرور قبلی بس که مولتی بود اصلا بازار معنایی نداشت، بازار کاربردش فقط تعدیل زدن بود کسی گندمی کم نمیاورد با چیزی معاوضه کنه :) از هر نقطه ای یه همر لانچ میشد و البته همونم لانچ نمیشد میموند آخر بازی روی واندر و اگرم واندر زن نبود ترشی میشد، همه دنبال رکورد بودن رکورد دف رکورد همر، رکورد تعداد همر در یک اکانت، رکورد تعداد مولتی!! بله بعضی پلیرها علاقه ای ندارن چند میلیون خرج یه بازی کنن یا کل وقتشونو برای یه بازی بزارن یا یک نفر مولتی آپ کن داشته باشن، میخوان با وقت و هزینه معمولی از بازی لذت ببرن، عاشقان مولتی هم کم کم عادت میکنن سخت نیست، امیدوارم اسپیدترا این مسیرو طی کنه، تراوین ایران زنده بمونه ...

و در ادامه یه شات از Travian Policy داریم که در مورد نقض کردن قوانین تراوین هست،

Monitoring of playing patterns ...

• درود :thumbup: جایزه فکر میکنم رو ایمیل ذخیره باشه، مطمئن نیستم! به مولتی یه پیام بده
    ما هم شاید بیایم اگه بیایم میریم NW

نه ممد جان ما و سایر دوستان جایزه رو نقدی درخواست کردیم ولی خبری نیست همچنان ؛

ازین به بعد هم موضوعی که مطمئن نیستی نظر نده :thumbsup:

• پ ن ‌‌:حالا که هنوز سرور شروع نشده و معلوم نیست اینا چقدر بن کنن انقدر حرص نخور واس مولتی هات عزیزم :love:

والا واسه من فرقی نمیکنه.جای اینکه 5م خرج کنم 10م خرج میکنم 7 8 تا پلیر هم میخرم واسم مولتی بکشن!
    دلم به حال بقیه دوستانی میسوزه که میتونستن با زیر 1میل هم مولتی های خوبی بکشن و اکانتای خوبی بالا بیارن ولی الان دیگه نمیتونن

پ.ن : این سرور با توجه به تایم ران شدنش که 1هفته افتاد عقبتر , خدمت دوستان عزیزمون در ساید swخواهم بود(کل تیم wolf sw به احتمال 90درصد نیستن)
    ایشالله که سرور خوبی باشه

• سلام
    دوستان عزیز این سرور هم تیم ربلز در جنوب غرب خواهد بود.

پ ن: و ناگهان کوماتسو ...

واقعا این خبر باعث خوشحالی هر 3ساید دیگه شد
    اگه شما توتال اس دبل نبودی احتمال پیروزیش خیلی بالاتر میرفت
    توتالی که باعث حذف 3 اکانت نسبتا قوی و واگذار شدن یه اکانت دیگه شد تازه اینا رو ما خبر داریم از درون ساید و تیم لیدری بهتر خبر دارن حتما
    امیدوارم هیچکس اشتباه اون پلیر ها رو نکنه و باز نیاد زیر مجموع تیمی با رهبری شما بازی کنه

• سلام
    خب دوست عزیز اگر مولتی نباشه همر ها سبک تر میشن از اون ور هم دف هم سبکتر میشه
    از طرفی همه در شرایط یکسان هستن و زد خورد زیادتر میشه در نتیجه بازی جذاب تر میشه
    در مورد وپی اس هم اگر یاد دوستان باشه توی ای ار یه حرکتی بود که هر 10 دقیقه یه بار اگر اکانت بیکار بود سوال امنیتی میومد
    وهزارن کار دیگه

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• من هم با اون دوستمون موافقم

در حال حاظر سخت شدن قوانین درباره اکانتهای مولتی فقط باعث بالا رفتن خرج میشه
    اگه طرف یه وی پی اس می‌گرفت برا 10 تا اکانت الان 4 تا میگیره
    رو هر کدوم یه پسورد و دو تا جانشین میذاره و تموم

اگه قراره برخورد بشه جدی برخورد بشه
    هر اکانتی فارم تخصصی بود بن بشه بره پی کارش
    چه بازیکن روش باشه چه رو وی پی اس باشه

• والا واسه من فرقی نمیکنه.جای اینکه 5م خرج کنم 10م خرج میکنم 7 8 تا پلیر هم میخرم واسم مولتی بکشن!دلم به حال بقیه دوستانی میسوزه که میتونستن با زیر 1میل هم مولتی های خوبی بکشن و اکانتای خوبی بالا بیارن ولی الان دیگه نمیتونن

پ.ن : این سرور با توجه به تایم ران شدنش که 1هفته افتاد عقبتر , خدمت دوستان عزیزمون در ساید swخواهم بود(کل تیم wolf sw به احتمال 90درصد نیستن)
    ایشالله که سرور خوبی باشه

سلام شمابه جای 5ملیون خرج کردن یا 10 میل خرج کردن برای مولتی پول بده به من من سرور جمع کنم برات
    الکی بلوف نزنید تورو خدا!!!!

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• سلام دوستان . اولین سروره که قراره تو اسپیدترا پلی بدم و به خاطر بعضی دوستان مخصوصا 33yed عزیز تیم IR.COB این سرور برای اولین بار تو جنوب غرب پلی نمیده و میره تو جنوب شرق

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Kolahbardar ().

• سلام دوستان . اولین سروره که قراره تو اسپیدترا پلی بدم و به خاطر بعضی دوستان مخصوصا 33yed عزیز تیم IR.COB این سرور برای اولین تو جنوب غرب پلی نمیده و میره تو جنوب شرق

خجالت زدمون میکنید انشالله از سرورهای دیگه برمیگردیم و برای جنوب غرب میجنگیم

پ.ن : یه سرور خارج از اس دبل بزنیم ببینیم بیرون چه خبره :)

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• با سلام خسته نباشید خدمت تمام دوستان
    سرور جدید فردا شروع میشه منم در خدمت دوستان در جنوب شرق هستم
    این سرور خیلی دوست داشتم دوستان تو شمال شرق کامل میومدن شنیدم گفتن دو سرور رو بردن دیگه این سرور رو نمیان
    یکی دم از بردن میزنه که مردونه برده باشه نه شما که با نامردی بردین .یکی نا..... قسم می‌خواد یکی رفاقتمون رو .
    هم خودتون میدونید هم همه میدونن این بردتون به درد خودتون میخوره تیم ما دوست داشت کامل بیاید ببینم این سرور رو چطوری میبرید
    امیدوارم این سرور رو با کسایی بازی کنیم که حداقل بشینن مردونه بازی کننن نه با زیر و رو کشیدن
    مممنونم از دوستانی که افتخار دادن این سرور رو با هم بازی کنیم تو جنوب شرق
    منتظر دوستان برنده دو سرور گذشته تو این سرور هستم :thumbsup:

• با سلام و احترام ؛

پیش ثبت نام‌هم‌اکنون آغاز شده و‌ میتوانید ثبت نام کنید .

Tx3.Speedtra.Com
    پنج شنبه ساعت ۱۸:۳۰ شروع سرور خواهد بود .

در طی این سرور آپدیت های گرافیکی‌جدیدی خواهیم داشت .

با آرزوی موفقیت
    سربلند و‌ پیروز‌ باشید

مدیریت اسپیدترا