تاپیک آمادگی برای دور دوم سرور 3X اسپید ترا

• نکشینمون ابر قدرتها :D :thumbsup:

تصمیم ی بر بازی نگرفتم و هر کدوم از همبازی های گرامی هم بازی کردن ، ما هم تشویق می کنیم .

امیدوارم که از بازی لذت ببرید .

پاورقی : تیم های ir ، تجربه پس دادن به همه و امیدوارم اون لجن بازی ها و لجن پراکنی هارو وارد فضای سرورهای اسپیدترا نکنن ، اینبار سروری رو بازی میکنم که 3.6 بازهای قدیمی ، همه حضور داشته باشن .

برقرار باشید .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط _ RONi!N _ ().

• کی شروع میشه خدا کنه یک ماه دیگه شروع بشه

سلام حسین جان ، شما کدوم ساید بازی میکنی؟!
    گفتن که 3 خرداد اما هنوز اعلام رسمی نشده

ما هم میایم انشالله .

• خب بعد از تموم شدن سرور تست تم جدید فکر کنم وقتش رسیده اعلام کنم تیم ما هم ایشالا با تمام توانش بازی خواهد کرد امیدوارم سرور جذابی باشه

قبل هر چیزی دوس دارم اونی که لقب لرد برا خودش گذاشته بود البته در حد خدمتکار بود واینو نشون داده که بیشتر یه خدمتکار ساده نیست این سرور حضور داشته باشه
    ولی از اولش بره همونجایی که در خونش ... میکرد

SEPEHR
    GREEN MAN

• سلام خدمت دوستان عزیز و اساتید گرامی!!!
    لازم دونستم بعد از پایان سرور گذشته و شروع سرور جدید هم اعلام حضور کرده باشم هم یکی دوتا نکنه جالب رو برای شما بازگو کنم

اول با تشکر از دوستانی که رو بازی کردند و از همون ابتدای بازی حرفشون رو واضح زدن و پای حرفشونم واستادن و بیشتر عمل کردن تا حرف زدن
    و
    تعدادی از دوستان که با جمله های یا چی... ، دنبال مقاومت و یا صلح بودن ( به لحن خودشون دنبال تهدید و از نگرش ما به دید فرصت) که ما بعد از گذشت چندین ماه هنوز یاچی... نشدیم و یا چی ندیدیم دوست داریم باشن و بتونیم یه سرور خوب رو داشته باشیم لااقل از یا چی به عمل تبدیل بشه و اینقدر ناشیانه عمل نکنن که ۱۲ تا سوپر همر و همر ازشون غیب بشه

ما مشخص نیست کدوم ساید بازی میکنیم ولی فعلا احتمالات بر همون سایدی هست که براش زحمت کشیدیم و تونستیم با کمک سعید عزیز ' علی ' میثم و کل تیم واندر رو به نحو احسنت در ساید شمال شرق صدکنیم . دوستان عزیزی هم که میخوان داخل شمال شرق بازی کنن با هم یه صحبتی داشته باشیم تا بتونیم یه سرور بهتری از سرور گذشته داشته باشیم و بتونیم برد سرور پیش رو تکرار کنیم
    سعید جان، دادا آماده ای که ؟

شنیده ها حاکی از اینه که محمد کماتسوی عزیز، کم و بیش داره تیمشونو منسجم میکنه کامل بیاد درست شنیدم آیا؟

خبر امد خبری در راه هست

• سلام رضا جان تبریک میگم برای بردتون

شنیده ها حاکی از اینه که محمد کماتسوی عزیز، کم و بیش داره تیمشونو منسجم میکنه کامل بیاد درست شنیدم آیا؟

درست شنیدی این سرور افتخار حضورشونو توی SW داریم

• سلام به تمام عزیزان
    تا اینجا با اعلام حضور دوستان فکر کنم سرور جالبی در پیش خواهیم داشت انشالله که همینطور باشه
    با درگیری زیاد ولی منم سعی میکنم sw ثبت نام کنم و کمک بچه ها تیم باشم
    فکر کنم بعد این چند تا سرور ک اصلا پلیر نداشتیم و مجبور بودیم 4 5 نفره جلو چندتا ساید بازی کنیم این سرور پلیر خوبی جمع بشه sw
    به امید دیدار همه عزیزان

Holy

• با سلام خدمت دوستانه عزیز

با توجه به اتفاقاتی که تا الان افتاده بنده به همراه چند تن از دوستان در ساید جنوب غرب بازی میکنیم.در خدمت ساید
    امید وارم که بقیه ساید ها هم منسجم و قوی ظاهر بشن دوستیا سرورا ای ار رو بیارید اینجا دشمنیا رو نیارید بذارید همون جا باشه
    هیچ دشمنی با هیچ ساید و بازیکنی نداریم.

رضا جانه انزلی شما تاج سرید خیلی دوست داشتم کناره شما بازی کنم.فرزاد و احمد اف بی ای هم واسه ان ای تلاش میکنن امیدوارم ان ای با حضوره تیم شما و فرزاد قدرتمند تر از سابق بشه

muhamad.komatsu

“Beware that, when fighting monsters, you yourself do not become a monster... for when you gaze long into the abyss. The abyss gazes also into you.”

Friedrich W. Nietzsche

• سلام محمد جان خیلی خوشحالم که شما هم در این سرور بازی میکنید دوست داشتم در کنار هم بازی کنیم به هر حال همیشه پیش من احترام خاصی داری

آقا رضا انزلی خوشحال میشم که ان ای مثل گذشته و بدور از حاشیه داخلی بازی کنه از وجود شما هم اگر عمری باقی بود و قسمت شد حتما واسه سربلندی ان ای استفاده میکنیم

احمد اف بی آی 8) :thumbsup: :thumbup:

• سلام احسان داداش
    داداش نظر فقط نظر من نیست دوستان ببینیم چی میگن همون کارو میکنیم ببینیم کجا پلیر کم تره میایم اونجا

سعید

والا ان ای به ظاهر خلوت ترین سایده تا اینجای کار! ولی خب دوس داریم توی Sw ببینیمت

پ.ن : خدا باعث و بانی یه سری تازه به دوران رسیده توی اس ای رو به راه راست هدایت کنه که باعث شده دیگه مثل قدیم دل و دماغ بازی کردن توی ساید مورد علاقم رو نداشته باشم
    پ.ن2 : SW حریف میطلبد :D :D :D

• درود،
    بنده در ساید SW خدمت دوستان هستم

از آرمین نو مرسی، اووستاد ۳٠تومنی دعوت میکنم که این سرور حتما شرکت کنه:))

پیشنهاد میکنم تاریخ استارت سرور رو بعد از یکی دو هفته استراحت پس از اتمام دو ایکس قرار بدن تا عده ای بهانه ای نداشته باشند!

• سلام به همه دوستان
    شنیدم یه سری جوجه که به لطف بات پلیر و پلنر شدن احساس شاخی میکنن قراره بیان این سرور اگه اونی که باید داشته باشن دارن ابراز وجود کنن ما هم میاییم این سرور :D
    ساید هنوز انتخاب نشده ne یا sw ببینیم اگه هادی لیو اومد میریم sw یا nw زیوس نیاد که ساید همیشگی ne