نقد و بررسی سرور بهاره با سرعت ۲ برابر | آغاز ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ |

• رکبی که شمال غرب این سرور خورد باید تو گینس ثبت بشه 🤣🤣🤣نمیدونم با چه رویی میاین فروم والا🤣🤣.تییییم بزرررررررگ زوپیتر نمیخواست ش ش برنده شه، ش ش متا کرد یا ج ش :))))

پارسا جان شما هم کلا دوتا سرور هست ساید جنوب غرب رو علنا به جنوب شرق میفروشین(به نفع ج ش حذف میکنین)،یا اگه هم نفروشین میرین متا میکنین :)).

کلا سیاست ج ش و ش ش جالب بود این سرور🤣.

• من خودم خیلی احتمال نمیدم سرور بعدی باشم و بازی کنم، و شاید لزوما موافقِ بالا بردن سرعت این سرور نباشم. ولی دوست داشتم به مناسبت ایجاد این نظرسنجی، یه تبریک بزرگ به ادمین سایت بگم.

اهمیت به نظر و خواسته‌ی جمع، خصوصا وقتی فرد در جایگاه «دارای اختیار بودن» قرار داره، واقعا حرکت کمی نیست. خصوصا تو فرهنگ ما که درونِ نود و نه درصدمون، یه دیکتاتورِ خودکامه‎‌ی «اختیارشو دارم پس هر کار دلم خواست میکنم» وجود داره. و این دیکتاتور خودکامه تو موارد کوچیک و بزرگ خودشو نشون میده. حتی اگه اختیار یه کنترل تلویزیون تو خونه باشه، یا اختیارِ بالا پایین بردنِ شیشه‌مون تو تاکسی، یا اختیارِ استخدام واسه یه شرکت، یا تصمیم گرفتن برای سرنوشت و وقت و پولِ صد، صد و پنجاه نفر آدم تو یه بازی.

خلاصه که به نظر من جای تبریک داره این حرکتت ادمین جان. ولو این که یه درصد خیلی اقلیتی رو هم دلخور کنه و باعث بشه کرکره بالا پایین کنند، یا کلاه چپ‌و‌راست کنند.

--

• کل نوشته هات با تمام احترام فقط توهماتته.

فقط این یه قسمتو هرچی زودتر باید بگی منظورت کیه؟

اسم بیار.

بی صبرانه منتظرم ببینم کیو میگی

با تمام احترام هومن جان . شما اون سرور تو شمال غرب نبودی پس خیالت راحت اون شخص تو نبودی کسی که باید بفهمه خودش فهمید .

فقط محض یادآوری اسم یکیشون رو بهت میگم شاید شعورت رسید و بعد از یادآوری خاطراتتون اومدی بابت این پستت معذرت خواهی کردی .

اسم یکی از اون نفراتی که فرستاده بودین علی بود اینم شماره اش ۹۷۷۸----۰۹۱۲ البته برای اینکه زیاد آبروش نره شماره رو کامل نذاشتم .

حالا اگه دوست داشتی بیشتر اطلاعات داشته باشی در مورد قضیه میتونی از امید و هومن فتحی بپرسی تاکامل جریان رو برات توضیح بدن .

ولی اکه یادت باشه مشکل من و شما سر این شروع شد که شما اومدی یه تهمت به یکی از دوستان جنوب شرقی زدی. و منم بهت گفتم بچه‌های جنوب شرق خط قرمز منن .

امید جان یا حافظه من خرابه یا مال شما به خاطر کهولت سن ضعیف شده .

اگه یادت باشه یه پلن از شمال شرق که توسط ایلیا و سروش استورم عزیز که الان هر دو عزیز هم در ساید شما هستن برای چیف واندر شما زده شد . و بعد بچه های شما اومدن به من و مصطفی تهمت زدن که اومدیم رو واندر شما و دف بک دادیم بعد من اومدم بهت گفتم طبق این شواهد میتونه کار پلیر خودتون باشه .

اگر هم یادت باشه اونموقع تو واتس آپ تماس تصویری داشتیم و تو چشم تو چشم من نگاه کردی و گفتی یا کار تو بوده یا کار مصطفی

اون سرور پلنرهای شمال شرق که گفتم کی بوده پلنرهای ساید ما هم متین جان و ادریس عزیز بود . که تمام اون پلیرها این سرور تو ساید خودت هستن ( البته ادریس رو نمیدونم این سرور هست یا نه ولی باهاش میتونی ارتباط بگیری ) ازشون بپرس اصلا من یا مصطفی از پلن خبر داشتن یا نه اگر یه نفرشون گفت خبر داشتیم اونموقع من بهت میگم حرفت تهمت نبوده و حقیقت داشته ولی اگر ما در جریان پلن نبودیم پس معلوم میشه که تهمت شما از پایه و اساس تهمت بوده

ایلیا جان پستت رو تا اونجایی خوندم که نوشته بودی به خاطر خصومت شخصی دارم بهت جواب میدم . داداش من هیچ خصومتی با هیچ کدوم از بچه های تراوین جز امید ندارم و خصومتم با امید تو دنیا واقعی است و هیچ وقت وارد فرومش نمیکنم . تو همین الان زنگ بزن بهم ببین از صحبت کردن با من خصومتی حس میکنی

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• خلاصه که به نظر من جای تبریک داره این حرکتت ادمین جان. ولو این که یه درصد خیلی اقلیتی رو هم دلخور کنه و باعث بشه کرکره بالا پایین کنند، یا کلاه چپ‌و‌راست کنند.

--

نکشی ما رو گوله نمک .

صرفا جهت اطلاع بهت میگم این نظرسنجی زمانی گذاشته شد که ساید جنوب غرب به مولتی هانتر بازی موافقت خودش رو اعلام کرد . اگر اطلاع نداری برو از بزرگترهات بپرس تا بهت بگن تا زمانی که ما مخالف بودیم هیچ اقدامی جهت افزایش سرعت سرور صورت نمیگرفت چه برسه به نظرسنجی 🤣🤣🤣🤣

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• با سلام

با توجه به نظرسنجی‌ انجام شده

سرعت سرور در روز سه شنبه 5 تیر به 20 برابر ارتقا یافت.

این امر مشکلاتی را به همراه خواهد داشت چنانچه مشکلی دیدید با مولتی هانتر درمیان بگذارید.

هم چنین نقشه های ساخت در روز پنجشنبه 7 تیر ساعت 18:30 آزاد میشوند.

اطلاعات سرور بعدی با حضور ۳ نژاد (رومن_گول_توتن) با تغییرات خاص به زودی اعلام خواهد شد.

با احترام.

مدیریت اسپیدترا

• سلام خدمت مدیریت محترم

لطفاً در صورت موافقت مابقی پلیر ها مپ ۲۰۰×۲۰۰ و کمتر شدن ۱۵ کراپ ها برای سرور بعد در نظر گرفته شود.

• درود

تبریک به دوستان گل جنوب شرقی، واندر ۱۰۰ گوارای وجودتون.

برای ما سرور پر فراز و نشیبی بود و یه تایم هایی واقعا خوش گذشت و بازی بهمون چسبید.

با تعداد کمی از دوستان بازی رو شروع کردیم و در طول مسیر کمتر و کمتر شدیم. قبل از کتیبه ها جهت ایجاد بالانس سرور با اس ای وارد متا شدیم که بنظرم اگر دوستان غربی حذف نمیکردن رقابت جذابی میشد...

این سرور شخصاً اکانتی رجیستر نکردم، هدفم این بود روی اکانت های مختلف کمک احوال هم تیمی هام باشم. در نهایت پلنی که دوست عزیزم مسعود تامی برای اکانتش داشت به دلم نشست و اغلب وقتم صرف اکانت Tommy شد.

دهکده های اکانت دور واندر چیده شد و این قابلیت ایجاد شده بود که با غارت ناتار ساعتی ۵ میل گندم به واندر تزریق بشه (تامین گندم ۱۰ میلیون دفاع واندر).

یک میلیون و هشتصد پیاده، ۲۸۰ ک کاهن و یک همر، تروپی بود که ساختیم و در خدمت ساید بود:

مجموع گلدی که این سرور تهیه کردیم ۱۸ ک بود (گلد مصرف شده روی اکانت تامی، ۴ مولتی مصری و ۴ اکانت دفساز و اسکاتر). بنظرم به نسبت هزینه ای که کردیم بازدهی قابل قبول بود.

پ.ن: طبق گفته ی ادمین، قراره سرور سه نژاده ران بشه. میتونه چالش جذابی باشه.

اگر رفقای ما از خر شیطون پیاده شن، کدورت ها و دلخوری ها رو بزارن کنار و اکثر بچه ها اعلام حضور کنن، ما هم در خدمت عزیزان خواهیم بود.

• رکبی که شمال غرب این سرور خورد باید تو گینس ثبت بشه 🤣🤣🤣نمیدونم با چه رویی میاین فروم والا🤣🤣.تییییم بزرررررررگ زوپیتر نمیخواست ش ش برنده شه، ش ش متا کرد یا ج ش :))))

پارسا جان شما هم کلا دوتا سرور هست ساید جنوب غرب رو علنا به جنوب شرق میفروشین(به نفع ج ش حذف میکنین)،یا اگه هم نفروشین میرین متا میکنین :)).

کلا سیاست ج ش و ش ش جالب بود این سرور🤣.

تعیین کننده جریان این سرور ما بودیم و به شما ارتباطی نداره که از اعتبار کارامون بالا بری

زوپیر از اول اعلام کرد قصدش واندر نیست و اخرین دو ایکس که پارسا حضور داشت اکانتهای ج.غ به شمال رسید

برد جنوب شرق و سومی ش.ش هم مبارک همگی <3

واندر زندگیتون صد

پ.ن: 3<1

ایلزی

• درود دوستان

این سرورم با فراز و نشـیــــــــــب هاش تموم شد و جنوب شرق تونست واندرو ۱۰۰ کنه

جا داره یه تشکری بکنم از همه دوستانی که توی سرور بودن

بچهای خوب تیم ان ایی سهیل جان اقا جعفر و سایر دوستانی که تا اخر سرور حضور داشتن

عزیزان تیم ربلز و پارسای عزیز

تیم خوب زوپیر و بچهای اندبلیو (بجز فرهاد)

بریم سراغ تیم خودمون (بترتیب پاپ) :

فرامرز عزیز و همیشه درجه یک

تیم خوب نیسان دفساز خفنمون

سعیدشدو رفیق گرامی و همیشه همراهم که دوتا اکانت خفن داشت این سرور و مثل همیشه درخشید

افشین از اکانت نالنجی

تیم یودونت نو می خفن نیما، سپنتا، احمد و البته لیدرشون میلاد :دی

اکانت یالان دنیا پدرام عزیزم

اکانت درجه دو نوبادی همون همیشگیا امام هومن ممد اقا رضا (بجز فرهاد)

محمدرضا رویال خفن و پرانرژی

تیم خفن رونان اقا دانایی عزیز اقا شهروز و حسین (اگر بوده :دی)

اکانت زایستر توتالمون اقا علیرضا و آرمان جان

اکانت خفن B2k

اکانت هارد پوینت همدم همیشگی ما علی اقا دراگون

اقا فریدون عزیز بزرگ جمع

بغبغوووو حمزه عزیزم معلم تراوین من ۱۰ ۱۲ سال پیش

eye؛ رتبه اول این روزای تراوین ایران؛ متین و ارمینشون بودن این سرور

سعید ملای گرامی که این سرور همراهیمون کردن

اقا مهدی lazybee رفیق خوبم

اکانت anabelle هومن فتحی عزیز

محمد توشی حرفه ای

اقا میثم سرانو که مدتی همراهمون بودن مرسی بابت اومدن

اکانت luffy گول خفنمون

تیم خفن hydra ارمان ویچر عزیزم حامد گرامی و دوستان

اقا علی عزیز

میلاد play4fun پلیری که خیلی حرفا واسه گفتن داره

اکانت خفن zxcvbn از قدیمیای جنوب شرق اقا امین

تیم خفن سعید اس بزرگ ؛ اقا سعید مجتبی محمد و رضا

حسین فستر همیشه پای کار

مهربان عزیزم اکانت جیجیتو

محمد نایت خفن و امیر کیلر نوب رفقای قدیم

آرش افکت همیشه عالی

محمد جواد ریکی عزیزم

اکانت big papa سروش استورم عزیز و درجه یک

کسری توتال قدیممون از اکانت fire hide

اکانت خفن ashen one

حمید متال عزیز

حامد ماراوا خفن که این سرور بازم پیشمون بودن

Papa zoltrix سیف زون اس ایی

حاج سعید مارلبرو

اقا مهرداد اسکانیا

امیر اواتار خفن اکانت sale فول جنگی

اکانت constantine دفساز خفنمون بچه رشت

اکانت south rubber مختصر مفید و خفن

اقا مهرشاد wolf.se قدیمی

یه تشکر از اقا امیر اسپارتان که مدتی رو همراهمون بودن و استفاده کردیم از کیفیتشون

تشکر از ایلیای عزیز فعال و پرانرژی مثل همیشه( اکثر ساید دست ایشون بود)

تشکر از امید عزیزم همراه و پشتیبان همیشگی جنوب شرق ( نمیدونم چندمین سروره کنار هم صد میکنیم)

تشکر ویژه از مهدی کلت خفن خفن ؛ اسمش تو لیست اکانتا نبود چون اکانت نداشت، ولی یه اتحاد داشت و درجه یک بود مثل همیشه، واقعا از اینکه روزی بخوام روبروش بازی کنم میترسم، ستون ثابت اس ایی

تشکر از همه دوستانی که کنارمون بودن و اسمشون رو یادم رفته اینجا بیارم که قطعا کمم نیستن

مرسی همگی

حکایت همچنان باقی

کوچیکتون رضا

• با سلام و احترام :

امیدواریم باچالش ها و هیجانات بازی سرور خوبی را تجربه کرده باشید.

این تاپیک بسته شد.

برای جنگ آوری دیگر میتوانید به تاپیک سرور های دیگر مراجعه کنید.

کانال اطلاع رسانی اسپیدترا :

https://t.me/s/SpeedTra_Com

موفق باشید.

• Admin

Closed the thread.