نقد و بررسی سرور اسپید راند 3 | آغاز 4 مهر 1398 |

• ناراحتی نخون کسی واست نامه فدایت شوم نفرستاده سرو بندازی پایین بیای پستا مارو بخونی . در ضمن شما برین تو روز صلح اسکات بکشین
    پ.ن: نیم وجب باش ولی مرد باش

دوست عزیز شمارو‌نمیشناسم ولی حق با احسان عزیز بحث سرور قدیم ربطی نداره نمیدونم چرا ادمین عزیز این بحثارو پاک نمیکنه هرچی بود تو گذشته رو‌باس همون وقت چال کرد فارم شدنم عیب‌ نیست روزی‌میاد بازی رو کامل یاد بگیری :P

• دوست عزیز شمارو‌نمیشناسم ولی حق با احسان عزیز بحث سرور قدیم ربطی نداره نمیدونم چرا ادمین عزیز این بحثارو پاک نمیکنه هرچی بود تو گذشته رو‌باس همون وقت چال کرد فارم شدنم عیب‌ نیست روزی‌میاد بازی رو کامل یاد بگیری :P

اکی شما درست میگی . ما فارم شما بزن

• سلام

درسته بحث سرور 1 به اینجا ربطی نداره ولی کل کل هستش حالا چه 1ایکس باشه چه 3ایکس

شانیز عزیز شما هم ادبت رعایت کن ما نرمال بازیم و خیلی ها دیگه

دوم این که اگر ناراحتی میتونی فروم نخونی

سوم اینکه ادمین عزیز بیاد جواب بده چرا از پلیر ساید ما توی روز صلح جاسوسی شده ؟؟؟

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• همیشه همین بوده که تابیک فروم هر سرور به خودش مربوطه ماهم همه جور سروری بازی کردیم ولی امیدوارم دیگه کوتاه بیایید بیخیال بحث سرور دیگه باشید

دمتون گرم

• 1ایکس مگه فروم مخصوص به خودشو نداره ؟
    موضوع این تاپیک : نقد و بررسی سرور اسپید راند3
    مورد اول هیچ توجیحی نداره و به هیچ وجه نباید بحث سرور 1ایکس به اینجا کشیده بشه
    مورد دوم بنده معذرت میخوام و قصدم بی احترامی به پلیرا نیست قصدم مورد عنایت قرار دادن خود سروره که داره باعث میشه سرور اسپید به حاشیه کشیده بشه
    مورد سوم هم مخاطبش من نیستم ولی حتما دوستمون خواسته تست کنه ببینه واقعا روز صلحه یا نه

• اخه اسکل چرا خودت خودتو خراب میکنی من ۲تا نقشه زدم واسه واندر یه واندر کلین کردم ۴تا کتیبه ردم اما بازم آخر کار واندرتونو صفر کردم تو اخه نقشت چی بود ؟ بیچاره ما کلا ۴تا پلیر بودیم و هممونم کار داشتیم مثل تو الاف نبودیم صبح تا شب یا ناتار بزنی یا مولتی چک کنی از ترست . اخه چرا اینقدر دروغ میگی یه اصطلاحی هست میگن توشو حاشا ؟ آره ۳ ب ۱ بود اما کل اکانتایه اصلی و مولتی ما اندازه اکانت های اصلی شما نبود اما چون ان ای یه الاغی لیدرش بود و خیلی نوب بود به بدترین شکل باختین . اینقدر زدم زدم میکنی آخرش چی شد ؟ کی واندر ۱۰۰ کرد و هنوز ۵تا واندر زن دیگه داشت ؟ با اینکه بعد کتیبه ها ما کل همرامونو کردیم تو دیوار ما کلا ۳۰۰ کی دف داشتیم اما بازم تو بازی حالیت نبود و جسبیدی به ناتار زدنت و دشمنیتو با ناتارایه بدبخت ادامه دادی :D اگه یکم بازی حالیت بود همون موقع بازی تمام بود اما اون بیچاره هایی که تو نوب لیدرشون بودی بازی و بخاطر نوب بودن تو باختن . من ۶ بار همر بلند کردم بازم واندرتونو صفر کردم تو بیا بگو چه نقشی تو بازی داشتی
    پ.ن : مختصات کپ و ده همر اصلیتو نگفتی بخندیماااا :D :D :D :D :D

آخه بدبخت نوب !!! تو از موقع آزاد سازی کتیبه ها 3 تا کتیبه دربستی دستت بود از جمله جنگ آموز کوچک و چکمه بزرگ !!! یه اتحاد هم کلا مولتی داشتی که رید میکردی بعد ادعای همر سازیت میشه ؟؟؟؟

عزیزم من کردم توش، عمیقا هم کردم، لینک هاشم گذاشتم تو پست قبلی منتها تو اینقدر پرو هستی چوب هم بزارم توش باشه ؛ میای داد میزنی درد نداشت :thumbsup: :thumbsup:
    دیگه اونور قضیه رو نمیگی از شدت فشار و درد هنوز بحث های سرور قبل رو اینجا میکنی :thumbsup: :thumbsup:

من اصلا صد کردن واندر هیچ وقت هدفم نبوده همین که همتون رو زخمی کردم واسم اندازه 10 تا سرور صد کردن ارزش داشت :thumbsup: :thumbsup:

6بار همر بلند کردی هر 6 بار هم دیوار شدی بدبخت ! 4 بارش هم همر زیر 50ک گرزی !!! والا من همر خط شکنم رو مولتیم بیشتر از تو بوده =))

تو اگر پلیری تو همین سرور خودت رو ثابت کن ؛ کمتر تو فروم لاب کن

پ.ن ؛ چیز الاغ بزرگه عمویی نوش جااان :thumbup:
    پ.ن؛ بازم تاکید میکنم متای سه به تک بردن عنه ؟! انتظار داشتی تکی برنده شیم ؟ =))

پ.ن؛ حیف که فروم نرمال بسته شده ؛

• با سلام
    دوستان عزیز با توجه به قطعی اینترنت و از دسترس خارج شدن بازی
    تا مشخص شدن نحوه بازگشت سرور (روز و ساعت دقیق بک آپ گرفته شده) و چگونگی اعمال آن

ساید جنوب غرب از هرگونه فعالیت درون بازی اجتناب خواهد کرد.

پ ن: زمان شروع قطعی اینترنت شنبه ۲۶ آبان بوده و در شهرهای مختلف تا ۱۲ ساعت اختلاف داشته.

با احترام

• سلام

والله منم فکرم مشغول همین بود که ساعت بک اپ گرفتن کی بوده حالا 5 یا6 ساعت اختلاف چیزی نیست چون همه بک میخورن ولی بیشتر باشه خیلی فرق میکنه

و در مورد اسکات کشیدن هم دوست عزیز برای تست بوده با بچه طرفی مگه برای تست بوده 2تادونه میزدی نه این که بیای اسکات بکشی بعد چون میدونستی بک میخوره و اسکاتهات بر میگرده
    واقعا این حرکت ه زشته به جای این که مراعات کنیم که مشل کمتر پیش بیاد کار رو سختر میکنیم

من از مصطفی عزیز میخوام که جوابشون نده بحث سرور یک جمع کنن هرکس فروم سرور 1خونده باشه خودش میفهمه داستان چیه

دمتون گرم

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• شنبه میشه 25آبان که تقریبا از 7عصر نت قطع شد

• با سلام و احترام
    سرور هم اکنون در دسترس شما عزیزان می باشد .

قطعی اینترنت قرار نبود طول بکشه یا کسی اطلاعی نداشت همانطور که شما عزیزان اینترنت نداشتید تیم مدیریتی هم دارای اینترنت نبوده ثانیا قرار بر بک آپ نبود .
    بک اپ سرور به تایم دوشنبه ساعت 00:00 شب 28 آبان ماه میباشد .
    روز صلح نیز برقرار بوده .

قطعی اینترنت هیچگونه به اسپیدترا مربوط نبوده و تا جایی که توانسته از این موضوع به خوبی پیشگیری کرده و در سرور اعمال شده ، اسپیدترا هیچگونه مسئولیتی در قبال این موضوع نداشته و تماما به قطعی اینترنت مربوط میباشد.

موفق باشید .

• ماشالله به اسپید ترا

هم چیز رو که گفتید در قبالش مسئولیتی ندارید ?(

داداش یکم از مسئولیت هاتون بگید 8|

صرفا جهت اطلاع دوستان ، اینترنت در مناطق مرزی خیلی زودتر از چیزی که فرمودین قطع شده بود

همون 25 آبان هم قطعی رو حساب کنید تا 28 آبان چیزی حدود 40 ساعت میشه که اکانت لاست خورده و شارژ همر ها هم خوابیده

به نظر میرسه ادمین اسپید ترا داره بازی رو به نفع دوستان خارج از کشور جلو میبره :whistling:

کسی مسئولیت این 40 ساعت رو قبول نمیکنه عایا ؟

• سلام
    به نظر بک آپ اگه نره روی روز25 آبان انصاف رعایت نشده.هر چند اکانت من حتی یه پله صعود داشت رنک دفم ولی خیلی از همرا متضرر شدن
    در کل حق میدم که قابل پیش بینی نبود این اتفاق ولی 28 آبان بک آپ مناسبی اصلا نیس حتی گلد هم تا حدودی بات روی وی پی اس ظاهرا مصرف الکی شده.یه راه کار ارائه بدید بشه انگیزه ایجاد کرد واسه ادامه
    علی برکت الله

• سرور که بک نخورده ؟؟؟
    به صورت دلخواه بک خورده؟؟؟
    تو این مدت که نت قطع بود و بعد از وصل شدن من به شخصه رو اکم اومدم و با وجود اینکه میدونستم قراره بک اپ بخوره همینجوری هر روز نیرو شارژ کردم و کپ دادم بالا
    همه نیرو ها ساخته شدند کپ بالا رفت و بک نشده ولی یه سری از نیروها که لاست خورده بودند برگشتند
    در کل اینجوری شده که اگه نیرویی شارز کردی یا ساختمون و منابع دادی بالا سرجاشه
    ولی اگه لاست دادی برگشته شایدم لاست نخورده که بخاد برگرده
    ولی به هر حال دوستانی که خارج از کشور بودند بخصوص بچه های ne الان دو هفته از همه جلوترند و دست بالا تر رو دارند

تعادل بازی به هم خورده؟

• سلام به همگی دوستان
    فقط امتیاز فرهنگی بک خورده
    خوش بحال اونایی که که تو این چند روز نیروسازی انجام دادند چون عملا هیچ نیرویی بک نخورده نه اونایی که لاست خورده نه اونایی که بعد وصل دوباره ساخته شده

• ولی به هر حال دوستانی که خارج از کشور بودند بخصوص بچه های ne الان دو هفته از همه جلوترند و دست بالا تر رو دارند

نه دوست عزیز دقیقا همه استاپ بودیم تو ان ای و کلا همه سرگردون بودن ولی کلا فک نمیکردیم که نیروی ساخته شده بک نخوره.اگه دوستان خارج از ایران سرور در جریان بودن حتما با منابع کپ شارژ می کردن.ولی حدسم اینه همه فک میکردن نیرو هم بک آپ میشه.اسکرین چراغ قرمز همر سازا هست خواستی میدم.

• ولی به هر حال دوستانی که خارج از کشور بودند بخصوص بچه های ne الان دو هفته از همه جلوترند و دست بالا تر رو دارند

در هر حال من فک میکنم با توجه به تاپ رید که احسان شانیز عکس گذاشتن من فک میکنم اکانتایی مثل heros و big از nw بهترین استفاده رو کردن از این موقعیت