نقد و بررسی سرور مقدماتی 2 ایکس لیگ قهرمانان | آغاز 23 دی 1400 |

• سلام منم جز اون دسته از مظلومایی بودم که این وسط بازیچه شد

اکانت Spower پلیرش بخاطر مشغله رفت و اکانت دست من بود دوتا عکس داشتم گفتم بزارم

.

.

.

.

.

.

بجز لانچ نامردا زیر ساخت هارم زده بودن خوب شد گلد تموم شد نقره هاشم ول نکردن:D

• همینکه ۱ از مجموع ۵ میشه ۱۹٪ یا ۲ از ۵ میشه ۳۷.۵٪ از عجایب این سروره.

• همینکه ۱ از مجموع ۵ میشه ۱۹٪ یا ۲ از ۵ میشه ۳۷.۵٪ از عجایب این سروره.

از عجایب این سرور اینه که شما فرق کتیبه یونیک و بزرگ رو نمیفهمی

خرده نمیگیرم بهت حدت همینه

نمیدونمم کی هستی!

برامم مهم نیست کی هستی

• ۱-۱.۵ ٪ سهم یونیک بودن شونه؟

زودتر روشنمون میکردید استاد

اینا شوخی ان زیاد جدی نگیر ;)

• ۱-۱.۵ ٪ سهم یونیک بودن شونه؟

زودتر روشنمون میکردید استاد

اینا شوخی ان زیاد جدی نگیر ;)

من کلا با کسی شوخی ندارم

شما هم لطف کن با من شوخی نکن

برا خودت بد میشه

ضمننا یونیک یک چهارم با بزرگ تفاوت داره

یک چهارم تقسیم بر یک پنجم

میشه یک ۲۰ ام

یعنی تو هر ۲۰ درصد یک درصد تاثیر داره

دنبال زیر بغل مار نگرد

مار ما ۲ تا تخم زیر بغلش گذاشته

روشون خوابیده تا جوجه شن

سمت تخماش بری نیشت میزنه

• جایی هم ریاضیات تدریس میکنید استاد؟

اینکه به این نتیجه رسیدی یونیک یک چهارم از بزرگ بهتره خودش یه بحث جدایی می طلبه.

• جایی هم ریاضیات تدریس میکنید استاد؟

اینکه به این نتیجه رسیدی یونیک یک چهارم از بزرگ بهتره خودش یه بحث جدایی می طلبه.

دیگه جوابتو دادم روت زیاد شد

داری فالور جذب می‌کنی

یک دوم رو بلدی منهای سه چهارم کنی؟

پرنده ی کم هوش مالیاتی

در پایان وقتی که به پای تو بی ارزش کردم

جا داره یک شعر از استاد بزرگ علی سورنا برات بزارم که میگه:

زاییده کدوم یکی ا تیکه های جنگی
    یا زاییده شکم کدوم .... فرهنگی؟

بدو دنبال بازیت بچه جون

پ.ن: اونایی که این جوجه رو لایک می‌کنن فازشون چیه؟

هرکی مارو ریپلی کنه میشه روشنفکر :دی

• اشتباه از منه جواب دون مایه ای مثل تو رو میدم که در قالب بازی صحبت کردن بلد نیستی.

یعنی تو تنها نیستی. نصف صحبت های اینجا بحث «شرافت» و «مردانگی» و «غیرت» ا.

اشکالات ریاضی ات رو هم میذارم واسه خودت که در جهل همیشگی ات بمیری. فقط در این حد بهت بگم من دکترای فیزیک نظری دارم. به اندازه سن تو (احتمالا خیلی بیشتر) خودکار دستم بوده و معادلات ریاضی حل کردم.

• اشتباه از منه جواب دون مایه ای مثل تو رو میدم که در قالب بازی صحبت کردن بلد نیستی.

یعنی تو تنها نیستی. نصف صحبت های اینجا بحث «شرافت» و «مردانگی» و «غیرت» ا.

اشکالات ریاضی ات رو هم میذارم واسه خودت که در جهل همیشگی ات بمیری. فقط در این حد بهت بگم من دکترای فیزیک نظری دارم. به اندازه سن تو (احتمالا خیلی بیشتر) خودکار دستم بوده و معادلات ریاضی حل کردم.

شما دکترای فیزیک نظری تونو بکنید تو کمد اتاقتون

در رو هم قفل کنید

فیزیک نظری خوندی یه جور صحبت می‌کنی انگار کوانتم یا اتمکیک خوندی

قربون شکل قشنگت برم

شما بیا ریاضیش رو محاسبه کن اول

اثبات کن که من اشتباه می‌کنم

محترمانه این کارو بکن

محترمانه میگم تو درست میگی

همونطور که یکبار سجاد همچین کاری کرد

ازش تشکر کردم

ولی شما امدی با نمک بازی دراری

چرت و پرتم میگی

تشم میگی من دکترا فیزیک نظری دارم

به لیسانس متالورژیم که دکترا فیزیک داری

پ.ن: دکتر برو دکتر

• بچه بیا پایین سرمون درد گرفت. نصف این تاپیک با سخنان گهنبارت سرمونو به درد آوردی بسه دیگه.

اون موقع که یلو بودی رو درخت ما بازی میکردیم 2-3 سال پیش یهو از کتاب 1001 روش سامان بدبو گرین شدی از اون موقع تو هر سروری که بودی بدتر از قبل براون شدی برو آفرین برو دیگه نیا که بیشتر از این براون نشی.

پ.ن: با کسی که میگه 14-15 ساله بازی میکنم چرا بحث میکنید. بگید آره تو خوبی برو آفرین برو بازیتو کن.

پ.ن: اولین سرور تراوین تو ایران سال 2009 اومد. LOL

• بچه بیا پایین سرمون درد گرفت. نصف این تاپیک با سخنان گهنبارت سرمونو به درد آوردی بسه دیگه.

اون موقع که یلو بودی رو درخت ما بازی میکردیم 2-3 سال پیش یهو از کتاب 1001 روش سامان بدبو گرین شدی از اون موقع تو هر سروری که بودی بدتر از قبل براون شدی برو آفرین برو دیگه نیا که بیشتر از این براون نشی.

پ.ن: با کسی که میگه 14-15 ساله بازی میکنم چرا بحث میکنید. بگید آره تو خوبی برو آفرین برو بازیتو کن.

پ.ن: اولین سرور تراوین تو ایران سال 2009 اومد. LOL

خداییش این که تو ایران بدنیا امدید مقصرش من نیستم که سر من خالی می‌کنید

طرف مشخصه همین الان فشار امده بهش

یه آیدی جدید ساخته

مشتی اینجا خبری از ارثیه نیست دنبال کشتن ما نباش

ما شدیم براونی رفتیم تو گلوت

• سلام و عرض ادب خدمت همه ی شما عزیزان و بزرگواران

بردو به ساید جنوب‌شرق تبریک عرض میکنم ، تیم بسیار منظم و خوبی بودن و واقعا بهشون تبریک میگم ، شما لایق این برد بودید و واقعا باید بهتون تبریک گفت .

همچنین از تموم دوستانم در جنوب‌غرب عذرخواهی میکنم و امیدوارم بتونم براتون جبران کنم .

از دوستانم پیمان،سعید،احمد و هومن هم که تا انتها موندن و نزاشتن واندر جنوب‌غرب خالی بمونه تشکر ویژه میکنم .

پ.ن : ایلیا جان اگر سوالی از بنده داری خوشحال میشم تو واتساپ بپرسی تا اونجا‌ کامل توضیح بدم هرچه که میدونم ، شاید اینجا دوستان علاقه ای به شنیدن مسائل مربوط به سرور های گذشته نداشته باشن .

یا حق

یوسف

• سلام

دوستان دیگه اخرای بازیه

اومدم از همه دوستان تشکر کنم که این سرور من رو تحمل کردند،نبود هام رو جبران کردند و منت سر من گذاشتند این چند روز که توی سرور نبودم به اکانتم سر زدند!

اول از همه از بچه های که توی سرور بازی کردند تشکر میکنم که بازی رو برامون شیرین کردند مخصوصا تیم ان ای و ایلیای عزیز که دیر به سرور اومدند و خوب و با انگیزه بازی کردند!

از بچه های ان دبل هم کاملا تشکر میکنم خیلی عالی بودند فقط درسته زدن ناتار یک تاکتیک هست توی بازی ولی تاکتیک جنگی خوبی نیست!نکنید اقا!!!!!

از بچه های اس دبل هم تشکر میکنم خیلی خوب بودن فقط یکم مشکلات داخلی و عدم حضور پلیرهای قدیمی ساید اس دبل باعث کم و کاستی های شده که امیدوارم حل بشه!

در اخر هم از بچه های خوب اس ای تشکر میکنم!

اول از همه از فرامرز داداش گلم که انشالله امسال میام دیدنش!

از امید عزیز که این سرور اونم مثل من سرش شلوغ بود

از فرهاد و مهدی عزیز این چند روز خیلی کمکم کردند!

از مهدی دانایی با جمع بندی های زیباش بعد جلسات و کلیه بچه های تیم رونین!

از هومن امام،ارش ،مجید،سروش،بانو شریل،پارسای عزیز،علی و صالح و حسین فستر واشکان عزیزواحسان و ...وپوریای عزیز که این سرور منو تحمل کردتشکرمیکنم، سرور بعد دیگه بازی نمیکنم موفق و موید باشید!

این سرور خیلی اذیتتون کردم به بزرگی خودتون ببخشید!

یا حق

خدانگهدار

• تو بازی تراوین کتیبه بزرگ رو با یونیک جمع و تفریق نمیکنن حتی با احتساب اختلاف شون. کتیبه بزرگ مختص دفساز هاست و ارزشش از کتیبه کوچک هم کمتره (به غیر از استثنا ها مثل معماری). در برآورد آماری سرور یونیک ها مجزا تحلیل میشه. مثلاً اتحاد ایکس ۳ کتیبه یونیک داشت.

اوایل سرور به بازیت امیدوار شده بودم ولی هر چی بیشتر پست گذاشتی و نظر دادی بیشتر خودت رو خراب کردی.

راجع به سابقم پرسیدی، من این اولین سرور ایرانی بود که بازی کردم در کنار دوستان.

• تو بازی تراوین کتیبه بزرگ رو با یونیک جمع و تفریق نمیکنن حتی با احتساب اختلاف شون. کتیبه بزرگ مختص دفساز هاست و ارزشش از کتیبه کوچک هم کمتره (به غیر از استثنا ها مثل معماری). در برآورد آماری سرور یونیک ها مجزا تحلیل میشه. مثلاً اتحاد ایکس ۳ کتیبه یونیک داشت.

اوایل سرور به بازیت امیدوار شده بودم ولی هر چی بیشتر پست گذاشتی و نظر دادی بیشتر خودت رو خراب کردی.

راجع به سابقم پرسیدی، من این اولین سرور ایرانی بود که بازی کردم در کنار دوستان.

دکتر جان عزیز دل من نمیدونم شما چرا میخوای

کل کل کنی !

ببین من هم یونیک رو جدا محاسبه کردم

هم کتیبه های بزرگ رو با با احتساب یونیک محاسبه کردم

و هم کوچیکارو مقایسه کردم

حالا شما امدی گیر میدی

ما که سابقمون مشخصه

کتیبه میفروشیم

ساید میفروشیم

جنگ داخلی می‌کنیم

تو سایدمون خونه تیمی میسازیم

سوله های مواد مخدر داریم

حتی شمشیر و گرز قاچاق میاریم

ولی نمیفهمم به چی گیر دادی الان

شما عابد ما معبود

شما خالق ما مخلوق

من با سرعت اولیه ۰ حرکت کردم با شتاب ۲ متر بر ثانیه

شما با سرعت ثابت ۲۰ متر بر ثانیه ۱۰ متر عقب تر از من وایسادی

شما برای من مشخص کن که تو ثانیه چندم

از من جلو میزنی!

و تو ثانیه چندم از من عقب میفتی؟

پ.ن: درود بر شما دکتر فیزیکدان عزیز

بیخیال شو ، بزرگ تر هستی کل کل باشما

برام لذتی نداره ناراحت کردنت برام عذاب آوره

پ.ن: مارو تو بازار به عنوان با ادب میشناسن

اما برای دوستانی که ادبشون تو کفششونه

و کرم از خودشون باشه لفظای تو صندقی داریم

آیدی فیک نسازید

قفل صندق و باز کنم

عفت طرف مقابل لکه دار میشه

• سلام روزتون بخیر

فراموش کن طوفانِ سخت دیشب را

و نگاه کن که خورشید

امروز، چه زیبا لبخند می‌زند به تو...

هر چیزی خلاصه پایانی دارد این سرور هم تا ساعاتی دیگر به پایان میرسد

تبریک و یه خسته نباشید ویژه میگم به بچهای گل SE که این سرور با هماهنگی و برنامه ریزی کامل در کنار هم ادامه دادن و در آخر نتیجه زحمات شون گرفتن و عذر خواهی میکنم از تک تک کسانی که من این سرور تحمل کردن و اجازه دادن یبار دیگه در کنارشون بازی کنم انشالله که از من دلخوری و ناراحتی به دل نداشته باشن❤

و تشکر میکنم از تمام عوامل SE آقا امید گل که من به عنوان توتال قبولش دارم کارش حرف نداره در لیدری ساید❤و تشکر میکنم از تمام دوستان که این سرور من یاری کردن ، آقا‌ مهدی ، اشکان‌ سرلشکر دفکورد تخصصی تیم. فرامرز افسانه ای که همیشه افسانه اس تو سرور...بچهای تیم رونین که این سرور عالی بودن... پویا و احسان عزیز ...فرهاد ، سعید شادو ، آقا مجید گل ... آقا محمد رضا و سروش و محمود ، علیرضا آقا ایرج عزیز و آقا سجاد گل معلم دوست داشتنی ما😉و امام هومن ، آقا امیر رفیق قدیمی و عمو کامل عزیز کسرا جان و آرمان ویتچر عزیز رفیق همیشگی خودم در این سرور مصطفی تشکر میکنم در کنارشون برام بازی لذت بخش بود امیدوارم هر جا هستین شاد و سلامت باشید

و خسته نباشید میگم به تیم ne و ایلیا عزیز که باعث شدن سرور جذاب تر بشه

و خسته نباشید میگم

به تیم nw و sw که با تمام مشکلات اول سرور و در اخر بازی در کنار هم بازی رو قشنگ تر و جذاب تر کردین ...

و در آخر ....

• درود بر تراوین بازهای دوست داشتنی

برد سرور رو به بر و بچ جنوب شرق تبریک میگم. اینکه واندر توی سایدت ۱۰۰ بشه و برنده سرور باشی حس و حال خوبی داره. امیدوارم توی زندگی واقعی هم مرتب در حال تجربه ی این حس خوشایند باشین.

به عزیزان حاضر در سه ساید دیگه هم خدا قوت میگم، درسته از لذت برد بی نصیب هستین ولی امیدوارم از هیجانات و اتفاقات سرور لذت کافی رو برده باشین.

مخلص همه ی رفقا و رقبا

محسن

• سلام

اینم لینک اخرین واندر زن اکانت

money heist

بنا به دلایلی شرمنده همه دوستانم توی اس ای شدم

اسم یک سری از دوستان توی پست قبلی یادم رفته بود ازهمشون عذرخواهی میکنم

موفق باشید