نقد و بررسی سرور اسپید راند 2 |آغاز 10 خرداد 1398|

• خب اینم اولین دیوار سرور

یسری نکات هست امیدوارم لیدرای اس ای جواب بدن

این اتک هماهنگ شده با لیدرای اس ای بوده ؟ یعنی اس ای تصمیم به درگیری گرفته ؟

اگه اتک بدون هماهنگی بوده لطفا پلیراتون رو کنترل کنید

به هر حال منتظر جواب لیدرای جنوب شرق هستیم از این اتک بی هدف

• سلام خدمت همه دوستان

برادرعزیز و دوست گرامی جا داره چند خطی جواب شما رو بدم که خدایی نکرده سو برداشت نشه برای دوستان عزیز دیگه ای که در جریان نیستن

اولا هیچ سایدی ارث پدری هیچ کسی نیست و هرکسی میتونه هر جا دلش میخواد بازی کنه

دوما ان ای خانه آب و اجدادی ماست چه ما و چه لیدرمون فرزاد تو این خاک متولد شدیم فرزاد از راند اول بازی اسپید ایران دف کر شمال شرق بوده همین الانم که راند 14 ایران هستیم هنوز فرزاد و من به همراه تیممون داریم بازی میکنیم فرزاد نه اکانت میزنه نگاه میکنه نه هیچی دیگه میاد آستین بالا میزنه هر راندم 5 الی 6 میل دف میده با چند تا همر

الان وقتی همچین لیدری با این سابقه و بعدش خود ما که پا به پاش تو این سالها بازی کردیم برای ان ای جون کندیم به ان ای نگیم خاک خومون پس چی بگیم ؟؟؟؟؟

امثال شماها یه راند میایید و بازی میکنید و میرید ولی این ما هستیم هر راند میاییم مثل ...... کتک میخوریم اما باز وایسادیمو بازی میکنیم ما که ادعا نکردیم گفتیم میایم خاک خودمون بازی میکنیم اگر اینم از نظر شما مشکلی داره چشم اصلاحش میکنیم

دیگه کسی به پلیرهای قدیمی و ارشد ساید احترام نمیزاره ما دیگه عادت کردیم شما هم روش

ما بازی خودمونو میکنیم تو هر سایدی هم که باشیم تمام تلاشمونو واسه اون ساید انجام میدیم ما اگر رفتیم شمال غرب چون ان ای جا نبود تیم ما هم تعدادشون زیاده کپ زیاد میخواستیم بعدشم تمام اتحاد های حال حاضر شمال شرق از اینکه ما رفتیم شمال غرب خوشحال شدن و ما همکاری کردیم که جا واسه بازی بدوستان بازتر شده تا بتونن از بازی لذت بیشتری ببرن

ما زدن هامونو زدیم کتک هامونو هم خوردیم واندرهامونو هم صد کردیم فرقی نمیکنه کجا بازی کنیم مهم اینه که رفیق هامون از عملکرد ما راضی باشن

حالا شما خودت رفتی یه ساید دیگه نمیدونی چه جوری ماست مالیش کنی وصله اش رو به ما نچسپون چون ما نه اصلا تورو میشناسیم نه خواهیم شناخت حالا شاید قبلا تو یکی از اتحادهای ان ای بازی کردی در همین حد بودی دیگه !!!!

اگر رقیب ما بودی دشمن ما بودی یه چیزی اصلا سنمی با تو نداریم اگر هم میمودی پیش ما قدمت رو چشم از گجا معلوم دوستای خوبی هم واسه هم میشدیم

شما از اون دسته از آدم هایی هستی که میای نگاه میکنی کجا شلوغ تره و احتمال بردن بازی رو داره میپری میری اونجا دلیلش رو هم ماست مالیش میکنی اگه جنوب غرب نبرد و ان ای برد بگی عجبا ما میخواستیم بیایم ان ای به خاطر اینا نیومدیم

دوتا از اتحاد های ان ای از بچه های اس ای قدیم هستن بیشترشون هم با ما دوست هستن امدن ان ای دمشون گرم همه دارن بازی خودشونو میکنن

ما نه شما رو میشناسیم نه هیچ چیز دیگه حالا بعد 12 سال بازی کردن واسه ان ای اجازه نداریم بگیم خاک خودمون جای تفکر داره

زحمتشو ما میکشیم بعد یه سری بعد قرنی امدن بازی کنن فاز بزرگ محله برداشتن فتوا هم میدن برو عمو تمام بد بختی و بیچارگی اش رو ما کشیدیم حالا تو کجا بودی که بخوای نظر هم بدی ؟؟؟

سایدمونو دوست داریم گردنمون هم کلفته هر جا دوست داشته باشیم بازی میکنیمبعد 14 راند.. ناراحتی نزار ما بازی کنیم هههههه

با بچه های ان ای هماهنگ کردیم و رفتیم همه هم گفتن دمتون گرم

تو چی دیدی تو جنوب غرب ؟ دیدی اونجا شلوغه رفتی اونجا الانم دیوار از ما کوتاه تر ندیدی ؟ برو بچه خدا روزی تو جای دیگه ای بده

با عرض معذرت عادت ندارم پست طولانی بگذارم اما مجبور شدم واسه اینکه سو تفاهمی پیش نیاد توضیحاتم. طولانی تر بدم

احمد اف بی آی

• سلام خدمت همه دوستان

جای تفکر داره

سلام دوستان لازم دونستم جواب این دوستمونو بدم تا اون تراوشات ذهنی که برا خودش ساخته رفع بشه
    دوست عزیز اگه اطلاع نداری برو از فرزادتون بپرس که قرار بود بریم شمال شرق و تا دقیقه نود هم تصمیم همین بود
    ما به این دلیل با فرزاد جان شما لینک شدیم چون میخواستیم بریم شمال شرق
    فرزاد هم گفت میریم شمال غرب ما هم طبیعتا انتخابمون جنوب غرب بود شما میگی تعداد نفراتش زیاد بود برا همین رفتین من تورو با طرز فکرت تنها میزارم (عشقمون کشید اومدیم )
    ما هم بازی خودمونو کردیم واندرمونو صد کردیم و عقده بازی نداریم اگه اینجا حضور داریم صرفا به دلیل دور هم بودن کنار رفقایی مثل امین کیارش امیر رپتور و دیگر دوستانه
    همونجور که فرزاد برا تیمش تصمیم میگیره کجا بازی کنه ما هم این حق رو داریم پس ماست مالی نداره یه خورده فکر کن به حرفی که میزنی
    چ بسا تو شمال شرق باهم به خاطر نگاه از بالا به پایینت به مشکل میخوردیم که شک ندارم توش
    هدفتون اگه بالانس بازی بود از روز اول میگفتید شمال غرب شما صرفا چون علاقه به درگیری نداشتید پاشدین رفتین شمال غرب که با خیال راحت بازی کنید و به قول خودتون به همتون ویرایش شد 15 کراپ برسه و ما هم به طرز فکرتون احترام میزاریم دمتون هم گرم خیلی هم اقای گلی هستین
    اصلا سند شمال شرق به نام شما ، کارنامه و رزومه امین انقدر بزرگ هست که نیازی نیست حتی بیاد بگه چیکار کردم اونی که باید بشناسه میشناسه و در ادامه سرور هم مشاهده خواهید کرد کی چند مرده حلاجه
    در اخر اسم خودت و تیمت رو برا اولین باره تو این سرور شنیدم تراوین اصلی هم کم بازی نکردم گنده تراوین ویرایش شد این حرفارو نداره که
    موفق باشید
    رضا

• سلام صرفا جهت یادآوری میگم دوستتون گفت که به خاطر لیدری که گفته میریم ان ای نرفتیم دوباره بخون

در ضمن سرور ویرایش شد خخخخخخخخخخخخخخخ

سطح فکر کردن معلومه کجاها پلی دادین

شما تا حالا نشنیدین مشکل خودته بهتره قبل از اینکه دست مبارکت رو واسه اون دنیای توهم زایی که از تراوین برای خودت ساختی و فکر میکنی گنده تراوین هستی و بقیه همه ویرایش شد بازی میکنن رو اینجا بیای بنویسی یه تحقیق میکردی بعد

بیشتر از این جوابتو بدم حس قهرمان جهان بهت دست میده معروف میشی

تو رو با توهمات تراوینیت تنها میزارم

پ.ن : سرور ویرایش شد لول خخخخخخخخخخخخ

احمد اف بی آی

• در اخر اسم خودت و تیمت رو برا اولین باره تو این سرور شنیدم تراوین اصلی هم کم بازی نکردم گنده تراوین فیک این حرفارو نداره که

دوست عزیز من

این که شما اسم تیم پانیشر رو نشنیدی مطمئنا از خوش شانسیه شما و تیمتونه
    چون اگر میشناختی هیچوقت اینطوری صحبت نمیکردی
    این که شما و تیمتون بعد از رفتن فرزاد به شمال غرب تصمیم گرفتین سایدتون رو عوض کنید جای تعجب داره
    چون اگر به فرزاد اعتماد داشتید حتما همراهیش میکردید و شما هم جزوی از تیمش میشدین

این که سرور ویرایش شد کاری ندارم اما همین سرور باعث شده که شما هم خودتون رو یکی از سرمایه گذاران NE بدونی و اینجا دم از واندر ۱۰۰ کردن بزنی

تیم پانیشر هیچوقت ترسی از هیچ تیمی نداشته و تا جایی که ممکن بوده خواسته روابط دوستانه ای با تمام ساید ها داشته باشه
    اما وجود نخاله هایی مثل شما گاهی باعث تناقض در اون میشه و مشکلاتی رو بوجود میاورده

پ.ن:یاد بگیرین با بزرگتر و پیشکسوت خودتون همیشه و همه حال درست صحبت کنید
    پ.ن: شاخ شدن هم ارزوست :)

تشکر از مدیریت عزیز
    رضا گارد

• سلام دوست عزيز

شايد از بد شناسي شما باشه اين سرور رو به روي ما بازي مي كنيد ؛ در هر حال تيم ما هر جا اعلام حضور ميكرد غير از سايد شمال غرب همه از دوستان خود بنده هستن ...
    امير warrior عزيز همراه با دوستان تيم زوپير كه ما اولين ورژن ٤ سرور ٩ كنار هم بازي مي كرديم ( در حال حاظر سايد ان اي مشغول به بازي هستن )
    نيما و عليرضا زاكي و هامان از والس كه سرور ٢ ايكس كنار هم بازي كرديم ( در حال حاظر جنوب شرق مشغول بازي هستن )
    دانيال و ممد اسپاگتي و ميلاد ٢٠٠ تي عزيز كه هم ٢ ايكس و هم سرور ٦ با هم بازي كرديم ( در حال حاظر جنوب غرب هستن )

خوب ببين دوست عزيز اكثر تيم هاي داخل سرور از رفيقاي من هستن و واسه من فرقي نداشت كدوم سايد برم ( فقط به ياد قديم مي خواستيم شمال شرق بازي كنيم چون غير از ١ سرور تموم سرور هايي كه من بازي كردم شمال شرق بوديم )

در مورد سابقه هم گفتي واسم جالب بود افتخارات شما ؛ البوم خاطرات ماست :)

اگه منو ريپلاي مي كردي جوابتم نمي دادم
    اينو جواب دادم تا بدوني با رضا كه ريپلايش مي كني رفاقت من اندازه كل سابقيه ي بازي كردن شماست ...

انشاا.. ٤ تا همر اومد سمتتون بازم ببينمت تو فروم مجبور نباشيم از تو غار پيداتون كنيم ...

پ.ن : تو هم جايي ما رو ديدي كابل رو بگير ، چون جايي ببينيمت ؛ ميگيريمت ما تو رو به ***

I don’t wanna be alone in the darkness

Lidocaine Team <3

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط AminS ().

• دوست عزیز من

دوست عزیز من اولین سرور ویرایش شد خودمو دارم بازی میکنم اونم چون چاره نداشتیم تراوین ای ار بسته شده و دوستان هم تمایل به دات کام ندارن
    معذرت میخوام که تو سرور های 5000 ایکسی شما بازی کردی ما نبودیم تا بهتر بشناسیمت
    پیشکسوتی که احترام خودشو نگه نداره بهش پیشکسوت نمیگن
    تصمیم خودمون بوده بیاییم جنوب غرب به هیچ احد والناسی هم ارتباطی نداره
    بیشتر نمیخوام توضیح بدم چون همه چی واضحه
    خوشبختانه روبرمون هستین و در ادامه سرور همدیگرو زیارت خواهیم کرد پس جای هیچ نگرانی نیست عقده هاتون رو ذخیره کنید

در جواب اون ایدی اف بی ای هم راجع توهم زایی و خود بزرگ بینی همین رو اکتفا میکنم که با هرکسی مثل خودش حرف بزن بهتره برگردی بازم به پستی که راجع به امین نوشتی و ببینی کی توهم میزنه و کی خودشو بزرگ میبینه

یاد بگیریم بهم احترام بزاریم
    عزت زیاد

• سلام خدمت همه دوستان
    من به دلیل مشغله زیاد پیگیر حواشی سرور نبودم
    منتهی خبر دار شدم یه عده جوجه موجه واسه داش رضا سرخوش و داش امین شاخ شدن.
    داش رضا اینا چه میدونن فرق سرور افیشیال با 5000 ایکس چیه .
    تو از کدوم لپ لپ در اومدی که واسه امین و رضا کری میخونی ؟ ما که اسمتو جایی ندیدیم. نوشتی fbi فک کردی وگاسه ؟ نهایتش گشت ارشادی :))
    حرف دیگه ایی هم دارین تو بازی انشالله همو میبینیم.

پ.ن: این کوچولو خواب بود کی بیدارش کرد؟

شب و روزگار خوش

• متاسفانه ما مثل شما دوستان گوگولی این همه رفیق نداریم و هرجا رفتیم واسه خودمون بازی کردیم نه رفیقامون
    این اولین سروریه که از ان ای خارج شدم و علاقه ای ندارم دربارش صحبت کنم
    جزء کسایی بودم که پا فشاری داشتم به بازی توی ساید ان ای ولی شرایط طور دیگه ای رقم زد بازی مارو
    چیزی که جزء خاطرات شماس واسه ما رزومه کاری محسوب میشه
    ما مثل شما مرفه بی درد نیستیم که خرجمونو بابامون بده مجبوریم این روزومه هارو استفاده کنیم
    بلاخره زندگی خرج داره دیگه

ما سرور ۵۰۰۰ بازی کردیم و اتفاقا لذت زیادی بردیم
    این لذت گاهی از لذت های ۷۰ به ۳۰ هم بیشتر بوده برا ما
    پ.ن: به خودت بگیر
    پ.ن: همراتون خفت نشه صلوات

مواظب خوبیاتون باشین گوگولیا

• خب ما هی نمیخواییم ادامه بدیم ول کن نیست این دوست عزیزمون
    اگه اطلاع ندارید بزارید براتون بگم که بنده خرج 30 خانواده رو توی شرکتم میدم (زندگی شخصی هرکسی به خودش مربوطه )اینم لازم شد دارم میگم
    به خودتون مربوطه هرجا دوست دارید پلی بدین شمال غرب یا هر ناکجا ابادی
    رزومه هاتون رو جمع کنید بزارید دم کوزه ابشو نوش جان کنید (این سرور میبینیم چیکاره هستید )
    ویرایش شد جدیدا لذت حساب میشه ؟ دمت گرم
    همر دیدی بیا خفت کن خخخخخخخخ

• سلام خدمت تمام فروم نویس ها

به نظرم بهتره به جای بحث اینکه خرج خانواده رو چه کسی میده , یا اینکه کدوم ساید ارث پدری شماست یا اینکه چندین سال میگذره از زمانی شما داخل ساید مقدس ش.ش بازی کردید , بیشتر به بازیتون برسید.
    مختصات دهکدتون ارزش شما رو مشخص نمیکنه , این سبک بازی و قدرت بازی شماست که شما رو با ارزش میکنه.

ساید NW یکی از ضعیف ترین ساید های بازیه.

این ساید فقط یک نماینده داخل تاپ 10 غارت داره.. (guns 4 war)
    Guns 4 War

این ساید داخل 20 اکانت برتر سرور از نظر پاپ نماینده ای نداره
    این ساید فقط دو نماینده داخل تاپ 40 از نظر پاپ داره! (باز هم guns 4 war )
    MishelTorgado , Guns 4 War

فقط 4 اکانت داخل این ساید کراپ 150 درصد دارن ! (باز هم guns 4 war)

Peaky , Guns 4 War , Caffeine

اگر بخوایم اکانتguns 4 war رو از ساید فاکتور بگیریم, به سختی میشه ساید NW رو به عنوان یک ساید تلقی کرد!

البته ناگفته نماند ایشون خیلی قشنگ بازی میکنه و با سبک بازیشون خیلی حال میکنم.

از اون نترس که های و هوی دارد از آن بترس که سر به تو دارد

ارادتمند شما,
    مانی

• سلام
    یکی از بچه ها امروز یک اسکرین داد که باعث شد برگامون بریزه :دی ! گفتیم بزاریم اینجا و موضع همسایه های جنوبیمون جویا بشیم

داستان از این قراره که امروز اکانت UNRATED ، برای عوض کردن وینگش ، از اتحاد خارج میشه

و حدوداً 10دقیقه بعد با همچین نامه ای از اکانت HoMaSo که تو جنوب غرب هست مواجه میشه

و در تلگرام خواهان خرید این اکانت میشن ( پیام ها محفوظ هست اگر دوستان خواستن )

حالا سوالی که مطرح میشه این هست که صرفا برای پوش میخواستن این اکانتو ؟ یا برنامه های دیگه ایم داشتن ؟ ( حس کارگاه بازی : دی )
    تا حالا به چند اکانت داخل جنوب شرق این سبک پیام هارو فرستادن ؟
    اگر بلعکس این قضیه رخ بده مشکلی ندارن ؟ چون ما نیاز به خرید هم نداریم ! با یک پیام ساده هم کارمون راه میوفته

دوست دارم یک شفاف سازی رخ بده از طرف بزرگ تر های جنوب غرب و اکانت هوماسو !

• حالا سوالی که مطرح میشه این هست که صرفا برای پوش میخواستن این اکانتو ؟ یا برنامه های دیگه ایم داشتن ؟ ( حس کارگاه بازی : دی )

سلام خسته نباشید

این اکانت صرفا برای پوش قرار بود خریداری بشه

اونم به دلیل فاصله 2 خونه ای که با مرز SW داشت و اینکه تمام مولتی های ما تو فاصله 150 خونه ایمون هستند (شانس نداریم :D) دوست داشتیم 4 فیدر نزدیک تر دیفالتمون داشته باشیم که حداقل بتونیم مقداری رید بدیم. و به نظرم ایشون هم زیاد بازی نمی کرد. البته این اکانت رو داخل مجموعه خودمون قرار میدادیم.

اگر به دنبال اهداف یا برنامه دیگه ای بودم قطعا با خریدن اکانتی خارج از مجموعه شما کار خودمو سخت نمی کردم

تا حالا به چند اکانت داخل جنوب شرق این سبک پیام هارو فرستادن ؟

میتونید بررسی کنید , تنها نامه ای که از اکانت ما به ساید دیگه ای رفت , همین نامه بوده.

• جواب پست شما بطور کامل از صاحب اکانت داده شد ولی خب پاک شد
    من خلاصش میگم
    اولا که الان به میدگیم هم نرسیدیم وتنها قصد این نامه میتونه برای رید باش بخاطر 15 کراپ که اکانت داشته
    دوما خیلی جو گرفته انگار هم شما هم پلیرتون فکر کردی قاتل بروسلی گرفتید الان؟ آخه قبل میدگیم اون هم به این واضحی واس چی باید اکانت برای نفوذ بخرن

اگه قصد زدن کتیبه باش همین الان هم بسازن و یکم پوش کنن حله
    اگه قصد نفوذ به مجموعه هم باش که یه اکانت ساده میزنه میاد تو مجموعه

پ ن :کمتر جوگیر شیم

• سلام.
    ریپلایی که صاحب اکانت کرد برای من نسبتا منطقی بود و به ادمین پیام دادم برای حذف پستم.
    ولی خوب وقتی شما میای اینجا و این ویرایش شد میگی زور میاد به ادم : دی
    اولاً ، اون اکانت اصلا 15کراپ نداره و میتونست به هر دلیلی باشه . این ذهن کوچیک شماست که ته تهش برای خرید مولتی و رید زدن استفاده میکنید =))
    ثانیاً خیلی باحالید شما : دی . میاین از ساید دیگه اکانت بخرید بعد ناراحتم هستید که چرا مثلا این قضیه ریلیز شده ؟
    ضمنناً من بعد اگر خواستید پستی بزارید و پاچه بگیرید اسم اکانتتون هم تو سرور قید کنید!

• مولتی های این سرور طبیعتا توسط بازیکن ها ساخته شده اند و مسلما زحمت زیادی هم براشون کشیده شده و مثل تراوین قدیم نیست که بتونی مولتی بخری دف بخری منابع بخری و...
    دف ریختن توی مولتی ها یا فیدرزنی از کارای بسیار چیپ و زشت حساب میشه . امیدواریم از این همه پلیری که همگی ادعای بازی دارن شاهد همچین کارهایی نباشیم
    به قول دوستان هدف وسیله رو توجیه نمیکنه

• این ذهن کوچیک شماست که ته تهش برای خرید مولتی و رید زدن استفاده میکنید =))

سلام خسته نباشید

اینکه شما مردونگی و درست بازی کردن رو ذهن کوچیک خطاب می کنید , نشون میده که چه قدر ذهن شما کوچیکه که فقط به بردن فکر می کنید.

من مبنی بازیم رو به جای لذت بردن از بازی , بردن از بازی قرار بدم قطعا جوری رو واندرتون لاگین میکنم که خودتون نفهمیده باشید از کجا خوردید.

tc2: NI MA

ts7: NeMeSiS

ts4: EvoLveD

-------

tx2: T E N C E R

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط NeMe3iS ().

• حالا باز NE یا SE بود حرفتون منطقی بود :D

شما باید خوشحال باشید که یک نفر پیدا شده داخل سایدتون سرمایه گذاری کنه :D

امیدوارم به کلمه "سرمایه گذاری" گیر ندن :d

من معذرت ميخوام اما قبل از سرمايه گذاري اون مختصاتارو دوباره بخون

• امیدوارم به کلمه "سرمایه گذاری" گیر ندن :d

چون گفتید به "سرمایه گذاری" گیر ندیم ازش چشم پوشی میکنیم

حالا باز NE یا SE بود حرفتون منطقی بود :d

ولی اجازه بده یکم به این فکر کنیم!!!:D

بخاطر 15 کراپ که اکانت داشته

یا شایدم این؟!

قبلنا مختصاتی که توش yمنفی بود و xمثبت جزو خاک جنوب شرق حساب میشد

ولی شما عزیزان پاک باز اینقدر این سرور مرزای #دنیای_بدون_مرز رو در نوردید و تو همه ی سایدا 15کراپ گرفتید دیگه قاطی کردید کجا به کجاس

آره عزیزم اون اکانت توی جنوب شرق بود و کپشم 6کراپ برداشته بنده خدا یه 9کراپم واسه یه گوشه گرفته

• سلام خسته نباشید
    اینکه شما مردونگی و درست بازی کردن رو ذهن کوچیک خطاب می کنید , نشون میده که چه قدر ذهن شما کوچیکه که فقط به بردن فکر می کنید.

من مبنی بازیم رو به جای لذت بردن از بازی , بردن از بازی قرار بدم قطعا جوری رو واندرتون لاگین میکنم که خودتون نفهمیده باشید از کجا خوردید.

سلام

شما کلا معلوم نیس با خودت چند چندی!!!

طبل تو خالی،حتما بیا ‌رو واندرمون لاگین کن ازت پذیرایی ویژه میشه :x

میگم تو که دست به‌ لاگینت خوبه،چند تا دف ساز هستن وقت نیکنن زیاد سر بزنن،سر راه اونا رو هم اوکی کن :دی

All it takes is one bad day to reduce the sanest man alive to lunacy. That's how far the world is from where I am. Just one bad day

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Killing Joke ().