نقد و بررسی سرور 1 ایکس راند 2 | آغاز 6 شهریور 1399 |

• سلام خدمت اهالی سرور

مهدی قندیل شنیدیم طبق معمول رفتی جنوب شرق

البته این جنوب شرق با جنوب شرقی که بازی میکردیم فرق داره*

برات آرزوی موفقیت میکنم و امیدوارم از ورژن جدید لذت ببری

لازم به ذکر است تیم ما به همراه تمامی نفرات ممکن وارد شمالغرب دوست داشتنی شده,میخوام ببینم کسی هس جرات اومدن سمت شمالغرب و داشته باشه یا نه

پ.ن:فراری های پر مدعای خود تحلیل پندار هم اومدن با تحلیلاشون قِری بدن و وسط سرور حذف کنن برن:))

• به به سلام

آقا ایوب عزیز

ممنونم

پس انشالله سرور جذابی خواهد شد و شمال غرب هم مثل همیشه بتونه در سایه سیاستهاش از سال ۸۹ تا ۹۹ ؛ دهگانه نبردن واندر رو به افتخارات خودش اضافه کنه : دی

اگر فراری منظورتون موش کش معروفه ؛ دلیل اینکه وسط سرور می‌ره میدونه که سرور رو ساید برده و نیازی به کش دادنش نیست

شادزی مهرافزون ( تو این ده سال همین اصطلاح رو‌ داشتم کپی رایت رو رعایت بفرمایید )

• ارادت

بزرگترین افتخار شمال غرب از ابتدای تراوین آی آر تا الان این بوده پاک بازی کردیم و همیشه یا یک به دو بازی رو تموم کردیم یا یک به سه,

میتونین با جنوب شرق بیاین شمال غرب ,قول میدم یه مهمونی واستون ترتیب بدیم که رقصان و لرزان سرور رو ترک کنین

شما نه همتون ,ببینم کی حریف شمال غرب میشه

پ.ن: موش کش معروف سابقه از بین بردن سرمایه های ساید با حذف اکانت و منم منم و بلدم بلدم رو زیاد داره:)

کوچیک همتون ایوب

• کسی مریم نشسته پاک نیست

متاسفانه طبق همون عادت ده ساله غرور و تکبر بیجا مانع از اولین ستاره روی پیرهنتون خواهد شد .

سرور هم تا حدی بالانسه با توجه به آمار و تاپ تن و دهکده‌های دوم

مهم نظم و هماهنگیه که فکر نکنم با اعضایی مثل شما تو شمال غرب این اتفاق میسر بشه

عیار سرور و سایدها هنوز مشخص نیست ولی ادعاهای شما و شمال غرب فعلا تو رنکینگ اوله

فعلا که تو شمال غرب ۱۲۵ درصد و ۱۵۰ درصد رو لیدرها با ماژیک علامت زدن و ترسوندن بازیکنان رو که اگه بگیرید فلان و بهمان

خب لیدر عزیز اگه اینقدر بازی یلد نیستی ۱۵۰ درصد رو زودتر بگیری چرا داری پتانسیل اکانت‌های خوب رو میگیری ؟

نژاد مصری لیدر اینقدر خفنه ؟ ترسیدم :دی

بگذریم

امکانش هست در مورد نژاد مصری واسه نرمال اگر کسی تجربه داره بگه ممنون میشم میخوام بفرستم برای تیم لیدری شمال غرب :)

شادزی مهرافزون

• خوشبختانه قیمت گلد سایت ارزونه ، تقسیم بر تعداد پلیر اکانت هم که بشه دست آدم بازه 😅 حالا کتیبه که به درد نمیخوره ، بزارین ما بخریم دلمون خوش باشه 😔 خوشبختانه همیشه هم این اکانت مخالف مولتی بازی بوده و هست ، و تو سرورهایی مثل سرور قبل اسپیدترا که به گفته خود پلیر شمال شرق ، یک اکانت ۱۸۰ تا مولتی کشیده ، اکانت ما یک دونه مولتی نداشته و ترجیح داده نظاره گر سرور باشه اما رو اصول خودش پا نزاره ... سرور های آی آر هم که مولتی ننگ حساب میشد نه مثل الان افتخار و اصلا این داستانا نبود 🤔 متاسفانه یا خوشبختانه ، اگر جمع بزنیم از ۲۴ ساعت روز ، حداقل ۴۸ ساعت آنلاینی داره اکانت ما ، حتی وقتی هست یکی بقیه دلشون نمیاد آفلاین شن 😂 بجای ایجاد حاشیه بهتره بحث هایی بشه که ارزش بحث داره 😊

مثلا دوستی اومده مثلا «تحلیل» گذاشته که بانی و مانی و فانی و ... اگه قبل از استفاده از انگشت های دست برای تایپ کردن ، یکم از منطق خودمون استفاده کنیم ، به این نتیجه میرسیم که کسی هفته اول سرور نرمال نمیاد تلفات بده برای این اکانتا 😅😅😅 اومدیم سروری که حداقل شبیه «تراوین» باشه دور هم بازی کنیم ، اگر برای شما عجیبه این مقدار غارت ، بهتره یکم به اکانت خودتون برسین ببینین مشکل کجاس 🤔

پ.ن : مولتی باز ، همه را به کیش خود پندارد

پ.ن ۲ : اگه شما شهروند شهر باشید ، که با این تفاسیر بعیده ، ما زره پوش شهریم 😁 مواظب باشید که کارآگاه استعلامتون رو نگیره تو روز برین بیرون ! برنده اول این سرور تیم شهروندیه که داره بعد مدت ها یه سرور تمیز بازی میکنه ، بعد سایدی که ۱۰۰ میکنه 😎

• ارادت

بزرگترین افتخار شمال غرب از ابتدای تراوین آی آر تا الان این بوده پاک بازی کردیم و همیشه یا یک به دو بازی رو تموم کردیم یا...

ایوب جان نگو از این حرفا... پاک؟ پاک یادمه یه علامت ضربدر بود!

رو کاغذ و چیزی که ما تا الان دیدیم از آمار شمال غرب این سرور، پاک همون ضربدره هست نه شمال غرب... ^^

در مورد پاراگراف دومت هم بگم جنوب شرق به دست توانای شیرازیا داره اداره میشه... (فکرش را کن تا پلنرمون شیرازیه :P)

اینجا کسی حال نداره بره جای دیگه همینجا قراره دور هم دفی بکشیم و منتظر نیروهای اکانت های خاص باشیم...

پ.ن: دیدین سید همتون را گول زد این اصفهانی خسیستر از اون هست به کسی چیزی بده.

دیگه حال امضاء درست کردن و نوشتن روزومه نیست... خستم می فهمین؟

سال های دور خودتون هر وقت هست من از قبلترش اینجا هستم...

• - منم دارم اتفاقا! (پلیر بین المللی - مسی طور البته) اما 320 کی واسه 30 تا کتیبه آخه؟

- سبک بازیت رو پی وی کن ببینم قهرمان لول هفت و هشت با ده دوم، 30 تا کتیبه با چنین حجم گلدی الان می خواد چیکار دقیقا؟

- بدبختانه من امرداد رو خوب میشناسم! (بعضی هاشون رو البته واقعا خیلی دوست دارم..)

- نه کتیبه کم نیست توی حراجی و منم حرص نمی خورم :دی بعد وقتی اکانتی که با چهار روز تاخیر اومده و سطح قهرمانش از شما به مراتب کمتر هست رو با نیازی که خودت به کتیبه داری مقایسه می کنی نشان از درک عمیق شماست.

خیلی احساس زرنگی می کنی که اکانت من رو توی حراجی پیدا کردی نه؟ :))) واضح هست که من هم مثل شما خرید دارم! اما بر حسب نیاز و با قیمت معقول :دی

پ.ن: وقتی چکش زدن ‌ها رو دیدم، فکر کردم خیلی هیجان انگیز هست که سوَگِر طور (Swagger) عمل کنم :))

پ.ن 2: آی لاو یو بهنام :دی جدی من این وسط کاره ای نیستم! می بینی که فیک لیدرم :))

• سلام

شما قول بده همون فيك ليدر بمون من شخصا اين كتيبه هاي گان هيرو رو ميگيرم ميدم شما

خوشبختانه يا بدبختانه جنبش سوانز و امرداد سرور قبل يه قولي بهم دادن و اين سرور دور هم جمع شدن به قول سرور قبلشون عمل كنن

خيلي هم دوست داشتن شما كنارشون تشريف داشته باشي

به هر حال قسمت نشد :دي(اينو فقط تو ميگي يكم قديمي نيست؟ خب حق دارن همه بشناسن اينو)

راستي ديه اين موشه كه مرده رو كي گردن ميگيره؟

امروز با يكي از بچه هاي سوانز صحبت ميكردم ميگفت رونالدينيو طور اومدي اينورو نگاه كردي رفتي شمال شرق...

خوشبختانه رفقامون شمال شرق خيلي خوشحال شدن از اومدنت همچنين ما

اميدوارم سرور پر باري باشه مثل راند قبل:دي

البته ازت خواهش ميكنم مثل سرور دو راند سه و سرور يك راند چهار وسط سرور قهر نكني بري

يه سرور تا تهش بمون ببين تهش چه شكليه

حالو چرا مصري؟دفكورديطور ميخاي تشريف بياري؟

خلاصه بگم يه سرور از اومدنت خوشحال شدن

ساد و خندون باشي

سعيد

• ببخش کامل ریپلای نمی کنم، بریم از جاهایی که ارزش خوندن و جواب دادن داره شروع کنیم..

- اوکی! متقاعد شدم.. دل خوش باشید

- موافقم! مثلا از این جا شروع کنیم که دوال آنتی ویروس شما قرار بود برنامه اکانت رو توضیح بده که چیه! توی پی وی. اگر افتخار داد فرستاد با کمال میل می رم می خونم..

- اتفاقا بانی و مانی و فانی تحلیل جالبی میشه! جدی.. وقتی برای دل خوشی کتیبه می خریم، پس ممکنه برای دل خوشی اکانت مولتی و فیک بذاریم نیروی پشمک بکاریم خفت کنیم مدال هجوم و پوینت قهرمان بگیریم. پس انگیزه ها یکی هست..

- من با غارت شما مشکلی ندارم و نوش جان تون، تهمتی هم بابت سالم بودن غارت نزدم. چهار روز دیر اومدیم و پلن مون هم الان غارت سنگین نیست! اما شما اگر بلدی استادی کن و منت بذار بگو مشکل اکانت ما کجاست که یاد بگیریم.

- اون پانویس اول اگر خطاب به اتحاد نئون هست که باید بگم یا حواس شما پرت هست امشب یا کلا در باغ تشریف نداری :)) وگرنه اوکیه رئیس! و اساسا مولتی باز همه رو به کیش خود می پنداره بله..

- "بعد از مدت ها یک سرور تمیز" ... این عالی بود! مرسی

So won't the real Slim Shady please stand up

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• خیلی جالبه یعنی حتی وقتی یکی از یه ساید دیگه هم پست میذاره باز شما ارجاع میدی به شمال غرب؟؟ پولتونو خوردیم مگه؟ چرا بدی؟ چرا بدی؟:D

دوست عزیزم اولا تکنیک مربی چیزی نیست که باهاش بشه بیای تو زمین چون اصولا مربی تو زمین نمیاد بیرون وایمیسه

حالا تکنیک چیه؟ به مجموعه توانایی های فردی اشخاص (چه بازیکن فوتبال چه یک کوهنورد یا حتی کارمند بانک و سایر...) تکنیک میگویند

اما تاکتیک چیه؟ به استفاده و به کارگیری مربی (رئیس یا رهبر یا....) از تکنیک های فردی بازیکنانش تاکتیک مربی میگویند

پس

شمال غرب الان با تاکتیک مربی اومده نه با تکنیکش ... از کسی که انقدر به ضرب المثل های آلمانی که تو سوئد استفاده میشه تسلط داره بعیده فرق بین تکنیک و تاکتیک رو ندونه

ما یه ضرب المثل تو ایران داریم که فقط تو ایران معروفه که میگه

كچلی را گفتند: چرا زلف نمیگذاری ؟ گفت : من از این قرتی گریها خوشم نمیاد

پ.ن: ما باغ نداریم ولی سفره خانه گل های امپریال واقع در اسلام شهر پذیرای شما عزیزان است فقط لطفا حجاب اسلامی رو رعایت کنید سپاس

Saman

IMPERIAL UNIVERSITY

MaMaD SeCuLaR

Ali Porro

Ali Fluid

MaMaD GhelGHeli

Meysam

Saman

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط I M P E R I A L ().

• با سلام،

در ادامه سلسله باگ های موجود دو مورد دیگه هم یافت شد:

۱. سرعت سواره هون به همراه قهرمان سواره بیشتر نمیشه

۲. داخل آپشن پلاس》》》انبار

بیشترین تایمی که یک منبع اور میشه نمایش داده میشه در حالی که باید عکس باشه

٪٪٪ بقیه چرا هیچی نمیگین؟ اگه باگ عام المنفعه هم موجوده بگین تنها خورا ^^^^

• سعید جان سلام دوست عزیزم

از سابقه ی همراهی با شما در تیم لیدری سوانز (:دی) میشه یک مقاله ی جالب و مفصل نوشت! جزییاتش بماند دیگه.. شاید وقتی دیگر :)

پ.ن: شما باهوش و زرنگ هستی و حتما می دونی که آیدین اصلا از موسیقی رپ و امینم خوشش نمیاد :))

• اتفاقا ديدم ايشونو به در گفتم ديوار بشنوه

ان شالله بقيه موضوعات باشه موقع چاپ كتاب

مفصل و بزرگ

سعید جان داداش گفتم زرنگ هستی ولی دیگه نه این قدر :))

این اکانتی که اسکرین شات گرفتی اصلا وقتی اون پست رو در ریپلای به پست من گذاشتی، دیدیش؟ :))

در مورد کتاب، خودت می دونی خیلی حرف ها میشه زد :) پس فعلا واردش نمی شم و احترام امرداد رو بابت عزیزانی مثل اشکان (اموجی قلب) و خیلی های دیگه نگه می دارم.

اون جمله ای که حذفش کردی رو خوندم سعید جان! چه خوب شد عوضش کردی :) وگرنه جواب مفصل و دندون شکنی داشت.. خودت می دونی دل و مهر و حرمت بچه ها کجاست.. اصلا بابت همون هاست که ما وارد یک سری مسائل نمی شیم، و سعی می کنیم فعلا خیلی لایت تراوین بازی و فروم بازی کنیم این سرور..

- ارادتمند

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• اولا که ما همه پلیر های اکانت هستیم و دوال کلمه ای نیست که به کار ببریم 😅 دوما بابا یچیزی بگید حداقل آدم میخونه ، شاخ در نیاره ! یبار تاپ ۱۰ رو باز کنید و ببینید که اونا تو تاپ دفاعین نه ما تو تاپ مهاجمین 😂😂😂😂 واقعا با این منطق ها آدم با جواب دادن خودش رو داره کوچیک میکنه ، من ترجیح میدم سکوت کنم ، شما هرجور دوس دارین بررسی کنین 😁

راجع به بخش دوم هم نوشتم دوستی که بانی و این اکانتارو پیش کشید ، شما چرا به خودت گرفتی ؟ پانویس هم خطاب به شخص ایشون هست ، من نه تا الان اسم اتحاد نعون رو دیده بودم ، نه میدونم پلیراش کین که بخوام بگم مولتی بازن ! الکی جو نده دوست عزیز

صد در صد بعد از مدت ها یک سرور تمیز ، خیلی ها برای دیده شدن اسمشون به فروم و مولتی کشی رو آوردن نه بازی کردن تراوین و لذت بردن از بازی ، کمی تفکر ، الان دوباره نیای بگی منظورت فلان اتحاده 🙏

تو حراجی هم میتونیم میخریم ، شما هم بخرین کسی جلوتون رو نگرفته 🙌 دلیل هامونم نیازی نیست بیایم توضیح بدیم 🙂 دلخوشی مثلا 😅 خاله زنک بازی بسه خدایی

• فکر کنم برای این سرور که تعداد اکانت ها و مولتی اکانت های کمتری نسبت به سرور های همراه با بات این سایت داره نیازمند به تزریق یک سری ایتم به بازی هستیم.

همون طور که وبسایت اثر هنری رو منحصر به خودش کرده میتونه مقداری کتاب رو روزانه به بازی اضافه بکنه.

بحث میزان نقره نیست . تعداد کتاب کم هست و کفاف نمیده ...

نظری هست ایا ؟

آزاد شدم :دی

Pr!est, A L B 0 R Z, 13th LeG!0n, L0st LeG!0n, ADraSTe!a, Alex!a & nobody, Roman AnV!iL, Ch3St3

PARS HIT ACE ELDERS .??. WINNERS ..??.Wild&Brave

PuPPeT MaSTeRs

• اتفاقا اگه مربی تکنیک بلد نباشه نمیتونه استراتژی ( تاکتیک ) بنویسه :دی

من یه لول بالاتر به شما گند زدم منتهی ای کیو تون ضعیفه ، باید بیام باز کنم براتون

مثلا الان ش غ مربیش تکنیک بازی بلد نیست میدونی استراتژیش چی میشه ؟

میشه اینکه هیچ کس حق نداره 15 گندمی 150 و 125 بگیره ، این 15 گندمی ها واسه مولتی های مصری هست و شما با این همه ادعات میری 7 گندمی میگیری

تا دیروز فک میکردم چرا اینا این کارو کردن با پست شما فهمیدم کلا از مرحله پرتید

ضرب المثلشم دیگه زیاد باز نمیکنم اما راجب شیر و گوسفنده :)

پ.ن: ما در باغ های الوچه قزوین منتظریم ، شما بدون حجابم بیای اوکیه !

پ.ن: آیدین هیچ وقت بدون دست راست و چپش بازی نمی کنه اسلیم جان ، منم شما رو دوست دارم قلبا -

پ.ن: آیدین جان اون روزی که تو هتل بودی و آنالیز دف کردی و بهم گفتی کجا رو دف کن فراموش نمیکنم .... دوست داشتم با ما بودی اما قسمت نشد!

• سلام بر دوست عزیز موسیقی دوست :)

به نظر من اینکه نگارننده این پست ها چه عزیزی هست خیلی سخت نیست :) من خودم حقیقت دیروز نبودم و شب وقتی امیر بهم حکایت اسم اسلیم شیدی رو گفت تا تهش رو رفتم. (مرسی امیر <3 )

ارادت و لطف یه چیز یک طرفه نیست و ارادت من به همه دوستانی که یه بازه ولو کوتاه در کنار هم بازی کردیم در جریان است ! منتهی تعجبم نبود وقت و حس بازی چجور شمارو به ساید همسایه و نه ساید خودتون کشوند به هر حال سلام منو به سایر دوستان علی الخصوص احسان عزیز برسون ! من شخصا اگر سرور قبل بد گذشت و چیز منفی داشت خوشحال میشم به عنوان پیشنهادات و انتقادات به ما بگی

دوست عزیزم هر موقعی شما میتونی دست بندازی گردن هر گردنی که دیدی : ) فقط سعی کن خیلی جوگیر نشی دو دستی بپرسی بغل اون گردن و یه دستت رو غلاف شمشیرت باشه همیشه.یه نصیحت دوستانه از اشکان به ابولفضل امرداد بود

یه پیشنهادی هم دارم خدمت خوانندگانی که هنوز استخارشون خوب نیامده :) به نظرم تعلل نکنن زودتر رجیستر رو بزنین.در بدترین حالت با لینک دعوت میاین یه خیرتون به یه نفر میرسه.بعد ۲ هفتم حال نکردین بزنین رو حذف.والا ^^

سپاس

پ.ن : موسیقی دوست ، فروم نویس ، تیم لیدری ، دوست قدیمی ایدین ، پلیرباحال و مشتی.مشخصه نیس هنوز؟

پ.ن : المان،برزیل،اسپانیا،ایتالیا،منتخب جهان، مساله این است :)

پ.ن : کمیل عزیزم یه پستم اینور بزار خیلی تبعیض داری قایل میشی برای ماشین ها !!! ^^

• هرچند پست های شما کمی طولانی اما به نسبت کم محتواست، چند نکته کوچک بگم فقط (و این که دیشب طی یک دیالوگ محترمانه این قدر با دیگر بچه های اکانت گان حال کردم که مراعاتت رو می کنم و اسلیم شیدی طور جواب نمیدم!)، پس:

- توی فرهنگ لغات تراوین ایران، "دوال" گاهی نوعی طعنه و اسلَنگ به حساب میاد! اما منظور من اصلا این نبوده. منظور دوستانی هستن که روی یک اکانت بازی می کنن باهم! همین..

- ببین میگی به خودت نگیر، اما خودت به خودت می گیری :)) میگم تحلیل بانی و مانی و فانی و جانی (:دی) جالبه، نه این که لزوما اکانت گان هیرو مطرح باشه که! ولی بحثش اتفاقا حاشیه نیست و بحث جالبی هست و بانی و جانی هم ج.ش هستن..

- این که اتحاد نئون رو نمی شناسی، باعث میشه بفهمم که درست حدس زدم! و بله با شما موافقم.

- وقتی بحث به "می تونیم بکنیم می تونید بکنید همینه که هست" می رسه من دیگه ادامه نمی دم! حیفِ وقت.. موفق باشی

پ.ن: اشکان جان راستش خجالت می کشم کوئتت کنم :دی اما می دونی که دوستت دارم، و بعدا "چراها" رو برات می گم خصوصی..

پ.ن 2: بهنام جان فعلا یه سری جهتِ راست و چپ رو گم کردن این جا :))) اما :ایکس

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Slim Shady ().

• با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده این سرور نمیتونم در خدمتتون باشم به دلیل مشغله زیاد کاری اما فقط برای یادآوری خاطرات و کسب آموزش از بزرگانی که تو این سرور هستن در فروم سرور رو پیگیری میکنم.

اگر در سرورهای قبلی کسی رو رنجوندم و ازم دلگیره امیدوارم به بزرگی خودتون ببخشید و عفو کنید.

با تشکر

ساسان ایلیدان