نقد و بررسی سرور اسپید راند 3 | آغاز 4 مهر 1398 |

• دو حالت داره یا نمیخوایی بفهمی یا خودت رو داری میزنی به اون راه میخوایی توجیه کنی
    خود ادمین این باگ رو تایید کرده و گفته هیچ کاریش نمیتونه بکنه بسوزین و بسازین از سرور بعدی درست میکنم

باشد که رستگار شوی

• چکمه جنگجو

آرمین جان خیلی معذرت میخوام ولی یا واقعا نفهمی یا خودتو زدی به نفهمی
    روش کار چکمه جنگجو واسه بقیه سرور هارو میدونیم هممون
    این چیزی که نوشتم مختص اسپیدترا هستش و فقط توی همین اسپیدترا داره اتفاق میافته
    پشت تلفن به ما گفتن این یه باگ کوچیک هستش و سرور بعدی درست میشه . آیا این یه باگ کوچیکه ؟

• با سلام خدمت دنبال کنندگان فروم
    با صلاح دید تیم مدیریتی لازم دانستیم چند مورد رو به عرض شما دوستان برسانیم و این بحث رو خاتمه بدیم !

1.کتیبه ها تماما تصادفی پخش شده و هیچ مدرکی دال بر اینکه یک قانون خاصی در پخش شدن کتیبه ها هر سرور بوده باشه وجود نداشته و ندارد و طبق شواهد هم سطح سرور های جهانی می باشد.

۲. بازگشت داده شدن نیرو ها درصورت عادی از یک اکانت اشتباه فردیست .. ولی وقتی این تعداد بالاتر می رود یک اشتباه دال بر به هم زدن توازن بازی میباشد و به صلاح دید مدیریت و تیم مولتی هانتری تصمیم بر این شد از جذابیت بازی گرفته نشود و تمامی همر های در حال رفت برگشت داده شود ...

۳.تیم مولتی هانتری هر زمان به نسبت روز بازی و اتفاقات فوق و بزرگی فاجعه ، توان اجرایی کردن و هر تصمیم گیری راجب اتفاق را داشته و این موضوع برکسی پوشیده نیست همچنین در قوانین اسپیدترا هم درج شده است.

۴.در هیرو باگی وجود ندارد و این موضوع یک قانون در اسپید ترا بوده و هست دلیل هم ورژن سرور بوده که یک ورژن قبل از تراوین حال می باشد
    این سرور ششمین سروری می باشد که اسپیدترا راه اندازی کرده و از ورژن قبل تراوین استفاده میکند !
    درصورتی که چکمه جنگجو بدین شکل بوده خاصیت این سایت محسوب میشه چنانچه ۵ سرور گذشته در اسپیدترا‌ به همین منوال بوده است !
    چکمه جنگجو در ورژن قبل تراوین به همین صورت بوده و‌ طی بررسی ما هیچ باگی نیست و فقط در سرور بعد به دلیل آپدیت کردن و آوردن امکانات جدید و همگام سازی با ورژن جدید تراوین این مورد هم تغییر خواهد کرد .
    تمامی پلیر ها از وجود این مورد اطلاع داشته یا اگر نداشتن با آزمایش کردن و سوال از مولتی هانتر میتوانستن کامل از این موضوع مطلع شوند.

۵. این بحث بیش از اندازه در انجمن ادامه پیدا کرده و از این پست به بعد تمامی جریانات مربوط به اتفاقات داخل بازی به داخل مربوط بوده و با تیم پشتبانی داخل بازی صحبت نمایید.
    #در صورت حاشیه طبق قوانین انجمن اسپم خوانده شده و‌ فرد خاطی مسدود خواهد شد .

با آرزوی موفقیت برای شما
    از صبر و‌شکیبایی شما متشکریم

مدیریت اسپیدترا

• یعنی شما میفرمایید چنانچه یک یا دو ساید به صورت تیمی پلن برن و مثلا 20 تا همر بلند کنن . بعد آخرین موج رو اشتباه بزنن . میتونن بیان و درخواست بدن تا شما همراشون رو بک کنید ؟؟!!
    سیسستم پخش کتیبه هاتون رو با سرور های جهانی به قول خودتون مقایسه میکنید . بعد جای دیگه که بحث بر میگرده به امکان ضررکردن خودتون . داستان رو عوض میکنید و مرجع تصمیم گیری میشید خودتون ؟

پ ن : رفع اسپم تاپ 10

• یعنی شما میفرمایید چنانچه یک یا دو ساید به صورت تیمی پلن برن و مثلا 20 تا همر بلند کنن . بعد آخرین موج رو اشتباه بزنن . میتونن بیان و درخواست بدن تا شما همراشون رو بک کنید ؟؟!! سیسستم پخش کتیبه هاتون رو با سرور های جهانی به قول خودتون مقایسه میکنید . بعد جای دیگه که بحث بر میگرده به امکان ضررکردن خودتون . داستان رو عوض میکنید و مرجع تصمیم گیری میشید خودتون ؟

با سلام خیر این امر هیچ ارتباطی به تیم اسپیدترا ندارد !
    هک شدن ۳ ساید محرض می باشد و برای تیم مدیریتی ثابت شده است .

پخش کتیبه ها هیچگونه مشکلی نداره و نداشته و در سطح جهانی نیز به همین منوال توزیع شده که در موارد بالا ذکر‌شده .

مرجع تصمیم گیری در صورتی تیم اسپیدترا خواهد بود که
    مشکلی پیش بیاید در روند بازی مانند همین مورد و غیرقابل جبران باشد برای ساید ها نه یک اکانت یا یک‌پلنر یا حملات دیگر !

#از اسپم خودداری کنید ، در صورت سوال به اکانت Admin پیام بدهید و پاسخ دریافت کنید.

موفق باشید.

• سلام و عرض ادب
    چند تا نکته رو باید بگم

1. پخش کتیبه ها در سایت مشکل داره و این یه نکته مشخصه و خود ادمین های اسپیدترا به این واقف هستن اما به دلایلی این رو قبول نمی کنن تو چند تا سرور قبل که حضور داشتم این مشکل نبود اما گویا در قسمت کتیبه ها تغییراتی به وجود آورده که بهتر بشه اما تغییرات در جهت منفی بوده و به گفته خود ادمین ها کاری از دستشون بر نمیاد

2.یعنی دیتابیس سایت شما هک شده که به صورت گسترده هک انجام شده؟؟؟
    سایت اسپیدترا توانایی برقراری امنیت سایتش رو نداره ؟؟؟؟

اگه سایت هک شده که یک بحث دیگه است.اما اینطوری نیست سایت هک نشده غفلت خود بازیکن ها و استفاده از سرور های مجازی بوده که پسورد ها لو رفته و ادمین بازی اجازه دخالت مستقیم تو بازی رو نداشته

3.دخالت مستقیم در روند بازی و تاثیر مستقیم در بازی وبازگزدانی نیرو ها و کمک رسانی به ساید ها فقط برای توازن دربازی ؟؟؟؟ توازن برای چی ؟؟؟؟توازن در بازی دست شما نیست که شما بخواید بر قرارش کنید هر سایدی به اندازه توانش قوی میشه و به اندازه توانش قدرت میگیره شما نمی تونی در روند بازی دخالت کنی چون سایدی ضعیف هست شما باید بهش کمک کنید چون یه ساید دیگه قویه و توازن نداره ؟؟؟؟
    جذابیت رو شما نباید اضافه کنید و شما فقط و فقط به ساید Nw ظلم کردید و حق خوری .

در زمان نیاز قوانین تراوین اعمال میشود اما اگر به افراد خاصی آسیب برسد قوانین تراوین جواب گو نیست و قدرت اجرایی مورد استفاده قرار میگیرد

رقابت در محیط سالم تمام خواسته ماست و قوانین رو غربال کردن و استفاده درست نیست
    اشتباهات کوچک قابل بخشش هست اما ...

خسته نباشید میگم به تیم مولتی هانتری و ادمین های محترم

• نمیخواستم پستی بزارم ولی ظاهرن نمیشه
    قانون این سرور اینه که هر کتیبه ی یونیکی توی هر ساید افتاده 2تا از کوچیکاشم توی همون ساید افتاده. احمق هم 3تا
    وقتی یه سایدی نه احمق یونیک داره نه چکمه یونیک داره نه جنگ یونیک نه مرتاض یونیک عملا چرخش کتیبه ها عادلانه اتفاق نیافتاده و طبق قانون جدید سرور از هر کدوم از این کتیبه ها فقط 1دونه داره

اما در مورد هک شدن اکانت ها و لانچ شدن همرا به قاطعیت میگم کار بچه های اکانت gras یا همون حسین توفان و رفیقاش بوده چون قبلا هم که با ما بازی کردن چند سرور همین کارو انجام دادن و کل ساید ما طبق قانون اصلی تراوین اصلی مخالف برگشت دادن همرای لانچ شده بوده و توی تاریخ تراوین هم هیچوقت هیچ همری بک نشده
    حالا چرا نتونستن همرای مارو بزنن ؟ چون هم پسوردامونو ساده نزاشتیم هم پسورد وی پی اس هایی که از royanhost گرفتیم رو عوض کردیم. به خاطر اینکه ما هواسمونو جمع کردیم و هک نشدیم

سلام خدمت تمامی دوستان در تمام سایدها که فروم رو دنبال میکنن و مخصوصا معصومین و امامزاده های nw
    به دلیل احترام به مدیریت اسپیدترا وارد بحث کوبیدن همر از ساید ne و se و sw نمیشم فقط برام جالب بود سایدی که ازش هیچ همری بلند نشده که بخوره تو دیوار(پسورد پنتاگون گذاشته بودن همشون هک نشدن)تصمیم به حذف گرفته از برگشت این همر ها و داره حنجره پاره میکنه ظاهرا رو دیوار شدن این تعداد همر از سایدهای دیگه خیلی حساب کرده بودن برا صد شدن واندرشون ولی تیرشون به سنگ خورده و دارن حذف میکنن
    بگذریم از این موضوع
    سایدی که از دیروز تمام لیدرهاش ساید ne رو متهم به بازی کثیف میکردن و هر کدومشون یه انگی به پلیرهای ما میچسبوندن بهتره اول به پلیرهای تیم خودشون بازی کثیف رو معنی کنن تا نیان تو مولتی های سایدای دیگه دف بریزن اگه بنا به این روش بازی کردن بود که ما هم میتونستیم اونقدر تو مولتیای شما دف بریزیم که هیچ همری برا بلند کردن کتیبه کوچیک هم تو سایدتون نباشه متاسفانه با حرکتتاتون توی این چند روزه مرزهای بازی کثیف رو جابجا کردید من خودم پلیر nw بودم اما دیگه روم نمیشه بگم یه روزی منم تو nw بازی میکردم

یه بنده خدایی میگفت ما همیشه لوتی منش هستیم شما ندیدیدش؟

• یه بنده خدایی میگفت ما همیشه لوتی منش هستیم شما ندیدیدش؟

کی این زبون بسته رو اذیت کرده
    اینا جزوی از بازی هست مثل پلیر های
    Ne لاگین نکردیم رو اکانت های ساید های دیگه و نیرو بکوبیم به دیفار

یعنی الان پلیر NW دف ریخته تو مولتیت یعنی کار Nw بوده نیرو کوبیدن با این چیزا پروندت پاک نمیشه شما و سایدت متهم هستی به بازی کثیف ....

• (پسورد پنتاگون گذاشته بودن همشون هک نشدن)

من میخواستم با پسورد اکانتا جایی رو بزنم سرور پیشم همینکارو میکردم نه ایینکه به سعید کستل زنگ بزنم و بگم برو پسوردتو عوض کن
    یه سرور بگو توی تراوین های اورجینال که همر بک شده باشه , صدای عر عر خر در میارم رکورد میکنم تو فروم میزارم
    نه تو نه بزرگترت هم نمیتونستین و نمیتونین همچین کاری بکنین وقتی هر نییم ساعت کل مولتی های کل ساید توسط بچه هامون چک میشه
    ---
    اما در مورد ممد کوماتسو و پارسا : سعی کنین توی زندگی واقعی حرف از دهنتون در بیاد نه یه جای دیگه

• سلام خدمت تمامی دوستان در تمام سایدها که فروم رو دنبال میکنن و مخصوصا معصومین و امامزاده های nwبه دلیل احترام به مدیریت اسپیدترا وارد بحث کوبیدن همر از ساید ne و se و sw نمیشم فقط برام جالب بود سایدی که ازش هیچ همری بلند نشده که بخوره تو دیوار(پسورد پنتاگون گذاشته بودن همشون هک نشدن)تصمیم به حذف گرفته از برگشت این همر ها و داره حنجره پاره میکنه ظاهرا رو دیوار شدن این تعداد همر از سایدهای دیگه خیلی حساب کرده بودن برا صد شدن واندرشون ولی تیرشون به سنگ خورده و دارن حذف میکنن
    بگذریم از این موضوع
    سایدی که از دیروز تمام لیدرهاش ساید ne رو متهم به بازی کثیف میکردن و هر کدومشون یه انگی به پلیرهای ما میچسبوندن بهتره اول به پلیرهای تیم خودشون بازی کثیف رو معنی کنن تا نیان تو مولتی های سایدای دیگه دف بریزن اگه بنا به این روش بازی کردن بود که ما هم میتونستیم اونقدر تو مولتیای شما دف بریزیم که هیچ همری برا بلند کردن کتیبه کوچیک هم تو سایدتون نباشه متاسفانه با حرکتتاتون توی این چند روزه مرزهای بازی کثیف رو جابجا کردید من خودم پلیر nw بودم اما دیگه روم نمیشه بگم یه روزی منم تو nw بازی میکردم

سلام عزیزم
    خوبی؟
    یک لیوان آب خنک بخور اول که 20 ک نیروت دیوار شده ( اونم از صبح شروع شده و 7 ساعت ادامه داشته و شما این 7 ساعتی کجا بودی اونم وسط روز خدا میدونه ! )
    ادمین بازی دیشب طی تماس گفت منشا هک های دیشب از ne بوده ! چی میگی شما؟ ببخشید که ریختین اکانت های ملت رو هک کردین !

یه نکته جالب دیگه اینکه ادمین بازی دیشب قبول داشت اشتباه کرده و سرور بعد اصلاح میکنه ولی میاد فروم میگه سرور ما در حد .کام هست !
    حالا کی اولین بار اومده به مولتی ما اتک داده و یه :thumbup: نصیبش شده ؟ آفرین ساید ne :

اینم تلاش های نا فرجام برای فضولی تو مولتی های ما :

اینم تفاوت سطح بازی ما و شما !

مولتی کشیدن اصولی داره که شما فقط آپ کردنشو یاد گرفتی و فکر کردی میری اکانتو میزاری رو بات و تمام ولی اینطور نیست.

عمو رضای مارو که از پیشکسوت های تراوین هست رو بن میکنید که مثلا چیو بپوشونید ؟ جامعه ایی که تو اسپید ترا وجود داره کوچیکه و خبرا همه جا میره پس به جای بن کردن دنبال راه حل باشید( نه مثل دیشب که میخواستید با پیشنهاد گلد ماسمالی کنید قضیه رو .. ما دنبال گلد نیستیم والا , پولی که خرج کردیم و زمانی که حروم کردیم رو چجوری پس میدین ؟ من که راضی نیستم . )
    ادمین رمز هارو بیمه کرده ظاهرا ! هرکی وی پی اس از جای بدبخره ادمین بهش همر میده
    میگن واسه بالانس بوده ! الان ان دبل رو حذفه بازی بالانس شد؟
    دست بردین تو بازی عملا ..
    دوستانی هم که پلی نمیدن و فقط قبل بازی میان گروه تلگرام میزنن واسه جذب بازیکن الان نیان ماله بکشن , شما اگه پلی نمیدی سکوت کن لطفا.

یه صحبت هم با لیدر های اس دبلیو , اعتبار مرد به حرفشه , آدم با واندر100 کردن تو سرور فیک اعتبار کسب نمیکنه . کماتسو و پارسا , امیدوارم توی زندگی واقعی مرد باشین نه مثل تراوینتون که واسه بی ارزش ترین چیز ها بزنین زیر حرفتون.

• کی این زبون بسته رو اذیت کرده اینا جزوی از بازی هست مثل پلیر های Ne لاگین نکردیم رو اکانت های ساید های دیگه و نیرو بکوبیم به دیفار

یعنی الان پلیر NW دف ریخته تو مولتیت یعنی کار Nw بوده نیرو کوبیدن با این چیزا پروندت پاک نمیشه شما و سایدت متهم هستی به بازی کثیف ....

کی این زبون بسته رو اذیت کرده اینا جزوی از بازی هست مثل پلیر های Ne لاگین نکردیم رو اکانت های ساید های دیگه و نیرو بکوبیم به دیفار

2 دسته آدم داریم:
    1-کسایی که میخوان بفهمن
    2-کسایی که نمیخوان بفهمن
    خداییش خیلی رو دارید تنها سایدی هستید که ازتون همر بلند نشده که بره بخوره تو دیوار و کلا چند نفر از یه ساید هستید(کل ساید منظورم نیست)که از برگشت همرا دارید میسوزید دسته 1 آدمایی که اینجا هستن داستان رو گرفتن چیه شما برو برا دسته شماره 2 داستان بگو

• شما بذار یه مدت از افتضاح اکانتت توی سرور 2x آی آر بگذره بعد به ما مولتی کشیدن یاد بده و سطح بازیتو به رخ ما بکش :D

• شما بذار یه مدت از افتضاح اکانتت توی سرور 2x آی آر بگذره بعد به ما مولتی کشیدن یاد بده و سطح بازیتو به رخ ما بکش :D

آب خنک رو خوردی ؟
    تو کی هستی عزیزم ؟ متاسفانه نمیشناسم.
    اگه اون سرور بودی که باید یادت باشه اکانت ما که 3 تا همر هم اندازه همر خودش گرفت تا همرش پرید . کل سرور هم 2 به 1 بازی کردیم , حالا آب و بریز اونجایی که میسوزه چرا بحث سرور 2 ایکس رو میاری وسط ؟
    دفعه بعد خواستی مولتی بکشی بیا بهت یاد بدم چجوری بکشی که وسط روز 20 ک لاست ندی بیای فروم بحث سرور های قبل و پیش بکشی.

2 دسته آدم داریم:
    1-کسایی که میخوان بفهمن
    2-کسایی که نمیخوان بفهمن

حالا اگه گفتی خودت جزء کدوم دسته ایی ؟ :))

اینم واسه دسته اول میگم نه شما :
    ساید ما از هک شدن کسی خوشحال نمیشه ولی رعایت نشدن قوانین ابتدایی بازی هم نمیتونه تحمل کنه. حالا چون یکی هک شده سرور باید بیاد بهش همر بده ؟
    شما هم برو از رفقات بپرس کی رفته ساید های دیگرو هک کرده .

پ.ن: بچه ها الان میپرسن شما همون trader سرور پیش هستی که چیف شدی؟

• امیدوارم راه حلی پیدا بشه و ساید شمال غرب به بازی برگرده
    ولی قبل از پستی که سپهر گذاشت نمیدونستم واقعا روی حذف هستید...
    اصولا هم نباید اکانتی که کتیبه داره طبق قوانین تراوین روی حذف بتونه بره که این هم یکی دیگه از مشکلات سرور هست که باید رفع بشه
    در مورد چینش کتیبه ها هم حتی جنوب غرب هم راضی نیست و فقط شمال شرق بهره لازم رو برده متاسفانه جوری که میتونه به هر واندرزنش یه کتیبه بده و حتی چرخش هم نیاز نیست

• یکی از مشکلات عدم درک درست از وضعیت کنونی هست
    درست پخش نشدن کتیبه ها

ساید Se که انگار اصلا وجود نداره و هیچ دخالتی نمی کنه آیا اعتراضی به وضعیت چینش کتیبه ها نداره ؟؟؟
    ساید Ne ساید خوش شانس و مدعی بازی که انگار کل اتفاقات سرور حول محور این ساید میچرخه(هک اکانت های ساید های دیگه)
    دو ساید SW و Se به خاطر بارگشت نیروها چشم رو اتفاقات بستن
    ساید Ne به دلیل کتیبه های خوب در سایدشون در حال مغلطه هستند و بحث رو به حواشی میبرن که موضوع اصلی گم بشه
    بعد از پست ادمین تعداد لایک هایی که ادمین دریافت کرد از بچه های Ne بوده
    ساید Ne برنامه خوبی رو پیش گرفته و پلنشون قابل تقدیره

تنها سایدی که جرات به اعتراض به وضعیت موجود کرد ما بودیم اما تمام مشکلات رو به سرور های جهانی ربط دادید در صورتی که اصلا این مشکل تو هیچ سروری پیش نیومده وجود کتیبه یونیک به همراه 2 کتیبه کوچیک از همون کتیبه

• اقا سلام و ارادت
    حقبقت این سرور فقط اومدم که فان بازی کنم تنها هم اومده بودم
    روز آزاد سازی کتیبه هم فقط با گوشی یه سر زدم
    من توی ساید SE نه لیدرم نه نماینده ساید و فقط نظر شخصی خودمو میگم
    حقیقتا پشمام ریخت از این نخوه چینش
    شمال شرق که اصن خودشون میخواستن سوا کنن اینجوری نصیبشون نمیشد
    SW هم مثل اینکه با هم مرزهای خودش نپ داشته اما وقتی معماری یونیک رو دیده اب از لب و لوچش راه افتاده نتونسته خودشو کنترل کنه زده زیر همه چی
    اینا رو من فهمیدم از این چند صفحه :D
    داستان بک خوردن همر ها هم من توی سرور 1 روزه 1000x هم ندیده بودم خدایی :P

فقط اینو بگم من شخصا همچین چینشی ندیده بودم تا حالا
    توی همون سرور 6 که دانیال بهش اشاره کرد من کتیبه های SE رو جمع کردم ما جنگ یونیک داشتیم و جنگ کوچیک یکی افتاد بهمون(دومیش رو از NE زدیم)
    رژیم منحصر هم که دست ما بود مرتاض کوچیک یکی افتاد فکر کنم
    اما اینطور نبود که هرسایدی که یه یونیک داره 2تا هم کوچیک داشته باشه
    شما فکر کن یه ساید یونیکاش گیج و چشمان باشن
    اونوقت همراشو با چی شارژ کنه ؟؟؟
    والا من دیگه حرفی ندارم
    این سرور بدون اینکه بدونم امین و رضا و کیا رفتن NW اومدم SE , ولی واقعا دوست ندارم از سرور برن هرچند تصمیمشون منطقیه

دوستانی هم که بحث 2x رو وسط کشیدن بشینن یه تیم جمع کنن بدون اینکه سوگولی یه ساید دیگه بشن روبرو هم بازی کنیم ببینیم کی کیو .... :D

پ.ن: ادمین اخلاقتو خوب کن :whistling:

• ای جونم عزیز دلم تو حرص نخور پوستت چروک میشه . گل پسر من اصلا تو و امثال تو نمیشناختم که بخوام با تیم بیام بازی اون سرور خودم تک و تنها بودم دوست داشتم رفتم با جنوب متا کردم مگه متا کردن اجباری هم داشتیم اخه که الان بخاطر متا زور بهتون امده . ... اونیه که تو سرور نباشه و بیاد .......... یکی دیگه اونم کی میلاد کتلند و بکنه . ناتار زنی که میگی مرد باش و راست بگو کی اول از همه امد گفت نزنید ؟ پستا سرور ۱ هستن برو ببین کی اول امد گفت . من تنها تو یه ساید بودم بدون مولتی فقط ناتار میزدم با این شرایط بیام نون خودمو آجور کنم ؟ اون چنتا مولتی که داشتم بعد کتیبه ها ساختم و دف ساز بودن دف همونا بود که دوستت ۱۱ تا همر زد حتی لینک هم نگرفت

هرچی فکر میکنم اصلا به ما نمیخورین

بازم تو اومدی تو فروم از نداشته هات حرف میزنی؟ آخه پسر خوب یه چیزی بگو خندمون نگیره !!! میگی ما ناتار کاتا کردیم ؟!!! خوبه اولین بار ما ده چیف کردیم دیدم انبار و نصف منابعش رو زدن !!! تو خودت از ابداع کننده های این سبک بودی بچه خوشگل، بعد این کثافت بازی هات رفیقت اومد به حمایت از تو نوشت اونی که ناتار ها رو زده ذهن پلید و استراتژیکی داشت جالبه یه هفته بعد همتون به دستمال کشی افتادین که بیاین 4 ساید نامه بدیم ادمین ناتار ادد کنه ، ولی بازم آدم نشدی اومدی زر زر میکنی؛

میگی ما ده ناتار کتیبه کیلین کردیم رنک یک هجوم شدیم، همرشو داشتیم کردیم، تو که چهار تا ده واندر کیلین کرده بودی چرا اعتراض میکنی خخخخ گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه ایییف بو میده ، دستت به رنک یک هجوم نرسید با اختلاف فاحشی اونو گرفتیم واقعا خاک بر سر امثال تو که توتن بودین و جنگ آموز به صورت انحصاری داشتین نتونستید بگیرین ! بعد یه رومن باز با اقتدار ازتون جلو زد، خوشم میاد بعد 4 ماه هنوز دردش هست برات که میای در موردش حرف میزنی ؛

ادعات میشه 11 تا همر دیوار کردی اصلا بیست تا دیوار کردی خب که چی؟ همر جنگی رو بزاریم تا اند گیم ترشی بشه ؟؟ همون که زدم بهت از ترس 4 بار چنج کپ کردی کتیبه رو بردی رو مولتی تو همون شلوعی اون یکی نانکپت سبز چیف شد و مرتاض کوچیکت از رو دف سازت زده شد برات بسه گل پسر، عکس از دیوار شدن همر هات زیاد دارم مرتیکه کله پف پفی ؛

اونقدر وجودش رو حتی نداشتی که سر حرفت بمونی تمام قصم هایی که میخوردی و آبرو و شرافتت رو سر یه بازی به باد دادی، امروز می اومدی میگفتی بیاین نپ باشیم ما کاری با شما نداریم فردا اولین نفر خودتون همر بلند میکردین رو ما، دیوار هم میشدین ولی بازم از رو نمیرفتین میگفتین من نبودم دوالم بود، حقارت تا چه حدی آخه !!! تا این حد نمیدونستیم بد بخت فلک زده و عقده ای هستی ؛

برو همون سایت های فیکت رو بازی کن عمو فدات تو واست زوده اینجا بازی کنی گل پسرم ؛

احترام افشین هم بهت واجبه بچه خوشگل هر چی نباشه سن بابات رو داره افشین :|

تو متای سه به تک بردن عنه؟! که هی میگی متا متا و بردیم بردیم ؟!

پ.ن؛ ما لینک زدن امثال شما رو زیاد داریم بپا یه وقت آبروت نره پف پفی جان :thumbsup:

• جنگ آموز داشتم یبار دف کل سایدتونو کلین کردم کامل یبارم واندرتونو صفر کردم که جاش نفت در امد ۵ بارم که از بقیه دها همر زدم تو سرت خخخخخخ . فرق من با تو اینه که من همرامو درست واسه بازی زدم اما تو کردی تو ۷ جا . ای کاش چتا تلگرامتو سیو کرده بودم تا الان معلوم میشد کی حر میزد که متا کنه و کی میگفت فعلا نه خخخخخخخخ . معلومه بد بازیتو به عذات نشوندم با متایی که با جنوب کردیماااااا . من قسم خوردم ؟ آدم دروغ گو که من قسم خورده باشم واسه متا خخخخخخخخ بدبخت تو که از ترست رفته بودی ۲۰۰/۲۰۰ ده زده بودی از اول سرورم فقط با همرت ناتارا بدبختو زدی غیر این چه نقشی داشتی خداوکیلی :D :D :D :D :D
    (ویرایش شد.)

• ساید Se که انگار اصلا وجود نداره و هیچ دخالتی نمی کنه آیا اعتراضی به وضعیت چینش کتیبه ها نداره ؟؟؟

داداش من و تیمم تو پست های بالاتر اعلام کردیم بخاطر این مدل توزیع کتیبه این آخرین سرور اسپید ترا ماست . وقتی هم حرف میزنیم عمل میکنیم و مثه بعضی از دوستانی که خودتم داری پستاشونو میبینی های و هوی نمیکنیم و توقع ناز کشیدن نداریم . این سرور رو ادامه میدیم بخاطر جمعی که از ای ار و دات کام آوردم ولی دیگه اسپید ترا نمیزنیم انشالله همون میریم تو دات کام در خدمت دوستان هستیم اونور

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• امیدوارم راه حلی پیدا بشه و ساید شمال غرب به بازی برگرده
    ولی قبل از پستی که سپهر گذاشت نمیدونستم واقعا روی حذف هستید...
    اصولا هم نباید اکانتی که کتیبه داره طبق قوانین تراوین روی حذف بتونه بره که این هم یکی دیگه از مشکلات سرور هست که باید رفع بشه
    در مورد چینش کتیبه ها هم حتی جنوب غرب هم راضی نیست و فقط شمال شرق بهره لازم رو برده متاسفانه جوری که میتونه به هر واندرزنش یه کتیبه بده و حتی چرخش هم نیاز نیست

احتمالا گذاشتن رو حذف چون چنتا همر خوبشون که احتمالا دو تاش همر تک رقمی سرور بود رو زد به یکی از بچه های ان ای

کچ می تیم هم این وسط که دمپایی پرت کرده بود!