نقد و بررسی سرور اسپید راند 3 | آغاز 4 مهر 1398 |

• به نظر منم بهترین دلیل میتونه استفاده از کتیبه اون مختصات یا خفت باشه
    وگرنه مولتی اکانت توی این مختصات به قول خودت به هزینه و دردسرش اصلا نمیصرفه
    به علاوه که میشه به راحتی بعد از بالا اومدن توسط ساید هایی که با جنوب شرق درگیر میشن با تلفات پایین صفرشون کرد
    بازم بستگی به نظر و ایده کسی داره که اینکار رو انجام داده و امیدواریم سورپرایزمون کنن

• من قبل از این موضوع این منطقه رو دیده بودم و متوجه نشدم خودمم که هدف ساخت این همه اکانت اون هم گول اون هم تو یه اتحاد خاص در این منطقه چی هست! اما چیزی که حدس میزنم در حد خفتینگ یا مولتی و دف ساز یا کاتا برای جمع آوری کتیه هست که اون هم به نظرم دف ساز و یا مولتی کشیدن در اون منطقه یه جوراای تو دله شیر رفتنه :دی و عملا هزینه بیهودست مگه رقیبا خیلی اوت باشن :دی و به نظرم اگه قرار به همر و اذیت کردن باشه قطعا نژاد گول خیلی دیر تر بالا میاد و ساید اگه برنامه ای داشته باشه ترجیح میده معمولا از یه توتن جنگی در اون منطقه استفاده شه تا تو کمترین زمان ممکنه همر از اون ده بلند شه و اذیت کنه و ریکاوری اسون باشه..
    اکثر اکانت های گرفته شده توسط جنوب شرق در این منطقه اکانت های گول و مربوط به اتحاد غیر اصلی هستش که تا حدودی به نظرم تعداد ۱۵ کراپ های منطقه خاکستری جنوب شرق زیاد بوده دف ساز ها و مولتی ها هم دست به کار شدند تا هم از بقیه ی ساید ها دهکده ای گرفته نشه داخل سایدشون و هم حداقل یه ۱۵ کراپی گیرشون بیاد و استفاده کنن و احتمال میدم صاحاب این مولتی ها هم خودش نزدیکه این منطقه بازی کنه..البته حدسم میشه زد مربوط به کدام اکانته در هر صورت مرسی از دقتت ..
    و همین طور منظور من بیشتر رو مختصات کراپ ها بنا شده بود مگه نه هر اکانتی تو هر سایدی یه دیفالتش هست و سایدی از لحاظ همر دیفالت کم نخواهد داشت برای پلن های جنگی ..

ارمین داداش همه چیو که تابلو کردی مشتی با این تحلیلات امیدوارم سرور جذابی باشه به امید موفقیت اس ای

• کلا پیش بینی این سرور یکم سخت شده لیدر های nw که ترکیبی از خود nw و se . Sw هستن . لیدرهای se هم که این سرور از تیم قبلی se و دو تا تیم جدید sw تشکیل شده .فقط sw ممد کماتسو رو اضافه کرده سپهر و احسان رو از دست داده . Ne هم که ترکیبشو با تیم قبلیش و پلیرهای se مثه علی گرس و ارمین بسته .
    کلا همه با سبک بازی هم آشنا هستن ولی این ترکیب های جدید هم میتونه برای خودش نا اشنا باشه و کار رو سخت و غیر قابل پیش بینی کنه
    پ.ن : این سرور قیمه ها رو ریختن تو ماست ها

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• اقایون هیچ درگیری بین ne ,nw نیستش و فقط اتک ها و جاسوسی ها برای فارم یابی هستش حتی داخل ساید ها هم همین کارهارو میکنن پس باید بگیم جنگ داخلی شده

این پیام برای رفع شبه بوده و هیچ ارزش دیگری ندارد .

غیر قابل فروش

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

monako مامور مخفی NE

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• هفته پیش اتحاد ما 3 تا مدال گرفت مولتی ویدیو چک درخواست کرد دیشب مدال پیشرفت رو کسر کرد . این مدلیشو ندیده بودیم :)

• هفته پیش اتحاد ما 3 تا مدال گرفت مولتی ویدیو چک درخواست کرد دیشب مدال پیشرفت رو کسر کرد . این مدلیشو ندیده بودیم :)

سر مولتی مدالتون گرفتن جالب بود!!!

آیا مولتی ها رو هم بن کردن ؟؟؟

واکانت مورد نظر رو ؟؟؟

یافقط مدال گرفتن بعد این همه مگه نباید همون موقع اگر فهمیدن بن کنن یا جریمه بعدش که گذشته فکر کنم نباید کاری بکنن

درسته یا عوض شده؟؟؟

MONAKO مامور مخفی

• مولتی ها دارن میان بالا کم کم تاپ رید داره تابلو میشه

به جای متشنج کردن فضای فروم بشین تو هم مولتی بازی کن، اگه نمی تونی بشین یه گوشه و با صدای بلند بقیه رو تشویق کن...
    تجربه ثابت کرده کسی که حرف از پاک بازی میزنه اگه بتونه مولتی بازی کنه قطعا مولتی میکشه...

در نهایت سعی کنید تو بازی خودتونو نشون بدید فروم رو که همه بلدن بیان 4 خط بنویسن...

روز خوبی داشته باشی ☺️

• به جای متشنج کردن فضای فروم بشین تو هم مولتی بازی کن، اگه نمی تونی بشین یه گوشه و با صدای بلند بقیه رو تشویق کن...تجربه ثابت کرده کسی که حرف از پاک بازی میزنه اگه بتونه مولتی بازی کنه قطعا مولتی میکشه...

در نهایت سعی کنید تو بازی خودتونو نشون بدید فروم رو که همه بلدن بیان 4 خط بنویسن...

روز خوبی داشته باشی ☺️

عجب

1.شما اسم اکانتت بگو یکم بازی کردن یاد بگیریم

2.مولتی بازی درست نیست و غیرقانونی هستش پس دلیلی نمیبینم که انجام بدم یا تشویق کنم . و کار خاصی نداره خرجش وی پی اس و تراوین استراتژیک هستش

3. داخل بازی هم در حد توان ودرحد خودمون هستیم و و توی فروم هم خیلی فرق بین نوشتن هستش الان ما نظر دادیم که مولتی دان رید میدن که چند روز دیگه کاملش رو باعکس میزارم شما هم امدی 4خط نوشتی مثلا پس فرق داره

4.تجربت اشتباه میگی توی یه جا اگر همه درست بازی کنن مشکلی نیست ولی اگر مثلا مولتی بزنن خود من هم برای این که عقب نیفتم مجبور میشم مولتی بسازم پس ربطی به تونستن نداره

موفق باشی

MONAKO مامور مخفی

• شایعه سازی نکن برادر :)

هفته اول مولتی کجا بوده . 4 روز از سرور گذشته بود مدال دادن . احتمالا باگ سیستمه . ما اگر مدالمون رو ندن میریم رو حذف:)

• سلام
    خودتون میگید تو ساید شمال شرق کیفیت بیشتر از کمیت هست و تعدادتون کمه. حالا ما فرض میکنیم کم نیستید و حداقل به تعداد بقیه سایدها هستید. اونوقت میشه بگید این همه اکانت که تو شمال هست یعنی همه پلیر دارن؟!!! طبق نقشه کوچیک شده تو سایدهای شمال دیگه جای خالی نمونده که بشه یک اکانت ثبت زد:دی
    یعنی با یک حساب سرانگشتی به ازای هر اکانت پلیر دار حداقل دو تا مولتی تو شمال هست و درکل تعداد اکانتها از جنوب خیلی بیشتره. بعد آخه فاز ضدمولتی اکانت ؟!!!
    جو پاکی ندین تو رو خدا.

?( ?( ?( :P

• 6 صفحه آخر 80 در صد اکانتها مال شمال هستن

سر مولتی مدالتون گرفتن جالب بود!!!

خیلی فکر و ذکرت پیش مولتیه . عزیزم متن رو یکبار دیگه بخون نووشتم مولتی مدالمونو گرفت منظورم مولتی هانتره . و نوشتم مدال اتحاد رو نه شخص خاصی. اتحادم که نمیشه بن کرد :)

از فاز مولتی بیا بیرون مولتی از روز اول بوده و خواهد بود هر کی داره دمش گرم پول وقت و هنر داره هر کی هم نداره دمش گرم که بلده بدونه مولتی بازی کنه

• خب خب خب
    میبینم که تاپ ریست شد و یه سری دوستان پوش لحظه ای رو تو دستور کار قرار دادن برای اومدن توی تاپ :D
    اینطور که من میبینم اون بالا رقابت خیلی نفس گیر میشه برای رنک 1-2-3
    تا ببینیم چی پیش میاد
    همینطور توی بحث رنکیگ پاپ نکته ای که خیلی به چشم میاد اکانت FaRa هستش که یه جورایی خودش رو از بقیه جدا کرده و اختلاف زیادی با نفرات بعدی داره.
    و جالب اینجاس که بین 5 نفر اول پاپ 4 نفر از ساید SW وجود دارن!!!!
    و بین 20 نفر اول 8 نفر از SW
    ساید SW علارغم این که دوستان اعلام کردن تعداد پلیر کمتری نسبت به سایر ساید ها داره اما تا اینجا قابل قبول عمل کرده
    با توجه به اینکه توی تاپ غارت هم رنک 1 برای اتحاد SW هستش (و قبل ریست تاپ بود)نشون میده شاید کمیت کم باشه اما کیفیت بالاس

رفقای ما هم که میبینم اومدین تو تاپ :D مبارکه سلاطین :love: (خودشون میدونن با کیام ) :thumbsup:

خلاصه که امیدوارم اتفاقات خوبی تو سرور بیوفته و سرور پر زد و خورد و جذابی رو در اینده ببینیم

دوستان لطف کنید یه کم شلوغش کنید اینجارو :thumbsup: جوری که وقت نکنیم به اکانت برسیم :P

• پس داستان اینه ما خواستیم سرور جذابتر باشه و تا اینجا حتی 1غارت از مولتی یا هرچی ندادیم ولی اگر اینه حله مشکل نداره هنوز تازه سرور شروع شده و تایم زیاده

و پست من برای این بود که اینا کنار برن وهمر نگه داشتن سخت بشه وهمه در شرایط یکسان باشن انگار بعضی از دوستان عادت کردن
    خلاصه بگم خوهی نشوی رسوا هم رنگ جماعت شو
    اصلا بدون مولتی باز حال نمیده پلیر میخوایم چیکار :D :D

MONAKO مامور مخفی

• پس داستان اینه ما خواستیم سرور جذابتر باشه و تا اینجا حتی 1غارت از مولتی یا هرچی ندادیم ولی اگر اینه حله مشکل نداره هنوز تازه سرور شروع شده و تایم زیاده

و پست من برای این بود که اینا کنار برن وهمر نگه داشتن سخت بشه وهمه در شرایط یکسان باشن انگار بعضی از دوستان عادت کردن

داداش گلم من شناختی رو شما ندارم اما از پلیرهایی که تو این سرور دارم میبینم (مثه امید و سیاوش ناصر از جنوب شرق .... پارسا ممد... از اس دبل مجید احسان و سپهر و... از ان دبل و علی گرس ارمین از ان ای) مشخصه که تو این سرور همه میدونن که کی داره مولتی بازی میکنه کی نمیکنه. به فرض مثال اگر فلانی بیاد 1 میل گرزی به واندر بزنه همه میدونن که حسابی شارژ شده و مولتی اختصاصی داشته پس فک نکنم نیازی به این باشه که من بگم مولتی دارم یا ندارم. آن چیزی که عیان هست چه حاجت به بیان هست وقتی تاپ صفر میشه تو ده دقیقه اول اونایی که باید بفهمن میفهمن :)

اونم با توجه به این که الان بیشتر از دیفالت رید میدن که تو ده دیفالت بخاطر تراکم جمعیت همیشه 3 تا نیروی پیاده دست پر بر نمیگردن . به نظر من بحث مولتی رو ببندیم تا دوباره شاهد پست های بهتری باشیم

سلطان دیسلایک خودتی :D 8o :thumbsup:
    لعنتی تا پست میزاری همون اول 2تا دیسلایک خورده :thumbsup:
    چه خبرتونه؟ چه خبرتونهههه؟؟

• سلطان دیسلایک خودتی :D 8o :thumbsup: لعنتی تا پست میزاری همون اول 2تا دیسلایک خورده :thumbsup:
    چه خبرتونه؟ چه خبرتونه

بلاخره باید به بعضی ها فشار بیاد

MONAKO مامور مخفی

• مامور مخفی دث

شمال شرق یا خیلی بی در و پیکره که پلیرهایی مثل شما دارن براش دشمن تراشی میکنن
    یا خیلی با برنامه اس که میخواد شمارو جلو بندازه حمایت بکنه و از اب گل الود به نفع خودش رقیب هارو تضعیف کنه
    که احتمال اولی خیلی بیشتره و با حرکت هایی که تو اون مختصات داری انجام میدی زمان فشار رو بهت نشون میده
    قصد کل کل ندارم چون نه حوصله اش هست نه وقتش
    هرچه زودتر شمال شرق جلو بازیکنشو نگیره برا سایدش گرون تموم میشه (چ فروم نویسی باشه چ داخل بازی باشه )
    عزت زیاد

• دوستان عزیز من اگر پست میزارم میخوام فروم یکم شلوغ باشه و با هم بیشتر آشنا بشیم الان من مطلب گذاشتم اصلا لایک یا دیسلایک نداره . حالا بعضی از دوستان لطف دارن لایک میکنن . اما این رفیقمون اقا سامی ما هر چی پست میزاریم دیس لایک میکنن .
    داداش با دیسلایک کردن من اینجا اتفاقی نمی افته خدا شاهده. اگر ناراحت میشید که کلا پست هم نذاریم حالا ما کل کل رو شروع نکردیم . حتما اونموقع میخواید فحش ریپلای کنید
    در پناه ایزد منان باشی برادر

پ.ن: شاید هم با شما متا کردیم شروع نکن به دشمنی با کسی که نمیشناسیش و آزاری هم بهت نرسونده