نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• پدرام جان ما همبازی رو انتخاب میکنیم که در خورمون باشه

متاسفانه همبازیهامون تایم ندارند وگرنه امکان مانور بیشتری بود

بنده منکر درخشش پلیرهاتون نشدم

حتی اینجا هم میتونی ببینی

محمد از اکانت Diablo. یکی از تحلیل گر های خوب که وجودش داخل هر تیمی نعمته.

دوستان خوبم متین و ادریس پلیرهای مستعد و باهوش که طبق گفته (خودش میدونه) پلیرهایی هستند آینده دار و انشالله در آینده تحت لیدری خوب درخشش این ستاره های جوان رو خواهید دید.

این پلیرهای شمان که سعی بر درخشش با تخریب دیگری دارند که توصیه میکنم افسارشون رو بکشید

با تشکر

• تخریب

ایلیا جان من قصدم تخریب شما نبود واقعا اگر همچین برداشتی از حرفام کردی عذر میخوام

فقط خواستم نظر صادقانه خودم رو راجب انتخاب تارگتی که انجام میدی بگم که فکر نمیکردم انقدر نظرم تخریبگر باشه

بازم ضمن عذرخواهی تاکید میکنم که فیدر زدن هنر نیست تلاشت رو بیشتر کن مطمعنم در آینده چندتا لینک خوب ازت خواهیم دید

افسارشون رو بکشید

اول از همه برات آرزوی ادب بیشتر و دوم پیشرفت و موفقیت روزافزون دارم , همین <3

• ایلیا جان من قصدم تخریب شما نبود واقعا اگر همچین برداشتی از حرفام کردی عذر میخوام

فقط خواستم نظر صادقانه خودم رو راجب انتخاب تارگتی که انجام میدی بگم که فکر نمیکردم انقدر نظرم تخریبگر باشه

بازم ضمن عذرخواهی تاکید میکنم که فیدر زدن هنر نیست تلاشت رو بیشتر کن مطمعنم در آینده چندتا لینک خوب ازت خواهیم دید

اول از همه برات آرزوی ادب بیشتر و دوم پیشرفت و موفقیت روزافزون دارم , همین <3

عرفان جان وقتی کلا فیدری، زدنت میشه فیدرزنی

میبخشمت

اگر بی احترامی از جانب من هم بوده معذرت میخوام :)<3

• عرفان جان وقتی کلا فیدری، زدنت میشه فیدرزنی

میبخشمت

اگر بی احترامی از جانب من هم بوده معذرت میخوام :)<3

ایول این شد حرف حساب واقعا هم کل دهام فیدره 4ک تیرانداز هم ندارم کلا :))

قبلا هم گفتم هرچی کل کل هست در چارچوب بازی نگه داریم و بهم دیگه بگیم فارم بگیم فیدر بگیم فیدر زن اصلا نمک فروم به همینه

ولی کار به توهین و کلمات زشت نکشه لطفا :saint:

• ایول این شد حرف حساب واقعا هم کل دهام فیدره 4ک تیرانداز هم ندارم کلا :))

قبلا هم گفتم هرچی کل کل هست در چارچوب بازی نگه داریم و بهم دیگه بگیم فارم بگیم فیدر بگیم فیدر زن اصلا نمک فروم به همینه

ولی کار به توهین و کلمات زشت نکشه لطفا :saint:

خیلی فیدری :دی

دوست داریم مام حیف همبازی نشدیم

• سلامی دوباره... اول یه عکس از همر مازیار در سرور قبلی که بازی کردیم بزارم. یه سری نوب زبان بسته نیان اینجا قد قد کردن برای اینکه معروف شن. چون خودش هم گفت ندارم عکسشو میزارم ببینید.

ww1221_tondar_1hzn.jpg

نوب جان این یکی از همرهاش بود. شما زیر گندم منفی این سکته ناقص میزنی یه عمر باید پوشکت کنن.

در مورد ریپلای های فراوانی که به پست من شد باید بگم اونایی که Trash Talk میکنن، شما زمانی که دنبال دکمه پاور کامپیوترت بودی و قدت بهش نمیرسید من داشتم تراوین بازی میکردم. اینکه سبکی که الان داری باهاش گنده نمایی میکنی ما با 80 تا همر رفتیم و اومدیم. همین Eyedean که اینجاست با متای جنوبیش 7 ماه از ما خوردن. بزرگترین همرشون هم 70ک اومد بیرون. دیگه خودت تصور کن. آخرشم واندر متایی که بهمون خیانت کردن صد شد. چون نزدیمش! اسم اتحاد هم 3دات بود! دقیقا شماها نوبی بیش نیستید که برای خرابکاری اومدید و هیچکاری نتونستید بکنید.

در مورد پستم هم که مثلا نوشتم 15 روز + 40 میلیون منبع نمیدونم چرا به یه سری ها فشار آورد که اون همه همر هدر دادید. شما راضی؟ ما هم راضی! حالا دارید خودتونو به در و دیوار میزنید به من چه... بکش خودتو.

در مورد نحوه حملات شمال شرق گفته شد که ماها یه مشت فیدر زنیم. شما همر پرون با 80% تلفات. ما فیدر زن و پایتخت پرون با لینک سبز. بعدشم به ما میگن نوب. تو افتخاراتت اندازه یک فیدر من هم نمیشه سندرومی... بعدش میشینی به من میگی نوب؟ همین جمله کافیته که نتیجه سبز اومدنمون زدن زیرساخت دفاعی و منابعی تروریست بود که الان اتوبان و غار درست کردیم ازتون. اگر اینو فهمیدی، میفهمی نوب تو بودی که به تیم هجومی شمال شرق نوب گفتی. نفهمیدی چقدر آرو آروم دارن میزننت که حتی دردشم حس نکردی و اینجوری وسط فروم داری خوشحالی میکنی. تو راضی؟ ما هم راضی!

پی نوشت: انقدر هم دروغ نگید، از پست خودتون میشه دروغاتون رو در آورد. حتی بچه ها خیلی راحت از تو پست خودتون با کلام خودتون ثابت کردن نوبی بیش نیستید.

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• بچه های شمال شرق لطفا یکی قرص آرام بخشی یه لیوان آبی چیزی بده به مملی من یکی واقعا نگرانشم :(

لینک کم اورده رفته از سرور قبل لینک اورده چقدر سوژه ای تو مملی :)))

این تری داتی هم که داری ازش بالا میری یک سرور واندر صد نکردن و تمام سرور های قبل فیلتر کتک خور والس بودن

حالا شاید این جوجه نوبا که دورتن سنشون به قبل فیلتر قد نده و توهماتت رو از قبل فیلتر باور کنن ولی پلیر های کلاسیک نه اسمتو شنیدن نه چیزی ازت دیدن :*

اسم آیدین هم گنده تر از دهن مبارکتون هست <X لطفا دفعه بعدی خواستی اسم آیدین رو بیاری برو ازش اجازه بگیر :thumbdown:

• عرفان جان من اونجا به دل بخواه خودم نیومدم به دعوت دوستان شما اومدم حالا میگین دیر شده ا

کی مهم نیست اون اکانت هم یه مولتی دیگه به مولتی های دیگه اضافه میشه

ایشالا یه سرور بعدی دیگه از اولش میام خاکستری تازه باگ ناتارارو پیدا کردم

شما ای ار هم اس ای بودی خاکستری بودی درسته؟ صنعتی هم مولتی بازی میکردین رو اکانت کارو پس کسی که خودش مولتی بازه مشکلی با مولتی بازی نداره مشکلتون شخصی بوده یا از طرف ساید دیگه ای اومدین بازی شمال شرق و خراب کنین

منم وقتی صحبت ساید بشه اونم شمال شرق که ساید دیفالتمه اختلافات و میذارم کنار و میرم زیر پرچمش و براش کم نمیذارم

اخر سرور هم چه واندری که ان دبله چه واندری که شمال شرقه 100 کنه برام هیچ تفاوتی نداره

خلاصه که سرور بعدی که همه ان ای بازا جمع میشن شمال شرق 100 به 1 هم بکنین حریف شمال شرق نمیشین

پ ن: در اخر با تشکر از بچه های دیاموند تیم که زحمت کشیدن واندر شمال غرب و کلین کردن

• بازم سلام

چرا انقدر راحت دروغ میگید شما؟لیدر کل والس رو میشناسی؟میدونی لیدر کل والس یکی از صمیمی ترین دوستهای منه؟میدونی با همین ایدین که برای گنده کردن خودت میچسبونی خودت رو بهش چقدر با همین مملی خاطره و بگو بخند و بزن بکوب داشتیم؟اصلا تو اگه تونستی قضیه جوجه کباب ایدین و والس رو بگی چیه تو همین جمع من ازت عذرخواهی میکنم.

سرور هشت والس مقابل تری دات بازی کرد سروری که بعد سرور یک راند یک تیم تری دات سرور یک بعد چند وقت استراحت اعلام حضور کرد و تمام پلیرهایی که از سرور یک رقیب تری دات بودن تو جنوب شرق اتحاد والس رو تشکیل دادن این تنها سروری بود که من و مملی یک طرف ایدین و فریار و... در طرف دیگه بودن.

سرور بعد که سرور دو راند 3 بود مملی تو تیم ایس بازی میکرد نه تری دات لیدر تری دات هم اون سرور من و اردشیر بودیم که من بعد یکماه حدودا و اردشیر هم چند وقت بعد من رفت بعد چطوری تمام سرورها از والس خورده مملی؟بعدش هم که هم تری دات هم والس هم ایس دیگه بازی نکردن تا سرور الدرز که همشون با هم یکی شدن.لطفا اینجا فاز گنده گویی از 10 12 سال پیش برندار که اصلا نه بودی اونوقت نه چیزی ازش میدونی.

اما برسیم سر بازی که باهاتون کردن لیدرهای شمال و مثل موم تو این سرور رو نوک انگشتهاشون چرخوندنتون هم شما هم حامیهاتون رو تو گروهمون گفتم اینجا هم میگم که یاد بگیری سون تزو تو کتاب هنر جنگ میگه هیچوقت دشمنت رو از 4 طرف محاصره نکن همیشه یک راه فرار براش بذار چون اگه راه فرار نداشته باشه تا پای جونش میجنگه فکر کردی جمع کردن شما و درگیری تو خاکستری با شما کاری داشت؟5 تا پلیر پا کار شتکتون میکردن با 5 6 تا اکانت اما میدونی چرا الان تو فروم دارید جولان میدید چون اگه اونجا با شما درگیر میشدن اولا چندتا نیروی پاکار رو که باید اماده میشدند برای هماهنگیهای اتحاد برای میدگیم و اندگیم توانشون رو باید برای شما میذاشتن این اولین ضرر بود برای اتحاد.

مطلب دوم وقتی تو فشار قرار میگرفتید تو اون مقطع سرور ممکن بود(البته بعید میدونم چیزی از استراتژی و تاکتیک بدونید که این به فکرتون برسه)دهکده هاتون رو منتقل کنید به کلونیهای تازه تاسیس و قطعا اونجا یک کم فقط یک کم جمع کردنتون سختر و با هزینه بیشتری میشد پس توپهای قلقلی دادن بهتون به اسم دیفالت شما اینور زدید و خوردید و دف شدید و انقدر سرگرم بودید که مثلا همرهاتون جز همرهای رضا سورنای عزیز از نیروهایی که الان بچه های ما دارن باهاش ناتار غارت و کاتا میکنن کمتر بود چه برسه به همرها با چندتا توپ قلقلی سرگرم شدید تا شالوده اتحاد تو کلونیها شکل بگیره و زیرساختها کامل اماده بشه. این از این

امدی برای ملت مقدار دفاع رو همر میگی مثلا خیلی واردی برو خدارو شکر کن مملی اون روز درگیر اکسل اتحاد بود و رو اکانت نبود وگرنه 6 تا دیگه همر هم ازش رد نمیشد شما اصلا معنی دف شناور رو نمیدونی ظاهرا دفی که یک دقیقه قبل اتک میرسه و یک دقیقه بعدش بک میشه گندم خور اونا رو از کجا میخوای حساب کنی؟

شماها هنوز خیلی خیلی خیلی باید بازی کنید تا چه تو سیاست چه اتحاد داری و پلن به انگشت کوچیکه مملی برسید.

تجربه بشه براتون سرورهای بعد از همه طرف بازی نخورید عزیزم.

• مشکل با مولتی بازی

مجید جان شخصا مشکلی با مولتی بازی ندارم

سروری که نیاز به ساخت مولتی بوده ساختم سروری هم نیاز نبوده نساختم

خصومتی هم نه با ساید خاصی دارم نه با شخصی

این دوستان شمال شرقی بودن که از اول سرور با ما مشکل داشتن و شروع کردن خط و نشون کشیدن و تهدید و ما هم بهشون نشون دادیم نتیجه تهدید تو خالی و ادعا الکی چیه

وگرنه ما توی خاکستری جنوب شرق هم کپ 150 گرفتیم چندتا و هیچ تهدیدی نشدیم و با مذاکره و دیپلماسی تونستیم باهم به تفاهم برسیم و واحه هارو تقسیم بندی کردیم

جنوب غرب هم ساید رجیستر بوده و دلیلی به درگیری باهاشون نداشتیم

درگیریمون با شمال غرب هم فقط سر غارت مولتیاتون بود که از وقتی ناتار جمعیت بالا 400 تو نقشه سبز شد نزدیم مولتیاتون رو

و اما شمال شرق که یک ساید پر جمعیت با تعداد پلیر و تعداد اکانت بالا و ادعای توخالی فراوان بود و از قبل سرور بچه های مارو تهدید کردن که فلان میکنیم بیسار میکنیم و و و

اول سرور هم اول اونا شروع کردن اتک زدن به اتحاد ترور و هر کنشی واکنشی در پی داره مجید عزیز

نتیجه درگیری ها هم کاملا مشخصه که به نفع کی بوده به ضرر کی بوده

بازی شمال شرق و خراب کنین

و در آخر باید بگم که ما بازی کسی رو خراب نکردیم فقط به سبک دلخواه خودمون بازی کردیم ولی ظاهرا این سبک بازی دلخواه ما فشار خیلی هارو تو شمال شرق بالا برده

دوستان شما در شمال شرق توی اسپید ترا بد عادت شدن دوست دارن تا آخر بازی کشاورزی کنن مولتی بیارن بالا و چندتا چندتا همر بسازن که خب بیشتر به خونه سازی و سیمز سیتی شبیهه تا تراوین

اما ما سعی کردیم با اجرای سبک بازی جنگی و انجام چند پلن موفق به کل سرور ثابت کنیم در اسپیدترا هم میشه پلن رفت و میشه بازی جنگی کرد و خب به هدفمون هم رسیدیم , حتی خود شما هم میگفتی هر پلنی برید دیواره ولی خب فکر میکنم خلاف این موضوع به خودت هم ثابت شد

موفق و سربلند باشید

همتون بجز مملی ^^

• فعلا که ۴ تا دمپایی از مملیتون رد شد

فشار معلومه رو کیه

مشتی بیخیال تو لیدر کل والس

تو خفن و بزرگ

بالاخره گنده ترایی یا فارم رفیق باز؟

ما که معلوم الحالیم

نوبیم ، دف نداریم ، همر نداریم

شما که حکم پدر شمال شرق رو داری

چرا موتور از زیر پات درومد؟

سری اول ۲ میلیون دف برات فرستادن

اون دهکده رو اصلا چیف کردیم حالشو ببریم

مملی آمار نیروی تنسر رو ندادی چی ازت زدیم

سلطان ماشین حساب

• چهار مرحله پذیرش حقیقت:

• انکار
    • خشم
    • چانه زنی
    • افسردگی
    • پذیرش

۱. اولش میگن نه همرمون هست، مثل گاو مش حسن.

۲. از شدت خشم توهین میکنن.

۳. با ماشین حساب میگن همچین ضرری هم نکردیم.

۴. میرن آخرین شات همر رو می بینن.

۵. قبول میکنن همرشون دیگه نیست.

با توجه به اتفاقات و ریکشن های اخیر از ادمین تقاضا داریم اگر امکانش هست

رول بک

انجام بدن و برگردونن تایم سرور رو به ۵ و ۶ ساعت قبل از واقعه و لانچ اتک ها تا همر ایشون هم برگرده و ما هم شاهد پست های Rubbish Talk جهت خنک سازی موضوع از طرف اساتید نباشیم.

• نشد دیگه ندیدی برو بالا لینکارو ببین موتور رکس گازی هانریش ریچاربرگمن رو بهت نشون دادم تولید 1938 چون مال شناس نبودی و ناشی امدی موتورو برداری ماشینت روشن بود بی ام دبلیو تو بردم

1600 1700 تا کاتا با کلی نیرو کردی دیوار روز 15 20 بازی فکر کنم پز هم میدی؟

ادعای بازی بلدی هم داری؟

• نشد دیگه ندیدی برو بالا لینکارو ببین موتور رکس گازی هانریش ریچاربرگمن رو بهت نشون دادم تولید 1938 چون مال شناس نبودی و ناشی امدی موتورو برداری ماشینت روشن بود بی ام دبلیو تو بردم

1600 1700 تا کاتا با کلی نیرو کردی دیوار روز 15 20 بازی فکر کنم پز هم میدی؟

ادعای بازی بلدی هم داری؟

سرمون درد گرفت

اگه به لینکای سرور های قبله ، لینکای دات کاممون رو بزاریم بزات بچه جون

• دیگه پدر ساید اینجوری بره بالا خالی ببنده پایینم نیاد ظرح حال الباقی‌مشخصه

سرمون درد گرفت

اگه به لینکای سرور های قبله ، لینکای دات کاممون رو بزاریم بزات بچه جون

من واقعا عرق شرم رو پیشونیم نشست تو با این درایت دوچرخه هرکولس هیتلر هم بهت نشون میدادم زیادی بود

برو چندتا پست بالا دیوار تندر رو ببین چقدر جای کله رو دیوارشه فازت چیه سرور قبل چیه

تو همینجا پیشی باشه میخوردت دات کام نخندونمون پسر

• بخدا سرمون درد گرفت

همتون امپراطور تراوینید ما نوبیم

بس کنید

یکی دهش رفته قبول نمیکنه و زیر بار اینکه اون ده همر داشته نمیره

یکی توهین میکنه و قبول نمیکنه و فقط حرف خودش درسته

یکی میخواد فضا رو با سنش مدیریت بکنه همش رزومه وارد بازی میکنه

یکی میخواد بگه خیلی خفنه و پلن های انتحاری زده

باو تراوینه یه روز میزنی یه روز میخوری

یه روز بیکاری میشینی رو اکانت هیچ اتکی رو نمیزاری رد بشه همرو دیوار میکنی

یه روزم سرت شلوغه سر نمیزنی و دهت میپره

تراوینه دوستان و به همین چیزاش شیرینه

قبلا کل کل ها هم قشنگتر بود

یه جوری همدیگرو قهوه ای کنید حداقل لذت ببریم (منظورم فحش و توهین نیست )

• من واقعا عرق شرم رو پیشونیم نشست تو با این درایت دوچرخه هرکولس هیتلر هم بهت نشون میدادم زیادی بود

برو چندتا پست بالا دیوار تندر رو ببین چقدر جای کله رو دیوارشه فازت چیه سرور قبل چیه

تو همینجا پیشی باشه میخوردت دات کام نخندونمون پسر

دیوار ترک برداشت

از بس گنده گفتی و صدا دادی از خودت

دیگه بیا پایین که این آلودکی صوتی که ایجاد می‌کنی ، هوارم آلوده کرده نمیشه نفس کشید

والا اسم تندر رو اولین بار تو اسپید ترا شنیدم

از بچه های لویال که میگفتن یه ادم نوب

که عقده بزرگ دیده شدن داره

در هر صورت ما که دیفالتتو پاره کردیم بقیه دهاتم که تو بیابون بود

دیگه زیاد حرف زدی خسته شدم وقت ندارم به یک آدم بیکار الاف که نشسته تو فروم پست مارو ریپلی کنه بپردازم

چیپ تر از این حرفایی پیر مرد

• این یکماه تیم لیدری گفتن فروم نرید ما هم جواب ندادیم فکر کردید خبریه پسرجان نه حرف زدن بلدی نه بازی بلدی تنها هنرت اینه دیسلایک که میشی بری یک گوشه گریه کنی برگردی

این دفعه توپت بیفته اینجا پارش میکنم گریه نکنیا

تو بچه مثلا داری برای مجید اخیل شاخ شونه میکشی پسر این جلوی الدرز که کسایی توش بازی میکردن که تا اخر عمرت هم بدویی بند کفششون هم نمیشی تو تراوین چندماه تو ربعشون واستاد از پس تویی گه تو یک دیفالت کلت میشکنه بر نیاد

برو اقا هیچی نیستید فقط طبل تو خالی

• بست توتن شما خوب حرف میزنه

از مجید اخیلم شما بالا رفتی؟

شما از همه چی و همه کس بالا رفتین بگین قدیمی هستید برای تخریب تروریست از واژه نوب استفاده کردید

نوب اونه که اولین بار لفظش رو میاد

نوب اونه که فارم یک اتحادم نبوده الان اسمشو میاره

باشه ما هیچی نیستیم شما مولتی باز خوب

واندر زنتونم که پرید طبلای تو پر بازی نا بلد

الان تیم لیدریتون فراخوان فروم داده؟

• نه خودم خواستم نشونت بدم نه تو بازی عددی هستی نه تو فروم دو ماه شمشیر پلاستیکی چرخوندی دور سرت حیدر حیدر کردی فکر کردی خبریه گفتم شمشیر رو از دستت بگیرم دیگه داری بزرگ میشه 6 سالت شده زشته اسباب بازی بگیری تو دستت