نقد و بررسی سرور فینال | آغاز 25 بهمن 1398 |

• ب‌‌جان جدم اگه تو کام بازی‌کرده باشی اصلا تو‌کام اوایل بازی تا میدگیمم بوده جنگ داخلی داشته رفیق من بیخیال
    بنده ش ش بازی‌ میکنم ی سرور با علیرضا بودم کارش درسته این وصله ها بهش نمیخوره شمام همر‌ندیدی

بله سایز همرای این سرور ها نسبت به ای ار و کام بیشتره

دلایل خاصیم داره

سلام
    آقا سهند، آقا مسعود منظورشون این بود شما تو یه سروری که پوش منابع نباشه نمیتونی اینجور نیرو بسازی

بله همه دوستانی هم که اینجا هستن کارشون درسته. مسعود هم همر ندیدس

اینکه میفرمایید سایز همر ها اینجا بیشتره علت های خاصی داره که پلیرهای این سرور هم پذیرفتن، حالا هرچی هست! بحث راجبش اهمیتی نداره

این مورد رو با شما نیستم آقا سهند، دوستان با هم که دعوا ندارید، یکم مراعات همو بکنید تو ریپلای کردنا

میلاد بیا یه 4تا تیکه بنداز:))

• دوستان عین هوپ از روی سوال اصلی نپرید

طبق قوانین اسپید ترا ارسال منابع بیشتر از 3 اکانت از نظر قانونی مشکل داره.

به والله اینکه شما دارید این قانونو هم دور میزنید نشانه پرو بودن شما نیست. شما فقط دوست دارید رقماتون بزرگتر باشه.

اما این دور زدنتون برای 30-40 نفری که سنگین مولتی بازن جذابه. برای خیلیای دیگه حس بدی ایجاد میکنه

یه زمانی آیدین تلاش کرد تو سرور 1 راند چهارم کارایی بکنه که متاسفانه به خاطر متغیرهایی که در نظر نگرفته بود موفق نبود. خیلی دوست دارم یه سروری کل بچه هایی که بدون روش های فضایی بازی میکنن دور هم جمع بشن یه ساید تا ببینید زور پلیر به مولتی میچربه. هر چقدر هم رقما بزرگ باشن.

دوستانی که بدون مولتی بازی میکنن و فرومو میخونن آیا حاضر هستن که چنین سروری بیان کمک؟؟ یک ساید جمع بشیم بدون مولتی و ...
    اما کار سختیه. از روزی که حمایت تمام میشه باید درگیر باشیم. نمیشه با خیال راحت پاپ زد و خیلی دردسرای دیگه. ولی تو اون ساید هر بازیکن و هر اکانتی مهم خواهد بود و طبق تجربه شخصی من قطعا یکی از لذت بخش ترین سرورها خواهد بود.

• کسی که بتونه 50 60 مولتی رو هندل بکنه و چند همر خوب بکشه مطمءن باش که یه پلیر حرفه ای هست
    اینا همونایی هستن که با تراوینی که یه موش میداده شروع کردن

فعلا هم که درامد این اقای ادمین از همین مولتی بازهاست که رفته رو وی پی اساش محدودیت گذاتشه که بیشتر سود کنه

و امثال شما پلیر های ساده براش مهم نیستید :*

• کسی که بتونه 50 60 مولتی رو هندل بکنه و چند همر خوب بکشه مطمءن باش که یه پلیر حرفه ای هستاینا همونایی هستن که با تراوینی که یه موش میداده شروع کردن

فعلا هم که درامد این اقای ادمین از همین مولتی بازهاست که رفته رو وی پی اساش محدودیت گذاتشه که بیشتر سود کنه

و امثال شما پلیر های ساده براش مهم نیستید :*

آخرش شما طرف کی هستید؟
    بند اولتون به نفع مولتی بازاست و بند دوم به ضررشون!!

این مدل مولتی بازی تو سرورای داخلی ایران بعد رفع فیلتر مد شد که گویا تقلیدی هست از روش روسها و ... با اینش کاری ندارم
    اون موقع من جزو کسانی بودم که از استفاده از مولتی دفاع کردم و گفتم با توجه به کم شدن پلیرا و کم شدن اکانتها، دخل و خرج اکانتای هجومی با هم جور در نمیاد و مجبور هستن که اکانتهای مولتی داشته باشن و بهترین روش انتقال منابع هم غارته و طوری هم باید بالا بیارن که ایپی هم نخورن و ... (البته شاید عمر تراوینی شما به اون موقع قد نده که اینقدر خودتون و ما رو پایین میارید و بقیه رو ادم فضایی درست میکنید. به هر حال با خیلی از اینها هم سرور بودم و سلام و علیکی داشتم. یا سوابقشونو هم میدونم. حتی بعضیا اسم مولتیاشونو هم میدونم چون معمولا ثابت انتخاب میکنن)

اما درباره هندل کردن مولتی ها و استفاده ازشون. من الان چیزی نمیگم. میذارم دم کتیبه. از هر ساید یه نفر از تاپ غارتو انتخاب میکنم و مولتیاشونو بررسی میکنیم تا ببینیم دوستان چقدر در استفاده از مولتی مهارت دارن

نکته ای هم که الان مورد اعتراضه این ارسال از طریق بازار هست که آقا احسان رسما اعتراف کرد که انجام میشه و دوستان خیلی بهش افتخار میکنن. اما از نظر من و خیلیای دیگه خلافه و همون طور که چند بار گفتم تو قوانین همین سایت هم نوشته که خلافه. این شیوه بازی نظم بازی بقیه رو هم به هم میزنه.
    من حتی به دوستان خودمم که اینکارو کردن اعتراض دارم که چرا گذاشتن بازی به به این سمت بره. مطمئن باشید که حلوی پیشرقت همین اسپیدترا رو هم میگیره. چون ریزش بازیکن خواهد داشت. در نهایت هر ساید 5 نفر با 200-300 تا مولتی میمونن.

• یالا.
    من یک نوب هستم سرور پنجمم هست.
    ولی با رمز بازی کردن هنر نیست تهشم بیایید بگید ما بلدیم میتونیم.
    تا حالا گیم نت رفتید. تیم رو به روتون باشه میتونید رمز بزنید یا باگی چیزی نمیتونید. باید از تمام توانتون و هوشتون استفاده کنید برای برنده شدن چیزی که شما ندارید اگر هم دارید ( دارین گولش میزنید چون مغز خیلی راحت گول میخوره)
    و گیمر واقعی با سختیای بازی حال میکنه.
    ویرایش شد
    بازی براتون خیلی مسخره و شما ی مشت ویرایش شد هستید که بازنده بودید و الان با پولتون میخواید تو ی بازی برنده باشید.
    الانم عشقی بازی میکن م با تیمم بعدشم الان متوجه شدم که خداییش ۲سال هم وقت بذاریم مولتیای شما رو زدن کار ۴۰تا پلیر نیست. ی سرور آدم میخواد یا ی کلیک ادمین که فکر کنم اونم الان با ی کلیک نمیتونه چیزی رو درست کنه که بتونه هم نمیکنه.

باحالیش هم اینه هیچکس به هیچ چیز اعتراف نمیکنه.
    هیچی رو گردن نمیگیره.
    تازه با زیر آبی رفتن و تقلبش و مغز مریضش حال میکنه
    بعدشم همش میخواد بگه اون یکیا نوبن من خوبم.

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Breaking Benjamin: الفاظ رکیک ().

• سلام دوستان خسته نباشین
    عزیزان طرف تونسته ساخته شما هم میتونستی شرایطی که لازم مهیا کنید و بسازین این حرفای خاله زنک بازی چیه ؟ از بعضیا واقعا انتظار بعضی حرفارو آدم نداره . یه عده از اقایون که پایه ثابت همه سرورا اسپیدترا هستن امدن میگن ادمین دست برده اخه عزیز اگه سرور بده چرا هر راند هستی اگه خوبه پس ضعف خودمونو گردن بقیه نندازیم . مولتی داشته درست استفاده کرده کشیده شما مولتی داری درست استفاده نکردی مقصر بقیه نیستن

ارادتمند همگی

• به نام خدا.

من از اول سرور روند فروم رو دنبال می کنم.از مولتی های شمال شرق رسیدیم به عدم محدودیت بازار توی جنوب غرب.

کمیل جان همونطوری که بهت گفتم این ماجرای مولتی بازی رو فقط و فقط خود تیم تراوین می تونه حل کنه و مادامی که بستری برای تخلف وجود داشته باشه متخلفی هم پیدا میشه تا روی اون اسکی بره.
    الان توی دات کام تیم تراوین پیشرفت خوبی رو داشته و تا حدودی زیادی مواجهه با مولتی بازی و بات داشته که واقعا ملموس هست.

مادامی که رویکرد مدیران سرور به قول اون دوستمون بر مبنای پول باشه انتظار پیشرفتی نباید داشت.شمایی هم که با این شرایط دارید بازی می کنید یعنی رضایت دارید از شرایط.حالا یکی کمتر مولتی داره یکی بیشتر ولی هست.

کمیل جان ما توی سرور ۱ راند ۴ که اشاره کردی دقیقا سر همین تفاوت دیدگاه با آیدین مشکل داشتیم.اینکه آیدین می خواست موردی با موضوع برخورد بکنه ولی مادامی که توی بازی حفره ای وجود داشته باشه هر چقدر هم تلاش کنی نمی تونی اونو پر کنی مگر خود تیم تراوین سیاستی در پیش بگیره که بتونه تا حدودی اون رو پر کنه.

پ.ن:جایی که پول قدرتش از قانون بیشتر باشه انتظار هر چیزی رو داشته باشید.بنابراین تمایلی به جمع شدن توی همچین سروری رو ندارم حتی به اسم مبارزه با مولتی بازی چون از ریشه این بستر برای مولتی بازی و پولسازی خلق شده.

پ.ن:ممنون از تحلیل هایی که ارائه شد.استفاده کردیم.

شاد باشید

TT 2011.ir
    Finals 2012.com
    Ts2.ir : Holder-Winner
    Ts8.com
    TT 2014.com
    Ts5.com-Birthday : Holder-Loser
    Ts3.ir-r1 : B a y G o s h
    Ts6.ir-r1 : RianT-TeaM
    Ts1.ir-r3 : B a y G o s h
    Ts1.ir-r4 : B a y G o s h
    Ts6.com-2019 : B a y G o s h

• ناصر عزیز وجود یه اکانت الزاما دلیل نمیشه کل یک اتحاد مربوط به تایگرز باشهمن خودم هم پرس و جو میکنم و اگر وجود دوستان دیگه ای از بچه های تایگرز و یا تیمشون برام محرض شد حتا توی فروم اعلام خواهم کرد
    اما باز هم تاکید میکنم بنده هیچ اطلاعی از حضورشون ندارم

خب حسین جان تو هم حرف دل منو زدی .
    الان لیدر و بنیان گذار یه تیم داری تو یه اتحادی پلی میده و به قول شما قرار نیست چون آقا رضا سورنا تو اون اتحاد هست بقیه اعضای اتحاد هم عضو تیم تایگرز باشن .
    اونوقت یه سری افراد اینجا هستن که میگن چون اکانت gamE oveR که یک پلیر از تیم تایگرز بوده تو اتحاد کلاهبرداران هست پس اتحاد کلاهبرداران همون تیم تایگرز هست . ( منطق دوستان خیلی محترم هست ولی ... ) جای خالی رو با کلمات مناسب پر کنید : دی

برای تشخیص زنده یا مرده بودن یک انسان به شرف او نگاه کن نه به نبض او .

• قابل توجه همر ندیده های محاسبه گر

دو سرور بود که سرمون تو لاک خودمون بود قول داده بودم آی دی فروم نسازم اما خیلیا شهر رو خالی دیدن هفت تیر کش شدن

عجبببب!!!! روز ۱۷ بازی ۳۰ کی همر اومده بیرون سایه کردید؟
    پلیر هایی مثل کینگ مهرداد میومدن همر میساختن چیکار میکردین اونوقت؟

انقدر دات کام دات کام نکنید که تا حالا رنگ اندگیم کام به چشمتون خورده؟ همین پارسا سرور مقدماتی تورنومنت جهانی ۲۰۱۸ سه ساعت بعد از حمایت اولین کاتای سرور رو کشید و همون شب ده طرفو تخریب کرد که خود روس ها سایه کردن تورنومنت هم مولتی بازیه؟... از این سطح بالاتر؟
    همین تیم C.O.B که الان با ربلزه با اکانت پاسارگاد مو به تن روس ها سیخ کرد از این سطح بالاتر؟ اونجا هم مولتی بود؟
    بلد نیستین همر بکشین بگید تعجب چیز بدی نیست حسادت چیز بدیه....

دات کام کجا بودید کی بودید چی بودید سند رو کنید... (اتمام بازی) چون اکثرا همه میرن هفته اول اسکرین میگیرن بعد فارم میشن...

میگید دات کام نمیشه اینجوری همر کشید؟ بیاید سه ایکس دات کام یادتون بدم چطوری میسازن

درمورد مولتی باید بگم حق گفت اون کسی که گفت مولتی باز ها به بهشت نمیروند
    دم در جهنم منتظرتونیم....

پ ن:
    استناد به موضوع تورنومنت
    Travian Tournament 2018
    Travian Forum

§مجید

• با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان و فروم نویس ها
    چرا بحث همرسازی رو اینقدر پیشرفته میکنین و لقمه رو دور سرتون میچرخونین میاین نمودار و گراف و صدتا محاسبه و ... انجام میدین . ماشاا... اینجا همه استاد هستن تو استفاده از کیریلوید و احتیاج نیست با گراف و نمودار و عدد همه رو بپیچونین .
    شما از طریق مهندسی معکوس عمل کن . ما به جای گراف و خط آبی و خط قرمز و خط بنفش و ... دیگه از هفته آخر شروع میکنیم میام به هفته اول و مثل شما هم همه چیز رو ایده آل فرض نمیکنم و همه رو رنک یک غارت حساب نمیکنم . آماری که میدم رو میتونین خودتون تو کیریلوید بزنین چک کنین . مگر اینکه دوست عزیزمون گراف و نمودار خودش رو دقیق تر از کیریلوید بدونه

فرض های ما برای محاسبه هفته آخر ( هفته سوم )
    سربازخونه کوچیک سطح ۲۰
    اصطبل سطح ۲۰
    کارگاه سطح ۲۰
    سربازخونه بزرگ سطح ۱۵
    اصطبل بزرگ سطح ۱۵
    کلاهخود ۱۰ درصد
    امتیاز اتحاد ۲ درصد

فکر میکنم دوستان همه قبول داشته باشن که این یه چیز کاملا معمول هست و ایده آل هم فرض نشده

خروجی این میشه
    گرزی ۲۲۳۵۰ . شوالیه ۵۴۵۹ . کاتا ۱۰۱۵
    منابع مورد نیاز برای تولید سربازها . ۲۷۰۲۵۲۳۱
    خب بریم سراغ مقدار غارت . من نفر یک تاپ ۱۰ رو هم نمیگم نفر ۶ تاپ ۱۰ که اکانت TRaDeR-NaTaR هست ۳۱۰۲۹۹۷۰ غارتش بوده که یعنی نزدیک به ۴ میلیون بیشتر از منابع مورد نیاز برای ساخت همر خب تا اینجا که نفر ۶ تاپ ۱۰ مشکلی برای منابع این هفته اش نداشته . الان میریم سراغ گندم این سربازهای گشنه . تعداد نیروهای ساخته شده در این هفته در مجموع ۴۴۸۲۲ گندم در ساعت مصرفشون هست . و ۱۲ ک هم گندم خور برای سربازهای ساخته شده در ۱۰ روز قبل حساب میکنیم ( طبق اختلاف نیروهای ساخته شده با نیروهای همری که روش بحث هست یعنی ۷۶۵۰ گرزی و ۱۵۴۱ شوالیه )
    خب میزان مصرف گندم در هفته آخر میشه میانگین ۴۴۸۲۲ سرباز تولید شده در هفته ( چون از روز اول هفته اینمقدار سرباز نبوده ) به اضافه ۱۲ ک گندم خور از قبل که در مجموع میشه ساعتی ۳۴۴۱۱ گندم خور و محاسبات برای یک هفته میشه
    ۳۴۴۱۱×۲۴×۷=۵۷۸۱۰۴۸ خب تا اینجا طبق غارت نفر ۶ سرور یک میلیون هفتصد هزارتا منابع کم هست که از این مقدار ساعتی ۱۶۸۰۰ تولید یک دهکده هست که در هفته میشه ۲۸۲۲۴۰۰ یعنی با این محاسبات الان تو هفته سوم همر ساخته شده گندم نیروها داده شده و یک میلیون هم منابع بیشتر داره .
    برای مابقی نیروها هم سه روز نیم فقط سربازخونه کوچیک و اصطبل کوچیک لازم روشن باشه تا همر ۳۰ ک گرزی و ۷ ک شوالیه و ۱ ک کاتا بیاد بیرون و منابع مورد نیاز هم برای هفته دوم ۵ میلیون هست و میزان گندم مصرفی هم از تولیدات دهکده کمتر هست .
    و در آخر اون ۷ روز اول هم برای ساخت زیر ساخت های اکانت میذاریم .

این پست من صرفا جهت اطلاع بود و نه دفاع از کسی هست و نه دشمنی با کسی . ولی چون دوستان ادعا کردن که این همر ممکن نیست ساخته بشه و مولتی هانتر اهدا میکنه به بعضی پلیرها و چون ممکن بود بعضی دوستان با خوندن اون پست فکر کنن که واقعا درسته و بخوان برن از سرور این توضیحات رو نوشتم که بدونن داستان چیه .

دوست گراف ساز شما هم برو چک کن ببین کجای گرافت مشکل داره که با رنک ۱ غارت حساب کردی و بدون گندم خور و ... باز هم گفتی شدنی نیست ولی کیریلوید با رنک ۶ غارت حساب کرد و دید که شدنیه .

نتیجه گیری با دوستان خواننده که کیریلوید دقیق تره یا گراف این دوستمون

• داداش ماها رنگ اندگیم کامو ندیدیم شما که اندگیم کامو دیدی میشه یه لینک یا اسکرین بذاری که واندرت به 90 رسیده باشه :D

این لینکی هم که گذاشتی طرف دیستروی شده با هماهنگی خود پلیرش بوده :D

شما کام بازی کن یک چهارم این همرو بکش جایزه داری

کی بریم کام یادمون بدی؟ هفته دوم 50 میل غارت بزنیم :)))
    تابلوعه همرها با پوش استارت خورده چرا اینقدر جوش میخوری :)))

• ناصر جان من نه با نمودار کار دارم نه با حساب کتاب های قبلی ، هر کی قرار باشه متوجه بشه میشه ، نخواد متوجه بشه نمیشه

اما عزیز دلم وقتی میگیم هفته سوم منظور روز 21 بازی نیستا ، روز 16 بازی میشه! سرور اگه اشتباه نکنم جمعه غروب شروع شد و یکشنبه شب هفته اول تموم شد !

هفته سومت قبول ، طبق همون حرف خودت تروپ تولیدی هفته سوم میشه 22350 گرزی ، 5450 شوالیه و 1015 کاتا
    چقدر با همر مورد بحث اختلاف داره؟

7650 گرزی 1541 شوالیه و 200 کاتا

خوب فرض رو بگیریم اینا در هفته دوم (روز سوم الی دهم) ساخته شدن و با اصطبل و سربازخونه کوچیک که منابع کمتری میخواد

همین تروپ بیش از 5342918 منابع لازم داره برای ساخت ، در حالی که غارت یویو در هفته دوم قطعا کمتر از پنج میل بوده
    مصرف گندم هفته دوم رو هم حداقل هشتصد هزار تا یک میل در نظر بگیر ( ساعتی زیر پنج کی چون فرض رو بر این میزاریم که این تروپ در انتهای هفته با سرعت بیشتری ساخته شدن و گندم کمتری مصرف کردن)

شما فرض رو بر این گرفتید که اول هفته سوم همه زیر ساختا اوکی هست ، پس باید در انتهای هفته دوم خرج زیر ساخت رو هم دربیاره دیگه ، درسته؟
    زیر ساخت اون همر( اصطبل بزرگ ، سربازخونه بزرگ ، سربازخونه،اصطبل،کارگاه ،دارالفنون و...) در کمترین حالت حدود پنج میلیون خرجشه .
    خوب تا الان منابع مورد نیازمون شد بیش از ده میلیون در حالی که غارت هفته دوم زیر پنج میلیون بوده!!

حالا دیگه با مخارج کراپ اپ کردن و عمارت قهرمان و اوسیس و بالا اوردن کپ و ده سوم و چهارم و... که همشون تو همون هفته رخ داده کاری نداریم

این صرفا در جواب ناصر عزیز بود که از آخر حساب کرده بود وگرنه این روش محاسبه از نظر من غلطه

• سلام بر محمد جان عزیز .
    من آمار غارت یویو رو ندارم ولی همون اکانت Trader-Natar تو هفته دوم شش میلیون و نیم غارت زده . اکانت یویو فکر نکنم خیلی کمتر از این بوده باشه .
    در مورد هفته سوم منم نگفتم که روز ۲۱ بازی گفتم تو هفت روز آخر طبق مدال غارت اینقدر غارت شده .
    تو محاسبات من کاری به ۴ ده دیگه نداشتم و فقط تولید دیفالت رو حساب کردم .
    و در مورد ۱۰ میلیون منابعی هم که گفتی تقریبا ۶ میلیون غارت بوده ( حدودا حالا اگه اکانت بیاد و یه شات از غارتش تو هفته دوم بذاره که این حدودا هم دقیق حساب میشه ) میمونه ۵ میلیون دوم برای زیر ساخت که گفتی رو با هم حساب میکنیم
    سربازخونه سطح ۲۰ : ۳۶۰ ک منبع
    اصطبل سطح ۲۰ : ۳۵۶ ک منبع
    دارالفنون سطح ۱۵ : ۷۲ ک منبع
    کارگاه سطح ۲۰ : ۹۳۴ ک منبع
    سربازخونه بزرگ سطح ۱۵ : ۳۰۹ ک
    اصطبل بزرگ سطح ۱۵ : ۳۰۵ ک منبع

مجموع منابع مورد نیاز برای زیر ساخت ها : ۲ میلیون ۳۰۰ ک منبع
    تولیدات یک دهکده در هفته شد دو میلیون هشتصد ک منبع
    پس فقط میمونه گندم مصرفی نیروها که به قول خودت ۸۰۰ ک تا ۱ میل باشه که ۵۰۰ ک تو تولیدات منابع جبران شده و ۳۰۰ ک دیگه هم اگه آمار دقیق غارت اکانت در بیاد احتمالا جبران میشه .

و اما محمد جان یه توضیح میدی که چرا اشتباه هست ؟
    مقدار منابع رو برای ساخت همر کم زدم ؟ زمان ساخت همر رو اشتباه زدم ؟ میزان غارت رو اشتباه زدم ؟
    دیگه برای ساخت همر دو تا فاکتور لازمه
    ۱-تایم ساخت نیرو
    ۲- منابع مورد نیاز برای ساخت
    حالا هر کدوم از اینا رو من اشتباه کردم برام توضیح بده تا منم یاد بگیرم .
    در مورد اون دوست گراف کشمون هم دوستان قضاوت میکنن که میاد میگه گراف من از کیریلوید دقیق تره

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط Kolahbardar ().

• همون ده برای اینکه تولید داشته باشه قطعا باید براش هزینه بشه دیگه درسته؟ همون اول که فول نیست.
    هجده تا ریسورس باید 10 بشه که حدود یک میلیون هزینشه ، حدود دویست و پنجاه هزارتا هم خرج آسیاب و نونوایی و چوب بری و...
    ساختمان اصلی ، انبار ،انبار غذا و اینا هم فرض میگیریم با گلد و منابع ماجراجویی و... حل شدن
    دهکده هم که همون ابتدای روز سوم کامل فول نیست پس شما نمیتونی بگی کل هفته رو داشته با ماکزیمم توان منابع میداده ، در بهترین شرایط تو یک هفته خرجش با دخلش بخونه و یر به یر بشه

در مورد غارت طبق اون چیزی که دیدم جناب یویو اگر تو تاپ بوده باشه در بهترین حالت رنک 7 هست ( رنک یک تا شش مشخصه و مدالشون رو گذاشتن ولی جناب یویو مدال نذاشته، دلیلشم نمیدونم!) غارت نفر ششم پنج میلیونه پس غارت یویو باید کمتر از پنج میلیون باشه

• سلام به دوستان عزیز
    قبل از هر چیز باید یک نکته را به دوستان عزیز تذکر بدم، هر کس یک فکر یا یک ایده در ذهن خودش داره و کاملا قابل احترام میباشد، اما مشکل اینجاست که که این فکر یا ایده، تحلیل یا هر چیز دیگه ای که هست به زور بخواهید به دیگران تحمیل کنید...
    لطفا وقتی یک تحلیلی میکنید بالاخره 4نفر قبول می‌کنند و تعدادی رد می‌کنند، حتی اگر خدا هم باشی نصف مردم دنیا قبولت نمی‌کنند، پس نکوب میخ آهنی بر سنگ..
    در مورد همر های زده شده هم من اول به سازنده های آن تبریک میگم و خسته نباشید...
    از لحاظ تئوری ساخت چنین همری این موقع بازی امکان پذیر هست و دوستان با رسم شکل توضیح دادند، اما اما اما...... در حد یک جمله منطقی نیست بنا به بازی جوانمردانه یا هر چیز دیگه ای که اسمش را می‌خواهید بگذارید
    مولتی کشی رید توافقی یا هر چیزی از سرورهای قدیم بوده، پس مورد جدیدی نیست که امروز باهاش آشنا شده باشید، پس کمی خویشتنداری کنید، همدیگه را متهم نکنید.....
    اميدوارم اين بحث بالاخره تمام بشه در مورد بازی و پلن بازی و سیاست ادامه سرور بحث کنید نه در مورد لحاف ملا.....
    پ. ن شمال شرق قدرتمند، خاری بر چشم مستکبرین :D
    پ. ن علیرضا یویو بابا یواش تر ببین چه شری راه انداختی
    پ. ن نعمت گفتم بیا یک پست عاشقانه بنویس جو فروم عوض بشه (البته عاشقانه تراوینی‌)
    پ. ن دوست قدیمی لطفا حرف حق میشنوی لایک کن حتی اگه دشمنت میزنه

• کسی نگفت زده سایده طرفو که گفتم سه ساعت بعد حمایت کاتا کشید اونم توی اون سرور تو میتونی؟ نه داشم
    هرکی نیاد دات کام بگو کدوم سرور بیام هفته دوم بالای ۳۰ میل رید میزنم

توی کام هم مولتی میزنیم راهشو بلد نیستین هی نگین دات کام مولتی نمیشه زد اون اکانت Shmel روس هنوز هم توی سرورهای تورنومنت هست روسه دورشم پر مولتی و مولتی هانتر سیرشم نمیتونه بخوره چون بلد چیکار کنه

چشم طلایی لینکی که گذاشتم واسه اندگیم مقدماتی تورنومنت جهانیه
    بابا خیلی خوبین شما رو که نیست سنگ پای قزوینه

اینارو ولش کی میای دات کام؟ کدوم سرور کجا آدرس بده

پ ن: آخ آخ گفتی اون آیدینه بگو بیاد اینجا بخندی
    پ ن: پست بعدیت مشخص کن کجا بیام برات همر بشم یاد بگیر

• سلام به دوستان عزیز
    لطفا وقتی یک تحلیلی میکنید بالاخره 4نفر قبول می‌کنند و تعدادی رد می‌کنند، حتی اگر خدا هم باشی نصف مردم دنیا قبولت نمی‌کنند، پس نکوب میخ آهنی بر سنگ..

میثم جان (اگه اشتباه گرفتم، لطفا بگید)
    اینجا تحلیل 30یا30، اجتماعی، روانشناسی انجام نمیشه که عده ای رد کنند و عده ای قبول
    هرچند اون موارد هم قوانین خودشو داره

علم مهندسی و ریاضیات، این طوری نیست که هر کی عشقش کشید بیاد تکذیب کنه و بگه من قبول نمیکنم!
    برو وسط شهر و داد بزن، من قبول ندارم زمین دور خورشید میچرخه
    میان میبرنت تیمارستان گلم

سلام به دوستان عزیز
    از لحاظ تئوری ساخت چنین همری این موقع بازی امکان پذیر هست و دوستان با رسم شکل توضیح دادند،

دوستان شما ؟
    بله... موارد کذبی مطرح کردند ... بنده و برخی دیگر دوستان قبول نکردیم : )

سلام به دوستان عزیز
    در مورد همر های زده شده هم من اول به سازنده های آن تبریک میگم و خسته نباشید...

بنده به اون اشخاصی که این همرها رو بهشون هدیه دادند، تبریک میگم ... همر خوبی بهشون دادند (من به شخصه قبول نمیکنم که فقط بحث پوش بازار مطرح باشه)

سلام به دوستان عزیز
    مولتی کشی رید توافقی یا هر چیزی از سرورهای قدیم بوده، پس مورد جدیدی نیست که امروز باهاش آشنا شده باشید،

صبح بخیر برادر
    دقیقا مورد جدیدی هست که تابحال دیده نشده!

سلام به دوستان عزیز
    پ. ن دوست قدیمی لطفا حرف حق میشنوی لایک کن حتی اگه دشمنت میزنه

نمیخوای بیدار شی
    حرفی ندارم.

• در وصف تقلب دار و دسته پارسا سخن کم گفته نشد

محمد عزیز جایی صحبت از ویژگی های مولتی کشی این آقایون کرد
    من این قسمت رو میخوام کمی بازتر کنم.

تراوین بهانه ای برای با هم بودن
    جمله ای که یا خودمون استفاده کردیم یا لااقل به گوش مون خورده

امروزه با این سیستم مولتی کشی فراتر از تصور ... تراوین دیگه بهانه ای برای با هم بودن نیست
    اینقدر مولتی میکشن و میکشن ... که جا برای اکانت های پلیردار کم شده
    جایی برای بازی امثال من نیست

وقتی ده دوم رو 15 کراپی میگیری
    بدون هیچ نامه ای و احوال پرسی ای، بدون اینکه اسمت رو بپرسن، درجا میان کنارت دهکده 6 گندمی میگیرن که کاتا توش تحقیق کنن و بزنن

دیگه اتحادها مسئول عضوگیری ندارن

یکی رو هم که ببینن از اونا نیست
    درجا شروع به کاتا کردنش میکنند ... ما اونو نمیشناسیم ... کیه ؟
    پیش فرض شون اینه مولتی دشمنه
    ولی حتی به مغزشون فشار نمیارن که فکر کنن
    فکر کنن که اگر نفوذی دشمن هم بود، میومد تو اتحادشون و راحت تر کارشو انجام بده

این حجم از مولتی کشی
    اجازه تفکر بهشون نمیده

دنبال روابط جدید، دوستان جدید هم نیستن

بقیه یا دشمن شون هستند ... یا نوکرانی که از قبل وفاداری شون رو ثابت کردن

پست م رو با متنی که آیدین EyeDean در سال 88 (سرور یک راند یک) نوشت، تموم میکنم (امیدوارم درست و کامل یادم مونده باشه)

نه اونقدر مغرور باشید که لذت پیدا کردن دوست جدید رو از دست بدید
    نه اونقدر افتاده ... که دشمن بالقوه ازتون سواستفاده کنه

• وقتی تا اندگیم یه سروری میمونی یا باید واندر 100 کنی یا واندر بیاری پایین حالا که واندر نداشتی لینک همرتو بده که حداقل 1 لول از واندر روس ها انداخته باشی پایین :D

اینجا که دارید غارت فضایی میزنید نمیتونید یه کپ بی مولتی صفر کنید اونوقت صحبت از زدن روس ها میکنی :)))
    اینجا صحبت از روز دهم 50 میل ریده اونوقت میگی کام 30 تا میزنی؟فکر کنم تا یکی دو روز دیگه برسی به 10 میل غارت :d

بعد خودتو داری با اشمل روس مقایسه میکنی؟ لووووووووووووووووول

بعد قرار شد شما مارو ببری کام همر کشیدن و مولتی بازیو یادمون بدی هر وقت بگی من بیام ازت یاد بگیرم :D

• چرا جهان سومی هستیم؟

مردمی که میتونن با یک پست از سازنده این همر درخواست بکنند که بیاد تا نحوه ساخت این همر رو توضیح بده و پس از ارائه توضیح پیش خودشون قضاوتش کنند ، میریزن توی فروم و انواع و اقسام تحلیل های آبدوغ خیاری ارائه میدن.

چرا آبدوغ خیاری؟ چون هدف تحلیل نیست. یک هدف رو میزارن جلوشون { کوبیدن سازنده یا توجیح ساخت قانونی همر} بعد میگن خب از چه طریقی به مردم ثابت کنیم که اینطوری بوده. ینی از طریق جزییات به هدف نمیرسن. اول یه هدف میزارن جلوشون و با جزییاتی که بابا میل خودشونه میخوان اونو ثابت کنن. و باور بفرمایید برای هیچ کسی جالب نیست. اعصاب خورد کن هم هستش.

بحث بعدی اینکه خیلی از دوستان حرف از دات کام میزنن که اونجا اینطوریه اونجا اونطوریه. خب این شما و این دات کام. به سلامت
    اگه اومدید و دیدید اسپیدترا چیزی نیست که فکر میکردید... قسمت تنظیمات > حذف اکانت

جایی برای بازی امثال من نیست

خب برادر کسی جلوی شما رو گرفته که نرید؟ یا اسلحه گذاشتن رو شقیقه تون که یالا زود باش بازی کن؟ قسمت تنظیمات > حذف اکانت

پ.ن: عقده ناشناخته بودن توی بازی با شناخته شدن توی فروم حل نمیشه. مسیر اشتباهیه

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.