نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• خدا نگهدارت گوزت جون جای شما همون دژکوبه همون جای که ازش اومدی

زبون بسته درست حرف بزن ببینیم چی میگی!!

یجور میگه جای شما همون دژکوبه انگار خودش از کجا شروع کرده لول

خود تورو دژکوب شاخ کرد وگرنه خودت میدونی هیچی نیستی جز یه چادرنشین ترسو که حتی وجود خودشو انکار میکنه

بشین سرجات و ادعای پلیری و پاک بازی کردن و شرافت هم نکن بزدل

• زبون بسته درست حرف بزن ببینیم چی میگی!!

یجور میگه جای شما همون دژکوبه انگار خودش از کجا شروع کرده لول

خود تورو دژکوب شاخ کرد وگرنه خودت میدونی هیچی نیستی جز یه چادرنشین ترسو که حتی وجود خودشو انکار میکنه

بشین سرجات و ادعای پلیری و پاک بازی کردن و شرافت هم نکن بزدل

یعنی از شما کو.....تر هم هست؟ بچه جون تو سنت نمیخوره به جای که من ازش شروع کردم . سرور تست تا الان اسمش به گوشت خورده؟ من از سرور تست ای ار تراوین رو شروع کردم کنار پلیر های مثل اردشیر وحید گرند علی نوب افشین گاد و خیلی های دیگه در قالب دو اتحاد تری دات ونکسوز

کلا یه سرور دژکوب بازی کردم بر میگرده به زمانی که اسمش هنوز دژکوب نشده بود و traaviaan بود کلا سنت به این هم نیمخوره بر واسه هم قد اندازه خودت شاخ بازی در بیار

• سلام. بنده چون نقش زیادی در سرور نداشتم و یه دفساز ساده با دف معمولی به نسبت بقیه بودم قصد نداشتم پستی بذارم. اما چند باری دوستان لطف داشتن و اسم منو آوردن

گفتنی ها که زیاده. اما ترجیح میدم پیش دانیال غر بزنم. :D

من قصد بازی نداشتم بخاطر مشغله های زیاد و به اصرار دانیال و بخاطر چند نفر از بچه ها که میخواستن بازی کنن اومدم. . پویا و علی وحسین و سروش و احسان هم بخاطر من اومدن شمال شرق. هر چند از اولش بهشون گفتم من یهو ممکنه غیب بشم. با رضا مجنون رو یه اکانت بودیم به اسم aegis که هم زحمت گلدش و هم اکثر کارها به پای رضا بود و من اولا بیشتر فقط نظر میدادم که فلان طور پیش بریم =))) البته اگه وقت داشتیم احتمالا بدون اثر هنری اکانت تا رتبه 10 میومد از نظر پاپ و دف هم تو اکانتایی که تخصصی دفسازی کردن شاید جزو 10 تای اول میشدیم. ولی واقعا هر دو آدمای مشغله داری بودیم. فقط جای اکانت یه طوری بود که فکر میکنم دفش اندک مرهمی برای ساید بود. آخرا هم زحمتش به عهده بچه ها بود که فکر کنم سپهر بیشتر زحمت میکشید و احتمالا دانیال بهنام و پویا هم سر میزدن. یه چند بار هم براش گلد خریدن گویا. از همه این بچه ها واقعا تشکر میکنم. زیاد با بقیه لیدرهای ساید آشنایی پیدا نکردم بخاطر کمبود وقت. اما از تیم های دیگه و افرادی که زحمت کشیدن هم ممنونم.

وضع مولتیا در 4 ساید هم خیلی فیلم هندی بود. دیدیم که 40 کی رم رو دیوار واندر خش ننداخت و مشخصه که آش مولتی بازی از شوری گذشته و تلخ شده.

بیشتر از این وقت شما رو نمیگیرم. ان شاالله موفق باشید

کمیل

• یعنی از شما کو.....تر هم هست؟ بچه جون تو سنت نمیخوره به جای که من ازش شروع کردم . سرور تست تا الان اسمش به گوشت خورده؟ من از سرور تست ای ار تراوین رو شروع کردم کنار پلیر های مثل اردشیر وحید گرند علی نوب افشین گاد و خیلی های دیگه در قالب دو اتحاد تری دات ونکسوز

کلا یه سرور دژکوب بازی کردم بر میگرده به زمانی که اسمش هنوز دژکوب نشده بود و traaviaan بود کلا سنت به این هم نیمخوره بر واسه هم قد اندازه خودت شاخ بازی در بیار

مگه به سنه؟؟ به عقله که خدا شمارو آزاد آفریده.اون سرورایی هم که تو میگی ته تهش فارمی بودی که توسط همین افراد دفساز شدی

تو ک انقدر پلیری چرا چادرنشین بودی؟ این همه سابقه داری فقط چادر نشینی یاد گرفتی؟

تو باید بری ایکاریم بازی کنی که بتونی نیروهاتو ادغام کنی شاید یه چیزی بشی لول

با این همه ادعایی که داری دژکوبم بازی کردی؟ لول اسم سایتشم هنوز یاد داری :دی

من حتی نمیدونستم اسم سایتش چیه

خیلی سابقه درخشانی داری

دمت گرم

این همه سابقه داری یکم برو املا کار کن

حداقل وقتشو نداری املا کار کنی،موقعی که میخوای چیزی بنویسی برو Google Translate تایپ کن شاید درستشو بهت گفت :دی

• پلن اکانت ۷ تا همر واندرزن و ۶ تا همر جنگی بود که با توجه به بن شدن ۳۰ تا از بهترین مولتی های اکانت قبل کتیبه ها مجبور شدیم بیخیال ۳ تا از همر جنگی ها بشیم

سلام

داداش با 150 تا مولتی که داشتی کم کشیدی !!من به شخصه فکر میکردم 20 تا همر داری با اون رید نجومی ! اندازه 1 سرور ای ار تو این 4 ماه غارت زدی(با نوجه به اینکه ای ار نزدیک 1 سال طول میکشد!)

وضع مولتیا در 4 ساید هم خیلی فیلم هندی بود. دیدیم که 40 کی رم رو دیوار واندر خش ننداخت و مشخصه که آش مولتی بازی از شوری گذشته و تلخ شده.

سلام .عزیز وضع ساید شما که از همه هندی تر بود. ما هم اول سرور به بچه هاتون همینو میگفتیم میومدن جواب میدادن میتونیم میکنیم!! اون موقع چرا اعتراض نمیکردید ؟ حالا که باختید هندی شد؟اکه میبردید که از بچه هاتون واسه دف سنگینشون تشکر کرده بودید!^^^^

• یوقتی هست داره کل کل انجام میشه

هر کی یه چیزی میگه

وسط دعوا و کل کل هم کسی حلوا خیرات نمیکنه

بگذریم

اما در مورد سابقه پلیرها ... دیگه جای کل کل نیست

فکت تاریخی هست و غیرقابل انکار

من ممکنه از هادی لئو خوشم نیاد، داخل بازی و فروم هم باهاش کل کل کنم

اما خب سابقه هادی مگه قابل انکاره ؟

(سرور تست رو خبر ندارم، خودم نبودم)

از پلیرهای سرور یک راند یک بوده

و در سرور 8 راند یک (دومین سروی که بازی کرد) سری تو سرا درآورد

ایشان اولین نفری بود که به جامعه تراوینی نشون داد کتیبه چکمه منحصر برای مدال غارت نیست، بلکه کتیبه جنگی هست

ما پیرپاتال ها هم یادمون میاد اونموقع (که با شخصی به نام علی بازی میکرد، اسم اکانت شون هم hadi.ali بود) بدون مولتی بازی میکرد و همر نان.کپ میکشید

اتفاقی که اگه نگیم بینظیر، اما کم نظیر بود

خسته نباشید به پلیرهای 4ساید

انشالله فارغ از نتیجه بازی، بهتون خوش گذشته باشه

• سلام .عزیز وضع ساید شما که از همه هندی تر بود. ما هم اول سرور به بچه هاتون همینو میگفتیم میومدن جواب میدادن میتونیم میکنیم!! اون موقع چرا اعتراض نمیکردید ؟ حالا که باختید هندی شد؟اکه میبردید که از بچه هاتون واسه دف سنگینشون تشکر کرده بودید!^^^^

برای من رقم زیاد مهم نیست. مهارت و دقت و تلاش مهمتره

دیدید که بچه های تیم ما با خرج 19 کاتا یه احمق زدن.

یا مثلا میدونم سپهر برای جابجا کردن دف خیلی وقت میذاشت. این وقت گذاشتنش برای من ارزشمندتر از اون چند میلیون دفی هست که رو اکانتش کشید.

بیشتر باز نمیکنم.

• سلام

داداش با 150 تا مولتی که داشتی کم کشیدی !!من به شخصه فکر میکردم 20 تا همر داری با اون رید نجومی ! اندازه 1 سرور ای ار تو این 4 ماه غارت زدی(با نوجه به اینکه ای ار نزدیک 1 سال طول میکشد!)

150 تا مولتی که نمیدونم آمارشو از کجا آوردی اما تعداد مولتی هامون 3 رقمی نبود

هفته های آخر رید اکانت حدود سه میلیارد و دویست بوده که درسته رکورد جدیدی تو سرورهای 2ایکس هست اما گندمخور اکانت ساعتی 15 میلیون منفی بوده(7 میل گندمخور خود اکانت و 10 میل گندم دفی که رواکانت پارک بوده که البته یه بخشی از همر روی مرتاض بوده)و ساعتی دو میلیون هم روی واندر مسیر بوده یعنی 17 میلیون در ساعت که دو میلیارد و هشتصد میلیون از رید اکانت هر هفته میرفت بابت گندمخور و مسیر واندر

حالا شما خودت حساب کن ببین میشد همر بیشتری کشید؟

• این حرفها رو ول کن اسم اکانت سرور بعد چی؟میخوام ببینم چقدر جرات تو وجودته:D;):D

خودتم میدونی این تخم کفتر هایی که الان خوردی رو اول سرور میخوردی و مثل مرد میومدی تو فروم میگفتی اسم اکانتت چیه روز 30 بازی دهت داشت گندم گرزی هامونو تامین میکرد.

البته منم جایه تو بودم شاید از ترس همین کارو تورو میکردم , من اگه همرم هم پریده بازم اونقدر مرد بودم همیشه اسم اکانتم رو گفتم.

حالا طبق قول و قرار هاتون بشین با کری خوندن پلیر جذب سرور کن ولی ما تا زمانی که تغییرات نبینیم تو این سرور بازی نخواهیم کرد . ماشالله آرش که پستی تا الان نداشت خوب اخر سرور واسه همه کری میخونه , ولی این داستان ها قدیمی شده . تنور سرور با کیفیت سرور باید داغ بشه نه حاشیه ایجاد کردن قبل سرور.

_____________________________________________________________________________________________

دشمنی ایی هم با مدیریت سایت نداریم ولی طی 3-4 سروری که اینجا بودیم تغییری ندیدم ,

انتقاد اصلی من به مدیریت مکالمه های تلفنیش با بازیکناست که به ساعت میکشه , و اطلاعاتی رد و بدل میشه .

اخریش هم آماری بوده که به عنوان مثال تعداد همر های باقی مونده مارو به بقیه ساید ها گفتن یا بالعکس تعداد همر های شمارو یک هفته پیش به ما گفتن , این حرفا شاید مهم به نظر نیاد ولی سرور رو تبدیل به خاله بازی میکنه , ادمین باید بشینه پشت اکانت مولتی هانتریش نه پای واتس اپ 24 ساعته آمار همه چیو در بیاره

امیدوارم مدیریت بفهمه و به جای بن تو فروم سرورشو اصلاح کنه , 100 بار بهش گفتیم ولی متوجه نمیشن .

سیستم بالانسینگ هم که برای نگه داشتن همه پلیر ها تا آخر بازی هست باید حذف بشه . مدیریت نمیذاره یک ساید به عنوان مثال قبل کتیبه جمع بشه , یجوری سیاست میچینن که همه بمونن .

قوانین مشخصی هم در مورد هیچ چیز وجود نداره ,به عنوان مثال طرف فحاشی کرده به ما تو نامه , مدیریت بهم میگه پسر خوبیه دلم نمیاد بنش کنم !

نکات خوب هم سرور زیاد داره , شبیه ترین گرافیک رو به تراوین داره , باگ کمی داره , و تراوین هست به قول معروف ولی همه اینا به شرطی خوبه که مدیریت به خودش بیاد.

اکانت فروم هم بن بشه مهم نیست , این انتقادات به مدیریت سرور بود همین که بن کنن یعنی دیدن پس همینم خوبه , هر چند این حرفارو تلفنی هم گفتم بهشون.

• یعنی از شما کو.....تر هم هست؟ بچه جون تو سنت نمیخوره به جای که من ازش شروع کردم . سرور تست تا الان اسمش به گوشت خورده؟ من از سرور تست ای ار تراوین رو شروع کردم کنار پلیر های مثل اردشیر وحید گرند علی نوب افشین گاد و خیلی های دیگه در قالب دو اتحاد تری دات ونکسوز

هادی کلا خوب بلدی خودتو بچسبونی به توتال ها تا وقتی اردشیر بود میچسبیدی به اون پاچه خواری اونو میکردی حالا هم آرش :)))

خودت کجا بودی این سرورهای تست و بعدش منکه اولین سرورم سرور6 راند1 بود و تو اکثر سرورها هم بازی کردم چون بازیکن میدگیم بودم 1بار هم توو هیچ سروری نه اسمتو شنیدم نه توو تاپ دیدمت تا بعد فیلتر :d

این حرفها رو ول کن اسم اکانت سرور بعد چی؟میخوام ببینم چقدر جرات تو وجودته:D;):D

خداییش خیلی رو داری تا روز 60 زیر چادر بودی جرات ابراز وجود نداشتی برو اوایل همین تاپیکو بخون ببین کی اسم اکانت داده کی نداده

حالا 1ماه مونده به استارت سرور اومدی به من میگی اسم اکانت بده :)))

یعنی ما نمیتونیم مثل شما بیاییم تا روز60 بعد اسم اکانت بدیم بگیم حالا میتونید بیایید بزنید؟

ولی من مثل تو نیستم صبر کن سرور استارت بشه 150.200 تا اکانت میسازم هر کدوم نزدیکت بود همونو میام فروم روز اول اعلام میکنم چون حوصله ندارم میخوام تا از حمایت اومدی بیرون پروندتو ببندم

البته یه چیز دیگه هم هست احتمال داره بریم یه ساید دیگه حالا که 1ماهی وقت هست زیاد عجله نکن چه بیاییم nw چه بریم ساید دیگه به قول بچه ها میگن فعلا بذار توو خماریش بمونه :d

زیاد هم عجله داری 2هفته دیگه تورنمنت شروع میشه بریم اونجا جذابیتشم بیشتره حرف و حدیثی هم توش نیست

• خودت کجا بودی این سرورهای تست و بعدش منکه اولین سرورم سرور6 راند1 بود و تو اکثر سرورها هم بازی کردم چون بازیکن میدگیم بودم 1بار هم توو هیچ سروری نه اسمتو شنیدم نه توو تاپ دیدمت تا بعد فیلتر :d

تو بازیکن مید گیم بودی بابا تو تا اونجای که ما دیدم یکی دو. ماه اول سرور بودی بعد دمت رو کولت گذاشتی رفتی

من کجا بود از کی بازی کردمو میتونی از دیگران بشنوی

در ضمن من سرور بعد میام که 100 کنم حالا هرچی نخاله کمتر راحت تر صد میکنم

کسی از شما دعوت نکرده بیای ما گفتنیامونو گفتیم هر کی بیاد زیر پای خدایان زئوس له میشه

• تو بازیکن مید گیم بودی بابا تو تا اونجای که ما دیدم یکی دو. ماه اول سرور بودی بعد دمت رو کولت گذاشتی رفتی

من کجا بود از کی بازی کردمو میتونی از دیگران بشنوی

در ضمن من سرور بعد میام که 100 کنم حالا هرچی نخاله کمتر راحت تر صد میکنم

کسی از شما دعوت نکرده بیای ما گفتنیامونو گفتیم هر کی بیاد زیر پای خدایان زئوس له میشه

آی کیو مید گیم یعنی چی؟ یعنی همون 2.3 ماه اول سرور دیگه :))))

من اگه مثل تو پاچه خوار بودم و آویزون این و اون میچسبیدم به پیمان کینگ هکتور و ممد موکسی و نیما رونجر... ولی بر عکس تو هر سروری رفتم آویزون کسی نشدم خودم بودم و 4تا رفیق تو که در حدی نیستی من کسی بودم که رفتم وسط الدرز اکانت زدم

اکانت ها هم رزومه شون مشخص از رنک1 تاپ و رنک1 رید همزمان تا هجوم و دف همه رو با هم داشتم

خیلی فرق هست بین من و تو

بابا پا شو بریم تورنمنت توو همون 2هفته اول که تا اینجا شروع بشه یا تو نسخه منو میپیچی یا برعکسش

چرا ترس از کام داری؟ این سواله برام اینجا اصرار زیاد به بازی داری نکنه خبرهاییه کلک :d

دقیقا اردشیر و مازیار و خدا بیامرز نیما که نیستش و غیر بنیان گذار تر دات درسته من با شما همیشه رقیب بودن توی تیم پویان بودم اما شما اثبات شده هستی یاد پیام امپرور علیرضا درادیس و هومن گاو بندی بخیر که همیشه میخواست مارو خفت کنه

• دقیقا اردشیر و مازیار و خدا بیامرز نیما که نیستش و غیر بنیان گذار تر دات درسته من با شما همیشه رقیب بودن توی تیم پویان بودم اما شما اثبات شده هستی یاد پیام امپرور علیرضا درادیس و هومن گاو بندی بخیر که همیشه میخواست مارو خفت کنه

خدا نیما را بیامورزه اون زمان رقبات ارزش داشت حدقل میدونستی جلوت پلیر بازی بلده بازی میکنی نه 4 تا بچه سرور 1 راند 1 وقتی پویان ان هیرو واندرش 100 شد بهش افتخار کردیم چون مردانه 100 کرد ...حالا از یه همر لاکی بوی بگذریم که اکانت به طور عجیبی غیب شد ولی تو بازی مردانگی بود شرافت بود وقتی تیمی میباخت مثل مرد قبول میکرد

• توو هیچ سروری نه اسمتو شنیدم نه توو تاپ دیدمت تا بعد فیلتر :

حوصله ی بحث و کل کل ندارم، در حدی هم نمیبینمت که بیشتر از یک بار ریپلایت کنم ولی نمیتونی تاریخ رو تحریف کنی گل پسر

هادی با وجود اینکه رقیب ما بود سرور 8 راند 1 ولی از هر کسی که اون سرور رو بازی کرده باشه بپرسی بهترین بازیکن اون سرور کی بود بهت میگن هادی! سطح اون سرور هم که برای همه روشنه، به مدت چند ماه خواب و خوراک رو از بچه های ما (والس) گرفته بود.

اتفاقا کسی که باید بیاد بگه قبل فیلتر کجا بوده جنابعالی هستی، ما که از هرکسی استعلام گرفتیم این بنده خدا کیه هیچکس نمیدونست. احتمالا شاخ بازی هات مال بیابون های بعد فیلتر و دژکوب و اسپیدترا بوده.

حالا هم بجای کل کل با بزرگ تر از خودت برو بشین همون دستورات تورج برای اختلاف انداختن بین ساید های متا تو فروم رو اجرا کن!

بدو...بدو...تا واندر صد نشده...

Ir8(2010-2011) Cybershah
    Ir9(2011-2012) Ki!NG TeuToN
    Team 3X.Com(2011) RoaD RunneR
    Team 5X.Com(2012) Last SenTineL
    Ir3X(2017) Ki!NG TeuToN
    Ir3X(2018) All EyeZ On Me

پست 2 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط EyeZ ().

• وای سر و کله زدن با هادی کم یکی دیگه پیداش شد والا حال و حوصله ندارم میخوام برم آب پرتقالمو بخورم:)))

اصلا کلا شماها همه پرو ما نوب هیچ سروری هم نبودم

تورج و من اصلا نه یکبار باهاش صحبت کردم نه تا حالا توو یه ساید بودم حالا تو میگه تورج دستور میداده به من حتما یه چیزی میدونی که من خودم بی خبرم :)))

هادی ماشالا خوب داری عمل میکنی بچه های آیدین طرفدارت شدن :d

خدانگهدار همگی

• با سلام

اول از همه تبریک میگم به ساید برنده که مزد زحماتشون رو گرفتن

و یه خسته نباشید به بچه های شمال شرق که واقعا با جون و دل بازی کردن و تا اخرین لحظه تونستن قدرت خودشونو نشون بدن

همین که سه ساید جمع شن دور هم و واسه زدنه یه ساید پلن بریزن و همر جمع کنن خودش قدرته شمال شرق رو نشون میده

یه خسته نباشید هم میگم به بچه های اکانت RagnarG که واقعا زحمت زیادی کشیدن

میثاق عزیزکه یدونس و با همه مشغله کاریش روی منو زمین ننداخت و افتخار داد این سرور هم با هم باشیم و تنها کسیه که همیشه جور منو میکشه و تایمای ک نیستم رو به جام میاد

حاج امیر گل که خیلی زحمت کشیدن و تایم زیادی روی اکانت بودن جوری که هرکاریو میخواستم انجام بدم میدیدم زودتر انجام شده و باری از دوش هممون ورداشته میشد

سامان گرس که خودش تنها یه تیمه وهر سایدی یدونه مثل سامان نیاز داره هم از نظر همر کشیدن هم دف

تکی سامان جون

داش پیام astral گل که همیشه همه جا هست و هر ساعتی که انلاین شی پیام بیداره ..دمت گرم بابت دف میلیونی که کشیدی و تا خرخره اکانتو بردی زیر گندم منفی

امیدوارم همگی تو همه عرصه های زندگیتون موفق باشید

کوچیک همه Ali DanTe

• سلام خدمت دوستان

اول از همه خسته نباشید میگم به همه بازیکنان.سرور خوبی بود حداقل نسبت به سرور قبل به بچه های ان ای هم خسته نباشید میگم به دور از کل کل ها بالاخره همیشه بازی برد باخت داره همر های خوبی وتنها پلن ممکن.

یه خسته نباشید هم میگم به همه هم سایدی های عزیز و سایدهای متحد که زحمت کشیدن به خصوص بچه های اکانت کاپیتان ک کنار هم بازی کردیم ارش سجاد و پویا برادرم و تشکر از امید عزیز بابت همه کمک هایی ک به اکانت ما کرد و همه دوستان تو اس ای محمد نوب هومن علی کینگ توتن حسن فرهاد و دوستانی ک بودن رو واندر زحمت کشیدن بیخوابی کشیدن در اخر از سیاوش اکانت اسپارتاکوس بابت کلیپ گروه تشکر میکنم. (-::saint:

یه تشکر از دوستی ک دف ریخت تو مولتی های ما همرای مارو خراب کرد از با سابقه های ان ای ک سبک خوبی دمت گرم دات کام همین طوری بازی میکنید؟؟

در کل فدایه سرتون شما باختتون صد در صد بود مهم چیز دیگه اس ما دنبال رنک و رکورد نیستیم

سرور اخری بود ک اکانت کاپیتان شرکت کرد و تصمیم بر استراحت شد

سرور قشنگی بود ممنون از همه<3<3

capitan se

• سلام عزیزم

ممنون بابت تبریک ولی یه جوری میگی 3 ساید جمع شدن واسه زدن یه ساید که هرکی ندونه فکر میکنه تنها راه این بوده!!! نه عزیز من اگه دوستای شما نمیومدن 3 تا ساید رو تهدید کنن متا 2 به 2 شکل میگرفت!! یعنی شمال شرق با یه ساید دیگه تا بالانس بشه!!!ینقدر خودتونو دست بالا نگیرید! دیدید که کل سرور همراتونو خوابوندید و شارژ کردید اخرشم ترشی افتادن:Dبابا قدرتمند :D

ولی انصافا همراتون معرکه بود :thumbup: