نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• در مورد سروری که ما حذف کردیم صحبت طولانیه مختصر بگم اول بگم سرور نرمال بود 2ایکس نبود دلیل حذف تعداد بالای آمرداد نبود اون سرور فروم آمادگیش اشکان و بهنام اومدن کری خوندن 3به1 بشه به ضررشون که آرمین اومد به من گفت بریم سرور4 گفتم دارم سرور6 بازی میکنم دوتا سرور همزمان بازی نمیکنم بعد گفت اینجوری کری خوندن که من بیخیال سرور6 شدم با ارمین رفتیم اون سرور بدون تیم جمع کردن تنهای با 1اکانت و 40.50تا مولتی که بعدا اونجا کلی رفیق جدید پیدا کردیم یکی از دلایل حذف گیر مولتی هانتر بود که اومد 80% مولتی های ما و ش ش و بن کرد کسی که مولتی باز باشه مولتی هاش حذف بشن دیگه انگیزه ای واسه بازی نداره بعد 3به1 یجورایی برعکس شد به ضرر ش ش فقط علنی نبود

دلیل اصلی حذف اون سرور آیدین بود که به بهانه پاکبازی اومد کلی پلیر از همه سایدها جذب کرد واسه اسوانز se بعد خودش و همه اسوانز رو برد زیر پرچم آمرداد که صرفا se بازیو ببره چون همیشه se باز بوده منم به آرمین گفتم این سرور کارامونو کردیم تا کتیبه همش در حال اتک و جنگی بازی کردن بودیم سرور 2ایکس داره ران میشه بیا حذف کنیم ایندفعه با تیم بریم دو ایکس

دوست عزیز من همیشه موافق بالانس سرور بودم و هستم نمیدونم این سایت مثل تراوین اصلی سایت های جانبی هم داره که آنالیز کنه یا نه اون دوستتون اومد آماری که گذاشت 1300تا اکانت بدون اتحاد و ندید گرفت صرفا فقط اتحاد دارهار آورد داخل آمارش

از اینکه ش ش قوی و پرقدرت شروع کرده شکی درش نیست تعدا مولتی بازهاشم زیاده اینم شکی درش نیست

ولی یه سیبو بندازی بالا هزارتا چرخ میخوره تا بیاد پایین تراوین هم همینه اول و آخرش خیلی چیزا عوض میشه

تا اونجایی هم که من میدونم اکثر بچه های ش ش اومدن زیوس و بزنن یعنی با رونمایی از اولین اکانت زیوس که از زیر چادر بیاد بیرون درگیری شمال شروع میشه شما هم مطمین باش زیوس بیشتر از ش ش مولتی نداشته باشه کمتر نداره تفاوتشون الان توو تعداد پلیرها هست که ش ش پلیر بیشتری از زیوس داره

حالا میمونه دو حالت اول اینکه واقعا زیوس نیومده باشه که همه میگن اومده نصف بیشتر ش ش سرورو ول میکنن میرن به زندگیشون میرسن زیوس اومده باشن هم که با ش ش میزنن توو سروکله همدیگه به نفع بقیه سایدها میشه

حالا
    بخواهیم یه جمع بندی کنیم تیم کلاهبردارها علنا به ش ش اعلان جنگ دادهاینجوری میگم چون ناصر به عنوان لیدرشون داخل فروم سکوت کرده
    حالا این تیم میخواد بقیه سایدهارم همراه خودش کنه در صورتی که اینجور که من شنیدم به عنوان ساید پنجم اومدن من به عنوان اولین ساید پنجمی میگم تیمی که ساید5 اومده برد براش مهم نیست که اینهمه اصرار کنه 3به1 کنیم ش ش قویه یعنی الان داخل سایدی که هستن همه چی اوکیه مشکل درون سایدی ندارن Sw یکپارچه شده که دارن به مسایل سایدهای دیگه ورود میکنن
    ساید5 براش هیچ سایدی نباید مهم باشه حالا که این سرور ساید پنجم داره با این حساب من بخوام این سرور بازی کنم باید ساید شش باشم :D
    در نهایت من میگم یه چند هفته ای بگذره سایدها از آب و گل دربیان زیوس اومدن و نیومدنش 100% بشه توتال های سایدها مشخص بشه بعد 4تا توتال بشینن واسه بالانس سرور صحبت کنن به نتیجه برسن که بازی واسه همه جذاب بشه
    هنوز 5روز از سرور نگذشته که نمیگن 3به1 :D
    مگه اینکه قبل استارت سرور متایی بسته شده باشه :D

• حالا
    بخواهیم یه جمع بندی کنیم تیم کلاهبردارها علنا به ش ش اعلان جنگ دادهاینجوری میگم چون ناصر به عنوان لیدرشون داخل فروم سکوت کرده
    حالا این تیم میخواد بقیه سایدهارم همراه خودش کنه در صورتی که اینجور که من شنیدم به عنوان ساید پنجم اومدن من به عنوان اولین ساید پنجمی میگم تیمی که ساید5 اومده برد براش مهم نیست که اینهمه اصرار کنه 3به1 کنیم ش ش قویه یعنی الان داخل سایدی که هستن همه چی اوکیه مشکل درون سایدی ندارن Sw یکپارچه شده که دارن به مسایل سایدهای دیگه ورود میکنن

سلام اقا مجید
    تیم کلاهبرداران به هیچ وجه علیه شمال شرق اعلان جنگ نکرده و قصد همراه کردن هیچ سایدی رو نداره حتی خصومت شخصی هم نداریم با هیچ سایدی . ما در کل نمیخوایم هیچ سایدی رو با خودمون همراه کنیم چون ساید های دیگه رو هم به اندازه ne میزنیم . چون با کسی پدر کشتگی نداریم اومدیم بازی رو زیباتر کنیم تا دیگه مسابقه رکورد زنی رو شاهد نباشیم . قبل شروع سرور به خودم از ne پیشنهاد دادن بیا اینور ما از روز ۲۱ بازی شروع به زدن میکنیم منم استقبال کردم تا اینکه دیدم ناصر هم همین طرز فکر رو داره چون جنوب غرب رو دوس داشتم اومدم sw وگرنه الان منم ne بودم . در مورد یکپارچه سازی هم بله خیلی ساده با پارسا کنار اومدیم . همونطور که فرمودید ما برای واندر نیومدیم فقط به خاطر بالا بردن هیجان بازی دور هم جمع شدیم . من تو پست های قبلم گفتم کلاهبرداران بدونه هیچ گونه مولتی اکانت دارن پلی میدن پس قطعا نمیتونن تا اخر سرور با ۳ ساید بجنگن (اگر همه رو زدیم میریم سراغ sw) ولی تا اونجایی که نفسی باقی هست میزنیم تا کاملا بخوریم حالا میخواد یک ماه باشه یا تا اخر بازی (هر چه پیش آید خوش آید )
    ما به نفع هیچ سایدی نمیجنگیم هیچ سایدی از درگیری لفظی صادق خان ما با بکس ne خوش حال نشه و ار اب گل الود ماهی نگیره
    پ.ن:اقا مجید تا وسط های متن روی حرفم با شما بود الباقیشو دیگه بصورت کلی گفتم:)
    پ.ن ۲: اکانت yaghi کجایی بیای دیسلایکم کنی (اب میخورم دیسلایک میکنه منو این بنده خدا . حداقل معرفی کن ببینم چه هیزم تری بت فروختم)

الان سید در گروه کلاهبرداران هستن که من به شخصه احترام فوق العاده زیادی براش قائل هستم و خاک پاشم هستم (برداشت بد نشود اشنا هستم با ایشون قضیه ترس نیست) ایشون واقعا شخصیت جذاب و محترمی دارن

چوبکاری نکن داداش . رو سر ما جا داری

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 33yed ().

• درود به همه .

خب شروع شد !!!

امیدوارم که سرور خوبی باشه .

کیفیت یا کمیت و یا هر دو؟ ( تعداد اکانت )

مانا باشید .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• دوستان کدوم ساید بیام برای بازی؟
    این سرور واقعا جنوب غربی خنده دار شده
    لطفاً مولتی نداشته باشید حدالامکان
    اگه هم دارید ضایع بازی نباشه
    هرکیو می‌خوایم بزنیم نامه میاد مولتی منه نزن :))))

• خب گویا بحث مولتی به اتمام رسیده بنده اولین بار ترا بازی میکنم از دوست عزیزمون لیدربین المللی تقاضا دارم اگه وقت دارن بیان درمورد نژاد تراوین توضیحی بدن ببینم نژاد بنده چی به چیه

ی علیرضا پارتیزانو میشناسیم وسلام کام بعدی لیدرجان تیمتو بیار مام بیایم یادبگیریم

اکانت بنده مشخصه خوشحال میشم کراپ‌لاکی خفتی چیزی بشیم

جوون بیا بزن :D

حسین ادیت نکن دیگه

دوستان کدوم ساید بیام برای بازی؟
    این سرور واقعا جنوب غربی خنده دار شده
    لطفاً مولتی نداشته باشید حدالامکان
    اگه هم دارید ضایع بازی نباشه
    هرکیو می‌خوایم بزنیم نامه میاد مولتی منه نزن :))))

doste aziz to sv haye iran nmishe k side khodto zad harja beri farq ndre multi zadan ndrim

• با سلام
    من از 10 سال پیش دارم جسته و گریخته تراوین بازی میکنم
    تو خیلی از سرورا ام بودم ولی خب هیچ وقت اونهمه وقت نداشتم که دیده شم . ولی همیشه دنبال کردم اخبار سرور هارو .

دیدم دارید شاخ و شونه میکشید . یه سری تو اسماتون کشیدم
    واقعیت اینه که تا بحال هیچ اسمی واسم آشنا نبود (منظور تو سرور3 و همون اوایل تراوین) :)) حالا یا قبلا با اسم های دیگه بازی میکردید یا که تجربه 3 ساله دارید و میگید تراوینو ما یاد شما دادیم :))

این وسط فقط ronin از قدیم بازی میکرد و همیشه ام یادمه جز بزرگای سرور بود ولی اونم دیگه بازی رو گذاشته کنار اینطور که پیداست

دل و روده ی کلام :
    افتخاراتتون، طول دوره تراوین بازی کردناتون، چیزایی که ادعا میکنید بلدید، مدالاتون، فقط زمانی به درد میخوره که کمکتون کنه ww رو 100 کنید. در غیر این صورت شما با سابقه بازی طولانی نه سطح شعورت بالا تره و نه نسبت به بقیه برتری داری :))

مخلص همه از پلیر های سابق تیم pooriyaye vali
    پ.ن: میدونم نمیشناسی عزیزم میدونم ;)

• درود دوباره خدمت همه .
    برخی از پست هارو خوندم ، واژه به واژه و جمله به جمله ، خب طبیعتا نمیشه به همه و تک به تک جواب متفاوتی داد اما در خصوص مبحثی که مربوط به سرورهای آی آر بود و خوندم و جالبه که در موردش صحبت کرد .
    1)آی آر بعد از فیلترینگ از نظر حجم پلیر و سطح سرورها ( بصورت کلی و در همه ابعاد ) ، به پای دوران قبلش نمیرسه .
    2) تیم مدیریتش هم همینطور .
    3) قبل فیلتر مثل خودرو بدون آپشن و بعدش هم پر از آپشن ( مولتی و ورژن و ..... ) / بحث کلیشه ای و خسته کننده ایه و عاقلان دانند .
    4) در مورد طبل تو خالی برخی تیم های نوپا که توی یکی از همون سرورها افتخار بازی کنار محمد و سارنگ و داوود و دانیال و عادل و کمیل و دوستان ارجمند دیگه رو داشتم در مقابل این به اصطلاح تیم ها ، ثابت شد که 1 به 3 بودن نشون از ترس کدوم تیم تو خالی بود ، میدونید چرا سعی شده سطح سرورهای اسپیدترا رو زیر سوال ببرن و بهونه نیومدنشون؟ استنباطم اینه که اینجا مثل آی آر بعد فیلترینگ دست و پاشون بسته ست برای کش رفتن و .......................... / خب باید هم تحت لوای بهونه های بی ریشه نیومدن رو توجیه کنن .
    اینجا آفر و آپشن کثیف کاری وجود نداره و جولانگه بچه کوچولوها نیست ، بلدی و میتونی ؟ این گوی و این میدون و بیاین و ثابت کنید تا اینکه وجه پوشالی رو طلای هندی بگیرید و جای 18 عیار قالب کنید .

پ ن : واقعا بازی زمان میخواد و از حوصله خارج و شرمنده دوستان که اگر نرسم بازی کنم .

لذت ببرید از بازی و مردونه بازی کنید تا ارزشش تو اذهان بمونه .

پیروز و سربلند باشید .

از بی هنران شعله ادارک مجویید

این طایفه را طره دستار بلندست

تن چیست که با خاک برابر نتوان کرد؟

از کوتهی ماست که دیوار بلندست .

صائب تبریزی .

• اکانت yaghi کجایی بیای دیسلایکم کنی (اب میخورم دیسلایک میکنه منو این بنده خدا . حداقل معرفی کن ببینم چه هیزم تری بت فروختم)

سلام. والا ما پست انتقادی غیرمربوط به تیم شما میزاریم دیسلایک میکنی. پست فان میزاریم دیسلایک میکنین. و طبیعتا پست کل کل رو هم دیسلایک میکنید.

بنده هم اعتقاد خاصی به عمل متقابل دارم.

در مورد کل کل هم با دوستتون... طبق پست هایی که گذاشتن و شخصیت شون برای همه روشن شد باید جوابش داده میشد در غیر این صورت مانند اون اکانت پیشوا فروم رو یک هفته دست میگرفت و اسپم میزد.

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• استاد احتیاج هست من هم اسم بدیم بشناسیمون ؟
    شما با ارمین عزیز بیاید پیش من فقط عزیزم در ده های من به روی شما ۲ تا بازه

امیر میدونی دوست دارم عزیزم
    ولی بی منطقی نکن قبول نداری بشتر از ۵۰ درصد اکانت های رجیستر شده تو ساید شماس؟
    و این حجم مولتی اکانت دارین؟
    من بشینم کل اکانتای رجیستر شده تو ساید شمارو با بچه هامون لیست کنم بدم تو فروم همه نظر بدن شاید ما اشتباه میکنیم:دی

• دوستان داخل ساید ne لیدر های عزیز جالب اجازه میدین افراد ساید تون با هر لحنی میخواهن صحبت کنن از کجا پلیر جمع کردین که دهنش رو باز میکنه هرچی لایق خودش هست میریزه کف فروم
    به خاطر این نوع صحبت تو این قول رو میدم تا ۳ روز دیگه اسم همه مولتی اکانت های تو ساید تونو لیست کنم بدم دست هر ۳ ساید دیگه تا فقط بشینین تا آخر سرور مولتییا تونو توش دف بریزین نتونین رید بدین
    امیر ارمین میدونن من کیم حرف بزنم پاش وای میستم
    اندکی صبر
    بعد ببینیم کت تنه کیه

• رضا جان اول از همه سلام کنم به شما عزیز
    دوم اینکه من میگم بهتر اینجا نقد و برسی درست انجام شه و تحلیل سرور همه تو سرور و بازی نشون بدن چی کارن
    ولی دوست من یک سری از دوستان شما داخل فروم بشدت با لحن بد صحبت کردن و کل بچه های اتحاد مارو به هشون هرچی خواستن گفتن از جمله دوست عزیزمون yaghi

• رضا جان اول از همه سلام کنم به شما عزیزدوم اینکه من میگم بهتر اینجا نقد و برسی درست انجام شه و تحلیل سرور همه تو سرور و بازی نشون بدن چی کارن
    ولی دوست من یک سری از دوستان شما داخل فروم بشدت با لحن بد صحبت کردن و کل بچه های اتحاد مارو به هشون هرچی خواستن گفتن از جمله دوست عزیزمون yaghi

سلام دوست عزیز من اسم شریف شمارو‌نمیدونم
    خوشحال میشم بدونم .
    اما به نظرم شما یه مقدار طرز صحبت کردن اکانت پارتیزان رو مشاهده بفرمایید میبینین که کی شروع به توهین کردن کرده شخصی که ادعا میکنه لیدر بین‌المللی هستش اما اونقدر رو خودش کنترل نداره که یه نفر باهاش محترمانه و بدون توهین حرف میزنه بتونه جواب محترمانه و منطقی بده . کل ساید ش ش رو از جوب و فاضلاب جمع شده و نامرد خطاب کردن و چندجور صفت که لایق خودشون هست رو به ما نسبت دادن اگر هم تا الان جوابی ندادیم برای این بوده که نخواستیم خودمونو به اندازه کسی که این مدلی حرف میزنه کوچیک کنیم
    اکانت Yaghi یه دفعه مثل خود اون شخص جواب داد همه بهشون بر خورد اینجا.

همونطور که ساید ش ش مولتی داره ۳ساید دیگه هم مولتی های خودشون رو دارن پس این طرز فکر که شما میای مولتی مارو میزنید ما میشینیم نگاه میکنیم رو بریزید دور ، شک نکنید ما فکر همه اینارو کردیم و شدیدا استقبال میکنیم شما حرکتی بزنید روی مولتی ها.

پ.ن : نمیدونم چرا مولتی های ش ش این سرور خار شده رفته تو چشم یه سریا

#نه_به_خاله_زنک_بازی
    بدرود ;)

• والله یه مست بگو که من از شما دیسلایک کرده باشم . من هر پستی رو که تمسخر داشته باشه رفیقمم یاشه دیسلایک میکنم . اما من تو یکی از پست هام که خود بچه های ne هم لایک کردن رو باز شما دیسلایک کردن .sw باید دیسلایک میکرد که نکرد . البته مهم نیست شما مختارید هر کاری خواستید بکنید . فقط خواستم مطمئن بشم که خدای نکرده بی احترامی از سمت من به شما نشده باشه که خدا روشکر فهمیدم بدون شناخت من اومدید دیسلایک کردید . الان من از ۴ پست اخر سهند ۳ تا اولشو لایک کردم اخری رو دیسلایک . مهم نیست تو کدوم سایده مهم حرفش بود که متین بود
    پیروز و دنباله دار باشید

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• من کوچیک شما اشکان هستم
    هرچند گزاشتم رو خذف امروز
    ولی من صادق رو میشناسم از لیدر های بسار خوب و هم چنین پلیر بسار خوبی هست
    کل حرف من اینه که فروم جای تحلیل و آمار هست و کل کل های دوستانه
    متثل منو امیر که میگه رومن برداشتم به یاد فرشید نیز هاتو خفت کنم (هر چند قسمت نشد امیر یه سرور دیگه )
    حرفی هست تو بازی زده شه اینجا تحلیل کل کل های خوب و آمار های دقیق بزارید که همه حال کنن با دیدن پست ها
    و در کل صادق از لیدر های کلاه برداران هست
    و کامل به بازی وارد و تو سرور های com میشناسنش
    من خودم تو سرور com با هاش آشنا شدم
    باشد که سر ور خوبی بشه براتون
    و در کل همه پشت تایپ کردن خودشون رو خفن نشون‌میدن
    مهم تو بازی هست هرکس چند مرده حلاج هست
    هرچند دیگه نیستم ولی به شدت به تیم‌لیدری کلاهبرداران ایمان دارم و باید بگم اصلا سرور راحتی براتون نیست
    چون ناصر صادق کارشون رو بلدن
    باشد که همه لذت ببرن از این سرور

• من کوچیک شما اشکان هستمهرچند گزاشتم رو خذف امروز
    مثلا منو امیر که میگه رومن برداشتم به یاد فرشید نیز هاتو خفت کنم (هر چند قسمت نشد امیر یه سرور دیگه )

سلام اشکان جان امیدوارم حالت خوب باشه این خبر و که شنیدم واقعا ناراحت شدم امیدوارم نظرت برگرده و بازی کنی چون از معدود پلیر های اون ساید هستی که میدونم میتونی بازی رو جذاب کنی

امیر میدونی دوست دارم عزیزم

ولی بی منطقی نکن قبول نداری بشتر از ۵۰ درصد اکانت های رجیستر شده تو ساید شماس؟
    و این حجم مولتی اکانت دارین؟
    من بشینم کل اکانتای رجیستر شده تو ساید شمارو با بچه هامون لیست کنم بدم تو فروم همه نظر بدن شاید ما اشتباه میکنیم:دی

نه داداش گلم خودت چندین سرور با من بازی کردی و اخلاق منو میدونی . به شدت با خاله زنک بازی ها مخالفم و از اول سرور هم موضوع و بیان کردم و الان دارم میبینم . واقعا خوشحال میشم 2500 اکانت ثبت نامی و بررسی کنی و ببینی چه تعدادی در NE ثبت نام شده . هیچکس منکر این نیست که NE قدرت بالاتری داره و پلیر و مولتی به وضوح بیشتر ولی این بحث 55% پلیر ها توی NE هستن به شدت حرف مسخره ای هست

دوستان داخل ساید ne لیدر های عزیز جالب اجازه میدین افراد ساید تون با هر لحنی میخواهن صحبت کنن از کجا پلیر جمع کردین که دهنش رو باز میکنه هرچی لایق خودش هست میریزه کف فرومبه خاطر این نوع صحبت تو این قول رو میدم تا ۳ روز دیگه اسم همه مولتی اکانت های تو ساید تونو لیست کنم بدم دست هر ۳ ساید دیگه تا فقط بشینین تا آخر سرور مولتییا تونو توش دف بریزین نتونین رید بدین
    امیر ارمین میدونن من کیم حرف بزنم پاش وای میستم
    اندکی صبر
    بعد ببینیم کت تنه کیه

اشکان جان به نظر من پلیر پارتیزان هم کوچک ترین توهینی به کسی نکرد اولش و لحن گفت و گوش کل کلی بوده و کار درستی کرده برای جو دادن به فروم و افزایش جنجال که کار یک فروم نویس هست و تحسینش میکنم . کار از اونجا خراب میشه که تارگت فحش ها میشم من بخاطر دقیقا همون لحنی که ممبر های شما به کار بردن و با توهین های ناموسی مواجح میشم و باید شناسنامه قید کنیم و ممبر های NE میشن بدون صاحاب و پدر و جالب تر از همه این که ادمین فروم هیچ واکنشی نشون نمیده
    خودت خوب میدونی فروم نویس رو دست من نمیاد به قدری که اسپم میکنم و اگر بخوام جواب امثال این بچه مدرسه ای هارو بدم باید از تو جوب جمعشون کنم ولی احترام امثال شمارو نگه میدارم که تو ساید بازی میکنین و باهاتون رفاقتی دارم چون همه میدونن من جنوب بازی میکنم و این اولین سروریه که اومدم شمال

حرفی هست تو بازی زده شه اینجا تحلیل کل کل های خوب و آمار های دقیق بزارید که همه حال کنن با دیدن پست ها

و این حرفی هست که به شدت روش تاکید خواهیم داشت تا آخر سرور . الان هم به عشق خودت فروم و مجدد باز کردم چون گفتی پست گذاشتی وگرنه هنوز این فروم ارزش نداره فکر و ذهنت رو درگیرش کنی شاید در ادامه سرور این مهم اتفاق بیفته ولی الان ؟ خیر
    امیدوارم پیروز و موفق باشی مثل همیشه

• خیلی حوصله نداشتم بخونم پست هارو ولی کسی که تخلف کنه بن میشه دیگه !
    یارو تو پروفایلش زده اسپید ترا هم پانیش میزنه !!
    نه داداش چون اسپید تراست قانون نداره !
    اصلا حوصله ندارم کل کل کنم عصبی میشم وگرنه با اسناد میشه فهموند که نوب بازی بیداد میکنه !
    چه حوصله ای دارید ناموسا :)
    بدون مولتی نمیتونید بازی کنید حذف میکنید ؟

• يه مدت نبودم كلى پيج اضافه شده،
    هركس مثل ايشون بى ادبى كرده بگه ازش تشكر كنم،

از شما هم تشكر ميكنم كه انقدر نوبى و نميفهمى منظور صحبت من چه چيزى هست ..

اينو بدون هميشه .. هركسيو كه من نام ميبرم.. جزو كسايي هست كه يا توتال واقعى هستن نه مثل كساييكه پلير اخراجين و با خرج كردن عضو جور ميكنن براى خودشون و طرفم چون گلد اكانتش تامين شده به طرف ميگه توتال ( اسم نبردم ولى مصمطئن باشين خودش مياد ريپلاى ميكنه جواب ميده ..! )
    يا جزو ليدراى واقعا حرفه ايه ..!
    يا جزو پليرهاييه كه حداقل شعور صحبت كردن داره ..!

من چند ساعت بعد از لاگين استوپ كردم ..!
    دليلش واصحه يكم به سرور دقت كنين متوجه ميشين ..!

ديگه هم پشت دوستان من صحبت نكن ..! اگر پليرى خودتو نشون بده تا همه ازت نام ببرن
    نه اينكه پشت كس ديگه اى غيبت كنى ..!
    دوستان من فرقى نميكنه از كدوم سايد باشن مهم اينه دوستن نه اينكه طرف تو سايدت باشه و نقش دشمنو بازى كنه ..

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم