نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• سلام به همه دوستان
    من مانی پارتیزان هستم سرور قبلی هم نبودم در نتیجه قضاوتی نمیکنم
    فقط دو مورد رو عرض میکنم
    1- بالای 15 تا سرور با سپهر تو سرورها کنار هم بودیم همیشه اکانتهای خوبی داشت پیشنهادات خوبی میلیونی هم داشت هیچوقت بخاطر پول پشت نکرد به تیم بحث فروش و حتی گرفتن گلد هم از سمت سپهر خنده داره سپهر همیشه گلد خودش و اکانتهاش رو داده مگر اینکه بهش بگید 10 تا مولتی بکش برای ساید گلد اونا رو گرفته باشه
    2- برادر من که رضا استیل رو به سخره میگیری این بنده خدا سال 87 لیدر ساید بوده تو سرورهای 7 و 3 اون زمان برای اکانتهای دف ساز هم گلد میخرید !!
    3- احسان جان شما همونی نبودی که تو فینال با مرحوم عطا بید وحشی تو یک ساید بودی اتفاقا لیدر شمال غرب هم بودی ! با ماهان زدیم پوگوندیمت ! برای یه مدال اتحاد به همه تیم شمال غرب پشت کردی اومدی تو اتحاد !!!
    4- مولتی بازی اسمش مولتی بازی هست اگر وی پی اس هم داشته باشه مولتی هست تو نفس عمل فرقی نمیکنه !! اگر برخوردی باید باشه با همه باید بشه
    شاد زی مهر افزون

• امین داداشم تبریک میگم <3 <3 خیلی خوشحال شدم

شومیز جان چت هات رو دیشب بچه ها گذاشتن فروم پاک شد ( همون که میخواستی یه چیزی بزنی به سامان و پارسا ! ) همه دیدن پیشنهاد خریدتو.
    اون سرور هم ما روز دوم اومدیم ، به خاطر اقا
    سپهر و بقیه بچه های تیم که تک تکشون نمونن. وگرنه همون موقع هم کسی تورو حسابت نمیکرد.
    هر سایدی واسه تیم سپهر سر و دست میشکونه که توام مستثنی نبودی و بهت حق میدم .
    شومیز میشه فیش های گلدی که اون سرور خریدی بزاری ما هم ببینیم ؟ امین میخواد پولتو بده. فیش هایی که وجود خارجی نداره ؛)
    ما کاریت نداشتیم ، اخر سرور واسه تبلیغات سایت اومدی بد مارو نوشتی که مثلا مارو بکشونی سرور بعد ولی ما واسه دور هم بودن اومدیم باور کن تا اخر سرور هم نمیزنمت چون اصلا بازیکن نیستی
    اخه یکی اسم رضا استیل مارو بیاره که در حدش باشه ، نه تو تراوین کسی بهش میرسه نه تو شخصیت و معرفت ، بعد شما کسی که بچش هم سنته میای مسخره میکنی ؟

• سلام
    با یک مثال به موضوع نگاه میکنیم
    شونیز نامی رو تصور کنید اومده یه گلدی رو خریده
    اقای ایکس این گلد رو گرفته و تقسیم کرده
    خب موقع انتقال این گلد ایا ایشون مست بوده یا حالت طبیعی نداشته یا اینکه سنش به حدی نرسیده بوده تصمیم درستی بگیره که الان بیاد بگه من بهتون گلد دادم
    تو ساید جنوب غرب یادمه محمد کوماتسو به بچه ها گلد میداد پارسا هم همینطور (توی 2 ایکس علی کینگ اس ای هم گلد میداد هم وی پی اس )
    ولی یادم نمیاد یک کلام بیان بگن ما گلدتونو دادیم و ...
    شخصیت خریدنی نیست باید با اعمالت با رفتارت کاری کنی همه بهت احترام بزارن
    امیدوارم اگه قراره روزی بزل و بخشش میکنیم اول جنبه اش رو داشته باشیم بعد اینکارو بکنیم

اون گلد هم شائبه زیاد داشته

• درود
    دوستان عزیز اینجا تاپیک نقد و بررسی سرور فینال هست،من به شخصه هر سری میام اینجا چند تا مطلب درباره این سرور ببینم و یکم از دوستان بازی یاد بگیرم ،میبینم بحث درباره مسائل (اکثرا شخصی) سرور قبل هست،لطف کنید یه تاپیک جداگانه برای این مسئله ایجاد کنید و بحث رو (اگر ادامه داره)اونجا ادامه بدید،
    بپیشاپیش از لطف شما متشکرم

• ✳️آمار نهایی تعداد اکانت های کل سرور به تفکیک ساید✳️

تعداد کل اکانت های ثبت نام شده : ۲۸۹۲
    تعداد اکانت های وارد شده به اتحاد ۱۶۷۸ که در ۹۳ اتحاد حضور دارن که از این ۹۳ اتحاد ۳۲ اتحاد با مجموع ۸۵۲ اکانت در ساید شمال شرق . ۱۵ اتحاد با مجموع ۳۱۴ اکانت در ساید جنوب شرق . ۹ اتحاد با مجموع ۲۵۸ اکانت در جنوب غرب . ۱۱ اتحاد با مجموع ۲۲۵ اکانت در ساید شمال غرب . و ۲۶ اتحاد که تک عضو هستن و ارزش آمار گیری ندارن .

تعداد اکانت های بدون اتحاد ۱۲۱۴ عدد که به شرح زیر میباشد :
    تعداد ۴۳۹ اکانت پاپ زیر ۲۰ نفر
    تعداد باقیمانده ۷۷۵ اکانت
    از این ۷۵۰ اکانت ۳۵۰ اکانت مورد بررسی قرار گرفت که به شرح زیر می باشد .
    ۱۵۷ اکانت شمال شرق
    ۸۵ اکانت جنوب شرق
    ۵۴ اکانت جنوب غرب
    ۵۶ اکانت شمال غرب

بر فرض محال اینکه تو ۴۰۰ تا اکانت دیگه اصلا از شمال شرق اکانت نباشه ( البته بر فرض محال :دی ) و اون ۴۰۰ تا رو به نسبت مساوی بین ۳ ساید دیگه تقسیم میکنیم سهم هر ساید میشه ۱۳۳ اکانت . با این حساب جمع اکانت های هر ساید
    شمال شرق : ۸۵۲ + ۱۵۷ = ۱۰۰۹
    جنوب شرق : ۳۱۴ + ۸۵ + ۱۳۳ = ۵۳۲
    جنوب غرب ۲۵۸ + ۵۴ + ۱۳۳ = ۴۴۵
    شمال غرب : ۲۲۵ + ۵۶ + ۱۳۳ = ۴۱۴

( باز هم تاکید میکنم از اونجایی که فروم نویس های شمال شرق ادعا کردن که ما زود اتحاد بندیمون رو کردیم و ما هم فرض رو بر صداقت اونا گذاشتم از اون ۴۰۰ اکانت شمارش نشده صفر اکانت به اونا اختصاص دادیم )

• با سلام و احترام به همه دوستان و پلیرهای عزیز
    در جواب یکی از دوستان شمال شرق که گفت چرا ناصر سکوت کرده و تو فروم چیزی نمیگه ( به دلیل شیرازی بودن حوصله پیدا کردن اون پست رو ندارم که ریپلی کنم ) دلیلش خیلی ساده است چون شیرازی ام و حوصله پست گذاشتن ندارم . و این پست رو هم فقط چون یه نفر که بزرگترین افتخار دوران بازیش دوال اکانت مجید آخیلیوس بودن بود از من اسم آورد گذاشتم و خواستم بهش بگم من خودم رو کوچیک نمیکنم با بحث کردن با تو برو از همون مجید جان بپرس بهت میگه من کی ام .
    و حالا که پست گذاشتم این موضوع رو هم اشاره میکنم و میرم در مورد اینکه میگین چرا صادق یهو تغییر موضع داد و از ساید پنجم بودن به دنبال ۳ به یک کردن بازی بود باید خدمتتون عرض کنم که هیچ تغییر موضعی تو سیاست های اتحاد کلاهبرداران ایجاد نشده . ما اومدیم برای مبارزه با مولتی بازی و الان هم معلومه کدوم ساید از همه بیشتر مولتی داره و وقتی صادق جان داره میگه که ۳ به یک بشه به دو دلیل هست . اول از همه اینکه این خودش مبارزه با مولتی بازی هست که جز سیاست های ما هست و دوم اینکه ما خیلی بتونیم وقت کنیم و هنر کنیم مولتی های دوتا ساید همسایه خودمون رو بزنیم که اینکار باعث ضعیف شدن سایدهای جنوب شرق و شمال غرب میشه و اون سایدها هم مجبورن بیان شمال شرق رو بزنن که حداقل خیلی عقب نمونن از بازی .

خیلی مسئله ساده ای هست نمیدونم چرا دوستان شمال شرق اینقدر الکی موضع گرفتن .

البته از صادق جان هم میخوام که بی احترامی به هیچکس نکنه چون این فقط یه بازیه و ما فقط تو بازی با هم رغیب هستیم و بیرون بازی باید دوست باشیم و تمام لذت تراوین به پیدا کردن دوست های جدید هست

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان و رقیبان و عزیزان و نوگلان نوشکفته و پیران زحمت کش تراوین

برای خارج شدن از بحث های انحرافی و یه ارزیابی جزئی از سرور این بنده حقیر یکم عکس و نوشته تحویل بدم و برم دنبال زندگیم

در حال حاضر این وضعیت فعلی سرور در شب هشتم هست
    با ثبت 3000 هزار اکانت که نشون میده سروری پر از پلیر و همچنین پر از مولتی که مولتی هانتر بن و پانیش یه تعداد رو شروع کرده
    سهم نژاد گول از این تعداد اکانت 45% که واقعا درصد زیادی رو شامل میشه که نشون میده اخر سرور واندرزن ها به مشکل اساسی میخورن و همر ها باید مراقب رعد های تند و تیز باشن

وضعیت تاپ تن که به ترتیب اطلاعاتش رو خدمتتون عرض میکنم
    در بخش مهاجمین هفته :
    ساید NE سهم بیشتری داره و 6 پلیر از این ساید هستن که نشون میده برای فارم قوی تر زحمت دارن میکشن و 3 پلیر از ساید SW و 1 پلیر از ساید SE در این بخش حضور دارن و نکته قابل توجه عدم حضور پلیری از ساید NW هست که میتونه خطرناک باشه . بدون هیچ تلفات قابل توجهی فارم داشته باشی منجر به رشد سریعتر اکانت و سریع تر استارت خوردن همر ها میشه که نشون از برتر بودن در این تایم سرور داره

در بخش پیشرفت کننده های هفته :
    ساید NE تعداد 2 پلیر و ساید NW تعداد 3 پلیر و SE تعداد 4 پلیر و SW تعداد 1 پلیر و به خودشون اختصاص دادن که در این بخش ساید SE نشون داده هنوز در حال جذب پلیر هست و با امتیاز های مناسبی نشون دادن پوش دادن سنگین در سایدشون در این تایم فعاله که نشون دهنده قوی بودن و یکدست بودن تیم حاضره ( شایدم مولتی اکانت داشته باشن صاحب اکانت ها)

در بخش مدافعین هفته :
    ساید NE با 3 پلیر و ساید NW با 2 پلیر و ساید SE با 3 پلیر ساید SW با 2 پلیر 10 پلیر بخش مدافعین رو تشکیل دادن که از نظر من در این تایم وجود در بخش مدافعین نشان از جنگ بین اعضای اتحاد ها است چون هیچ جنگی بین ساید ها صورت نگرفته . شاید هم مطلبی غیر این باشه و برای قضاوت فعلا زوده

در بخش غارتگران هفته :
    در ساید NE تعداد 5 پلیر و در ساید SE تعداد 2 پلیر و در ساید SW تعداد 3 پلیر مجموع غارت کن های سرور هستن و با کمال تعجب ساید NW در این بخش در تاپ 10 حضور نداره که با تکیه به تاپ تن مهاجمین میشه فهمید از واحه ها غارتی ندارن پس یا سرور رو بیخیالی گرفتن یا هنوز رید از مولتی ها رو استارت نزدن و در حال اماده سازی مولتی ها هستن و زمان عقب افتاده رو با گلد تامین کنن.
    نکته قابل توجه این بخش اینه که اکانت RagnarG قصد ترک سرور بخاطر پانیش اکانت رو دارن که در صدر تاپ تن قرار دارن و قطعا این باعث کم تر شدن جذابیت سرور میشه . امیدوارم نظر ایشون برگرده و سرور رو ادامه بدن.

در بخش دوم شما تاپ تن اتحاد هارو می بینید که بنا به دلایلی که میگم نمیخوام خیلی بازش کنم
    1 : در بخش تاپ تن فردی خیلی هارو دیدم که بدون اتحاد هستن قطعا اجهاف به ساید و اتحادهای اون ساید هست در نبود اون ها مطلبی ذکر بش
    2 : تاپ تن فردی و اتحادی با کمی اختلاف شبیه به هم هستند و نشون دهنده اینه افراد برتر تاپ تن نقطه قوت سایدشون محسوب میشن و مابقی سرور که در تاپ تن نیستن با همدیگه و بدون اختلاف جلو میرن که نتیجش سروری پر زد و خورد و قوی هست اگر اتفاقی نیفته

امیدوارم هرچه زودتر تکلیف اکانت های بدون اتحاد هم مشخص بشه چون به زودی رید فارم ها شروع خواهد شد و قطعا اکانت های بدون اتحاد به مشکل میخورن و بعدا باعث ناراحتی بین خودشون و تیمشون خواهد شد طبق تجربه . این مختص به افراد با رتبه پایین تر نیست شما حتی اگر 20 بازیکن اول سرور هم ببینید 2 تا بدون اتحاد پیدا میکنید که در روز هشتم واقعا عجیبه

اگر به نظرتون جایی از تحلیل اشکال داره راحت بگید ما فحش پدر و صدتا دری وری نمیگیم و سایدتون رو تو جوب و لجن نمیکنیم :)))))
    امیدوارم سرور خوبی در پیش رو داشته باشیم

• سلام خدمت همه بزرگواران

این آمار رو به درخواست چنتا از دوستان شمال شرقی کلی وقت گذاشتم به دست آوردم بعد فیدبک اینجوریه

آمار میذاری میان توهین میکنن.
    یکیشون یه روز میاد میگه ((دستتو بیار اونجامو بگیر)) در حالی چنتا خانوم دارن پستا رو میخونن.
    یکیشون میاد به ناصر توهین میکنه در حالی که ناصر اصلا تو فروم حضور فعال نداره.

بعد ما بگیم بهشون ((اراذل اوباش)) میشیم بی شخصیت و بی ادب این دوستان هم هر چیزی بگم حتما حق دارن.

اشکالی نداره بذار فحششو ما بخوریم حداقل حرف حق بزنیم.
    بهتر از اینه یاوه گویی کنم بقیه برامون کف و سوت بزنن.

• سلام خدمت همه بزرگواران
    این آمار رو به درخواست چنتا از دوستان شمال شرقی کلی وقت گذاشتم به دست آوردم بعد فیدبک اینجوری

سلام همه به شما بزرگوار خیلی ممنون که زحمت کشیدی و همچین اماری جمع کردی
    حق به سهند هم بده بعد اون همه توهین از طرف شما و دوست گرامیتون به بنده و کل ساید NE همچین فیدبک هایی در کل پست هاتون ببینید
    بنده اصلا دفاع نمیکنم و همونطوری هم که به سهند گفتم پست و پاک کنه تذکر دادم بهش ولی به نظر من مقصر این داستان هم نیست
    حالا جدا از این موضوع
    یه سوالی ذهنمو درگیر کرد که باهات در میون میزارم

ممنون میشم یه توضیحی بدید چون بعید میدونم در این وقت کم بشینید و 3000 هزار اکانت و چک کنید و تک به تک پروفایل هارو ببینید و امار ساید در بیارید در کمتر از 24 ساعت . حتی اگر بخواید هم نمیشه
    با تشکر

• سلام ممنون

اگه کامل پست رو با دقت بخونید کل اکانتای سرور 2800 تا هستن.

از این تعداد رقمی حدود 400(تعداد دقیقش تو خود پست آورده شده) زیر 20 نفر جمعیت داشتن که از آمار حذف شدن چون اکانتای فیک و غیر فعال بودن

پس میمونه حدود 2400 اکانت

از این 2400 اکانت حدود 1600 تاش توی اتحاد بودن که شمارش رو ساده کرده بود و توی نیم ساعت شمرده شدن.

با این اوصاف چیزی حدود 700-800 اکانت بدون اتحاد باقی میموند که وقت گیر ترین قسمت شمارش بود.

از این تعداد 350 اکانت شمارش شد که چیزی حدود دو ساعت زمان برد و برای همین 400 اکانت باقی مونده رو بیخیال شدم.اما برای اینکه آماری با جهت گیری علیه شمال شرق منتشر نشه و بی‌طرفی رعایت بشه سهم ساید شمال شرق رو از این 400 اکانت صفر در نظر گرفتیم و بین سه ساید دیگه به نسبت مساوی تقسیم کردیم.

در ضمن اگه فروم رو مرور کنید من حدودا 48 ساعت قبل اعلام کردم که بزودی آمار کامل اکانتا رو منتشر میکنم.

کل این پروسه کمتر از 3 ساعت زمان برد.

با تشکر

• و اما برادر ناجی
    در مورد ادعاتون که من ((این همه)) به بچه های شما بی احترامی کردم و اینکه ((من مقصر بودم))، شما رو ارجاع میدم به آغاز تمام این درگیری ها یعنی به صفحه 7 فروم که اکانت yaghi در جواب به یه پست تحلیلی من که توش هیچ اثری از بی احترامی نبود(شاید فقط کمی کری خونی محترمانه) اومد چهارتا فحش کمر به پایین نسیب ما کرد و ازون جالبتر اون پست هنوز هم توسط ادمین فروم ویرایش نشده و حتی ازون هم جالبتر اینکه درحالیکه تمام اعضای فروم حرکت اون فرد رو تقبیح کردن، 8 نفر از اعضای ساید شما اومدن و پست اون فردو لایک و ازش حمایت کردن...

شما وقتی جرقه یه اتفاقی رو میزنی مسوولیت تمام اتفاقات بعدش با شماس...

• زیاد راحت نیستم از اینکه مدام اسمم ذکر میشه. تمرکز رو از روی اکانت باید بزارم روی فروم. فروم نویس سایدمون هم معلوم نشده و نمیخام خدایی نکرده از طریق فروم سایدم رو مقابل سایدی بزارم

ریپلای هم نمیکنم شمارو چون واقعا شمارو یک شخص مورد احترام نمیدونم. به چند دلیل.

1. دروغ میگین: توی پست هاتون هیچ اثری از بی احترامی نبود؟ پنج شش پست پشت هم داشتین شمال شرق رو میکوبیدین (حالا از روی عقده یا سوزش یا اینکه فقط تو چشم باشین که این مورد محتمل تره) منم لازم دونستم جوابتون رو با ادبیات خودتون بدم. بعدش چهارتا فحش؟ خوشحال میشم هر چهار تا رو ریپلای کنین در غیر این صورت همین بند ینی دروغ گفتن ثابت میشه

2. تهمت میزنین: شما گفتی دست روی جای حساس ینی مولتی هاتون گذاشتم منم گفتم جای حساس ما همرهامون هستش اگه میتونی دست روی اونا بزار و خفتشون کن شما کی اینهمه ادعا میکنید. دیگه شما برداشت بدی میکنید از این عبارت این زاییده مغز مریض و منحرف خودتونه و الا من پشت هم حدود 6 رانده بعد فیلترینگ توی آی آر و اسپیدترا بازی میکنم و ساید خودم کامل و بقیه سایدها هم کما بیش من رو میشناسن. یک نفر اعلام کنه من بهش بی احترامی کردم یا فحش دادم یه پک گلد میدم بهشون

3.دنبال جلب توجه هستین: تنها هدفتون از پست گذاشتن نه تحلیله نه چیز دیگه ای. فقط و فقط و فقط توی چشم بودن و شناخته شدن هستش که این مورد دیگه خیلی قدیمی شده. تو بازی نشون بده

4. فرهنگ و تربیت ندارین: حالا هرچند سالتون باشه و هرچند سال لیدر بوده باشین.لیدری که یک ساید رو در اومده از جوب و فاضلاب و بی همه چیز خطاب میکنه صلاحیت بازی رو نداره چه برسه به...

پ.ن/ هیچ کسی رو بجز پارسا از طرف جنوب غرب به صلاحیت نمیشناسیم توی فروم

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• اوکی من از پست +18 شما بد برداشت کردم
    اون هشت نفر دیگه که از هر سه ساید دیگه تو رو دیسلایک کردن هم دروغگو و نفهمن؟

مارو چی فرض کردی تو؟

• بابا شما دیگه خیلی جدی گرفتین فروم رو. ویرایش شد. ول کنید. بزارید پست لود بشه بعد ریپلای بزنین

اکانتی که قراره باهاش مولتیامونو بزنی عقب میافته به بازیتون برسید. به خدا راضی نیستم من. اصلا بخاطر توهینی که نکردم معذرت میخام. برو به بازیت برس ویرایش شد. تراوین بازی میکنی یا 3 واحد ایجاد اغتشاش تو فروم برداشتی این ترم؟

راجب اون 8 نفر هر 8 نفر فک کنم از جنوب غرب هستن. در ضمن مسئول عدم وجود درک کافی برای فهمیدن پست من از جانب بقیه گردن من نیستش

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Breaking Benjamin: لحن نامناسب ().

• سلام خدمت دوستان عزیز
    با کسب اجازه از بزرگان سرور به خصوص بچه های NW یه چند مورد رو من خواستم ذکر کنم. ( به امید این که فحش نخوریم. )

هنر کنیم مولتی های دوتا ساید همسایه خودمون رو بزنیم که اینکار باعث ضعیف شدن سایدهای جنوب شرق و شمال غرب میشه و اون سایدها هم مجبورن بیان شمال شرق رو بزنن که حداقل خیلی عقب نمونن از بازی .

نه دیگه آقا ناصر عزیز نشد ... شما مگه تیمتون ساید پنجم نیست ؟؟؟ مشکلتون مولتی بازی نیست ؟ لطف کنید اول هنرتون رو صرف ساید خودتون کنید و بعد ساید های همسایه ... اگر هم میخواید به عنوان تیمی در SW بازی کنید دست از این ساید پنجم بردارید ... این حرکت واسه من یه معنی بیشتر نمیده : شما میخواید با اعلام برائت :D از SW مولتی های اونارو حفظ کنید ... SE و NW رو بزنید ... اونا بیان NE رو بزنن که چی بشه ؟؟؟؟ SW مولتیاش سالم بمونن ؟؟؟ اتفاقا در این صورت SE , NW باید مولتی های SW رو بزنند که 3 ساید ضعیف شده مجبور به 3 یه 1 بشوند تا شاید یک درصد بشود NE قدرتمندو شکست داد :D

در مجموع که با این تئوری ساید SW شانسش بسیار بالا میره و NW و SE هم خیلی ضعیف میشن . NE هم از قدرتش کم میشه و شاید بتونید رقابت کنید باش .

حال اگر سیل دیس لایک ها از بچه های عزیز NE روانه ما نمیشه ما یه ایراد کوچیک از تحلیل دوست خوبمون امیر ناجی بگیریم

(مهاجمین) نکته قابل توجه عدم حضور پلیری از ساید NW هست که میتونه خطرناک باشه . بدون هیچ تلفات قابل توجهی فارم داشته باشی منجر به رشد سریعتر اکانت و سریع تر استارت خوردن همر ها میشه که نشون از برتر بودن در این تایم سرور داره

وقتی غارت کلا کمه و همون طور که خودتون اشاره کردید اصلا تو تاپ 10 از NW کسی نیست چطور این فرضیه که بچه های NW دارن بدون تلفات میزنن میتونه صحیح باشه ؟؟ حتی تو اتحاد ها هم که نگاه کنید جمع دو اتحاد NW هم نمی تواند اول غارتگران باشد ... پس حداقل تا به این لحظه این تئوری بدون شک رد میشه .

اما SaHanD PRESIDENT عزیز به نکته خیلی خوبی اشاره کردن ( که به دلیل لاتین بودن حذف شد ) ... آقا واقعا دمت گرم ... واقعا طبیعیه که سایدی که پلیرش بشتره مولتیشم بیشتره کلا بیشتره دیگه :D جزئی از یازیه این موضوع و خیلی وقت ها این عدم تعادل در تعداد وجود داره ... ما خیلیا مشکلمون این بود که قبول نمیشد از جانب خیلیا این موضوع :D وگرنه که بحث 3 به 1 خیلی زوده الان به نظر شخصی من هم .

و اما در آخر

یک نفر اعلام کنه من بهش بی احترامی کردم یا فحش دادم یه پک گلد میدم بهشون

آقا من اعلام میکنم این موضوع رو :D یه پک بده 4 تا دونه کتاب واسه این قهرمان نگون بختمون بخریم :دی سمت چیزا خوب که نمیشه رفت :D (just for fun)

ارادتمند همگی - هومن

قدرت فقط به اونهایی می‌رسه که خودشون رو کوچک کنند تا بهش برسند!
    قدرت همیشه خطرناک است، قدرت بدترین ها را جذب می کند و بهترین ها را تباه.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط king ragnar ().

• حال اگر سیل دیس لایک ها از بچه های عزیز NE روانه ما نمیشه ما یه ایراد کوچیک از تحلیل دوست خوبمون امیر ناجی بگیریم

وقتی غارت کلا کمه و همون طور که خودتون اشاره کردید اصلا تو تاپ 10 از NW کسی نیست چطور این فرضیه که بچه های NW دارن بدون تلفات میزنن میتونه صحیح باشه ؟؟ حتی تو اتحاد ها هم که نگاه کنید جمع دو اتحاد NW هم نمی تواند اول غارتگران باشد ... پس حداقل تا به این لحظه این تئوری بدون شک رد میشه .

سلام برادر خسته نباشی ، دیس لایک چرا وقتی محترمانه بیان میشه مطلب :-) اگر دقت کنید میبینید این تحلیل برا بخش مهاجمین بود و در بخش غارتگران واضحه گفتم

با کمال تعجب ساید NW در این بخش در تاپ 10 حضور نداره که با تکیه به تاپ تن مهاجمین میشه فهمید از واحه ها غارتی ندارن پس یا سرور رو بیخیالی گرفتن یا هنوز رید از مولتی ها رو استارت نزدن و در حال اماده سازی مولتی ها هستن و زمان عقب افتاده رو با گلد تامین کنن.

این نظر شخصی بنده در مورد ساید NW بود بر اساس تجربه اگر به نظرتون درست نیست عذر خواهی میکنم بنده چون از سیاست های داخلی ساید خبری ندارم و صرفا تحلیل بود :-)
    این داستان 3 به 1 و اینا که به نظرم بحث خام و مسخره ای هست و اون امار 55% و ثبت نام های میلیونی تو NE توسط خود دوستان با آمارشون رد شد که به نظرم هنوز جای پختگی داره این آمار ، تا ببینیم چی میشه :-)
    مرسی که وقت گذاشتید و خوندید
    خسته نباشید

• سلام
    ببخشید چون بحث خیلی باز شد باید این موضوع ها رو که به من استناد کردین توضیح بدم

من خودم قبلا تو اس دبل بازی میکردم میدیدم که پارسا محمد کوماتسو به خیلی از بچه ها گلد دادن ولی تا حالا ندیدم مثل شما احساس کنن چون من گلدشونو دادم فلانو بهمان

درسته، اینکه یک نفر رو ساپورت مالی کنی دلیل به این نمیشه که صاحب زحمات طرف هستیم ، بوده سروری که اکانتی بوده که گلد و VPS رو دادم ولی طرف گفته میخوام حذف کنم گفتم تصمیم با خودته... همیشه توی یک ساید یک نفر هست که تیم های با پتانسیل رو ساپورت مالی کنه.

شومیز جان چت هات رو دیشب بچه ها گذاشتن فروم پاک شد ( همون که میخواستی یه چیزی بزنی به سامان و پارسا ! ) همه دیدن پیشنهاد خریدتو.

من ندیدم بگید ببینم داستان چیه!!!

اما درمورد گلد امیدردکوت. پارسا خودش هست میخواست اکای امیدو بگیره و ۱تومن هم پول بده

سلام سپهر جان درسته! میخواستم بگیرم امید گفت احسان خرجشو داده و نداد (تایید میکنم) اما دیدم بچهای ان ای چند نفری ریختین سر احسان خوشم نیومد بهتر بود یک نفر بحث رو ادامه می داد.

اما درکل درمورد برد سرور قبل بگم

احسان سرور قبل آخر راند برای سایدش خیلی زحمت کشید اععم از اینکه رمر سوپر سایدش رو نگه داشته بود برای ما که اگر احیانا پا میداد مارو بزنه (تلاشش برای برد سایدش قابل احترام بود) ولی بعد از متا به قدری از ما مطمعا بود که بعضی اوقات واندرش رو خودمون گندم میدادیم.

اما یکی از دلایل اصلی برد ان دبل توی سرور قبل حسام بود چراکه زمانی که ما نپ بودیم معماری منحصر رو زدیم حسام نذاشت درگیری بشه اگر درگیری میشد شاید یک سوم دف اس دبل میپرید و ما نمیتونستیم آخر بازی ۴۰ میل دف توی واندر داشته باشیم و طبیعا نمیتونستیم آخر سرور دو به یک دوام بیاریم و بلعکس همراشون خورد توی ساید دشمن ما، با پلنری خودم حسام و سپهر. سر اون حرکت من به حسام گفتم حرکتتون جبران میشه. و آخر بازی که شد دو ساید شرقی اومدن معماری ان دبل رو زدن و واندر رو صفر کردن عملا ان دبل از دور خارج شد. اما این تو کت من نرفت که با وجود اینکه این بچها کتیبه به ما دادن و همراشون رو برای ما خرج کردن الان از دور خارج شن، به احسان کتیبه معماری دادم دف هم دادم و ان دبل دوباره به بازی برگشت، با احسان متای کامل بستم و بهش این جمله رو گفتم (سر اینکه میدگیم سپهر و حسام حال دادن میخوام جبران کنم و حتی اگر داشتی ۱۰۰ میشدی هم همر بلند نمیکنم) و واندر ان دبل در شرایطی صد شد که تمام سوپر همر های اس دبل ترشی شد.

نتیجه!

احسان زحمت بسیار زیادی برای برد متای مشترک کشید، تیم سپهر هم با اینکه حذف کرد با تصمیمی که میدگیم گرفتن تاثیر بسیاری توی برد ان دبل داشت.
    پس این برد شخصی نبود و حاصل تلاش هردو طرف مورد مناقشه است پس سر این موضوع بحث نکنید.

خواستم این موضوع شفاف سازی بشه که نه تلاش احسان زیر سوال بره نه تیم سپهر.

با احترام

• با سلام

-لطفا از گذاشتن پستهای خارج از موضوع تاپیک جدا خودداری کنید.
    با توجه به انحراف کشیده شدن بحث فروم
    کلیه پست هایی که بی ربط به موضوع تاپیک باشند
    بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد.

-همه اکانت هایی که پست های انها حاوی الفاظ رکیک و توهین باشند
    دسترسی انها محدود یا به صورت موقت بسته خواهند شد(از 24 ساعت تا 1هفته )

موفق باشید.

• سهند داداش اونوقت که علی ویسگی نبود ما بودیم منظور از ما من وناصر صدالبته تو ساید جنوب غرب منظورمه. واینکه صادق کاری نکرده که ابروی sw بره مگه سرور قبل سلطان دیسلایک از ne بود ابروی ne رفت یادم میاد زمانی رو که همین میلاد ولفلند سعید اسکانیا جزو لیدر های قابل ne بودن . تو sw احسان روکو، سینا صدام ، ماهان و تو se شایان شانگفی تو nw مجید گاننر احسان کرمانشاهی .علیرضا ایران هم بود حالا شاکی میشه منو نگفتی :D اینا بودن و رفتن ما همچنان موندیم ما هم میریم یه سری دیگه میان . یا رفیقی که میگه من تو sw بجز پارسا کسی رو قبول ندارم پارسا نور چشم ماست اما زمانی که پارسا تو دات کام پلی میداد سنگر رو امثال من و ناصر نگه داشته بودیم . لطفا خیلی چیزها رو با هم قاطی نکنید هم از شما بکس ne هم از بکس خودم میخوام از این لحظه رقابت رو با رفاقت ادامه بدید . سعید کستل ۳ سرور پیش منو زد هنوزم دوسش دارم ولی اگر زمانی احساس کنم که هم قدم شده جبران میکنم(اینجوری تیکه میندازن یاد بگیرید) :)
    پ.ن:ده سال دیگه هم لاگین کنید من اینجام :)

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد