Posts by AliReZa IRaN

با سلام

این سرور خوارج به بدترین شکل ممکن باهاشون برخورد شد و بازهم قدرت بازی تیمی و به دور از ادعا به چشم خورد.

حقیقتا بعد از دیوار زدن همر aria.mehr برای من یکی ادامه بازی خیلی دلسرد کننده شده و حتی روی اکانت بی انگیزه لاگین میکنم.

وقتی شما در حال بازی هستین و طرف مقابلتون تقلب یا جر زنی میکنه به نظر من ادامه اون بازی دادن رو اشتباه است.

من واقعا برام لذتی نداره با تقلب بازی کردن و این که بخوام دروغگویی کنم همچون حریف هایی که داشتیم.

خوب پیگیری های لازم بابت موضوع بالا هم انجام نشد و من بسیار دلسرد شدم ...

اکانت NoOBe KaBiR به برادران آرین و آرگین از این پس تحویل داده شد و امیدوارم که همونجور توی تمام پلن ها شرکت داشت بتونند تا آخر سرور توی تمام پلن ها شرکت داشته باشند.

با این که هرکسی کل کل با ما داشت در بازی جواب هارت و پورت رو گرفت ولی ادامه این بازی رو دادن برای من یکی ممکن نیست و از تمام دوستانی که به من اعتماد داشتند و در پلن ها شرکت کردند و مفهموم بازی تیمی رو رسوندند ممنونم.

احتمالا این آخرین پست من در دنیا تراوین خواهد بود، چون مفهوم اصلی این بازی (رفاقت، استراتژی، صداقت و تکنیک) از بین رفته و ما مجبوریم با افرادی بازی کنیم که از هر نامردی برای ادامه بازی استفاده میکنند.

امروز بازنشسنگی خودم رو به طور کلی از تراوین اعلام میکنم.

ممنونم از همه عزیزانی که مثل برادر کنار هم این سرور بازی کردند، امیدوارم همیشه پیروز باشید و سرور جذابی رو براتون آرزومندم

جا داره بگم من لر هستم(خرم آباد) نه اراک، بازی کردن یاد بگیرین به جای حرف اضافه زدن، تا چایی هم که همه میدونند والا ما گلد هم به دشمنامون دادیم:دی (خودش میدونه با کدوم از اعضا لویال هستم.) مثل شما محتاج نبودیم برای گلد

کلا صدام کلفت، همر کلفت، هیکل کلفت، دفاع کلفت، رفیقام کلفت و همه چیمون کلفت:دی

ولی شما نازکین و ضعیف...

موضوع بعدی در مورد پیشوا اگر یادشون باشه همین پرهام که الان پست میذاره نوبی بیش نبود و از من بازی کردن رو یاد گرفت، فکر کردین چرا اصلا دیوار شد؟

موضوع این بود از سبک پلن زدن خود من استفاده کرد و خوب قاعدتا مشخص بود میخواد کجارو تارگت کنه.

خوب دمه همه بچه های آرایانا گرم که تونستن آنچنان سوزشی به وجود بیارن که دیگران توان مقابله نداشته باشند.

پرهام آنجل قدیم ( پرهام گیرین یا پرهام دست راست سامان :دی ) یادته اول سرور به من نامه زدی و گفتی که من جایگزین اون امیر خله شدم توی تیم پیشوا؟

دروغ خوب نیست پرهام جان، من حتی به شما نپریدم و احترام این که دوست ما بودی رو نگه داشتم ولی خوب متاسفانه اشتباه بوده.

ببین پسر خوب، بلد نیستی پلن بری، بلد نیستی لانچ کنی، چرا میای این کار رو انجام میدی؟

نمیگی استادت فوت و فن استادی یادت نمیده؟

خوب باز جا داره بگم همون زمان که شما تازه اومدی تراوین بازی کردی سال 92(تازه 18 سالت بود کنکور داشتی) تمام دوستان کامل من رو میشناختند و خود تو داشتی از من برنامه اکانت میگرفتی چیکار کنم.

متای شرق یکپارچگی خودش رو نشون داده به طور کامل و هماهنگی تیم بزرگ آریانا برای هیچکس پنهون نیست.

یاد بگیرید وقتی شکست میخورین، شکست رو قبول کنید و از اون درس بگیرید نه این که داد و بیداد کنید.

نکته مهم: لویال که به ما میگفت چرا کمک به متا خودتون کردین، رفته بازیکن نوب از جنوب غرب آورده براشون پلن بزنه؟ نمیدونید در بیشه زار شیرها جایی برای آهوها نیست؟

من از اینجا به بعد مسائل شخصی رو جواب نمیدم، اگر توانشو دارید توی بازی ثابت کنید نه این که چهارتا چرت و پرت بنویسید تو فروم و مسائل خصوصی آدم هارو وارد بازی کنید، من اگر کل کل هم کردم صرفا در مورد بازی بوده و به شخصیت هیچ آدمی توهین نمیکنم.

پ.ن:لیدرای خفن لویال حسین تی ان تی و وحید پارتیزان میخواستن کانتر کنند کجا رفتند؟(هنوز هم دیر نیست برای اعلام اشتباه کردنتون تا توی بازی بیشتر اکانت هاتون تحقیر نشدن)

پ.ن2: بعد از این همه پلن ما میشه یه دونه پلن موفق برین ما دلمون خوش باشه با کسایی بازی میکنیم که حداقل تونستند یه پلن درست حسابی بزنند؟:دی

پ.ن3: ادمین به ما تارگت نگفته شما هم حذف کنید برید؟:دی

شیران بازهم دریدند...

خودکشی به سبک نوب ها...

پلن نزنید عزیزان دل، گفتم شما توان بازی کردن ندارید،برید سیمز بازی کنید.

همسایه جهنمی هم بد نیست براتون...

تا الان بعد از این درگیریا یه بار واسه دلخوشی بگشید یه جارو زدین، آها آها یادم نبود ما شیریم و شما گله گوسفندان بی چوپون (ذیروز مارو کفتار و شغال و اینا خطاب میکردین الان بفهمین شیر کیست...)

معتقدم هر سروری ما باشیم جیغ میزنید و فرار میکنید:)

اتحادهای آریانا و آمرداد همه باهم هستند، هرگونه اتک به متای شرق اعلام جنک با این دو ساید است.

درگیری به دلایل:

خصومت شخصی، به دلیل دستم بود تقصیر آستینم بود، پلیر خودش زده برای ما قابل قبول نیست.

هرگونه اتکی که زده شده به مجموعه با انتقام سخت رو به رو خواهد شد.

خلاصه درگیری

خوارج:

جمعی از پلیرهای مدعی که وقتی میخورن، داد و بیداد میکنند که کاری نداره زدن شما و ما خودمون گذاشتیم مارو بزنید.

این قبیله خودشون رو خیلی حق به جانب میبینند، خودشون رو اکثریت مینامند.

در جنگی ۵ روز دشمن رو از پا درآوردیم.

۵ شب و ۵ پلن...

تک تک اکانت های خوارج دشمن ما هستند، مشکلات شخصی و غیره دخیل نیست.

خصوصیات خوارج:

ضعیف، بدون توان نظامی، پرخاشگر، پر مدعا، بی مسئولیت در کار تیمی

خوارج رو جدی نگیرید فقط شیرهای آریانا شمارو با تمام وجود دریدند.

از روی ناتوانی در بازی حتی نتوسنتین یک لینک بذارید که ما تونستیم فلان کار رو کنیم:)

اما ادعا توتال لیدری در ساید، ادعا پلنری، ادعا دف کوردی و غیره دارید.

شما برای ما شیرها مثل آهویی به چشم طعمه بودین و بس...

سرعت آهو از شیر بیشتره

ولی ترس از شکار

حواسشو به پشت سر پرت میکنه و شکار میشه

شاید همرهای خوبی داشتید، شاید دفاع داشتید ولی متاسفانه مثل آهو توسط شیر شکار شدید..

باید با احترام حذف میکردید و از سرور خارج میشدید نه این که بمونید تا کامل توی‌ بازی با زدنتون تحقیر بشید :)

پ.ن:سرورهایی که شما بازی کردید احتمالا دور هم سیمز بازی میکردین یا همسایه جهنمی.

پ.ن۲: قطعا توان مقابله با تیم یکپارچه و قوی مثل آریانا رو دارا نبودید و به اشتباه در سرور موندید.

خخخ علیرضا جان از تو بعیده

گویا مولتی هامون شاخ و دم درآوردن از 1 خونه ای رمر خفت میکنن رمری که با منابع خودش پلیر اخراج شده ی خودش کشیده :))))

از شما بعیده خودتو با این پست تو دعوای درون اکانتی دخالت بدی : دی

این دهکده که شما مشاهده میکنید به دست همین کسانی که خفت کردن بالا اومده و نیروسازی توش انجام شده بلاخره حق آب و گل دارند

گذاشتم راحت باشن یکم از بار آتش سوزی داخلیشون کم بشه که لیاقت این اکانت رو نداشتند و بیرون انداخته شدند که گویا شد :)

گذاشتین راحت باشیم از دیشب بالا 11 دفعه جاخالی دادین؟
    واو چه قدر شما رئوف هستید:دی

یه کاری کردم مخفیگاه ساختین:دی

رئوف هستید و مخفیگاه میسازید؟ نمیساختی دیگه...
    میاید ده 4 رو راید میزنید؟

عجیبه این رئوف بودن شما...

عکس هارو قبلا گذاشتم پست های فروم یکبار بخون:))

نگهبان خاکستر هجومی شده:دی

چطوری سوپر بازیکن؟

میخواستی حمام خون به پا کنی، خوشم میاد مرد و حرفش :)))
    همر خودتو به خاک و خون کشیدی؟

نمیگی شیرهای آریانا جر وا جر میکنند گله ضعیف شمارو؟:دی

بازی کردن بلد نیستی،شده یه جارو بزنید بگید ما تونستیم؟

اگر شما اکثریت شمال شرق بودید چرا ما اقلیت رو حذف نکردید؟

اگر شما اینقدر قوی بودین چرا یه بار مارو دفاع نکردین؟

چرا توی این جنگ که ما 10 تا تارگت صفر کردیم و چندین جا دفاع کردیم همر هاتون رو شما فقط با کله رفتین دیوار؟

میشه از پلنر و لیدرتون بخواین یه آموزش به ما بدن هرکاری شما میکنید ما یاد بگیریم هیچوقت انجام ندیم اینقدر ضعیف نشیم مثل شما ها...

فکر کنم هرجا اسم بچه های آریانا به گوشتون برسه جیغ بزنید و فرار کنید:)))

در بیشه زار شیران این یک قانون است، اگر طالب صلح هستی آماده جنگ شو

مرسی از حمیدرضا عزیز

پ.ن:وحید و حسین تی ان تی به جای متن آماده کردن توی فروم گذاشتن و حرف بزنید بگید کانتر میکنیم فلان میکنیم، یاد میگرفتین دو تا تارگت میزدین:))فعلا با کله یا تو دیوارید یا فقط دارید میخورید:))

پ.ن2: برید کلش آف کلنز بازی کنید، وقتی دهتون خراب میکنند میتونید باز ادامه بدید، تراوین برای شما ها نیست... توی چهارتا سرور که پلیر درست و حسابی نبوده بازی کردید، بعد میگید خفنید؟ شما زمانی که ما بازی میکردیم، اگر بازی میکردید فارمی بیش نبودین... بیشه زار شیران شرق رو فراموش نکن...

پ.ن : متای شرق مبارک

پ.ن: علیرضا ایران کجایی!

سلام علی جون چطوری برادر؟

خوشحالم که توی متای شرق توام هستی😍

در حال بیرون انداختن چندتا از خوارج هستیم که کلا ساید خودشون رو به جنوب غرب فروختند...

شیران آریانا هر شب در حال دریدن دشمن هستن:))

یکم زیر رید گذاشتیم خوارج رو لاست بی گندمی دادن و یه نیمچه خفتی‌ زدیم😍😂

ناصر کلاه بردار چرا دفاعی sw میاد روی خوارج ساید‌ شمال شرق؟

این نوع سیاست فکر نکنم سیاست خوبی برای بازی‌کردن باشه، به جای این که این وسط به مواضع دفاعی‌ ساید خودتون برسید دفاع میاد روی شمال شرق...نمیگین شاید متا شرق فرصت بشمره قضیه رو و شمارو بزنه در این فرصت؟:)

به هر حال حمایت از‌خوارج با انتقام سختی رو به رو خواهد بود...

خوب خوب‌ به گفته حاج حسین دیشب دو نفر از گله اونوریا توسط گله شیران باز هم به هلاکت رسیدند...

ای افراد گله اونور چرا پلن میرید اینسرت میشید؟

چرا پلن میرید دیوار میشید؟

آها آها خودتون گفتین دیگه ما شیریم و شما هم که ... 😂😂

بازم اینجا فکر کردید منید؟😂 که میشینم تک تک اینسرت میکنم😂

شما اوج دست آوردتون این بود که شما با ۸‌کی‌رعد زدین ۴ کی لاست دادین، ۵کی‌ رعد کشتین😂واو چع تیم قوی

خوب اینم دومین قربونی که توسط شیران آریانا دریده شد💪🏻

پ.ن: آدم چرا خودشو و دوستاشو گوسفند خطاب کنه؟ زشته

پ.ن۲: ممنون که به ذات شیر بودن ما پی بردید...

شیری از شیران شمال شرق

به به نهنگ های عزیز

خوب میگفتین نمیزنید، ساید رو نمیخواین واسه خودتون و فقط دنبال اینید دوستانه برید؟

دیدین کاراتون رو چقدر آدم های خوبی هستید.

تیم الکلی ها در حرکتی غافلگیرانه با دیواری بلند از جنس شرافت، نامردان را به دیوار برد.

فکر کردید من هستین؟:دی

جالب اینه چقدر توی واتس اپ و اینجا برای من کری خوندین ما نمیخوایم بزنیم، اگر بزنیم یه جور میزنیم نتونید کاری کنید:دی

بازم تکرار میکنم:

فکر کردید من هستین؟:دی

خوب نهنگ های عزیز دیشب در حمله انتحاری حمله به اکانت A R T E M I S برای کراپ لاک کردن انجام دادن، که با دیوار رو به رو شدن:

بعد از اون هم خوب میگذریم که چقدر INSERT داشتیم، دیدیم واو سلاطین اومدن شروع کردن به زدن DON FLAMINGO

با همکاری کامل بچه ها خیلی زیبا اینسرت شدند و فقط 6 موج به دهکده خورد.

کاتاها پر...

کل دست آورد تیم لویال زدن 4کی گرزی و خفت 5کی رعد با لاست 4کی رعد از خودشون بوده:دی

ولی ما چی؟

کم حرف بزن، بیشتر عمل کن

یه سوال ذهن منو مشغول کرده، اونم اینه که شما که اکثریت و پرقدرت هستید چرا ما اقلیت رو از ساید بیرون ننداختید؟
    شما که میگید ما همر نداریم و هیچی نداریم چطوری نمیتونید نه جایی بپرونید و نه این که میتونید مارو دفاع کنید؟

واقعا جالب حرفاتون و آدم نمیدونه باید به کدوم سازتون برقصه؟
    آدم میفرستید توی گروه ما که راجب حرفا ما بفهمید بعد نمیشه

حالا فهمیدین چرا 250گرم رو زدیم؟

همینه

سواد بازی ندارین و توان بازی ندارین...

اینقدر بی ارزش خودتون کردین که میگین حذف ولی حتی توان این کارم ندارید من میدونم....

مشکل شما جماعت همینه که ساید فروشی و اکانت فروشی و خود فروشی ریشه در افکارتون دوونده!!! البته نمیدونم طبق گفته های خودت الانم با کشف رازی بالا هستی اینو نوشتی یا برای خود شیرینی!!!
    وقتی ما میگیم علاقه ای به خود زنی نداریم و دلمون نمیخواد ظرفیت سایدمون رو به فنا بدیم ولی شما دنبال جنگ درون سایدی هستید چون اصولا برای ساید دیگه بازی میکنید وگرنه نوب کبیر، کانتر کردن اکانتی که زیر 20خونه کاتا بلند میکنه و عین آب خوردن تایم کانترش درمیاد توضیح دادن مسائل کلان تر سخته!

واقعا شما عاشقان لیدری و توتالی و میلیتاری و دیپلماسی اجازه فعالیت به دیگران میدین؟ مشاور اعظم توتال شما که پیشنهاد دف دادن به اس ای رو زمانی که متا نبودیم میدادین واقعا نظر دیگران تو ساید مهم بود ؟؟
    به قول یه بزرگی میگفت من همین امروز رجیستر کنم تو مید گیم سرور رو میبینی؟

هروقت کاری انجام دادین راجبش صحبت کنید:))

کلی اسکات و بررسی میشده و هر اکانت با برنامه زده میشده:))

شما نمیخواستید بزنید این لانچا و اینسرتا از کجا اومد؟

میگم که فقط میتونید بنویسید😂

مسئله یکم خصوصی کردی میای میگی با کشف رازی و فلان ، بابا شما بیرون بازی هم میاید به این و اون واسه کاراتون رکب‌ میزنید. فلانی بیا این کارمو راه بنداز اینجوری بریم فلان کنیم و بمان کنیم.( خصوصی کردی موضوع پس اجبار شد بگم ما خر نیستیم)

الانم تو بازی همین هستین، فقط چهار نفر بنده خدارو با دروغ و با حرفا الکی آوردین وسط توسط اشخاصی انجام شد که نه برای بازی وقت میذارند و نه هزینه مالی میکنند.

حکم کسیو دارین که بلده کتاب رو از روش بخونه ولی بلد نیست کاری انجام بده.

زیاد قصه نگو

عمل کن😂😍

من تو عمل ( حتی با کشف رازی ) سوراخ کردم نقشه رو، چندین بار... حالا ببین کشف رازی نبود به نظرت چیکار میکردم؟😂

پ.ن: حمایت از رازی 😂😂

پ.ن۲: از دست آوردات چهارتا مدرک بذار، کم‌تر راجب آرزوهامون حرف بزنیم،، سعی کنید عمل کنید

با ۱۰ کی گرزیاتون که تایم پایین میزنید و دیوار میشید و با داغون شدن اکانتاتون پست میذارین؟😂😂

فیلم زیاد میبینید😂 جمع کنید خودتون رو لطفا

مرد باشید مثل مرد بجنگید هم بخورید هم بزنید :))

من که لذت بردم از این که تک تک تون رو با لطف بچه ها دونه دونه زدم و حال خوبی داشتم:))

گندتون کیه؟😂

همیشه گفتم اگر ادعایی دارید ثابت کنید، شما فقط حرف بلدید :))

یه اینسرت نمیتونید بزنید، یه تارگت تشخیص‌ نمیدین:))

مثلا پلن میرین😂 قبل رسیدن صفر میشید😂

سلاطین حالتون چطوره؟😂

مثل زمان انقلاب بیاین بگین دیکتاتور نمیخوایم😂

سواد بازیتون نشون میدادین من خودم تشکر میکردم :))

پ.ن: نوری تحلیلگر بزرگ بیا عزیزم به ما بگو کجا همر زدیم😂😂

پ.ن۲: کسی که وقت واسه بقیه ساید نذاره و فقط بلد باشه حرف الکی بزنه و نیاد مسئولیت بپذیره بهتره وایسه کنار و چشم بگه، پس الان بدو بدو برین پیش عمو تورجتون😂😂🙄😁

لویال تیم؟😂تیمی که در سریعترین حالت ممکن جمع شد و هم چون نهنگ خودکشی کرد😍😂

همر سوپر سنگین ، پر مدعا ترین پلیری که به شخصه دیدم و هیچ رزومه ای از ایشون ندیدم😂

خودکشی ، خودکشی😂

به کوری چشم لویالیا متامون مبارک😍😂

گل پسر کل دفاعتون رفت روی موناکو دیروز
    رگباری التماس دفاع برای این که یه تشخیص تارگت نمیتونید بدید
    از اونطرف هم از کی تا حالا با اکانت روی حذف ساعت 7:45 صبح میاید اینسرت میکنید؟؟؟چه جالب!
    امروز اتفاقا به صورت فان زدیم لیدرتون رو که 2200 تا کاتا داشت و با شوالیه اینسرت میکرد این میشه فیدر؟وای نکشیمون فیدر شناس!!!
    وقتی که اشکان پسر خورد میگفت کاتاهام بک کردم تو راهه میخوام بزنمشون!!!!
    وای چقدر شما آدم های فهمیده و از خود گذشته ای هستید، خیلی شرمندم میکنید:دی

حتی ارزش لینک گذاشتن هم ندارید برام:دی

همین که دوستاتون زنگ میزنند میپرسن علیرضا ایران چطور توی چهار ثانیه 90تا اتک میشونی کافیه بفهمیم توان بازی کردن کجاست:دی

شما میاید اتک میذارید و میخواید خفت کنید بعد دیوار میشید!!
    واو چه آدم از خود گذشته ای هستید
    بعد عادت دارید فیک میاد روتون همر بلند میکنید؟؟؟
    خیلی خوبین شما دارید حذف میکنید ولی شروع میکنید تازه به اسکات کشیدن؟؟
    من قصد ادامه زدن شما رو نداشتم به خاطر اسکات دیشب تصمیم گرفتم لیدرتون بزنم.

پ.ن: چقدر بیشتر وقت روی اکانتاتون میذارید وقتی که روی حذفید، اگر من میفهمیدم اینقدر انرژی میده روی حذف بودن از اول سرور میگفتم بزنید روی حذف که قوی شید:دی

پ.ن2: روی حذف بودن دستمال داداش کایکو است به شما انرژی مضاعف میده:دی

خوب لینک قرار نمیدم :)

وقتی میگم در حد بازی نیستید صحبت نکنید لطفا با لاست ۲۰۰ تا دونه دهکده دیفالت اشکان پسر که در تاپ رید بود پرید:(
    اینم به نظر شما چراغ در آوردیم؟
    نه ...

اینم میگین نامردی کردیم؟
    ۸۰۰تا تی کی توی دیوار
    ۷۰۰ تا رعد توی دیوار

دیگه هیچوقت در مورد پلن و جنگیدن بحث نکنید خواهشا

پ.ن: حاج حسین با لانچ آشنا شدی؟

امیدوارم این مشکلات به بهترین شکل حل شه و ما وگرنه ادامه میدیم.

اشتباه؟
    شما اشتباه ترین کار ممکن رو توی هر سایدی بودین کردین
    از این به بعد میتونید فکر کنم فعالیت داشته باشید

یادتونه همین شما اگر حسین tnt هستید افتخارتون این بود سرور قبلی توی ساید بازی میکردید جنگ داخلی کردید نذاشتید صد بشه واندر سایدتون؟
    ما تا الان جنگ داخلی نداشتیم ولی شما خیلی قشنگ توی سابقه چندساله شما هست و فکر میکنم باید این مدال هم اضافه کنید به افتخارتتون و لذت ببرید.

یادتونه باز تعریف میکردین که توی ساید خودتون اول سرور همتون خوردین تا آخر سرور نمیتونستید تکون بخورید؟
    نگم براتون
    سابقه نفرات ما رو هرکدوم یدک کش نمیکشه...

دیشب قبل جداشدنتون تیم اسپیکتون داشتین گل و بلبل میگفتین؟

هرگونه خروج از اتحاد و استفاده کردن لفظ کودتا علیه آقا ایرج توی ne و دادن چندتا فحش پس برادری بین ما نبود. اگر هم بود ما یوسف بودیم و شما برادران یوسف
    به هرحال دیگه گذشت و تا عذرخواهی توی این موضوع نشه پس ادامه دار خواهد بود.

بابت تمام توهین ها اون اکانت بدون چراغ کلا صفر شد حتی جندین اسکات کشیده شد!
    موضوع بعدی این که رعد لول 20 یک همر خوب رو میزنید روی یک اکانت که پلیر هم روش نیست کلا 1500 تا سر میوفتین!!! من خوشحالم که شما اون رو زدین حداقل کمتر مارو اذیت میکنید!!!
    همر نامبر وان اکانت 250گرم زده شد، اینارو زدین میگین ساچ واو؟:دی
    نکشیدمون خوشتیپا

موضوع بعدی وقتی از اتحاد خروج پیدا میکنید و اتحاد جدا میزنید و اون mm تحقیر آمیز حسین tnt در اتحاد ariana زده شد پر قدرت حمله خودمون رو شروع کردیم.
    ما لفت دادیم یا مارو اخراج کردید؟
    فحاشی تورج دور از گوش ما به زن و ناموس دیگران به گوشمون نمیگین برسه؟
    خجالت بکشین بحث بازی از قضیه فحاشی جداست

نه اوج لب احترامی و بی حرمتی
    اگر نمیتونید بازی کنید حداقل اخلاق داشته باشید.

جمع کنید خودتون

اتک زده شده به حمایت از لیدر کل بر حق شمال شرق مازیار عزیز بود
    با تمام کسانی که توهین به عزیزان ما کردند برخورد میکنیم.
    وقتی یک بچه 20 ساله به مازیار بزرگ تراوین توهین میکنه تمام کسانی که حمایت از این دسته دوستان کنند دشمن ما هستند.

یاد بگیریم بازی ارزش توهین کردن ندارد.
    به شخصه تا آخرین سربازم تمام شمال شرق رو از کسانی که با زیر و رو کشیدن بازی میکنند پاک میکنم و به عنوان پلنر شمال شرق با تمام قوا کل کسانی که به بازیکنان شمال شرق توهین و بی خرمتی بکنند رو از روی نقشه حذف میکنم.

تا زمانی که با ادب و احترام عذرخواهی انجام نشه بابت بی حرمتی ها اتک ها ادامه دار خواهد بود و به همین صورت ادامه خواهیم داد.

ما تماما رو بازی کردیم و میکنیم، جلو رو نمیایم بگیم ما مخلصیم بعد پشت سر بشینیم بگیم میخوایم کودتا به پا کنیم.
    شوخی در این موردها نداریم، تا الان هم سعی بر این بود شمال شرق یکپارچه نگه داریم ولی با ادعا یکسری به ظاهر دوست رو به رو شدیم...

پ.ن:لطف هایی که در حقتون میشه رو فراموش نکنید.

مردی از دیار شمال شرق یکپارچه

سلام وقت بخیر

خوش اومدین به شمال شرق

ساید شمال شرق یکپارچه شده و در قالب یک تیم منسجم داریم بازی میکنیم.

مجید جان شما هم خوش اومدی امیدواریم سرور جذابی بشه.

در مورد متا و این صحبتا واقعا فکر نمیکنم هفته دوم بازی منطقی باشه که کسی بخواد از متا صحبت بکنه!!!!

شمال شرق تا این لحظه نه صحبتی در مورد متا با کسی کرده نه علاقه‌ای به این داره که بخواد توی چند هفته اول‌ بازی بخواد در این مورد اصلا صحبت بکنه.

نمیدونم با چه تحلیلی یک شخص توی‌ هفته دوم بازی ساید برنده رو مشخص میکنه!

تحلیل از روی دیتا میاد و هنوز دیتا آنچنانی شکل نگرفته که شما بخواین برنده یک سرور رو مشخص کنید!

اگر قراره حذف کنید ، حذف کنید و برید اما این که از جانب خودتون داستان ببافید، قشنگ نیست!!!

تیم شمال شرق با قدرت به کار خودش توی سرور ادامه خواهد داد.

باشد که استوار همچون شمال شرق باشید.💪🏻