شروع سرور تابستانه و فینال نهایی اسپیدترا با جایزه ی ۳۰۰ میلیون ریالی

• 2نفر بهت گفتن استاد خودتو اوردی قاطی بزرگا تارگت تعیین میکنی عزیزم؟

این سرورم قراره مثه لیدر نخودیا بیفتی وسط ازمون امون نامه بگیری واسه نپ کتیبه بعدش لیدرات بگن ارمین ....(میدونی چی میگم دیگه )یا پیشرفت کردی رفتی جایی که خلوت تره اختیار گرفتی اینجوری واسه ما گنده میای؟

مثل اینکه حسین باهاته وگرنه خودت تهش بیای اکانت بکشی واسه تاپ رید:)

حالا انقدر فشار نخور برات خوب نيست😂

من موندم اين پلير (ویرایش مدیریت) مثله تو كه از اسپيدترا بازى ياد گرفتن قديما كجا بودن؟!

انقدر فاز برندار پسر گل ، من اون زمان كه تو نميدونستى بازى چيه ليدر سايدت بودم نه اميدى بود نه تو نه حسن و تقى😅

٣ نفر پيدا شدن تو اسپيدترا گلدتو ميدن يا ميري رو اكانت اينو اون دوال واي ميسي بازى ميكنى فكر نكن پلير شدى

فروم نويس نداشت جنوب شرق تو اومدى بالا😅حالا حالا بايد كلاسارو بيايى بهت تازه ديپلم افتخارى بدم.

راستي اون سرور اگه ٣-١ نبود حتى كتيبه انبارم نزدين نوب بودن خودتو تقصير اينو اون ننداز.

يادته كه كتيبه انبارت اينور دست استاد بود😅

پ.ن: تراوين وقتى برام تموم شد كه نوبا از اسپيدترا پلير شدن..

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: مودبانه صحبت کنید - اخطار آخر ().

• ياد سرور ٢ ايكس اى ار افتادم بعد از ساختن هربار از اينا يه ده ميپريد😅يادش بخير…

پ.ن: سايدتونو زودتر انتخاب کنین ما بین اس ای و ان ای موندیم کدومو تارگت کنیم😜😅

پ.ن: همچنان مثله قبل تارگتا از فروم مشخص ميشه🦟

سلام ارمین جان ما که استقبال میکنیم از زد و خورد حتی همون 2ایکس ir هم با اینکه از روز یک بازی 2به1 بودید رو ما باز تا اخر وایسادیم

الانم اگه مثل 2ایکس قبلی که با هم NE بودیم خودت پلنارو میری (با توجه به کیفیت) شدیدا استقبال میکنی;)

رضا جان میای میگی انرژی و بذارین توو بازی صفحه آخر و نگاه میکنیم میبینیم اکثر پست ها را شما و بچه هاتون گذاشتین امیدوارم داخل بازی هم همینطور پر انرژی باشین زودتر هم سایدتونو انتخاب کنین

پ ن:مسیله این است شمال شرق یا جنوب شرق :d

مجیدجون ارادت <3

داداش شما که خودت منتقد این کار زئوس بودیو سروری که ما NE بودیم با اینکه تو سرور نبودی نصف پستای اون سرور رو شما گذاشته بودی به زئوس خرده میگرفتی .چی شد اینجا شدین بالا خواه خدایان ؟؟:/

دوست عزیز جا داره بازهم بگم شما هوش هیجانیتو کنترل کن و دستمالت هم بزار جیبت و کم تر استفاده کن ازش;)

تو اینجا فکر نکنم کسی به جز اکانت فیک های خودت از شما خوشش بیاد پس الکی دنبال بالا رفتن از بقیه نباش.

اسم رضا هم برای دهنت خیلی بزرگه سری بعدی اقاش فراموش نشه:whistling:

پ.ن: یه چیزی جا داره ذکر کنم اینجا اونم اینکه همه پلیرها تا به حال هم روبروی هم بودن هم کنار هم

پس کل کل و کری جزوی از بازیه

اما مشکلی که ما با این اقای هادی(و یه نفر دیگه بود فکر کنم ممرض ) داریم اینه که ایشون بازی رو با دعوای ناموسی اشتباه گرفته بود تو سرورای قبلی و به بچه های ما و خانواده شون توهین کرد .

• سلام به همه اساتید و بزرگواران و برادران اهل فن

خیلی خوشحالم که در این سرور تیم های بسیار خوبی اعلام حضور کرند و افتخار داریم که این سرور در خدمتشون باشیم و این پیش پرده جذاب یقیناً می تونه نوید بخش بازی در خور و شایسته ای باشه با حضور بزرگان و عزیزانی که در این روزگار پر هیاهو کمتر پیش میاد که دور هم جمع بشند

هادی عزیز به شخصه از این این سرور در خدمت زئوس نباشیم ناراحت میشم چون همیشه زئوس برای من تداعی کننده خاطرات شیرین و تلخی است که بخش عمده ای از این بازی بی خود و بی جهت رو می سازه

اما حقیقت پست شما رو که دیدم از جهتی یه خوشحالی نسبی ای هم داشتم که واقعا نمیشه پنهانش کرد.

متاسفانه در چندین سرور با نام شما و حیات طبیه و مبارک شما، با احساسات بسیاری از دوستانی که این تاپیک رو دنبال می کنند بازی شد و منتشر شدن اعلامیه های متوالی فوت شما در سرور های پشت سر هم موحب کدورت خاطر بسیاری از دوستان تراوین باز شد .

این عدم اعلام حضور باعث خواهد شد حداقل جلوی این دست اقدامات رفقای شما که با سکوت حضرت عالی رنگ بوی جدی تری به خود می گرفت تکرار نشه

انشا الله که هر طور صلاح میدونید عمل کنید ما از ظهور و حضور مجدد زئوس خوشحال میشیم

پ ن : این یعنی خودش اعلام حضور دیگه (این سرور محمدمون هم هست )

پ ن 2 : بعضی ها خیلی خطرناک شدن نکشیمون هفت تیر کش

• اسم رضا هم برای دهنت خیلی بزرگه سری بعدی اقاش فراموش نشه:whistling:

یا ابولفظل

منتها این وسط نمیدونم چرا حاضری غذای به این مضری استعمال کنی

اون زمانی که سهیل رپتور تو تیم ما بازی می‌کرد

شما هنوز تو پیله بودی

حالا سعید و امیر و ممد رپتور امده به بازار

خود یوزرت بالا رفته شدست

خودت معنای اصلی بالا رفتنی

من بعد یه پیرهن آبی تنت کن بشین پیش رضا پاستیلتو بخور

• سلام و‌درود بر فروم نشینان عزیز

گویا اینجا جای کل و کل و بحث های مربوط به بازی شده لات خونه ای که توش هرکی بهتر شاخ و شونه بکشه باعث افتخار قومشه

هرکی و هرچی که بودین و یا هستین ایشالا تو سرور پیش رو بهترینش رو ببینیم و لذت ببریم

میام پایین که سرتون درد نگیره D:

دوست باشید

صدای پای کهنه سربازای شمال شرق میاد، میشنوید؟!

A6kbo3

• امیر جان من با هادی کلی مشکل داشتیم و کل کل کردیم تا سرور قبل که دانیال با زیوس متا بست که هادی اومد پست گذاشت بابت فحش و ناسزایی که گفته بود از همه معذرت خواهی کرد واسه من تمام کدورت ها تموم شد چون آدم کینه ای نیستم

این سرور زیوس قصد بازی نداشت هم با هادی صحبت کردیم هم با آرش که قرار شد کنار هم بازی کنیم منم یه اخلاقی دارم وقتی به یکی گفتم یا علی تا تهش پاش وایمیسم حالا چه برسه با ارمین که چندین سروره رو یه اکانت بازی میکنیم

این سرور هم هم ما هم زیوس هم چندتا تیم دیگه ان دبل هستیم پس برای من فرقی بین تیم هایی که کنارشون بازی کنم نیست چون الویت سایده

این سرور هم دلیل حضور ما چلنح با هفت تیر کش های اس ای بود که زیاد کری میخوندن تک اکانت و در حدی ندیدیم که شاخ باشه بگیم فلانی اسم اکانت بده البته هستن پرو پلیرهایی داخل اس ای که مثل اون هفت تیرکش ها لات کوچه خلوت نیستن و قابل احترامن

الان هم هدف ما از بازی توو این سرور رو کم کردن هفت تیر کشاس سورپرایز زیاد داریم واسه اس ای

پ ن:آرمین یکم دیگه تلاش کنی رکورد پرهام و توو دیسلاک میزنی :))))

• سلام هم به شما هم به هادی هم به همه دوستان عزیزم در این سرور پر هم همه

مجید جان نام شما برای من هواره با خاطرات خوش گذشته گره خورده هر چند هیچ گاه رفاقت و دوستی عمیقی بین ما و تیم هامون به وجود نیومد اما شرایط بازی و نگاه هم منطقی هم مبتنی بر واقعیت شما موجب ایجاد لحظات جذابی در چند سرور برای همه ما شد هم شما و هم رفقای من در جنوب شرق

مجید جان من هم به نوبه خودم نفهمیدیم بالاخره هم شما میایی هم زئوس تشریف میاورند این سرور یا فقط شما حضور دارید ؟!

اما هر آنچه هست همان طور که قبلاً هم گفتم حضور بزرگان وزن سرور رو بیشتر می کنه و موجب جذاب شدن رقابت برای حاضرین خواهد شد.

این که شما افتخار داید پیش از شروع سرور جهت سیاست خارجی خود رو هم تعیین کردید بسیار جذاب و محل تکیه است .

داشتن این جحم از اعتماد به نفس هم برای خودشس قابل تقدیر و ستایش هست بالاخره عموماً اعتماد به نفس ناشی از خود باوری است که مطلب بسیار قابل احترامی است اما زمانی که با توهم در آمیخته بشه به شدت خطرناک خواهد بود !

به جرائت راجع به رفقای خودم عرض می کنم که همه از پیرمرد های قابل احترام و کار بلد هستند که سالیان سال افتخار شاگردی شون و داشتم و هر روز ازشون یاد گرفتم و این مواجهه همه جانبه رو در مقابلشون طبیعی می دونم

جبهه گیری هایی که از اول این تاپیک شاهد آن بودیم و اشاره به متای بیرون بازی و قبل سرور و .... هم همه شاهد این مدعاست که شما هم می دونید با چه شرایطی قرار است روبرو شوید!

هر چند دوستان شمال شرقی مدتی است رویه میانه روی پیش گرفته و مواضع تند خودشون رو تعدیل کردند از سمت دوستان غربی شور این آتش که بعضاً همراه با چاشنی تحقیر شده بیشتر شده!

حریف هر چه قوی تر قابل احترام تر و باختن بهش شیرین تر !

اگر فکر می کنید این نوع رفتار و مسیر تحقیر می تواند مقدمات اجرای سیاست های شما رو فراهم کند کمی ساده گی به خرج داده اید

خودباوری بدون توهم در نزد بازیکنان جنوب شرق از سال های قبل نهادینه شده و همون طوری که مشاهده کردید در دام برخورد های احساسی شما گرفتار نخواهند شد.

تصمیمات و برنامه های شما برای ما قابل احترام است چون همه رفقای رقیب را قدرتمند و شریف می دانیم و قطعا احترام متقابل از اولین مصادیق شرافت است

• سلام

حسین جان هم ما میایم هم زیوس هم چند تیم دیگه اسم اکانت ها هم همون هفته اول اعلام میشه

در مورد سیاست خارجی من کلا مخالف بازی 3به1 هستم هر سروری هم 3به1 بشه چه رو سایدی که هستم چه ساید مقابل سرور و ادامه نمیدم چون برام جذابیتی نداره

در مورد متای قبل سرور این سرور هم یه چیزایی شنیدیم در مورد 2 ساید جنوبی باید ببینیم داخل بازی چی پیش میاد

تا اونجایی که من در جریانم چه تیم ما چه تیم های دیگه در شمال غرب با ساید های دیگه مذاکره هم نکردن چه برسه به متا و نپ

ولی با توجه به حضور دوستان مشترک در هر 4ساید دست و بال همه باز هست واسه متا

در نهایت نظر من اینه که سرور بدون متایی باشه که بازی جذابتر بشه

تیم ما چه این سرور چه سرورای دیگه قبل استارت سرور موضعشو مشخص کرده ولی بوده سرورایی که یه سری دوستان خواستن از اب گل آلود ماهیگیری کنن که ماهم رونالدینهویی عمل کردیم

این سرور هم موضع تیم ما مشخصه با توجه به جو تاپیک این سرور و سرور قبل و کری خونی ها جنوب شرق و انتخاب کردیم تحقیر و توهینی هم بوده شروع کننده ما نبودیم

این سرور هم تهش یا میخوریم یا میزنیم ربطی به اعتماد نفس و توهم نداره مهم اینه که بازی برامون جذاب باشه هر کسی به یه نحوی از مدل بازیش لذت میبره یکی راه ساده انتخاب میکنه با سیاست میره جلو یکی با چلنج و درگیری

در مورد توهین همیشه هم توو پست هام سعی کردم توهینی نکنم و با توجه به پست های طرف مقابل مثل خودش جوابشو دادم حالا یکی اومده در لفافه و ریز توهین کرده من برعکس مستقیم و رک جوابشو دادم یعنی شروع کننده من نبودم به قول معروف هرکسی احترامش دست خودشه تووی گیم هم سن و سال و پیرمرد و جوون نداره

در مورد این سرور هم چون تعداد نفرات در شمال غرب زیاده نظر من بر این بود که 2ساید بریم که از لحاظ 3به1 تضمین شده باشه هم از لحاظ کتیبه به مشکل نخوریم که در نهایت تصمیم جمعی بر این شد همه یه ساید بریم که شمال غرب انتخاب شد

در مورد ساست های خارجی ساید توتال یا شورا هر چی باشه تصمیم گیری میکنن من از جانب تیم خودمون صحبت کردم در اخر قرار بر این باشه واسه ساید بازی کنیم تابع نظرات جمع هستیم و به تصمیم یا تصمیات احترام میذاریم

• سلام

حسین خان سلام.

از اینکه برای سرور بعدی اعلام آمادگی کردید خوشحالم. شخصا فروم نویسی شما را دوست دارم و براتون احترام زیادی قائلم. البته همیشه در روبروی هم بودیم ولی شخصیت شما از نوشتارتون مشخصه.

فقط اینکه 16 تا هم قرمز داشتید و 44 هم سیاه علت خاصی داشت؟

پ.ن: حسین جان تو کری حلوا خیرات نمیکنند و فعلا سرور شروع نشده و همه چی در حد حرف باقی میمونه.

ارادت جاوید

J.Bro

اگر، در زندگی نگاهت به داشته هایت باشد ،بیشتر خواهی داشت.

اما اگر مدام به نداشته هایت فکر کنی، هیچ وقت هیچ چیز برایت کافی نخواهد بود

فکرت رو ترمیم کن...

• بگم خدا چکارت کنه رسول هرچی جوجه رو مرغ کردی

بابا واندر زن بخش کن ببینم میدونی چند بخش ؟

خدا شکر اسپید تر باز شد امثال تو فکر کردن پلیرین

قبلا کفتم دارندگی برازندگی بلاخره پول باید خرج شه حدقل مثل بعضی ها گدای گلد نمیکنیم

حالا اگه جرات داشتی سرور بعد میای ببینم یه همرت به اخر بازی میرسه

سلام

سلام

سلام

پلی بدیم این سرور رو یا نه ؟!؟!

اگه همه ی زئوث:rolleyes:ی ها میان ک بیاییم ک فک نکنن میتونن برنده باشن ؛)

اخ اخ ک چه قدر دلم یه حریف تمرینی میخواد امیدوارم تقویت کرده باشید خویشتن های خویش را .

ارادتمند همگی زنده باد جنوب شرق جاویدان <3

• دوستات عدم حضور تیم زعوس به علت از دست دادن یک دوست خوب هست ;(

امیدوارم که همه دوستان زنده و سلامت باشن ، اگه کسی ناراحتی بوده ازش حلال کنه از بس ناراحتم بیشتر نمی تونم چیزی بگم ...

یا علی

نمیره این دوباره حسین ؛))

امیدوارم شاهد از دست دادن هیچ رغیب و عزیزی نباشیم ولی اگه تقریبا الان ها بمیرن مراسمات و قبل از استارت سرور من میگیرم با هزینه شخصی خودم .

همچنان اب و بریزید اونجا ک میسوزه یاد ایام بخیر

این سرور قسمت شد وایسادین جلومون با کله نیایین تو دیوار ها!

میدونید چیه من اومدم ک ببینم کی میاد جلومون :P

• خوب این اینجور که معلومه بچه های اس ای تنشون میخواره فرهاد بهت هشدار دادم جلوی حرافی پلیرهاتو بگیر حالا که اینطور زئوس بازی خواهد کر د این سرور و طبق روال گذشته بازم واستون سوپرایز داریم بازی طوری پیش میبیرم که شمال شرق دوست داره.

اینجا بازی میکنیم که لذت ببریم مطمین باشید این سرور هم چیزهای زیادی باز از زئوس یاد میگرین که تو سرورهای اینده استفاده کنید

• به نام خدایان زِئوس

به اطلاع همی دوستان و رقبا میرسونم که تیم زئوس از بازی در این سرور منصرف شده و فعلا قصد بازی ندارد

اول اعلام امادگی میکنی بعد تیمت از بازی یهو منصرف میشن همه؟

تو اول تکلیفتو با خودت و تیمت مشخص کن بعد بیا فروم نویسی کن خاله بازیه میایم نمیاییم البته بودو نبودتون تأثیری تویه بازی نداره :دی

خوب این اینجور که معلومه بچه های اس ای تنشون میخواره فرهاد بهت هشدار دادم جلوی زر زر پلیرهاتو بگیر حالا که اینطور زئوس بازی خواهد کر د این سرور و طبق روال گذشته بازم واستون سوپرایز داریم بازی طوری پیش میبیرم که شمال شرق دوست داره.

به خواستت رسیدی؟ میخواستی بچه ها بیان تو فروم یکم بهت التماس کنن که میشه بازی کنی و بگی بخاطر فلان چیز و ... میام؟ فکر کردی خیلی هشدار دادنت مهمه که کسی گوش بده بهش!

ناتار واندر 100 میکنه ولی تو نمیتونی

بشین منتظر استارت سرور باش و بازیتو بکن

با رنگ قرمز نوشتن هم نشانه شاخ بودن نیست

• این ساید خراب شده از تو بزرگ تر نداره؟ تو حرف نزنی کسی نمیگه لالی تو سرور میبینمت;)

• این ساید خراب شده از تو بزرگ تر نداره؟ تو حرف نزنی کسی نمیگه لالی تو سرور میبینمت;)

اون زئوس خراب شده از تو با ادب تر نداره . 😂

الان هادی داری ناز میکنی که ی بار میگی میام ی بار میگی نمیام ؟نازت خریدار نداره 😂

دفعه بعد هم اسم اس ای میاری دهنتو آب بکش کاری نکن تمام برنامه ها و تصمیمامو زیر پا بزارم اس ای رجیستر کنم شب و روز بهت حروم کنم پیرمرد 😂

• اون زئوس خراب شده از تو با ادب تر نداره . 😂

الان هادی داری ناز میکنی که ی بار میگی میام ی بار میگی نمیام ؟نازت خریدار نداره 😂

دفعه بعد هم اسم اس ای میاری دهنتو آب بکش کاری نکن تمام برنامه ها و تصمیمامو زیر پا بزارم اس ای رجیستر کنم شب و روز بهت حروم کنم پیرمرد 😂

جلوی ما بازی کردن جرات مخواد داری بسم الله مملی بهت یاد نداده با دم شیر شوخی نکنی؟

شاید باورت نشه من با ادبشونم بقیمون بیان اینجا که کار به جاهای باریک میکشه:P^^

• ریپلای نمیزنم توهم خود شاخ پنداری برت نداره

اون دو موردم جهت یاد آوری دوستان اوردم تا بی ثبات بودنتو یاد اوری کنم

اول میای میگی میاییم بعد میمیری بعد زنده میشی میایی میخوری و دیوار میشی و میری و میگی سرور بعد :D

حس بدیه خدا بهت صبر بده

بعد این مدت که پلی دادی و ادعا داری کسی رو حرفت حتی حساب باز نکنه و فان چه ( فان کوچک) باشی کف فروم <X

بچه های اس ای تنشون نمیخواره عزیزم سرشون درد میکنه برای صفر کردن شماها (ویرایش مدیریت)

تو کی باشی که بخوای به فرهاد هشدار بدی عمو هنوز شروع نشده نترس ؛)):)

جلوی شما بازی کردن جرات نمیخواد

وقت اضافه روزمره میخواد که بترس چون من دارم بدم دارم .8)

حالا بدو برو پلیر جمع کن ؛))^^

اگه نمردی و زنده موندی پلی بده حریف تمرینی داشته باشم بدم نمیاد

دست خودت نیس فراموش کار شدی

و الزایمر گرفتی به خاطر کهولت سنه

جوابتو ندادیم واسه ده سال پیشت

عقدش مونده هنوز ده سال پیشت

وا کن اخماتو یکم پاشو حرفاتو بزن

می خوای منو ببینی پَ در لپ تاپ رو ببند

(ویرایش مدیریت)

• جناب حسین کینگ بالا نایب توتال اس ای و امرداد

جالبه میایی پست میذاری خودتو و تیمتونو ادم متشخصی نشون میدی بابا ادای ادم های متشخص و درنیارید خود واقعیتون باشین ولی تا پستت خشک نشده پلیر تیمتون که رو یه اکانت بازی میکنین میاد خیلی راحت توهین و بی احترامی میکنه به کل کسانی که قراره روبروتون بازی کنن

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط ModeratoR: دخالت در امور مدیریتی - توهین به ادمین - اخطار نهایی ().

• جناب حسین کینگ بالا نایب توتال اس ای و امرداد

جالبه میایی پست میذاری خودتو و تیمتونو ادم متشخصی نشون میدی بابا ادای ادم های متشخص و درنیارید خود واقعیتون باشین ولی تا پستت خشک نشده پلیر تیمتون که رو یه اکانت بازی میکنین میاد خیلی راحت توهین و بی احترامی میکنه به کل کسانی که قراره روبروتون بازی کنن

سلام آقای مجید

ببخشید

آدم باید متشخص باشه و بدونه چطوری حرف بزنه نه اینکه بیاد خط و نشان بکشه یا فوش بده مثل بچه های تیمی که اسم نمی برم

فروم جایی هست که با احترام تمام کل کل کنه

پس اسم میارید با احترام حرف بزنید چون کسانی که اینجا بازی می‌کنند دیگه بچه دبستانی نیستن که

نصف بیشتر اینجا زن و بچه دارن و گوشی شون رو خانواده می‌گیرند

با احترام

• سلامی به گرمای تابستان

نمی دونم چرا بعضی از دوستان حرف از شیر میزنن منیاد این شیر میفتم

افرین به زئوس صد افرین به لئو

یه سرور خالی برای اینها ران کنید خودش و ناتار بازی کنن یکم برای ناتار شاخ شونه بکشه !!

پ.ن ادریس جان چه انتظاری داری ها زودترین اعلام حضور زئوس بعد 3به 1 روی ساید مقابل بوده دی:

پ.ن . این دوبیت شعر گویای همه چیز هست

آن یکی شیر است ا ندر بادیه و آن یکی شیر است اندر بادیه

آن یکی شیر است که آدم می خورد و آن یکی شیر است کادم می درد

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی