نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• حذف شده.

سلام دوست عزیز

شما سندی هم داری که از ساید NE این اتفاق افتاده؟

من شخصا با خود حسین صحبت کردم و حسین گفت به چند نفری شک داره ولی نمی تونه تهمت بزنه به کسی...

اون وقت شما بدون سند و به همین راحتی میای میگی کار NE بوده؟

لطفا اگه سندی هست رو کنید

اگه هم نیست لطفا از جایی به جز دهن حرف نزنید

• بچه جون ، 3 روز پیش اومده بودی کنار این اکات ده زدی که مثلا به خیالت جنگ اموز رو بلند کنی ، دف رو بک بدی همه که شعروشون مثل تو تیمت که نیست که

کسیم جز ne دنبال ضررزدن به nw نیست

این سرور مشکل داره کپچا نداره راحت کرک میشه ، ایپتونم امید به خدا درمیاد

برو خدا خدا کن که بک بده همرو این اکانتو

اون موقعه باید 24 ساعته بشینی فقط دف از رو مولتیات بک بدی ، که کم کم باید از یه جای دیگه حرف بزنی

• واقعا فازت چیه ؟

یه روزی میایی امید ایکس تری ایکس رو میدری

یه روز میایی از شمال غرب حمایت میکنی و و جیب زئوس رو میگیری

یه روز میایی میگی سه تایی میدریمتون

یه روز میایی میگی همر پریده کاره شمال شرقه استدلالت هم اینه چون پیش ما ده زدین کاره شماس

سرور قبل هم اون 25 تا همر رو زدن در دیوار اول همه میگفتن کاره ان دبیلو که ما بودیمه

کاشف به عمل اومد کی بوده

مولتی هانتر میتونه ای پی و شخص مورد نظر رو معرفی بکنه تا همه بفهمن

یا این هوچی گری هارو میکنین تا پس بگیرید همر رو ؟

ادمین عزیز مولتی هانتر عزیز این پیام رو میبینی به صورت شفاف بیا بگو

اکانت تورج که دیروز رمزش عوض شد ولی حواسش بود کاره کی بود ؟ شفاف سازی کن تا سرور نره هوا

ای پی رو بده بزار بتونن شکایت بکنن بچه ها

اینجا داریم خرج میکنیم این اتفاق هم ممکنه برای تک تک اکانتا به وجود بیاد

• اون سرور 3 تا ساید هم دیگر و پاره کرده بودن اینقد هم دیگرو زدن

اگه اس ای هم مثل بقیه سایدا پلی میداد 1 درصد هم احتمال 100 کردنتون نبود

تازه متا اند گیم بسته بودین با ما بماند که اخرش زدین زیرش ان ای با ان دبل 1 ماه همدیگرو زدن در حدی که چیز خاصی از 2 تا ساید نمونده بود

راستی اکانت فانتوم تا روز اخر داشت پروفایل مینوشت که چه جوری خفتش کردیم

راستی 3 تا همر اولتونم که پرید

راستی کدوم پلن اس ای خوب بود ؟ :دی

حالا بقیه که نبودن ولی ما که بودیم دیگه کشاورزی کردن تا سطح 80 واندر که پز دادن نمیخواد :دی

با وجود همه کثیف کاریای اس ای بازم با اختلاف 1 ساعت بردین

راستی کشاورز پیرتون کووو ؟ دی

• حاجی تو چه ذهن مریضی داری.

چه قوه تخیل قوی داری ؟؟

چی میزنی به این نتایج میرسی ؟ اصن چقدر میزنی ؟؟؟؟

اولا که اون ده رو من با اکانت Bioren زده بودم اونم برای اینکه کتیبه اکانت رو بزنیم قبل زدن ده هم ازش 2تا اسکات کشیده بودم ببینم چقدر دف داره

که بعد از بنا شدن ده ،ده رو پروندن حتی تلفنی هم که با حسین حرف میزدیم گفتم حواستون جمعه ماشالله

حالا نمیدونم کجای این داستان شما قرار داری ؟؟؟

تا حالا 4،5تا ده دور اکانت Bioren زدن از ساید های دیگه حالا ما بیایم بگیم میخواستید پسوورد مارو هک کنید ؟؟!!!!!!!

انقدر فشاری شدین که همه چیزو میریزید رو ساید NE؟؟؟

پ.ن: لطفا قبل از باز کردن فروم یک لیوان آب یخ نوش جان کنید. ;)

• سلام خدمت همه دوستان

دو دیقه اومدیم خودتونو ببینیم همیشه تو بحث و جنجال بودید

حقیقتا هدف لذت بردن از بازیه و NW-SW-SE-NE نداره

آرزوی بازی دلچسب رو برای همه دوستانی که میشناسم-نمیشناسم-خواهم شناخت-نخواهم شناخت و غیره رو دارم

دوستدار همتون

• من به احترام به حرف پویا جان میگم اصلا این دعواهای اخیر سیاه بازی نبوده و واقعیت داشته هرچند مشکل به نظر دیگه رفع شده.

حالا بحث اینجاست کسانی که توی NE هدف مشترک دارند و قراره یک واندر رو صد کنند اینجوری با هم به اختلاف خوردند قطعا حسادت میکنند که تیم هایی که حتی توی یک خاک بازی نمیکنند اینقدر با هم هماهنگ و متحدند.

اگر دوست دارید علت این کار رو بدونید پشتش رفاقت و فداکاری هستش که چاشنی اعتماد هم به اون اضافه شده، مثلا کتیبه انبار از ربلز میره رو اکانت بچه های SE بدون اینکه از بابت برگشتنش نگرانی وجود داشته باشه ویا مثلا کتیبه های جنگ آموز و احمق کلاهبرداران در اختیار ربلز و شمال غرب قرار میگیره تا بهترین استفاده ازش بشه و هزاران مثال مشابه.

و هدف این سه ساید برگردوندن سرنوشت سروری هستش که تمام معادلاتش در جهت پیروزی NE هستش و خود شخص بنده هر سایدی جز NE واندرو صد کنه بسیار خوشحال میشم.

بجای سعی در ایجاد تفرقه سعی کنید این روابط رو الگویی برای روابط داخلی توی ساید خودتون قرار بدید.

• با سلام خدمت دوستان عزیز
    همرهای اکانت رنگناروک به هم اصابت کردن و تلفات وحشتناکی دادن
    نمیدونم مشکل از هک اکانته یا هک اکانت جانشین یا هرچیز دیگه ای
    ولی مسئول سایت باید پاسخگو باشه و آیپی هارو بررسی کنه و مارو توجیه کنه و گرنه هیچ دلیلی بر ادامه بازی در این سرور با این سطح امنیت نمیبینم
    باید خیلی مستند مشخص بشه که اشتباه خود بازیکنان بوده یا هرمشکل دیگه ای

مسئول سایت باید هرچی سریعترقبل از این که کسی انگشت اتهام به سمت اشخاص دیگه ببره به این موضوع رسیدگی کنه تا خدای نکرده
    تهمت
    دروغ
    دلخوری
    بین بچه های سایدها پیش نیاد

ارادتمند شما
    حسین

• سرور قبل هم متا صد کرد ولی احسان شانیز داره پزشو میده و اول سرور هم از صد شدن واندر شمال غرب میگفت پست هاش هست رجوع کنید تو همین تاپیک

ما نیازی به متحد یا متا با هیچ سایدی نداریم سه به یک هم باشه تهش یا برده یا باخت و لذت بردیم شما چی دارید این سوالو از خودتون بپرسید

به خاطر یه سری مسائل که پیش اومده بود تصمیم گرفته بودم در بخش لیدری ساید تا حد ممکن دخالتی نکنم ولی نمیشه دیگه

همونطور که توی پستای سرور پیش هم مشخصه واندر متا توی ساید شمالغرب صد شد و هیچجایی از فروم هم شخصی اعلام نکردم که من واندرو صد کردم یا خواسته باشم جنوب غربی که ساید متا بود رو زیرسوال ببرم!

سرور پیش متای شرقی انتظار داشتن که جنوب غرب بزنه زیر متا(که اگرم میزد واندرزای ما راهشونو کج میکردن) که اینکارو نکردن و دوستان شمالشرقی رکب بزرگی خوردن توی این اشتباه محاسباتیشون!

این سرورم ساید ش.ش انتظار داره شمالغرب بعد از یه تایمی از بازی بزنه زیر متا که تا وقتی من در این ساید هستم مطلقا این اتفاق نمیافته(اشتباه محساباتی رو دوباره تکرار نکنین)

------

اما مورد دوم کرک شدن پسورد اکانت Ragnarok و خوردن همراش توی دفش بود! انگشت اتهام مستقیم به سمت ساید ان ای هستش که امیدوارم پاسخ مناسبی داشته باشن. همونطور که همه ی دوستان هم میدونن سرور پیش هم همچین اتفاقی افتاد و باعث و بانیش دو نفر بودن : ممد پودوشک و ادریس ناتار که یکی از این دو نفر همچنان توی ان ای بازی میکنه و متهم ردیف اوله!

من واژه شایسته !ویرایش رو برای شخصی که خرابکاری کرده انتخاب میکنم و به نظرم کل سرور هم روی این انتخاب واژه توافق نظر داشته باشن

من الله توفیق

• احسان جان انگشت اتهام به سمت کسی نشونه نرو
    مسئول سایت باید بیاد و مشخص کنه
    کلا همه عادت کردن به توضیح ندادن

با یک تصمیم یک ساعت جا به جا شدن آزادسازی کتیبه ها،جنگ آموزبزرگ شمال غرب به اکانت OpenGrave رسید و بعد به شمالشرق رفت
    جالب اینه که بچه های شمال غرب همون ساعات خزانه اون اکانت رو 0 کردن و فقط به خاطر این یک ساعت تاخیر اون اکانت تونست خزانش رو 20 کنه
    ادمین سایت توضیح که ندادن هیچ،سپهر گرین من دوست عزیزم اومدن داخل فروم فرمودن سطحتون رو ببرید بالا و میدون تمرین رو بزنین:))))) نه خزانه

منتهی اون اکانت اونقدر در اون یک ساعت پوش شد که میتونست درصورت امکان زدن گلد در دهکده واندر،100 سطح شگفتی جهان رو گلدآپ کنه
    سپهر و بهنام عزیزم روی صحبتم با شما نیست شما تاج سر هستید
    حالا قسمت شده رفیقای قدیمی رودرروی هم قرار بگیرن
    اما بنده از مسئول سایت سریعا توضیح میخام

ارادتمند همه
    امیدوارم از اینکه اسم بهترین دوستام رو بردم کدورتی پیش نیاد

• همچین اتفاقی افتاد و باعث و بانیش دو نفر بودن : ممد پودوشک و ادریس ناتار که یکی از این دو نفر همچنان توی ان ای بازی میکنه و متهم ردیف اوله!

انگشت اتهام رو خیلی راحت میشه طرف کسی گرفت و معمولا شخص خاطی برای تغییر افکار و دیدگاه دیگران این کارو انجام میده

سرور پیش هم چند بار پیام دادی و چرت و پرت گفتی ولی جواب تو ندادم اما خب به نظر میرسه امروز باید این مشکل حل بشه

همون طور که پیداست شما بلد نیستی یه ویندوز عوض کنی چه برسه از کامپیوتر چیزی حالیت بشه ...

حالا برو یکم تحقیق کن تا بفهمی که وقتی لاگین صورت میگیره آیپی طرف می افته یا خیر ؟ اگه میخوای اول در مورد آیپی تحقیق کن تا بدونی اصلا چی هستش ؟ لاگ ها در سیستم ثبت می شن یا نه ؟ پیدا کردن شخص خرابکار قابل پیگیری هستش یا خیر ؟

وقتی اینارو خوندی پس می فهمی که تیم مولتی هانتر خیلی راحت می تونه ثابت کنه که این کار توسط چه کسی صورت گرفته و اون تایم شرمندگیش و روسیاهیش میمونه واس شما که باید تو همین فروم بابت تمامی تهمت های بی جایی که زدید از من و ساید شمال شرق شخصا عذر خواهیی کنید ، البته بعید می دونم چون بی حیا تر از این حرفایی ...

پ.ن : سعی کن تو زندگیت حرف از دهنت بیرون بیاد نه جای دیگه

پ.ن : مغز که نیست فندوقه

پ.ن : طرف از ترس 0 شدن دف ساز شده :D

پ.ن : حسین جون خیلی مخلصیم ، از دکتر هانی چه خبر ؟ :rolleyes:

موفق باشید

ادریس ناتار

• وقتی از وی پی اس و آی پی چنجر استفاده بشه توسط لاگ تغییرات هم که توی سرور ثبت میشه هم نمیشه تشخیص داد کار کی بوده

اونی که گوشاش درازه و چشماش شهلایی شمایی نه من و بقیه پلیرا !

خود مدیریت هم این صبحتای منو که کار ممد پودوشک بوده و اونم به شما پسورد داده واسه خراب کاری توی سرور پیش رو تایید کرده . اینکه چرا توی فروم اعلام عمومی نمیکنه نمیدونم! امید و رضا انزلی لیدرای سرور پیش هم کامل در جریان بودن! دیوار حاشا بلنده ولی نه اینقدر!

پ.ن : ریپلای نده دیگه جوابتو نمیدم . همین یبارم از سرت زیادیه

• کار درستی نکرد شمال شرق !!!!!!

کلا من کاری به بازی و رقابت سائد ها ندارم شما ها اسم رفیق هم لکه دار کردین اخه چرا اکانت حسین او که رفیقتون بود صدقه سر اون سر قبل se زدین تا قبل از ورود زئوس به جنگ.. چقدر زحمت شمال شرق کشید؟ شرف هم چیزی خوبی اوکی قرار به بازی کثیف باشه هیچ کس بهتر از من بلد نیست چیزی که عوض داره کله نداره از این ساعت به بعد منتظر هر اتفاقی باشد به هیچ شخص و اکانتی در شمال شرق رحم نخواهیم کرد

• کار درستی نکرد شمال شرق !!!!!!

کلا من کاری به بازی و رقابت سائد ها ندارم شما ها اسم رفیق هم لکه دار کردین اخه چرا اکانت حسین او که رفیقتون بود صدقه سر اون سر قبل se زدین تا قبل از ورود زئوس به جنگ.. چقدر زحمت شمال شرق کشید؟ شرف هم چیزی خوبی اوکی قرار به بازی کثیف باشه هیچ کس بهتر از من بلد نیست چیزی که عوض داره کله نداره از این ساعت به بعد منتظر هر اتفاقی باشد به هیچ شخص و اکانتی در شمال شرق رحم نخواهیم کرد

یکم روغن بنفشه استفاده کن قبل پست گذاشتن که آروم شی عزیزم...

یکی همرشو کشیده و یکی هم اومده زدتش تو دیوار، این وسط تو فقط داری عسلشو می خوری...

پ. ن: تیم فشار برات لحظه های خوبی رو تا آخر سرور آرزو میکنه :)

می خوام از اینجا به بعد فشار رو روت زیاد کنم هادی، آماده ای؟

• کسیو ریپلای نمیکنم چون موارد زیاد و متفاوت هست

اول از همه از دوست عزیزم حسین نکست شروع میکنم حسین جان تا جایی که میدونم شما اکانت اوپن گریو رو نزدین اکانت فینگرز رو زدین دوم چه سرور عقب میفتاد چه نه فاصله اوپن گریو تا کتیبه ۴.۳۰ساعت بود پس لازم نبود ۱ساعته خزانه ۲۰کنه از تو انتظار دارم منطقی باشی دسه کم

مورد دوم در مورد اکانت حسین تی ان تی

حسین خارج این بازی رفیق ماست و باهم دیگه خارج بازی رفاقت داریم من دیشب خودم تا صبح با حسین حرف زدم و خودش تایید کرد که هنوز نمیتونه بگه کار کدوم ساید هست مام خیلی خوشحال میشیم با مدرک بگن کار کدوم ساید سرور پیش بعد اون اتفاق همه گفتن کار ماست احسان تو که دیگه باید یادت باشه اما تهش چی شد همه فهمیدن کی انجام داده ولی دیگه دیر بود پس الکی به کسی بدون مدرک اتهام نزنید

مورد سوم درباره ی متا

اقا احسان رفیق سابق ما نمیخوام یسری حرفا و صحبتارو بیام بگم توام دسه کم از حرفای الکی توی فروم پرهیز کن😂

یه مثال میزنم خیلی ساده اگه دوستان تراوین باز باشن قطعا میفهمن توی طول سرورهای سه ایکس ای ار ساید جنوب غرب هیچ وقت صد نکرد جز چند باری که تو متا صد کرد کسی میاد بگه اس دبل تو متا بود زحمت کشید دمش گرم یا یادی کنه با هرکس هرجا میشینه میگه اسدبل هیچ وقت صد نکرد بازم باید بگم اقا احسان تو که رفیق ماهان هلسیکر بودی و هستی ماهان یبار از اینکه متاشون صد شده حرفی زد ؟؟

حالا اینکه شما سه تا ساید داداشی شدین رو کاری ندارم ایشالا تا اخر عمرتون برا هم دیگه بمونید کتیبه جابه جا کنید واندر جابه جا کنید و ... اتفاقا شخصا دارم از این بازی لذت میبرم اگه غیر این بود هیچ لذتی برام نداشت سرور😂و از روز اول سرور به همه بچه ها گفتم اماده ۳به ۱باشین این سرور باید ۳به ۱بازی کنیم و همه اونایی که توی تیم اسپیک بودن میدونن از روز اول گفتم اگه قراره بازنده هم باشیم به بازنده با افتخار باشیم شخصا ترجیح میدادم اگه شمال شرق صد نمیکنه رفیقمون صد کنه که دیگه رفیقی وجود نداره (مخاطب خاص)

برای ما اینجا فقط یه بازیه هیچ وقت به رفیقمون تاکید میکنم به رفیقمون رکب نمیزنیم چیزی که برعکسشو دو سرور دیدیم که البته مهم نیست;)

• یک تیری انداختیم در تاریکی با دوتا دمپایی که متاسفانه نگرفت.

دم بچه های تریدر ناتار گرم

پ.ن: بچه های خلاقی داریم ما، بیشرف ببین کجا رفته ناتار چیف کرده :دی

دم تون گرم پلن زیبایی بود، مخصوصا اون قسمت که هیرو هارو جایی دیگه زده بودید :)

اون ده رو ما همون تایم که چیف کردید دیدیم

هر روز پاپ شو چک میکردیم و عمدا هم نه اسکاتی کشیدیم و نه اتکی دادیم

تو این چند روز منتظر پلن تون بودیم ;)

موفق باشید

ادریس ناتار

• این کار خرابکاران ثابت کرد که عشقشو دارن علمشو نه!

اگه نمیشه اثبات کرد پس عسل زیاد میل میکنی تهمت میزنی، خستم از خسته های خسته خونه

حاج اقای خسته ، بعد سرور نوشتی ساید nw با کمک متا ۱۰۰ کرد ، این جمله با واندر متا ۱۰۰ کرد فرق داره

یارو فحش ناموس میده تو فروم الان میاد از شرف حرف میزنه :)) یارو رو از چاله میدون بلند کردن اوردن پشت میز کامپیوتر ..

• اون دوستان عزیزی که ادعای بازی پاک دارن و حرف از دف ریختن شمال شرق توی فارما میزنن

اگر میخواین اینطوری ادامه بدین باید خاطرنشان کنم که ماهم بلدیم

در صورتی که ساید جنوب شرق بخواد به همین روش ادامه بده مطمئن باشید نمیذارم حتی ۱ ساعت هم بخوابین

تذکر اخر بود و دیگه تذکری در کارنیست

پ.ن: یارو هرکاری از دستش بر بیاد میکنه در اخر میاد پست میذاره و به ما میگه کثیف بازی نکنین LoOoOoL

پایدار باشید