نقد و بررسی سرور اسپید راند 3 | آغاز 4 مهر 1398 |

• بچه های sw چند تا لینک بدهکارن به فروم . Se که چند تا لینک داره ارزش دیدن نداره بیشتر در حد جرقه بودن نسبت به اتک های sw. از ne و nw هم بیخبرم. خدایی هر سایدی یکی رو انتخاب کنه به عنوان لیدر فروم که بیاد لینک ها رو بذاره بازی بدون فروم لذت نداره

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• بچه های sw چند تا لینک بدهکارن به فروم . Se که چند تا لینک داره ارزش دیدن نداره بیشتر در حد جرقه بودن نسبت به اتک های sw. از ne و nw هم بیخبرم. خدایی هر سایدی یکی رو انتخاب کنه به عنوان لیدر فروم که بیاد لینک ها رو بذاره بازی بدون فروم لذت نداره

سلام
    اقا ما یه سری کشاورز زحمت کشیم که مشغول پاپ زدنیم شما نگاه کنید متوجه میشید.
    کسی اینجا با کسی کاری نداره با هیچ سایدی هم درگیر نشدیم لینک بسازیم واستون سید جان اگر بخوایید عکس کراپا کپ بذاریم اینجا که ببینید.
    به جدت ما خیلی ارومیم ساکتیم مظلومیم بیشتر گلد ما از سایدها دیگست در این حد بی بضاعتیم.

“Beware that, when fighting monsters, you yourself do not become a monster... for when you gaze long into the abyss. The abyss gazes also into you.”

Friedrich W. Nietzsche

• بیشتر گلد ما از سایدها دیگست در این حد بی بضاعتیم.

چرا مطلب رو کسی نمیگیره و اینو جواب نمیدن ما رو هم تحت پوشش قرار دادن دارن گلد میزنن برامون . اصلا اسم جنوب رو خودشه فقیر

• سلام به همه شبتون خوش

دوستان این تحلیل کلی هست و برای بهتر یا بدتر نشون دادن سایدی نیست و کاملا بی طرف هستش.
    یه تحلیل کلی برای دوستان عزیز که فروم دونبال میکنن

کتیبه ها در 110:15:14 ساعت دیگر آزاد خواهند شد.
    از تاپ10پلیرها شروع کنیم

خب همونطور که میبیند توی 10نفر غارت اکانت پارادایس بااختلاف زیاد نفر اوله

خب سایدهای تاپ غارت

SW:پنج نفر

NW:سه نفر

NE:یک نفر

SE:یک نفر

که نشون میده که ساید SW لیرهای غارت گر بیشتری داره نسبت به ساید های دیگه و باید منتظر همر های خوبی از این ساید باشیم .

قسمت بعدی تاپ مهاجمین و مدافعیف هستش

که نفرات برتر مهاجمین از , SEو مدافعین از NW احتمال خیلی زیاد درگیری هایی هستش یا پلیرهای مشکل شخصی دارن چون امارش خیلی بالا نیست و اتحاد ها دخالت نکردن

قسمت بعدی تا10اتحاد ها هستش

خب این جا هم مشخصه که SWبیشترین منابع رو از منابع های داخل سرور

رتبه دوم NW هستش

رتبه سوم SE

رتبه NEکه البته 2تا اتحاد هستن که اگر ادغام بشن پتانسیل بالاتری رو خواهند داشت
    نکته جالب که اگر دقت کنید مبینید نسبت افراد غارت گر در غارت کل اتحاد هستش

قسمت بعدی نفرات 1تا 40پاپ هستش

خب در 20نفر اول پاپ

NW:سه نفر

SW:نه نفر

NE:چهار نفر

SE:چهار نفر

در 20نفر دوم پاپ

NW :چهار نفر

SW:دو نفر

NE :چهار نفر

SE:هشت نفر

و در کل نفرات 1تا 40پاپ هر ساید

NW : هفت نفر

SW:یازده نفر

NE :ده نفر

SE: دوازده نفر

نتیجه گیری :

خب انگار SWروی اکانت های خاصی برنامه داره و اکانت های دیگه نقش متری نسبت به این اکانت ها دارن و پشتیبانی خوبی برای این اکانت ها انجام میشه و ساید هاماهنگی هستن و برنامه بازی خوبی دارن

ساید NW هم فکر میکنم مثل SWداره عمل میکنه ولی نسبت به SW یکم پلیرهای بیشتری تحت پوشش قرار داده و مخواد از پتانسل سایدش استفاده بیشتر ببره

ساید SE به نظرم بعد کتیبه ها خودش نشون میده چون اکانت های خوبی داره که روی نقشه توی جاهای خاصی قرار گرفتن و انگار برنامه خاصی دنبال میکنن و منتظر زمان مناسب برای نشون دادن قدرت خودشون هستن

ساید NE هم روی نقشه خوب عمل کردن و اکانت های خوبی دارن که درحال پیشرفت هستن و این ساید دوتا اتحاد داره که از بعضی لحاظ خوب و از بعضی لحاظ بد هستش که همه میدونن این ساید هم بعد کتیبه ها خودش نشون میده و اگر اتحاد ها یکی بشن میشه در مورد شون نظر داد

کل ساید ها پیشرفت های از اول سرور داشتن که راحت قبل دیدن هستش اگر شما تحلیل های اول سرور رو ببینید کلی جابه جایی داشتیم و حرف هایی که زده شد فرض هستش و حتما تغیرات زیادی خوهایم دید شاید داخل هر سایدی مشکلاتی هستش ما خبر نداریم که اگر حل بشه یه ساید قوی شکل بگیره ولی در کل میشه گفت سرور بالانسی رو داریم و باید دید که در اینده چه اتفاق هایی خواهد افتاد

برای همه سرورخوب و پرهیجانی رو ارزومندیم

باتشکر نورالله

• سلام به همه شبتون خوش

دوستان این تحلیل کلی هست و برای بهتر یا بدتر نشون دادن سایدی نیست و کاملا بی طرف هستش.
    یه تحلیل کلی برای دوستان عزیز که فروم دونبال میکنن

سلام، ممنون بابت وقتی که گذاشتی
    بخش اولش خوب بود به نظرم ولی بخش نتیجه گیری، پیش بینی هات بدون فکت آوردن بود
    اینم بگم من شناختم ازت در حد خوندن فروم قبلی اسپیدترا و بقیش توی این فروم بود، صرفا تحلیلتو سوال داشتم ازش
    شاید ترغیب شی فکت بیاری

• درود

اقا من از دوستان بابته اون صحبت ها عذر خواهی میکنم

قصد خراب کردن کسی رو هم ندارم همه دوستانی که داخل ان ای بازی میکردن و میکنن از هر لحاظی کمک کردن منظور من کاملا در مورد خود هولدر بوده وگرنه سامان یا تورج و دوستان دیگه به اندازه کافی دف و همر دادن که حرفی داخلش نباشه.

برداشت های شخصی از پست من شده که کاملا اشتباه ولی حرف من چیزه دیگه ای بوده که خود دوستان قبول دارند و نمی خوام که از من به بدی یاد بشه

از دوستانی که بابت این حرف من ناراحت شدن عذر خواهی میکنم دوباره اون پست رو هم پاک کنم یا نکنم دیگه فرقی نداره

سعید :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

• سعید داداش مثه اینکه نا خواسته برات مشکل ساز شدم
    شرمندت شدم . دوستان هدف از اون پست فقط یکم شلوغیه فروم بود چون چندین روز بود خالی بود
    وگرنه ما با ne هیچ مشکلی نداریم که رفیقامون مثه سعید کستل . علیرضا ایران . محمد ام اس. امیر و.... همه تو ne هستن

• تا هفته قبل هر ۳ ساعت ۴تا اثر هنری شارژ میشد تو حراجی
    الان چند روزه اصن اثر هنری نیس تو حراجی
    هیرو هم که تو این سرور اثر براش تعریف نشده
    این اتفاقات دقیقا بعد اعتراض بچه ها نسبت به احتکار اثر توسط مولتی هانتر اتفاق افتاده
    اگه فردا پس فردا اثر هنری بیاد تو بازار قیمتش چنده؟
    این که ماجراجویی رو از حالت رندوم خارج کنیم زیاد جالب نیس

پ ن: هیرو من تا الان یازده تا کتاب اورده
    خاستم بگم چقدر به تحصیلاتش اهمیت میده مولتی

• سلام بازم فروم خالی شد مجبوریم یه موضوع مطرح کنم

توسرور قبلی که پلی دادم نرمال بود یکی از دوستان شمال غرب میرفت مولتی اکانتها رو پیدا میکرد توشون دف میریخت و در یک روز تلفات خوبی از ساید حریف میگرفت از نظر من کارش لایک داشت از نظر شما چطور این کار نامردیه یا حرفه ای گری؟

خجالتی ها تو این سرور جمع شدن . بیاید رجز بکشید تهمت بزنید :) غریبه که نیست 10 نفریم کلا

توسرور قبلی که پلی دادم نرمال بود یکی از دوستان شمال غرب میرفت مولتی اکانتها رو پیدا میکرد توشون دف میریخت و در یک روز تلفات خوبی از ساید حریف میگرفت از نظر من کارش لایک داشت از نظر شما چطور این کار نامردیه یا حرفه ای گری؟

خجالتی ها تو این سرور جمع شدن . بیاید رجز بکشید تهمت بزنید :) غریبه که نیست

بنظر من نامردیه یچیزی تو مایه هایه همون ناتار زنی خودمونه .

• بنظر من نامردیه یچیزی تو مایه هایه همون ناتار زنی خودمونه .

تو سرور های خلوت منم با تو موافقم اما تو سرور هایی که شلوغه و زد خورد بالاست استراتژی خوبیه به نظرم

خجالتی ها تو این سرور جمع شدن . بیاید رجز بکشید تهمت بزنید :) غریبه که نیست 10 نفریم کلا

از اونجایی که مولتی کشیدن و مولتی رید دادن خودش مشکل داره و نامردیه ، پیدا کردن و دف ریختن توی مولتی طرف یه حرکت خوب و البته جوابگو هستش . چون مثلا با 20 کی دف گاها دیده شده که 50 کی همر گرزی رفته دیوار ، این میزان لاست توی نرمال خیلی خوبه :)
    خودم به شخصه توی تمام سرور های نرمال این حرکت رو زدم :)

Mostafa_felfeli گفته:

بنظر من نامردیه یچیزی تو مایه هایه همون ناتار زنی خودمونه .

شما که خودت از اساتید فن ناتار زنی هستی . :)))

پ ن : نرمال قرار نیست استارت شه ؟

• به به ... حال شما ؟ خوبی ؟ آره تو درست میگی من ناتار زدم بعد دور تا دور من تا ۲۰ خونه هیچ ناتاری پیدا نمیکردی امشب ناتار بود فردا نبود خخخخخخخ . یادت رفته دوستت کتلند چجوری رنک ۱ هجوم شد ؟ (ویرایش شد)

خوشحالم تو و دوستت هستین که باعث شادی ما بشین خخخخخخخ

• به به دستمال کش بزرگ حال شما ؟ خوبی ؟ آره تو درست میگی من ناتار زدم بعد دور تا دور من تا ۲۰ خونه هیچ ناتاری پیدا نمیکردی امشب ناتار بود فردا نبود خخخخخخخ . یادت رفته دوستت کتلند چجوری رنک ۱ هجوم شد ؟ حکایت تو و دوستات حکایت اون بچه ای هست که کار ۱۰ نفر که باهاش تمام شد بلند شد و گفت عجب ....... کردیم خوشحالم تو و دوستت هستین که باعث شادی ما بشین خخخخخخخ

میگن ادب مرد به ز دولت اوست !
    میلاد و سبک بازیش به خودش ربط داره . اما فروم اون سرور هست هنوز و مشخصه کی اول میزد
    انتظار داشتین شما بزنین و ما نزنیم و فاز بچه زرنگی داشتین
    با یه تیم بیاد و وسط بازی تغییر بده تیمشو بره زیر .... تیم دیگه !
    اینجا هم فروم سرور نرمال نیست و منم این سرور نیستم . دیگه جوابتو نمیدم . برو خوش باش و به همه بگو از اون پاک باز های خوبی :)))

پ ن : یکی یه عکس از تاپ تن بزاره ببینیم کی به کیه این سرور :)
    پ ن : سپهر چیکار میکنی که ساکتی

• ای جونم عزیز دلم تو حرص نخور پوستت چروک میشه . گل پسر من اصلا تو و امثال تو نمیشناختم که بخوام با تیم بیام بازی اون سرور خودم تک و تنها بودم دوست داشتم رفتم با جنوب متا کردم مگه متا کردن اجباری هم داشتیم اخه که الان بخاطر متا زور بهتون امده . ... اونیه که تو سرور نباشه و بیاد .......... یکی دیگه اونم کی میلاد کتلند و بکنه . ناتار زنی که میگی مرد باش و راست بگو کی اول از همه امد گفت نزنید ؟ پستا سرور ۱ هستن برو ببین کی اول امد گفت . من تنها تو یه ساید بودم بدون مولتی فقط ناتار میزدم با این شرایط بیام نون خودمو آجور کنم ؟ اون چنتا مولتی که داشتم بعد کتیبه ها ساختم و دف ساز بودن دف همونا بود که دوستت ۱۱ تا همر زد حتی لینک هم نگرفت

هرچی فکر میکنم اصلا به ما نمیخورین

• سلام به همه دوستان
    یه عوضی پیدا شده اومده پسورد یه سری اکانتهارو پیدا کرده و نیروهاشون رو زده در دیوار
    سرور تصمیم گرفته همرای اکانتهارو پس بده و همشو بهشون برگردونه
    حالا تکلیف اون اکانتی که پسورد درست حسابی گذاشته و سوتی نداده تا پسوردش لو بره چیه؟
    ادمین های بازی پیشنهادم بهتون اینه بدون جنگ اموز به اون اکانتها نفری دوتا همر کلفت هم اضافه بکنین کی به کیه
    سرورای فیک میگن بازی نکنین برا همین چیزاشه که میگن بازی نکنین
    اثر هنری نیست هر کی پول داره میخره
    الانم چون اون اکانتها گلد زیاد خرج میکنن همراشون رو برگشت میزنن
    ایا الان یدونه اکانت بی بضاعت هم این اتفاق براش می افتاد ترتیب اثر میدادن
    یا چون اقای ایکس به ادمین ها نزدیکه سریع این اتفاق می افته
    دوستان برنده رو ادمین مشخص میکنه الکی خودتونو اذیت نکنید
    برید ببینید چطوری کتیبه ها پخش شده ، پول بده هر کتیبه ای دوست داری بندازن سایدت
    تنها سایدی که داره ضرر میکنه شمال غربه

• خب یسری باگ جدید داریم میبینیم که سرورو برداشته چیزی که تا حالا وجود نداشته
    ساید ما هیچ کتیبه ای نخواهد زد یا باگ رفع میشه یا ادامه بازی مقدور نیست توضیحات بیشترو بزودی بچه هامون قرار میدن

پیروی صحبت های سپهر اتحاد اصلی nw الان کامل رو حذفه...
    و واقعا شرمنده ی اون دوستانی هستیم که دعوتشون کردیم به این سرور تا اینجا بازی کنن...
    اگه این باگ عمدی نبوده باشه قابل برطرف شدن هست و اگر از طرف ادمین های سایت باشه قطعا قبول نمی کنن...
    و نصیحت من برای شما اینه که جایی بازی کنید که حداقل ارزش وقت گذاشتن داشته باشه...

خسته نباشی به همه
    بدرود