نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• خاطرات تحریف شده یوسف ریتالین

آقا یوسف بیشتر از این جواب شمارو دادن خود منو ناراحت می‌کنه ، دیدن یک شخصیت چیپ که حرف از تاریخچه لیدریش رو اکانت اینو اون میزنه و همه جامعه تراوین هم از نوب بودنش می گن

خاطره تاریخی پیشنهاد گلد آپ کردن واندر توسط شما

و خاطره اتک غارت توتال لیدرتون روی چکمه یونیک

مانند اسم سامان بد بوی در تاریخ تراوین جاویدان شد

شما تا صبح بیا اینجا بگو من جونمو برای جنوب غرب میدم ولی متاسفانه هرکی امد کنار شما بازی کرد لای کار گیر کرد

روشنت کنم که کسی که میخواد از یه تیم خروج بزنه با خاله زنک بازی جو رو خراب نمیکنه

تو میگی من خوشحال شدم برگشتی

ولی پارسا چیز دیگه ای می‌گفت

صد درصد بین شما و پارسا بخوام یک آدم حسابی انتخاب کنم پارسارو انتخاب می‌کنم

آقا یوسف بهت گفتم چیپ ، چون تو روم موش میشی پشت روم میش

پر هر صورت تو بازم برو جنوب غرب خدمت کن به ساید رقیب (یوسف چرچیل)

ضمن اینکه میبینی تیم پیشوا منحل شدنی نخواهد بود ، چون هر پلیرش اندازه ۱۰ تا امثال شماست

خودتو به عنوان یه پلیر ۲ سروره تیم پیشوا ، پیشوایی نبین ، چون اسمت تو لیست نفرات پروفایل پیشوا نخواهد بود

هر آنچه تفکر ما بود صحیح بود

هر آنچه پیش بینی کردیم اتفاق افتاد

هر کسی برای یه رسالتی آفریده شده

رسالت شما نیز خوشگلی می‌باشد

واقعا این چرت و پرتایی که نوشتی رو خودت قبول داری؟ رو اکانت رمضان لیدر بودی؟

رو اکانت محرم و صفر چی؟ ربیع الاول چی؟

همین که میگی اون سرور گفتم بیا تو توتال باش

نشونه عدم کشش مغز شما در این گیم هست

سیستم بازی شما خادم القحطانی محمد الجباری هست

قطعا اگر عمری باقی باشه و با شما تو یک‌ساید باشم

بیشترین سود در اینه که بندازمت تو فارم لیست

برات آرزوی موفقیت دارم تو جاهای دیگه

تو تراوین که ازت چیزی در نیومد جز یه آدم

ترسو ، ناتوان و مهربان

در مورد شخصیت شما بر این باورم

که آدمی که مسئولیت گردن میگیره

و هر سرور سایدش به ... میره

باز سرور بعد به بهانه دور هم بودن آویزون پیوی همه میشه ، حتی بچه های تیمی که ازش لفت داده

حتی اون بچه ها میان به من میگن یوسف سیریش ما شده نگی ما هستیما

اصلا من چیزی نمیگم خودت به شخصیت خودت فکر کن اقا یوسف

پ.ن: کسی‌ رو خراب می‌کنن که بهش حسودی کنن

یا رقیب قابلی باشه

کسی که نه در خور حسادت هست و نه رقیب قابل

خراب کردنش فقط میتونه بیان حقایق باشه

تیم پیشوا در عمر بازی خودش متهم به پیشنهاد فروش کتیبه شد ولی یک کتیبه لا نداد

برعکس شما

• خفت زدی دیگه رمراشو اصلا هیچی از همر نموندا :دی

ما میخواستیم بزنیم رو واندر معماری دارتون تا 15 دیوارو بیاره پایین نشد متاسفانه

شما کوبیدید ما ترشی بندازیم؟ لول

نه کسی نگفت ترشی بندازید اتفاقا بزنید پوینت بگیرید

فقط یه سوال فنی تو معتقدی اصولی بازی میکنی دیگه به نظرت باید اکانت هون رمر بکشه یا اکانت توتن ؟

بعد من هنوز جواب سوالم رو نگرفتم این 80 کی استپ و تیر اندازی که خورده رو tsco رو شما زدی؟ قرار بود چیکار کنه دقیقا

• نه کسی نگفت ترشی بندازید اتفاقا بزنید پوینت بگیرید

فقط یه سوال فنی تو معتقدی اصولی بازی میکنی دیگه به نظرت باید اکانت هون رمر بکشه یا اکانت توتن ؟

بعد من هنوز جواب سوالم رو نگرفتم این 80 کی استپ و تیر اندازی که خورده رو tsco رو شما زدی؟ قرار بود چیکار کنه دقیقا

اون اکانت کاتا میساخته تایم کتیبه احمق یونیک کلین کرد کاتاش هم کمتر بوده رمرش کردیم جنگاموز انداختیم پلیرش عشق کنه

مانی جان اگه قراره سوال بپرسی ما هم یدونه بپرسیم با اجازت. الان تکلیف سرور مشخص شده یا از اول مشخص بوده چون دوستان گفتن برا واندر نیومدن؟

اره زدیم اونا هم. همری که برای خفت ندارین کوبیدم به خودت عشق کنی مسیرش کنیم واندر

• درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

ضمن تبریک به آقا ایلیا بابت بووووووووووم بوووووووووووم هاش که انقد زیاد شدن فرصت تبریک بهمون نمیده.

ایلیا جان خب اینکه دیستروی کردی خوبه، ولی وقتی پلیر روی اکانتی نیست که دیستروی معنی نمیده، راستی ایلیا چرا پلیراشون روی اکانت نیستن؟؟؟!!!!!8o8o

نظرت چیه از خود آقا مانی عزیز بپرسیم؟؟
    آقا مانی دوست خوبم چرا پلیرها روی اکانتهاشون نبودن و واندرزنی که این همه واسش وقت صرف شده تا آماده بشه اینجوری دیستروی بشه؟؟؟؟؟
    سوالیه که ذهنمو درگیر کرده. واقعاً چرا؟

یه سوال دیگه هم دارم. شما نمیخواید واندر آپ کنید؟

این همه واندر گرفتین. این بت من حداقل یه لول بده بالا دلمون خوش باشه بگیم رقیب داشتیم.

پ.ن1: پرهام داش، بیرون گود همه رستم دستان هستن، توی گود میشن.... خب گزینه بعدی.

پ.ن2: ایلیا داش واسه کی داری بوووووووووم بووووووووووم میکنی. ایناکه همه وا دادن.

پ.ن3: دوستان NE اگه نمیترسید، لطفاً توی این فروم اعلام کنید برای سرور بعدی برنامتون چیه؟
    بازم فان میخواید بزنید یا با تمام قوا میاید؟؟؟
    به هرحال تکلیف ما هم مشخص میشه که بازم میخوایم وسط سرور بگیم اه اینم که نشد، در رفتن که. یا چی؟؟؟؟؟

پ.ن4: پیشنهاد میکنم خراج سرور بعدی رو با من هماهنگ کنید. بقیه بچه ها سختگیرن. من باهاتون کنار میام و رعایت حالتونو میکنم.

پ.ن5: تصور کن توی روز تمام سایدNE رو بگیری. شبم بری دیسکوردشونو بگیری. حس تعجب توی صورت بعضیا بد رقم سنگین بود. توتال لیدرا که رفتن توی پس توی دیسکورد. دلسوزای یه سایدم که 5 مین بعد کلاً غیبشون.خخخخخ

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• اون اکانت کاتا میساخته تایم کتیبه احمق یونیک کلین کرد کاتاش هم کمتر بوده رمرش کردیم جنگاموز انداختیم پلیرش عشق کنه

مانی جان اگه قراره سوال بپرسی ما هم یدونه بپرسیم با اجازت. الان تکلیف سرور مشخص شده یا از اول مشخص بوده چون دوستان گفتن برا واندر نیومدن؟

اره زدیم اونا هم. همری که برای خفت ندارین کوبیدم به خودت عشق کنی مسیرش کنیم واندر

الان از نظر بازی اصولی این هست با همری که جنگ آموز روش بوده و احمق باهاش کتیبه کلین کردید ! بعد من هم زدم رو یونیک با یه جلو زن 12 کی مزدور لاست دادم

من هر سروری برای برد بازی میکنم لول 99 هم باشه واندر رقیب ولی برد رو با هر قیمتی دوست ندارم مثل متای پشت تلفن از اول سرور و .... خورده ای هم نمیگیرم به کسی از اول سرور که معلوم نبود ولی بعد کتیبه ها مشخص بود سرور خیلی نامتوازنه به دلیل کم کاری ما و پرکاری دوستان

اونم میدادی لیست فارم میزدم بعد مسیر میکردی رو واندر !

• پاتریوت در جواب 20 خط پستت تبریک میگم بابت بردن این سرور

دف داشت محمد جان نگاه کنی جلو زن زدن عزیز دلم دف شناور هم بوده ولی نه تعداد واندر زن هامون میرسه که بخوایم نقشه بزنیم 6 تا واندر رو بزنیم استارت کنیم دو تا از اکانتهای جنوب غرب هم با واندر زن هاشون ناتار زدن رنک هجوم بگیرن روی کاغذ هم نمیشه برد سر همین ول کردن اکانتها رو منم تو دو روز 3 بار لوگین کردم بیشتر کسی که باهام بازی میکنه لوگین میکنه

درباره شمال شرق هم سرور بعد واقعان نظری ندارم خودم بالشخصه اگه تیم سابق جنوب شرق همون تیم بیان جنوب شرق میرم با فرهاد و مهدی کلت و امید و میلاد بازی کنم اگر ایلیا بره جنوب شرق میرم جنوب غرب یا شمال غرب !!

اینا رو ول کن پاتریوت جونم بوس رو لپات

اصلا واسه لپات چند کی گلد بزنم رو اکانتت ؟

• الان از نظر بازی اصولی این هست با همری که جنگ آموز روش بوده و احمق باهاش کتیبه کلین کردید ! بعد من هم زدم رو یونیک با یه جلو زن 12 کی مزدور لاست دادم

من هر سروری برای برد بازی میکنم لول 99 هم باشه واندر رقیب ولی برد رو با هر قیمتی دوست ندارم مثل متای پشت تلفن از اول سرور و .... خورده ای هم نمیگیرم به کسی از اول سرور که معلوم نبود ولی بعد کتیبه ها مشخص بود سرور خیلی نامتوازنه به دلیل کم کاری ما و پرکاری دوستان

اونم میدادی لیست فارم میزدم بعد مسیر میکردی رو واندر !

چرا حاشیه میری؟ اول کتیبه کلین شده بعد جنگاموز اومده همر ریکاوری شه

کلا در جریان نیستی! اول اینکه ایناهاش این پست فروم کجا پشت تلفن بوده؟

دوم اینکه ما تا روز 10 بازی به خون هم تشنه بودیم میتونی به پرهام بگی ام ام های چوکور رو برات بفرسته.

سوم اینکه شخص یوسف قبل کتیبه هر روز داخل دیسکورد ان ای نشسته بود شما از قبل متا نبودید؟ خب اوکی

چهارم اینکه ما تا قبل از اعلام متای شما تنها یک همر داخل پلن مشترک چیف کپ استفاده کردیم !

نه دفاعی برای همدیگه فرستادیم نه داخل پلن همدیگه دخالت کردیم هر ساید کار خودش رو انجام داد

پنجما منو عرفان فور فان سر خزانه 20 تو اسدبل شرط بستیم کتیبه معماری یونیک کجا جابجا میشه بهشون یه جنگامک بدیم دیدیم زارت رفت شمال شرق بدون اینکه متایی اعلام شده باشه!

درست میگی باید فارم لیست میساختیم بزرگی کن ببخش

درکل انسان موجودیست توجیه گرا مانی جان

• پاتریوت در جواب 20 خط پستت تبریک میگم بابت بردن این سرور

دف داشت محمد جان نگاه کنی جلو زن زدن عزیز دلم دف شناور هم بوده ولی نه تعداد واندر زن هامون میرسه که بخوایم نقشه بزنیم 6 تا واندر رو بزنیم استارت کنیم دو تا از اکانتهای جنوب غرب هم با واندر زن هاشون ناتار زدن رنک هجوم بگیرن روی کاغذ هم نمیشه برد سر همین ول کردن اکانتها رو منم تو دو روز 3 بار لوگین کردم بیشتر کسی که باهام بازی میکنه لوگین میکنه

درباره شمال شرق هم سرور بعد واقعان نظری ندارم خودم بالشخصه اگه تیم سابق جنوب شرق همون تیم بیان جنوب شرق میرم با فرهاد و مهدی کلت و امید و میلاد بازی کنم اگر ایلیا بره جنوب شرق میرم جنوب غرب یا شمال غرب !!

اینا رو ول کن پاتریوت جونم بوس رو لپات

اصلا واسه لپات چند کی گلد بزنم رو اکانتت ؟

نوکرتم آقا مانی.خخخخخ

لپام گل انداخت.خخخخخ

قربونت داش. سرور دیگه تموم شده است. همینکه معرفت تبریک رو داشتی یه دنیا می ارزه.

امیدوارم سرور بعدی کل کلمون ادامه داشته باشه، البته اگه برخی دوستان بازم فان نشن.8o8o

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

• عزیزم هنوز‌ هیچکس جرات نکرده بیاد بگه من کی و کجا گفتم تو واندر گلد اپ کنیم ؟

اون کسی که اینو گفته وجود داشته باشه بیاد کف همین فروم بگه ببینم من کی چنین حرفی زدم ؟

رمضان اسم پدر آقا احسان عزیز بود که چون اون سرور پدرش فوت شده بود به یادش چنین اسمی گذاشتیم ...

این سرور زدید و بردید نوش جونتون

امیدوارم سرور‌ بعدی ببینمتون ...

یا حق

یوسف

• درباره شمال شرق هم سرور بعد واقعان نظری ندارم خودم بالشخصه اگه تیم سابق جنوب شرق همون تیم بیان جنوب شرق میرم با فرهاد و مهدی کلت و امید و میلاد بازی کنم اگر ایلیا بره جنوب شرق میرم جنوب غرب یا شمال غرب !!

خارج از کل کل میگم خدمتت مانی عزیز

تو 50 ایکس هم مجید خورده بود ازما ناراحت بود

هرچند دست بالای دست بسیار است اما

شما سنی ازتون گذشته و به عنوان پیشکسوت حق با شماست.

این سرور که ایده متا با جنوب غرب خودت رو پیاده کردی دیدی نتیجش چی شد!

با اینحال اینکه مسئولیت پذیرفتی و جا نزدی خودش احترام من رو خریدار هست

صرفا یه پیشنهاد هم از من بگیر جنوب غرب رو زنده کن مانی

ارادت

• با سلام خدمت همه دوستان عزیز

از اونجایی که سرور تقریبا تموم شده گفتم پست آخر رو بزارم و از یه سری از عزیزان تشکر کنم

اول از هم تیمی های خودم در ساید شمال غرب تشکر میکنم که واقعا این سرور ترکوندن و از هر لحاظ عالی بودن

محمد پاتریوت , مهدی کلت , پرهام , ادریس , میلاد , فرهاد , حسین زاکس , طاها , فرامرز , بنیامین , علیرضا 120 و علیرضا slayer <3

دوم از هم تیمی های دیگمون در ساید جنوب شرق تشکر میکنم که اونا هم عالی بودن و واقعا زحمت کشیدن این سرور

اقا سروش , مهدی دانایی , ایلیا , حسین شدو , حسین فستر , کسرا و آرش <3

سوم از پلیر های اکانت بمب تشکر میکنم که تک تکشون کلی زحمت کشیدن واسه اکانت و بازی کنارشون کلی بهم حال داد این سرور

آرمان , سامان و حامد عزیز دمتون گرم واقعا حرف ندارید <3

و در آخر از دوستان عزیز در ساید روبرو تشکر میکنم که تلاش خودشون رو تا لحظه آخر کردن و زحمت کشیدن و با پلناشون بازی رو برای ما هم جذاب کردن <3

اسامی که از دوستان رقیب خاطرم هستن:

محسن عزیز , پرهام , مانی , مهران , حمید , سالار , یوسف , میلاد و سد ممد ( شدن 8تا که خخخ)

دم همتون گرم که این سرور بودید واقعا من لذت بردم از بازی کردن در کنارتون یا روبروتون

اگر اسمی هم از قلم افتاد به بزرگی خودتون ببخشید <3

پ.ن: آخر این رمان انتهاست ...

• سلام رفقا

برای تیم ما ادامه سرور قبلی مقدو نیست چون تیم ما ۶ نفر بوده که الان فقط ۲نفر قصد ادامه بازی دارند ما فکر کنم ۱۱ تا مولتی داشتیم و دوتا اکانت اصلی که الان با دونفر پلیر نه میشه آپ کرد نه میشه هزینه های اکانتها و مولتی ها رو تامین کرد

به نطرم درصدی از گلدی که هر اکانت خریده روی ایمیل اون اکانت قرار بگیره برای سرورها بعدی

داداش اونطرف باید بنویسی

• من کلا کم حرفم

یوزرنیم میگه پلیر کدوم اکانتم :)

• سلام خدمت همه

اول از همه به هر ساید و متایی که توی این سرور برنده میشه تبریک میگم

این سرور حسابی شرمنده دوستان شمال شرقی شدم اما امیدوارم درک کنن که واقعا امکانش نبود در خدمتشون باشم از یه طرف مشغله کاری و ... اما قول میدم سرور بعدی حسابی سنگ تموم بذارم براشون

3-1 این سرور هم من فقط از شخص آرمین دعوت کردم که رکورد 5 ایکس رو هم بزنیم! یکهو شد مجید پرشیا، امیر تریدر و تقاضای گلد و ...

ایلیا جان از دست چند نفر تو شمال شرق ناراحتی چرا منو میخوای تخریب کنی

از اولین سروری که زمان آی آر پلی دادم خودم گلد ساپورت بودم از زمانی هم که اسپیدترا اومدیم هر سرور اکانتم جز پر هزینه ترین اکانتا بوده ، بعد سر شوخی های من با آرمین تو یه گروهی که خودتون دعوت کرده بودید میگی من گفتم گلد بدید بیام ؟

نخندون منو

پتانسیل کاملتون چیه؟

دیشب تو دیسکوردتون ۵۰۰ نفر نشسته بودن

تریدر که فان پلی میداد و نبود و ...

حیف شد دیر اومدی دیسکورد پرهام جان

یکم زودتر میومدید سامان گرس و رضا گارد و امیر رولبک و ... کلی آدم دیگه هم بودن که داشتن مافیا بازی میکردن میتونستی بگی اونا هم تو سرور بودن و اونارو هم زدی

البته دوستان شمال شرقی میتونند از امداد های آسمانی مثل فریز کردن سروریا بک کردن سرور به سه روز قبل و ... استفاده کنند!

تو خیلی با نمکی کسری

خوشحالم بعد مدت ها اولین سروریه که واندرزن هایی که کشیدید یه چیزی تو ne رو تخریب میکنه

به هر حال بردن ne بیابون هم افتخار بزرگیه برا کسی که همرش گزارش به شگفتی جهان آسیب نرسید میگرفت

در آخر از جناب 200t بابت کل کل های گذشته معذرت خواهی میکنم که یه موقع سرور بعدی مارو فارم نکنه

شادزی

• شاعر میگه اگر با من نبودش هیچ میلی چرا حام مرا بشکست لیلی

امیر حسین سلام امید وارم حالت خوب باشه و کسبت پر رونق

اولین باری که اسمتو از ابلیس شنیدم

تهدیدش کرده بودی

اونجا واقعیتش خیلی حال نکردم

اما در کل نه بی ادبی ازت دیدم و نه رفتار ناشایست

فقط اینکه بازی تراوین مثل مسابقه ورزشی میمونه

گاهی برای حریف دست میزنی

آیا برای حریفی که دوپینگ کرده هم دست میزنی؟

در کل امیر حسین عزیز اگر از اینجانب خشونتی نسبت به سایدت دیدی سر دوپینگ بوده

چون به شخصه سینگل اکانت پلیر هستم

ضمن اینکه خوشحال میشم همدیگرو ببینیم

ولی نگفتی بچه کجایی

• آقا یوسف خوب شمایی که اخلاقت حتی در شرایطی

که یکی چسبیده بهت هم پر مهره

ولی آقا یوسف بازیکنی که میاد تو ساید

شمارو هم دوست داره انتظار نداره روز ۴۰ سرور ۲ ایکس نان کپش چیف بشه

یه قسمت مهم بازی استرتژی نقشه هست

نان کپات کجاست

دفاع شناور سایدت کجاس

پارکینگات کجاست

صرف اینکه اسم خادم قشنگ هست

ولی اینکه چیکار می‌کنه نا مشخصه

درسته که هر کس باید یه گوشه کار رو بگیره

ولی قبلش باید برنامه ریزی اصولی باشه

پلن اکانتا باهاشون فیکس‌بشه

وقتی نقشه راه روشن شد دیگه فرق نمیکنه کی بالاس

انسجام و همدلی اینجا مهمه

اما قبلش بحث پلنری مطرحه

انتقادات تند هست میدونم

سبک بازی من کلا تنده

بالاخره ما یک‌پیشوایی اصیل هستیم

ولی این انتقادات رو جدی بگیری به رشد سطح بازی خودت کمک میشه

• عرفان از عوامل اصلی پایگاه تسلیحاتی پیشوایی چوکور که داخل مرز شمال شرق لونه کرده بود

و من همین پریشب فهمیدم که تو شمال شرق

همه به خونش تشنه هستند 😁😁😁

واقعا دمت گرم

چه رد کردیم چه رد نکردیم

باید میزدیم

دمت گرم برا همه وقتایی که جور تیم رو کشیدی

زحمات تو در قلب پیشوا ریشه کرده است

و اینک پیشوای جهان ادریس کبیر پیشوای جهانیان بنیان گذار تمام کردن سرور در روز نقشه ها ساخت واندر تو را Heinrich Himmler می‌خواند

تا بازی بعدی 👾🌚 🍀

پ.ن: Aile her şeydir

پ.ن: چوکور با همه اعضاش چوکوره(ج.خ)

چالش بازی تیمی به جای بازی سایدی

محدودیت اتحات (طایفه*)ماکس ۲۰ اکانت

شایعه شده ۱۸ اسفند سرور ۳ ایکس ران میشه

این شایعه در صورت پر شدن به واقعه تبدیل میشه

پر نشه باید پول صندلی های خالیو با مولتیاتون بدبن

به جای اینکه اکانت مولتی بیارین با دوستانون یک

طایفه تشکیل بدید ، در نهایت هر کشور از ۳ طایفه

۲۰ نفره تشکیل میشه از قدیمیا دعوت کنید

ظرفیت بازی ۲۶۰ نفر ، ۱۳ طایفه برای ۱۳ واندر

×××طایفه سیزدهم باید در یکی از کشور پناهنده شود

××× پناهنده = ادغام ( یک کشور ۸۰ نفر)

به هرکی میشناسین خبر بدین سرور با مپ 200*200

۲۶۰ نفر عدد بالایی نیست ولی در صورت بازی سالم

ریزش نخواهیم داشت صد درصد اسپید ترا هم با جذب بازیکن خدمات با کیفیت تری خواهد داد

پ.ن : تنها معتاد های ایران شما نیستید

پ.ن: طایفه ما ۱۷ نفره ، ۳ نفر ظرفیت داره