تاپیک آمادگی برای دور دوم سرور 1x اسپید ترا [بدون هیچگونه بات]

• با سلام خدمت همه خوانندگان فروم

کاملا هدایت شده بود چون اشکان با رسول صحبت کرده بودد و اوکی داده بود واسه رید اتومات.

اسکریپتم که به ما گفتن شما دارید واسه همین علی گفت و به ما قول دادن کاری کنن واسه شمام کار نکنه!!!

فکر نمیکردم امردادیا انقدر بچه سال و بی ادب باشن خدایی!!! ربع شما نیاز به زدن نداره با دوتا فیک رفتیین از بازی!!! کی ما گفتیم اسکریپت مینویسیم؟؟؟ همش ادعا الکی!!

نظر سنجی واسه تاخیر بوددد اینجا نباشه؟؟؟؟ باید در این دموکراسیو تخته کنید!!!

رسول جان اگه این بچهایی که هستن se اسکریپت استفاده کنن بدون شک کامل تیمای ما حذف میکنن!! همه چی باید یکسان باشه

سعی کن وقتی میخای حرفی بزنی از روی منطق و صحبت یه شخص مطمین باشه نه حرف و حدیث که فردا یه حرفی خاسی بزنی بشه رو حرفت حساب کرد

من از اونجایی که مشغله فکریم زیاد هست عادت دارم محکم کاری و احتیاط رو همیشه مد نظر قرار بدم، خوشبختانه اخیرا به لطف دوستان با یه برنامه اوتو کال رکوردر (با تشکر از سراشپز عزیز مارانلو) اشنا شدم که اگر خدایی نکرده کسی ادعایی داشت ، حتما یه دور مکالمو باهاش مرور کنم و حرفایی که زدم رو یادم بیاد :D

لوسی جون ، علی فلوید از بچه های تیم شماست.یادم میاد تاخیر قبلی سرور دقیقا خواسته اصلی علی و تیم شما بود اما مخالفت یهویی شما برای من عجیب بود.از حالا یادم باشه که توی تیم شما یکی اگر حرفی میزنه ، یکی دیگه هست که بزنه زیرش.علی فلوید عزیز شما یادت نبود با دوستات واسه نظرسنجی هماهنگ کنی؟خبر نداشتی رضایت دوستات در وحله اول باید باشه و بعد بیای با من صحبت کنی؟!!

دیروز ساعت 12.37 علی فلوید به من تماس گرفت.قضیه بات رو گفت و اینکه شما دانشجو هسین و تایمتون ازاده.بدون بات میتونین ولی ما کار و زندگی داریم نمیتونیم :)

جوابی که من بهش دادم روشن بود.علی جان تراوین میخایم بازی کنیم.بات میخای سرور اسپید ساختمونم اپ میکنه ، نونم واست میخره.و ضمنا گفتم من از 100 100 ساید خودم هیچ وقت احمق نیسم بیام ناتار 100 100 ساید شمارو بزنم چون واسم نمیصرفه این 280 خونه راه بکوبم بیام اونجا و بگردم واسه چندر قاز منبع.پس عملا قضیه بات ناتار تاثیرش بین اکانت های درون سایدی هست و بود و نبودش باعث برتری فاحش یه ساید نمیشه.بعد علی ساعت 14.12 رسول با من تماس گرفت و گفت که بچه های x گفتن به جای خرید وی پی اس ما تصمیم داریم همون پولو به سایت بدیم که دیگه نخواد ماکروس و چیزی بزاریم.اگرم نزارین جلوی مارو نمیتونین بگیرین و ما پول به برنامه نویس میدیم برامون اسکریپت مینویسه میزنیم :))))) این وسط یه نفر فاز بروسلی گرفته .خیلی دوست دارم طرفمو بشناسم !!!!!

این بازیا که نفر سوم بیاد وسط به نفر دوم بگه این خواسته نفر اوله.به نفر اولم بگه این خواسته نفر دومه پس تو موافقت کن تو کت من یکی نمیره.من حرفم یکیه و رک و روشن و پوست کنده به رسول و مهدی و هر کی طرفم بوده گفتم.

یادتون نره که ما به عنوان تیم اصلی خواهان سرور بدون بات بودیم و قبل ما یادم نمیاد کسی جرات داشته باشه همچین پیشنهادی رو رسمی بده ، حرف های مسخره صد من یه غاز اینجوری مثل مو توی ماست مشخص و نیازی به هیچ فکری نداره .

چه گیری افتادیم از دست این اکسفوردیا و کمپانی بازا ، تو ربعشون همه لیدرن ، معلومم نیست کی به کیه ، بعد میخوان مارم بزنن ! با این ای کیو در حد زیست شناسی ابیاری گیاهان دریایی دانشگاه چلغوز ابادم نیسین

موفق باشید

پ.ن : ناصر عزیز ما به همه گفتیم ترسویین بیاین بازی.از خودمون نون قرض نگیر به خودمون بفروش کاکوی گولوم :)

پ.ن : اونی که بلده بسازه ، خیلی بهتر بلده بکشه زیر همه چیز.

پ.ن : نیسان که رفت زیر تریلی.نوا هم که پوکید ! خیلی حواستون باشه دارین پا رو کفش کی میزارین !!! یه کاری نکنین یهو مرداد بشین جای امرداد

;) Ever tried , Ever failed.No matter.Try agian , fail again , fail better

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط A$HKAN ().

• جالبه فکر کنم یه بار دیسکورد باید بشینیم رسولم باشه ببینیم اینا حرفای کی بوده!!!!! اینجوری درست تر تا اینکه تو فروم هی حرف بزنیم!!!

روز اول که رسول به ما گفت بیاین گفت با شما حرف زده قرار شده رید اتومات بزاره واسه همه!!!

اماده صحبت رودررو در حضور مدیریت هستیم.

توهیناتم میزارم جای بچه سالیت!!!

نکته مهم تر حالا که بات نیست!!! اسکریپتم نیست!!! میبنیم چند چندیم تا اخر سرور!!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• ناصر جان من بدونم تو چه مشکلی با امرداد داری خوب میشه

هرچند به گوشم رسیده جیزهابی که چرا همه بر زد آمرداد شدن

خداروشکر این همه دوشمن و تو چشم ملت خار بودن

نشون دهنده قدرت ماست در این شکی نیست

ما حرف هامون رو تو بازی میزنیم اگه حرفی برای گفتن داری تو بازی نشون بده

• خیلی دژکوبی دژکوبی میکنیا از دژکوبیا خاطره بد برات به جا مونده؟

آخه ما خیلی از شما میترسیم داریم شهر رو شلوغ میکنیم کسی نفهمه بی خیال ما شید

تو رو خدا من رو نزنین

آخه دژکوبی ها خیلی سطح شون بالاس ما میترسیم

• ناصر جان من بدونم تو چه مشکلی با امرداد داری خوب میشه

هرچند به گوشم رسیده جیزهابی که چرا همه بر زد آمرداد شدن

خداروشکر این همه دوشمن و تو چشم ملت خار بودن

نشون دهنده قدرت ماست در این شکی نیست

ما حرف هامون رو تو بازی میزنیم اگه حرفی برای گفتن داری تو بازی نشون بده

اشکان جان من نه مشکلی با امرداد دارم و نه مشکلی با هیچ کس و هیچ تیمی تو تراوین دارم و هدفم از تراوین فقط بازی کردن لذت بردن از بازی و پیدا کردن چندتا دوست عزیز هست . اتفاقا الان بهترین دوستام همه جز رقیبانم بودن و اگه کل کل میکنم فقط برای جذابیت بازی هست

تو ۱۶ صفحه فروم حداقل ۱۰ صفحه اش هست که بچه های امرداد گفتن اگه فلان باشه ما نیستیم و اگه بهمان باشه ما نیستیم .

خب همینجا هم ما مثل تیم آمرداد عمل میکنیم جناب آقای ادمین این فارم اد کردن دیگه چیه دارین اضاف میکنین به سایتتون ؟ مگه تو تراوین اصلی ما گزینه ای به اسم اد کردن فارم داریم که شما دارین اینو میذارین ؟ خب اگه لیست فارم اد بشه که بقیه اش کاری نداری یه برنامه ساده موس رکورد هست برای زدن فارم لیست و عملا بات وجود داره . همینجا ما هم یاد گرفتیم و اعلام میکنیم اگه اد کردن فارم جز امکانات ساید باشه تیم کلاهبرداران در این سرور حضور نخواهد داشت .

پ . ن : اشکان شیرازی عزیز یه برنامه بذار همدیگر رو ببینیم خیلی دوست دارم ببینمت . منتظر تماس شما هستم ۰۹۱۷۸۱۶۸۰۵۲ شماره واتس آپ ۰۹۳۷۹۳۶۳۷۶۲

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• داداش من اولشم گفتم نه موافق این قضیه غارت اتومات هستم و نه مخالف غارت اتومات اتفاقا من کسی ام که رو اکانت parsapp پلی دادم و همون موقعش که همه از بات استفاده میکردن ما فقط دستی رید میدادیم برای همین برامون فرقی نداره من بحثم رو طرز برخورد تیم شماست که از اول فروم تا حالا بچه هاتون هی میان میگن اگه فلان باشه ما میریم و اگه بهمان باشه ما میریم اینو من به عنوان یه خواننده بی طرف که میخونم میگم این تیم داره اینجوری حرف میزنه که باج بگیره از مولتی هانتر فقط

وگرنه خودت میدونی از مخالف های سرسخت مولتی بازی و بازی با بات هستم چون اکانت خودم حتی یک دقیقه هم خاموش نیست که بخوام نگران بات باشم یا نباشم داداش

• سلام و عرض ادب

دوستان عزیز اگه بادو بودتون تموم شد سوزنو تو سرور بزنیم بهتون

ناصر جان برادر عزیز امرداد مخالف سفت و سخت هرگونه بات هست ، حالا میخواد بات برای رید باشه ، میخواد بات برای آپ کردن باشه یا هر کوفته دیگه

من از سرور 2 کام نکوبیدم بیام اینجا که شاهد مولتی و بات باشم و گرنه از مهدی ایمورتال میتونی بپرسی که تو همون کام با اون هزینه ی گلد داشتم بازی میکردم خداروشکر همیشه هم رنک اکانت خوب بوده با گلد محدود

یا از آقای صادق پارتیزان بپرسی که سرور ۲ کام که بودن اکانت من در چه وضعیتی بود

رفقای نزدیکت رو گفتم داداشم که راحت باشه پرس و جو برات

من این قول رو به تمام دوستانی که دارن زیادی خودشون رو تحویل میگیرن میگم بنده ( عضو کوچکی از امرداد )و تیم امرداد این سرور میاد

البته با شرایط تاپیک فروم

مثل این میمونه بری نون وایی لواش بخای سنگک بدن بهت بد بگن مگه نون نمیخواستی بیا اینم نونه دیگه چرا نمیخوای 😂

برادر من ما اگه همچین سروری رو داخل داشتیم که کام بازی نمیکردیم میلیونی خرج اکانت کنیم که آخر سر هم حساب کتاب کنیم هفته ایی یدونه اثر بخوایم بخریم

بعضی چیزا رو آدم میخونه خندش میگیره

• حمیدرضا جان مگه ما گفتیم دنبال بات هستیم ؟

شما ثابت شده ای برای ما داداش احتیاج نیست از کسی بپرسم در موردت .

من خودم به خاطر اون سر در تاپیک بود که آبروم رو گذاشتم وسط و پلیرهایی رو آوردم این سرور که بعد از فیلتر دیگه تراوین بازی نکرده بودن

اینقدر به امیرحداد پیام دادم که کلا تو همه چیز منو بلاک کرده که دیگه بهش پیام ندم بیاد اسپیدترا بازی کنه

پس بدون من آبروم رو گذاشتم وسط برای این سرور که بدون مولتی و بات هست

• تو پست قبلیم گفتم ولی گفتم خود ادمین رو ریپلی کنم که مطمعن بشم خوندی پست رو

برای فارم لیست captcha اعمال خواهد شد یعنی چی ؟

اگه دوستان یادشون نمیاد زمانی که بات نبود مختصات فارم ها رو دستی از رو نقشه پیدا میکردیم و رو کاغذ مینوشتیم و بعد اد میکردیم و کلا یه نفر رو اکانت مخصوص اد کردن فارم بود . تا اونجایی که من یادم میاد هنوز تو تراوین هیچ گونه آیتمی اضاف نشد که فارم لیست اد کنی و طبق صحبت خودتون این سرور طبق قوانین تراوین هست . پس رو حرف خودتون بمونید .

وگرنه رید اتومات که زیاد مهم نیست نبود خرجش یه موس رکورد هست

ناصر جان عزیزم همین الان هم توی کام که سرور بین المللی هست ( اگه قبولش داری به عنوان تراوین مرجع ) یک گزینه موجود است که دیگه نیازی به قلم و کاغذ مثل 8/9 سال پیش نیست

شما میزنی تعداد نیرو رو انتخاب میکنی و بعد سیو رو میزنی میره توی فارم لیستت 😊

• حمیدرضا جان مگه ما گفتیم دنبال بات هستیم ؟

شما ثابت شده ای برای ما داداش احتیاج نیست از کسی بپرسم در موردت .

من خودم به خاطر اون سر در تاپیک بود که آبروم رو گذاشتم وسط و پلیرهایی رو آوردم این سرور که بعد از فیلتر دیگه تراوین بازی نکرده بودن

اینقدر به امیرحداد پیام دادم که کلا تو همه چیز منو بلاک کرده که دیگه بهش پیام ندم بیاد اسپیدترا بازی کنه

پس بدون من آبروم رو گذاشتم وسط برای این سرور که بدون مولتی و بات هست

عزیزی داداشم ، والا به خدا دوستان خودشون میدونن

من به هرکسی که پیام دادم و آوردمشون از خودم قول دادم که اگه این سرور بات باشه من یه پک ۱۰۰ تایی ( کام ) به قرآن بهشون میدم

وگرنه خوب کام فقط مشکلش گلد بود که والا کنار داشتیم میومدیم

• ناصر جان عزیزم همین الان هم توی کام که سرور بین المللی هست ( اگه قبولش داری به عنوان تراوین مرجع ) یک گزینه موجود است که دیگه نیازی به قلم و کاغذ مثل 8/9 سال پیش نیست

شما میزنی تعداد نیرو رو انتخاب میکنی و بعد سیو رو میزنی میره توی فارم لیستت 😊

این گزینه که تو خود اسپیدترا هم هست .

من گفتم یهو یه گزینه نباشه که شما بزنی کل ناتار اد بشه

اونی که شما میفرمایید گزینه اضاف شدن به فارم لیست هست خیلی وقته اضاف شده به صفحه دهکده ها و باز هم باید رو نقشه تک تک دهکده ها رو بزنی باز بشه و اد کنی

• دوست عزیز نیاز به جاسوس نیست یه ناتار چیف میکنی میفهمی چجوری اتک میاد

واقعا چقدر فکرت منحرفه بهنام

اره علی جان همیشه به قول یه پیر فرزانه ایی " نگاه به داخل و استفاده از ظرفیت های داخلی داشته باشید "

پ.ن: نفر اولی که میخواد بره زیر تانک ما هنوز با خودشون معلوم نیست چند به چندن ، اخه چجوری 3به 1 کنن !! تو برو لیدرشون شو ، به نظرم تو اطلاعات از اینا بیشتره ... شاید تونستی 3 به 1 کنی و نزاری اینا در برن ما یکم لذت ببریم .

• یا از آقای صادق پارتیزان بپرسی که سرور ۲ کام که بودن اکانت من در چه وضعیتی بود

رفقای نزدیکت رو گفتم داداشم که راحت باشه پرس و جو برات

حمیدرضا جان سلام

اینجوری با ما سرد رفتار میکنی ((آقای صادق پارتیزان)) صدامون میکنی که قلب ما میگیره 😥

خیلی ارادت داریم🌹

سرور قبلِ همین سایت هرچی خواستم بیارمت کنارمون نیومدی بی وفا آخرم رفتی SE و فک کنم قبل کتیبه ها حذف کردی. 🥺

ایشالا این سرور بهتون خوش بگذره کنار دوستان ما که اعلام حضورمون رو پس میگیریم(البته فقط من، نه تیم کلاهبرداران)

پ.ن: ناصر اینقدر سر رید خودکار چونه نزن، پس کجا رفت آرمان های کلاهبرداران 😌

• صادق جان من کجا گفتم که باید غارت اتومات باشه که میگی چونه نزن ؟ :/

• سلام صادق جان خوبی داداش

آقا کجا ؟ من خوشحال بودم شما هم هستی تو سرور

دوستان قدیمی و کار درست رو که میبینم کیف میکنم ...

در هر صورت خوشحال میشم باشی داداش

راستی من سرور ۲ رو تا آخر بودم ، اگر یادت باشه نت ایران قطع شد تو اون مدت همر داغون شد و مجبور به ساخت رمر شدیم ...

• تو پست قبلیم گفتم ولی گفتم خود ادمین رو ریپلی کنم که مطمعن بشم خوندی پست رو

برای فارم لیست captcha اعمال خواهد شد یعنی چی ؟

اگه دوستان یادشون نمیاد زمانی که بات نبود مختصات فارم ها رو دستی از رو نقشه پیدا میکردیم و رو کاغذ مینوشتیم و بعد اد میکردیم و کلا یه نفر رو اکانت مخصوص اد کردن فارم بود . تا اونجایی که من یادم میاد هنوز تو تراوین هیچ گونه آیتمی اضاف نشد که فارم لیست اد کنی و طبق صحبت خودتون این سرور طبق قوانین تراوین هست . پس رو حرف خودتون بمونید .

وگرنه رید اتومات که زیاد مهم نیست نبود خرجش یه موس رکورد هست

درود به همه عزیزان

کپچا یا همون راستی آزمایی ... وقتی چند بار لیست رو بزنید براتون کپچا میاد که با تکمیل اون میتونید دوباره لیست رو بزنید.

پس موس ریکوردر جوابگوی مسئله نیست. مگر کپچای ساده ای باشه و همیشه 1 مسئله ثابت به شما بده.

خواستم یه چیزی رو به هر 2 طرف ماجرا بگم.. اول اینکه شک نکنین که مولتی هانتر میتونه ناتارهارو ببینه و شک نکنین که اگر موردی دید که 3 الی 4 بار توی در فاصله ای خاص حمله شده ..قطعا میتونه به راحتی متوجه بات بشه و شمارو بن کنه... پس نه نیازی هست علی فلوید عزیز ناتار چیف کنن جاسوسی فرستاده بشه.

بنده اسکریپتی نوشتم که حتی کپچای تراوین هم میتونه رد کنه و برام واقعا کار زیاد سختی نیست که 4تا لوپ بنویسم و کاری کنم که توی فاصله خاص فرستاده نشه..

اما اینکار رو اگر میخواستم بکنم توی همون سرور اسپید انجامش میدادم..

ما برای چی اومدیم توی این سرور و میخوایم 1 سال از عمرمون رو بزاریم پای سرور؟ که بگیم من تونستم با بات 500 ک گرزی بزنم؟ نه .. اومدیم بگیم نابود شدیم تا تونستیم 10 ک گرزی بسازیم شب نخوابیدیم و زدیمش به دهکده طرف چه حالی داد..

امیدوارم همه بتونن با این موضوع کنار بیان و اصل ماجرا رو فهمیده باشن.

موفق باشید.

• درود

ما دیگه بازنشسته شدیم و مشغله زندگی بهمون اجازه نمیده بازی کنیم وگرنه دوستانی مثل شما رو که نمیتونیم فراموش کنیم

یک واقعیتی هم هست که دیگه هدفی نداریم برای بازی کردن ، خودستایی نباشه تا آخرشو رفتیم

تراوین بهانه با هم بودنه ،ایکاش توی بازی جنگ کنیم و آخر هفته ها میتینگ بذاریم دور هم صفا کنیم و بخندیم

یا حق

• از کی تا حالا سیب زمینی جزو میوه ها شده؟

گزارش پاک کن های سابق شدن پرو پلیر های پور مدعای جدید

گل من اون وقتی که خیلی از شماها تراوین بازی نمی کردین خیلی از بچه های تیم الان آمرداد خواب شب رو بر مردم حرام کرده بودن؟

شما یه گزارش پاک کن ساده بودی که به زور راهت دادن رو یه اکانت که بازی رو ببینی یاد بگیری حالا براي ما سیاست هاي آمرداد وسط میکشی؟

سرور های قبل تو ای ار ۲ راند ۱۰۰ کردیم

ميتوني؟

١٠٠ کردن بلدی جاشو بگیر؟

از کدوم ور بهت فشار وارد کردن اینجوری سوختی ؟

آب و بریز همونجا که سوخته

جا لاف زدن بیا تو بازی نشون بده چی بلدی هنوز نمیدو نی کجا میخواهی بری

اومدی سیاست میزاری که این کارو کنین و گرنه آمرداد برندس؟

چه کرده این آمرداد که ترس بر اندام تو و رفیقات و دوستات انداخته

مردی رجیستر کن بیا و اعلام کن کدوم ساید هم هستی

اکانت من sarlashkar اومدی رو اکانت نامه بده صحبت کنیم

الان هم جا لاف زدن بشین فکر کن کجا می خواهی بازی کنی

پ.ن الان میاد میگه تو کی هستی من نمیشناسم

خنده بچه های آمرداد ها ها ها

الان ریپلایت کردم چون اشکان و بهنام و سعيد وقت ندارن جوابت رو بدن من ریپلای کردم فکر نکنی خیلی شاخی ازت ترسیدیم