نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• سرور تمام شدههه؟؟؟؟

یه جور بچهای ne خوشحالن انگار چیکار کردن!!!!! اپولو هوا کردین شاید!!!! دف خوبی بود دمتون گرم!!! همین!!! از این همرا زیاده تو سه تا ساید نگران نباشین بازم لذت میبرین!!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• یه جور بچهای ne خوشحالن

انگار چیکار کردن!!!!!

سلام

معذرت میخوام بابت خوشحالی بچه های شمال شرق.. به هر حال وسط عذاداری شما نباید خوشحالی کنن..

اینشالا مراسم ۷ام همر خفت شده و دیوار هارو برگزار کردید بعدش ما خوشحالی میکنیم!

تا اون موعد پخش مستقیم نوحه تو روم ۱ > ۳ تیم اسپیک شمال شرق میزاریم.. بلکه شما هم راضی شدید!!

ممنون میشم شما هم خدمت عزیزان عارض بشید که جنابعالی چکار کردید؟؟؟

بفرمایید دستآورد هاتون رو "در این سرور" بلکه ما به ناچیز بودن کار هایی که کردیم پی ببریم..

• تعداد بازیکن های ربلز: حدود 60 نفر

تعداد بازیکن های SE: حدود 80 نفر

تعداد بازیکن های کلاهبرداران: حدود 30 نفر

تعداد بازیکن های NW: حدود 100 نفر

مجموعا حدود 270 نفر

تعداد بازیکن های ساید NE: حدود 400 نفر(طبق گفته امین جان)

حالا فهمیدید دوستان علامت ((1>‌‌3)) مفهومش چیه؟

پ.ن: با همین تعداد کمتر هم میترکونیمتون عشقا<3

• یه جور بچهای ne خوشحالن انگار چیکار کردن!!!!! اپولو هوا کردین شاید!!!! دف خوبی بود دمتون گرم!!! همین!!! از این همرا زیاده تو سه تا ساید نگران نباشین بازم لذت میبرین!!

درود

ببین یه وقت همه همراتو خرج ان ای نکنی اخر کار باز با 50 میل دف بشینی رو واندر 99 ،صد شدن واندر ساید نپ و تماشا کنی.

ادم عاقل همه تخم مرغاشو تو یه سبد نمیذاره

• در همین حد بهت بگم تیم اسپیک ما ظرفیتش 32 نفره بیشتر از این تعداد سرور اجازه دسترسی نمیده حالا اصلا ما میگیم همون 32 نفر پر

270 نفر به 32 نفر

عاره حتما

این عددی که گفتی و روش آمار دادنت منو یاد محمود انداخت موقعی که نرخ تورم اعلام میکرد.

نگفتم تعدادتون برحسب محاسبه خودم، گفت براساس اعلام امین، عضو شورای لیدریتون

شما همونی بودید که اول سرور میگفتی ما 50-60 تا اکانت بیشتر داریم بعد معلوم شد نصف تعداد اکانتای سرور فقط اکانتای مولتی تونه

• امین چرا امار اشتباه داده نمیدونم.
    ما پلیرهامون زیر ۲۰۰۰ تا نیست یکی از دوستان اشاره کرده بود که یادت نیست؟
    در مورد ترکوندن خیلی مشتاقانه منتظریم .و صد البته که میترکونین ما رو شکی در ان نیست ، (از خنده)

همینطور ادامه بده کلاس ترکیدن واسمون بزار حاج اقاااااااا
    یک اقایی بود اقای چشم کجایی که ببینی این بچه مچه ها چیکارا نمیکنن با شما ^^
    و در اخر بگم اینجا بازیه زیاد سخت نگیرین کینه کدورتو بزارین کنار چون نزارین هم نمیشه کاری کرد شما فقط کم اسکات کشیدین تمام تارگتارو اسکات میکشیدین بیشتر میترکوندین ما رو ^^^^
    پ.ن: پسرک سبز وارد میشود؟
    پ.ن: دانیال وارد شد
    پ.ن: همرهایمان کو؟
    شاید زندگی ان جشنی نباشد که به ان دعوت شده ای اما تا میتوانی زیبا برقص.

دانیالللل چرا عکس نصف همرا رو سپهر گذاشته؟ نصف بقیشم بزارید خوب نمیشه که اینطوری

پسر سبز پاشو بیا اون باگی که یاد یک سری از دوستان دادی رو راه و روش راحتترش رو هم واسشون توی یک کلاس انلاین چهار نفره بزار بلکه فرجی بشه اینهمه زحمت نکشن که ما نتونیم کلیک کنیم :D:D

:):)

• و در اخر بگم اینجا بازیه زیاد سخت نگیرین کینه کدورتو بزارین کنار چون نزارین هم نمیشه کاری کرد

والا کارو جان شما بودی دیروز همرت رفت تو دیوار رگ گردنت زده بود بیرون پاچه همه رو داشتی اینجا میگرفتی.

مگرنه ما همرمون رفت دیوار خیلی آروم اومدیم تبریک گفتیم و آرزوی موفقیت واسه دوستان کردیم.

فکر کنم این جمله رو خودت اول بهش عمل کن بعد بقیه رو بهش نصیحت کن داداش

• صادق باز اجیر شدی از طرف سه ساید که تو فروم بتازونی

من کی گفتم 50 60 اکانتیم الان نصف شمال شرق با صحبت شما ماییم ؟؟؟؟

امین کی گفته 400 اکانت ؟

چرا دوست داری از گفته های یکی دیگه به نفع خودت استفاده بکنی یاد اخبار 20:30 افتادم یه قسمت یه فیلمی که نفعشه رو پخش میکنه

اینکه مولتی تو بازی هست یه چیز غیر قابل انکاره و همه دارن (شما همون ادمی هستی گفتی دف میریزیم تو مولتی هاتون تا فلج شین )پس چی شد ؟؟

اینکه کلاهبردارا مولتی ندارن به ما مربوط نیست ولی سه ساید دیگه مولتی دارن خیلی هم دارن اکانت مارادونا ،افکت ،کچمه تیم و شنیز رو دورشو تو مپ نگاهی بنداز اینا مثال بودن معلومه دارن چیکار میکنن

دو حالت داره یا واقعا نمیدونی چی میگی یا خودتو زدی به نفهمیدن و اینو هیچ کاریش نمیشه کرد

راستی ساید 5 بازی مگه نبودین چطوری حرف از سه به یک میزنی ؟

باید بگی چهار به یک

مگه اینکه خودتون هم خودتونو قبول نداشته باشین

با تشکر

• والا کارو جان شما بودی دیروز همرت رفت تو دیوار رگ گردنت زده بود بیرون پاچه همه رو داشتی اینجا میگرفتی.

مگرنه ما همرمون رفت دیوار خیلی آروم اومدیم تبریک گفتیم و آرزوی موفقیت واسه دوستان کردیم.

فکر کنم این جمله رو خودت اول بهش عمل کن بعد بقیه رو بهش نصیحت کن داداش

باشه چشم عزیزم به روی چشم من رگ گردن شما تار عنکبوت .

من ادم با خیال شما ادم بی خیال .

من ادم دفساز شما همرکش.

من ادم بده شما خوبا.

حتما باید اسکرین بدیم از حرفا که باورشون بشه ها.

ولی باشه شما خوب.

اقا معلم (رضا استیل) پاشو ناموسا بیا یک سری از دوستان رو از خوب بنویس.

و به این ترتیب

امین .

پسر سبزه

علیرضا شادو

امیرعلی

کیا

رو هم از بد بنویس .

:P:P

• هرکی علیه شما حرفی بزنه تو فروم اجیر شده اس دوست عزیز؟ شما ‌‌24 ساعته داری اینجا شبیه بچه 15 ساله ترول درست میکنی مارو مسخره کنی اما من به همونم احترام میذارم و شما هم یاد بگیر جای برچسب زدن به دیگران حرفاشونو بدون تعصب گوش کنی.

من نگفتم تو گفتی 50-60 تا اکانت بیشتر دارید گفتم شما(منظور سایدتون و به طور مشخص آرمین نومرسی این حرفو زد)

امین کجا گفته؟اگه خواستی شماره بده تو پیوی تا به واتساپت بفرستم.

یه بار هم مفهموم ساید پنجم رو اینجا توضیح دادم و دوباره نمیخوام توضیح بدم.

• دقیقا یه تایمی پیدات میشه که جو فروم علیه سه ساید دیگه اس

من بهت با مدرک و خیلی واضح گفتم کل شمال شرق 32 نفر هم نمیشه با یه تعداد مولتی حالا شما میگی 400 تا ، ما نشمردیم

ساید پنجم بودن صرفا سبکی که شما بازی میکنین نیست

بیشتر به سبک بازیتون میخوره نیرو های نیابتی باشین تا ساید پنجم

بعدم بیشتر از صحبت هات بوی سوزش میاد تا تحلیل

راجع به ترول هایی که درست میشه همه میدونن جنبه ی فان داره شما هم میتونی درست کنی

• یادمه اون زمانی که پلن شما دیوار شده بود هم دو سه نفر از ساید NE پست میذاشتن.

بنابراین اونا هم اجیر شده ان طبق مقیاس شما؟

الان چون ظرفیت تیم اسپیک شما 32 نفره این میشه مدرک مستدل؟ حداقل یه عددی رو میگفتی که خندمون نگیره مومن

32 نفر دارید 1600تا اکانتو میگردونید؟ یعنی نفری 50 تا اکانت؟

فقط افرادی که از سایدتون اینجا اکانت فروم دارن تعدادشون بیشتر از 32 نفره

برای من و شعور جمع ارزش قائل نیستی حداقل واسه حرف هم تیمی ات امين ارزش قائل شو.

در مورد سبک بازیمون هم از صفحات ابتدایی فروم تمام توضیحات لازم رو به کرات دادیم.

در ضمن نمیدونستم گذاشتن عکس دمبلان گوسفند توی فروم اسمش شده فان

• سرور تمام شدههه؟؟؟؟

یه جور بچهای ne خوشحالن انگار چیکار کردن!!!!! اپولو هوا کردین شاید!!!! دف خوبی بود دمتون گرم!!! همین!!! از این همرا زیاده تو سه تا ساید نگران نباشین بازم لذت میبرین!!

راستش اهل کل کل این مدلی نیستم ولی شما دیگه خیلی رو داری فقط دو مورد

مدل همراتون مثل شماست ؟ نسبت گرزی به تی کی خفت

دومین مورد مجموع همرای سه تا ساید ضبدر ۱۰ اینجا دف هست حالا شما بزن ببینم به کجا میرسی

این همرم جا افتاده بود یه میزانیشم خفت شده بود حیف بود نذارم تو فروم

یه مورد کلی هم بگم اره تعداد اکانت شمال شرق زیاده ولی نزدیک ۳۰ میل دفاع دیروز جابه جا شده این کار ساده ای نیست طی زمان ۱۴ ساعت ۲۰میل دفاع از روی مرتاضا بک بشه بره رو تارگتا و دوباره برگرده رو مرتاضا

اینجا باید از چند نفر واقعا تشکر کنم بخاطر کمک های دیروز

بهنام ویوا و حمید عزیز تمام مدت کمک کردن که دفاع بهترین حالت پخش بشه و از علی مهری عزیزم تشکر کنم بخاطره در اختیار بودن صد درصدی اکانتش برای ساید

در اخرم از کل بچه های ساید به معنی واقعی همگی از خودگذشتگی دارن

پ.ن:تشکر از بچه ها شدولند بخاطر قبول کردن مرتاض کوچیک بچرخه چرخش براتون :D

پ.ن:دانیال و ارمین خمره هارو پر کنید کار دارماااا:D

پ.ن:تشکر ویزه از عمو تورج خیلی باهوشههههههه:whistling:

پ.ن:اقا سامان بیا تیم اسپیک مارو دور ننداز:D

پ.ن:امیرعلی عضو جدید تیم فشار:love:

• شما اهل کل کل نیستی سپهر جان؟؟؟؟ جععااانننننننننننن!!! یه جا بگین نشناسنتون!!! بماند که نسبت تی کی میگیری باید یادت میبود دو شب پیش که سرور خراب بود خفت شدن توسط شما!!!

اینکه نگران همرهای ما هستید جای بسی تشکر داره!! ممنونم ازتون واقعا! انشالاه اخر سرور هم همینقدر شاد باشید و برای ما نگران!!!

میزان دفتونم قابل قبوله ولی باید بابتش تبریک بگیم به رسول عزیز که تو سرورش همه چی عجیبه!!! همرا عجیب!!! دف عجیب!!! غارت عجیب!! مولتی عجیب!!!

یه جورایی مثل سرور 1000 میمونه!!! انگار نه انگار اسپیدش 2 هست!!!

هیچ کس زیبایی ها را به یاد نخواهد آورد، ما تنها برندگان را به خاطر می آوریم.

• تا امروز فک نکنم از بچه های اکانت angra mainyu حرفی راجب دف ریختن و مولتی زدن شنیده باشید و تا جایی که تونستیم سعی کردیم این کارو جلوشو بگیریم و فک میکردیم موفقم بودیم تا یه حدی ولی خب گویا برای افراد اشتباهی داشتیم تلاش میکردیم.

برای مظلوم نماییم پست نذاشتم فقط خواستم بگم تموم شده بود...خودتون باز دارید شروعش میکنید.

1مورد دف ریختن از سمت اکانت ما و یا حتی مولتیای ما بیارید جایزه دارید.

• میزان دفتونم قابل قبوله ولی باید بابتش تبریک بگیم به رسول عزیز که تو سرورش همه چی عجیبه!!! همرا عجیب!!! دف عجیب!!! غارت عجیب!! مولتی عجیب!!!

یه جورایی مثل سرور 1000 میمونه!!! انگار نه انگار اسپیدش 2 هست!!!

این چیزی که شما داری میگی فقط توی این سرور اتفاق نیوفتاده

نمیدونم چقدر حضور ذهن داری اما کافیه سرورهای ای ار رو یادت بیاد

اونجا هم به همین ترتیب مولتی بازی رونق داشته و دقیقا به همین شکل بوده

فقط این که بقیه دارن به بهترین شکل ممکن استفاده میکنن ولی شما نمیتونی

تا امروز فک نکنم از بچه های اکانت angra mainyu حرفی راجب دف ریختن و مولتی زدن شنیده باشید و تا جایی که تونستیم سعی کردیم این کارو جلوشو بگیریم و فک میکردیم موفقم بودیم تا یه حدی ولی خب گویا برای افراد اشتباهی داشتیم تلاش میکردیم.

برای مظلوم نماییم پست نذاشتم فقط خواستم بگم تموم شده بود...خودتون باز دارید شروعش میکنید.

1مورد دف ریختن از سمت اکانت ما و یا حتی مولتیای ما بیارید جایزه دارید.

بابت دف تا جایی که من یادمه هیچکس اقدام به دف ریختن نکرده و خودتون هم میدونین اگر کار ما بود مطمئنا از اکانتهای اصلی که داخل اتحاد باشن دف میریزیم.نه یه اکانت که معلوم نیست دست کیه یا از طرف کی ساخته شده

سطح دف ریختن ما هم خیلی با این چیزی که به نمایش گذاشتی تفاوت داره

هیچوقت نمیایم با ۷۰۰تا کاهن دف کنیم

پیگیر باش ببین کی پشت ماجراست

پایدار باشید

• درود

برای ما فرقی نداره کی پشت ماجراست بهتره شما پیگیری کنید اطلاع بدید

راجب صاحبشم که دیگه عباس آقا بقال محلم میدونه که کی هستش.

با سطح دف ریختن ما هم خیلی تفاوت داره ولی خب چون کسی تو سرور ندیده فک کنم خواسته مارو به چالش بکشه.

• اگر دنبال بهانه میگردی که شروع کنی مشکل نداره ما استقبال میکنیم ازت

اما یه اکانتی رو میذاشتی که داخل سرور باشه حداقل.نه یه اکانت بی صاحاب که معلوم نیست کِی دف ریخته و شما الان اومدی دنبالش.

اگر مطمئن بودم ازطرف ما همچین اتفاقی افتاده حتما پیگیری میکردم اما حالا که خلافش برای من ثابت شده دلیلی نمیبینم این کارو بکنم

• گر دنبال بهانه میگردی که شروع کنی مشکل نداره ما استقبال میکنیم ازت

اما یه اکانتی رو میذاشتی که داخل سرور باشه حداقل.نه یه اکانت بی صاحاب که معلوم نیست کِی دف ریخته و شما الان اومدی دنبالش.

اگر مطمئن بودم ازطرف ما همچین اتفاقی افتاده حتما پیگیری میکردم اما حالا که خلافش برای من ثابت شده دلیلی نمیبینم این کارو بکنم

بهتره برید پرس و جو کنید که اولین راند چه طوری همر اکانت خودتون (این یکیا اون یکی نه )با کتیبه شارژ شد شاید باهام هم نظر شی.

اون موقع بر طبل جانانه میکوبید که از اس ای از تو خودش کتیبه بلند کردیم همه میخواستن یه جوری خودشونو بچسبونن به اون اکانت الان شده اکانت خودمون که باهاش دنبال بهانه ایم؟

اگر میخواستیم کاری کنیم که میکردیم بعدش که صداش در میومد میگفتیم اول شما کردید همین عکسم میذاشتم کنارش

ما اهل مغلطه نیستیم شما هم نباشید دیگه.مرسی.