Posts by Aroosha

صد درصد معنی متا رو هنوز کامل درک نکردی . رفاقت یه چیزه سیاست یه چیز. ترجیح اس ای بابت صد شدن واندر این بود که یا خودشون صد کنن یا اگه نتونستن ساید ما صد کنه . اس دبل هم بهترین کارو کرد برای متا. چون واقعا نمیشد همرای سه ساید به یک ساید بخوره و اون ساید صد کنه ولی توی متا ترجیح هردوطرف یکسانه. ترجیح ساید ما هم این بود که هرکی صد کرد نوش جونش ولی ان ای صد نکنه!

آره معنی متا رو صد در صد شما بهتر درک کردی. از اینکه همه سایدها و حتی هم سایدی خودتون از صد شدن واندر شمال غرب صحبت میکنن نه صد شدن واندر غرب ماهم معنی متا رو درک کردیم.

ولی من اینجا متا به معنایی که شما فرمودید ندیدم. تاجایی که من یادمه متا که میشد اعضای دو اتحاد یکجا جمع میشدن.
    چیزی که ما دیدیم جنوب شرق بیشترین همر رو ساخته بود و واقعا از نظر همر و واندرزن بهترین ساید بودن. جنوب غرب هم از نظر دف خیلی عالی عمل کرد. شمال شرق بین همر سازی و دف سازی متعادل بود و تقریبا روی هردو به یک اندازه انرژی گذاشتن. فقط در نهایت ساید شمال غرب که خیلی از پتانسیلش حذف کرده بود واندر صد کرد! من فکر میکنم رو حساب رفاقت این اتفاق افتاد.چون نه همر و نه دف به اندازه بقیه سایدها نداشتن. به نظر من توی یک بازی که اسمش روشه، بازیه ببری یا ببازی رو رفاقت تاثیری نداره که. بازی رو باید طبق روال خودش انجام بدی و درنهایت یکی میبره و یکی میبازه. مهم نیست. شما با رفیقت منچ هم که بازی کنی خیلی جدی کل کل میکنی و درنهایت بازی که تموم شد همه چی تمومه. ولی اینکه بگی تو بازی بخاطر رفاقت گذاشتیم فلانی ببره بی معنی هست. البته این نظر من هست و درنهایت برد و باخت یک بازی مهم نیست ولی رفاقت رو اینطوری تو بازی تاثیر دادن باعث بی مزه شدن بازی میشه که شد. همه وایستادن و همر ترشی کردن تا یکی رو رفاقت صد کنه! خوب پس چرا همر ساختید؟ از اول قرار صد کردن رو میذاشتید دیگه. ولی در کل معنی کلمه متا رو منم میدونم افشین جان. ولی اینطوری که اینجا دیدیم نبود. خوشبینانه ترین حالت اینه که بگیم روی رفاقت بوده....

تازه داشت بزن بزن حال میداد که یهو همه غلاف کردن و واستادن تا یکی صد کنه! در مجموع با وجود اینهمه پلیر و پتانسیل بالا هم سرور چرندی بود هم پایان چرندی داشت.

سلام به همه
    امروز چه شود در فروم....
    امیدوارم مولتی عزیز پاسخ مناسب برای اونها داشته باشه تا همگی قانع بشیم.
    واقعا و جدا امیدوارم.
    اینهارو گفتم که هرکی پستهای عجیبی که دیدم رو گذاشت به جای بن کردن و پاک کردن اکانتش درست و مناسب همینجا پاسخ داده بشه.
    درغیراینصورت همه دوستان و ازجمله خودم واقعا سرکار بودیم.
    کوچیک همه رضا

مث اینکه از بیکاری خیلی حوصله ات سر رفته دنبال یکی میگردی کل کل کنی وقت بگذره. از اون سرور هم بکش بیرون دیگه. تموم شده ها. شما ها تا چند سال از سرور قبلیتون یاد میکنید؟! دیگه زیاد کشش بدی خیلی لوس میشه. خخخ
    فعلا تو این سرور نکته جالبش اینه که من دف ساز بدون رفتن رو اکانت اومدم تاپ غارت. اصلا مهم نیست بک میشه یا نه . چون تو خنده دار بودن این قضیه فرقی ایجاد نمیکنه. :thumbsup:
    البته ماهم ادعا نمیکنیم مولتی نداریم ولی فقط برا پارکینگ استفاده میکنیم نه رید دادن.
    در مورد رکورد و این حرفا هم ما تا حالا دنبالش نبودیم وگرنه به جای اینکه دف رو بدیم به دوستانمون ، همه رو میدادیم رو واندر که امتیاز بیشتری جمع کنه. اونایی که فقط دنبال مدال و رتبه هستن دف رو ترشی میندازن تا ته سرور همه رو بریزن رو واندر تا از ناتار امتیاز مفت بگیرن. ما هیچوقت دفمون به ته سرور نرسیده. خخخخ.
    درآخر امیدوارم این سرور هم ببرید که بیشتر شاد بشید. ماهم با شادی شما خوشحالیم.
    :thumbup:
    کوچیک همه رضا

سلام
    خودتون میگید تو ساید شمال شرق کیفیت بیشتر از کمیت هست و تعدادتون کمه. حالا ما فرض میکنیم کم نیستید و حداقل به تعداد بقیه سایدها هستید. اونوقت میشه بگید این همه اکانت که تو شمال هست یعنی همه پلیر دارن؟!!! طبق نقشه کوچیک شده تو سایدهای شمال دیگه جای خالی نمونده که بشه یک اکانت ثبت زد:دی
    یعنی با یک حساب سرانگشتی به ازای هر اکانت پلیر دار حداقل دو تا مولتی تو شمال هست و درکل تعداد اکانتها از جنوب خیلی بیشتره. بعد آخه فاز ضدمولتی اکانت ؟!!!
    جو پاکی ندین تو رو خدا.

?( ?( ?( :P

خوبه انگار کل کل داره شروع میشه. ایول
    از اون سروهای جذابیه که سالهاست نداشتیم. نمیخواستم بازی کنم. چون اصولا اسپید حال نمیکنم. روز دوم اومدم همینطوری ثبت نام کردم. از روز سوم دیدیم نه ، سرور شلوغه. تصمیم گرفتم بازی کنم.
    حتما درکنار دوستان و رقیبان حرفه ای به نوبایی مثل ماهم خوش میگذره.

سلام
    چطوری سپهر؟ آخرین باری که تو یک سرور بودیم کی بود؟ یادم نمیاد چند سال پیش بود؟ خوبی؟

من الان تو دات کام اکانت دارم. تادلت بخواد دف میریزن تو فارما. تیم ماهم برا ساید شمال شرق اعلام آمادگی میکنه. البته بعداز گرفتن احتمالی جایزه سرور قبلی. :?: :P :P :P چون انگار جایزه هاش فیکه :D

سلام
    میبینم که واندرکوب استفان بدون رمر هم خورد باز واندر ما پوکید. یعنی سه میل دف با دیوار 20 باز هم کارایی سه میل دف شما با دیوار 20 رو نداشت! تا الان همه میگفتن که کتیبه راز معماری منحصر فقط روی ساختمانها و دیوار به جز شگفتی تاثیر داره! خوب اگر اینطور بود که الان ماهم دیوار سطح بیست داشتیم پس قدرت دفاعمون یکی بود، پس چرا همر ما با دوازده کی کاتا میخوره ده سطح میاره پایین ولی این همر با سه کی کاتای بیشتر 60 سطح رو صفر میکنه؟!
    اگر کتیبه شما تاثیرش فقط روی دیوار بود قدرت دف شما تقریبا 50درصد بیشتر میشد و قدرتی معادل با 4.5 میل داشت و دقیقا همین اتفاق الان رو واندر ما بود که سه میل دف بود با دیوار بیست، یعنی قدرت دف معادل 4.5 میل دف.
    پس تنها تفاوت داشتن معماری رو واندر شما ست. منکه به این نتیجه رسیدم که این کتیبه رو واندر هم تاثیر داره. وگرنه معادلاتم جور در نمیاد. حالا درسته همر استفان قدرت بیشتری از همر آخری ما داشت ولی فکر نکنم اونقدر بیشتر باشه که 50 سطح تو تخریب واندر تفاوت کنه.
    کسی نظری نداره؟ :whistling:

حتما یدونه برای محاسبات شما میزنیم

یعنی جدی همر ندارید دیگه رمر ارو همر میلاد بزنید اگرم نمیزنید البته همر میلاد روی ناتار تلفات داده و فکر کنم زیاد جالب نباشه برای محاسبات شما ما رمر نمیزنیم شما خودت دفتون بزارید ۱۰ گا رمر بزارید دیوارتون ببینید چقدر میاد پایین ۱۵۰ کا گرزی ۴۰کا تیکا و ۱۰ کارمر بزترید البته رم ها بیشتر میشه تا۱۳ کا هم میرسه نیروهای توتن رو هم مست کنید ببینید دیوارتون رو روی چند میاره بعد با استحکامات حساب کنید

سلام
    اتفاقا بدون رمر باشه بهتره. چون بیشتر شبیه همرای ما که خوردن به واندر میشه. مسلما هرچی موارد شبیه تر باشه مقایسه اش راحت تره.
    برا ما فقط رمر ارو هست که فکر نکنم دیوار رو بیشتر از 4 یا 5 سطح تکون بده. میخوای برا امتحان بزنیم. فقط پوینت دفتون رو بالا میبره :D
    میلاد جایی همر قایم نکردی رو کنی؟ :whistling:

forum.speedtra.com/index.php?attachment/316/

هنوز سه تا دیگه هست نه یدونه

میدونم بیشتر از یکدونه مونده. منظورم این بود که یدونشو برا امتحان بزنید. تو نتیجه که تاثیری نداره فقط میخواستم با یکی از همرهای مشابهی که ما زدیم مقایسه اش کنم. بعد با تناسب بستن دف ما و شما ببینم مقدار تاثیر معماری چقدره.