تاپیک آمادگی برای دور سوم (مقدماتی) سرور 3X اسپید ترا

• فعلا چون گلد دات کام رو نمیشه تامین کرد باید همینجا بازی کنیمو منتظر اعلام حضور تیم های خوب هستیم که شرایط مثل سرور قبل که واقعا درگیری کم بود نشه
    آماده یه سرور سنگین و پر هیجانیم

مشکل نه از تیم هاست نه پلیر ها
    مشکل به وضوح از لیدر هاست که به جای بازی فقط تمرکزشون رو بردن <X <X :thumbup:
    وگرنه سرور پیش تعداد همرها کم نبود تیم ها هم بد نبودن خیلی :!: :!: :!:
    و چون هر سرور میگن فلانی قدیمی ساید و فلان و فلان باز میشه همون لیدر و همون وضع همیشگی

تازه وقتی جالب تر میشه که بعد انتخاب تیم لیدری یه سری انگار فقط لنگ همین اسم بودن و غیب میشن میبینی همه کارها میفته گردن دو سه نفر

تهش هم اون یکی که غیب بود میگه شرمنده وقت نداشتم کم گذاشتم باختیم :thumbdown:
    خب تو که وقت نداری مریضی میری تیم لیدری تلاش کلی پلیر و هزینشون حیف میکنی :cursing: :cursing:

حالا باز هی تیم بیارید تا لیدر ها اینجورین وفقط بفکر برد وافتخار وضع همینه :thumbdown: :thumbdown:

• سرورای دات کام جدید تغییرات جالبی داشتند شایدم قدیمی بوده و من دیر چک کردم
    نمی دونم دوستان جدیدن سر زدن یا نه
    تعداد متحدین محدود به 3 شده و فقط به متحدین میشه دف فرستاد و منابع پوش کرد
    نپ و ... هم محدود به 3 شده
    اینطوری مولتی بازی خیلی سخت میشه
    دف ریختن توی فارم هم اینطوری حل میشه

حالا نمیدونم این تغییرات هم قابل اعمال روی اسپیدترا هست یا نه
    ولی یه بررسی انجام بدین ادمین ها و مولتی ها ممنون

• سلام
    ورژن جدید تراوینه ، نه ورژنی که بازی میکنیم ( LEGENDS )
    ورژن جدیدی که اوردن آپدیت شده ی Path To Pandora هستش به اسم Codex
    علاوه بر این موارد Hospital اضافه شده مثل پماد عمل میکنه و نیروهارو باسازی میکنه
    خیلی‌دیگه از بخش‌های بازی هم عوض شدن .
    اما بعید میدونم این تغییرات تو نسخه ی اصلی یعنی LEGENDS اضافه بشه

• ورژن جدید تراوینه ، نه ورژنی که بازی میکنیم ( LEGENDS )

سلام
    نه اون ورژن منظورم نبود
    همین 3 نژادست و همه چی مثل سابق هست
    فقط همین محدودیت اتحاد ها یا confederacy و nap که به 3 تا محدود شده

• این موضوعو جایی نخوندم، با شروع بازی متوجهش شدیم
    البته سرچ کردم این مطالب اومد
    تست شده توی پاندورا و فیدبک خوبی داشته ظاهرن
    و برای همین به لجندز هم اضافی شده

https://blog.travian.com/2019/08/new-confederacy-system/

http://answers.travian.com/?vi…=answer&aid=422#go2answer

• من سرور کودیکس دارم پلی میدم خوشم امده ولی گلدش به صرفه نیست دارم فان پلی میدم از همه لحاظ عالیه دهن مولتی باز هارو سرویس کرده

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• اقای مدیریت اسپید ترا خواهشمندیم جلوی مولتی بازی رو بگیرید طرف 20تا مولتی میسازه توی اسپید بعدش پلیرهای دیگه چطور بازی کنن بعد طرف میاد میگه ما این چنان کردیم که ان ها انچنان نکردن :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

چقدر کتابی و درست

MONAKO مامور مخفی

• اگه بخوای مولتی بکشی غارتش کنی چون نمی تونی بهش دف بدی بقیه هم میتونن غارت یا دیسترویش کنن
    اگه هم بخوای بیاریش توی اتحاد که بتونی بهش دف بدی نمی تونی ریدش کنی
    خیلی سخت میشه مولتی کشید و ریدش کرد و همر سنگین ساخت
    حداکثر بتونی ازش دف بکشی که اونم یه جایی مولتی هانتر گیرت میاره
    بازی جذابیتش همینه
    یاد اوایل افتادم که بازی هیجان داشت،

• سلام خدمت دوستان
    مواردی رو دیدم که خواستم متذکر بشم! تراوین هرساله به مناسبت سالگرد تاسیسش یا همون تولدش سرور جدید با ویژگی های جدید رو نمایی میکنه و بیشتر به این دلیل هست که سرورهایی که مورد استقبال قرار میگیرند رو به ارشیو سرورهاش اضافه کنه به طبع ۵ روز قبل هم سرور جدید کودکس ران شد که تمامی ساختمانا شکل ظاهریشون تغییر کرده و علاوه بر منطقه ای بودن و امتیازی بودن سرور و ۵ نژاد بودن آن ساختمان بیمارستان فقظ به این ورژن اضافه شده که می توان تا ۴۰ درصد از نیروهای زخمی شده رو مداوا کرد البته خودم تست نکردم و فکر کنم با توجه به موارد پیش نیاز ساختش هنوز کسی نساختش ساختمان اصلی سطح ۱۰ و کارگاه سطح ۱۵ موارد نیاز این ساختمان هست و بازی با ۶ مهاجر و دهکده ی سطح ۵ شروع میشه و شما توانایی ساخت همزمان ۳ دهکده رو دارید که به نظرم شروع قوی تر هست و میشه به این نکته که فارم های عزیز جای یک دهکده ۳ دهکده دهشته باشند اشاره کرد بنابراین فراوانی نعمت تو این سرور زیاد دیده میشه و البته استفاده از گلد برای ادغام نیروها از دهکده های مختلف هم بازی رو جذاب تر و البته پولی تر کرده و برای رشد بیشتر و همر بیشتر باید از گلد هم استفاده بشه ...

در مورد تعداد متحدین که محدود به ۳ تا شده خیلی وقت هست این اتفاق انجام شده و اما در مورد ارسال نیروی دفاعی مسله دف ریختن توی فارم ها حل شده اما باز اونم جزوی از بازیه و بیشتر این مورد به دلیل سیلور فروش هایی بود که دف میفروختند و کلی همر دیوار میشد! مولتی بازی همچنان با این شیوه که مولتی باز ها تو یه اتحاد و بقیه تو اتحاد دیگر به راحتی حل شده و باز همچنان مولتی بازی ادامه دارهست و امکان ریشه کن کردن ان وجود نداره

به طبع این تغیرات رو میشه اجرا کرد اما باید دید چند درصد ترجیح میدن که جای واندر از منطقه استفاده بشه و همچنین این شرایط ادقام نیرو خیلی بیشتر ضربه میزنه چرا که کسی که توان مالی خیلی بالایی هم نداشته باشه و نخواد خرج کنه میتونه راحت مولتی بیاره بالا اما تو حالت دوم طرف دهکده میزنه و با ادغام توسط گلد کار رو برای همه سخت تر میکنه :دی فقط خرجش نسبت به حالت اول مولتی بازی بیشتره و زحمتش کمتر!

در این باره هم راه هایی هست اولین مورد که خودم استفاده میکردم تو سرورهای مختلف غارت آبادی ها دهکده هست شما لزومی نداره حتما خود دهکده رو غارت کنید کافیه برای مولتی آبادی یا واحه تسخیر کنید این کار باعث میشه منابع بیشتری تولید داشته داشته باشید و تو دهکده اصلی به میزان گندم یا نصف گندم تولیدی دف بسازید که دف شخصیتون هم تامین باشه و آبادی رو با تنظیم کردن روی بات غارت کنید شاید بگید که آبادی فقط ۱۰ درصد منبع رو داراست و همه منابع رو نمیاره اگه رو بات تنظیم باشه و به صورت مکرر با فاصله زمانی کم رو آبادی اتک باشه تمام منابع دهکده مورد نظر رو خواهد آورد.. و همچنین شما بیخ گوش آبادی هم مقدار زیادی دف دارید که تو دهکدست و فقط کافیه کسی غارت رو زده باشه تا شما یه دیوار خشکل از طرف انجام بدید! :دی

خلاصه که راهای رسیدن به خدا زیاده! همانا توصیه ی من به شما جوانان و نوجوانان این است که آستیناتون رو بالا بزنید و زحمت بکشید و هی غر نزنید فلانی مولتی داره من ندارم! می تونه میسازه! می تونید بسازید!:دی

رفع اسپم : دوستان لطف داشتند به بنده و پیام های متعدد دادند برای بازی خیلی دوست داشتم همراهیشون کنم اما متاسفانه درگیر مسال زندگی هستم و فعلا این سرور نمی رسم اگه عمری باشه و زمان آزاد ایشالله سرور بعد در خدمت دوستان هستم..

• من دارم ازمایشی بازی میکنم مشکلش گلد گرونه ولی مولتی بازی بی نهایت کم شده اگر اکانتت بن بشه دیگه اجازه نامه نگاری نداری یه پیغام برات میاد که شما فلان کار کردی اگر قبول میکنی جریمت اینه که ok بزن اگر قبول نمیکنی که بن میمونی تا موقعی که قبول کنی :D :D :D :D

وچند تا حرکت دیگه سرورش هم شلوغه فقط گلدش گرونه من یه اک ساختم همین جوری پلی میدم منابعت سطح 5 هستش 6تا هم مهاجر داری فقط لعنتی گلدش 100تا گلدش 5.5یورو هستش لعنتی

ولی بعضی چیزها بازی ازتراوین دور کرده حالا5نژادش خوب شده و بازی متعادل تر شده که توتن نژاد برتر نباشه

ولی مثلا ادغام نیرو و دادن 6تا مهاجر یا بیمارستان مثلا اونجا جایزه که از معموریت یاجایزه روزانه یا از ماجراجویی میگیری توی انبار نمیره و توی صفحه قهرمان سیو میشه که هروقت لازم داشتی برمیداری و به انبارت اضافه میکنی و خیلی چیزهای اضافه که فقط بازی رو پولی کرده که به هیچ دردی نمی خوره چون کسی که پول خرج نکنه نمیتونه بازی کنه زمانی بازی بیشتر حال میده که تا حد امکان شزایط یکی باشه برای همین من گفتم مولتی بازی رو از سرور های این جا جمع کنن چون داره میشه مثل ای ار دیگه این جا هم فرقش اینه ماشلله انقدر مولتی میسازن که خودشون یه تراوین سل هستن اقا یه بار دیگه هم میگم بیشتر دوستان اسپید پلی نمیدن و میگن مولتی بازی توش زیاده و میگن نرمال الان بین بچه های خود ما هم همین مشکل مولی افتاده و میگن ما مولتی نمی سازیم حوصلش نداریم برای چی بیایم الکی ببازیم وقتی طرف 20تا مولتی میسازه واقعا باید رسیدگی بشه اگر این جوری بمونه احتمال زیاد تا 2ایکس یا نرمال بعدی از بچه های ما پلی ندن واقعا بیاین با هم اعلام کنیم مولتی بازی جمع کنن تا بازی جذابتر بشه ما به خاطر همین ها از ای ار امدیم

کاش یه سرور3.6 ران میکردن خیلی حال میداد

MONAKO مامور مخفی

• با سلام و احترام ؛

عزیزان همونطوری که از قبل اعلام کردیم
    در این سرور سیستم پوشینگ فعاله و به شدت با‌ اکانت های iP مشترک برخورد میشه !!!
    جانشین در جانشین مولتی حساب میشه (سیستم عنکبوتی) و برخورد خواهد شد ، هر اکانت فقط با 2 جانشین خود میتواند iP مشترک داشته باشد (رمز جانشینی) !!!
    در صورتی که iP مشترک بخورید علاوه بر بن شدن نمیتوانید با اکانت های فوق غارت/چیف/تجارت کنید !!!

راجب سیستم جدید باید عرض کنیم که متاسفانه به این سرور‌ نمیرسه (مقدماتی) به ۲ دلیل :

• دلیل اول اینکه نیازمند جی پک جدید و یک سری تغییرات در بخش ها هست که در ۳-۴ روز حاضر‌ نخواهد شد و همونطور که دیدین به تازگی در تراوین اضافه شده !

• دلیل دوم اینکه هنوز اطلاعات کافی نداریم و باید یک سرور رو دنبال و پیگیری کنیم تا چگونگی رو دریافت کنیم برای اعمال کردن این بخش ها !

در این سرور مشکلات قبلی رفع شدن و ایرادات به کمترین حد خود رسیدن و در صور پدیدار شدن مشکلی سریعا رفع خواهد شد.

اما کلیه آپدیت های جدید ترواین نسخه ی Legends در سرور فینال (سرور بعدی) اسپیدترا خواهند بود .

اسپیدترا یک نسخه قبل تر از سرور های تراوین و نسخه ی Legends این بازی میباشد.
    نسخه های دیگر ممکن است در آینده اضافه و سرور های خاص خود را داشته باشند ولی ربطی به نسخه ی Legends نخواهند داشت .

استارت سرور 28 شهریور پنج شنبه ساعت 18:30

باتشکر از همراهی شما
    مدیریت اسپیدترا

• امیدوارم واقعا یک بار هم که شده بطور جدی و کامل با مولتی بازی و فارم های اختصاصی برخورد شه که به وضدح معلوما

• من الان تو دات کام اکانت دارم. تادلت بخواد دف میریزن تو فارما. تیم ماهم برا ساید شمال شرق اعلام آمادگی میکنه. البته بعداز گرفتن احتمالی جایزه سرور قبلی. :?: :P :P :P چون انگار جایزه هاش فیکه :D

• با سلام خدمت ادمین محترم

به نظر من شما بیا این سرور رو مثه سابق یه کاری بکنید بشه ناتار رید داد عملا الان نه آبادی میشه زد نه ناتار بخاطر همین میان مولتی میکشن . مولتی کشیدن هم خودش یه هنره اما خلاف قوانیینه .با توجه به مشغله خیلی از پلیرها بهتره بازی رو ساده ترش کنید چون میانگین سنی پلیرهای شما بالای 30 سال هست همه درگیر زندگی هستن . متاسفانه الان تو سرور های شما هر کی پولدارتره موفق تره و پول حرف اول رو میزنه طرف 30 تا مولتی میکشه واسه 30 تاش 500 تومان گلد میخره . هزینه وی پی اس و بات رو هم که اطلاع ندارم اما دیگه تجربه مهم نیست تو بازی فقط و فقط پول و یکمی وقت
    پ.ن : بالای 30 سال ها لایک کنن:)

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• با سلام خدمت تمامی خوانندگان فروم
    تیمه ما به علت دو برد پی یا پی به اندازه یک سرور میدونو به جوان ها میده و انشاالله اگر عمری باقی بود سرور بعدی خدمت میرسیم
    امیدواریم سرور خوبی برای همگی عزیزان باشه
    مهرداد شرف
    PHOENIX TEAM

• با سلام خدمت ادمین محترم

به نظر من شما بیا این سرور رو مثه سابق یه کاری بکنید بشه ناتار رید داد عملا الان نه آبادی میشه زد نه ناتار بخاطر همین میان مولتی میکشن . مولتی کشیدن هم خودش یه هنره اما خلاف قوانیینه .با توجه به مشغله خیلی از پلیرها بهتره بازی رو ساده ترش کنید چون میانگین سنی پلیرهای شما بالای 30 سال هست همه درگیر زندگی هستن . متاسفانه الان تو سرور های شما هر کی پولدارتره موفق تره و پول حرف اول رو میزنه طرف 30 تا مولتی میکشه واسه 30 تاش 500 تومان گلد میخره . هزینه وی پی اس و بات رو هم که اطلاع ندارم اما دیگه تجربه مهم نیست تو بازی فقط و فقط پول و یکمی وقت
    پ.ن : بالای 30 سال ها لایک کنن:)

تجربه 20درصده
    پولم 20درصد
    60درصد بقیش وقته
    هرسایدی وقت بیشتری گذاشته باشه برندس.

• تجربه 20درصدهپولم 20درصد
    60درصد بقیش وقته
    هرسایدی وقت بیشتری گذاشته باشه برندس.

یعنی بدون گلد 80 درصد اکانت خوبی بالا میاری :)
    50 در صد پوله . 40 در صد وقته . 10 در صد تجربه
    این حرفی که شما میزنی ماله سرور کلاسیک بود که هیروت 24 ساعت طول میکشید زنده باشه . نه الان که سطل هست و....

الان 3 میل خرج میکنن 30 تا مولتی بالا میارن ازش غارت میکنن آی پی هم نمیخورن بخاطر vps

الان تجربه فقط به درد پلن رفتن میخوره و اداره ساید. اکانتت رو هم میتونی بزاری رو بات بچرخه به زمانی از خودت میتریسیدن الان از پولت:)

• با سلام خدمت تمامی خوانندگان فروم
    تیمه ما به علت دو برد پی یا پی به اندازه یک سرور میدونو به جوان ها میده و انشاالله اگر عمری باقی بود سرور بعدی خدمت میرسیم
    امیدواریم سرور خوبی برای همگی عزیزان باشه
    مهرداد شرف
    PHOENIX TEAM

سلام ما هم تقدیم شما
    کاش تشریف میاوردید چون قرار این سرور برنده خیلی اذیت بشه چون ما اگرم ببازیم هم جون برنده رو به لب میرسونیم

پ.ن : فقط بابت کل کل نوشتم ناسلامتی تایپیک آمادگیه یه مشت فروتن خوردیم پست هم:)

• سلام ما هم تقدیم شما کاش تشریف میاوردید چون قرار این سرور برنده خیلی اذیت بشه چون ما اگرم ببازیم هم جون برنده رو به لب میرسونیم

پ.ن : فقط بابت کل کل نوشتم ناسلامتی تایپیک آمادگیه یه مشت فروتن خوردیم پست هم:)

دوست عزیز من کدوم ساید پلی میدی ؟؟؟؟ اسمت اشناست فکر کنم سرور6 با هم بودی یا دشمن بودیم :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    به نظرم برای جلوگیری از مولتی سازی ایپی مشترک چون وپی اس هستش سخته شما باید بات هوشمند زارید هم برای ورود به بازی یا اگردر صحفه بازی تا مثلا 10 دقیقه کاری انجام نشد یه سوال بپرسه این جوری دیگه بات هم نمیتونه کاری بکنهچون هی از اکانت خارج میشه

MONAKO مامور مخفی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط norollah ().