تاپیک اعلام آمادگی برای سرور فینال با سرعت 2x | شروع 24 بهمن |

• تیم مستقل کلاهبرداران یعنی چی دقیقا"؟؟ یعنی در راستای سود و حال خودتون بازی میکنید یا برای سایدتون بازی میکنید؟؟

یعنی ما برای 100 کردن واندر نمیایم تو خاک sw هستیم اما چون پارسا وتیمش مسئولیت واندر رو به گردن گرفتن ما بدون توجه به سیاست های خارجه ساید sw بدون متا با هیچ سایدی با همه در گیر میشیم . یعنی ساید پنجم هستیم ما :)
    تیم کلاه برداران برای به زد وخورد بیشتر و جبران نزدن و نخوردن های سرور پیش تصمیم به این امر گرفته تا بازی تراوین رو کاملا معنی کنه . این سرور با حضور کلاه برداران دیگه کسی نمیتونه خاله خاله بازی کنه و با خیال راحت 700 ک گرزی بکشه و جنگ آموز بدون دف جا به جا کنه و ........

دقیقا درست اشاره کردی ما فقط برای خودمون بازی میکنیم واینکه بازی رو سخت تر کنیم برای دیگران و با زد خورد سرور رو جذاب کنیم همون روشی که فک میکنم شمال شرق در نظر گرفته :))
    پ.ن : خیلی ها بهش میگن موی دماغ . ایشالله ما در حد پلیپ باشیم براتون

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• aghaye floki shoma hamoni nabodi ke chackme monhaser man ro zadi?

واقعا خیلی نامرده :دی
    شما تشریف بیاری ان ای آرمین رو کت بسته تحویلتون میدیم :دی

پ. ن: آرمین از کرده ی خودش پشیمون شده، خداوکیلی تو فقط آرمین رو امتحان کن :D
    پ. ن: خداوکیلی 100 کی گلد میدم :دی

• سلام دانیال عزیزم
    این سرور ما تو ساید جنوب غرب در خدمت شما هستیم اما با تیم مستقل ((کلاهبرداران)) :thumbsup:

خیلی خوشحال شدم دیدم شما هم شرکت میکنید :D

مخلص <3

اى كلاهبردارا:)))))
    صادق اين مسخره بازيا جيه بياين از اولش كنار هم بكشيم بالا
    البته ٥٠ درصد بچه هامون اوكى شدن موندن بقيه،

تو واتس اپ با هم هماهنگ ميكنيم اگر خدا بخواد من كل ايكسو ميارم ..
    و اين نكته مثبتيه كه ميخواين اين سرور اس دبل پلى بدين ..
    فك ميكنم اين سرور اس دبل حرف هاى زيادى براى گفتن داشته باشه ..

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

• تیم مستقل کلاهبرداران یعنی چی دقیقا"؟؟ یعنی در راستای سود و حال خودتون بازی میکنید یا برای سایدتون بازی میکنید؟؟

فك نميكنم به اين صورت باشه
    صادق پلير قابليه و دوستيه ديرينه ما چيز ديگه اى رو ميگه،
    فك نميكنم جدا بازى كنن ..

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

کاملا درست گفتین تیم ما کاملا جدا و به عنوان ساید ۵ تو سرور هستیم
    و بله ما کاری به سیاست خارجی ساید نداریم سیاست خودمون رو داریم
    و از اونجایی که تراوین داخل ایران داره تبدیل به مهنی مسخریی به خودش میگیره تصمیم بر این ما جراست تمام دوستان مولای باز که تا پایان سرور می خواهن فقط فارم کنن و سوپر همر بیارن بیرون زمان واندی ها فقط چند تا همر لانچ شه و بازی مسخری شه ما این قول و وعده رو میدیم جذابیت به این سرور میاد
    مولتی بازای عزیز استرس بکشن شاید یک مقدار تراوین به معنای اصلیش رسید و قشنگ یک بازی استراتژیکی شد

• دوستان، داخل سايد جنوب غرب اصلا نبايد ناهماهنگى باشه، اين فقط خودمون رو اذيت ميكنه و از شما دعوت ميكنيم براى مقابله با اين سبك پلناى قوى با مشاركت هم اجرا كنيم ..

ولى پلن هاى جالبى براى دوستان مولتي باز داريم
    من خودم مخالف سرسخت مولتى بازى هستم و شديدا معتقدم ضعف پلير اونو به سمت مولتى ساختن ميكشه .. چون خلعشو پر كنه و جراتشو بيشتر ..

ولى دوستان مولتى باز اين رو بدونين .. پلن هاييكه اين سرور قراره توسط اتحاد ايكس اجرا بشه خلاف سبك بازيتونه و امكان دارن بعد از يه خواب ٤-٥ ساعته مولتياتون رو از دست بدين ..
    جداازپلن ها .. يه نويد ديگه بهتون ميدم ..

اگر تيممون با ثبت نام صددرصد پليرامون همراه بشه .. با نژاد گول و لب مرز با رعدام در خدمتتون هستم ..

بنظرم اگر اين سرور دنبال مولتى ساختن باشين، زمانيكه صرف مولتيتون براى از بين نرفتنشون ميذارين باعث ميشه كه اكانت اصليتون عقب بيفته ..
    پس سعى كنين تك اكانته پيش برين ..

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم

• به به پانته آ خانوم فروم باز شدن :D الان متوجه نشدم با این جمله اینجانب رو رنگ آمیزی کردی یا چی 8o
    لول

agha parsa :) rom sia =)) manzoram in nabod mikhastam begam ke kari khobi bod

واقعا خیلی نامرده :دیشما تشریف بیاری ان ای آرمین رو کت بسته تحویلتون میدیم :دی

پ. ن: آرمین از کرده ی خودش پشیمون شده، خداوکیلی تو فقط آرمین رو امتحان کن :D
    پ. ن: خداوکیلی 100 کی گلد میدم :دی

on ke shokhi kardam chon avakhere server dige nabodam bazi tamom shode bod
    aha are agha armin hamon ke 3ta ja ro hadaf gharar dad bad enghadr bad zade bod defaye man be har 3 ja resid bad hersesh daromad chakme ro zad
    man 100k gold midam shoma bia jonob gharb in agha armin ro ham ba kote baz tahvil bede (do noghte diiii)

• می بینیم که همه جمع شدن :D
    از فروشنده بگیر تا خریدار :thumbdown:
    امیدوارم سرور خوبی باشه

به امید پیروزی دوباره ی NW ;(

این سرور هم در ساید شمال غرب حضور داریم با جمع بچه های خودمون !:)

انشالله که خوش بگذره ...

پدرام

• سلام خدمت عزیزان
    تیم‌هایی که تا الان اعلام امادگی کردن زیاد بودن و خدارو شکر مثل اینکه سرور شلوغی رو شاهدیم
    یه نکته که وادارم کرد پست بزارم
    یکی از عزیزان هستش که بعد از چند سال تشریف اوردن .
    دانیال جان از صحبتاتون میشه اینطور برداشت کرد ادم مؤدبی هستید و قابل احترام
    اما چند تا نکته که بهش دامن زدید رو میخواستم بگم
    اول اینکه تیم های زیادی بودن که سابقه درخشانی داشتن و جزو قدرت‌های تراوین ایران بودن اما دیدیم که بعد از برگشت دوباره به تراوین به تیم‌های نوپایی باختن و این نشون میده تو سالهایی که این عزیزان بازی نمیکردن خیلی ها در حال بازی کردن بودن و خیلی هم پیشرفت کردن پس امیدواریم مهارت شما و تیمتون رو داخل بازی مشاهده کنیم تا فروم که اونجوری لذتش هم بیشتره ، شاید اصن با هم متا کردیم و با هم زدیم سر و‌کله بقیه :D

مورد دوم اینکه ، اینجور که از حرفاتون برداشت میشه کرد مخالف مولتی بازی هستید و‌فرمودین برای مولتی ها برنامه دارید . سوالی که الان برای بنده مطرحه اینه که در رابطه با مولتی های ساید خودتون چه برنامه ای دارید ؟! خب ساید SW تو راندهای قبلی مخصوصا راند اخر ۳ایکس نشون داد که توی زمینه اکانت مولتی صاحب سبک هستن
    و غارتشون با اختلاف فاحش از بقیه ساید ها بیشتر بود
    و در حال حاضر همون تیم توی SW حضور دارن
    و احتمال زیاد با همون برنامه قبلی و ساخت اکانت مولتی و‌ رید توافقی.
    پ.ن :توی سرور ۱ راند ۴ تیم ایدین به اسم Swans دقیقا همین رویه رو‌ پیش گرفت و حتی مولتی های تیم دیگه ساید خودش یعنی Amordad رو هم میزد اما در اخر شاهد بودیم که با هم صلح کردن و واندر ۱۰۰کردن .

• به به و چه چه!

دو روز پیش اومدیم اعلام حضور کردیم از اون دو روز تا الان که هنوز سرور شروع نشده تایپک امادگی به نه صفحه رسیده معلومه که همه اماده هستن جز ارمین و دانیال ‌‌‌‌و امیر اچ دی

بابا دوستای خوب ، بابا کسانی که همیشه صد کردین بشینین دیگه اعلام حضور کردین فردا شروع میشه این کل کل مال پس فرداست نه هنوز که شروع نشده

خطاب به اون برادر عزیز چند سال دور مونده از تراوین که در کوه های الپ زندگی میکرده .

به قول دانیال نمیشه دیگه به ارمین اعتماد کرد یهو دیدی رفت اس دبل :D :D

ولی ارمین گفت هرکی بیاد ان ای من یه پک گلد میگیرم واسش واسه پانته ا لیدی هم که خودشون ماشالله پولدارن گفت تمام اثر هنری ها و تمام کتیبه ها مال خودشون هستش :D :D

باشد که رستگار شویم امیر علی

• do server bod ke vaght kamel nadashtam baraye bazi vali kamo bish bodam
    in server tamam vaght hastam on aghaye oghdeye asar honari kojast toy jonob shargh be eshon ham befarmaid biad kari nadaram behash ( ͡ᵔ ͜ʖ ͡ᵔ )

un sv k shoma dashtin chakosh mizadin gozashm chntaro bbarin,in sv dg say knin asn varede haraji nashin :D

شما تشریف بیارین شمال شرق کل آثار هنری ها میشه برا شما :دیهرکیم رو شما چکش بزنه زخمیش میکنیم :دی

armin jan shoma age tunesi bia maro zakhmi kn :))

• سلام خدمت دوستان شایعه اومدن دوستان زعوسی در این سرور خیلی به چشم می خورد همچنین طی آخرین صحبت با آرش ۱۰ تیم زعوس این سرور رو بازی نخواهد کرد بنا به نداشتن دسترسی آرش ۱۰ به فروم من به جای ایشون پست گذاشتم برای اطلاع رسانی.

امیدوارم که سرور خوبی رو داشته باشیم..

• سلام خدمت دوستان شایعه اومدن دوستان زعوسی در این سرور خیلی به چشم می خورد همچنین طی آخرین صحبت با آرش ۱۰ تیم زعوس این سرور رو بازی نخواهد کرد بنا به نداشتن دسترسی آرش ۱۰ به فروم من به جای ایشون پست گذاشتم برای اطلاع رسانی.

امیدوارم که سرور خوبی رو داشته باشیم..

سلام آرمین جان شرایط ما رو که میدونی گفتیم بازی که سه سایده بخواد ران بشه حضور نخواهیم داشت
    امیدوارم این سرور ان دبل انقدر پلیر داشته باشه که بشه یه ساید کامل رو تشکیل بده در غیر این صورت بازی کردن جذابیتی نداره.

• به به عمو امیر، رفیق عزیز خودم❤
    امیر جون سعدی می فرماید: هفت درویش در گلیمی بخسبند دو پادشاه در اقلیمی نگنجند :D :D
    تیم ما و شما که اگه تو یه ساید بود سرور جذابیتشو از دست می داد :D
    ولی جدا از شوخی بنظر سرور خیلی جذابی میاد و تیم ها همگی نام آشنا هستند. امیدوارم همینجوری تا آخر جذاب بمونه و در کنار شما (BLACK FIGHTER) <3 بازی به همه بچسبِ
    Alexandro

• سلام آرمین جان شرایط ما رو که میدونی گفتیم بازی که سه سایده بخواد ران بشه حضور نخواهیم داشتامیدوارم این سرور ان دبل انقدر پلیر داشته باشه که بشه یه ساید کامل رو تشکیل بده در غیر این صورت بازی کردن جذابیتی نداره.

پارسا جان من تو سایدشون نیستم که در جریان امورشون باشم فقط چون اکانت فروم نداشتن و خیلی صحبتش بود که زعوس میاد و حتی تا حدودی قصد بازی داشتن و بازیکن هم جمع کرده بودن اما تصمیمشون عوض شد و من فقط به خواسته خودشون اطلاع رسانی کردم

• واقعا زحمت زيادى كشيدى دوست من كه تلاش براى ٣ موضوع كرديد :
    ١- تمسخر و تيكه انداختن به من و تيمم ( كه فكر ميكنين من داخل فروم فقط صحبت ميكنم و در سرور حرفى براى گفتن ندارم )
    ٢- باز هم تكرار مورد اول ( ولى به اين شكل كه دليل نميشه قديم با اين سابقه بتونى تو بازگشت هم حرفى براى گفتن داشته باشيد )
    ٣- تلاش براى ايجاد جنگ داخلى در سايد بزرگ جنوب غرب ( كه با مثالتون خواستين پلن ها بر روى سايد خودمون انجام بشه )

يك بار براى هميشه جواب دومورد اول رو ميدم ..
    ولى لطفا تكرار نشه تا به كدورت كشيده تبديل نشه .
    اول خوشحال ميشم نام اكانت/سايد/نام اتحادى كه داخلش استارت خواهى زد رو بهم بدين تابشناسمتون دوست عزيز ..
    دوم اينكه در پست بعدى دو عكس قرار ميدم تا بدونين بازگشتم بعد از ٤-٥ سال بى تغيير به گذشته در حال انجامه ..
    اتفاقا صحبت جالبى بود .. كسيكه ذهنيت استراتژيك داشته باشه و ذهنش امادگى پلنر بودن رو داشته باشه هميشه در همون سطح و شايد فراتر پلى ميده ..
    دو عكسيكه پست بعدى قرار ميدم گوياى ماجراست ..

اگر هم در باور عكسا كمى مشكل دارى ميتونى مشكلتو با ده دقيقه تايم گذاشتن و اكانت ساختن در سرور ١ نرمال ( دات كام ) برطرف كنى و تمام سوتفاهمات برطرف بشه ..

در سرور ١ با دوروز ديرتر ثبت نام كردن ٢٠ نفر رنك اول تروپ از دوستان ما هستند و از بين ٥٠ نفر اول سرور به جرات ميتونم بگم ٤٠-٤٥ نفر از اتحاد ما هستند :)

بنده ده دومم رتبه تروپش زير ٣٠ هست و ميتونم با ده دوم داخل سرور رقابت كنم ( ده ديفالت بماند ..)

در مورد گزينه سوم هم اگر تمام اعضاى تيم ايكس امادگيشون رو اعلام كنن داخلبازى درخدمتتون هستيم :)

اسم اكانت / سايد / نام اتحاد رو بدين ممنون ميشم بدونم بزرگوارى كه با من صحبت ميكنه چه كسى هست ..

اگر هم بنده در گزينه هام اشتباه ميكنم، خوشحال ميشم سوتفاهم بنده رو برطرف كنيد :)

و اينكه من در جريان نيستم كى در داخل سايد ما مولتي بازى ميكرده، خوشحال ميشم معرفى كنيد ..

با سپاس
    دانيال پيشوا تيم