نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• من از تون پرسیدم دانیال جان .
    دلیل حذف اون پست شما هم این بود که دو تا پشت سر هم پست گذاشتی و دومین پستتون هم ارزش و هدفی نداشت . میتونستید تو پست اولتون به عنوان پی نوشت استفاده کنید

عجب ..!
    قانون جالبيه ..!

خب بفرماييد منظورتون چيه تا شفاف سازى كنم ..

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

• من از تون پرسیدم دانیال جان .
    دلیل حذف اون پست شما هم این بود که دو تا پشت سر هم پست گذاشتی و دومین پستتون هم ارزش و هدفی نداشت . میتونستید تو پست اولتون به عنوان پی نوشت استفاده کنید

موضوع اول : اينكه اگر صادق جزو تيم اكانت پيشوا بود اخر صحبتاش حتما بايد امضا ( با سپاس صادق پيشوا تيم رو ميداشت )
    پس مشخصه جزو تيم ما نيست و بقيه پليراى سايد بايد اين موضوع رو در نظر بگيرن و كاملا مشخصه صادق اكانت مستقلى داره ..

موضوع دوم : بعد از صحبت هاى اون شب تو گروه واتس اپ تعجب ميكنم كه چرا نميدونى من جنوب غربى هستم يا خير ..!
    شما همين الان سرور يك دات كان يه جوين بده و ببين
    يا سرور ٣ ايكس دات كام كه قراره بياد كافيه يه سر بزنى همين ..
    و اينكه متوجه نميشم از اين حرفت كه زير پرچم اس دبل بازى نميكنيد يعنى چى؟
    جايى هست كه من قراره عضو بشم و نشدم؟ كارى بايد ميكردم كه نكردم؟
    اين حرفت زمانى صحت پيدا ميكنه كه ليدرشيپ سايد بزرگ جنوب غرب تشكيل شده باشه و من اصلا اعتنايى بهش نكنم ..!
    و من روز دوم به بعد فقط سر ميزنم تا از نحوه روند بازى باخبر باشم تا در سرور بعدى با اطلاعات كافى با تمام عضوهامون استارت بزنيم ..

موضوع سوم : بنده جزو عضوهايى تو اين فروم هستم كه تا به حال هيچ يك از اينكارارو انجام ندادم /بحث/كدورت /دعوا/بى احترامى

حتى اينجا بهم تيكه انداختن و با تعريف و تشكر از طرف مقابل خواستم بحث ادامه پيدا نكنه ..
    و دوبار هم صحبت هاى ناشايستى درمورد بنده شد كه بدون اعتنا از بغلش رد شدم و صفحه فروم رو بستم كه نكنه جواب بدى بدم ..

تو اس دبل دو گروه (بدون احتساب زير شاخه ها ) + گروه ما كه اروم و بى سرو صدا فقط براى وقت گزرونى و آگاه شدن از وضعيت سرور پلى ميديم
    هستن .. بقيشون رو اطلاع ندارم

الان ميخوام بدونم چه كارى انجام شده و چه حرفى زده شده كه اين برداشت رو كردى؟

من نيازى به تفرقه انداختن ندارم چون به دور از شخصيت من و اكانت پيشوا و تيم بزرگ ايكسه ..
    شما شناختى از ما ندارى و حق ميدم اين حرف رو بزنى ..
    البته چند بار قصد اينكه سايد ديگه اى اكانت بسازيم و اينارو حذف كنيم و با قدرت ادامه بديم داشتيم ولى خب بازم ديديم خونه ما جنوب غربه ..

اگر با بحث كردن با پليراى سايد ديگه اس دبلى بودنم مشخص ميشه ترجيح ميدم اينكارو نكنم و بذارم هركس هر حرفى ميزنه بزنه ..

چرا بايد با كساييكه حرف بدى به من نزدن بحث كنم؟
    حساب اون دو نفريكه درمورد من تو فروم بد صحبت كردن جداست از سايدشون و پاى اونا نوشته نميشه ..

در كل من مشكلى با سايدهاى ديگه ليدرا/پليراى محترمشون ندارم ولى داخل بازى ( مثل اول سرور كه رك گفتم رو مولتياتون حساب باز كرديم ) شايد با تمام قدرت عليهشون پلى بديم ولى در كل همشون عزيز و قابل احترامن ..

شما فكرتو سمت چيزاى بد نكشون درسته رابطه خوبى دارم با سايدهاى ديگه ولى دليل بر اين نميشه فك كنى من از سايد ديكه اومدم .. كساييكه دات كام پلى ميدن بارها من و تيمم رو ديدن داخل اس دبل ..

همين الان برنامه اس دبل جنگ با ان اى باشه اولين اكانتى كه نيرو سمتشون بلند ميكنه شك نكن من هستم ..
    ولى خب بحث بازى فرق داره ..

چون پيام ها حذف ميشن مجبور شدم طولانيش كنم و همرو داخل يه پيام بنويسم

پوزش بخاطر طولانى شدن ولى به اجبار بايد توضيح ميدادم چون موضوع كمى نيست .. آبروى شخصى و آبروى اكانت پيشوا هميشه بايد حفظ بشه

و از همه خواهش ميكنم اين جور پيام ها و سوتفاهم هارو داخل پيوى اعلام كنن نه وسط روم كه ادم بياد و بخاطر ابروش بجنگه ..!

تو نوشتن پيامامون دقت بيشترى كنيم ..!

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

• تكرار صحبتم در مورد سوال شما اين بود كه به شكل بهترى سوال. رو مطرح كنين ..با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

ميشه پارسا رو معرفى كنين؟
    من نميشناسم ايشون رو

اگر منظورتون همون دوست عزيزى هست كه داخل واتس اپ صحبت كرديم بايد بگم كه فك نميكنم سايد بزرگ جنوب غرب همچين قانونى رو داشته باشه كه مشخص كنم با شخص ايكس هستم يا ايگرگ ..!

ما و تيممون هميشه سبك بازيه خودمون رو داريم مثل تمام اتحادها در سايدهاى مختلف ..!

اينجورى نيست كه دونفر رو انتخاب كنى بگى يا با اين هستي يا با اين ..!

معمولا هرتيم سبك بازيه خودش رو داره و در راستاى يكپارچگى تمام ليدرا جمع ميشن و طى صحبت ها و ارائه پلن ها و نقاط ضعف و قدرتشون باهم يكى ميشن و در كنار هم پيش ميرن ..

ولى به اين شكل نيست كه يا با يه شخص يا مثل سبك شخص ديگه ..!

نيازى نيست كسى مارو رو حساب اتحادهاى ديگه بشناسه

من دانيال پلير اصليه اكانت پيشوا هستم و ليدر خانواده بزرگ ايكس كه شصت الى هفتاد نفر فقط اين سرور اومدن هيتم ( البته خدمتگذار بچه هاى تيمم كه هركدوم در حد ليدر هستن )

و هركس درمورد ما خواست شناخت پيدا كنه با همين نام ها ميتونه مارو بشناسه

تيم ربلز از تيم هاى خوب اين سروره كه شخصيت جداگانه با سبك جدايى داره

تيم كلاهبرداران هم همينطور

و اين اشتباهه كه هر تيمى رو بخاطر تيم ديگه اى بشناسن

حالا سال بعد استارت قوى ميزنيم تو همين سايت و بيشتر تو اى ار با ما اشنا ميشين ..

WE ARE_X_TEAM SOLDIERS࿐

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط pishva ().

• تمام دوستانيكه داخل اى ار پلى ميدن
    اگر شبهه اى از من و اتحادم ميبينين حتما اعلام كنين

جناب سيد كار خوبى كرد كه اين سوال رو مطرح كرد ..
    اين كار باعث ميشه سوتفاهما برطرف بشه

فقط بديه اينجا اينه كه چت سوتفاهم مياره و خيلى از دوستان متن رو با عصبانيت ميخونن و فكر ميكنن طرف مقابل با بى احترامى صحبت ميكنه

ولى اينطور نيست ..

ما از روز دوم اين سرور با ديدن يكسرى موضوع ها استارت قويمون رو متوقف كرديم ..
    ولى سرور بعد با تمام قدرت تو سايد بزرگ جنوب غرب استارت ميزنيم ..
    به همين دليل اصلا فكرتون سمت موضوع هاييكه روى خوش ندارن نبرين ..

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

• سلام خدمت همگی
    یه آمار از رید اتحاد ها به تفکیک ساید بزاریم :

جنوب غرب : ۲۸ میل
    شمال شرق : ۲۰.۴ میل
    شمال غرب : ۱۶ میل
    جنوب شرق : ۱۲.۷

هر چند این مقادیر طی هفته های اینده عوض میشه ولی نشان دهنده ی یه بالانس نسبی هست تا اینجای کار بین ساید ها که در این بین ظاهرا اکانت هایی در جنوب غرب مولتیاشونو بردن زیر رید در حالی که بقیه ساید ها به صورت عمده این کار رو نکردن

ولی چیزی که از تاپ ۱۰ مشخص هست اینه که هر ۴ ساید دارن خوب کار میکنن و چیزی به نام بازی یکطرفه که بعضی دوستان اصرار دارن بهش وجود نداره .

• ا
    من زیاد اهل فروم نیستم و حال انچنانی نمیکنم باهاش چون شخصیت ادما متفاوت هست و منم همچین چیزی رو دوس ندارم. جا داره از حسین تی ان تی تشکر کنیم سنگ تموم میزاره.

ولی در جواب شما پلیر گرامی من شما رو در حدی نمیبینم که اینقدن یاوه گویی میکنین جوابتونو بدم یا حتی فکری بکنم که شمارو بزنم یا هر چیزی ماری دیگه .

بله ان ای کاملا بر اساس مولتی بازی بنا شده. خط قرمز بچه ها مشخص کردن واستون و سپهر و بقیه بچه ها کاملش کردن مولتی مهم هست در روند بازی شما هم میتونی بکشی بکش هزار تا بسم الله :thumbsup:
    ولی وقتی نمیتونی پس نیا له له چه چه کنی، بچه ها تونستن دمشون گرم انجام دادن شما هم میتونی انجام بده. هر کسی مختار هست بازی کنه . خوشتون نمیاد میتونین سرور رو ترک کنین به زور نگهتون نداشتن.
    یا خیلی قلدری ؟ بسم الله شروع کن بر روی خط قرمز ها دست بزار تا عواقبش مثل دعای صبحگاهی اول ابتدایی شامل حال شما هم بشه.

و در اخر حیف رومن نیومدم این سرور تا نیزه سزارو کجا بزارم.
    اصلا به فکر این نباش همین الان رپلای کنی چون یک هفته بعد بلکه یک ثانیه بیام نیام. اکانت منو معلومه که .
    به بچه ها بگو کارو کیه اسم اکانت تحویلت میدن من شدیدا در خدمتت هستم تا ببینی مولتی بازی یعنی چی و قوانین نا نوشته یعنی چی :)

نیزه سزار رومن بر سر درکسی که بخواد بی احترامی کنه.

• سلام به دوستان

کلی منتظر بودم تا اکانتم فرومم درست بشه تا از همین جا به اون شخصیت هایی که ناشناس دارن پلی میدن بگم بیا این جا اسم اکانت بده تا ببینم چند چندیم اخر بازی نگی ما فلان اکانت بودیم

سعید کستل این همون روزی بود ه بهت میگفتم نباید رو به روی من باشی

از اون جایی که میدونم مصطفی و مسعود هم باهم پلی میدن من از این جمله مسعود
    سوزن رو ان ای گیر نکرده دشمنان جنوب غربم حواسشون باشه.دلیل این کار خصومت کاملا شخصی از قدیم با بعضی(کلا با 2-3 نفر) پلیرهای ان ای و اس دبل هست

فکر کنم منظورشون اکانت من هست اگر اینه بگو ما هم حواسمون جمع باشه :D :D

این داستان فقط مال این دو شخصیت هست و هیچ ارزش دیگری ندارد .

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• سوزن رو ان ای گیر نکرده دشمنان جنوب غربم حواسشون باشه.دلیل این کار خصومت کاملا شخصی از قدیم با بعضی(کلا با 2-3 نفر) پلیرهای ان ای و اس دبل هست

سلام من و مصطفی 2 تا اکانت جدا از هم داریم .هرچند که اونایی که منو مصی رو میشناسن میدونن اکانت منو اون نداره
    ولی خب من رومن دوس دارم مصی توتن :))

فکر کنم منظورشون اکانت من هست اگر اینه بگو ما هم حواسمون جمع باشه

نه بخدا من به شخصه بدی یا بی احترامی از تو ندیدم که حالا بخوام مشکل داشته باشم.
    داستان مال قبل از بازی تو اسپید ترا هستش.
    تو تا الان حکم رقیب داری زدی یا خوردی نوش جون جفتمون ولی بعضیا هستن بخاطر یه بازی توهین و فحش به خود ادم که هیچی به خونواده هم میدن!!!
    دیگه خودت فروم نویسی میدونی چی و کیا رو میگم

• سلام به همگی

از ادمین محترم سایت درخواست دارم اگر امکانش هست یه فیلد جدید توی تاپ 10 برای کسایی که مولتی غارت نمیکنن باز کنید تا بقیه هم 4 تا مدال گیرشون بیاد :thumbsup: :P

با تشکر

• سلام و خسته نباشید خدمت پاک‌بازان و مولتی‌بازان گرامی ^^

با توجه به اینکه خیلی درباره تعداد اکانت و ... بحث شده بود، دیروز حوالی غروب (روز ۱۲ بازی) آمار اکانت‌هایی که جمعیتشون بیشتر از ۲۰۰ بود رو تو یه فایل اکسل جمع کردم. این مجموعه داده شامل ۲۱۱۵ اکانت بود. با توجه به اینکه ۲۰٪ داده‌ها به صورت دستی جمع‌آوری شده، احتمال خطا وجود داره؛ اما میشه گفت این خطا آنچنان زیاد نیست که نتایج رو زیر سوال ببره.

تعداد اکانت در هر ساید

طبق جدولی که می‌بینین، ۴۶٪ اکانت‌ها، یعنی ۹۸۳ اکانت، در ساید شمال‌شرق ثبت‌نام کردند. تعداد اکانت‌های شمال‌شرق ۲/۳ برابر تعداد اکانت جنوب‌شرق در رتبه دوم با ۴۲۵ اکانت هست. کمترین تعداد اکانت هم تو ساید شمال‌غرب ثبت‌نام کردند.

جمعیت کل هر ساید

با توجه به تعداد بیشتر اکانت در ساید شمال‌شرق ، طبیعیه که جمعیت اکانت‌های این ساید بیشتر باشه. جمعیت کل اکانت‌های هر ساید و سهمشون از جمعیت کل رو می‌تونین تو جدول زیر ببینین. اینجا هم شمال‌شرق تقریبا ۲/۱ برابر ساید دوم، یعنی جنوب‌شرق جمعیت داره. کمترین جمعیت هم متعلق به ساید شمال‌غرب هست.

تعداد دهکده

همون طور که در جدول مشخصه، تقریباً میشه گفت که تعداد دهکده‌ها با تعداد اکانت‌ها رابطه مستقیم داره و سهم هر ساید تقریباً شبیه تعداد اکانت‌ها هست. البته به خاطر اینکه اوایل سرور هستیم، منطقیه و بسته به کیفیت پاپ‌بازی سایدا می‌تونه خیلی تغییر داشته باشه. کمافی‌السابق ساید شمال‌شرق با ۱۷۳۱ و شمال‌غرب با ۵۶۳، بیشترین و کمترین تعداد دهکده رو دارن.

پ.ن: فعلاً این آمار و ارقام رو داشته باشین به عنوان داده خام . اگر کرونا نکشتمون و اینجا هم بچه‌ها به آماری که دراومده واکنش خوبی نشون بدن، سعی می‌کنم در حد توانایی که دارم از آمار موجود تحلیل‌های مختلفی بدم.

پ.ن: بازم تکرار می‌کنم که آماری که اینجا نوشتم مربوط به روز ۱۲ بازی هست و تنها اکانت‌هایی با جمعیت بیش از ۲۰۰ مورد بررسی قرار گرفتند.

پ.ن: از بابت لحن نوشته و این که یه جا رسمی میشه و یه جا خودمونی، عذر من رو بپذیرین. اونقدر رسمی نوشتم که خودمونی نوشتن یادم رفته. <3

• یه روز یه نفر توی فروم آمار اکانت سایدهارو نداد ، همه مردن...

عجب... برادران گرامی... گرگ‌های وال‌استریت... نوابغ آمار... واقعا هیچ نیازی به اینهمه اعداد و ارقام تکراری نیست. چشم انسان به مغزش متصله و وقتی نقشه کوچیک رو‌ باز میکنیم چشم میبینه و مغز بعد از پردازش داده ها میفهمه که ثبتنام توی شمال شرق خیلی بیشتر از سایدهای دیگه‌س حالا به هر دلیلی [دلیلش حضور ۵ تیم و ازدیاد اشخاص واقعی هستش]

بعد میان دوتا عدد مینویسن و اسمش رو‌ هم میزارن تحلیل. نکشینمون استیون هاوکینگ‌ها.

تحلیل واقعی اینه که برین اشخاص واقعی و پلیرهای واقعی پشت سیستم رو تو هر ساید دربیارین. تعداد اکانت‌هارو تقسیم بر اون افراد بکنید و ببینید به ازای هر فرد چندتا اکانت میافته.

بسه دیگه. خسته‌مون کردید. شمال شرق ۹۰ درصد اکانت‌هارو داره اصلا [اگه راحتتون میکنه]

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• سلام
    دم شما گرم که یه تحلیل گذاشتی
    کاری به تحلیل ندارم جمعیت اکانتهای شمال شرقی تو نقشه کوچیک هم معلومه زیاده

ساید های دیگه تو شمال شرق اکانت به تعداد بالا نساختن تا نشون بدن که شمال شرق قویه

شمال شرق یه ساید نرمال هست
    کافیه غارت ساید های دیگه رو بررسی بکنید متوجه داستان میشید
    در ضمن خیلی از اکانتهای شمال شرقی ها همین 200 جمعیتی ها توسط مولتی هانتر عزیز بن شده

با تشکرات فراوان

• ممنون
    ولی همون طور که یاغی عزیز گفت، این واقعا تحلیل نیست. داده خام هستش.

پست اول شروع کار بود. فقط برای اینکه یه دید کلی داشته باشیم.
    هدفم از ارائه آمار این نبود که بگم شما‌ل‌شرق خفن و قویه.

کاملا حرفتون درسته. وقتی داشتم داده‌ها رو جمع می‌کردم، متوجه تعداد زیادی اکانت بن شدم که اتفاقا جمعیت‌های پایینی داشتن.
    یه ذره وقت بدین میتونیم دید دقیق‌تری داشته باشیم. مثلا بررسی 500 اکانت برتر که فعال هستن و بن نیستن.

• داداش بیخیال تعداد اکانت های ما زیاده از یه لحاظ دیگه بروتحلیل کن خسته شدیم از قوی بودن بنده خدا neیه جا ثبت نام کرد ولی ساید های دیگه دارن کم کم ثبت نام میکنن مثل ساید اس ای و ساید ان دبلیو خیلی ریز دارن میان بالا که همه بگن ان ای زیاده که انگار دارن به نتیجه هم میرسن یکم فکر نید نقشه کوچیک اولین رو زهای سرورو رو با الان مقایسه کنید خودتون میفهمید

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• میزان غارت چهار ساید
    جنوب غرب : 93/711/538
    شمال غرب :71/591/922
    شمال شرق:98/046/644
    جنوب شرق :60/641/235
    باتوجه به صحبت های دوستان اختلاف انچنان که توی فروم میگین فاحش نیست

نکته :اتحاد کلاه بردارا جز خاک جنوب غرب حساب میشه دوستان نیان بگن ما با اینا کاری نداریم
    تو خود شمال شرق چندین تیم اومدن اونجوری بخواییم حساب کنیم 10 تا ساید داریم توی بازی ساید پنجم پنجم نکنید

• با سلام دوباره

اقا خارج از بحث مولتی بازی خداییش حس نمیکنید بعد فیلتر ای ار این اولین سرور ایرانی که خیلی شبیه ای ار قدیم ؟؟؟
    حالا درست اشکالاتی هم داره ولی نسبت به سایتهای دیگه این سرور خیلی سطحش خوبه که نشون میده اسپیدترا داره تو مسیر درستی میره.موافقید یا نه ؟

• با سلام دوباره

اقا خارج از بحث مولتی بازی خداییش حس نمیکنید بعد فیلتر ای ار این اولین سرور ایرانی که خیلی شبیه ای ار قدیم ؟؟؟
    حالا درست اشکالاتی هم داره ولی نسبت به سایتهای دیگه این سرور خیلی سطحش خوبه که نشون میده اسپیدترا داره تو مسیر درستی میره.موافقید یا نه ؟

سطح این سرور حتی از خیلی از سرورای دات کام و سرورای کشورای دیگه هم به مراتب بالاتره . همین چند ماه پیش یکی دو هفته قبل از قطع اینترنت بدون گلد(گلد فقط از فروش وسایل قهرمان توی صرافی تامین میشد) و مولتی با 3 4 روز تاخیر در ثبتنام رنک 1 غارت یکی از سرورای بین المللی رو گرفته بودیم. آیا همچین چیزی اینجا هم امکان پذیره؟ مسلما خیر

• داداش بیخیال تعداد اکانت های ما زیاده از یه لحاظ دیگه بروتحلیل کن خسته شدیم از قوی بودن بنده خدا neیه جا ثبت نام کرد ولی ساید های دیگه دارن کم کم ثبت نام میکنن مثل ساید اس ای و ساید ان دبلیو خیلی ریز دارن میان بالا که همه بگن ان ای زیاده که انگار دارن به نتیجه هم میرسن یکم فکر نید نقشه کوچیک اولین رو زهای سرورو رو با الان مقایسه کنید خودتون میفهمید

خداییش همین که تو تو NE هستی خیالم راحته که نمی تونن 100 کنن :D :P :P
    یرگرد وطنت :D

• نکته :اتحاد کلاه بردارا جز خاک جنوب غرب حساب میشه دوستان نیان بگن ما با اینا کاری نداریم

سلام رضا جان،
    چطوری پارسال دوست امسال آشنا...
    به نظر من یکم شمال شرق توی فروم نویسی منسجم عمل کنه...
    الان شفاف سازی میکنید این نظر شخصی شماست یا تیم لیدری شمال شرق؟

با احترام