تاپیک اعلام آمادگی برای سرور فینال با سرعت 2x | شروع 24 بهمن |

• با سلام خدمت دوستان گرامی والله از اونجا که من تو هر دوتا سرور داخل و خارج همزمان دارم پلی میدم :) باید خدمتتون عرض کنم تو دات کام راه هرگونه تقلب رو بستن با آپدیت جدید اما ما با غارت ناتار ها و فارم های حمعیت زیر 100 داریم روزگار میگذرونیم و سرباز خونه خاموش نمیشه

پ.ن : فک میکنید مولتی بازی راحته از خود اکانت اصلی زحمتش بیشتره . ولی بازی ماله کسیه که پول بیشتری داره متاسفانه

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• با سلام خدمت دوستان گرامی والله از اونجا که من تو هر دوتا سرور داخل و خارج همزمان دارم پلی میدم :) باید خدمتتون عرض کنم تو دات کام راه هرگونه تقلب رو بستن با آپدیت جدید اما ما با غارت ناتار ها و فارم های حمعیت زیر 100 داریم روزگار میگذرونیم و سرباز خونه خاموش نمیشه
    پ.ن : فک میکنید مولتی بازی راحته از خود اکانت اصلی زحمتش بیشتره . ولی بازی ماله کسیه که پول بیشتری داره متاسفانه

و از طرفی سیدجان خود مولتی بازها چون هزینه و وقت زیادی میزارن از یه جا به بعد یا وقت کم میارن یا پول و کلا بازی رو میزارن کنار.
    در صورتی که اگر هرکس وقت و هزینه برای یک اکانت بخواد صرف قطعا تحت هر شرایطی بازی میکنه و این یکی از دلالیلیه که تراوین ایران نسبت به گذشته خودش اینهمه ریزش پلیر پیدا کرده.

مولتی بازی ضررش برای همه اس، بیشتر از همه واسه خود مولتی بازا...

• سلام و عرض ادب خدمت تمامی دوستان
    ما هم تصمیم گرفتیم برای این سرور به تراوین برگردیم و مثل همیشه در ساید NW بازی خواهیم کرد.
    از اونجایی که زمان زیادی به شروع سرور نمونده، در حال مهیا کردن شرایط برای حضور هرچه بهتر هستیم.
    جا داره از همین الان هم اعلام کنم که هرکسی ما رو قابل بدونه دوس داریم در کنار ما بازی کنه و قدمش روی چشم ما هست.
    این رو هم اضافه کنم که ما برنده آخرین سرور رسمی تراوین ایران (سرور 3) هستیم.
    به امید خدا در همین تاپیک و تاپیک سرور در خدمتتون هستم.
    حسین MaYa

هر کسی باید آزاد باشد تا اشتباه کند، از پیروزی هایش لذت ببرد
    و برای فجایعی که دچارشان می شود افسوس بخورد و زاری کند.
    باور اساسی ما همین است

پست 3 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط MaYa ().

• سلام خدمت همگی
    همون طور که حسین آقای گل (maya) گفتند ما به همراه یک جمعی از دوستان از بازمانده های آخرین سرور ایران در NW خواهیم بود.

حقیقتش من فروم رو که خوندم دیشب دیدم سرور جذابی به نظر میرسه ... سریع به چند تا از بچه ها پیام دادم و قرار شد که شروع کنیم .

تو کمتر از یه روز خدارو شکر تا الان حدود 15 نفر از بچه ها اوکی دادن ایشالا بیشترم میشن .

امیدوارم سرور تمیزی باشه جدا از برد و باخت . و دوستای خوبی پیدا کنیم .

مخلص همگی - هومن

قدرت فقط به اونهایی می‌رسه که خودشون رو کوچک کنند تا بهش برسند!
    قدرت همیشه خطرناک است، قدرت بدترین ها را جذب می کند و بهترین ها را تباه.

• سلام. خوش اومدین
    امیدوارم سرورخوبی رو کنار هم تجربه کنیم و خوش بگذره
    برای هماهنگی های بیشتر منتظرتون هستم
    آی دی تلگرام : lomberal

• slm aqa hossin gol omidvarm halet ok bashe bale sv 3 meta qarb barande shod on serverm k sib bekhatre side hazf krd omidvarm in sv ham barae shoma lezat dashte bashe moafq bashid

b omid sv jazab

age mam tonestim miaim faalan cancle :thumbsup:

• slm aqa hossin gol omidvarm halet ok bashe bale sv 3 meta qarb barande shod on serverm k sib bekhatre side hazf krd omidvarm in sv ham barae shoma lezat dashte bashe moafq bashid
    b omid sv jazab

age mam tonestim miaim faalan cancle :thumbsup:

سلام سهند جان
    بله خاطرم هست
    البته اکانت سیب هم در نهایت اکانت استراتژیکی برای ما تو متای غرب شد
    فقط حیف که شما و بازیکن های اصلیش توی سرور نموندین و قابل ندونستین
    بهتون بابت زیرساخت مناسبش تبریک میگم
    امیدوارم سرور پاکی باشه و همگی ازش لذت بریم
    شما هم حتما تشریف بیارید که مشتاق حضورتون هستیم
    حسین MaYa

هر کسی باید آزاد باشد تا اشتباه کند، از پیروزی هایش لذت ببرد
    و برای فجایعی که دچارشان می شود افسوس بخورد و زاری کند.
    باور اساسی ما همین است

• do server bod ke vaght kamel nadashtam baraye bazi vali kamo bish bodam
    in server tamam vaght hastam on aghaye oghdeye asar honari kojast toy jonob shargh be eshon ham befarmaid biad kari nadaram behash ( ͡ᵔ ͜ʖ ͡ᵔ )

شما تشریف بیارین شمال شرق کل آثار هنری ها میشه برا شما :دی
    هرکیم رو شما چکش بزنه زخمیش میکنیم :دی

• دوستانی که مایل به حضور در شمال شرق هستن و آشنایی با کسی ندارن [یا حتی دارن] ، میتونن از طریق تیم اسپیک شمال شرق با بقیه پلیرها آشنا و از اخبار ساید مطلع بشن

آی دی تیم اسپیک: 45.156.184.170

دانلود تیم اسپیک اندروید

سیاستمدار انسان‌ ها را به دو دسته تقسیم می‌ کند؛ ابزارها و دشمنان.

• درود به صادق عزيزم،

توتال اشناى شمال شرق
    منم با نظر شما موافقم .. اينكه مولتي بزنى از كيفيت بازى كم ميكنه، كلا ترس از اتحاد/پلير باعث
    ساخت مولتي ميشه ..
    اميدوارم هم سان با دات كام اينجا پيش بره ..

ما هم ترديدمون سر مولتى بازى و يك موضوع ديگه هست ..
    ولى مولتى بازا در جريان باشن ..
    اگر استارت بزنيم با وحشتناك ترين شكل ممكن استارت ميزنيم و ادامه ميديم و كمى برنامه براى اكانت مولتيه پليرا داريم ..
    اينكه بكنى داخل يه اتحاد و با نام اتحاد خودتون ازشون حمايت كنين قابل قبول نيست ..
    كسى هم اين كار ما رو (در ادامه توضيح ميدم) اختشاش نام گذارى نميكنه .. چون كسيكه مولتي ميسازه خودش نقض قوانين(ازنظر وجدانى) كرده و نبايد از زدن مولتياش ناراحت بشه ..
    لطفا اسم دف ساز هم بروى مولتيا نذارين چون انقدرى پلى داديم كه فرق دف ساز و مولتي رو بفهميم ..

از روز اول تا كنون حتى اتفاقى نه براى دفاع از حودمون نه براى تاپ غارت نه هيچى. مولتي نساختيم ..
    تاپ رفتن با مولتى كه از شرمسارياى شخصيت خوردكنه ..
    دقيقا مثل كسيكه با نرم افزار غارت ميزنه و با اسمش كه داخل تاپ هست لذت كاملو ميبره :))
    ===========
    و در اخر .. اى كاش يكپارچگى تو بازيه جوانمردانه بود ..
    به اميد روزيكه پليرهاى ترسو ترك كنند اين بازيرو تا ديگه شاهد اكانت مولتي نباشيم ..

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

• سلام مجدد داداشسامان با اکانت badboy بازی میکنه ولی اسم اتحاد و تیمشون پیشوا هست و چون شما بعد از اسمت نوشتی پیشوا تیم بچه ها رو گمراه کردی . به نظرم همون دانیال پیشوا خالی بنویسی بهتره چون وقتی تیم میذاری آخرش بچه ها فکر میکنن که اتحاد پیشوا هستین

اتفاقا صادق پارتيزان هم گفت بهم كه دوستانشون من رو با اين سامان اشتباه گرفتن ..

نه بذار براى همه جا بيفته ..
    تيم پيشوا تيم اكانته نه اتحاد
    بخذا ٤-٥ سال نبوديم يكى اومده يه بلايى سر نام پيشوا اورده كه حرف هاى ركبكش رو من دارم ميشنوم، خداروشكر تو فروم كسى قبل از توضيح من بى احترامى نكرد ..

كم كم جا ميفته باز، قديم كه هركس پيشوا ميزد ميگفتن دانياله، يه مدت نبوديم
    برگشتيم و محددا ذهنيت هارو عوض ميكنيم

راستى براى كدوم سايد بوده؟

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

• با سلامی دوباره خدمت دوستان عزیز
    خیر مقدم عرض میکنم به آقایون و خانم ها
    حسین MAYA
    هومن KING RAGNAR :evil:
    معراج WHO I AM
    شادی KAD :evil:
    و از همه مهمتر رفیق گلم آقا علی Alexandro <3

واقعا بسیار خوشحالم از حضورتون توی این سرور و اینکه یکبار دیگه در یک سرور روبروی هم قرار داریم
    و بسیار ناراحت از اینکه در مقابل شما توی سایدی دیگه هستم
    ان شالله که با کاتاهامون نان کپ ها و کپهامون رو مورد عنایت هم قرار بدیم
    چونکه آمدم دنبالتون و گفتین نمیاین و الان آمدین :cursing:
    دعای خیر بنده پشت همرها و دفهاتون
    دوستدار همتون امیرفایتر

• سلام دانیال عزیزم

این سرور ما تو ساید جنوب غرب در خدمت شما هستیم اما با تیم مستقل ((کلاهبرداران)) :thumbsup:

خیلی خوشحال شدم دیدم شما هم شرکت میکنید :D

مخلص <3

• به به به
    شما عشق مایی امیر آقا
    بابا ما رو هم دیگه 4 تا دونه نیزه دار و پیاده میخوایم بدیم بیرون دیگه حیف نیست بخوای همرو صرف کپ نان کپ ما کنی ؟؟؟؟ :D :D

ببین میدونی که ما کلا NW بازی میکنیم ... منو راضی کنی هیچ جوره حسین و معراج خارج نمیشن از NW . دیگه بقیه دوستانم واقعا لطف کردن قبول کردن کنارمون باشن .
    همین که هستی تو یه سروریم خودش عالیه ... همونقدر که یه تیم بودنمون حال میده کل کلا هم حس و حال خودشو داره دیگه :D :D

مخلص همگی - هومن

قدرت فقط به اونهایی می‌رسه که خودشون رو کوچک کنند تا بهش برسند!
    قدرت همیشه خطرناک است، قدرت بدترین ها را جذب می کند و بهترین ها را تباه.

• خوده خودشهمیتونید تشریف بیارید اس دبل چکمه های بازی که هیچ
    چکمه های در خونشونم میزنیم

"صرفا جهت مزاح و عوض شدن جو فروم"

etefaghan jonob gharb bodam in server ham hastam ba etehad rebels ama namardi zad man roy account nabodam :|
    hala yek server aghleshon resid ke chakme hay bozorg bayad roy defsaza bashe ke akhare server in agha zad estefadamo karde bodam ama dost dashtam ta akhare server roy account bashe
    harja hamle bod defaye man onja bod nemidonam 2 sate akhare bazi che etefaghi oftad az rank 2 defa paridam 5

• etefaghan jonob gharb bodam in server ham hastam ba etehad rebels ama namardi zad man roy account nabodam :| hala yek server aghleshon resid ke chakme hay bozorg bayad roy defsaza bashe ke akhare server in agha zad estefadamo karde bodam ama dost dashtam ta akhare server roy account bashe
    harja hamle bod defaye man onja bod nemidonam 2 sate akhare bazi che etefaghi oftad az rank 2 defa paridam 5

نه این حرف رو نفرمایید (نامردی زد)
    هر اتک تایمی داره دیگه، ایشونم لانچ کردن و شانسشون گرفته و کتیبه رو بلند کردن
    اگر قرار بر این باشه هر اتک موفقیت آمیزی نامردی حساب بشه که هممون اینجا نامردیم
    بنده در تیم مستقل کلاهبرداران حضور دارم
    بسیار خوشحال شدم از حضورتون در ساید