نقد و بررسی سرور بهاره با سرعت ۲ برابر | آغاز ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ |

• سلام و عرض ادب

بعد مدتها یه اکانتی در شمال شرق درست کردیم تا در کنار دوستان از بازی لذت ببریم؛البته دیگه پیر شدیم و زیاد وقت بازی ندارم

پ.ن : اون دوستان شمال شرقی که میگفتید شمال شرق بدون متا هم وینر میشد این سرور چرا تا فهمیدید کسی با شما متا نمیکنه یهو تصمیم به حذف گرفتید ! حداقل تلاش میکردید شاید کسی باهاتون متا میکرد و وینر میشدید بازم :دی

داداش

متا و این چیزها همه کشکه ،هر سایدی مولتی زیاد بکشه برنده بازی ه

• سخنگوی شمال غرب کیه؟

یکی میاد میگه ما اومدیم ش.ش رو بزنیمش ازونطرف به وگنس دنده میده میگه کسی همر معظمش هم نتونسته لمس کنه.

یکی دیگه میاد میگه هرکی بره بی طاووسه !!

اینطور که معلومه یکسری اکانتهای شمال شرق همین الان داخل اتحادهای NW هستند. چیشد طاووسشون؟

دوستان گول این وروجکو نخورید نشسته یه گوشه میگه لنگش کن با لفظهای نامناسب..

یکی نیست بگه به طاووس دیگران چرا چشم داری؟

توصیه میکنم با کسانی که از این الفاظ استفاده میکنند قاطعانه برخورد شود تا شاهد فروم باکیفیت باشیم. )

به هر حال خدمت دوستان شمال شرقی عرض میکنم نوستراداموس زمانه ات را بشناس. طرف دیده زورش نمیچربه یا حصله نداره خالی کرده نمیاد.

پسفردا یک درصد به برد نزدیک بشه شمال شرق اونقدر نفوذ داره که میاد و زحمات شمارو بنام خودش میزنه و میگه این سیاست اول سرور ما بود و بارها هم تکرار شده ثابت شدست.

ما اونقدر زد و خورد داشتیم حضور یا عدم حضور ایشون برامون فاقد اهمیت هست و اصلا برای جنوب شرق اهمیتی ندارد.

به پست ایشون دقت فرمایید.

شاید شاکله ی اصلی تیم ان ای این سرور در کنارمون نباشن (یا پلی نمیدن یا سایدهای دیگه رجیستر کردن) ولی خب میدونم که میدونید شمال شرق در ضعیف ترین حالت خودش هم حرفی برای گفتن داره...

نتیجه: شمال شرقی ها جزوی از ربع شمال شرق حساب نمیشند و اعضای تیم ان ای هستند! اما حالا که در موضع ضعف هستیم شمال شرقی هستیم و حرف برای گفتن داریم.

ماهم با شمال شرق درگیر نیستیم! در صورت درگیری با تیم ان ای حاضر به خرج نیرو برای شما نخواهیم بود.

بدین صورت اولین دفاع سرور تقدیم میگردد.

پ.ن: لطفا نه وقت خودتون رو بگیرید نه وقت مارو مرسی

پ.ن: مال من نیست اون باید بره. درو باز کن تا که زودتر بره. زور نه که بگی لطفا بره

سلاااااام چه خبر ؟

درود عزیز حال شما چطوره. کمی طولانی و پرمحتوا صحبت کن و معرفی کن شاید دوستان و آشنایان شناختند. :)

• پ.ن: از دوستان جنوب شرقی تقاضا دارم تا پایان روز 7 بازی در فروم پست نگذارند.

تمام صحبتات همینقدر بی ارزشن

ظاهرا یه سری اکانت شمال شرقی داخل اتحاد های جنوب شرقی هستن

زود تند سریع بیاین و پاسخگو باشین چرا و به چه علت؟؟😂😂

۳ صفحه پست نوشتی که اخر یه اسکرین بذاری و بگی اولین دف سرور؟

خب به روش قدیمی میومدی بوم بوم میکردی یکم جذابیتش بیشتر میشد

پ.ن : ممد توشی بیا اینور. شمارتو نداشتم از فروم دنبالتم😂

• یه خواهش میشه از همه داشته باشم؟

دوستان باور کنید یه سری هستند، از شمال شرق ما تا بقیه سایدها، که لزوما با این که کی به کیه و اسامیِ سرورهای قبل آشنایی ندارند.

خواهش این که یه جوری تیکه متلک بندازید و لفظ‌بازی کنید که ما هم بفهمیم چی میگید :دی

الآن این پست رو، که به فارسی نوشته شده و ریپورت هم گذاشته، من خدایی متوجه نمیشم چی نوشته و متلکِ نویسنده به کی و کجاست.

یعنی 500 تا دونه مزدور انقدر بزرگ بود که با 4 تا پاراگراف متلک بیاد فروم؟

• سفسطه نکن عزیز من ؛ من هیچ وقت اجازه نمیدم ب خودم به دیگران توهین کنم

من ی پلیر ساده تو ش غ هستم و شاید دو سه روز دیگه هم اکانت رو تحویل ساید دادم رفتم :)

اگه منو بشناسی باید بدونی دیگه مثل قبل حس فروم نویسی و .. رو ندارم وگرنه الان می‌رفتی با برف سال بعد میومدی

• ما نفهمیدیم این متوهم شمال غرب که رفت سمت کپ های شمال شرق کی بود

تند نرید ، زمین لیزه ، هر کسی یه روز لیز میخوره

هر کس دوران اوج خودشو تجربه میکنه و تواضع در دوران اوج نام شمارو جاودانه می‌کنه

سعی کنید پیرو خط پیشوای بزرگ جهانیان

سامان بدبوی کبیر تعالی فرجه الشریف باشید

که او مردی یکتا و جاودان هست

چون دست پیشوای کبیر از دنیای تراوین کوتاه است

من به نمایندگی از پیشوای عظیم جهانیان

سامان بدبوی کبیر

نویسنده کتاب 1001 روش دفاعی

و گیله مرد تراوین و آن سوی دیوار گلی توتن

دست خود را به سمت شما پیش می‌آورم

باشد که بوسه بزنید و از درگاه پیشوای مهربانی ها

طلب بخشش و مغفرت نمایید

همانا که او پیشوایی بخشایش گر است

• خدایی خسته نمیشی خودت؟

اخه این حجم از دری وری و چطوری سرهم میکنی؟:|:rolleyes::/

• خدایی خسته نمیشی خودت؟

اخه این حجم از دری وری و چطوری سرهم میکنی؟:|:rolleyes::/

مجید جون هر وقت تونیستی یکم شبیهش باشی برای تو هم کتاب چاپ می‌کنیم

حسودی نکن دیگه لطفا

• سلام ارادت

برا اولین بار بود به دعوت دوستان امدیم شمال شرق ولی خوب مهمون دعوت میکنید صاحبخونه خودش نباشه بی احترامی به مهمان هست .

بعد اون پیامی که رو اکانت امد تصمیم به حذف گرفتیم بعدش یکی رفت جنوب شرق یکی دیگه هم پست خداحافظی .

شهروند نمایی نکن گلم شروع کننده مشخص هست ۴۱۴ تا استپ کردی تو دیوار البت عادت به این کار داری ولی قول دادم خیلی زود خیلی زود از نزدیک ببینمت در گوشت بگم گولت زدم ........

• بچه های جنوب شرق چه سریع داداشی شدن با مجید پرشیا ، دیسلایکاشونو دراوردن

امید جان کجایی ببینی یارانت

دیسلایکاشونو خرج کیا می‌کنن

جنوب شرق چند سرور گذشته حکم رفیق مارو داشته

من دیدم مجید عرق کاسنی زده فشارش افتاده

برای باز گشت فشارش یه پست گذاشتیم

هومن جوون ؟؟؟؟

• تمام صحبتات همینقدر بی ارزشن

درود رضا عزیزم

حقیقتش قصد انجام اینکار رو نداشتم چون هیجان از فروم گرفته میشه و حوصلمون سر میره.
    با اینحال این گوی و میدان تقدیم شما یا حرف شما صحت داره یا ما. تا روز 10 بازی کسی از جنوب شرق پست نخواهد گذاشت. (مگر کسی حرف اضافی بزند)

یعنی 500 تا دونه مزدور انقدر بزرگ بود که با 4 تا پاراگراف متلک بیاد فروم؟

درود.

ما با کارت ش.غ بازی کردیم. استفاده از کلمه هایی چون غیبت و طاووس و ... مناسب جمع فروم نیست و احتمالا شما اشتباه برداشت کردی دوست عزیز. (یا شاید منظور رو اشتباه رسوندیم)

ما نفهمیدیم این متوهم شمال غرب که رفت سمت کپ های شمال شرق کی بود

تند نرید ، زمین لیزه ، هر کسی یه روز لیز میخوره

هر کس دوران اوج خودشو تجربه میکنه و تواضع در دوران اوج نام شمارو جاودانه می‌کنه

درود پرهام عزیزم. منو شما که نداریم و پیش جنوب شرق عزیز هستی به هر حال کلی رفاقت کردیم و یک یا دو سرور هم متا بستیم
    متوهم از کلمه توهم میاد. کسی آشنا نیست با این اسم برات؟ به هر حال پرچم تروریست و چوکور همیشه پیش ماهم بالا خواهد بود.

سلام ارادت

برا اولین بار بود به دعوت دوستان امدیم شمال شرق ولی خوب مهمون دعوت میکنید صاحبخونه خودش نباشه بی احترامی به مهمان هست .

بعد اون پیامی که رو اکانت امد تصمیم به حذف گرفتیم بعدش یکی رفت جنوب شرق یکی دیگه هم پست خداحافظی .

شهروند نمایی نکن گلم شروع کننده مشخص هست ۴۱۴ تا استپ کردی تو دیوار البت عادت به این کار داری ولی قول دادم خیلی زود خیلی زود از نزدیک ببینمت در گوشت بگم گولت زدم ........

درود. پس اولین خفت سرور هم برای جنوب شرق هست با این عکس که شما قراردادی. با اینحال بله حمله اشتباه بود و ما اطلاعی از حذف ش.ش نداشتیم..

ما با شهروندا کاری نداریم. دفاع شما هم زیبا بود :D

ارادت

• درود. پس اولین خفت سرور هم برای جنوب شرق هست با این عکس که شما قراردادی. با اینحال بله حمله اشتباه بود و ما اطلاعی از حذف ش.ش نداشتیم..

ما با شهروندا کاری نداریم. دفاع شما هم زیبا بود :D

ارادت

قصد ادامه بحث با شما رو ندارم

ولی اجازه بده دوستان نظر بدن که اگه خفت حسابش کرده بودی خودت زودتر از اینا پست گذاشته بودی :D:D:Dاینو بهش میگن با سر رفتی تو دیوار این مقدار منابع از دست رفته نگاه کن اونم روز سه بازی🤣🤣🤣 تا پیام منو بخونی اکانت حذف شده این همه وقت بزاری استپ بکشی بزنی به اکانتی که رو حذف بوده :D:D:D:D:D

گولت زدیم .....

کابوی دوست دارم اگه گفت چرا 🤣🤣🤣🤣

مشتی باش که اگه به صلیب هم کشیده شدی مسیح باشی نه مترسک مزرعه !!!

ALIFX&POYA

Sajad 33YED

MASOUD NOOB

REZA ROYAL

ASHKAN CAPTAIN

<3CAPITAN TEAM<3

• خلبان هلیکوپتر رو اگه میگی پسر خوبی بود

با معرفت هم بود

ولی سیستم تبدیل یکاش ایراد داشت

برای همین نیروی لازم برای ایجاد گشتاور رو نمیدید

بیشتر پست فرومش باعث شد اون سرور ما از بین بریم

یه مسئله ای که هست وقتی لشگریان رو به صف می‌کنی و یهو یک سرباز به جای فرمانده فرمان حمله میده ، سربازا قلع و قم میشن

.

ایلیا جان در باره تروریست و چوکور

توضیحاتی که لازمه دوستان بدونن

اینه که بلند کردن نقشه ها زحمت زیادیش به گردن ادریس بوده و بازی کردن در کنار ادریس و عرفان به واسطه زمان و هوشی که تو بازی گذاشتن برای من خالی از افتخار نبوده

همچنین چوکور تو سرور ۵ ایکس با کمک جنوب شرق و خودت برنده بازی شده

حاج مهدی دانایی عزیز و مهدی نیک روش و سایر عزیزانی که تو اون سرور زحمت کشیدن

در مورد تروریست ، یک سناریو جدید بود

برای ما پر از جذابیت و هیجان بود

ولی بار ها هم اشاره کردم ، اجرای ما کامل و بی نقص نبود ، یه شبایی واقعا میگفتم اگه امشب پلن بیان روی ما چی میشه !!!!

اون سرور خروج جنوب غرب از بالانس بازی

و بعد از اون ترکیدن تنسر و حذف تارتاروس

بعدشم فریز سرور‌ باعث شد که فقط خاطره تروریست بمونه ، در صورتی که چیزایی که تروریست رو تنسر زد لنگه دمپاییای سرور بود و مشخصه که توان نظامی ما چه از نظر دفاع و حمله در سطح آهر جدول بود

حالا از خوش‌شانسی ما و پلن قشنگ ادریس و عرفان

همر واندر زن سوم اکانت تنسر پرید

مگه نه اسکات ما که رو تارتاروس نشست ۵۰۰ کی نگهبان خاکستر رو دیدم گفتم بزارید رو حذف

در کل دمت گرم که با وجود لاتی فراوان در خونت

همچنان از سر رفاقت مکاتبه می‌کنی 💖

• سلام رفیق

سهیل رو اگر آوردی مهدی عشقی هم پیداش کن بیارش دلم براش تنگ شده:)

ی مافیا بزنیم باهاش دیگه مثل قدیم جذابیت نداره اگر قدیمیاش نباشن.

• NE

همسایه نمیخوای؟

آماده اید بچها؟

بله ناخوداااا

نشنیدم صداتونو

بله ناخوداااا

میاد پیشتون با خوشحالی

باب اسفنجی

عاشق آبه این توپولی

باب اسفنجی

نداریم دوستی به این خوبی

باب اسفنجی