نقد و بررسی سرور اسپید راند 3 | آغاز 4 مهر 1398 |

• احسان

من از اکثر پستاای نورالله خوشم نمیاد و معمولا هم از طرف کل فروم دیسلایک میشه
    ولی این پستش منظوریو میرسوند که منظور منم هست , پلیری که واندر رو اکانتش صد میشه حق داره مدالو بزاره چون پلیری واسه هولدری واندر انتخاب میشه که قبل از نقشه ها بیشترین زحمت رو واسه ساید کشیده باشه
    یعنی خود بچه های یه ساید وقتی تصمیم گرفتن یه نفر هولدر باشه نمیتونن با مدالش هم مخالفت داشته باشن

• درسته داداش گفتم که مثال زدم چون رفیقم بودی در کل منظورم به حذف اون مدال ها بود نه بخاطر تو که خاطرت برام عزیزه . یه کاری میکنید یه نفرم یه بحث اینجا راه میندازه پشیمون شه . الان فروم دوهفتس خالیه . دوستان بیان تو فروم شرکت کنن هدف از بازی پیدا کردن رفیقه وگرنه هممون هم خوردیم هم زدیم همش تکراریه . رفاقت هاست که جدید و نو هستن

بس تجربه کردیم در این دیر مکافات. با دردکشان هر که درافتاد برافتاد

• درسته داداش گفتم که مثال زدم چون رفیقم بودی در کل منظورم به حذف اون مدال ها بود نه بخاطر تو که خاطرت برام عزیزه . یه کاری میکنید یه نفرم یه بحث اینجا راه میندازه پشیمون شه . الان فروم دوهفتس خالیه . دوستان بیان تو فروم شرکت کنن هدف از بازی پیدا کردن رفیقه وگرنه هممون هم خوردیم هم زدیم همش تکراریه . رفاقت هاست که جدید و نو هستن
    پ.ن . نفر بعدی میلاد ولف لند عزیزم هست میریم سراغ میلاد

• ولی این پستش منظوریو میرسوند که منظور منم هست ,

بشین و بتمرگ هم یه منظور رو میرسونه داداش باید با بتمرگ هم موافق باشی . سعید هم اومد جواب داد اون لایک داشت با دلیل و منطق و احترام جواب داد . نه مثه بعضی ها که تربیت خودشون رو نشون میدن میگن به تو مربوط نیست . توقع نداشتم ازت احسان جان .
    لیاقت بعضی ها همینه که تو تنهایی خودشون بمونن . ببخشید اگر با پست هام کسی رو ناراحت کردم من فک کردم اینجا میایم بحث میکنیم تبادل نظر میکنیم نگو اومدیم تو مهد کودک حرف از فلسفه منطق میزنیم از همینجا قول میدم که دیگه هیچ پستی نذارم مگر اینکه پستی رو نقل قول کنم

• نه داداش شما اشتباه برداشت کردی
    من شمارو نمشناسم و باهم برخوردی هم نداشتیم ولی من منظورم این نه بود که ربطی به شما نداره که اگر این بود مینوشتم
    منظورم این بود که حتما بچه ها ی خودون انتخابش کردن طرف زحمتش کشیده خب مدالش رو هم گذاشته

واینکه منم اولش امدم فروم گرم کنم دیدم همه دارن میگن دشمن تراشی نکن از این جور حرف ها ما هم ول کردیم چرا که انگار این فروم بحثش فرق میکنه

من خودم بیکار میشم دوست دارم بشینم فروم بخونم 4تا مطلب جدید 4تا حرکت ولی خب انگار اینجا بحث شخص مطرحه

شاخ بودن توی فضای مجازی مثل پولدار بودن توی بازی GTA میمونه! :saint: :saint:

MONAKO مامور مخفی

• واینکه منم اولش امدم فروم گرم کنم دیدم همه دارن میگن دشمن تراشی نکن از این جور حرف ها ما هم ول کردیم چرا که انگار این فروم بحثش فرق میکنه

بین گرم کردن و سوزوندن خیلی فرقه .من اوایل پست هاتو لایک میکردم اواخر دیسلایک . فروم با گپ گروه فرق میکنه اونجا دوستات هستن به دل نمیگیرن اینجا رقیبات هستن دنبال بهونه

نه داداش شما اشتباه برداشت کردی

(به نظر من به خودمون مربطوه و به بچه ها) این فقط یه برداشت داره داداشم

انسان از بی ادبی به جایی نرسید حقا که ادب وظیفه انسان است . انشالله بعد این رقابت با رفاقت باشه

• یه چنتا لینک اتک بزنید توی فروم

اوضاع در چه حاله

اونایی که از بیرون کمی پیگیر هستن هم جزئی از بازین :)

همه چیز که سیکرت نیست، فروم هم شده مثل روزنامه دیگه، همه درگیر تی اس و دیسکورد و حداکثر گروه تلگرامیشون شدن

سپهر ساید عوض نکن تو شانس نداری همون کتیبه قشنگا میاد سمتت :)))

• سلام علیکم گفتم خلوته یه موضوع رو مطرح کنیم چند خطی با هم هم کلام شیم
    همونطور که میبینید بعضی از دوستان بجز مدال های هفتگی مدال هایی مربوط به سرور های پیش رو گذاشتند که نشون دهنده اول تا سوم شدن در پاپ و حجومی هست اما الان دیدم سعید کستل از اکانت دلربا ۳ تا قهرمانی واندر گذاشته به نظر من که باید این مدال رو حذف کنن چون شخصی نیست یه اتحاد دهنش اسفالت شده مدالشو دارنده ایمیل کوبیده تو پروفایل . حالا شاید هولدرم بوده طرف ولی باز ملاک نیست . همونطور که قبلا دف سازها دف میدادن امتیاز رو کس دیگه ای میگرفت درستش کردن اینم باید حذف کنن به نظرم . . خودتون میدونید که حداقل ۱۰ تا اکانت پایه ثابت و کار کن تو هرسایدی و هر سروری هست این حق و ناحق کردنه خدایی

نظررررررررر؟

سلام دوست من
    اون سه مدال متعلق به ان ای هست و هیچ کس غصبش نکرده
    سعید هم برا ne زحمت کشیده و هم میکشه و از نظر من مادامی که تو این ساید بازی میکنه هیچ ایرادی نداره از اون مدال ها تو پروفایلش استفاده کنه
    لطفاً سعی نکنید با این حرف ها برای ساید های دیگه حاشیه درست کنید
    ساید ne این بار هم مثل همیشه تا آخر متحد و یکپارچه میمونه <3

• سلام دوست مناون سه مدال متعلق به ان ای هست و هیچ کس غصبش نکرده
    سعید هم برا ne زحمت کشیده و هم میکشه و از نظر من مادامی که تو این ساید بازی میکنه هیچ ایرادی نداره از اون مدال ها تو پروفایلش استفاده کنه
    لطفاً سعی نکنید با این حرف ها برای ساید های دیگه حاشیه درست کنید
    ساید ne این بار هم مثل همیشه تا آخر متحد و یکپارچه میمونه <3

سلام به روی ماهت .اولا شما که پست میذاری و دوست داری بخونن پست های دیگرانم بخون عزیزم که صد بار گفتم مثاله .
    دوما اصل مطلب رو بگیر نه فرع رو سعید اگر دو سرور اومده ne یه عمری sw بوده حالا اگر رفت sw بازم اون مدال ها رو بذاره بازم انصافه به نظرت
    سوما نشناخته طرفت رو قضاوت نکن من بخوام بزنم راست میزنم به طرف یا دیوارم یا ردش میکنم دنبال درست کردن حاشیه نیستیم

پ.ن ۱: چرا شرایط سنی نداره فروم.
    پ.ن ۲: لطفا الکی فاز نگیریم اینجا یه دورهمیه بین ساید ها .جنگ طلبی برای داخل بازیه اینجا حرف زدن راحته اونور عمل کنید

• سلام به روی ماهت .اولا شما که پست میذاری و دوست داری بخونن پست های دیگرانم بخون عزیزم که صد بار گفتم مثاله .دوما اصل مطلب رو بگیر نه فرع رو سعید اگر دو سرور اومده ne یه عمری sw بوده حالا اگر رفت sw بازم اون مدال ها رو بذاره بازم انصافه به نظرت
    سوما نشناخته طرفت رو قضاوت نکن من بخوام بزنم راست میزنم به طرف یا دیوارم یا ردش میکنم دنبال درست کردن حاشیه نیستیم

پ.ن ۱: چرا شرایط سنی نداره فروم.
    پ.ن ۲: لطفا الکی فاز نگیریم اینجا یه دورهمیه بین ساید ها .جنگ طلبی برای داخل بازیه اینجا حرف زدن راحته اونور عمل کنید

اولا و دوما و سوما
    پ ن 1 و 2 و 3
    من برای خوندن پست های دیگران نمیام فروم
    حتماً تو متنی که نوشتی ایرادی وجود داشته که صد بار بقول خودت مجبور شدی درموردش توضیح بدی
    بجای اصلاح کردن این پست بهتره با فکر مطلبی رو عنوان کنی
    گاهی سکوت و خالی موندن فروم بهتر از عنوان کردن هر مطلبی تحت هر عنوانی و دخالت تو مسائل مربوط به ساید های دیگه هست
    مگر اینکه سه راند بازنده بودن خدایی نکرده فشاری وارد کرده باشه
    میبوسمت <3

• اینجا جای بوسیدن نیست پسر جون . من اصلا اسپیدترا نبودم تو ۳ سرور گذشته که تو بخوای منو ببری یا نبری . در مورد فروم هم تصمیم گیرنده شما نیستی که کی چه پستی بزاری البته سرور های اول ادم یکم جنگی میشه یکم که بگذره از سابقه بازیت دیگه عادی میشه برات اینجور مسائل . شما هم که فروم رو نمیخونی لازم نکرده جواب بدی فکر کردی دکتر شریعتی هستی بنویسی دیگران بخونن فیض ببرن . اینجا اگر مطلبی نوشتی باید مطلبم بخونی ما لنگ شما نیستیم بیای تز بدی بری . سعیدم رفیقمه وکیل وصی نمیخواد .
    پ.ن :برای خوندن پست مردم نمیای فروم حتما میای سربازخونه شارژ کنی

پست 4 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط 33yed ().

• اینجا جای بوسیدن نیست پسر جون . من اگر بودم که سه راند رو نمیبردی . در مورد فروم هم تصمیم گیرنده شما نیستی که کی چه پستی بزاری البته سرور های اول ادم یکم جنگی میشه یکم که بگذره از سابقه بازیت دیگه عادی میشه برات اینجور مسائل . شما هم که فروم رو نمیخونی لازم نکرده جواب بدی فکر کردی دکتر شریعتی هستی بنویسی دیگران بخونن فیض ببرن . اینجا اگر مطلبی نوشتی باید مطلبم بخونی ما لنگ شما نیستیم بیای تز بدی بری . سعیدم رفیقمه وکیل وصی نمیخواد .

این خضوع و فروتنیت منو کشته
    از نحوه حرف زدنت مشخصه بدجور داری از یه چیزی میسوزی
    البته که من میدونم اون چیز چیه
    سعی کن دفعه دیگه که خواستی با رفیقت صحبت کنی بحث رو به فروم نکشی و وقت ملت رو نگیری
    برو بشین دمپایی هاتو بکش بالا فایدش بیشتره
    در ضمن سعی کن کمتر حرف بزنی بیشتر عمل کنی
    اونایی که زدی تو بیمارستانن هنوز مرخص نشدن عشقم
    بده ماچو بیاد <3

• همین که تو منو میشناسی من تو رو نمیشناسم گویای همه چیز هست عزیزم

• آقایون دوستان
    من به شخصه فیض میبرم از دیالوگ های رد و بدل شده بین شما دو نفر «میای اینجا سربازخونه شارژ کنی» خیلی خوب بود.
    یه ولی بزرگ داره دوستان بنده سن و سالم کمه و بچه ها می آموزند مراقب باشید چی میگید برید همو تو پرایوت بوس کنید اینجا زشته
    آرمین نمیدونم چی چی هم نیست تحلیل کنه یکی بیاد فرمونو بگیره دست یه تحلیلی بذاره اینجا.
    دوستانه عزیزی که لطف دارن به اکانت های ساید ما میان از ساید خودشون گلد میزنن واقعا دستشون درد نکنه رو Sennheiser هم گلد بزنید گلد نداریم ما گناه داریم.

ممنون از همه

“Beware that, when fighting monsters, you yourself do not become a monster... for when you gaze long into the abyss. The abyss gazes also into you.”

Friedrich W. Nietzsche

• KomatsU گفته:آقایون دوستان
    من به شخصه فیض میبرم از دیالوگ های رد و بدل شده بین شما دو نفر «میای اینجا سربازخونه شارژ کنی» خیلی خوب بود.
    یه ولی بزرگ داره دوستان بنده سن و سالم کمه و بچه ها می آموزند مراقب باشید چی میگید برید همو تو پرایوت بوس کنید اینجا زشته
    آرمین نمیدونم چی چی هم نیست تحلیل کنه یکی بیاد فرمونو بگیره دست یه تحلیلی بذاره اینجا.
    دوستانه عزیزی که لطف دارن به اکانت های ساید ما میان از ساید خودشون گلد میزنن واقعا دستشون درد نکنه رو Sennheiser هم گلد بزنید گلد نداریم ما گناه داریم.

ممنون
    والله بخدا ما هم اومدیم یه موضوع جدید راه بندازیم یکم وقت بگذرونیم تو فروم بخاطر رفاقت باسعید یه اسم از سعید اوردم اخرش به این رسید که من میخوام تو ne تفرقه بندازم . حالا من بیچاره اصلا از این سیاست ها ندارم . ارمین اگر بیاد پست بذاره که خوبه بجای چرت پرت های ما دو نفر دوتا پست خوب میذاره
    پ.ن :ما بوس نخواستیم رفیقمون حالش خوب نی:)
    برای بچه های ما هم از ne گلد زدن

• خدا اول ظرفیت برد رو بده بعد مدالش رو
    گویا سید جان دست گذاشتی رو نکته حساسی که قبل شما بحثش پیش اومده بوده و حالا دوستان فکر کردن میخوای تفرقه بیندازی :thumbsup:

پ.ن1: ظرفیت خود را بالا ببرید
    پ.ن2: فقط با کسانی بحث کنید که می‌دانید عقل و هوش و مغز دارند

• خدا اول ظرفیت برد رو بده بعد مدالش رو
    گویا سید جان دست گذاشتی رو نکته حساسی که قبل شما بحثش پیش اومده بوده و حالا دوستان فکر کردن میخوای تفرقه بیندازی :thumbsup:

پ.ن1: ظرفیت خود را بالا ببرید
    پ.ن2: فقط با کسانی بحث کنید که می‌دانید عقل و هوش و مغز دارند

خدا میدونه من بی قصد قرض گفتم اینجا یکم شلوغ پلوغ شه وگرنه سعید عشقه منه خودشم میدونه . بعضی از دوستان فاز وکالت میگیرن
    نبودم سرورهای قبل اسپید ترا بی خبرم :)

• والا سیدجان طبق پست های فروم سرور پیش که ما میدیدیم اونجا هم حضور گرمی داشتی

انشالله که یاد بگیرید به بزرگتر از خودتون هم احترام بذارین و اینو بفهمید که هرکسی میاد پستی میذاره شما پشت سرش نباید بری ریپلایش کنی و جوابشو با لحن تند بدی

شما که فروم نویس قهاری هستی یکم دقت کن عزیزم

پ.ن: در مسائل خصوصی سایدهای دیگه دخالت نکنیم!

با تشکر

• سلام از ماست
    والله بخدا اگر من بوده باشم من اخرین سرورم نرمال سرور ۲ ای ار بود . شما از کجا میدونی من بزرگتر نیستم:)
    مثه رفیقت نباش برو ببین کی اول شروع کرده داداشم من نسبت رفیقام به دشمنام ۱۰ به ۱ هست . این یعنی من ادم بی ادبی نیستم تو پست های بالاترمم به خود سعیدم گفته بودم که من منظوری نداشتم اقا نوش جونتون بذارید اون مدال ها رو چشم حسود بترکه بخدا رفیقام بالا باشن انگار من بالا هستم . ما مرد باشیم ساید خودمون رو بچرخونیم با ساید شما کار نداریم ما اصلا . درسته ne میاد رو پلیرهای ما گلد میزنه اما ما بازم تو این مورد دخالت نکردیم. ایشالله این سرور هم پیروز و سربلند باشید
    پ.ن:انقدر مرد باشیم که بدون طرف قضاوت کنیم

• از تمام این بحث ها که بگذریم
    خوشحال میشیم دوستان اگر زد و خوردی هست لینک و شات بذارن ماهم ببینیم

بیصبرانه منتظر لینک های اتکهاتون هستیم