نقد و بررسی سرور 5 ایکس راند 2 | آغاز 15 دی 1401 |

• سلام به روی گل پلیر قدیمی

جهت روشنگری اول سرور که گفته شد دهن شمال سرویس میشه بخاطر این بود خودم سرویس شدم اونجا سرور قبل نه چیز دیگه

با این همه سرویسی الان اینطرف هستیم ولی برخی دوستان مارو اونطرف میدیدن و کلکل ها به همین جهت بود

من شخصا از خوانندگان فروم و پسرگل پرهام گرین عذرخواهی میکنم و امیدوارم فروم سالمی داشته باشیم

داداش شما خیلی آقایی

خودتم میدونی که من بی جنبه نیستم

همون لحظه ای که تو فروم کل کل می‌کنیم

تلفنی اگه باهم حرف یزنیم یه جور دیگست

همیشه گفتن در چت لحن آدم معلوم نیست

ای کاش ادمینا امکان ارسال ویس رو برای اولین بار در دنیا باز می‌کردن اینجا 😁😁😁😁

• آره دادا بازیه فداسرت

حسین جان خوش اومدی دوست دارن همه :love:

• پ.ن: مانی جان یه پست بزار دلتنگیم

من ترجیح میدم این سرور نقش هویج رو ایفا کنم

انگیزه ای برای بازی کردن هم ندارم صادقانه موندیم گلدی که روی اکانت هست تموم شه

اومدیم با مولتی بازی مبارزه کنیم دیدیم همه مولتی دارن فقط ما نداریم

الان هم نه حوصله اش رو دارم نه وقتشو که چیزی بنویسم

امیدوارم در درجه اول هر سایدی که نترس تر بازی کرد برنده سرور باشه مثل جنوب شرق سرور پیش

یه نکته ساید کم پلیر یه مزیت بزرگ داره یک فشار روانی روش نیست دو برنامه ریزی توش خیلی راحت تره

از این به بعدش رو فان مینویسم

1- امیدوارم جنوب غرب یه سرور صد کنه ایشالا این سرور باشه آخرین باری که صد کردن جنوب غرب رو دیدم دلار 1000 تومن بود نه 40000 تومن

2- امیدوارم اگر اونا صد نکردن جنوب شرق صد کنه بشینی رپ کنی

3- امیدوارم شمال شرق به همون روزای اوجش تو ای ار برگرده سایدی که از روز یک تا روز آخر فقط پلن میرفت و میجنگید

4- امیدوارم بکس شمال غرب هم بهشون خوش بگذره آماده بشن برای یک سرور سنگین و قوی سرعت پایین در قالب به یک ساید مقتدر

اسم اکانتهاتون رو بنویسید پای پست هاتون بشناسیم همه رو

خوش باشید

• 3- امیدوارم شمال شرق به همون روزای اوجش تو ای ار برگرده سایدی که از روز یک تا روز آخر فقط پلن میرفت و میجنگید

مانی شمال شرق تو دجکوب هم ساید قدری بود انصافا

اولین سروری که شمال شرق بازی کردم

یادم نیست ۴ بود یا ۷ که بکس eagles شمال شرق بودن ، انصافا عجب رید کال شلوغی داشتن

ولی سروری که بازی تو شمال شرق بهم چسبید

G1 دجکوب بود که خودتم بودی

Ir که مجدد باز شد منم به عشق علیرضا ایران

امدم شمال شرق که از همون اول درگیری توش به وجود امد

دیگه منم ازونجا شیفت زدم جنوب غرب و به طرز عجیبی به تیم پیشوا ورود زدم و پر خاطره ترین تیم بازیم شد تیم پیشوا

از جذابیت بازی صحبت کردی

یه زمان تفاوت بین میدون تمرین ۱۶ و ۱۹

چنان تو بازی قابل رویت بود که نگو !!!

یه زمان پلن انفرادی رو قطر نقشه هم داشتیم

یه زمان ۲۰ کیلو شوالیه رومن با ۲۵ کیلو شوالیه رومن تفاوتش مثل پرشیا و پرادو بود

نمیدونم کدوماتون چوکور رو دیدین

ولی چوکور قدیمی توش سنت و ارزش هست

احترام و دوستی هست ، رقابت و رفاقت هست

چوکور جدید فقط یک ظاهر خوب از یک‌ بازی حرفه ای داره ، ته ته تهش به جز طمع و گنده گوزی و .... چیز دیگه ای نیست

حالا مسئله اینه که من جز خودم کسیو نمیتونم اصلاح کنم ، به امید روزی که دیگران هم دلشون بخواد تک اکانت بازی کنن

چون واقعا سرور اینجوری میشد باشه

که ۱۰ نفر شمال شرق

۱۵ نفر شمال غرب

۸ نفر جنوب غرب

۴ نفر جنوب شرق

بشینن تک اکانت سر نیروهایی که به سختی دراوردن با هم بزنن

ولی نوموخوان به قول فرهاد

• سلام به همه عزیزان

چه جو معنوی گرفت فضا بعد از پستت یوسف جان😁

آقا واقعا کاش اینجوری میشد که میگی

منم به فکر اینکه کلا بشیم ۱۰ نفر تو سرور گفتم میایم یه عشقو حالی میکنیم نه مولتی بازی هست نه چیزی

ولی یهو دیدم اوه اوه

سلاطین مدعی و بزرگ ترین و حرفه ای ترین پلیرایه تراوین ای ار و ما قبل ای ار 😆😆😆😆

بازی بدون مولتی واسشون تعریف نشدس🙃

یاد یه خاطره ای از گذری افتادم

که میگفت اقا من عقده مدال دارم🤣دوس دارم اخر سرور اون مدال باشه جز افتخارات زندگیم🤭

نزدیک به ۹۰درصد پلیرا موافق بازی بدون مولتی بودن بخاطر تعداد کم و جذاب تر شدنه سرور

ولی متاسفانه تو بگو ۱ درصد به این فکر کنن که به نظر اکثریت احترام بزاریم

بگذریم

رید مولتیا شروع شده مثکه خوبم شروع شده

کاش ماام ازون داستانا داشتیم که واسمون اکانت میکشید بالا😏

• امیدوارم در درجه اول هر سایدی که نترس تر بازی کرد برنده سرور باشه مثل جنوب شرق سرور پیش

:D:D:D:D

3- امیدوارم شمال شرق به همون روزای اوجش تو ای ار برگرده سایدی که از روز یک تا روز آخر فقط پلن میرفت و میجنگید

^^^^^^^^

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• امیدوارم در درجه اول هر سایدی که نترس تر بازی کرد برنده سرور باشه مثل جنوب شرق سرور پیش

جنوب همیشه حواسش هست. نداره بحث

در حال انجام همه وظایفیم. نداره ترس

توی نگامون مرگ. آماده برای اعلان جنگ

بعدش ادامه حرفم. نداری تو که به ماها شک

• آخرین تلاش های مجید برای کشوندنمون توی سرور😂

سلام امیر حسین خوبی؟

خب بیا حاجی من قلبا دوست دارم

ولی خودتم صنعتی بازی ، هم سروری که تو جنوب غرب بودی هم ۲ ایکس پیشین

ببین سرور پیش با ممدو امیرو ادریس امدین رو یه اکانت ، بعدش نمیدونم چیشد ولی دونه دونه امدن خداحافظی کردن

چرا باید دوستامون تو این بازی بریزن؟

چرا با یه سبک بازی سنگین و پر فشار میخوایم پلی بدیم؟

من واقعا خوشحال میشم‌ به سرور جوین شی

و خوشحال میشم‌که همین امروز هرکس بیاد بگه اقا من فلانیم اینم یوزرم تو بازیه

طرف با مصری امده تو تاپ ، حمایتا باز شده هنگ کرده ، خب اینجوری میخوره تو ذوق طرف

همین چیزا رفاقتارو میشوره میبره جاش حسادت میزاره

اقای عرق فروش با شمام هستم

• ببین سرور پیش با ممدو امیرو ادریس امدین رو یه اکانت ، بعدش نمیدونم چیشد ولی دونه دونه امدن خداحافظی کردن

چرا باید دوستامون تو این بازی بریزن؟

چرا با یه سبک بازی سنگین و پر فشار میخوایم پلی بدیم؟

سلام خدمت همه

در مورد اسم هایی که آوردی همشون عزیزای من هستن ،‌ اتفاقا بازی سرور قبل ما از نظر همه سنگین بود ولی از نظر خودم سنگین نبود . سرور قبل کلونی ما حدودا ۱۰۰ تا اکانت بود که در مقایسه با سرورهای قبلمون متعادل بود مولتی بازی هم لازمه سرورهای اسپیدترا هست خودم هم چند باری گفتم اگه مدیریت جلوی مولتی بازی رو بگیره اولین نفری که استقبال میکنه خودم هستم ولی تا وقتی که این اتفاق نیفته مجبوریم ما هم مولتی بازی کنیم که عقب نمونیم

امیر رولبک که تا آخرش بود فقط ۲۰ روز آخر یه گرقتاری براش پیش اومد که کمتر لاگین میکرد

ادریس ناتار هم که چند ساله توی فونیکس با هم پلی دادیم ولی سرور قبلی به پیشنهاد من و مملی تصمیم گرفت که پلنر ساید بشه چون آرمین وقت نداشت و انصافا به بهترین نحو کارشو انجام داد و از روزی که پلنر شد ورق سرور برگشت و شانس ۵۰ ۵۰ سرور ، به طور قطع میگم که اگه دو هفته دیگه سرور ادامه پیدا میکرد با پلن هایی که داشتیم و اجرا میکردیم شانس برد ۱۰۰ درصد بود و پیش بینی هممون این بود که تا ۲ هفته دیگه حذف دسته جمعی صورت میگیره در جنوب که خب متاسفانه این اوضاع پیش اومد

در مورد ممد توهمی پلیر خوبیه خیلی هم دوستش دارم اما سبک بازی ما کاملا متفاوته ، سبک بازی ممد با هون هست که خفت کنه ولی سبک ما اندگیم هست که همین موضوع یه سری اختلافات پیش آورد که دوستانه حل شد

من واقعا خوشحال میشم‌ به سرور جوین شی

منم واقعا دوست دارم که دوباره فرصتی پیش بیاد که همه دور هم جمع بشیم هم دوستانمون هم رقیبامون ولی واقعا دل و دماغ بازی که سهله حال و حوصله خودمم ندارم این روزا ولی به خاطر چند نفر که لطف کردن و تماس گرفتن همین اکانت که مجید سر در اتحاد گذاشته رو تحویل میگیرم از امروز سبک ادامه میدم

• امیر جان

جامعه اسپید ترا رفته رفته کوچیک و کوچیکتر شده

ولی یک جامعه ای هست که خیلی راحت همین الانش لیدر داره

حالا کافی نیست ۴ نفر به عنوان دوست ، لیدر یا بزرگتر یه ساید تو جلسه عمومی یه تیم مخالفت کنن با مولتی بازی و بچه هاشون رو قانع کنند؟

به شخصه میدونم نیازی به قانع کردن دوستام ندارم

چون بچه ها روی منو زمین نمیزنن

دوستان شما چطور؟

حالا فرض رو بر این میگیریم ۹۰ درصد بدون مولتی امدن ۱۰ درصد رفتن مولتی ساختن

حالا آیا ۹۰ درصد زورشون نمیرسه در یک‌حرکت جمعی

سوراخ ۱۰ درصد رو روی مپ باز کنند؟

یا ادمین بازی میتونه روی ۹۰ درصد چشم ببنده و به ۱۰ درصد فکر کنه؟

حتی اگر توانایی تغییر خیلی چیزارو نداشتیم

توانایی ایجاد تغییر اینجارو داریم

فقط الان ۴ تا نو بازیکن میان میگن مولتی بازی همه جا هست ، اول اینکه سلطان آب قعطه

دوم اینکه برو تو دات کام ببینم مولتیتو میخوای کجات بزاری؟؟ سوم اینکه چند تا میتونی بسازی

و ....

شرایط سرور اسپید ترا با دات کام متفاوته

چرا؟ به خاطر پلیر کم

حالا هم شرایط راحت تر باشه هم مولتی بازی باشه؟

۳ تا چیفر رو تک ده مولتی بسازی ۳ تا ناتار چیف کنی

رو هر ده ۲ تا چیفر دیگه بکشی ۶ تا ناتار دیگه چیف کنی :دی

حساب کن ۲۰ تا مولتی تو ۱۵ روز سرور نرمال

۲۰۰ تا دهکده بهت میده هر دهکده ۱۶ کیلو تولید ساعت ، سه میلیون و دویست منبع در ساعت

گاهی ایراد از خودمونه

من قبل سرور صحبت کردم

الانم کمترین مولتی مال تیم ماست کاملا مشخصه

یعنی واقعا نمیتونیم در کمال صداقت و مردونه مذاکره کنیم؟

• پلنر ساید بشه چون آرمین وقت نداشت و انصافا به بهترین نحو کارشو انجام داد و از روزی که پلنر شد ورق سرور برگشت و شانس ۵۰ ۵۰ سرور ، به طور قطع میگم که اگه دو هفته دیگه سرور ادامه پیدا میکرد با پلن هایی که داشتیم و اجرا میکردیم شانس برد ۱۰۰ درصد بود و پیش بینی هممون این بود که تا ۲ هفته دیگه حذف دسته جمعی صورت میگیره در جنوب که خب متاسفانه این اوضاع پیش اومد

با سلام

پلن چیست؟ ( ۲ نمره )

۱-استفاده بهینه از چند همر ضعیف در جهت پروندن همر قوی تر از حریف

۲-استفاده از همر در جهت بدست آوردن کتیبه از حریف

ممنون میشم یک نمونه از پلن های زیبای تیمتون در سرور قبلی رو برامون مثال بزنید چون تا جایی که ما یادمون تیم شما سرور قبل نقش کیسه بکس رو داشت و حتی یک دونه پلن هم از شما ندیدیم

پ.ن: سرور گذشته هنوز تموم نشده اگر فکر میکنید ۱ درصد هم شانس برد دارید به لیدر فراریتون بگید بیاد توی تاپیک اون سرور اعلام آمادگی کنه واسه بازگشایی سرور بعد این ۵ ایکس :*

• در مورد قسمت اول صحبت هات اگه به دوستام بگم مولتی نکنید قطعا روی منو زمین نمیزنن ولی من هیچوقت همچین حرفی بهشون نمیزنم چون بدون مولتی میان توی سرور و میبینن بقیه سایدها همچنان مولتی دارن و حرف من باعث باختشون میشه پس تا وقتی قانونی برای مولتی بازی نباشه وضع همینه

در مورد قسمت دوم صحبتت هم موافق نیستم ثابت هم میکنم بهت

توی سرور ۲ ایکس که بسته شد قبول داری حداقل ۸۰ تا اکانت بودن که پلیر داشتن؟

همین سرور اکانت ما North empire روز ۷۰ بازی که سرور بسته شد ۸ تا همر واندرزن + ۷ تا همر جنگی داشت

و در مجموع ۱۲ میلیون هم دفاع داشت

۴ میل دف برای دفاع از مولتی ها داشت که خودتون دیدید همرای ۱۵۰ کی گرزی رو مولتیای ما دیوار میشد

۸ میل دف هم برای نان کپ ها کشیده بودیم

حالا شما این ۷ تا اکانتی که میگم رو بفرست کنارش

the last of us

T A R T A R U S

king bala

ATRON

The godfather

Saeid-s

T E N C E R

Shadows

این ۸ تا اکانت بالای ۵۰ تا واندرزن و ۵۰ میلیون دف داشتن

حالا اون ۹۰ درصد ۱ درصد شانس برد دارن ؟ به خاطر همین اگه بخوای مولتی بازی نباشه باید از مدیریت درخواست کنید که قانون بذاره که به نظرم بازم اتفاقی نمیفته و چیزی عوض نمیشه

• خدایی نکرده قصد جسارت ندارم اما در مورد تکنیکال پلن و برنامه های ساید ترجیح میدم به کسی توضیح بدم که به عنوان پلیر و پلنر قبولش داشته باشم تا در نهایت یا من اون رو قانع کنم یا اون منو چون غیر این باشه وارد دور تسلسل باطل میشیم و سر بقیه درد میگیره فقط از یه کسی مثل فرهاد یا هومن درخواست کنید که این سوال رو بپرسه تا جواب بدم

۱ درصد که نه ۱۰۰ درصد شانس برد با NE بود بازم اگه کسایی که جز se قبولشون دارم درخواست کردن با آمار و ارقام میتونم ثابت کنم

• خدایی نکرده قصد جسارت ندارم اما در مورد تکنیکال پلن و برنامه های ساید ترجیح میدم به کسی توضیح بدم که به عنوان پلیر و پلنر قبولش داشته باشم تا در نهایت یا من اون رو قانع کنم یا اون منو چون غیر این باشه وارد دور تسلسل باطل میشیم و سر بقیه درد میگیره فقط از یه کسی مثل فرهاد یا هومن درخواست کنید که این سوال رو بپرسه تا جواب بدم

۱ درصد که نه ۱۰۰ درصد شانس برد با NE بود بازم اگه کسایی که جز se قبولشون دارم درخواست کردن با آمار و ارقام میتونم ثابت کنم

امیرحسین جان نیازی به توضیح دادن به من نیست من توضیحی ازتون نخواستم

اصلا شما 200 درصد شانس برد داشتید خوبه؟ بیایید اعلام آمادگی کنید سرور رو تموم کنیم تا نتیجه مشخص بشه

بحث راجب سرور گذشته هم تموم کنید اگر مردش هستید اعلام آمادگی کنید اگر هم نیستید که هیچی ...

شادزی <3

عکس مربوط به روز ۶۵ بازی سرور ۲ایکس قبلی

در ساید ۱۰۰ درصد پیروز شمال شرق :)

توضیح بیشتر نمیدم

• درود بر دوستان خوبم.

من بازم اومدم.

عرایضم یه ذره طولانیه. ببخشید.

توی فروم صحبت از مولتی بازی میشه. توی این دو سرور اخیر من یه اکانت داشتم. اسمشم تابلوئه.
    هیچوقتم وقت بیشتری نذاشتم که بخوام چندتا اکانت بزنم و مولتی بازی کنم.
    اگه بخوایم مولتی بازی رو از سرورها برداریم بهتره از خودمون شروع کنیم. نیازی نیست خط و نشون واسه دیگران بکشیم.
    دوست خوبی تشریف مبارکشونو آوردن و مدعیه به دوستام بگم رومو زمین نمیندازن ولی نمیگم؟؟؟!!!!8o8o
    داش پرهام الان اعلام کنه هیچکدوم از دوستاش مولتی نمیزنن.حتی مطمئنم بعضی از رقباش هم مولتی رو کنار میذارن. اما....

اما شما اگه به دوستات بگی حرفتو میخونن؟؟؟!!!!:D:D
    بگذریم.خخخ8o8o

خدایی نکرده قصد جسارت ندارم اما در مورد تکنیکال پلن و برنامه های ساید ترجیح میدم به کسی توضیح بدم که به عنوان پلیر و پلنر قبولش داشته باشم تا در نهایت یا من اون رو قانع کنم یا اون منو چون غیر این باشه وارد دور تسلسل باطل میشیم و سر بقیه درد میگیره فقط از یه کسی مثل فرهاد یا هومن درخواست کنید که این سوال رو بپرسه تا جواب بدم

در خصوص برد 100 درصدی NE در سرور قبلی، خدائیش در حد خوردن نوشیدنی 100 در100 بدون الکل شاید برنده میشدن. که اونم براشون سنگین بود.
    از اینکه انقد اعتماد به سقف داشتی راجع به برد NE، خدائیش مشتاق شدم ساقیتو زیارت کنم. ساقی نیست پیامبر اولوالعزمه. راستی آدرسشو نداری؟

بخدا سرور قبلی جوری مولتی میزدین که اگه همون مرز Ne میخواستیم یه دهکده رو بزنیم، باید ارتش پاورچین پاورچین قدم ورمیداشت که یه دهکده دیگه رو خراب نکنه.

وقتی میبینی طرف مقابلت دکتر(داش عرفان عزیز) و شما هنو سیکلی، بایدم بیای بگی واسه تو توضیح نمیدم، واسه یکی دیگه توضیح میدم.
    آقااااا شما واسه من نوب توضیح بده، توضیح دادنت واسه حرفه ای پیش کشششششششش.

پ.ن1: بخاطر داش مهدی عزیز که گفت به یه بابایی نگیم از بچه های NE هستی، ناراحت میشه. داش مهدی نگفتم. خوبه؟؟؟؟

پ.ن2: داش عرفان جان ممد از این سوالات سخت ازشون نپرس، سوالت 2+2=4 میشه بپرسی اونا راضین. خدا ادی رو از جفتمون بگیره.

پ.ن3: پرهام داش چالش رو میزنم مولتی نزن واسشون سنگینه.ازشون اینو نخوا.

پ.ن4: عمو رضا سورنای عزیز دلتنگتیم سلطان.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

ارادتمند همه دوستان خوبم، محمد Patriot

بزرگترین نابکاری آنست برای آنکه برترین باشیم، دست به ویرانگری چهره دیگران بزنیم.

• حالا انصافا ما هرچی که میگیم یه جوابی میگیریم

رو همین حساب جا داره یه پست دیگه بزارم

عرفان جان چون شما سواد پلنری نداری اجازه بده من بهت بگم پلنری یعنی چی تا دفعه بعد که دوستان رو مخاطب قرار دادی جواب درست بگیری

پلنری :در واقع مثل همون آشپزی هست

وظایف پلنر : خرید گلد به مقدار کافی ، خرید وی پی اس چند عدد ، خرید بات و خرید یک عدد پنکه جهت راه اندازی

شما اگر با امیر حسین عزیز بخوای صحبت کنی تا این حد برات کافیه

حالا اگر دیگه بخوای در سطوح بالا تر قرار بگیری و با محمد علی هم کلام باشی باید پلمنری بلد باشی

پلمنری : در واقع همان دستگاه باد ساز در مقیاس بسیار بزرگ هست که هر بادش میتونه در یک ساید زلزله بالای ۱۵ ریشتر ایجاد کنه ، که تنها راه مقابله باهاش استفاده از کتیبه راز معماری یونیک‌هست

خب البته هر کسی یک سبک در پلمنری داره

تا اینجا بهترین پلمنری که دیدم اقای مگنس بوده

این که شما تنها خواستتون برد بازی هست

تنها دلیل مولتی بازی شماست

پ.ن: اونی که کارش درسته نیازی به ویاگرا نداره

پ.ن: این عرفان همون عرفانه که به کارت NE رو زده

پول ولی سر همش کن خوب

پ.ن آخر : من واقعا دوست دارم باهم دوست باشیم

ولی یه جوری حرف میزنی که انگار رو خر ملا نصرالدین نشستی. ، ۴ تا سرور مولتی ساختن همر کشیدن بلند نکردن این همه ادعا نداره

سرور پیش به مملی زنگ زدم وایساد نصیحت کردن

اخه ادمی که با فروش گاو و گوسفند پولدار شده

چی داره بگه!!!!

انقدر فازشو نگیرید

تراوینه ، پایگاه هسته ای نیست

متواضع باش ، میام اینجا میگم

پایتم ، قد ....تم

ولی فازشو بگیری میشم همون باج گیر سرور پیش

فروم رو چالشی فشاری می‌کنم

• اصلا شما 200 درصد شانس برد داشتید خوبه؟ بیایید اعلام آمادگی کنید سرور رو تموم کنیم تا نتیجه مشخص بشه

بحث راجب سرور گذشته هم تموم کنید اگر مردش هستید اعلام آمادگی کنید اگر هم نیستید که هیچی ...

ببین عزیز امیدوارم که حال دلت خوب باشه ولی واقعیتش اینه که حال هیچکس خوب نیست حالا ۴ ۵ نفر همش تراوین تراوین میکنن احترام میذارم بهشون دلشون میخواد بازی کنن ولی اکثر بچه ها دل و دماغ بازی کردن ندارن حتی توی ساید خودتون ، اون سرور هم از بین که نمیره به هر حال بک آپ گرفته شده دیر یا زود دوباره ادامه پیدا میکنه منم از جانب بقیه الان نمیتونم بگم که باز کنید یا نکنید .

عکس محربوط به روز ۶۵ بازی سرور ۲ایکس قبلی

در ساید ۱۰۰ درصد پیروز شمال شرق :)

توضیح بیشتر نمیدم

این مختصات ها اکثرشون مربوط به کلونی T E N C E R هست که خب بازی رو ول کرده بوده و زدید دمتون هم گرم

۴ تا پلن روی مولتی هاتون اومدیم متاسفانه الان فقط به شیت پلن اول و دوم دسترسی داشتم به ادریس گفتم چک کنه اگه شیت پلن سوم و چهارم مونده بود اسامی اونارو هم برام بفرسته

nafas , asma , ali90 , moheb , sedaghat , silver pg , philips , noname , holako , aboli , top gear , crop , elizabet , yakuza , j4f , sword , naruto , 1artoor1 , red line , khalife , elijoon , mersi , bul , king dead , toyota , zixel , canada , makan , benis , boton , memol , farmer , m a r i o , rock-difault , cotlet , obama , king kong , d.e.v.i.l , !secret! , pagani , poneh , soski , aram , shapor , see , dante , koma , trane , endawar , microsoft , tashakor , b-code , nestle , nobel , enghelab , sepenta , sos , hibye , savage , mr_tester , batman , colt , tahmtan , king joker , hulk , bande ye khoda , rasht , tah dig , lancome , gavazn , facebook , a n g e l , avengers , miss , pishi , venom , lion , migmig , moodi , hich , shirshah , shanbelile , pa$mak , jooj , c04 , killerx , bdboy , shmr , pito , jabbar sing , sorrow , babi king , swordfish , pep , popup , ss1 , top gear , zorro , nike , zixel , nobel , maryyy , lancome , merlin , masih , bit box , solomon , old man , lop lop , hafez , avernoob , avern0ob , averno0b , 0din , godzilla , noOob , aqua man , kadus , hit , android , milad_f , lucifer , agent 47 , arash1 , gaia , venooom , witcher , se soldior , okulhat , fifa , sina , reza07 , aloo , love , baran07 , soti , se angel , pars , mosi , lord of war , OoO , jaguars , absolut , slowyer , donma , sadam , legendary , leg , seemenomore , paria , lavashak , user name , mitrayi , mitra , minoo , minayi , g36 , foryou , mashtihasti , ykz , mrtony , def , ttwars , sozann , lily ,kokab fozol , tom cat , dalaran , lenin , yanny , pashmaloo , lightning , abolfazl11 , parmida ,

اینا اسم مولتی های se هست که در ۲ تا پلن اول ne با موفقیت زدشون

طبق شمارش من ۱۷۵ تا کپ هست

( حالا ممکنه ۲ ۳ تا اشتباه کرده باشم توی شمارش )

در مجموع با پلن سوم و چهارم ۲۵۰ تا ۲۷۰ تا مولتی میشد که کاتا کردیم

شما در بهترین حالت با ارفاق یک سوم این مولتی رو هم از ne نزده بودید وقتی هم میگم مولتی از ne شما بخون مولتی T E N C E R از بقیه کلونی ها مجموعا ۲۰ تا کپ کاتا نشده بوده