نقد و بررسی سرور فینال تابستانه | آغاز ۱۶ تیر ۱۴۰۱ |

• سلام

اینم سند مال کپ ناتار هستش 6دانگ 8)8)

من نذر دارم 2تا زندانی ازاد کنم انشالله که قبول باشه :saint::saint:

پ.ن : درکار خیر حاجت استخاره ای نیست :D:D

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• بازم سلام

دیروز صبح بود فکر کنم دوستمون با تیر انداز اتک داده بود اومده بود کانتر و خفتشون کنه ولی داستان برعکس شد و خودش خفت شد:دی

.

حالا بریم خفت هایه خودمون

.

.

خیلی خفت زدیم ایشونم دوبار خفتش کردیم ولی گفتم دیگه لینک ها زیاد میشن شلوغ میشه تاپ مهاجمین نشون میده چقدر ازتون خفت زدم تو این 3 روز

اون مدالو مدیون شما هستم دمتون گرم بازم از این مدال ها میگیرم ازتون;)8o

اون استپ هایه خوشگلم فقط دارم از منابع خودتون میسازم میزنم تو سر خودتون این خیلی بده

بای بای

• بابا حرفه ایی...

فکر کنم تو استاد بلوفی...

همین که با این تعداد اسکات کشیدی فکر کنم فهمیدی مسجد جای ... نیست😂

با آغوش باز منتظرتم 😂

• اسکاتا زیاده داداش

میخواستم ببینم کسی که برای ما دیوارو

ترک داده چی تو چنته داره!!!!

پوچی ز پوچی بینهایت پوچی

۴۰ روز دیگه بازی کنی ۱۰ تا اسکات نمیتونی بسازی

تراوین بیلدر از شما بهتر بازی می‌کنه

قهرمانش از ماجراجویی ۲۰ تا اسکات میاره

پس این کاتا هاتون کی در میاد؟

یادمه یه بزرگی میگفت یه ده نمیذارم تو خاکسترمون بگیری

الان تو فارم لیست بچه هاست

هر لایک مساوی با ۱۰ تا گلد

هر دیسلایک مساوی با درخواست ادی جلاد

• تفاوت را احساس کنید

پارسا کلا از سرور قبل 7 صبح آفه :دی LOL

پ.ن: سجادجان یک مورد هم جسارتا اضافه کنم. غارت خودکار از 15 دقیقه به 10 کاهش پیدا کرده

• تفاوت را احساس کنید

سلام

طرف گرزی دیفالتی خفت کرده که ۲۵۰ خونه با کلونیش فاصله داره. حتی تو شارژ هم نیست گرزیش، داره توی چت عمومی خواهش میکنه بیان کاتاش کنن که امتیاز فرهنگی آزاد کنه کنار کپش دهکده بزنه... طرف برده خفت زده اومده وسط فروم... جالبترش اینه که کانتر 1 ثانیه ای شده باز با کمال پررویی میاد سینه سپر شده لینک کانتر شدنشو پست میزاره... مورد داشتیم لینک جاسوسی موفق میزاره :D آقا لینک ندارید بیاید 10-20 تا بهتون از اینایی که زدیمتون بدیم بهتون. شماها اینارو هم که میزارید میگید زدیم. دیگه دیوار شدن تو برده رو که دیگه نباید بزارید.

اگه شماها بازی بازی میکنید ما چهاربرابر شماها بازی بازی کردیم باهاتون، ، فقط لینک گذاشتن اینا برای ما افت داره. حتی زمانی که با جاروبرقی جمعتون کردیم شما نوبهای زیر سن قانونی رو بازم لینک نمیزاریم. اصن افت داره. گندتون انقدر تر زده تو مغازه باباش، باباش فرستادتش تو انبار بشینه. امام و پیغمبر و توتال های این گندتونو کلا نمیزدیم بمونن بخندیم بهشون، الان شماها دخیل بستید به نبیره اونا؟

ایلیا رو هم ریپلای کردم یاد بگیرید خفت یعنی چی... این موقع بازی این میشه یه خفت خوب. چون هم دهکده همر زده، هم تعداد خوبی گرزی خفت کرده + مخلفات

شادزی

ماورای باورهای ما،

ماورای بودن ها و نبودن های ما

آنجا دشتی‌ست...

فراتر از همه ی تصورات راست و چپ

تو را آنجا خواهم دید.

• سلام خدمت دوستان خیلی وقت بود که می خواستم بشینم پا تحلیل وقت نمیشد الان تایمم خالی بود یه سری اکانت تاپ رو گلچین کردم که به این صورت هست:

اکانت هایی که در تاپ غارت هستند از اونجایی که بیشترین ورودی منابع رو دارا هستند بنابراین اکانت های بهتری هم هستند و بریم برای برسیشون ...

اولین نکته که خیلی به چشمام خورد و دوست داشتم بگم استفاده از ۱۵ کراپ هاست ساید شمال شرق استفاده بهینه رو از ۱۵ کراپ ها داشته چرا که اکثرا با مصر گرفته شده و این یعنی تولید ۲ برابر درصد واحه و همچنین ۱۵ کراپ های شمال غربم حدود ۴۵ درصدش رو گرفته و از نظر منابع نسبت به بقیه وضعیت بهتری رو داشته همچنین اینکار باعث میشه که همر ها از ده دوم آماده سازی شه و به طبع جلو خواهد افتاد بعد از شمال شرق جنوب شرق استفاده خوبی داشته از ۱۵ کراپاش و این در صورتی هست که در جنوب غرب حتی لیدرهاشون اول مجبور به گرفتن ۱۵ کراپ شدند و احتمالا به این دلیل هست که تیم دیگری هم داخل جنوب غرب حضور داره و خوب ابنجا آدم مجبوره سریع و انقلابی برا خودش ۱۵ بگیره تا حالا رو مولتی بنابراین تا اینجای امر از نظر ریسورس به ترتیب شمال شرق - جنوب شرق و بعد جنوب غرب قرار داره در واقع تو آیتم های مختلف هم که من نگاه میکنم حالا چه از نظر پیشرفت چه از نظر غارت ، اکانت هم این ترتیب همچنان با پرجاست ...

اما برسی اکانت های تاپ

اکانت اول از ساید شمال شرق

Screenshot_2022-07-17_at_22-55-56_tx2.png

این اکانت کمی دیرتر استارت سرور رو زد فاقد ۱۵ کراپ ( ۱۵ کراپ رو مصر) هفته اول تقریبا بدون تلافات رید زده و بیشتر غارت این اکانت بر پایه مولتی و قفس هست

نکته جالب این هست که مختصات ده ها متفاوت هست این یعنی تو هر مختصات یک همر و عملا این اکانت احتمالا از واندر زن های سنگین شمال شرق خواهد بود ..

اکانت بعدی از شمال شرق

نسبت به روم بودنش و این غارت عملکرد خوبی تو هفته دوم داشته با توجه به وضعیت دهکده ها که کنار همن و شارپ پاپشون و غارت تو هفته دوم میشه فهمید کلا هفته اول رو مولتیا بازی کردن :دی و به امید رید برای هفته دوم نشستن .. که خوب الان نتیجش رو دارن میبینن

مختصاتشون در صورت واندر زن کشیدن از مختصاتای تارگت شدن هست .. که خوب باید دف خوبی هم داشته باشند در اون مختصات ...

نکته ی بعدی که رو مپ میشه دید مولتیا به صورت کلونی و واندر ساپ ده خوردن که البته بدیای خودشم داره این مدل بازی کردن :دی فقط کافیه وسطای بازی یه مولتی کلونی چیف شه ... :دی اون وقته که باید واندر زن براش بلند شه و این بده :دی خلاصه که کسایی که بلد باشن میتونن یه سری حرکت بزنن...

Screenshot_2022-07-17_at_22-56-23_tx2.png

Screenshot_2022-07-18_at_10-57-10_tx2.png

سومین اکانت از جنوب غرب یه اکانت خفتر و دفاعی که کاش دفش میمد برا من :دی احتمالا یکی از بیگ دفاع سرور خواهد بود و آنویل های سنگین رو ازش خواهیم دید با توجه به مختصات میتونه کمک حال اکانت های هجومی در مختصات پایین باشه...

Screenshot_2022-07-17_at_22-57-22_tx2.png

اینم از بهترین اکانت هون سرور البته خیلی مدل خسته ای و آرومی داره بازی میکنه و کل سرمایش فعلا رو دیفالتشه این اکانت و احتمالا فقط جی اس ران نیست در اتحاد شمال شرق و در خاک شمال غرب در حال بازی کردنه ..و حس میکنم کل اکانتشون سرمایه گذاری رو مولتیاشون هست..

Screenshot_2022-07-17_at_22-58-15_tx2.png

خوب این اکانت هم از جنوب غرب خوب بازی کرده یه کپ مناسب احتمالا ۱۲-۱۳ هست و یه بازی نرمالی انجام داده این اکانت هم ده دوم خودش رو ۱۵ کراپ گرفته ...و از اکانت های مهم جنوب غرب محسوب میشه

Screenshot_2022-07-17_at_22-57-51_tx2.png

اکانت بعدی از جنوب غرب که میشه گفت از اولین اکانت هایی بوده که ۱۵ کراپ نگرفته تو جنوب غرب و نوید این رو میده یکی از اکانت های سنگین مولتی کش های جنوب غرب باشه نکته ای که هست دیفالت چنج کپ نشده و فقط کوچیکا روشن هست که سایز همرشون کمه نسبت به بقیه این اکانت احتمال پتانسیل چندین همر واندر زن با سایز های متوسط رو به خوب رو داره که باید ببینیم چی کار میکنه...

Screenshot_2022-07-17_at_22-59-31_tx2.png

اکانت بعدی از جنوب شرق ۲ تا همر ران کرده فعلا که نکته ی مثبتش ده دومشون کپ نیست ، این تو سایز همر تاثیر داره پاپ دهشون به نظر نمیرسه همر جی بی ران شده باشه اگه هم هست تو سطح پایینه .. ولی از واندرکوب های خوب جنوب شرق محسوب میشه..

Screenshot_2022-07-17_at_23-02-37_tx2.png

دومین اکانت هون تاپ مربوط به جنوب شرق نکته ی جالبی که هست ده سوم این اکانت هست که یه پلنایی براش چیده

به ظاهر این اکانت نمیاد واندر کوب باشه و حس میکنم سره ناتار و رید منطقه ای تو تاپه باز باید دید چطور پیش میره این اکانت...

Screenshot_2022-07-17_at_23-02-12_tx2.png

• نکته ی بعدی که رو مپ میشه دید مولتیا به صورت کلونی و واندر ساپ ده خوردن که البته بدیای خودشم داره این مدل بازی کردن :دی فقط کافیه وسطای بازی یه مولتی کلونی چیف شه ... :دی اون وقته که باید واندر زن براش بلند شه و این بده :دی خلاصه که کسایی که بلد باشن میتونن یه سری حرکت بزنن...

سلام آرمین جان، ممنون بابت آنالیزتون اما یک نکته رو جا انداختین، کلونی که الان تا ۸خونه ای ما وجود داره کپ هستند، مگه دوستان حرکتی بلد باشند که کپو چیف کنند :دی.

پ.ن: عابرو یا آبرو؟

پ.ن ۲: کلید یک اکانت گم شده، لطفا نشر دهید، به یابنده مژدگانی خوب داده خواهد شد.

پ.ن ۳: جدا از شوخی و کل کل، فکر میکنم آقا البرز داخل ساید اس ای بازی می کنند، اگر اینطوره تحلیل و پست هاشون رو از فروم این سرور دریغ نکنند.

• سلام آرمین جان، ممنون بابت آنالیزتون اما یک نکته رو جا انداختین، کلونی که الان تا ۸خونه ای ما وجود داره کپ هستند، مگه دوستان حرکتی بلد باشند که کپو چیف کنند :دی.

پ.ن: عابرو یا آبرو؟

پ.ن ۲: کلید یک اکانت گم شده، لطفا نشر دهید، به یابنده مژدگانی خوب داده خواهد شد.

پ.ن ۳: جدا از شوخی و کل کل، فکر میکنم آقا البرز داخل ساید اس ای بازی می کنند، اگر اینطوره تحلیل و پست هاشون رو از فروم این سرور دریغ نکنند.

به هر حال راهای رسیدن به خدا زیاده... چیف هم نشه رو ۱۰ تاش فیک بیاد یکیش ۴ تا منبع بزنه هم دردناکه:دی ما اینارو تو ای آر تجربه کردیم خیلی بده تازه اونجا دفم میریختن توش ایپی هم اینجوری نبود پیر شدیم اینجا که باز دف نمیشه ریخت خوبه :دی

خلاصه که من نمی دونستم که تعداد مولتیاتون اونقدر زیاده که فقط کپ ۶ کراپی اینجوری بغلتون بشینه که الان متوجه شدم

پ.ن: یه چندتاشم بدین ما غارت کنیم چه خبره اکانت روم انقدر غارت بزنه :دی

• VaGNeS از اون لینک ها خوشت نیومد لینک خوشگل تر برات اوردم انشاالله مورد پسند شما قرار بگیرد:دی

دیروز صبح اتک دادیم به King mma و چند تا موش کشتیم 7 . 8 کیلو رید زدیم ممد هم که غیرتی بود رو موش هاش و تا الان داشتیم خاله بازی میکردیم

.

.

اومدن سلام کردن ماهم که خوشمون نمیاد سلامی رو بدونه جواب بزاریم و رفتیم علیک سلام کردیم البته واسه 700 تا رفتیم اقا ممد بعد اینکه زخمی شد نا امید شد و ول کرد و لیست فارمش هم استپ زده بود بیشتر خفت شد

.

.

و بهترین همسایه دشمن ماهم که از موقعیت بهترین استفاده رو کرد و اومد کانتر رو کانتر زد

نامه داده بودی لینک میخوای ببینی چکار کردی اینم لینک شما دمت گرم عالی بود

.

.

قضیه به همینجا ختم نشد و ممد بازم اومد مهمونی

.

.

هعی 1 لول انبار افتاد ای وای چکار کنیم حالا:(

3 موج 60 کاتایی هم پشت این زده بود

الان میان 100 تا بهونه میارن که که همر نمیتونستیم گندم بدیم همر اضافه بود کلونی طرف 250 میدان فاصله داره دیفالتشو نمیخواد حتی خود پلیر اومده میگه سبک بازی من مثل گشاد ها هست بعد همچین تیمی میخواد کل سرور رو تهدید به زدن کنه

وقتی میگن عصبی هستی تصمیم نگیر همینه عجله نمیکردی با 2k نمیزدی و کانتر نمیشدی یهو 5k گرزتو میزدی به ما میدونی چه اتفاق عجیبی رخ میداد؟ 100% خسارت بیشتری میزدی 100%قشنگ میزدی مارو نابود میکردی کاتا هاتم الکی حیف نمیشد خیلی کارا میتونستی بکنی ولی میگن عقل که نباشد جان در عذاب است

طرف گرزی دیفالتی خفت کرده که ۲۵۰ خونه با کلونیش فاصله داره. حتی تو شارژ هم نیست گرزیش، داره توی چت عمومی خواهش میکنه بیان کاتاش کنن که امتیاز فرهنگی آزاد کنه کنار کپش دهکده بزنه

شما چه لیدری هستی وقتی پلیرت داره التماس میکنه کاتاش کنید ده جدید بزنه اونجا تو کلونی خودش بهش محل نمیدی و هیچ کاری نمیکنی؟ زشته

وگنس جان اون دهکده که گرز هاش سنگینی میکرد و تو چت عمومی داشت التماس میکرد کاتاش کنین ما دلمون سوخت یه سهم از کارو گرفتیم اماده شده رفته دیوار الان باقیش با شما برین کاتا کنین کارایه اداریش انجام شده فقط از دفعه بعد تو دهکده هایه اضافه انقدر کاتا نسازین زشته میخندن بهتون:sleeping:

• سلام به همه عزیزان

البته که ما در یک فضای دوستانه شمارو به چالش

می‌کشیم

جا داره تشکر کنم از دو دوست عزیزم

پارسا و محمد که از ساید شمالی

تو این درگیری ها شرکت کردند و بازی رو

برای ما جذاب کردند

پارسا که خواب و خوراک برامون نذاشته

۴۰ کیلو لاغر شدم الان ۲۰ کیلو ام

دیشبم رضا گارد کاتام کرده

البته خسارت صفره چون من کلا چیزی ندارم

به جز داداااااشیااااام :دی

سرور قبلی اولین تجربه بازی در کنار محمد MMA

عزیز داشتم ، علاوه بر اینکه بازیکن خوش اخلاق

و خوش برخوردی هست، حرفه ای و مسئولیت پذیری هم هست

در کل ، کل کل داخل فروم صرفا برای گرم کردن

فضای سرور انجام میشه

و همگی شما عزیزان ما هستین

جا داره یه تشکر ویژه از تیم تروریست کنیم

که یکدل و یکدست برای اهداف تیمی

و یک بازی گروهی در یک جمع دوستانه

تلاش می کنند

امید واریم بتونیم در ادامه سرور

تاثیر گذار باشیم و به جذابیت های بازی

اضافه کنیم

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

داشتم خاکستریو چک میکردم که به یک نکته ی جالبی برخورد کردم و گفتم خوبه که باهاتون به اشتراک بزارم

کادر های قرمز دهکده های تیم تروریسته و همونطور که ملاحظه می کنید عمده این کادر ها در سمت شماله و چند دهکده جدید هم در سمت شمال تاسیس شده .

به نظر شما علت کوچ کردن تروریست از جنوب غرب به سمت شمال چی میتونه باشه ؟ چه اهدافی در شمال وجود داره که به عنوان مثال در جنوب شرق وجود نداره ...

یا حق

یوسف

• شاعر میگه امدم سراغت

پلیس مخفی

میخوام نظام آبادو آباد کنم

شاید یه روز به اون کویری که توش ده زدی رسیدم

تو دهکدت ۴ تا درخت کاشتم

راستی ای کسی که جان برای جنوب غرب از کف میدادی

با چه هدفی به شمال شرق کوچ کردی؟

در ضمن اگر چشماتونو باز کنید

ازون کادراب قرمز تو جنوب شرق هم میبینی

بیشتر از همه تو شمال غرب میبینی

هویج بخور ویتامین A داره

راستی وقتی یه روز خوب میاد

شاید از تو چیزی نمونه جز خوبیات

• سلام

در ابتدا یک تشکر ویژه داشته باشم از اعضای تیم تروریست که باعث هیجان در این سرور از روزهای اول بازی شدن و یاداور زمانی از تراوین شدن که حتی اگر لیدر یک ساید هم بودی برای ادامه بازی و لیدری اول باید میتونستی اکانتت رو حفظ کنی که دمپاییشو از پاش نکشن پایین خیلی وقت بود ساخت مخفیگاه زیر اتک تعدیل زدن گذاشتن منابع تو بازار برای غارت نشدن و کلی ترفند دیگه فراموش شده بود تو تراوین که این دوستان با بازی شجاعانه و تهاجمیشون مارو بردن تو خاطرات زمانی که تراوین واقعا تراوین بود.

اما خوب قطعا تفاوت هست بین یک دونده دو صد متر با یک دونده دو ماراتون هر دو دونده هستن اما تمرینات استعداد و....هر کدوم با دیگری تفاوت داره و همچنین قابل مقایسه با هم نیست و هیچ کدوم کارشون کم یا بی ارزش نیست.

قطعا اکانتی که دیفالتش با ده دومش چندین ساعت با تاجر فاصله داره سبک بازیش با اکانتی که میخواد هجومی از اول سرور بازی کنه تفاوت داره و به همین دلیل الویتهاش هم تفاوت داره.

اکانت اول عملا دیفالت براش میشه یک دهکده اضافه و سربار اما اکانت دوم قطعا دیفالتش به دلیل اینکه اولین دهکده برای ساخت نیرو هست بسیار مهمه.

پس به نظرم حالا که هر دو طرف بازی دارن از این سرور لذت میبرن با ارامش به بازی ادامه بدیم و از زد و خورد لذت ببریم و منتظر برگشتن ورق و لذت بیشتر باشیم.

• من فقط یه سوال ساده پرسیدم و قصدم هجمه به ساید یا تیم خاصی نبود بلکه صرفا در حال گزارش کردن بازی هستم و اصطلاحا یک فکت آوردم و هیچ تحلیل یا نظر شخصی هم رو این موضوع نبود و اتفاقا اینکه من رو این قضیه زوم کردم نشون میده از این قضیه نه تنها انتقاد ندارم بلکه خیلی هم خوشحالم و به نظرم همین که این اتک ها رو میبینیم یه جورایی ما رو برده به همون حال و هوای تراوین قدیمی و چون این پلن تیم شما برام جذاب و جدید بود ، من جذب شدم که روش یکم زوم کنم و این سوال من به هیچ وجه طعنه آمیز نبود بلکه واقعا سوال ذهنی من بود که چرا به این سمت اومدید و واقعا پلن بعدی شما چی میتونه باشه و نگاه شطرنجی به این موضوع داشتم نه نگاه طعنه آمیز .

اما برسیم به سوالی که پرسیدی در مورد اینکه چرا منی که جان به کف جنوب غرب بودم از شمال شرق سر در آوردم

من زمانی که تو جنوب غرب بودم سعی کردم برای سایدم تلاش کنم و این سرور حس کردم حضورم تو این ساید به نفع جنوب غرب نیست و گاهی وقتا اگه کسیو دوست داری باید ازش جدا شی تا بهش صدمه نخوره و این جدا شدن من هم از روی علاقه بود . امیدوارم که یه روزی تموم کینه ها و دشمنی های ما تموم شه و بتونیم کنار هم تو جنوب غرب باز هم با هم بازی کنیم و برای سربلندی جنوب غرب تلاش کنیم .

یا حق

یوسف

• به نظر شما علت کوچ کردن تروریست از جنوب غرب به سمت شمال چی میتونه باشه ؟ چه اهدافی در شمال وجود داره که به عنوان مثال در جنوب شرق وجود نداره ...

من فقط یه سوال ساده پرسیدم و قصدم هجمه به ساید یا تیم خاصی نبود بلکه صرفا در حال گزارش کردن بازی هستم و اصطلاحا یک فکت آوردم و هیچ تحلیل یا نظر شخصی هم رو این موضوع نبود و اتفاقا اینکه من رو این قضیه زوم کردم نشون میده از این قضیه نه تنها انتقاد ندارم بلکه خیلی هم خوشحالم و به نظرم همین که این اتک ها رو میبینیم

اما برسیم به سوالی که پرسیدی در مورد اینکه چرا منی که جان به کف جنوب غرب بودم از شمال شرق سر در آوردم

LOL

یوسف جان اگه شطرنج بازی میکنی لینک بدم یه دست بازی کنیم. (الباقی دوستان هم رو اکانت sugar daddy نامه بزارند :))

فقط در نظر داشته باش داخل شطرنج همه مهره ها برای شما هستن و میتونی از جانبشون حرکت کنی. نه اینکه سخن بگی.

منم برا رقیب جایز اول شاهو تکون میدم. شاهی که خودش جلو نیاد لیاقت شاهنشاهی نداره. خفتم که دیدین :) سراغ پیاده ها نمیریم

مورد 2 اینکه درسته پلن بسیار زیبای استفاده بهینه از مفاد ذکر نشده توافق شمارو جلو انداخته (هم سیاسی هم نظامی).

منتها با بررسی و مقایسه کپها که انجام شد بنظر جنوب شرق ساید آگاه بازی میاد که داخل فروم کمتر فعال هست و چسبیده به بازی. شما مطمعن باش اهداف خودش رو داره.

خلاصه شما بگو باور از ما 80 تا ویو هم از اسدبل

2- در این سرور با تعداد بالای اکانت هرگونه تحلیل به صورت رپرتاژ بوده و بی طرفی ارائه اطلاعات معنا نخواهد داشت.

• من فقط یه سوال ساده پرسیدم و قصدم هجمه به ساید یا تیم خاصی نبود بلکه صرفا در حال گزارش کردن بازی هستم

یاد آقا جواد خیابانی افتادم 😁

به نظرت بهتر نیست بشینی بازیتو بکنی؟

به نظرم کسی که نه لیدری بلده ، نه بازیو

و نه گزارش گری بهتره که از تجربیات

افراد با تجربه بیشتر استفاده کنه و کامل تر و آگاه تر و ارد این بازی بشه

مرسی که آمار تعداد اکانت های تروریست

و کادرای قرمز رنگ رو داخل فروم به نمایش گذاشتی

واقعا تحلیل های شما با تحلیل های آیدین داره رقابت می‌کنه

حالا د‌ر کل با رفتنت از جنوب غرب

بهشت رو برای پدر مادرت خریدی یوسف عزیز

کل جنوب غرب داره پشت سرت دعا می‌کنه

پس به نظرم حالا که هر دو طرف بازی دارن از این سرور لذت میبرن با ارامش به بازی ادامه بدیم و از زد و خورد لذت ببریم و منتظر برگشتن ورق و لذت بیشتر باشیم.

ارادت آقا مازیار عزیز

البته که تروریست هنوز حکم لازم نکرده

شما هم ته دست با آس بی بی نشستین

دیفالتتونم که توش موش هم نیست

مهم تر از همه اینکه ، شما رو بالا امدن

مولتیاتون تمرکز کردین

که من پیشنهاد می کنم یک سرور با فروش

منابع و نیرو بازی کنید

اینجوری برای برگردوندن ورق نیاز به زمان ندارید

همون موقع می‌خرید می‌کوبید

در کل منتظر هستیم بیاین

تا اینجا که هرکی حرف از ورق زد

حاکم کت شده ، ما هم امدیم که بخوریم

تا ببینیم شما از پسش بر میاین یا چی !!+

مخلص عمو مازیار تندر

یاسر

• تفاوت را احساس کنید

گرزیا که خورد خورد خفت شد یه مقدار موند که اونم حیف شد در کل چالش دوستانه زیبایی بود

پای یکی از گرزیارو گاز گرفت

پ ن: دیستروی اولین دهکده همر، اثری از سپهر