Posts by BLACK FIGHTER

با عرض سلام و خسته نباشید به کل سرور

اول از همه یه تبریک میگم به ساید اس ای و تیمشون جهت 100 کردن واندر دم همتون گرم

دوم اینکه تبریک و خسته نباشید میگم به بچه های ان ای از صمیم قلب خدایی دمتون گرم، یه خسته نباشید بهتون میگم که سرور رو جذاب کردین واقعا خوشحال شدم این سرور در کنارتون پلی دادیم

سوم اینکه یه تبریک و خسته نباشید میگم به ساید ان دبل : شانیز ، حسین مایا ، هومن ، حامد ، آقا معراج ، فتاحی عزیز ، سلطان رضا عبدی و رفیقم سلطان اقا علی سیادتی و همه دوستانی که در این سرور کنارمون بودن در ان دبل و با تمام مشکلاتی که بود تصمیم درست رو گرفتن و تا اخر بازی موندن و حذف نکردن

چهارم اینکه یه تبریک و خسته نباشید ویژه، نگاه خیلی ویژه ، خدمت تیم بزرگ کلاهبرداران (سلطان صادق ، اقا ناصر، اشکان عزیز، علیرضا کبیر، تیم بزرگ ایمورتال ،ابولفظل عزیز، کسری عزیز، شهریار که پدر منو در آورد)عرض میکنم (اینا خارج از اینکه تو بازی کلاهبرداری میکنن تو حالت عادیم همشون کلاهبردارن حواستون به تک تکشون باشه) واقعا چسبید کنارتون عاشق همتونم بازی با شماها افتخاری بود برام و این افتخار مستداااام

و بلاخره میرسیم به سلطان پارسا (این از همه کلاهبردار تره که گولمون زد بیایم اس دبل) خسته نباشید میگم به خودت و تیم بزرگت عاشق همتونم مخصوصا اونایی که اول سرور باهاشون درگیر شدیم

یه تشکر جدا هم میکنم از سلطان پارسا و سلطان امید توتال های بی باکی که ورق بازی رو با همکاری تیمیشون عوض کردن دست مریزاد

و در اخر هم از تیم مدیریتی اسپیدترا بابته زحماتی که میکشید و تحمل فشارهای فراوانی که روتون بود ممنونیم به امید سرورهایی با سطح و کیفیت بالاتر

(برای سرور بعد کسی خواست با تیمش بازی میکنم خبرم کنین)

کوچیک همتون

خاک پاتون

امیر فایتر

etefaghan jonob gharb bodam in server ham hastam ba etehad rebels ama namardi zad man roy account nabodam :| hala yek server aghleshon resid ke chakme hay bozorg bayad roy defsaza bashe ke akhare server in agha zad estefadamo karde bodam ama dost dashtam ta akhare server roy account bashe
    harja hamle bod defaye man onja bod nemidonam 2 sate akhare bazi che etefaghi oftad az rank 2 defa paridam 5

نه این حرف رو نفرمایید (نامردی زد)
    هر اتک تایمی داره دیگه، ایشونم لانچ کردن و شانسشون گرفته و کتیبه رو بلند کردن
    اگر قرار بر این باشه هر اتک موفقیت آمیزی نامردی حساب بشه که هممون اینجا نامردیم
    بنده در تیم مستقل کلاهبرداران حضور دارم
    بسیار خوشحال شدم از حضورتون در ساید

با سلامی دوباره خدمت دوستان عزیز
    خیر مقدم عرض میکنم به آقایون و خانم ها
    حسین MAYA
    هومن KING RAGNAR :evil:
    معراج WHO I AM
    شادی KAD :evil:
    و از همه مهمتر رفیق گلم آقا علی Alexandro <3

واقعا بسیار خوشحالم از حضورتون توی این سرور و اینکه یکبار دیگه در یک سرور روبروی هم قرار داریم
    و بسیار ناراحت از اینکه در مقابل شما توی سایدی دیگه هستم
    ان شالله که با کاتاهامون نان کپ ها و کپهامون رو مورد عنایت هم قرار بدیم
    چونکه آمدم دنبالتون و گفتین نمیاین و الان آمدین :cursing:
    دعای خیر بنده پشت همرها و دفهاتون
    دوستدار همتون امیرفایتر

خوب دیگه چه خبر؟
    کسی دیگه دعوا و شکایتی نداره؟
    تعارف نکنینا بیاین وسط :D

زور و بازوتون رو بیارین وسط میدون نشون بدین
    نه که نشستین توی فروم و یکی به این میگین و یکی به اون

بیاین وسط نشون بدین چند مرده حلاجین
    همه میتونین حرف بزنن
    ولی همه نمیتونن عمل کنن
    بیاین تو میدون بابااا

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان
    امیرفایتر هستم
    از اکانت BLACK FIGHTER از تیم Suicide Squad
    خوشبختانه بعد از گذشت مدتی که مجموعه سرورهای ایران بسته شد و بنده در سرورهای دات کام حضور داشتم
    افتخار این رو دارم که در کنار تیم کلاهبرداران، در این سرور حضور داریم و با توجه به صحبت هایی که شده در ساید SW در خدمت شما دوستان و همراهان گرامی خواهیم بود.
    بنده بسیار بازیکن خام و بی تجربه ای تشریف دارم و خوشحال میشم در کنار شما بزرگواران تجربه کسب کنم.
    امیدوارم لذت یه سرور پرهجیان رو همه بچشیم.
    من برای برد بازی نمیکنم.
    برای لذت این بازی هست که آمدم.
    چون ما که پلیر نیستیم.
    پلیرم نبودیم.
    ادعاشم نداریم.
    و امیدوارم به این درک رسیده باشید که بازی فقط واندر 100 کردن نیست.
    هیچ کدوم رو نمیشناسم و هیچ کس هم من رو نمیشناسه ولی در آخر همه شما رفیقهای من خواهید شد(با توجه به تجربه ای که در سرورهای گذشته داشتم)
    تخصص: Nervous War (اگر ش.ر.ت.م.و.ن رو پرچم نکنین توی فروم)
    پ.ن: آرامش خودتون رو حفظ کنین
    با تمام احترام
    فدایی تیم
    امیرفایتر