نقد و بررسی سرور اسپید راند 2 |آغاز 10 خرداد 1398|

• با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

پیشا پیش تبریک میگم به ساید جنوب غرب واسه صد کردن واندر

:)

بیا عزیزم بیا ناز نکناون زمان که تو متا بودین پلن زدی واندر زن من پرید باید ول میکردم بازیو دیگه نه ؟!!
    میدونی بعد خوردن همرمون چیکار کردیم ؟ نشستیم با لینکا عشق بازی که آخ جون دعوا :thumbsup:

۳ به ۱ اصلا ؟!! :D

یه ساید که منفعل هستن بندگان خدا واسه فان بازی میکنن
    در کل بگم خدمتت که تراوین جنبه لازم داره
    زدی ضربتی ضربتی نوش کن
    اوایل از متا لذت میبردی حالا که برعکس شد عخ شد ؟
    والا با این سیاستی که در پیش گرفتین من بیشتر شرمنده پلیرات هستم که آخر سرور این میشه
    با این رویه‌ای که پیش میره پیشنهاد میدم آپدیت بعد روسری سر گرزیا بکنن
    حاجی بهش میگن بازی !!
    خاله بازی نیست بیا بشین بازیمونو بکنیم من به عشق خودتون دفساز شدم :D

saman .DalToOoOonS.

• سلام
    سیاست های یه ساید به خودش مربوطه
    من یادمه بچه که بودیم یکی میخواست تو یه چیزی برنده بشه برا اینکه بردش رو لوس کنیم شروع میکردیم به گفتن چرندیات تا برد رو از چشم طرف بندازیم
    چیزی که هست نه الان ما بچه ایم نه اینکه اینجا اون محیط بچه گانه
    سریع حذف دسته جمعی کنید تکلیف خودمون رو بدونیم
    ترسوهای ویرایش شد تا زمانی که سرور 2 به یک بود خوب بود الان شد بد
    خیلی خوبین

• من نظر بقیه دوستان رو نمیدونم ولی این یکی از بدترین سرور هایی بود ک

بد رو رد کرده نزدیک به افتضاحه مثل بازی توی لیگ آزادگانه
    من دومین سروری هست که بازی میکنم ولی هیچ چیز جدیدی توی این سرور ندیدم
    مقداری نقص هم وجود داشت از اول سرور که بعضیش رفع شد و بعضیا هنوز باقی مونده
    دلیل سرد بودن بازی وجود حدود 10 تا اکانت اصلی توی هر ساید و بی نهایت مولتیه
    که باعث میشه مولتیا به صرفه تر باشن از پلیرهای دیگه، چون مولتی رو میشه رید کرد :دی و اعتراضی هم نداره به چیزی
    دوستانی که سرورهای قبلی بودن داخل سرور، این سرور هم با همون فرمون ادامه دادن توجهی به تغییر شرایط نداشتند، تجربه خوبی نبود برای ادامه داخل این سرور، همه چیز از بازی تا سیاست گذاری سایت ها ماشینی بود، جنگ بات ها

• عزیزم

مساله اینحاست که الان دو تا تیم تو زمینن و تیم ما تیم سومه

و شما از ما انتظار داری یه داوری تمیز برات بکنیم

ولی راستش ما حال نداریم

شما لطف کن یا یکی از تیمارو بکش بیرون که ما بیایم بجاش بازی کنیم

یا اون دوتا تیمی که داخل هستنو یه تیم کن نفرات اضافیو بشین بیرون کیفیت بازی بهتر شه

وگرنه ما توپ جمع کنای خوبی نیستیم

شرمنده اخلاق ورزشی

:thumbsup:

• باعرض سلام خدمت همه دوستای عزیز پیشاپیش عیدو تبریک میگم اینجا بازیه تراوین یعنی بزن بزن بچه های اس ای مشکلی با متا شما ندارن هرجور عشقتونه بازی کنید لینک اتک های اس دبل رو بچه ها میزارن موفق باشید VIVA SE

• دوستان یجوری صحبت می‌کنن و ایراد گردن زمین و زمان میاندازن که یه لحظه لاگین کردم رو اکانت ببینم این همون سروره یا نه،

عزیزان همون سایدی که شما باش متا بستی پلن رفتی الآن ما نپ بستیم.
    جهت اطلاع اینو میگم ،جنوب غرب ۲تا واندر داره اگه لازم باشه تقسیم میشیم خودمون واندر خودمون رو میزنم ولی نمیایم به شما بگیم بیا بازی کن
    نیازی هم به اجازه هیچ احدی واسه بردن نداریم
    پس بی زحمت سریعتر حذف بفرمایید

• باعرض سلام خدمت همه دوستای عزیز پیشاپیش عیدو تبریک میگم اینجا بازیه تراوین یعنی بزن بزن بچه های اس ای مشکلی با متا شما ندارن هرجور عشقتونه بازی کنید لینک اتک های اس دبل رو بچه ها میزارن موفق باشید

VIVA SE

خدا خیرت بده سهند جان
    عید شما هم مبارک

• سلام خدمت همگی
    دوستانی که میگن متای ۳ به ۱ ، از تفاوت های نپ و متا اگاه هستن ؟ و ضلع سومی که میگین کجاست؟
    در صورت متا اگر ساید x و y متا باشن ، در صورت برد هر کدوم xوy با هم به عنوان برنده شناخته میشن
    اصولا در متا احتمال اجرای پلن مشترک وجود داره
    حتی در بعضی موارد مدیریت ساید ها یکی میشه
    امکان چرخش کتیبه ها هست در متا
    که نپ اپشن های بالا رو نداره و صرفا اتش بس محسوب میشه
    البته من از سیاست های ساید مطلع نیستم ولی طبق گفته لیدر ها در فروم صرفا نپ بستن نه متا
    ساید خوب جنوب شرق هم به جای بهانه جویی ۴ تا دونه ساپورت واندر میزدن حداقل .. جنوب شرق همین الان هم یکی از ساید های قوی بازیه

• خیلی سعی میکنم درکت کنم ولی تفاوت سنی زیاده دیگه
    نمیشه
    نمی‌خوای بازی کنی مشکلی نیست
    صندلی اون گوشه هست
    با این که کارت خوب نیست ولی خب توپتو جمه کن :rolleyes:

• سلام
    تو رو خدا یه جور تو فروم پست نذارید که آدم بهتون شک کنه
    یه دوستمون که میاد از خاطراتش زیر متای سه به یک حرف میزنه اونوقت یادش رفته اون موقع که ما صرفا رو کاغذ متا بودیم میومد مثنوی هفتاد من مینوشت که ای جنوب غرب ای باقلاوا ..ای قطاب..تو چگونه میتوانی زیر این متای سنگین خواب از دشمنان شرقیت بگیری... که همونجا باعث شد دوستان به دلیل قهقهه از حال برن.
    یه دوست دیگمون :دی اومده میگه که از شرایط متا پلن مشترکه خب عزیزم یه نگاه به اتکای همین 1ساعت پیش بنداز؟به سلامتی اسم اتحادا کی یکی میشه؟
    اون یکی عزیزمونم هی میاد میگه بزنید بزنید خب بزگوار جنوب شرق دینشو حداقل به شما که ادا کرده دیگه چی میخوای از جون ما!
    آقا خلاصه که ما اومدیم بهتون تبریک بگیم که سرورو بردید چرا اینقدر با ما نامهربونید:(
    شما سیاست داشتید سه به یک کردید نوش جونتون دیگه

امیدوارم پستای بعدی یکم هوشمندانه تر باشه نه کلکل بیهوده که اگه مردی بزن :(

• درود
    زیاد اهل پست گذاشتن نیستم ولی وقتی آدم یه چیزایی رو میبینه نمیتونه ساکت بشینه،متا بستین نوش جونتون ولی نگید نپ هستیم،وقتی از 3 تا ساید همر بلند میشه و همه تو یه زمان میخوره به واندر معنیش چی میشه؟ نپ؟؟؟!!!احتمالا تعاریف بازی تغییر کرده و ما بی خبریم
    دم بچه های SE گرم که با دفاع خوب تونستن 5-6 تا همر رو دیوار کنن،البته واندر لولش یکم پایین اومد ولی خوب به نسبت همرهایی که همزمان زده شد دفاع خوبی انجام شد
    به بچه های اکانت killing god هم بابت دفاعشون نبریک میگم
    موفق باشید

ماییم و نوای بی نوایی

بسم الله اگر حریف مایی

پست 1 بار ویرایش شده،, آخرین بار توسط EffecT ().

• دوستان این تصویر زیبا که میبینید
    نه بیابان گریت ویکتوریا استرالیاست
    نه بیابان های کالاهاری افریقا
    اینجا منظره بکر دشت لوت هم نیست ! این اطراف واندر ساید se هست

خوب برادر من شما کلا 4 تا دونه ساپورت واندر داری تقصیر بقیه ساید هاست ؟ اینم کار استکبار جهانیه؟
    باور کن بسپریش دست بچه های ساید ما 2روزه واست دورشو ساپرت میزنن..
    به جای بهانه جویی ببینید مشکل کارتون کجا بوده

معتقدم هنوز هم جنوب شرق میتونه از شانس های برد بازی باشه و هست ولی به شرط اینکه به جای بهانه اوردن تو فروم یکم جدی تر بازی کنن

• خیلی ناراحت شدم که دارم این پستو میزارم و خیلی هم معذرت میخوام ولی یه نفر که چندین سال تراوین بازی کرده خیلی باید احمق باشه که فکر کنه اس ای دیگه بازی نمیکنه یا میکشه کنار!
    سیاست اس ای کاملا مشخص هست الان
    علاوه بر سیاستش مبنی بر نحوه بازی کردن یه چوب دو سر طلا هم برداشتن :
    اگه باختیم میگیم ما که حذف کرده بودیم و بازی نمیکردیم و اعلام هم کرده بودیم قبل خوردن واندرا و اگرم بردیم میگیم با اینکه داشتیم حذف میکردیم و 90درصد بچه هامونم نبودن بازم بردیم!
    سیاست بسیار هوشمندانه ایه !

• سلام دوباره
    من اصلا اهل فروم نیستم.فکر کنم اینم اخرین پست ام باشه
    تبریک برد رو هم که گفتم :thumbsup:
    بعضی ها اومدن یه چیزایی میگن آدم رو سرش کلم سبز میشه .
    کی گفته رو حذفیم ؟
    کی گفته بازی نمیکنم ؟
    گندوم اضاف داریم واندر نمیبریم بالا واندر کسی رو هم نمیزنیم عشق کردیم اینجوری بازی کنیم مشکل داری با کله برو تو‌دیوار

یه تومنی این سرور رو به عشق خودت اومده بودم خبری ازت نیست :thumbsup:

• با عرض سلام ,
    شما همونی نیستی که به من گفته بودی ما بستیم برای 3 به 1؟

همونطور که احسان گفت , شما فقط به خاطر ترس از باخت و ثبت شدن یک باخت تو کارنامتون دست به همچین سیاستی زدین
    تو پست قبلیم گفتم , کل ساید ج.ش زحمت کشیده و همر واندر زن 100 روز برای ساید شارژ کردن و الان شما خیلی راحت میای به ساید ج.غ تبریک میگین؟ جدا مرام و معرفت شما اجازه میده با اون همه پلیری که تو ج.ش هستند یک همچین کاری کنید؟

یک تشکر کنیم از پلیرJia که برخلاف نظر لیدرش همرشو لانچ کرد تا به جذاب سرور کمی کمک کرده باشه.

پ.ن : عجب لیدری هستی شما :)

• دقیقا خودشم :thumbsup:
    اره خدایی راست میگی از ترس شبها خوابم نمیبره تو دیگه چقدر خوبی :)
    راستی شما ؟
    نه واقعا اجازه نمیده .به خاطر رویی گل شما و ترس از شما و اون همرت ،که فکر کنم هنوز باشه :thumbsup: ساید جنوب شرق به بازی برمیگرده واقعا حرفهات خیلی تاثیر گذار بود :thumbup:
    در آخر اطفا دیگه ادامه آش نده چون جواب نمیدم از دوستات بپرس جریان یه تومن چیه

• سلام و وقت بخیر به همه دوستانی که فروم رو دنبال میکنن
    قبلا هم گفته بودم فروم نویس نیستم و با توجه به اینکه هیچگونه مسولیتی در سایدم ندارم میتونم اینجا نظر "کلی" خودمو درمورد سروری که توش هستیم راحت بگم
    به شخصه از روندی که سرور طی کرد تا به اینجا برسیم هیچ وقت راضی نبودم
    بردن به هر قیمتی هدف من نبوده و نخواهد بود
    تراوین بازی ترسوها نیست و این باعث میشه این بازی نوستالژیک جذابیت خودش رو کامل از دست بده
    عدم نظارت مدیریت اسپیدترا (اسم این بازی رو تراوین نمیزارم ) به اصول ابتدایی نسخه اصلی این بازی (ازاد بودن مولتی اکانت و استفاده از بات و اسکریپت و یجورایی درهم امیخته بودن دو ضلع متضاد تراوین) و عدم درنظر گرفتن جریمه برای اکانت های متخلف (من جمله خود من) و در اولویت بودن انتفاعشون نسبت به خدشه دار نشدن روح این بازی و همینطور راضی نگه داشتن همه به هر قیمتی زمینه رو برای عقده گشایی عده ای عشق رکورد فراهم کرد که اتفاقاً در راس تصمیم گیری های کلان سرور قرار داشتند و هدف هرکدومشون پایین کشیدن دیگری با توصل به هر روش و ابزاری بود که در اختیار داشتند
    وقتی عملاً یک ساید از جریان بازی خارج میشه متا یا نپ دو ساید کار ناجوانمردانه ای به حساب میاد (چه متای قبل نقشه و چه بعد از اون که همتون میدونید و نیاز به توضیح بیشتر نیست)حالا هرتوجیه و استدلالی که میخواد پشتش باشه
    تصمیم گیرندگان هر سه ساید باقی مونده باید راهی پیدا میکردن که مستقل از هم مرد و مردونه به جذاب شدن بازی کمک میکرد نه اینکه از ترس باخت دنبال این باشن که کی با کی زودتر متا یا نپ میبنده و جلسات شبونه بزارن و...
    اینکه چهار ماه از سرور بدون هیچگونه درگیری خاصی و با متا ها و نپ های مکرر و اعصاب خورد کن سپری بشه و حالا تهش یه واندر بخواد صد بشه یا نشه اصلا جالب نیست و من احساس میکنم وقت و انرژیمو اینجا و در طول این چند ماه با سیاست های بقول دوستان کلان سایدی به هدر دادم
    پیشنهاد میکنم اگه دوستان جسارت لازم برای طراحی پلن و اجرای اون رو ندارن من بعد از این عنان کار رو به دست نگیرن تا کسایی که تازه پاشون به این نسخه تراوین باز میشه بتونن یک هزارم اون چیزی که ما تو این ده، پونزده سال تجربه کردیم ببینن
    من ترجیح میدم این پست آخرین پستم در اینجا و این سرور آخرین سروری باشه که توش حضور داشتم
    از هیچ کس دلخور نیستم و ناراحتی ندارم و این متن یک انتقاد ساده از طرف یک پلیر کوچیک ته سایدی هست که همیشه بهش عشق ورزید
    از اینکه متن طولانی شد عذرخواهی میکنم
    امیدوارم در زندگی شخصیتون به اهداف بزرگ و قشنگتون برسید
    یا علی
    رضا